Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5601) Bandus99 válasza Balli (#5599) üzenetére


Bandus99
őstag

Azt nem tudom fel lehet.-e csavarozni, de ez meregdraga az tuti.

Amit en hasznalok es a celnak tokelezesen megfelel
Speedshop

Elfordithato fekvobe is. Ehhez kulon kell venni tartokart.
ezt nezd meg nem jo neked esetleg? Vagy ez?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#5602) szaki04 válasza Balli (#5599) üzenetére


szaki04
senior tag

Értem, bár nekem egy Fiestám van, azért találtam benne egy ennek szükséges sík felületet... Ha akarod az oldalablakra is felrakhatod, ott is tapad... :) Kb. 20x15 cm-es ez a "tartó".

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#5603) SlayR válasza la_cc (#5590) üzenetére


SlayR
senior tag

IPhonet is akartak már velem cserélni 5800ára az miért van? lehe tmert drága és rossz? :D

Nem egészen értem, miért kell egy javítást külön hozzászólásban elküldened... :U

[ Módosította: Viktor0610 ]

(#5605) DoxaM


DoxaM
aktív tag

Sziasztok,

Újra itt ;]
Jó a kis teló, viszont pár dolgot kérdeznék hozzá...Tudtok olyan autós töltőt mondani, ami tölti is normálisan?Vettem a teszkóba egyet..N90-hez..gondoltam ehhez is jó..de ki írja, h tölti meg minden..de merült lefelé mégjobban..lol :(((
A másik, hogy a garmin a beépített GPS- beállítással, miért nem talál műholdat? :S Legalábbis vártam jó sokáig de semmi...Viszont, ha rákapcsolom a külső GPS_t is a telefonban..akkor rögtön megtalálja..De az most az én számlámra pörög? :((
ajj :DDD

(#5606) Salvador20 válasza DoxaM (#5605) üzenetére


Salvador20
őstag

a gps-es dolog nálam is hasonló,a belső gps sehol nem talál műholdat

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#5607) jety91 válasza kp78 (#5594) üzenetére


jety91
őstag

21.0.025 v5 (EMEA) (Blue Nokia)
Úgyhogy nem csak FOTA-n lehet :DD
Lehet ráveszem magam hétvégén aztán ezt is feldobom...

(#5608) csimpok


csimpok
aktív tag

Valaki végigvitte már a Resco Bubbles nevű játékot az 5800-on? Én eljutottam az 57-es szintig, de a level 57 olyan, mintha túl sok minden lenne egyszere a képernyőn, és jókora késleltetéssel indul el a golyó a döntés után... emiatt szinte játszhatatlan az a szint.

(#5609) tgr


tgr
tag

Sziasztok
Tervezek venni egy tube telcsit függetlenül, csak azt nem tudom, hol érdemes venni, amelyik cég megbízható garit ad (2 év magyar). kérdem azért, mert elnézegetve a neten ezeket a boltokat, meg a hsz-eket nem mindig megnyugtatóak a gari körül a dolgok. Kicsit visszaolvasva az ujmobil és a mgsm tűnt fel a legtöbbször, és itt nagyjából a legolcsóbbak, 82k a 2 év hu garival. Van esetleg valakinek más 5lete, hol érdemes venni nyugodtan?
kösz

[ Szerkesztve ]

(#5610) csimpok válasza tgr (#5609) üzenetére


csimpok
aktív tag

Én Part-Nero GSM-nél vettem egy blacket 2 év Nokia garival 79 ezerért (gyárilag független teló). (Igaz, ez a "hiányos" felszereltségű változat volt, de ahogy hallom más boltokban is adtak ilyen felszereltséggel fekete telókat.)

[ Szerkesztve ]

(#5611) kosturica válasza csimpok (#5610) üzenetére


kosturica
őstag

Mi hiányzott?

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#5612) tgr válasza csimpok (#5610) üzenetére


tgr
tag

ja azt is olvasgattam h a blacket néhol karcsúbban adják. Pedig talán az a szín tetszene legjobban, és hát sztem jól jönne az a telitartó is.

(#5613) csimpok válasza kosturica (#5611) üzenetére


csimpok
aktív tag

Nincs tok, nincs pótcerka, és egy rövid adatkábelt adnak. (Ha nem hagyod el a cerkát, nem hordod tokban, és nem zavar a rövid kábel, akkor nincs baj :D)

[ Szerkesztve ]

(#5614) #67688960 válasza szaki04 (#5589) üzenetére


#67688960
törölt tag

Tök jó, pont ilyen kell nekem is, és rendeltem is egyet csak nem tudom merjek-e előre utalni!
Szerinted?

[ Szerkesztve ]

(#5615) pohár válasza csimpok (#5613) üzenetére


pohár
félisten

Nah ez baj, mert nálam biztos el fog tűnni egy cerka, a tok az kell mert nem akarok szarrá karcolni a telót, a rövid adatkábel annyira nem para, de ha a többinek nagyobb akkor nekem is nagy kell :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5616) szaki04 válasza #67688960 (#5614) üzenetére


szaki04
senior tag

Én is előreutalással intéztem. Rendben volt minden. Úgy 2000.- Ft-al olcsóbb lesz.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#5617) hossszú válasza kp78 (#5596) üzenetére


hossszú
őstag

Az enyém is T-s és simán felment FOTA-n keresztül a 21-es soft de szerintem ahhoz, hogy felmenjen előtte a 20-asra kell frissiteni Nokia szervizben.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#5618) TokLac válasza pohár (#5615) üzenetére


TokLac
senior tag

Cerkát tudsz hozzá venni, nem egy nagy összeg. Amit adnak hozzá tokot az meg egy f*s. A rövid adatkábel usb hosszabbítóval használható. Ráadásul a Black kiadás a legszebb! (nézőpont kérdése tudom)

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#5619) TokLac


TokLac
senior tag

Na rendeltem én is IVS fóliát, csak a kijelzőre. Sajna 15-20 munka nak mire megjön. :((( Utálom a fóliázott kijelzőt, de ekkora felületet nem árt védeni. Most még hibátlan a kijelzőm, erős fényben oldalról van 2-3 nagyon gyenge hajszál karc, a fóliától ezek nem is fognak látszódni. És ha tovább így használom tuti gázabb lesz. Plusz a fóliával bátrabban lehet majd használni a cerkát is, mert az amúgy is egy lcd gyilkos bazári műanyag. Gondolkodtam valami minőségi cerkán is, de az nem megy bele a hátuljába. A fólia a legjobb megoldás. Egy lcd nem olcsó mulatság, plusz soha többé nem lesz pormentes ha hozzá nyúlnak. Az igaz hogy max 1-évig fogom használni a telót, de eladni is könnyebb lesz így.

[ Szerkesztve ]

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#5620) la_cc válasza TokLac (#5619) üzenetére


la_cc
addikt

Max 1 év és megunod? ;] Ha lesz rajta IVS fólia írd meg lécc, hogy nem romlik-e tapizás.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#5621) TokLac válasza la_cc (#5620) üzenetére


TokLac
senior tag

Nálam kb 1-év és halálra unom. ;] Oké, részletesen beszámolok majd róla.

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#5622) csimpok válasza TokLac (#5621) üzenetére


csimpok
aktív tag

Én Brandót teszek rá, pont azért, mert külföldi fórumokon/tesztekben írták, hogy nem romlik az érintőképernyő használhatósága és láthatósága vele, szemben az IVS-sel, ami állítólag ragadós tapintást okoz. Majd én is beszámolok milyen, ha meglesz (jövő hét).

(#5623) zsolidodd válasza csimpok (#5622) üzenetére


zsolidodd
senior tag

Ezt én is megerősíthetem, ragadósabb a kijelző, főleg görgetésnél zavaró. Full IVS fólia nekem nem jött be, mert maszatos volt a telefon, meg csúnya, ráadásul a gyári tok felszedte. A BRANDO fóliával meg az a gáz, hogy állítólag karcolódik, szemben az IVS-del.

(#5624) TokLac válasza zsolidodd (#5623) üzenetére


TokLac
senior tag

Akkor egyik sem az igazi.

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#5625) tgr


tgr
tag

Nos akkor part nero-n kívül nem tudna senki ajánlani megbízható boltot, ahol függetlenül meg lehetne venni a telit?

(#5626) kosturica válasza csimpok (#5613) üzenetére


kosturica
őstag

A tok és az állvány 10 dollár az ebay-en szállítással, ugyhogy nem egy nagy összeg.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#5627) kosturica válasza tgr (#5625) üzenetére


kosturica
őstag

Felesleges, hisz itt a legolcsóbb. Gondolom drágább meg nem érdekel! :D

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#5628) tgr válasza kosturica (#5627) üzenetére


tgr
tag

értem de a neten sok helyen lehet olcsón kapni gsm boltokban. nekem aza fontos h megbízható bolt legyen

(#5629) zsolidodd válasza tgr (#5628) üzenetére


zsolidodd
senior tag

akkor go to NOKIA mintabolt.... :P

(#5630) tgr válasza zsolidodd (#5629) üzenetére


tgr
tag

ok értem én persze de ott meg 100k a telcsi. Azok a gsm boltok közül vártam vna tippet ahol 80k-ért lehet venni, és normálisak.

(#5631) Mymelody válasza tgr (#5630) üzenetére


Mymelody
aktív tag

Olyan nincs!

Ha a megbízhatóságra hajtasz, akkor felejtsd el a sufnikat.

Cheers

(#5632) hossszú válasza tgr (#5630) üzenetére


hossszú
őstag

ujmobilok.hu :)

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#5633) tgr


tgr
tag

Gondolom nagyon sok mindenki a fórumról gsm boltban vette a telcsit, és vannak tapasztalatok. Csak erre voltam kíváncsi

(#5634) csimpok válasza tgr (#5633) üzenetére


csimpok
aktív tag

Most milyen megbízhatóság kell? Ha 2 év Nokia garival veszel telefont, akkor tök mindegy milyen sufniban veszed, utána már valszeg többet nem is látod a boltot... Az talán előfordulhat, hogy átqrnak valami szürkeimport vagy függetlenített telefonnal (ezért rögtön utána sztem érdemes megnézetni egy Nokia szervízben), vagy kivesznek valamit a csomagból, de ezt nem hiszem hogy bárki meg tudja mondani, hogy hol mennyi az esélye ennek (pl a neten több elmarasztaló írás található a Part-Neróról, de én speciel nem jártam rosszul eddig :)). Ha a hiányos felszereltség zavar, akkor az úgy tűnik a black esetén nem boltfüggő, hanem így jön a nagykerből, de akkor ne blacket vegyél vagy ellenőrizd a felszereltséget a helyszínen.

[ Szerkesztve ]

(#5635) tgr válasza csimpok (#5634) üzenetére


tgr
tag

kösz, vmi ilyesmire gondoltam. azt vágom h elvileg ha 2év garisan veszem a telit akkor elvileg nem lehet probléma de ahogy írtad, sosem lehet tudni. mindenesetre kösz a választ

(#5636) Wendelke


Wendelke
senior tag

Sziasztok!

Tegnap én is egy ilyen teló tulajdonosa lettem, a T-Mobile-nél vettem, még az eredeti felszereltségében, 2 ceruza, tok, és hosszú USB kábel. 11-s sw-vel adták, én is próbálgattam frissíteni, persze nem sikerült. Ezt követően megpróbáltam a PC Suite-on keresztül, és nekem így sikerült 20-s sw-re frissíteni. 137 Mb volt ez a sw ami gond nélkül települt.

Majd próbálok 21-s sw-t is felnyomni rá, de az egyenlőre nem ment, de igazán még a telefont sem ismerem, így még elkésve nincsen.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#5637) kosturica válasza Wendelke (#5636) üzenetére


kosturica
őstag

A 21-est egyelőre csak FOTA-val tudod felrakni!

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#5638) Judy075


Judy075
tag

Sziasztok!

Én épp egy ilyen telót akarok venni, de van még néhány dolog, amit nem tudok:
1. Az új sw támogatja-e már a doc és pdf file-okat?
2. A kocsimban még egy régi telóhoz ck-7w-s bluetooth kihangosító van, nem tudom működik-e vele? Az világos, hogy tölteni nem tudom ezzel a kihangosítóval, de nem is ez a lényeg.

Előre is köszi a válaszokat!
Judy

[ Szerkesztve ]

(#5639) bulika25 válasza jety91 (#5607) üzenetére


bulika25
csendes tag

szia.
tudnál segiteni abban,hogy sikerült elérned vagy honnan tudtad letölteni a 21.0.025 firmwaret?nekem is kék nokia van/tmobilos/de sehogy nem tudom leszedni a frissitéseket.csak a 21.0.012 birtam.elöre is köszi.
hello.

(#5640) Steven válasza Wendelke (#5636) üzenetére


Steven
addikt

T- mobile-s 21 es még nincs is kint azért nemtod ,vidd be nokia szervizbe ott felrakják rá a gyári 21 est, ... pl nem lesz t-mobile-s bejelentkeződ meg t-s menüd... stb hanem minden gyári nokiás lesz...

(t-mobiles nokia szoftverek mindig jóval késöbb jelennek csak meg.. :( )

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#5641) Steven válasza Judy075 (#5638) üzenetére


Steven
addikt

doc pdf gyárilag nem viszont progi van hozzá ,azzal igen . Bt-t meg szerintem tutira működik sőt működnie kell ...

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#5642) DoxaM válasza TokLac (#5619) üzenetére


DoxaM
aktív tag

Én úgy tudom, hogy nem az lcd-t tapicskolod..hanem egy felette lévő "érintőpanelt"...asszem.. :) Sztem a kijelzőt nem cserélik...

(#5643) Judy075 válasza Steven (#5641) üzenetére


Judy075
tag

Köszi a választ!

(#5644) jety91 válasza DoxaM (#5642) üzenetére


jety91
őstag

Jól tudod:

[link]

(#5645) TokLac válasza DoxaM (#5642) üzenetére


TokLac
senior tag

így van. De ha már cserélik soha nemlesz pormentes a kijelző!

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#5646) kelzsoca válasza TokLac (#5645) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szerinted azokon a szép hézagokon nem jut be semmi a telefonba? :DDD

(#5647) TokLac válasza DoxaM (#5642) üzenetére


TokLac
senior tag

így van. De ha már cserélik soha nemlesz pormentes a kijelző!

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#5648) jety91


jety91
őstag

Egy modit megkérnék, hogy szerkessze a hsz-met át a kép miatt, épp akkor halt be a ph! :U

(#5649) TokLac válasza kelzsoca (#5646) üzenetére


TokLac
senior tag

Majd kiderül hogy az lcd hogy porosodik. Itt a rétegek jól egymáson vannak.

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#5650) kelzsoca válasza TokLac (#5649) üzenetére


kelzsoca
félisten

Megnyugtatásul mondom, hogy az ilyen telefonokat úgynevezett: "tiszta szobában" szerelik, így biztosan nem jut por az alkatrészekre! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.