Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Kérdés feltevése előtt kérlek olvasd át figyelmesen az alábbi leírást!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3037) Mankó


Mankó
veterán

Tervezem egy 3d plazma vasarlasat es ugy gondoltam itt az ideje egy nas vetelenek is. Kineztem ezt a zyxel 310 nast es ezzel kapcsolatban lenne nehany kerdesem.
A kiepitest ugy kepzeltem el, hogy veszek egy gigabites switchet, erre megy ra a sz.gep, a nas, a router, a media-lejatszo (medx600) es az xbox 360 gigabiten, cat 6-os kabelekkel. Igy ezek latjak majd egymast gigabiten, ha minden igaz. A wifi 300 mbites n-es 10/100-as lannal, a 40/20-as nethez szerintem boven eleg.

Elsosorban hd filmek le es feltoltese, hd, 3d filmek streamelgetese a tv-re, jatekok masolgatasa az xboxra a fo cel. Persze az lenne a legfontosabb, hogy ezek akar egymas mellett is tudjanak zokkeno mentesen menni. Jo lesz ez a kiepites erre a celra, vagy erdemes valamelyik elemet lecserelni, s ha igen akkor mire?
Egy 2 tb-s 5400-as hdd-t tervezek a nasba. Erdemes megvenni a wd red verziojat, meg eri a + 4-5k tobbletet az 5 ev garancia a konkurens hdd-k 2 evevel szemben? Vagy van mas elonye is ennek a tipusnak?

Milyen sebessegre, mennyi torrent kezelesere szamithatok ezzel a kiepitessel, lattok e valami problemat az elkepzelesben?

Elore is koszi szepen az epito jellegu kritikat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.