Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5401) alien_ válasza DoxaM (#5398) üzenetére


alien_
őstag

Ezt próbáltad?

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#5402) kelzsoca válasza alien_ (#5401) üzenetére


kelzsoca
félisten

Elrontod a bizniszem :P

linkoln001

60k körül :U

[ Szerkesztve ]

(#5403) DoxaM válasza alien_ (#5401) üzenetére


DoxaM
aktív tag

aaa, köszi srácok :D Kipróbáltam gyorsba...de suta voltam...mert amikor beírtam,
ki dobta, hogy nincs is korlátozva a telefonom omg.... :o :DDD :DDD Nagyon kész..vodától vettem még anno...de ezexerint nem korlátozták le? :F Na mind1, ott csücsül benne a szim :D Azért köszi a helpet :)

Divx player nem tudjátok mikor jön ki az 58ra?csak 3rd parti lejátszókat találtam... :S Megpróbálok egyet rárakni..bár a divx labs oldalán írja, hogy nem kompatibilis vele :(((

(#5404) Karma válasza DoxaM (#5403) üzenetére


Karma
félisten

3rd party =/= 3rd Edition :U Minden lejátszó 3rd party, amennyiben nem a Nokia adja ki, ez a definíció.

“All nothings are not equal.”

(#5405) DoxaM válasza Karma (#5404) üzenetére


DoxaM
aktív tag

óh :U

[ Szerkesztve ]

(#5406) TokLac


TokLac
senior tag

Tegnapi nappal csatlakoztam egy új Black-el! Jó teló, hozza amit vártam! A menü hatásokról sehol nem volt szó, pedig nagyon szép! :C

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#5407) szrxx


szrxx
tag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani valami jó minőségű és ár/érték arányú kijelzővédő fóliát mert olvastam, hogy az érzékelőt nem szabad letakarni mert ebből probléma lehet....Van kifejezetten az érzékelőt figyelembevevő fólia vagy úgy kell kivágni???
Esetleg valami link?Köszönöm! :R :R

ÜDv
szrxx

[ Szerkesztve ]

Hol alszanak az álmos bitek????? - A Hálókártyán

(#5408) TokLac válasza TokLac (#5406) üzenetére


TokLac
senior tag

A black kiadásnál módosultak a tartozékok, elvileg. Csak egy cerka van, és a tok nincs benne. Valamint olyan rövid usb kábel hogy csak usb hosszabbítóval lehet használni. A teló nagyon szép úgyhogy nem bántam hogy ezt a színt rendeltem. Aki black tulaj, válaszolhatna hogy neki is így vannak a tartozékok mint nekem? Az újmobilok.hu-n vettem, felhívtam őket és már többen jelezték ezt nekik.

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#5409) Bandus99 válasza szrxx (#5407) üzenetére


Bandus99
őstag

pl IVS gyarilag kivagva
Ugyanigy a Brando foliaknal is.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#5410) Bandus99 válasza TokLac (#5408) üzenetére


Bandus99
őstag

Furcsa, mert Nokia oldalan nem emliti kulon, hogy a fekete verzio eseteben mas lenne a dobozban... Pengetod sincs? 8GB memokartya azert benne van? allvany?
Garanciad sem gyari nokia gondolom.

[ Szerkesztve ]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#5411) TokLac válasza Bandus99 (#5410) üzenetére


TokLac
senior tag

Gyári, Magyar, Nokia garim van! Minden más meg van! Kártya, pengető, álvány, usb, stb. 1db cerka és a tok mínusz, ennyi a különbség. Meg a kb 5cm-es adatkábel. Botrányos hogy ezzel spórolnak amúgy!

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#5412) TokLac válasza TokLac (#5411) üzenetére


TokLac
senior tag

Na felhívtam a nokiát. A válaszuk. Az értékesítési csomag tartalma változhat. Sőt egy nagyker ha vesz x mennyiségű darabot kérheti más csomagban, egyes tartozékok nélkül. Így olcsóbban kapja meg a csomagot.
A nokia oldalán apróbetűs rész: Az egyes termékek, szolgáltatások és funkciók elérhetősége régiónként változhat. További információkért forduljon a legközelebbi Nokia forgalmazóhoz. A jelen dokumentumban szereplő információk előzetes bejelentés nélkül megváltozhatnak.

[ Szerkesztve ]

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#5413) jety91


jety91
őstag

Valaki felrakta már az új fw-t? :U

Legfőképp a böngészőre vagyok kíváncsi, a többiről már olvastam...

[ Szerkesztve ]

(#5414) Con Troll válasza TokLac (#5411) üzenetére


Con Troll
senior tag

Nekem is fekete van, és nekem nem olyanok a cuccok mint Neked. Hosszú az usb, két cerka, tok, stb...

(#5415) oceanearth válasza Con Troll (#5414) üzenetére


oceanearth
őstag

Két cerka?

Érdekes nekem mindenem megvan, de csak 1 cerkát kaptam, nem mintha kellene több, de érdekes, h mennyi variáció van.

(#5416) TokLac válasza Con Troll (#5414) üzenetére


TokLac
senior tag

Köszi a választ. Érdekes még az új fehérbetétes töltö. Ami tiszta fekete az állandóan eltört a vezetéke tőben. Ezek remélem jól bírják majd.

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#5417) wrcboy válasza Lop!N (#5358) üzenetére


wrcboy
csendes tag

szia!
szervizzel óvatosan, a csere gyakorlatilag esélytelen, én két hónapja próbálkozok, mert nem működik a kamerám.
(nem tudom szabad-e, tapasztalataim a szervizről itt: http://nokia5800.freeblog.hu/ )
sok sikert az ügyintézéshez!

egyébként első körben valóban max szoftvert frissítenek... (nekem hatodszorra is csak annyit csináltak...)

(#5418) DoxaM


DoxaM
aktív tag

ajjj, megint bénázom :((( :B :)
A képernyő feletti XpressMusic kis érzékelőt nem lehet állítgatni?Hogy mit hozzon le menünek?Nagyon jó lenne, ha lehetne.... :)

(#5419) jety91 válasza DoxaM (#5418) üzenetére


jety91
őstag

Tudtommal nem lehet, de szólj, ha találtál rá gyógyírt :DD

(#5420) Salvador20 válasza jety91 (#5413) üzenetére


Salvador20
őstag

fölraktam nagy nehezen. Szolgáltató nem akarta engedni, de ovi-n keresztül nagy nehezen fölment(ott is baxtatott,hogy alacsony a töltöttség a fw frissítéshez)
egyébként az ég világon semmi különös. Viszont működik a fénykard :D

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#5421) jety91 válasza Salvador20 (#5420) üzenetére


jety91
őstag

"Viszont működik a fénykard :D "
Ez az amiért felfogom rakni!!!!! :DDD
Köszi az infókat :K

Én ma raktam fel phoenixel a 20asat, de akkor jól döntöttem, hogy nem vártam meg a 21-est.
10-eshez képest szebb a kamera és kifejezetten gyorsabbnak mondható a telefon, úgy hogy akinek 20 alatti fw-je van, az frissítse le nyugodtan!

[ Szerkesztve ]

(#5422) toldy


toldy
őstag

helo
Ha telepítéskor azt írja hogy:

Nem telepíthető.
Beépített összetevő.

Akkor ez minden bizonnyal azt jelenti hogy már egyszer megtalálható integrálva a rendszerben, igaz?
egyébként a fénykard eddig is működött csak a c-re kellett telepíteni nem pedig a memória kártyára, legalábis nálam

[ Szerkesztve ]

Az élet nem habostorta.

(#5423) DoxaM válasza jety91 (#5419) üzenetére


DoxaM
aktív tag

okés.... :)

Am mi az a fénykard? :))

(#5424) jety91 válasza DoxaM (#5423) üzenetére


jety91
őstag

Itt egy videó róla :) [link]

(#5425) Bandus99 válasza DoxaM (#5423) üzenetére


Bandus99
őstag

fenykard

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#5426) Steven


Steven
addikt

Valaki tudja, ki jött már az új fw Magyarországon is?

Nálatok nem szokott olyat csinálni tel? "Silk"et használok msnezés re és ha EDGE-n csatlakozok minden tökéletessen müxik viszont ha 3G-n állandóan ledob a rohadék... Ezt miért csinálja szerintetek?

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#5427) jety91 válasza Steven (#5426) üzenetére


jety91
őstag

Biztosan lesz róla cikk is, hogy megjelent, úgy hogy várj türelemmel.

Se EDGE-t, se 3,5G-t, se Silk-et nem használok:-)
Remélem más ad rá választ neked

(#5428) Steven


Steven
addikt

Iphon ról volt egy cikk,hogy ,ha úgy érezte a telefon ,hogy nem elég erős a jel mindig át váltott edge-re közbe persze megszakad a kapcsolat... késöbb fw vel javították ... nah ezért kérdezem... remélem nálam ... vagy nálunk nem ez a probléma :(((

Egy hete használom 3g-t az ország több területén is és mindig szétkapcsolt számomra elég nagy probléma... főleg ,hogy mondjuk megy az msn és meg akarok nézni valami weboldalt és nem lehet normálisan netezni se mert mindig szétkapcsol :( hát elég gáz

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#5429) Salvador20 válasza jety91 (#5421) üzenetére


Salvador20
őstag

ja meg eltüntethető végre a "keresés" a főképernyőről, ennek kiváltképp örülök, mert nagyon idegesített,amikor a naptárbejegyzéseim helyett a keresést nyomtam meg a húsos ujjaimmal.

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#5430) kaccsnorci


kaccsnorci
csendes tag

hát szerintem állati jó ez a telefon! nekem több mint 1 hónapja van meg 6230i nokiáról áltam át rá, és szerintem minden tekintetben nagyon szuper.mondom ezt úgy hogy még 10 hónap hátra volt az előfizetésemből ezért vitamaxal kellett megvennem drágán a vodánál. éjszaka töltőn volt reggel elvittem szoftverfrissíteni és azóta tökéletesen működik. nekem nem is karcolódik pedig csak simán zsebben hordom. egyszer sem fagyott le, kapcsolt ki vagy bármi ilyesmi. hibája talán az anyaghasználat, meg a kamera. de mióta láttam hogy Britney womanizer klipjében a faszijának ilyen telefonja van ezt is megbocsátom,mert legalább így is közelebb kerültem Britneyhez egy lépéssel:D:D:D
tegnap megérkezett hozzá a bluetoothos fejhallgató is ami meg aztán tényleg hihetetlen. nem akartam elhinni olyan faszául szól. én mindenkinek ajánlom mind a kettőt.

(#5431) zsolidodd


zsolidodd
senior tag

valaki találkozott már olyan programmal, ami attól függően qwerty vagy alfanumerikus billentyűzetet ad, hogy hogyan tartom a telefont?

(#5432) Lacalali


Lacalali
csendes tag

Akinek még nincs Iphone gyilkosa, most akár nyerhet is egyet :)
Katt

(#5433) Yushchenko válasza Lacalali (#5432) üzenetére


Yushchenko
őstag

Grelilla marketing powa

(#5434) g0ly0


g0ly0
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Milyen wifi routert ajánlotok a telefonhoz,nekem volt egy dlink di-524 esem,de azzal nem nagyon akart menni,egy-két oldalt betöltött,és utána megállt,vagy még annyit sem.Próbáltam a gyári böngészővel is meg operával is,de ugyanez mind a kettővel a hiba.Most vennék egy másikat,mit ajánlanátok?

(#5435) Karma válasza g0ly0 (#5434) üzenetére


Karma
félisten

Linksys WRT54GL (DD-WRT firmware-rel). Kérdezni se kell :DDD

“All nothings are not equal.”

(#5436) TokLac válasza g0ly0 (#5434) üzenetére


TokLac
senior tag

Asus, Linksys, ZyXEL

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#5437) student


student
őstag

miko lesz má 50k? :O
ez a teló igencsak overpriced.

[ Szerkesztve ]

(#5438) Karma válasza student (#5437) üzenetére


Karma
félisten

Ha szépen megkéred, biztos talpra áll a forint :U

“All nothings are not equal.”

(#5439) student válasza Karma (#5438) üzenetére


student
őstag

ez a nokia labsos photo browser odab*sz

(#5440) kaccsnorci válasza student (#5439) üzenetére


kaccsnorci
csendes tag

már kijött belőle a teljes verzió? vagy még külön programként installálódik?

(#5441) csimpok válasza TokLac (#5411) üzenetére


csimpok
aktív tag

Én is most vettem egy feketét, és hasonlóan hiányos a felszereltség mint neked (-1 cerka, -1 tok, rövid kábel). Én nem az ujmonilok.hu-n vettem, úgyhogy ez általános jelenség lehet.

(#5442) g0ly0


g0ly0
csendes tag

Köszönöm válaszotokat. :R

(#5443) Bandus99 válasza kaccsnorci (#5430) üzenetére


Bandus99
őstag

Mi a tipusa a BT fejhallgatonak?
Mennyivel fogyaszt tobbet, ha BTs fulhallgatoval hasznalod, mintha simaval?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#5444) Salvador20 válasza toldy (#5422) üzenetére


Salvador20
őstag

legalábbis nálad, én is a blogos módszer szerint telepítettem, de ezidáig nem ment.,

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#5445) dugomc válasza student (#5437) üzenetére


dugomc
tag

Remélem nem mostanában mert akkor sokat buktunk a telón :S jó áron van.

(#5446) eBeni


eBeni
tag

Hali!

1 hete én is lelkes használója vagyok a telonak. Hihetetlen dolgokat lehet vele csinálni. Már szinte az összes alkalmazás fennt van ami eddig kijött a telóra (emiatt elégé be is lassult, valószínű kell egy reset majd.)
3 kérdésem lenne a tapasztalt userektől:
1. Az Ovi, Orb, Qik programokon kivül Ti milyen netes hasonló oldalakat használtok/ismertek?
2. Sajna a telóm voda függő, emiatt nem tudtam még fw-t frissíteni, de több helyen olvastam, h volt akinek sikerült. Mi lehet a titok? Esetleg ötletek?
3. Egy elég béna kérdés, de egyszerűen nem tudok rájönni: Ha van egy nyitott alkalmazásom, amiben nincs kiirva az "opciók" és a "vissza" gomb (pl: a beta labs-os képnézegető), akkor azt hogyan tudom bezárni (tehát nem piros gombbal kilépni, hanem a programot bezárni). Ugyan ez a kérdésem, ha a menü gombot hosszan megnyomom, előjön az éppen futo alkalmazások listája, de ott se tudom, h mivel lehet bezárni az alkalmazásokat (s60v3-as telokon csak a "c"-t kellett megnyomni)

Bocs, ha már volt valamelyik kérdés régebben, próbáltam átnézni, meg rákeresni, de nem sok sikerrel.

(#5447) BlueBear


BlueBear
csendes tag

Sziasztok...

most gondolkozok egy telefon vásárláson. Mindenképpen Nokiát akarok és lehetőleg érintőset...ezzel a variációval maradt a Tube vagy az n97,de az n97 még nem jött ki és nem tudom mire lehet számítani...mennyiért fog kb kijönni, és mikor lesz kapható?! jah és még annyit hogy mivel fog "többet" tudni mint az 5800(jó tudom hülye kérdés, de azért hátha van rá válasz)

előre is köszi a válaszokat:D

bb

"Nem az a dicsőség, hogy sohasem bukunk el, hanem az, hogy mindannyiszor felállunk!!"

(#5448) Yushchenko válasza eBeni (#5446) üzenetére


Yushchenko
őstag

3: hosszán rátoucholsz a program ikonjára, és kijön egy menü, amiből ki tudod választani a kilépést.

(#5447) BlueBear: 32GB beépített memória, lecsúsztatható qwerty bill, jobb összeszerelés, gondolom kicsit kiforrottabb lesz mint az 5800. Viszont 3x annyiba fog kerülni :C

[ Szerkesztve ]

(#5449) BlueBear


BlueBear
csendes tag

uhh..xD
az megöl akkor ha 3x annyi lesz:D
de azért köszi a választ :R
azért remélem egy olyan 0<150 között beszerezhető lesz :DD :DDD

"Nem az a dicsőség, hogy sohasem bukunk el, hanem az, hogy mindannyiszor felállunk!!"

(#5450) Karma válasza BlueBear (#5449) üzenetére


Karma
félisten

0-ért biztosan, ha agyonversz valakit vagy betörsz egy Nokia boltba :P A kommunikátor osztályú telefonok mindig toronymagasan indulnak, és nagyon lassan megy le az áruk. Csoda hogy az E90 100 alatt beszerezhető már.

“All nothings are not equal.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.