Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6601) kosarob8


kosarob8
aktív tag

Rendelt már valaki fóliát az IVS oldaláról?

Csak mert megrendeltem másfél hete (tudom oda van írva hogy 15-20 munkanap), eddig semmi reakció, ami nem is lenne gond, viszont írtam nekik emailt h mégis kb mikorra várható és semmi válasz nem volt.... :(

(#6602) kelzsoca válasza Oliverda (#6594) üzenetére


kelzsoca
félisten

"Néha random megváltozik a theme színe (főleg az érinthető gombok és a keret, ha van) aztán visszaáll. Mintha színváltós lenne."

Fogd meg a telefont, szépen pakolj vissza a dobozba és irány vissza a bolt, mert 3 napos cserébe még benne vagy, mivel nekem is ez a jelenség volt a második 5800-ás telefonon!

Felhívtam a Nokia szervizt ők csak 3 nap után nyúlhatnak hozzá, azt mondták elképzelhető hogy kijelzőhibás a készülék (mielőtt mindenki nagyon okos lenne, igen mindenki gondolt a friss szoftverre is, de az másnak sem oldotta meg ezt a problémát) inkább vigyem vissza és cseréltessem ki, ha nem akarom egyből a szervizt meglátogatni :)

ui: a garancia kezdete nem a vásárlás napján kezdődik, és a hétvége nem számít bele, így hétfő-kedd-szerda tartozik a 3 napba bele (legalábbis a Vodafone-nál ez így van)

[ Szerkesztve ]

(#6603) Oliverda válasza kelzsoca (#6602) üzenetére


Oliverda
félisten

Hát én ezért biztosan nem viszem vissza mert annyira nem zavar. Mellesleg hogy lehetne kijelző hiba ha csak egy bizonyos rész változik meg? Majd inkább megfigyelem hogy pontosan milyen esetekben csinálja. Amúgy már letelt a három nap mert pénteken vettem.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6604) oceanearth válasza Oliverda (#6603) üzenetére


oceanearth
őstag

Ezt nekem is csinálja kb. 1 héten egyszer. Abszolút nem zavaró egyébként. Mert csak pár másodpercig tart ez a színváltás.

Üdv

(#6605) zsolidodd


zsolidodd
senior tag

Itt van a megoldás a PDF doksikra....

(#6606) Bandus99 válasza Oliverda (#6603) üzenetére


Bandus99
őstag

szerencsere nekem nem jelentkezik ez a hiba, de nagyon nem tetszene, ha ugy indulok neki egy telefonnal, hogy gyari hibas. Amugy ha figyelmesen elolvasod elotte irot, es igaz amit ir, akkor ha penteken vetted szerdan meg visszaviheted.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#6607) -Valinas- válasza zsolidodd (#6605) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Amúgy az ilyen oldalakról biztonságosan le lehet mindent tölteni? Nem lesz tőle baja a telefonnak? :F

(#6608) Magnat


Magnat
veterán

Hi,

vki tud többet arról, amit a nokiaprogramok oldalán kommentelt vki a Handy Shellről?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6609) zsolidodd válasza -Valinas- (#6607) üzenetére


zsolidodd
senior tag

Nem, legalábbis én nem találkoztam még ilyennel. Nem para.

Magnat: Mire vagy kíváncsi? Szerintem hasznos, sokkal könnyebb kezelni a telefont, handy weathert is használom, az is jó. Próbáld ki, nem árt a telefonnak :)

(#6610) Bandus99 válasza Magnat (#6608) üzenetére


Bandus99
őstag

egy ember beirta valamit amit valoszinusit, de nem bizonyitott. senki mas nem tapasztalt hasonlot- vagyis nem irtak.- pedig ha ezzel lenne gond, szte tobbeknel jelentkezne. en is hasznalom regota a progit semmi bajom nincs vele. nekem nem kuldott semmi smst sem kinaba sem mashova.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#6611) Oliverda válasza Bandus99 (#6606) üzenetére


Oliverda
félisten

Szvsz ez nem gyári hiba, inkább valami szoftveres bug lesz, vagy alami kiváltja amit felraktam. Nem a kijelző hibája az szerintem 100%. Főleg azért gondolom ezt mert mintha lassú átmenet lenne a két szín között, de majd legközelebb jobban megfigyelem. Ráadásul vidéken vettem a telefont most pedig Pesten vagyok. Ezért nem fogok 230 kilómétert utazni. A másik pedig az hogy azt sem tudom hogy hogyan idézzem elő ezt... Tehát marad. :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6612) kelzsoca válasza Oliverda (#6611) üzenetére


kelzsoca
félisten

Persze hogy nem tudod előidézni mivel random módon jön elő!

Látom nem érted azt amit írtam, nem szoftveres hiba, mivel másnak is volt már ilyen jellegű problémája és nem oldotta meg egy szoftverfrissítés!

Újraindítás, teljes reset semmi nem segít, mivel ez nem témafüggő, és nem is programfüggő!
Tegyél fel egy filmet majd nézz bele, ottt látod majd igazán milyen szép az átmenet a színek közt.

Tehát jobb ha elhiszed hogy hibás a telefonban a kijelzővezérlő panel!

Nekem is cserélték a telefont, pedig ott a szervizes srácnál nem jött elő!
És sem az első, se a harmadik 5800-ás telefonomon nem jelentkezett egyszer sem az említett dolog!

A vásárlás napja NEM számít bele a garancia időszakba, és a hétvége sem!

(#6613) TokLac válasza kosarob8 (#6601) üzenetére


TokLac
senior tag

Én már több mint egy hónapja meg rendeltem és semmi!!! Telefonon sem lehet őket elérni. Szemét banda! Van egy hivatalos külföldi oldaluk, ott kell megrendelni.

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#6614) Magnat válasza Bandus99 (#6610) üzenetére


Magnat
veterán

Erre voltam kíváncsi, köszi.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6615) Oliverda válasza kelzsoca (#6612) üzenetére


Oliverda
félisten

Attól még lehet szoftveres hiba hogy nem oldja meg szoftverfrissítés.

Néztem már rajta több videót és azokkal abszolút semmi probléma nem volt.

"Tehát jobb ha elhiszed hogy hibás a telefonban a kijelzővezérlő panel!"

Aha...és csak pont az a rész hibás ami a keretet meg a gombokat rajzolja ki. :DDD

Már feljebb leírtam hogy nem fogom visszavinni, és azt is hogy miért nem.

A Nokia szervízesek szakmai hozzáértéséről és hozzáállásáról pedig megvan a véleményem. Tisztelet a kivételnek...bár nem sok van.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6616) szaba19 válasza pampika (#6593) üzenetére


szaba19
tag

jaja az lesz csak találjam a szerződést amire vettem a pannon praktikum karim

GSM:Iphone 4 16gb Laptop:AMD Phenom II X4 n970 ,4gb ram, AMD radeon HD 6650m 1gb VRAM,640gb

(#6617) Mulderpapa válasza Oliverda (#6615) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Tényleg jobban jársz, ha visszaviszed, mert csak rosszabb lesz.
Nekem is ez volt a baja, azt hiszem pont Veled is "beszélgettem" erről itt a fórumon.
Nem szoftveres hiba, a mai napon, 2 hét után kaptam vissza a telót a Nokia szerviztől.
Nem árulták el, hogy mi volt a baja, annyit mondtak, hogy alkatrész csere történt és nem én vagyok az első, aki ilyen problémával találkozott.
Azért mondtam, hogy rosszabb lesz, mert nekem a 2. nap már csinált olyat is, hogy eltűnt a kijelzés egy időre.

Egyébként elsőre én is azt hittem, hogy feature ez a szinváltozás, de aztán gyanús lett, hogy pont a 3 alapszin. (RGB)
Ha jobban megnézed, nem csak a fülek, meg a keret szineződik el, hanem az egész kijelző, csak ezt egy fekete témánál nem biztos, hogy észre veszed.

Tudom, elég sz@r érzés, hogy veszel egy új telót sokezerért, aztán 2 hétig nem is látod, mert szervizben van. Mondjuk az akksit, hátlapot, cerkát, tartozékait vissza adják, de ez engem nem vigasztalt. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#6618) kelzsoca válasza Oliverda (#6615) üzenetére


kelzsoca
félisten

Éppen ez az hogy nem egy nokia szervizes mondta, hanem olyan aki valóban ért is hozzá :)

És ajánlom olvasd el amit Mulderpapa leírt!

Én/mi csak jót akarunk, de végülis felfoghatjuk viccesnek is, én is tudok rajta nevetni ha kell :DDD

(#6619) Bandus99 válasza Mulderpapa (#6617) üzenetére


Bandus99
őstag

Pont azert lenne a 3 napos csere, hogy utana nem 2 hetig a szervizbe csucsul ahol kicserelnek benne alkatreszeket, tehat megbontjak.
Node sztem lepjunk a teman nem tudja visszavinni jo igy neki akkor nekunk is jo lehet sztem.
Majd max par honap mulva kerunk egy elmenybeszamolot, hogy romlott e a helyzet, vagy valtozatlan.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#6620) kosarob8 válasza TokLac (#6613) üzenetére


kosarob8
aktív tag

Köszi a választ!
A rendelésed lemondtad náluk? Egyáltalán le lehet vhogy mondani? mondjuk ha nem reagálnak semmire akkor oly mind1 :F vagy csak simán megrendelted a külföldi oldalról?

(#6621) kosarob8 válasza kosarob8 (#6620) üzenetére


kosarob8
aktív tag

Úgy nézem és számolom, hogy innen még olcsóbb is a rendelés. Egy képernyővédő 11,95$ a szállítás 3,5$ ami összesen 15,45$ vagyis kábé 3100HUF :)
várok 1-2 napot, hogy reagálnak-e az email-emre a magyar oldalról, ha nem akkor megrendelem szerintem innen :)

egyébként bocsi, csak lejárt már az 5 perc :U

(#6622) Oliverda válasza Mulderpapa (#6617) üzenetére


Oliverda
félisten

Leírom mégegyszer. Nem tudom visszavinni. A Nokia szervízbe pedig majd akkor fogom elvinni ha tovább romlana a helyzet. Amúgy a szürke szín változott meg és ha jól tudom az nem alapszín. :)

A téma szerintem túltárgyalva.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6623) kosarob8 válasza kosarob8 (#6621) üzenetére


kosarob8
aktív tag

No én meg is rendeltem az általam linkelt oldalról, szállítási költséggel együtt 3.191 Ft-ba kerül :) kiváncsi leszek mikorra ér ide :C :R ha megjött feltétlen megírom ide is, hogy ha másnak is kéne akkor tudja mire számítson!

(#6624) TOme444 válasza kosarob8 (#6623) üzenetére


TOme444
csendes tag

Ha megjön a cucc tuti én is rendelek egyet, mert a magyar oldalról 2 hónapja rendeltem és még nem ért ide. :(((
2 e-mailt is küldtem nekik és nem igazán válaszoltak egyikre sem.

(#6625) kosarob8 válasza TOme444 (#6624) üzenetére


kosarob8
aktív tag

Akkor ezek szerint nem egyedi az esetem, ha megérkezett feltétlenül meg fogom itt is írni. Árban úgyis ugyanannyiba jön ki. :)
Ja, egyébként PayPal, vagy Credit Card szükségeltetik természetesen ;)

[ Szerkesztve ]

(#6626) Attilu


Attilu
csendes tag

Sziasztok!

Látom nagyon benne vagytok a sűrűjében (már bőven 6000 felett a hozzászólások száma), a következő héten úgy tűnik én is tulajdonosa leszek egy 5800-asnak, lenne egy-két kérdésem.

1. Valóban drasztikusan csökkentették az alapcsomag kiegészítőnek számát? Olvastam h áprilistól már nincs se tok, se hosszú usb,se pótceruza, és júlistól még elvesznek pár dolgot. Vodafone-nál veszem a készüléket előfizetéssel. Van még rá esély h megpapjam ezeket? Egyáltalán tényleg így kiba*ott velünk a Nokia?

2. Tok vásárlása mennyire ajánlott? Én szeretném minél tovább a lehető legjobb állapotban tartani a készüléket. Van olyan tok (v fólia kell?) ami a kijelzőt védi,de úgy hogy közben használni is tudom azt?
Hol és milyet érdemes venni?

3. Avi-t, mp4-et lejátszik a telefon?

Ui: Biztos felmerültek már ilyen v hasonló kérdések, de 6600 hozzászólás átrágásába beleőszűlnék...

Köszi

(#6627) Steven


Steven
addikt

régóta érdekel a téma szerintetek az 5800 ra lesznek widgetek úgy mint az n97 re ?

Teljesen személyre szabható csili-vili főképernyőt szertnék :O :O

mint itt: Nokia n97

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#6628) _GeTTeR_ válasza Attilu (#6626) üzenetére


_GeTTeR_
csendes tag

Hali!

1. Így van. De ahogy írták (azt hiszem Oliverda), még vidéki boltokban lehet, hogy kapsz olyat amiben még több minden, esetleg teljes csomag van.

2.Tok is, fólia is.Amíg meg nem érkezik az IVS fólia,addig én egy gagyibbat raktam rá,de kell mert karcolódna. Tokból én maradtam a gyárinál,nekem bejött.

3. Tubemasterrel mp4-be konvertálva klippeket, mozi előzeteseket csont nélkül viszi.

[ Szerkesztve ]

" Divide et Impera ! "

(#6629) G4ga válasza Attilu (#6626) üzenetére


G4ga
őstag

Szia!

1. A kiegészitök igy van kiszedték, én T mobilnál vásárlotam.
Nem volt tok, pot ceruza, és egy kb 15 cm usb kaptam hozzá. Ha jol tudom a nokia szedte ki ezeket. legalább is a mobilba ezt mondtál.

2. én is igy vagyok vele. ha késübiekben elszeretném adni sokkal könnyebb ha nem ugy néz kint egy szutyadék. én potom 2K + Pk ért vettem vateráról egy szilikon tokot / ami a a kijelzö kivételével mindent véd. + 2 db foliát. egyik se korlátozza a müködtetését.

3. Avit nem de mp4 igen.

Ha már itt vagyok, kérdezek is.
Szeretném telepiteni az alábbi progit a telefonra:
QuickOffice.Premier.Upgrade.v6.1.91.S60v3.SymbianOS9.1.Unsigned.Cracked

mivel nincs szignozva igy nem igazán tudom felrakni.
ebbe kérem a segitségeteket.
amit probáltam már:
1. root signer progi - nem viszi
2. a rompatches megoldásnál maga a progi feltevésénél nem jutottam tovább, met az is szignózni kell.

Biztos akad itt olyan mágus aki keni vágja a témát. Olvastam kinai megoldásokról. az N78 topkiba találtam is egy olyan oladalt ahol kapok két fájlt [L:http://cer.s603rd.cn/]n 78 topknból/L] és innentöl kezdve offline minden progit letudok szignozni. a baj az, ugyan nem probáltam / nem tudom az imei számom ... :( :B de nem látom a teló tipust az oldalon. olvastam több ilyen kinai oldal van. van olyan oldal ahonan betudom szerezni ezt a két fájlt az offilne szignozáshoz?

segitségeteket elöre is köszönöm!

Közben találtam egy lehetöséget a 6246hsz-ben... megprobálom, ha nem megy segitsetek! :)

[ Szerkesztve ]

(#6630) Attilu válasza _GeTTeR_ (#6628) üzenetére


Attilu
csendes tag

Köszi! :) És G4ga-nak is!

[ Szerkesztve ]

(#6631) Karma válasza G4ga (#6629) üzenetére


Karma
félisten

Ez továbbra se warez support fórum :(((

Az IMEI számodat a *#06# kód beírásával, vagy az akku alatti címke elolvasásával tudhatod meg. A többit meg keresővel/kreativitással meg lehet oldani.

“All nothings are not equal.”

(#6632) tgr válasza Attilu (#6626) üzenetére


tgr
tag

Hali
1 A csomag szűkül, én nemrég vettem, de már nem volt hozzá tok meg + cerka, és az usb is rövid, de engem nem zavar 1ik sem (cerkát nem is használtam még, tok nem tetszik, kábelt is csak sw frisshez használtam). Mondjuk én a szürkét vettem meg aminek a csomagja előbb szűkült. Minél előbb veszed meg, annál biztosabb h még megkapod a nagyobb csomagot.
2 A telcsi állapotát én is szeretném jó sokáig megtartani, de én pl. sosem szerettem a tokozást. Kijelzőfólia, és zsebben hordom a telcsit (az eddigi hozzászólások alapján nem lesz gáz vele), remélem enniy is elég lesz (nekem legalábbis).
3 Avikat elvileg konvertálással viszi jól, ezt még nem próbáltam ki idő hiányában.
(azért a kereső elég jól tud segíteni....tapasztalat)
tgr

(#6633) tgr


tgr
tag

hú de lassan írok....

(#6634) G4ga válasza Attilu (#6630) üzenetére


G4ga
őstag

Talán annyit tennék hozzá, több helyen olvastam hogy a hangszoroi a telefonnak hamar elfáradnak.
Ugy hallotam a február elött gyártott telefonkra igaz ez. elképzelhetö hogy egy kis boltban még ilyen telefon van. amit viszont most veszel a boltba biztos hogy. igy döntésnél talán megfontolnám ér e annyit az a pár plusz kieg mint hogy elromoljon a teló...

nem tudom hogy tényleg igy van, pusztán olvastam máshol. lehet érdekes lehet az infó... ne fikázzatok miért mondok hülyeséget ... :) :))

(#6635) Bandus99 válasza G4ga (#6634) üzenetére


Bandus99
őstag

nem hinnem, hogy kapni meg "hangszoro hibas" keszuleket barhol is. Ha netan megis, akkor nokia szerviz garanciaban javitja.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#6636) Oliverda


Oliverda
félisten

5800 XM Screen color change after the firmware update?

Sejtettem hogy valami szoftveres hiba lesz. Az is lehet hogy a kiejlző firmware része a problémás bizonyos modelleknék. Remélhetőleg a következő verziók valamelyikében ez is frissülni fog.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6637) Karma válasza Oliverda (#6636) üzenetére


Karma
félisten

Mert egy random Nokiás fórumba írogató, 1-10 posttal rendelkező lámacsorda saccolgatása azt igazolja, hogy ez szoftveres hiba :U Ha lett volna közötte egyetlen hivatalos Nokia állásfoglalás is, akkor igazat adnék.

A fórumozók közül egy vette a fáradtságot, hogy szervízbe vigye, neki ki is cserélik a képernyőjét.

De ha ettől nyugodtabban alszol...

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#6638) Oliverda válasza Karma (#6637) üzenetére


Oliverda
félisten

Ja, mert te nyilván attól lettél nagyokos hogy összehoztál itt ~2800 postot. :)

Legalább vedd a fáradtságod ahhoz hogy elolvasd az egészet mielőtt megszólalsz...

"I not sure if any other facing this problem also, but my Nokia 5800 XM screen color will change for a while from time to time then back to normal since after I have the firmware updated to v20.0.012."

"I got my display changed from nokia care centre and even upgraded to v20.0.015 and i am facing the problems ocassionally. "

"Yes this is a FW bug and this new FW v20.x.x have many more bugs than the improvements....i am waiting for new FW v21.x.x which is in line hoping all the issues will be solved in that...i did a FW update from v11 to v20 than i paid to get it to the older FW...now i will wait for the new FW and its revies before upgrading.... "

"this is a user to user forum, you will not get official answer from nokia on these boards, you can officialy launch a compliant, or question by using the 'contact us button' on the top right of the page next to repair&recycle tab. "

Nyilván az összes láma és csak kitalálták az egészet mert nincs legalább 1000 hozzászólásuk... nc

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6639) Karma válasza Oliverda (#6638) üzenetére


Karma
félisten

:R a 13k post előtt, meg se merek szólalni. Végigolvastad legalább, amit írtam? Nem a postjaikkal van bajom, hanem azzal, hogy továbbra is csak találgatnak, abszolút semmi alapjuk nincs. Frissítettek v20-ra, és elromlott a képernyő? Ennyi erővel azok, akiknek szoftverfrissítés után ment szét a hangszórója, jogosan állíthatnák, hogy a frissítés tette tönkre?

Ne csináljuk már kérem szépen.

És igen, olvastam én is, hogy nem fognak választ kapni. Ez külön szánalmas a Nokiától, sok értelme nincs így a fórumnak :(((

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#6640) Oliverda válasza Karma (#6639) üzenetére


Oliverda
félisten

Végig...sajnos. Szerinted hány fajta szoftver létezik egy verzión belül 5800-ra? Hány szolgáltató is forgalmazza a készüléket világszerte?

"Frissítettek v20-ra, és elromlott a képernyő?"

Ja, kinyúlt egy kéz az USB-ből ami elrontotta a kijelzőt. :DDD

Majd nézz utána hogy egy teljes firmware átalában hány modulból tevődik össze.

Így ezt a vitát én inkább nem folytatnám. :)

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6641) Oliverda


Oliverda
félisten

Same prob here, but only began when I upgraded the firmware to v20.

[link]

Bár ennek is csak 99 hozzászólása van. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6642) Karma válasza Oliverda (#6641) üzenetére


Karma
félisten

Jó. Legyen. Hagyjuk. Sőt, a topik elején az egyik ember, aki biztosan FW-t mond, 16k hozzászólással rendelkezik. Remélem tévedek, és tényleg szoftver, és ki is javítják. Csak akkor miért láttam 10-es szoftveren is? :U

Ja és:
"confirmed with nokia repair..i had this problem once, it is hardware"

Ezt meg kipróbálhatnád:
"I have had this color changing problem since getting the phone back in december :(. It has been an issue in all the fw versions v10, v11 & v20 :o. It appears more often when I'm using the phone a lot etc. the phone gets "hot".

Mindenesetre én inkább nem veszek szemetet.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#6643) Oliverda válasza Karma (#6642) üzenetére


Oliverda
félisten

"confirmed with nokia repair"

Ezekről megvan a véleményem mint azt már feljebb leírtam. Volt dolgom párral...hát rájuk sajnos tényleg ráillik a szemét jelző minden szempontból. :(

Mellesleg legalább 20 különböző fórumtag írta különböző fórumokon (igaz egyiknek sem volt sok postja :D) azt hogy csak a 20.-as FW telepítése után jött nekik elő a dolog. Ebből szerintem már baromi nehéz kikövetkeztetni hogy hol lehet a kutya elásva... :U

"Mindenesetre én inkább nem veszek szemetet."

Hmm...? Hogy neked nem is ilyen készüléked van? Akkor miről beszélünk itt kérem? :F

mod: Semmi köze ahhoz hogy milyen hőmérsékletű a készülék. Azt biztos egy 1-10 posttal rendelkező láma írta. :D

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6644) pampika válasza szaba19 (#6616) üzenetére


pampika
őstag

Nem kell szerződés. A lényeg, hogy a pannonos szerződés adataid egyezzenek a vodással. Ezt a pannon megmondja egy személyi ellenében.

(#6645) TokLac válasza kosarob8 (#6620) üzenetére


TokLac
senior tag

Nem rendeltem máshonnan, és szerintem nem is fogok. A cerkát nagyon ritkán használom annyira megszoktam már a telót. Nem karcolódik. Tokban hordom. Vigyázni kell rás és nem lesz gond.

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#6646) jety91 válasza TokLac (#6645) üzenetére


jety91
őstag

Mindenkinek karcolódik, max nem veszed észre

(#6647) -Valinas-


-Valinas-
senior tag

Mi a különbség az érintőképernyő technológiák között? Gondolok itt arra, hogy nem tudom például az LG arénát cerkával vezérelni, ezt pedig igen. Ez nyomásérzékeny? A másik meg valami elektromos elven alapul? :F
Köszi előre is!

(#6648) jety91 válasza -Valinas- (#6647) üzenetére


jety91
őstag

Van rezisztív (nyomásérzékeny) és kapacitív (ujjra érzékeny).
Az 5800 rezisztív az LG Arena kapacitív.

(#6649) kosarob8


kosarob8
aktív tag

Ti honnan szoktatok témákat leszedni?

én a www.zedge.net illetve a http://gallery.mobile9.com/ oldalt ismerem....
ha van még vkinek vmi frankó oldala legyen kedves ossza meg velem/velünk, köszii :)

(#6650) G4ga válasza kosarob8 (#6649) üzenetére


G4ga
őstag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.