Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Kérdés feltevése előtt kérlek olvasd át figyelmesen az alábbi leírást!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2801) Rengete


Rengete
aktív tag

Sziasztok!
A 210-esem már 2 hónapja teszi a dolgát rendesen de mára meghülyült! Az asszony hív, hogy furcsa kerregés van a szobában. Hazaértem és látom , hogy a nas csinálja miközben a HDD led az elején lassan a SYS meg csorsan villog közben meg kerreg kegyetlenül. Újra indítás és akkor is. A kezelőfelületét be sem tölti. Illetve vagy 5 percre rá és a menüben minden kattintás utána gondolkodik vagy 2 percet, és vagy tovább lép vagy nem. Közben egyfolytában zizeg, kerreg. Félig van adattal.

Valakinek volt már ilyen vagy tipp, hogy mi lehet?

Közben a kerregést 10 perc után abba hagyta de a menünek csak a hátterét tölti be aztán megint kerreg nagyon egyfolytában és most bele tudok menni a menüjébe. Nagyon idegesítő a kerregése hangos mint egy hegesztő trafó!

[ Szerkesztve ]

(#2802) Rengete válasza Rengete (#2801) üzenetére


Rengete
aktív tag

Bocsánat 310-esem van :)

(#2803) #79335424


#79335424
törölt tag

NSA210 -et szeretnék Androidhoz csatolni CIFS -el. #2741 -ben leírtam a problémát. Azóta rájöttem, hogy hol lehet a hiba, csak nem tudom, mit lehet vele kezdeni.
Arról van szó, hogy ha a 310 -en a teljes lemezt becsatoljuk Win alatt, az a
192.168.1.xxx/Volume1.
Ha ehhez admin user, pass -t írunk és így adunk meghajtó betüt, akkor látni alatta az összes megosztást. Ez 210 -en is ugyanígy megy,
192.168.1.xxx/DISK_210
Ugyanezt próbáltam Androidon, de amíg a 310 -nél ez működik, addig a 210 így nem mutatja a megosztásokat. Csak akkor hajlandó kezelni, ha minden megosztást külön csatolok úgy, hogy pl.
192.168.1.xxx/public.
Amikor megpróbáltam ráerőszakolni azzal, hogy márpedig az
192.168.1.xxx/DISK_210/public ,akkor errort dobott, miszerint a
192.168.1.xxx\DISK_210 nem létezik.
Na, szerintem itt van a kutya elföldelve, mert ez a "\" a Win számára lehet érvényes útvonal, de a Linux (Android) számára nem. Hogyan tudnám megmagyarázni a kis lelkének, hogy azok a megosztások márpedig ott vannak, csak rosszul tetszik írni a hozzájuk vezető úton, a "/" jelet?

(#2804) tigrici válasza Rengete (#2801) üzenetére


tigrici
aktív tag

próbáld meg resetelni a második sipszoig és 1 kicsit,A web felület pedig elérhető merevlemez nélkül is.De elötte töröld a böngésző casht.Ha a webfelületről van szó.

LG-lv5590 ,Lg-La667S , NSA310 :twonky,plex,serviió,transmission.

(#2805) Tonyk válasza Cypher7 (#2795) üzenetére


Tonyk
veterán

Te kevered ám rendesen!

"mert hiába engedélyeztem a 445-ös a 139-es portokat a routeremen"

Filelmegosztáshoz szükségesek ezek a portok. Én ezeket nem nyitogatnám ki a net felé.

sajnos \\domain.dyndns.org\nsa320\ elérési útvonallal nem hajlandó működni.

Ez egyáltalán nem is csoda! Ha működe, akkor sem így kéne hozzáférni...

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#2806) krida


krida
csendes tag

Sziasztok!
Vettem egy Zyxel NSA320 -at és azzal kapcsolatban lennének kérdéseim:

1) Nem igazán értem az egész hálózat megosztási részt... Van 2 laptop, egyik asszonyé, másik enyém. Mindkettőre szeretnék egy hálózati meghajtót csatlakoztatni, ami a root könyvtár a nas -on (ahol van a photos, videos, stb. mappa). Létrehoztam neki (felhasználó jog) és nekem is (adminisztrátor) egy felhasználót. A hálózatot látom, viszont csak admin joggal lehet úgy felcsatlakoznom, hogy az összes mappát lássam és ne külön mappánként kelljen felvennem. Ha FTP -n csatlakozom, akkor viszont megjelenik a mappa lista is. Ezt hogy lehet megcsinálni samba -n?

A másik: hogy lehet gyorsítani az áttöltési sebességen távolról? Otthon 20/10mb van, melóban 120/10, ergo legalább 1-1,5mb -al kéne tudnom feltölteni, mégis alig 500kb -al tudok FTP -n. Ez mitől lehet?

Még egy: A broadcatching -re írtam egy kódot, hogy web -en keresztül lehet torrent fájlokat hozzáadni egy saját rss -hez, amit a broadcatching le tud tölteni és automatán tölti a torrent fájlokat, így megoldottam, hogy nem adok admin hozzáférést senkinek, aki akar torrentezni, az megoldja a kis script -el. De hogy tudom a broadcatching -nek szabályozni a frissítési idejét? Illetve ez mennyi alapértelmezetten?!

(#2807) #79335424 válasza krida (#2806) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szia!
Nekem 310 -em van és mivel nem tudom, hogy kell, ezért csak azt írom, hogy nálam hogy működik. Az a "root" valójában a tár (kötet). Nem tudom, a 320 alapértelmezetten hogy hívja. a 310 Volume1 -nek. Az alatta lévő mappák nem mappák, hanem "megosztások". Ezeknek állíthatsz be különböző jogokat, amik az alattuk létrehozott mappákra is érvényesek lesznek. A gyárilag meglévő megosztásokon is állíthatsz ezt-azt, de nem mindent. Egy általad létrehozott megosztás lehet nyilvános, privát, vagy haladó. A haladó azt jelenti, hogy részletesebb beállításai vannak (mely felhasználóknak van olvasási, írási joguk). Ha egy megosztás a DLNA (médiakiszolgáló) menüben ki van jelölve, mint közzétett, akkor az automatikusan nyilvános lesz. Tehát első körben sztem hozz létre egy felhasználót (asszony) és adj neki jelszót! Aztán hozz létre neki egy megosztást és állítsd be a jogosultságokat! A gyári megosztásokat is állítsd be igény szerint!
Ha Windows -t használsz, akkor ne Samba -t használj, hanem CIFS -t! Vagyis a gyárilag hozzá kapott telepítő CD -t. Én ezzel felcsatoltam a teljes tárat (Volume1). Azt a sajátgép -izét nem nagyon ismerem :) , nálam a TotalCommander rendszerrel indul. Ha egyszer megadtam egy betüjelet a tárra, akkor az mindíg látszik. Ha rákattintok, akkor kéri a felh, jelszót. Amelyiket itt megadom, annak a jogosultságnak megfelelő megosztásokat (mappákat) látom. Remélem, érthető volt!

[ Szerkesztve ]

(#2808) kisgyerek85 válasza kisgyerek85 (#2785) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

310 tulajok, meg tudjátok nekem nézni, hogy hány %-on van nálatok a memória használat.?
Még mindig a problémámmal küzdök. Ha leállítok minden torrentet majd újraindítom a nas-t akkor 10%, viszont ha akár 1db torrentet elindítok akkor ez szépen fölmegy 80%-ra. Már szinte minden szolgáltatást kikapcsoltam, hogy semmi se terhelje fölösen. Meg a torrentes dolognál látszik, hogy valami ott nincs rendben.

[ Szerkesztve ]

(#2809) Kami11 válasza kisgyerek85 (#2808) üzenetére


Kami11
őstag

CPU használat: 13%
Memória használat: 38% (Felhasznált, 94MB/242MB)

Közben fut a TM.-ben 463 db. torrent.

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#2810) kisgyerek85 válasza Kami11 (#2809) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Köszi, na akkor valamit kezdenem kell. Azt hiszem most jött el a váltás az ffp sticktől.
Előbb pucoltam ki a port is belülről. Még annyi, hogy hány fok van a procidon?

(#2811) shteer válasza kisgyerek85 (#2808) üzenetére


shteer
titán

3%
24% Felhasznált, 60MB/242MB
47 aktív torrent, folyamatos 160kB/s upload

45°C inaktivált ventivel

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#2812) Kami11 válasza kisgyerek85 (#2810) üzenetére


Kami11
őstag

CPU hőmérséklet: 47.00°C (116.60°F)

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#2813) pippo76 válasza kisgyerek85 (#2808) üzenetére


pippo76
tag

CPU: 4%, 45 Fok
Memória: 29%

Nálam pendrive-on fut

[ Szerkesztve ]

(#2814) Avicularia


Avicularia
veterán

Valaki megpróbált belépni Szerbiából az FTP-re erről az ip címről 77.105.23.102. Inkább kikapcsoltam

(#2815) kisgyerek85


kisgyerek85
senior tag

Elakadtam a Transmission telepítésénél, mert nem működik a leírásban szereplő link. Fölmentem tm oldalára és onnan letöltöttem ezt
transmission-2.77.tar.xz
na ez nem tetszik neki és ahogy látom txz kiterjesztés kell neki. Próbálta úgy is, hogy ezt átnevetem, de nem ette meg.

[ Szerkesztve ]

(#2816) shteer válasza kisgyerek85 (#2815) üzenetére


shteer
titán

http://kylek.is-a-geek.org:31337/files/ffp/0.7-arm/Transmission-2.77-arm-1.txz

szerk: nm ;)

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#2817) kisgyerek85 válasza kisgyerek85 (#2815) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Na találtam egy jót.

http://kylek.is-a-geek.org:31337/files/ffp/0.7-arm/Transmission-2.77-arm-1.txz

shteer: köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#2818) jkutya


jkutya
tag

Sziasztok, kérem valaki aki ismeri a Transmissiont segítsen:
Feltelepítettem Pendrive-ra, és megy is. Azonban rendszertelen időközönként az összes torrent átkerül "paused" státuszba. Mitől lehet ez?

(#2819) krida


krida
csendes tag

Van arra valamilyen megoldás, hogy torrentről letöltött rar fájlokat valahogy kitömörítsem a nas -on?

(#2820) krida válasza krida (#2819) üzenetére


krida
csendes tag

Nah, unrar feltéve, márcsak valamil olyan megoldás kéne, hogy ahogy letölti tömörítse is...A transmission elvileg tud olyat, hogy ha vége egy fájlnak, meghív egy másikat.... csak hogy kell beállítani és mit kell, hogy meghívjon?

(#2821) jkutya válasza jkutya (#2818) üzenetére


jkutya
tag

Eztz a hibaüzit kapom:

unable to save resume file: no space left on device

(#2822) FeRkE válasza jkutya (#2821) üzenetére


FeRkE
őstag

Betelt a winyo?

(#2823) jkutya válasza FeRkE (#2822) üzenetére


jkutya
tag

Pendriverólfut - és az be is telt, csak nem tudom mivel

(#2824) jkutya válasza jkutya (#2823) üzenetére


jkutya
tag

Megtaláltam: két nagy fájltöredék volt ott letöltött filmekből - hogy került oda nem értem.

(#2825) _Petya_ válasza krida (#2820) üzenetére


_Petya_
őstag

A transmission elvileg tud olyat, hogy ha vége egy fájlnak, meghív egy másikat.... csak hogy kell beállítani és mit kell, hogy meghívjon?

Így.

Petya

[ Szerkesztve ]

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#2826) gahor72


gahor72
aktív tag

Hello mindenkinek!

Küzdök a minidlna telepítésével.
A linux nekem fehér folt sajnos.....
Egy primitív kérdés:hogyan tudok .conf file-t létrehozni,hogy beleírjam a konfigurálást?
Próbáltam wordpaddel de a "futtatásnál azt kapom,hogy: minidlna.c:628: fatal: Error reading configuration file /ffp/etc/minidlna.conf

segítsetek légyszíves!!
köszi

(#2827) _Petya_ válasza gahor72 (#2826) üzenetére


_Petya_
őstag

Wordpad... :Y

Na jó, szóval konfigfájlt szövegszerkesztővel szerkesztünk. Mármint plaintext, ASCII szöveg szerkesztővel, ha már mindenképp windowsos beépítettel akarod, akkor Notepad (Jegyzettömb. Azért ha lehet akkor töltsd le a Notepad++ nevű programot, ingyenes, és sokkal többet tud, valamint nem barmolja el a sorvégjeleket.

Amúgy meg, ha komolyan akarsz linuxozni, akkor ssh-t lépj be, és szerkessz ott, tanuld meg a vi-t, elsőre kínszenvedés lesz, de hamar bele lehet jönni. Vagy, ha már mindenképpen valami egyszerű kell, akkor nano, vagy az mc szövegszerkesztője (mc-ből F4, vagy akár külön is: mcedit. Azt hiszem fent van valamelyik csomag repoban az mc, a slacker is ismeri.

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#2828) Rascally81


Rascally81
aktív tag

Üdv!
Tud valaki arra megoldást, hogy lehetne jelszóval védeni a Webes közzétételt?

Engem nem érdekel, hogy romlik a pénz. Nincs annyi, hogy rám rohadjon....

(#2829) krida válasza _Petya_ (#2825) üzenetére


krida
csendes tag

Köszi! :-)

#2828: Ötletek: belenyúlsz az apache -ba, hogy az adott webes megosztásnál kérjen jelszót (htaccess és htpasswd) vagy írsz (vagy letöltesz) egy webes szkriptet, ami jelszót kér, és utána kilistázza a képeket. Erre ráadásul olyan designt raksz amit akarsz...

[ Szerkesztve ]

(#2830) krida


krida
csendes tag

Ezek közül melyiket érdemes NSA320 -ba tenni szerintetek?
Ezek között mi a különbség és melyiket lenne érdemes nasba tenni szerinted?
http://www.arukereso.hu/belso-merevlemez-c3103/western-digital/caviar-green-2tb-wd20ezrx-p117993426/
http://www.arukereso.hu/belso-merevlemez-c3103/western-digital/caviar-green-2tb-wd20earx-p47835229/
http://www.arukereso.hu/belso-merevlemez-c3103/western-digital/caviar-green-2tb-64mb-7200rpm-sata2-wd20ears-p39892395/

(#2831) Rascally81 válasza krida (#2829) üzenetére


Rascally81
aktív tag

Ez nekem kínai...kicsit kérhetném részletesebben?Előre is köszönöm!:-)

Engem nem érdekel, hogy romlik a pénz. Nincs annyi, hogy rám rohadjon....

(#2832) krida válasza Rascally81 (#2831) üzenetére


krida
csendes tag

Csinálj az adott könyvtárba (pl. photo) 2 fájlt:

.htaccess (pont htaccess fontos, előtte a pont! és a kisbetű)
.htpasswd (itt is)

.htaccess tartalma:
AuthName "Bejelentkező felület"
AuthType Basic
AuthUserFile /i-data/md0/photo/.htpasswd
AuthGroupFile /dev/null
require valid-user

Az AuthUserFile után add meg a pontos útvonalat. Ha nem photo hanem pl. video -t akarod jelszavazni, akkor ezt írd be: /i-data/md0/video/.htpasswd
Fontos, hogy ha másik winyón van a cucc, akkor md1 -t írj be.

A .htpasswd tartalma pedig egy név/jelszó páros, melyet pl. ezen az oldalon tudsz legenerálni:
http://www.htaccesstools.com/htpasswd-generator/

Másold be a tartalmát a fájlba, töltsd fel mindkettőt az adott mappába és ha a webes megosztást bekapcsolod, akkor fog nevet/jelszót kérni.
Egyszerre többet fiókot is kezelhetsz, minden felhasználó új sorba kerüljön!

Jah és ami fontos, legyen feltelepítve hozzá a programcsomagok közül a "PHP-MySQL-phpMyAdmin".

[ Szerkesztve ]

(#2833) shteer válasza krida (#2830) üzenetére


shteer
titán

Az EZRX-et

..szerintem jónak tűnik

(#2834) krida válasza shteer (#2833) üzenetére


krida
csendes tag

Mi a különbség köztük?

(#2835) Rascally81 válasza krida (#2832) üzenetére


Rascally81
aktív tag

Istencsászár vagy!!Nagyon Köszönöm!! :R

Engem nem érdekel, hogy romlik a pénz. Nincs annyi, hogy rám rohadjon....

(#2836) gahor72 válasza _Petya_ (#2827) üzenetére


gahor72
aktív tag

Köszönöm a segítséget!
Majd kitalálom,hogy mi legyen,sajna nincs sok időm erre.
Csak a minidlna-t akarom felhegeszteni a nas-ra,a feliratok végett.
üdv:G :R

(#2837) Rascally81 válasza krida (#2832) üzenetére


Rascally81
aktív tag

Nagyon szuperül működik....egy a gondom vele, hogy mikor Androidos telefonnal streambe akarok lejátszani egy filmet, az adott (video) könyvtárból, csak egyszerűen kiírja, hogy nem tudja lejátszani.
Eddig bárhonnan nézni tudtam........
Gondolom a jelszóval nem tud mit kezdeni,,illetve nem is kéri.
Nem ismertek androidra olyan stream lejátszót, ami esetleg tudja a jelszó kezelést?

Engem nem érdekel, hogy romlik a pénz. Nincs annyi, hogy rám rohadjon....

(#2838) adnoctum18


adnoctum18
senior tag

Hogy tudom elérni a NASt helyi hálón kívülről is?

Próbáltam bekapcsolni rajta a webes megosztást de azon az IPn sem működik kívülről.
Van olyan cím amiről el tudom érni helyi hálóról és kívülről is? Mert a Transmissionben csak egy IPt adhatok meg, hogy hol keresse a NASt.

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#2839) krida válasza adnoctum18 (#2838) üzenetére


krida
csendes tag

Ha router mögül használod a nas -t, akkor engedélyezd a routerben a webes megosztásod portját.
Ha nincs router, akkor pl. http://www.whatismyip.com címen kiírja az IP címedet, azt beírod és bejön a nas.
Viszont ha dinamikus az IP címed, akkor érdemes valamelyik dyndns szolgáltatónál regisztrálnod, hogy mindig frissítse az aktuális IP címedet. Ilyen pl. a http://www.dyndns.org

(#2840) krida válasza Rascally81 (#2837) üzenetére


krida
csendes tag

Huhh... hát ez jó kérdés. Hogy írod be? Valamilyen android video stream progival vagy böngészőbe beírva?

(#2841) jkutya


jkutya
tag

Sziasztok - egy elméleti kérdésem volna:

NSA320-ról beszélünk, 2 db HDD-vel.
A HDD élettartam szempontjából melyik a jobb nekem: ha a Transmissiont Pendriveról futtatom, vagy HDD-ről. Ill: szintén élettartam szempontjából számít-e, ha a Transmission letöltő könyvtárát a másik HDD-re teszem. Nyilván a rendszer HDD a fontosabb nekem, ezen vannak adatok is. A másik csak film - pótolható

(#2842) #79335424 válasza Rascally81 (#2837) üzenetére


#79335424
törölt tag

Belső, vagy külső hálóról szeretnéd? Miért webes elérést használsz, miért nem Smb -t (vagy cifs -t, ha a kerneled támogatja)?

(#2843) Rascally81 válasza #79335424 (#2842) üzenetére


Rascally81
aktív tag

Külső...
Nem nagyon vágom ezeket.
Hogy tudom az smb-t beállítani?

Engem nem érdekel, hogy romlik a pénz. Nincs annyi, hogy rám rohadjon....

(#2844) Tonyk válasza krida (#2839) üzenetére


Tonyk
veterán

"Ha nincs router, akkor pl. http://www.whatismyip.com címen kiírja az IP címedet, azt beírod és bejön a nas."

Már ha a web-es megosztás a 80-as porton megy! Ha nem, akkor ip:portszám formában kell megadni. De kétlem, hogy router nélkül lenne a netre kötve a nas, mert akkor meg netezni nem tudna otthon. :) Ha meg router mögött van, akkor pedig forwardolni kell a 80-as portot a nas belső, (és reményeim szerint) fix ip címére. Amivel az a cumi, hogy ha a router admin felülete is azon megy, akkor vagy ezt vagy a nas-ét át kell áttenni másik portra és azt forwardolni a megfelelő címre.

"Ilyen pl. a http://www.dyndns.org"

Ami ugye fizetős lett... Ingyenes még egyelőre a noip.com .

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#2845) #79335424 válasza Rascally81 (#2843) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én csak belsőn használom, mert olyan gyenge netem van, hogy egy mp3 stream is esélytelen. De biztos van, aki segít abban, hogy milyen portokat kell ehhez megnyitni (ha ez működik kifelé). Droidon kell olyan fájlkezelő, ami ismeri az smb -t. Ilyen pl. a Solid Explorer. Megnyitod a fájlt és bármelyik lejátszót választhatod. A BSplayer fájlkezelő nélkül is ismeri az smb -t.
A CIFS -hez atomstabil kapcsolat kell és a droidban kernel támogatás. A többit nem ismerem, de ha véletlenül Galaxy S2 -d van, akkor a Dorinmax kernelben van cifs támogatás. Ennek a kapcsolódásnak az az előnye, hogy a rendszer minden eleme ( lejátszó, böngésző, stb.) úgy látja, mintha a NAS mappái a droidon lennének. A kapcsolódás a MountManagerrel a legegyszerűbb.
Ha másképp nem megy, akkor vpn kapcsolattal is megoldható a dolog. Droidon PPTP VPN -nel teszteltem az irodai NAS -on. Működik, viszont ehhez a routernek kell támogatnia a vpn szervert.
Közben még az jutott eszembe, hogy a TotalCommanderhez van LAN plugin. Próbáld meg, hátha az kezeli a jelszót webes megosztásnál.

[ Szerkesztve ]

(#2846) #79335424 válasza Rascally81 (#2843) üzenetére


#79335424
törölt tag

Még az jutott eszembe, hogy droidon nekem eddig a Firefox beta volt az egyetlen, ami megnyitotta az ftp linket. Felh/jelszóval is. Próbáld meg, hátha webes megosztásnál is feldobja az azonosítást kérő ablakot. Viszont úgy láttam, hogy a fájlnevekben lévő szünetekkel és ékezetes karakterekkel nem boldogul.
Még egy tipp. Régebben küldtem böngészőből sms -t. Ennél az url címsor tartalmazott minden adatot. Az account azonosítót és az üzenet szövegét is. Hátha a webes elérésnél is csak megfelelő formában kell az elérést megadni a címsorban ahhoz, hogy tartalmazza a belépéshez szükséges adatokat is.

(#2847) Rascally81 válasza #79335424 (#2846) üzenetére


Rascally81
aktív tag

Htc one x készülékem van android 4.1.1 kernel 3.1.10 elméletileg minden megvan ahoz,hogy
minden megfelelően működjön.
A gyári böngészőm is kéri a belépő adatokat szépen be is jön a könyvtár tartalma, de mikor kiválasztom a filmet, meg kérdezi, hogy mivel nyitom meg.
Én a Dice playert használom, de sajnos ez nem kezeli a jelszavas belépést.

Engem nem érdekel, hogy romlik a pénz. Nincs annyi, hogy rám rohadjon....

(#2848) #79335424 válasza Rascally81 (#2847) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hát akkor marad a kísérletezgetés. SMB kiküldése, másik lejátszó, stb. Úgy vettem észre, hogy itt, a topikban, a torrentezésnek nincs olyan eldugott szeglete, amit az itt lakók ne ismernének. De ez a mobilos vonal már nem ilyen lefedett terület. Ez mondjuk érthető is, mert kevesen használjuk a telót, tabot médiára, fájlkezelésre. Droidos mini PC -t pedig még kevesebben használunk.

[ Szerkesztve ]

(#2849) adnoctum18 válasza shteer (#2811) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Mivel sikerült inaktiválnod a ventit?

krida: Köszönöm, majd alakítok valamit.

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#2850) shteer válasza adnoctum18 (#2849) üzenetére


shteer
titán

a kezemmel ;]

..szerintem jónak tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.