Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6451) Yushchenko válasza micro (#6420) üzenetére


Yushchenko
őstag

Fringen kereszül megy nekem, még a voice chat is.

(#6452) micro válasza Yushchenko (#6451) üzenetére


micro
addikt

Es milyen adatkapcsolaton? T-mobile 3G?

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#6453) Yushchenko válasza micro (#6452) üzenetére


Yushchenko
őstag

Ömm igen, de ha akarod letesztelem a wifit is.

(#6454) blt.62


blt.62
őstag

sziasztok!
Olyan gondom van,hogy lecseréltem az E71-em erre a telcsire,és szomorún vettem tudomásul,hogy sokkal rosszabb képet készít,mint a mindennek lehordott E71! A legújabb szoftver van az 5800-on,amikor bekapcsolom a fényképezőt már alapból szemcsés és olyan életlen a kijelzőn mint az első VGA-s kameráknak. Vagy valami beállítási probléma lehet? Ha nem automatikusan hanem magunknak kell beállítani akkor megírná valaki az értékeket(pl:fehéregyensúly,stb)?
Azt is szeretném megkérdezni,hogy az "időjárás" jelzést ki lehet rakni a főképernyőre,mint egy háttérképet? Mint az LG telcsiknél?

MegtorloXp

(#6455) micro válasza Yushchenko (#6453) üzenetére


micro
addikt

Nekem is 3G-n kéne. Kösz az infot.
Majd ha telefon közelébe jutok kiprobálom.

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#6456) szkorhetz válasza oceanearth (#6426) üzenetére


szkorhetz
őstag

nekem 21-essel is legalább 5 perc garminnal meg nokia maps-al is.

(#6457) pampika válasza guest666 (#6450) üzenetére


pampika
őstag

Nekem ugyan még érkezőben a telefon, így nem tudom, mennyire karcolódik, de az biztos, hogy a poros/környezet nem nagyon használ neki. Fólia van hozzá, érdemes is beszerezni.

De ha nagyon poros helyen dolgozol (pl. asztalos műhely, építőipar), sztem érdemesebb beszerezni vmi alap telefont ilyen célra és mondjuk ezt a drágábbat nem vinni be oda. A finom por lerakódik hosszútávon a belsejében és akár meghibásodást is okozhat. És ha netán emiatt a nokia közli, hogy ez nem garis probléma, akkor mégse egy 60-70k-s telefon megy a kukába, hanem egy 5k-s ;)

(#6458) kinzo


kinzo
csendes tag

Sziasztok,olyan kérdésem lenne igy az éjjszaka közepén,hogy én is szeretnék a közeljövőben vásárolni 1 ilyen készüléket(trémobiléknál), több tesztet elolvasva a gúglit szinte végig bújva elolvastam az Isten tudja mennyi tesztet végignéztem több 10vidit és megnyerte tetszésetemt ez a teló, elég sokat nyomott a latban,hogy viszonylag sok ha úgy tetszik extrát vagy éppen kiegészítőt adnak ill mostmár csak adtak-ahogyan olvasgattam a fórumokat- hozzá. Mennyi az esélye,hogy én is ilyen hulladékot fogjak ki,amiből kimaradtak tartozékok?Azért remélem a style... leg benne lesz,bizom benne alap tartozék. Nem lenne nagy marhaság ha a szolgálatóknál meg lenne vmi támpont,hogy mi van a dobozban. Esetleg a Nokia honlapján eme változásnak nyoma lenne.Most ebben a pillanatban néztem meg a nokiahun és a mit rejt a dobozban "még minden tartozék" fel van sorolva. Akik már megvették legyetek szívesek irjatok pár sort arról,h mennyire jó választás ez a készülék egy olyan személynek aki nem jampizni,nem vagánykodni akar vele,hanem mert 1xűen megtetszett neki,ugyan még soha nem volt érintős cucca,de ez megmérgezte a tesztek alapján. Kb én ilyen vok,tudom talán elég bőlére eresztettem.Elég bosszantó és kiábrándító húzás ez a nokiától,holnap fel is hivom őket és megkérdezem,hogy is van ez? Mindenkinek szép és nyugodtabb estét kívánok.

Üdv

[ Szerkesztve ]

kinzo

(#6459) Dare2Live válasza kinzo (#6458) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

nyisd ki megvétel elött a dobozt. btw ha trés vagy akkor még egy ideig sanszosan lesz régi "gazdag" csomag készleten.

Amúgy elég gyakori, hogy idővel a készüléken, tartozékain faragnak a gyártók....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#6460) kosarob8 válasza kinzo (#6458) üzenetére


kosarob8
aktív tag

Én most tegnap (kedden) vettem meg a trénél a telót és volt volt benne videókábel és állvány is, meg mellé a pengető, rövid usb-kábel, lemez, headset, meg a töltő persze. Természetesen a stylus ami benne van meg a 8GB-os kari az alap :)
Garmint raktam rá és 1-2 percen belül talált nekem műhódakat, ja és kapásból frissítettem 21es szoftra.

(#6461) Oliverda válasza Dare2Live (#6459) üzenetére


Oliverda
félisten

Pont múlt héten írta valaki hogy a Trénél már a karcsúbb kiszereléssel adják.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6462) kelzsoca válasza kinzo (#6458) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha már több oldalt, tesztet, hozzászólást is átnéztél akkor sok újdonságot nem tudunk mondani mi Nokia 5800 tulajdonosok :)

Mint minden telefonnak vannak bosszantó hibái, de összességében én meg vagyok vele elégedve, hirtelen nem tudok mondani jobb ár/tudás értékű telefont ami felveszi vele a versenyt!

[ Szerkesztve ]

(#6463) pampika válasza kinzo (#6458) üzenetére


pampika
őstag

Ne vedd személyeskedésnek, de sok ember mintha nem tudna olvasni.
Nem sokkal fentebb be van linkelve a ph! cikk, hogy mi a helyzet. Mit szedtek ki most a csomagból és mi várható a későbbi csonkítás alkalmával. Szerintem teljesen egyértelmű a helyzet.
De még mindig van, aki reménykedik....de minek?
Feketén-fehéren le van írva, hogy április eleje óta így szállítja a Nokia a készüléket (a cikk egy hete született). Azóta ha jól számolom, 2 hónap telt el. Szóval április első hetében még lett volna értelme ezen gondolkodni, hogy talán még jut a régi készletből. De most??

Ahogy többen leírtuk már: a T honlapján egyértelműen fel van tüntetve, hogy mi van a dobozban (régi teljes csomag - (tok+pót ceruza+hosszú helyett rövid usb kábel)). Ugyanezt erősítette meg pár napja a voda kiemelt ügyfélszolgálata is. És tegnap a szegedi nokia mintaboltos is.
A többi elvonás majd később, ahogy a cikkben is szerepel.

Szóval nem értem, hogy még ezek után is minek fölösleges dolgokon gondolkodni. Sajnos ez van, el kell fogadni. Vagy megveszi az ember így, vagy nem. De legalább olvassa el rendesen, hogy mi is a helyzet :K

(#6464) pootytang


pootytang
tag

Sziasztok! Azt szeretném kérdezi attól aki már frissített 21-es szoftra hogy hogy csinálta? A gyári programmal? mert nekem az letölti a frissítést és mikor elkezdi telepíteni kiírja hogy megszakadt a kapcsolt és megáll a telepítés..... Ha valaki csinálta az mondja már el hogy működik ez a frissítés dolog, meg hogy a 21-es szoftver mennyiben jobb a 20-asnál...

(#6465) Bandus99 válasza pootytang (#6464) üzenetére


Bandus99
őstag

En FOTAn frissitettem wifin keresztul.

[ Szerkesztve ]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#6466) kp78 válasza pootytang (#6464) üzenetére


kp78
addikt

A most elérhető 21-es szoft - egy másik fórum szerint - állítólag nem jó, nem tanácsolják a frissítést.
Csak hogy kerek legyen a történet:
kijött a 21-es szoft, amire sokan frissítettek. Nekem is az van, semmi gondom vele, stabilabb mint a 20-as volt.
Majd nem sokkal később visszahívták ezt a szoftot, nem is lehetett frissíteni, és nemrég újra kiadták, de a verziószámot nem változtatták :U
Na ezt az új 21-es szoftot szidják páran.
A FOTA-s frissítés wifin keresztül egyébként rém egyszerű volt. Frissítést letöltötte, kérdezte, hogy telepít-e, igen, majd 4-5 perc alat megoldotta, és csinált egy restartot magán. Ennyi.

(#6467) zsolidodd válasza kelzsoca (#6462) üzenetére


zsolidodd
senior tag

Majd az omnia HD ha kb 80K lesz az ára :D

(#6468) Oliverda válasza kp78 (#6466) üzenetére


Oliverda
félisten

Konkrétan mit szidnak rajta?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6469) kp78 válasza Oliverda (#6468) üzenetére


kp78
addikt

Konkrétat nem tudok, szerintem nem írták le ők sem, hogy mi is vele a gond pontosan.
Én csak azt írtam, amit ott olvastam. :U

(#6470) Karma válasza kp78 (#6469) üzenetére


Karma
félisten

Akkor gyanúsan halvány fingjuk sincs arról, hogy miről beszélnek.

“All nothings are not equal.”

(#6471) tgr válasza zsolidodd (#6467) üzenetére


tgr
tag

majd kb 5 év múlva lesz annyi az ára...

(#6472) kosarob8


kosarob8
aktív tag

Ti milyen böngészővel neteztek a telon? Opera minit felraktam de nekem csak félképernyőn jelenik meg...

(#6473) MarKoo válasza kosarob8 (#6472) üzenetére


MarKoo
őstag

Beállítások -> Alkalmaz.kezelő->Telepít.alk.-ok-> kikeresed az Operát -> Opciók -> Prog.csom. beállítások -> Képernyőn megjelen. bill. -> Ki ;)

(#6474) pootytang válasza kp78 (#6466) üzenetére


pootytang
tag

Ez a FOTA egy internetes oldal akkor? Sajonos lövésem sincs mi lehet mert nem vagyok jártas ebben a témában... Le írnád hogy érem el ezt a FOTA-t mert akkor wifin keresztül megoldom én is

(#6475) kp78 válasza pootytang (#6474) üzenetére


kp78
addikt

FOTA=firmware szerk: over the air :B
Telefonba beírod *#0000# > opciók, frissítés keresése, és ha felajánl vmit, akkor letöltöd.
Ez a FOTA. :)
A másik, ha PC-ra kötöd a telót, akkor NSU-n (Nokia Software Update) keresztül tudsz frissíteni.

[ Szerkesztve ]

(#6476) Karma válasza pootytang (#6474) üzenetére


Karma
félisten

FOTA = Firmware Over The Air, tehát a telefonnal letöltött szoftverfrissítés. Úgy tudod előhozni, hogy pl. a *#0000# kóddal bemész a Device Managementbe, és az opciók menüben ott lesz a frissítések keresése.

Bah, megint lassú voltam :N

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#6477) kosarob8 válasza MarKoo (#6473) üzenetére


kosarob8
aktív tag

ahan, köszönöm szépen majd rögtön ki is próbálom :D :C :R

(#6478) pootytang


pootytang
tag

köszi az infót ! az NSU-n nem lehet frissíteni valamiért elveszti a kapcsolatot a telóvan úgyhogy ez a FOTA jónak tűnik...

(#6479) BlueBear


BlueBear
csendes tag

JJúújj...Omnia HD.....nem tudom hogy sírjak vagy nevessek.... :D :F :D
Vhogy van egy olyan érzésem hogy az a +100K engem nem győz meg arról hogy ennyivel jobban meg is érné a telefon...MARADOK... :DDD

"Nem az a dicsőség, hogy sohasem bukunk el, hanem az, hogy mindannyiszor felállunk!!"

(#6480) tgr válasza BlueBear (#6479) üzenetére


tgr
tag

azon a pénzen vehetsz még egy tube-ot... :) minden kezedbe 1et...
és még pénzed is marad

[ Szerkesztve ]

(#6481) Lop!N


Lop!N
tag

a FOTA azt is jelenti h: Formula One Teams Association
Azaz az F1-es csapatok szövetsége. :D:D:D
([link])

(#6482) henesa


henesa
aktív tag

biztos hogy jó lesz az omnia ha simbianos deeeee 180k vagye meg abramovics meg a komái:) :DD

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#6483) TokLac válasza kp78 (#6469) üzenetére


TokLac
senior tag

Mert egy nagy baromság az egész és azt sem tudják mit írnak! Bírom az ilyet! Én is újra frissítettem a telót direkt hogy leteszteljem hogy a két 21-es különbözik-e. Totálisan semmi változás! Ismétlem, semmi!!!! Pont hard resetelnem kellett úgyhogy nem vesztettem semmit.

[ Szerkesztve ]

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#6484) oceanearth


oceanearth
őstag

Sziasztok!

Egy haverom eladná piros Voda függő telóját (tehát piros). Kb. 2 hónapos, nagyon megkímélt állapotban, az összes gyári tartozékkal.
Érdeklődni nálam lehet privátban.

Üdv

(#6485) bleifrei96


bleifrei96
csendes tag

Hali!
Két napja vagyok elégedett tulaja egy ilyen telefonnak. A döntésben és a kezdeti problémák megoldásában is sokat segített ez a fórum, köszi mindenkinek!
A következő problémára keresgéléssel sem találtam megoldást, ez az ebook olvasó. Eddig (Omnia, E66) Mobireadert használtam, ami felmegy az 5800-ra is, de nem tudom lapozni a könyveket. Van rá valami megoldás, vagy esetleg egy másik hasonlóan sokoldalú program? Txt olvasót, pdf olvasót már találtam, de igazi ebook olvasót nem (txt, doc, prc, stb. fájlokhoz egyben).
Ötleteket előre is köszönöm.
Üdv,
Bf95

(#6486) tgr


tgr
tag

hali
a 2 év nokia gari papíron van hologram? vagy van vmi spéci dolog? egyik ismerősöm említette ezt a hologramot és jól rá is paráztatott...

(#6487) oceanearth válasza bleifrei96 (#6485) üzenetére


oceanearth
őstag

Sikerült olyan pdf reader találnod, amit lehet lapozni és nem 15 napos shareware verzió?

lassan egy ilyenért már mindent megtennék...

(#6488) kp78 válasza oceanearth (#6487) üzenetére


kp78
addikt

Itt van vmi újdonság, ki kell próbálni. :)

(#6489) jety91


jety91
őstag

OPDA leírás akinek nem megy:[link]

(#6490) jety91 válasza kp78 (#6488) üzenetére


jety91
őstag

15 napos nekem ez is, vagy ez megvan buherálva h mindig 15 napos legyen? :DDD

(#6491) oceanearth válasza kp78 (#6488) üzenetére


oceanearth
őstag

Nekem sajnos erre azt írja, hogy lejárt a 15 nap és nem tudom használni.

(#6492) VD válasza jety91 (#6489) üzenetére


VD
őstag

Hasznos iromány! :R

(#6493) Bandus99 válasza oceanearth (#6487) üzenetére


Bandus99
őstag

Lehet hulyeseget irok de ugy remlik felrakod hozza a virtualkey progit majd beallitod pl a fenykepezo gombra a lapozast

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#6494) tgr válasza tgr (#6486) üzenetére


tgr
tag

Valaki meg tudná mondani h a magyar garipapíron van e hologram matrica vagy vmi extra?
köszi

(#6495) Finec


Finec
csendes tag

Sziasztok!

A mai napon lettem boldog tulajdonosa egy 5800. Eddig nagyjából megoldottam mindent, viszont az e-mail beállítások úgy néz ki kifognak rajtam. Saját smtp-t szeretnék használni, ez wifi-vel sikerül is, ám wap-on keresztul nem akarja. Regisztráltam E-mail Studio-t is, ekkor wap-on küld, de wlan-on már nem :S (Pannon lesz a ludas sztem) Valaki találkozott már ilyennel, esetleg a megoldásával?

Előre is köszönöm!

(#6496) zsolidodd válasza tgr (#6494) üzenetére


zsolidodd
senior tag

az enyém vodás garancia, de van rajta 1 hologramos és egy sima matrica is a papíron.

(#6497) Karma válasza Finec (#6495) üzenetére


Karma
félisten

WAP-on keresztül semmiképpen sem fog menni, mert a hozzáférési pont csak a HTTP forgalmat engedi át, az SMTP portot kiszűri a halálba. Próbáld meg a net-et beállítani AP névnek (ez a Pannon Internet beállítása).

“All nothings are not equal.”

(#6498) tib-bee


tib-bee
tag

Sziasztok!
Tudnátok egy pár oldalt linkelni, ahol vannak 5800-val készített képek és videók? Eddig találtam egy párat, de elég kevés a kép.
Előre is köszi!

(#6499) TokLac válasza tgr (#6494) üzenetére


TokLac
senior tag

A független Nokia gar leveleken már jó ideje nincs hologram.

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#6500) Finec válasza Karma (#6497) üzenetére


Finec
csendes tag

AP névnek? Kifejtenéd kérlek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.