Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5101) zsolidodd válasza jety91 (#5096) üzenetére


zsolidodd
senior tag

konkrétan index.hu videói.

(#5102) jety91 válasza zsolidodd (#5101) üzenetére


jety91
őstag

ez tényleg vicces :D
erről nem te tehetsz, az index.hu a bűnös
Érdekes a youtube miért megy....
Rá kéne kérdezni supportban h miért nem támogatja a lejátszójuk a flash lite-ot

(#5103) Con Troll válasza kosturica (#5097) üzenetére


Con Troll
senior tag

Tényleg elég gyors ez a progi. Egy kérdésem lenne: leírnád nekem vagy itt vagy pm-ben, hogy milyen beállitásokat használsz amikor a telóra kovertálsz egy videót? Előre is köszi.

(#5104) kosturica válasza Con Troll (#5103) üzenetére


kosturica
őstag

Készült hozzá egy kis tutorial, itt megtekintheted. :) Jó konvertálást!

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#5105) Raven18


Raven18
csendes tag

Hello!

néhány napja frissítettem a teló szoftverét , és 3 hibát vettem észre ami sztem nem teljesen normális , és frissítés előtt jók voltak:
-ha megnyomom a középsö gombot ami a menübe léptet , pittyegnie kellene egyet de nem teszi
-az alfanumerikus billentyüzetet ha elöhozom , és hivnék valakit , nem ad ki hangokat, de ugynaugy rezeg , ha lenyomok egy billenyűt.
-nem müködik a szenzor (pedig tökéletes volt) bárhogy állitom a fényviszonyokat , szenzorok ki ,be , hivásnál mégse müködik.gyári beállitásokat is visszaállitottam de ugyis ugyanolyan.
mit tudok most csinálni vele??? :U :(((

(#5106) jety91 válasza Raven18 (#5105) üzenetére


jety91
őstag

Üzemmódban amit használsz abban kell beállítani: billentyűhangok - be
A szenzorról nem tudok nyilatkozni, ha télleg nem működik akkor vidd el szervízbe és kérdezd meg, hogy mi lehet a hiba oka

(#5107) IkszIpszilon


IkszIpszilon
aktív tag

Hol tudom megadni a telefonban a wlan hálozathoz szükséges felhasználónevet és jelszót?

X.Y.

(#5108) kp78 válasza IkszIpszilon (#5107) üzenetére


kp78
addikt

Ha jelszavas a hálózat, akkor miután próbálsz hozzá csatlakozni, kérni fogja.
Előre nem hiszem, hogy meg lehet adni :U

(#5109) Bandus99 válasza Con Troll (#5103) üzenetére


Bandus99
őstag

Csendben megjegyzem 5092-es hsz ben mar belinkeltem neked ezeket a beallitasokat.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#5110) IkszIpszilon válasza kp78 (#5108) üzenetére


IkszIpszilon
aktív tag

Nem kéri, csak azt írja csatlakozva..de aztán meg azt hogy átjáró nem válaszol...

X.Y.

(#5111) Karma válasza IkszIpszilon (#5110) üzenetére


Karma
félisten

Az Access Points alatt tudsz új hálózatokat felvenni, a létrejövő új hálózatnál meg a WLAN security settings-et választva tudod kiválasztani a bejelentkezés módját. Itt van WEP, WPA/WPA2 és 802.1x, ami szerintem Neked kelleni fog most.

“All nothings are not equal.”

(#5112) Con Troll válasza Bandus99 (#5109) üzenetére


Con Troll
senior tag

Igen, köszönöm is a linket. Csak én a format factory-n belüli beállításaidról érdeklődnék.

(#5113) Bandus99 válasza Con Troll (#5112) üzenetére


Bandus99
őstag

Semmit nem allitottam rajta, hagytam mindent ugy ahogy a progi felkinalta, miutan kivalasztottam a telefon tipusat.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#5114) Atombalu


Atombalu
senior tag

Sziasztok!

11-es szoftom van, de ha jól tudom 20-on körül van már az új számozása.
Mivel jobb ? Esetleg okozott problémát a legújabb szoft ?

Köszi
B

iPhone 5

(#5115) kelzsoca válasza Atombalu (#5114) üzenetére


kelzsoca
félisten

Problémát az okoz ha neked még mindig a 11-es van fent :DDD

A szokásos dolgokat lehetne sorolni, gyorsabb, stabilabb stb.

[ Szerkesztve ]

(#5116) dugomc válasza Bandus99 (#5109) üzenetére


dugomc
tag

Azokkal a beállitásokkal nekem csak a hangot játsza le a telefon kép nincs. :S

(#5117) #67688960


#67688960
törölt tag

Azt vettem észre hogy rosszul jár az órám, és rájöttem hogy a teló nem állítja be magát amikor szinkronizál a pc-vel.
Nem tudja valaki véletlenül hogy hogyan lehetne rábírni?

(#5118) Karma válasza #67688960 (#5117) üzenetére


Karma
félisten

Sehogy, a PC Suite nem állítja át a telefon óráját. Viszont megpróbálhatod bekapcsolni a szolgáltatói órafrissítést - ezt a dátum és időbeállítások között találod.

“All nothings are not equal.”

(#5119) #67688960 válasza Karma (#5118) üzenetére


#67688960
törölt tag

hát ez eléggé gáz :(
kezdem úgy érezni, hogy elég perverz lett ez telefon, igazán ráírhatták volna a dobozára
Figyelem csak perverzeknek! vagy valami

[ Szerkesztve ]

(#5120) dferee


dferee
tag

Tudtok e olyan fülhallgatót ami normálisan szól és headsetes?

(#5121) Con Troll


Con Troll
senior tag

Az normálisnak mondható, hogy viszonylag folyamatos nyúzás mellett hamar (1/2-3/4-1 nap alatt) lemerül a teló? A félnapos lemerülést filmnézéssel sikerült produkálnom, a 3/4-est zene, játék, képek nézegetése, általános pötyögés, stb... Lehet bele venni valami nagyobb, hosszabb kapacitású akksit? Másik kérdésem pedig a GPS-el kapcsolatos: feltettem garmint, de nem akar magának megfelelő számú/minőségű jelet találni. A gps infónál megnéztem, 3 vagy maximum 4 ilyen oszlop ugrál egy diagramm elött, gondolom azok a műholdak jelét szimbolizálják. Szóval elvileg veszi a jelet, de mégsem akar rendesen működni, a térképnél azt írja hogy műholdak keresése. Ez miért van? (A-GPS ki van kapcsolva és nem is szeretném bekapcsolni az adatforgalom miatt, mert feltöltőkártyás vagyok. + a Nokia Maps sem talál magának megfelelő jelet.)

[ Szerkesztve ]

(#5122) Blu87


Blu87
csendes tag

Kpacsold ki a 3g-t nekem 5-6 napig birja a telo pedig adok neki na jo van amikor csak 3 de akkor meg télleg adok neki:D Amugy a beállitásoknál vhol ki tudod lőni.

(#5123) jety91 válasza Con Troll (#5121) üzenetére


jety91
őstag

Előttem szóló leírta a 3.5G-t, hogy kapcsold ki.
Garmin auton indít elvileg egy servicet, amit handy taskmannal asszem ki is lehet kapcsolni.
De picit utánaolvasol itt megvan rá a válasz

(#5124) GALARDO válasza Con Troll (#5121) üzenetére


GALARDO
addikt

Beállítások-telefon-hálozat-hálozatmód-gsm mód!

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#5125) kosturica válasza dferee (#5120) üzenetére


kosturica
őstag

Olyat nem, de a headset-be bármilyen 3,5-es fülest bele lehet rakni. Pl. az AKG ACOUSTICS K 324P jól szól. Én éppen ezen a héten vettem hozzá egy Audio-Technica ATH-ES7 fejhallgatót. Na erre azt tudom mondani, hogy lélegzet elállítóan szép hangja van. Nem fülbe dugós.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#5126) kelzsoca válasza kosturica (#5125) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha jól tudom a gyári fülesnek is AKG a belseje :)

Gondolom ő valami fülbe dugós változatot keresne, de tényleg nem kell olyan ami headset-es, bármit rá lehet dugni ami szabványos 3.5-es csatis :)

(#5127) kosturica válasza kelzsoca (#5126) üzenetére


kosturica
őstag

Az általam említett AKG fülbedugós. Szóba jöhet még Sennheiser CX300.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#5128) Con Troll


Con Troll
senior tag

Köszi a válaszokat!

Nektek sem működik a szignózás? Ma kaptam meg a cer és key fájljaimat (opda-ról) , letöltöttem a Sissigner progit, mindent ugy csináltam ahogy kell de a teló mégis tanusítvány hibát ír ki :( :F

(#5129) IkszIpszilon


IkszIpszilon
aktív tag

Menü<Internet<Web<aztán választanék egy oldalt...ekkor megkérdni mivel akarok csatlakozni...mondom neki, hogy wlan meg is van a hálózat...de nem kér jelszót és felhasználónevet...azt írja kapcsolódva van a wlan hálózathoz, de mikor bejön a tesztelés akkor hiba az átjáró nem válaszol hidaüzenet jön...hol van ez az acces points amit említettek ahol be lehetne állítani?

X.Y.

(#5130) Spidee válasza IkszIpszilon (#5129) üzenetére


Spidee
senior tag

Otthoni wifi hálózat?
Szerintem ha ezt a hiba üzit dobja ki, akkor a router-ben kell állítani, mert nem oszt ip-t automatikusan a telónak, vagy szűrve van a net mac cím szerint.
Ha ez a hiba, akkor vagy adsz meg ip-t a telónak, vagy engedélyezed a dhcp-t a router-ben.

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#5131) Karma válasza IkszIpszilon (#5129) üzenetére


Karma
félisten

Na akkor eljött az idő, hogy írj egy kicsit erről a hálózatról, mert vakon nem lehet megoldani a problémát.

Otthoni vagy irodai vagy egyetemi hálózat? Van rajta beállítási lehetőséged? Milyen felhasználónevet/jelszót akarsz neki megadni? Ha otthoni, ADSL vagy kábel vagy milyen net? Rendesen be van állítva a router? Milyen típusú amúgy?

Csakmert találkoztam már olyannal, aki routert használt az otthoni hálózatán, de nem állította be rajta a PPPoE-t rendesen, és a gépek mindig a net felhasználójával/jelszavával léptek fel. Az ilyen felállás a szememben főbenjáró bűnnek számít, és halál a büntetése.

“All nothings are not equal.”

(#5132) bR3Zo


bR3Zo
csendes tag

Ha fülbedugos headsetet keresel akkor... [link]

(#5133) kelzsoca válasza bR3Zo (#5132) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem biztos hogy jó ajánlat egy gyári Nokia cucc után egy másikat venni, ennyi erővel jó az a gyári is amit a telefonhoz adnak!

Ha már pénzt adok érte, és ahogy néztem az árát nem keveset, ne valami Nokia gagyi legyen, ennyiért már Sennheiser vagy bármely komolyabb gyártó fülesét megkapod :)

(#5134) dugomc válasza kelzsoca (#5133) üzenetére


dugomc
tag

csak nem fülesről volt a szó hanem headsetről úgy emléxem

(#5135) kelzsoca válasza dugomc (#5134) üzenetére


kelzsoca
félisten

Tudom miről volt szó, és ha olvastál volna még arról is volt szó hogy nem kell lecserélni a headset-et, csak a fülhallgató helyett kellene valami komolyabb típus.

(#5136) Con Troll


Con Troll
senior tag

Nos valaki tud valamit, hogy miért nem működik a szignózás? (az #5128 hsz-ben irtam le a problémát)

(#5137) kelzsoca válasza Con Troll (#5136) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mi lenne ha nyomnál egy resetet a telefonon, és újrakezdenéd a szignózós dolgot?

(#5138) Karma válasza kelzsoca (#5137) üzenetére


Karma
félisten

Semmi nem lenne, csak lenne egy rossz délutánja.
Valami nagyobb gond van a mostanában kiállított OPDA tanúsítványokkal, mindenhonnan csak azt hallom, hogy tanúsítványhiba, legyen szó bármilyen telefonról.

“All nothings are not equal.”

(#5139) Con Troll


Con Troll
senior tag

Ajjaj. Akkor majd keresek valami más módszert. Remélem találok valami viszonylag egyszerűt.

[ Szerkesztve ]

(#5140) Con Troll


Con Troll
senior tag

Hogy lehet törölni a feltelepített témákat? Én sehol sem találom a menüben ezt az opciót.

(#5141) Karma válasza Con Troll (#5140) üzenetére


Karma
félisten

Az Alkalmazáskezelőt simogasd.

“All nothings are not equal.”

(#5142) student


student
őstag

90 perces film konvertálása hány perc alap 2ghz core duon?

(#5143) kosturica válasza student (#5142) üzenetére


kosturica
őstag

Melyik konvertálóval, milyen beállításokkal stb. Ezeket kéne tudni...

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#5144) picur220 válasza Con Troll (#5139) üzenetére


picur220
veterán

Szignózási módszerek itt.

(#5145) JmL válasza student (#5142) üzenetére


JmL
csendes tag

nekem amd athlon x2 5200+es procival a Total Video Converterrel 15-20 perc alatt csinál meg egy 700 mb-os filmet a következő beállitásokkal:
- Audio Codec: aac
- Audio bit rate: 128kbits/s
- Video Codec: mpeg4
- Frame rate: 25fps
- Video bit rate: 800kbits/sec
- Video size: 640x360

Lehet hogy a 800kbit/sec az egy kicsit sok mert olyan 600 mega körül van a mérete az átkonvertált videónak.

[ Szerkesztve ]

(#5146) kelzsoca válasza picur220 (#5144) üzenetére


kelzsoca
félisten

Valamit benéztél, legalább ha linkelsz nézd már meg mit adsz be a népnek :DDD

(#5147) hossszú válasza picur220 (#5144) üzenetére


hossszú
őstag

Segitek [link] :)

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#5148) tl-x


tl-x
őstag

Meg lehet vásárlás előtt nézni, hogy a telefonban új hangszóróvan-e már vagy még a régi? Mondjuk IMEI szám alapján vagy valamilyen kód alapján?

(#5149) jety91 válasza tl-x (#5148) üzenetére


jety91
őstag

Igen, ha vannak olyan segítőkészek biztosan elmondják neked.
Amúgy nem hiszem, hogy van már olyan forgalomban szolgáltatónál, maximum ilyen kisebb gsm boltokban találhatsz egy-egy hibás készülékre

(#5150) tl-x válasza jety91 (#5149) üzenetére


tl-x
őstag

Hát nem nyugodtam meg mert pont gsm boltból néztem ki egyet! Remélem ott már új típus van!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.