Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12351) gagavectra21 válasza beers (#12343) üzenetére


gagavectra21
tag

Szerintem se sok,nem is tudom ki az a hülye aki ennyiért adja...

ha meg nem megy el azt se bánom csupán azért raktam fel,mert más teló felé is kacsingatok ha jönnek a tegrák..ha marad azt se bánom :)

[ Szerkesztve ]

Motorola MB525 (Defy) egyéb:SE X10

(#12352) canniball válasza laleeee (#12350) üzenetére


canniball
nagyúr

Bár nem szabadtéren voltam hanem szobában, de mikor legelőször telefonáltam vele azt hittem ki van hangosítva. ;)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#12353) tzl


tzl
senior tag

Gameloft ma végre olyan játékot árul, ami nekem nem kell. Hero of sparta

(#12354) zsirfecske válasza tzl (#12353) üzenetére


zsirfecske
addikt

:) én már az assát is ki tudtam hagyni, de focizni/autókázni muszáj.

[ Szerkesztve ]

(#12355) tzl válasza zsirfecske (#12354) üzenetére


tzl
senior tag

Focit bottal sem piszkálnám, viszont vezetni és repülni jó :-) de nekem az assassin is bejön, meg a Sandstormot várom még nagyon ilyen 99 centes akcióban.

(#12356) RootRulez válasza RootRulez (#12349) üzenetére


RootRulez
félisten

data saver elül kivettem a pipát, engedélyeztem, hogy használja a netet a lokalizációhoz. nem tom miért nem megy... esetleg vam más hasonló időjárás widget? de inkább ez működjön...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#12357) tzl válasza RootRulez (#12356) üzenetére


tzl
senior tag

én fancy widgetet használom, szép is, időjárás is van benne, ráadásul nem kell benne kiválasztani a várost, mert gps alapján ő kiválasztja magának.

(#12358) RootRulez válasza tzl (#12357) üzenetére


RootRulez
félisten

megnézem. 3 települést szoktam kirakni 3 widgetben...

═════════════════════════════════════════

(#12359) RootRulez válasza tzl (#12357) üzenetére


RootRulez
félisten

megnézem. 3 települést szoktam kirakni 3 widgetben...

═════════════════════════════════════════

(#12360) RootRulez válasza tzl (#12357) üzenetére


RootRulez
félisten

megnézem. 3 települést szoktam kirakni 3 widgetben...

═════════════════════════════════════════

(#12361) rothadt válasza tzl (#12353) üzenetére


rothadt
aktív tag

:-) én is kihagyom a mait és szerintem már a többit is. amit szerettem volna, az megvan. még esetleg ha a golfot adják, lehet megkísértenek, de szerintem akkor is erős fogok maradni. van elegendő időtöltéshez.

borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

(#12362) RootRulez


RootRulez
félisten

Egyébként mikor kéne törölni az aksi adatokat a kalibrálásnál? Mert én most 15%nál csináltam. Vagy telekor kellett volna?

═════════════════════════════════════════

(#12363) rum-cajsz válasza RootRulez (#12362) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Szerintem telekor.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#12364) gagavectra21


gagavectra21
tag

Kellene egy kis help!Felraktam Rds-el a 2.34et visszaállítóttam a nandroid backup-omat és nem műxik a market nem írja a "my apps" ba sem a progiimat nem lehet letölteni semmit valakinek 5let?

Motorola MB525 (Defy) egyéb:SE X10

(#12365) Colani válasza tzl (#12355) üzenetére


Colani
tag

miért várod az akcios ajánlatot??én ma raktam fel a sandstorm 2 hd-t és nem vártam semmire :) :) :) vagy én csinálom rosszul???nagyon szépen fut a kis defy-n....

(#12366) RootRulez válasza rum-cajsz (#12363) üzenetére


RootRulez
félisten

Na, akkor kezdhetem elöről...

═════════════════════════════════════════

(#12367) Hisztogram


Hisztogram
aktív tag

Szeretném megköszönni a rengeteg tanácsot amit a fórumban olvastam, nektek köszönhetően gond nélkül telepíthettem Froyót, s 0 előzetes tudásról sikerült a legtöbbet kihoznom az androidos telefonból. Köszi:)

*+1 a hibátlan gyártmánynak:)

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

(#12368) tzl válasza Colani (#12365) üzenetére


tzl
senior tag

Miért várom? Mert előbb-utóbb akciós lesz és megvehetem 99 centért, 3.6 ajró helyett. Avagy ennek az árából kijön 4 akciós játék. Nem pénz érte a $4.99 sem, ennyiért vettem a gt academyt, de ha lehet előre tudni, hogy spórolhatok, akkor fogok.

(#12369) canniball


canniball
nagyúr

Handcent kérdések:
1. Contacts megnyit, új kapcsolat felvesz, semmi extra csak név és 1db tel.szám. Ezek után sms-írásnál Handcent megkérdezi hogy melyik számot választom a két tök egyforma! közül... WTF? :W
2. Egy kontakt, két szám, ezek közül az alapértelmezett kiválasztva. Handcent mégis megkérdi hogy melyikre akarok küldeni. Be lehet-e állítani, hogy ugyan legyen oly kedves automatice az alapértelmezettet használni?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#12370) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Visszaolvastam a topikban az összes posztot amiben előfordul a "térerő" szó, de nem kerültem közelebb a problémám megoldásához, szóval kérdezni fogok.

Pár napja észrevettem, hogy amikor lemegyek a metróba akkor azonnal elveszti a telefon a hálózatot. Nem csak lecsökken a térerő "Emergency Calls Only" szintre, hanem úgy ahogy van elveszti a hálózatot.

Találkozott már más is ilyennel?

A másik zsebemben egy Nokia van, szintén Vodás mint a Defy, de az még egy kicsit sem veszít a térerőből a metróban, vagy mondjuk pincében/alagsorban/föld alatti parkolóban, ellenben a Motorola szabályszerűen elveszti és egy pillanatra sem tér vissza, csak amint kijövök a metróból. Nem véletlenszerűen történik, hanem kb 1 hete minden áldott nap...

Korábban semmi gond nem volt a vételi erősséggel ilyen helyeken, sőt netezni/telefonálni is szoktam a metróban. A topikban eddig leginkább annak volt gondja a térerővel aki custom ROM-ot rakott fel, de nekem az alap Vodás példány van fent. Lehet ez szoftveres eredetű probléma, vagy mindenképpen szerviz lesz belőle és egy hónapig nélkülözhetem az amúgy fontos eszközömet?

(#12371) tzl válasza Stauffenberg (#12370) üzenetére


tzl
senior tag

Én t-s vagyok, mindig van térerő a metrón.

(#12372) Stauffenberg válasza tzl (#12371) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Igen, nekem is. A Defy is simán vette a hálózati jelet egészen eddig, illetve a másodlagos (flotta) telefonom, amely szintén Vodás, simán maximális térerővel ketyeg.

Ezért is kérdeztem, hogy lehet-e szoftveres eredetű a probléma? (Lásd: Bizonyos custom ROM-ok esetén fellépő térerő probléma).

Nincs kedvem szervizbe vinni csak ha nincs más megoldás, mert nem akarom/tudom egy hónapig nélkülözni. Cseretelefonnak meg rám sóznak valami semmire sem jó szart (ha adnak egyáltalán).

(#12373) Aureal válasza DeadMeat (#12344) üzenetére


Aureal
senior tag

Ha jól tudom most csak a Vodkánál készlethiány v. nem? És akkor más forrásból függetlenbe 73-ért újonnan, erre azért gáz 80ért a használt...

(#12374) bandzsa


bandzsa
csendes tag

kb. másfél hónapja csapott belém a felismerés- nekem ilyen telefon kell. Azóta végigolvastam a fórumot (na jó, csak kb. a 2/3-t), feltérképeztem hol lenne nekem érdemes megvenni (maradnék a tré-nél), csak azt a fránya telefont nem lehet kapni. Már vagy 5-ször feliratkoztam a webshopon a készletértesítöre, pár nap múlva jött is a mail, hogy 'Örömmel értesítjük....'. Persze mire megrendeltem volna, az a pár darab amit áruba bocsájtottak, már rég elfogyott. Már odág jutottam, hogy közel 15 év után átpártolok a vodához-persze ott se lehet kapni.
Erre ma este nézve a mailjeimet, megint látom a webshopos értesítést. Hatodszorra sikerült megrendelnem!!! 16.-ára igazolták vissza, már csak 5 nap és én is boldog defy tulaj leszek...
Ha valakinek holnap( ja már ma) jönne a trétöl, megírhatná hogy melyik ROM van rajta, ill. Továbbra is a blur mentes változattal adják-e

(#12375) fateless válasza bandzsa (#12374) üzenetére


fateless
veterán

Ennyi várakozás után valóban megérdemled a készüléket :C

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#12376) zsirfecske válasza Colani (#12365) üzenetére


zsirfecske
addikt

te csinálod rosszul, mert beszélsz is róla.

köszi a topicnak hogy az eddigi mindkét gameloft akcióra felhívta a figyelmem.

(#12377) tzl válasza Stauffenberg (#12372) üzenetére


tzl
senior tag

Nem tudom, nálam nem okozott térerő-problémát a custom rom.

(#12378) ttom26 válasza bandzsa (#12374) üzenetére


ttom26
csendes tag

Mintha a saját sztorimat hallanám :DDD
Nekem is 16.-ára jeleztek vissza, messze van még...
Egyébként az értesítő mailekről csak annyit, hogy nem ritkán egy nappal azután érkeztek meg miután már elfogyott a teló. Tegnap is délután 5kor rendeltem meg de a készletértesítő csak 8kor jött meg. Fel voltam iratkozva Desire-re is, az már tegnap előtt délután elfogyott de a levél róla csak tegnap este jött meg.

(#12379) RootRulez válasza RootRulez (#12362) üzenetére


RootRulez
félisten

Más válemény? Mert a leírásban az nincs benne...

═════════════════════════════════════════

(#12380) DeadMeat válasza Aureal (#12373) üzenetére


DeadMeat
veterán

Hát figyelj :DDD Mindennek annyi az ára amennyiért elviszik.De a 73 tartozékok nélkül,bolti garival.A Gagafon meg hivatalos 2 év garis full dobozos kézi készülék.Majd a piac eldönti drága-e vagy sem.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#12381) RadyR válasza canniball (#12369) üzenetére


RadyR
tag

Valszeg' a Google és a Motorola contact-ok közé is felvette az új névjegykártyát.
Contacts->Settings->New Contacts alatt tudod kiválasztani, hogy hova rakja az új névjegykártyákat.

Nekem 3 helyen is létrehozta, amíg ezt meg nem találtam, mivel exchange-el szinkronizálva létrejön egy harmadik telefonkönyv is :)

[ Szerkesztve ]

Nem minden csacsi csöcse csecse csak a csecsecsöcsü csacsi csöcse csecse, mert ha minden csacsi csöcse csecse lenne, minden csacsi csecsecsöcsü csacsi lenne.

(#12382) Memmaao


Memmaao
addikt

Van egy, a képen látható pierre cardin bőr tokom, két hetet használtam kb, tökéletes állapotba van, de a tesómtól kaptam egy krusell tokot, szóval nekem fölösleges. MM-ban 3e ft-ért vettem, postával együtt 2e aki szeretné, viheti, csak írjon pü!

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#12383) Z0C! válasza Stauffenberg (#12370) üzenetére


Z0C!
őstag

a telót tedd 2G/3G re mert 3G bizti gyengébb :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#12384) canniball válasza RadyR (#12381) üzenetére


canniball
nagyúr

Félre teccett érteni: névből csak egy van, az ahhoz tartozó tel.számból van valamiért kettő (ugyanolyan). :F

Amúgy csak az egyik tel.könyv van belőve...illetve nem is tudom, a Moto mintha ki lenne jelölve (zöld pipa) de inaktív, nem állítható, csak a guglit tudom kapcsolgatni. De a probléma tuti az amit a fenti mondatban vázoltam.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#12385) rum-cajsz válasza gagavectra21 (#12364) üzenetére


rum-cajsz
őstag

lépj be a Talkba, és utána próbáld a marketet!

(#12384) canniball

Nálam is így működik, ez valószínűleg a kikapcsolhatatlan Moto fiók miatt van sajnos. De ha valaki tud rá megoldást, ne tartsa vissza, mert engem is zavar.

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#12386) hardverek válasza tzl (#12339) üzenetére


hardverek
csendes tag

Én már próbáltam távolról törölni 2.21-es gyári romon és gond nélkül ment.
Azóta mondjuk én is 2.2-es deblur-t használok. :DD nincs szükségem a blur nyújtotta "plusszokra"

Privátban érdeklődj, azt hamarabb észreveszem.

(#12387) x.pet válasza Stauffenberg (#12370) üzenetére


x.pet
tag

Pár helyen már én is észrevettem, hogy elmegy a térerő(csak segélyhívás, vagy szakadozik a hang beszélgetés közben). Általában fémszerkezetű bevásárló épületekben (Budakeszi Müller, Budaörs Kika). Sajnos nem tudtam másik telefonhoz hasonlítani, tesztelni, de nem tetszik. Gyári 2.34 van rajta.

(#12388) canniball válasza rum-cajsz (#12385) üzenetére


canniball
nagyúr

Hmm, teszteltem. Ha kikapcsolom a google fiókot akkor is kérdez. Ha úgy vegyek fel kontaktot hogy csak a Moto fiók van bekapcsolva akkor nem kérdez. Csak azt nem értem, hogy az eddig felvett kapcsolatokkal hogyhogy nincs ilyen problémám... A gyári sms-app viszont nem kérdezget.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#12389) bozso1981 válasza bandzsa (#12374) üzenetére


bozso1981
csendes tag

Képzeld én is kaptam értesítést T-webshop-tól - nekem jövő csütörtökre hozzák!!!! Tisztára olyan, mint régen, amikor a MERKÚR-tól vett mindenki autót és hosszú hosszú évekig kellett várni rá! :P

[ Szerkesztve ]

(#12390) DeadMeat válasza bozso1981 (#12389) üzenetére


DeadMeat
veterán

Szerencsére ott még nem tartunk,hogy 5-10 évet kelljen rá várni mint a bigulikra :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#12391) RadyR válasza canniball (#12384) üzenetére


RadyR
tag

Ha megnyitod a kérdéses névjegyet, akkor a Linked profiles résznél mennyit ír a zárójelben?

Nem minden csacsi csöcse csecse csak a csecsecsöcsü csacsi csöcse csecse, mert ha minden csacsi csöcse csecse lenne, minden csacsi csecsecsöcsü csacsi lenne.

(#12392) tyll30 válasza x.pet (#12387) üzenetére


tyll30
tag

Véletlenül nektek a hálózat nem 3 G re van állítva ??
Én is jártam ezeken a helyeken és nem volt ilyen problémám !
Előfordult hogy véletlenül 3 G re állítottam a telefont (csak 3G ) és akkor nálam is volt ilyen probléma!
Amióta 2G-n vagy Automatán használom sohasem volt ilyen gond!
(2.51.1 gyári rom van a telón )

(#12393) canniball válasza DeadMeat (#12390) üzenetére


canniball
nagyúr

Jól mondod: még! ;]

RadyR!
2, úgyhogy igazad lesz; csak én azt hittem ilyenkor a nevet is kétszer mutatja. De most már teljesen megzavarodtam: két módon kerültek a kontaktok a telefonra: a régieket BT-n küldtem át, az újakat ugye kézzel rögzítettem. Azt hittem csak utóbbiakra ír 2-t, de nem: előbbiek között is van olyan amihez 2-t ír, de van amelyikhez meg 1-t... Ki érti ezt...? :F
Ha kikapcsolom a google listát be lehet valahogy állítani, hogy csak a moto-kontaktokat mutassa (anélkül hogy törölném és újra rögzíteném őket)?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#12394) Mazsika


Mazsika
őstag

Mai nap folyamán újra próbálkoztunk vodánál (Mátészalka) de természetesen nem kaptak egy darabot sem a Defyből. Azt mondta a csaj hogy jövő héten pénteken próbálkozzunk megint, ha lesz félreraknak nekem egyet! Kíváncsi leszek hány hét múlva lesz, remélem addig lejjebb megy az ára még jobban, úgysem akartam még sietni a vásárlással! :)

Dáccsika

(#12395) BitiOne válasza canniball (#12393) üzenetére


BitiOne
tag

Nem tudom, hogy segít e rajtad, de az előző telefonom is néha duplázta contact-okat. Ott beállítottam, hogy csak a SIM contakt-okat lássam (még ha nem is volt egy sem), ezután visszaállítottam a telefon contact-jaira és megszűnt a duplázás. Bár mondjuk az Symbian-os volt. Hátha bejön itt is.

//=// (( )) (( )) //-\\ //=//

(#12396) canniball válasza BitiOne (#12395) üzenetére


canniball
nagyúr

Itt a SIM-en lévő kontaktokat csak importálni lehet, használni nem.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#12397) BitiOne válasza canniball (#12396) üzenetére


BitiOne
tag

Hát akkor sajnos nem tudtam segíteni.
:-(

//=// (( )) (( )) //-\\ //=//

(#12398) canniball válasza BitiOne (#12397) üzenetére


canniball
nagyúr

Azért köszi!

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#12399) Thor Steinar


Thor Steinar
tag

Egy-két progi magyarul : Stefi68

(#12400) Thor Steinar


Thor Steinar
tag

Mától tölthető a marketről az Angry Birds Szent Patrik verziója a seasons kiegészítéseként.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.