Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5301) zsolidodd válasza oceanearth (#5298) üzenetére


zsolidodd
senior tag

bár online verzió, de gmail alkalmazással, ha jól emlékszem sikerült pdfeket megnyitnom.

(#5302) kelzsoca válasza oceanearth (#5298) üzenetére


kelzsoca
félisten

És nincs valami okosság rá? :)

(#5303) Karma válasza kelzsoca (#5302) üzenetére


Karma
félisten

Na ne, most kérdezed? :((( Az előbb még azt kampányoltad, hogy megoldott a probléma. A warez nem mindenkinek megoldás :U

“All nothings are not equal.”

(#5304) kelzsoca válasza Karma (#5303) üzenetére


kelzsoca
félisten

A friss szoftverrel nem lassú a telefon, pdf, és office program már régóta van rá

Ezt írtam, és ez igaz is, és meg lehet venni, nem kell mindent összelopni, warezolni!

A probléma megoldása az hogy kipengeti érte az x összeget amiért lesz egy teljes verzió!

Vagy megveszed vagy warezolod, vagy ingyenes programot használsz, amit most hirtelen nem tudok mondani, van még más lehetőség is?

(#5305) Karma válasza kelzsoca (#5304) üzenetére


Karma
félisten

Bocs a hangnemért, az 5800+CWM topikban kiverte a biztosítékot az újonc troll...

Nincs ingyenes program, csak arra akartam kilyukadni. Nem is tudok arról, hogy lenne/készülne. Ez telefonvásárlás előtt egy olyan szempont, amit szerintem nem szabad elmismásolni - ha valakinek ez a funkció fontos, vannak sokkal jobb alternatívái az 5800-nál, főleg ha ilyen alap dolgokra nem akar költeni.

Ohh, milyen kicsi a világ. Az alapkérdést ugyanaz az ember tette fel, mint aki amott nyomja az ipart :(((

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#5306) kelzsoca válasza Karma (#5305) üzenetére


kelzsoca
félisten

Semmi gond, nem vettem fel, azért fórum, hogy legyen megbeszélve! ;)

Egyébként én csodálkozom azon hogy nem készült még ingyenes alkalmazás, pedig sokszor tényleg jól jönne :)

(#5307) ALI_G


ALI_G
veterán

ugye a helymeghatározási szerverre való egyetlen fellépés az egy egységnek számít a szolgáltatónál adatforgalomba?

(#5308) Karma válasza ALI_G (#5307) üzenetére


Karma
félisten

A szolgáltató nem egységben, hanem kilobyteban számol.
Annyit fizetsz, amennyit forgalmazol.

“All nothings are not equal.”

(#5309) oceanearth válasza zsolidodd (#5301) üzenetére


oceanearth
őstag

huhú azt, hogy??

kifejtenéd bővebben plz

(#5310) kp78 válasza oceanearth (#5309) üzenetére


kp78
addikt

Ha van gmail postafiókod, akkor az oda érkezett levelek pdf csatolmányát meg tudod adobe reader nélkül is nézni számítógépen a google docs (beta) segítségével.
Én még nem próbáltam 5800-án, hogy ha belépek gmail-be, akkor ott is működik-e a dolog.
Ha nincs gmail-ed, csinálj egyet, és irányítsd oda a leveleidet, és telón keresztül oda lépj be :U

(#5311) ALI_G válasza Karma (#5308) üzenetére


ALI_G
veterán

És akkor egy ilyen hány kbyte?

(#5312) Con Troll


Con Troll
senior tag

Nektek nem szokott olyat csinálni a teló, hogy zenehallgatásnál amikor véget ér egy zene akkor elkezdi lejátszani a következőt, viszont nincs hang. Csak akkor jön vissza a hang, ha megpiszkálom a hangerőt (vagy fel, vagy le állítok min. egyet.) Ez miért lehet?

(#5313) jety91 válasza Con Troll (#5312) üzenetére


jety91
őstag

Én ilyet még nem tapasztaltam.
Minden zenévél vagy csak egy bizonyos számsorrendnél?

(#5314) gti16v válasza picur220 (#5291) üzenetére


gti16v
őstag

ezeket lehagytam: :-) N73,N73ME,N93,N95,N82 :-)

és volt de kb fél tucat...max

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#5315) Con Troll válasza jety91 (#5313) üzenetére


Con Troll
senior tag

Minden zenénél előfordul, de nem minden alkalommal. Szóval bármelyik szám után megnémul, de csak akkor ha "gondol egyet" a teló, nem mindig csinálja ezt.

(#5316) kelzsoca válasza Con Troll (#5315) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ez lehet szoftveres hiba is, melyik van rajta?

10, 11, 20?

(#5317) Con Troll válasza kelzsoca (#5316) üzenetére


Con Troll
senior tag

A 20-as volt rajta már amikor megvettem. Mostmár sajnos minden zeneszámnál ezt csinálja :OMég az elsőnek sincs hangja, amivel elindítom a lejátszást. De csak akkor, hogyha a zenelejátszón keresztül nyitom meg a zenét. Ha fájlkezelővel nyitok meg egyet akkor van hang.

[ Szerkesztve ]

(#5318) kelzsoca válasza Con Troll (#5317) üzenetére


kelzsoca
félisten

Lehet nyomni kéne egy resetet a telefonnak :U

(#5319) deka10


deka10
senior tag

Ha valakit érdekel a nokiaprogramok.hu-n egy újabb smart movie jelent meg, mindkét oldalra engedi fordulni a kijelzőt és már mondhatni egész jól játsza az avi-t, még egy kicsit lassú de már élvezhető.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#5320) Con Troll válasza kelzsoca (#5318) üzenetére


Con Troll
senior tag

Hard resetre gondolsz? Ha megcsinálom akkor minden törlődik a telóról és újra kell telepiteni az összes cuccot? :F Ugye a hard reset bill. kombinációja a piros+zöld+kam+bekapcs?

(#5321) kelzsoca válasza Con Troll (#5320) üzenetére


kelzsoca
félisten

Pontosan arra gondolok!

Az a kombinációja igen :)

Csak az törlődik ami a telefonon van, ezért nem kell semmit a telefonra telepíteni, amit lehet azt a memóriakártyára kell tenni! :K

[ Szerkesztve ]

(#5322) Karma válasza kelzsoca (#5321) üzenetére


Karma
félisten

Semmi garancia nincs rá, hogy a programok mindent a memóriakártyára raknak! Lehetnek dolgok, amiket lustaságból, hanyagságból vagy a rendszer miatti kényszerből egyes erőforrásokat a C:-re raknak. Nagyon felelőtlen tipp ez!

“All nothings are not equal.”

(#5323) kelzsoca válasza Karma (#5322) üzenetére


kelzsoca
félisten

Sokan nem is értenek hozzá, telerakják a C:-t, minden szeméttel, aztán meg megy a pislogás hogy valami gond van a telefonnal!
Aki a reset-re vállalkozik legyen tisztában azzal, hogy mindent gyári állapotra állít vissza a telefonon, és ez pár program ismételt feltelepítését igényelheti!

[ Szerkesztve ]

(#5324) Con Troll


Con Troll
senior tag

:U Megcsináltam a hard resetet, remélem mostmár működni fog a zenelejátszó

[ Szerkesztve ]

(#5325) ALI_G válasza ALI_G (#5311) üzenetére


ALI_G
veterán

köszönöm a válaszokat.

(#5326) alien_


alien_
őstag

Tegnap felraktam ScummVM -et, szépen megy is a Full Throttle meg a Day of the Tentacle, viszont a d pad jobb oldalt elég zavaró. és sokkal jobb lenne teljes képernyőn játszani. Valakinek nincs ötlete, ez hogyan kivitelezhető?

Valamint előjött néhány telepítésnél az "Expired Certificate" bug (20-as fw, menü és területi beállítások jók, van benne sim is). Pont olyan programoknál jött elő, mint a Fring vagy a Google Maps (másik 10 gond nélkül felment), szóval nyomok neki egy resetet (*#7370#), ez legtöbb esetben megoldotta a problémát. Másnál ilyen nem jött elő?

Resco Bubbles rlz :D

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#5327) alien_ válasza alien_ (#5326) üzenetére


alien_
őstag

Expired hibát megoldotta a reset (valószínűleg az volt a baj,hogy első indításkor a lokalizációnál más ország lett megadva (törött kijelzővel nem láttam semmit).

Swarm is coming.

(#5328) Karma válasza alien_ (#5327) üzenetére


Karma
félisten

A tanúsítványok függetlenek az országtól, inkább valami más lehetett.
Akár tranziens bug is.

“All nothings are not equal.”

(#5329) Tboy0001


Tboy0001
csendes tag

Sziasztok! Feltelepítettem az x-plore-t. A képeket nagyon lassan nyitja meg(A kis méretűeket is). Az előző telefonjaimon (e51, e71) villámgyors volt. Tud valaki valami tanácsot mondani, mivel lehetne gyorsaságra bírni?

[ Szerkesztve ]

(#5330) TokLac


TokLac
senior tag

Üdv!
Hamarosan beszerzek egy black-et. Ennek tiszteletére megalakult egy új symbian lista. Cím az aláírásomban.

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#5331) alien_ válasza Karma (#5328) üzenetére


alien_
őstag

Elvileg függetlenek, de a bug attól bug, hogy hülyeségeket csinál :)
Egyik fejlesztőtől a hibáról:

"According to my info the bug is already fixed and will be deployed with the next firmware update. Until then the solution is to reset the phone (*#7370#) and make sure that you have a valid SIM card inside and network coverage at the time you type in the correct country and date/time information."

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#5332) Bandus99 válasza TokLac (#5330) üzenetére


Bandus99
őstag

Mit tervezel ezen a listan?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#5333) deka10 válasza Tboy0001 (#5329) üzenetére


deka10
senior tag

Szia! A következőt kell tenni, ha megvan nyitva a fájlkezelő akkor csak kiválasztod (nem kijelölöd) a médiát, aztán menü, fájl, és megnyitás a rendszerben, így gyorsabb.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#5334) alien_


alien_
őstag

Valami normális iBeer szerűség nincs a telefonra?

Swarm is coming.

(#5335) TokLac válasza Bandus99 (#5332) üzenetére


TokLac
senior tag

Fájl küldés kizárólag V5-re. Plusz V5 eszme csere, minden ami symbian addig amíg nem csap át chat-be.

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#5336) alien_


alien_
őstag

Előjött még egy bug: Szövegbevitelnél csak a Full screen QWERTY, meg az analóg bevitel elérhető, a mini-qwerty és a kézírás kiválaszása után a full screen qwerty -t hozza be. Újraindítás után jó. Egy darabig..

Swarm is coming.

(#5337) oceanearth


oceanearth
őstag

Sziasztok!

Engem 1 dolog marhára zavar.

Ha választ írok egy mailbe, vagy akár egy forumba vagy bárhova a telefon böngészőjével, akkor automatán a szöveg végére ugrik és nem pedig az elejére. a kurzor gombok meg itt nem működnek, legalábbis nálam, törölni meg nem lehet, csak a backspacel, ami marha lassú.
így gyakorlatilag nem tudok válaszolni mailekre. elég idegesítő...

vki vmi ötlet?

(#5338) Karma válasza oceanearth (#5337) üzenetére


Karma
félisten

Cekával kijelölni a szöveget?

“All nothings are not equal.”

(#5339) alien_ válasza oceanearth (#5337) üzenetére


alien_
őstag

Tényleg, mindig visszaugrik a kurzor a végére.
Most már engem is marhára zavar... Valószínűleg ez is bug, mert pl a numerikus bevitelnél ott a két nyíl, csak nem csinál semmit. Esetleg megpróbálhatsz valami 3rd party virtual / onscreen keyboard, vagy majd remélhetőleg a 21-es fw-ben már javítják.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#5340) oceanearth válasza Karma (#5338) üzenetére


oceanearth
őstag

Kijelölni?

Én nem tudom kijelölni... vagy csak én vagyok béna? h kell?

nem tudom, h bug-e, de engem ez irtóra idegesít, gyakorlatilag így szerintem teljesn használhatatlan a web...

(#5341) Karma válasza oceanearth (#5340) üzenetére


Karma
félisten

Cekát hosszan nyomvatartva nem lehet? Aztán meg elhúzni balra. Ez csak egy halvány ötlet, lehet hogy tényleg nem lehetséges...

Ha valaki ezek után azt mondja, hogy az 5800 nem egy béta termék, odamegyek és kinevetem. Időkorlátot nem vállalok, lehet hogy évek múlva.

“All nothings are not equal.”

(#5342) alien_ válasza Karma (#5341) üzenetére


alien_
őstag

SMS írásnál például működik amit mondasz, de ha ph!-ra akarok írni, akkor tényleg csak a szöveg végénél lesz a kurzor. Próbáltam játszani a beállításokkal, de nem megy.

Swarm is coming.

(#5343) oceanearth válasza Karma (#5341) üzenetére


oceanearth
őstag

tényle egy nagy rakás szar ez a telefon.

egyszerűen annyi hibája van, h nincs miért szeretni. nem rossz, de ez kb. 2 éve lett volna nagy szám, így 2009-ben sztem gáz.

én nekem sikerült megutálni. lassan nézegetem, mit vegyek, ha ezt eladom.

(#5344) jety91


jety91
őstag

10-es szoftver és a kijelölés minden módban működik...
Nekem is a szöveg végére ugrik, de így vissza lehet menni.
Nálatok lesz a hiba (hard reset?), valamit felraktatok ami módosított a telefonban(gondolom én :D ).

(#5345) alien_ válasza oceanearth (#5343) üzenetére


alien_
őstag

Ez nem meglepetés, én már a telefonról szóló első hírnél elkönyveltem, hogy csomó gyermekbetegsége lesz ennek a modellnek, ráadásul ahhoz, hogy a középkategóriába bepréseljék, komoly kompromisszumokat is kell kötni (pl.: anyaghasználat, hardware -es 3d gyorsítás, gyenge kamera).
Majd pár hónap múlva, javított FW-vel meg 40-50eFt--os árcetlivel jó vétel lesz... Többet nem is nagyon ér, bár ez relatív, én még ennyit sem adnék érte :U

jety91: Ha a böngészőben PH! -ra akarsz írni bejegyzést, ott rendesen működik 10-es firmware -rel?

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#5346) alien_ válasza alien_ (#5345) üzenetére


alien_
őstag

*hardware -es 3d gyorsítás hiánya

Viszont az irányvonal szerintem jó, az UI gyors, kényelmes, és a telefon mérete és tudása is rendben van.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#5347) jety91 válasza alien_ (#5345) üzenetére


jety91
őstag

Igen onnan írtam az elöbb ;)

(#5348) Tboy0001 válasza deka10 (#5333) üzenetére


Tboy0001
csendes tag

Köszi! :-)

(#5349) SlayR


SlayR
senior tag

Én valamit nemértek az oké valakinek nemjön be a telefon az is oké van pár hibája de néha olyan dolgokról írtok amivel életembe nemtaláljoztam még pedig lassan 2hónapja van meg...pl a telefon nyikorgása és egyebek ha nemtetszik vegyetek mást ennyi :D

(#5350) oceanearth válasza SlayR (#5349) üzenetére


oceanearth
őstag

SZia!

Vszínű azért nem találkoztál vele, mert nem használod ki a telefont. Ha sms-ezésre meg telefonálni kéne, akkor marha jó lenne, de én használom nap mint nap netezésre, gps, zene, video nézés meg ilyenek.
Ezeket pedig egyszerűen megölik a gyermekbetegségek. Olyan kiforratlan az egész és annyi hibája van, hogy én ennyi pénzért nem szívesen vállalok ennyi kompromisszumot. Már az is gáz, hogy egy majd 100ezer ft-ba kerülő telefon illesztési hézagja úgy 2mm...

üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.