Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11951) beers válasza norbi93 (#11948) üzenetére


beers
addikt

Hasznos!
Reméljük lesz folytatás is :)!

M&N

(#11952) Haneto válasza norbi93 (#11948) üzenetére


Haneto
tag

Kipróbáltam. Szerintem jó. Én örülnék egy teljes fórumnak. :))

Realme GT Master Edition

(#11953) szabof1 válasza norbi93 (#11948) üzenetére


szabof1
őstag

Tetszik! Jó lenne bele egy keresési funkció is.

(#11954) johnny82


johnny82
őstag

Hali!
Valakinek ötlete arra, hogy miért nem tudom szinkronizálni a telót a google accountommal?

(#11955) Thor Steinar válasza norbi93 (#11941) üzenetére


Thor Steinar
tag

Gratula :C
Igen jó lett!
Mivel csináltad eclipse-l?

(#11956) szabof1 válasza szabof1 (#11902) üzenetére


szabof1
őstag

Erre valaki?
Senki sem használ fizikai gombokat a hívás fogadására vagy elutasítására?
Lehetséges egyáltalán?

Az már kiderült számomra, hogy az alap 2.1-es Androiddal nem megy.
Nagyon hiányozna ez a funkció, ha vennék egy Defyt.

(#11957) norbi93 válasza szabof1 (#11953) üzenetére


norbi93
senior tag

a teljes forum integrálása folyamatban van, csak igy hogy a forum nem támogatja az rss-t, igy elég nehéz megoldani, de elvi megoldást már találtam, csak meg kéne oldani a gyakorlatban=D

(#11958) canniball válasza szabof1 (#11956) üzenetére


canniball
nagyúr

Miért hiányozna annyira? Kézbe véve a telefont sokkal macerásabb a gombok után matatni, mint rábökni a kijelzőre.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#11959) Trabby


Trabby
aktív tag

Azoktól kérdezném akik használnak Full Screen Callert, hogy be lehet az valahogy állítani, hogy ne egy gombot kelljen "megnyomni" hívás fogadáskor, hanem csúszkát elhúzni?

Előre is köszönöm! :)

(#11960) Helmoras


Helmoras
őstag

Szevasztok!

Én is szeretnék egy defyt, de jelenleg le vagyok kötve telenorhoz és ha jól tudom, náluk nem kapható, viszont neten találtam egy fura hirdetést[link], kiváncsi vagyok mit szóltok hozzá, nem reklámozni szeretnék csak furcsállom hogy telenor függően árulja az illető, mivel elég friss a hirdetés érdemes lenne érdeklődni a teló után esetleg a telenornál?

(#11961) RootRulez válasza Helmoras (#11960) üzenetére


RootRulez
félisten

Lehet külföldön, ahonnan jött, ott "telenor függő"...

═════════════════════════════════════════

(#11962) szabof1 válasza canniball (#11958) üzenetére


szabof1
őstag

Pl. autós tartóban igen macerás azzal foglalkozni, hogy sikerül-e elhúzni. Galaxy 3-on határozottan nehéz a tartóban levő telefont a csúszkával feloldani.

(#11963) Trabby válasza Helmoras (#11960) üzenetére


Trabby
aktív tag

Én rákérdeznék erre a függőségre. Már csak az érdekesség kedvéért is. Viszont abban 100%-ig biztos lehetsz, hogy Magyarországon a Telenor nem forgalmazza a Defyt. (Fogalmam sincs, hogy más országokban mi a helyzet. Egyáltalán, hogy hol van máshol Telenor)

Ha kapsz valami választ, írd meg légyszi. :P

(#11964) canniball válasza szabof1 (#11962) üzenetére


canniball
nagyúr

Szerintem autós tartóban is nehezebb a gombokat kifürkészni. Illetve a Cardock gondolom leegyszerűsíti a dolgot.
Ha csak a csúszkás megoldással van problémád az kiküszöbölhető, nálam pl. LockBot-tal nincs csúszka, csak "gomb".

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#11965) DeadMeat válasza Trabby (#11963) üzenetére


DeadMeat
veterán

Norvégia pl? :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#11966) szabof1 válasza canniball (#11964) üzenetére


szabof1
őstag

Ezt úgy érted, hogy a csúszkát két "fix" gombbal ki lehet váltani? Ezek melyik ROM-ban érhetők el?

(#11967) Trabby válasza DeadMeat (#11965) üzenetére


Trabby
aktív tag

na jó.. De azon kívül :D

(#11968) Huroq válasza Helmoras (#11960) üzenetére


Huroq
senior tag

Én már feltettem ezt a kérdést kedves djuiceos barátainknak. A válasz a következő volt.
Én: - "Egy olyan észrevételem lenne, hogy nézegettem GSM boltokba a Motorola Defy telefont, eddig nem is volt gond :) De megláttam, hogy a telefon Telenor függő. Ez, hogy lehetséges, ha a készüléket nem is forgalmazza a Telenor? Külföldről behozott készülék? :) "
Djuice: - "djuice Hungary Szia, igen, nincsen a kínáltban ez a típus, nem tudjuk sajnos, hogy a kereskedő honnan szerzi készleteit."

Tehát a válasz a nagy semmi volt :) De próbálkozzon meg a kérdéssel más is hátha több sikerre viszi. :)

(#11969) canniball válasza szabof1 (#11966) üzenetére


canniball
nagyúr

Igen, bejövő híváskor van egy zöld és egy piros "gombom", amire csak rá kell bökni és nem kell húzogatni (a screenlock oldás és a némítás viszont csúszkás). Gyári rom, mint írtam nálam a LockBot "tette ilyenné".

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#11970) feketepeti válasza Slew (#11923) üzenetére


feketepeti
aktív tag

És ugye ez nem történik meg, ha fullra töltött akksival kezdünk neki az alapműveletnek :-)

(#11971) zsirfecske válasza szabof1 (#11956) üzenetére


zsirfecske
addikt

ha a kezedben lenne a telefon és használnád nem akarnál többe fizikai híváskezelő gombokat. szerintem legalábbis, bár én már a csúszkakiírtós embereket sem értem. minek?? tök jó úgy ahogy van :)

(#11972) RootRulez


RootRulez
félisten

Így 2-3 nap elteltével nem tart tovább az aksim lejjebb vett feszültséggel. :N Azért bánt, hogy minden este fel kell tennem töltőre. :( És mi lesz, ha lesz mobilnetem / 3G, és nem leszek WiFi-hez kötve netezés végett...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#11973) Helmoras válasza Huroq (#11968) üzenetére


Helmoras
őstag

Kár, kicsit reménykedtem hogy forgalomba hozzák, sajnos másfél év hűségem van még, így az életben nem lesz Defym emberi áron :S. 73k iszonyat sok érte nekem, telenor ilyen hüséges okossággal még egész türhetően kijönne, viszont ebben az esetben milyen alternatívát javasoltok helyette ami elérhető. telenornál?

Köszi a gyors válaszokat.

(#11974) canniball válasza zsirfecske (#11971) üzenetére


canniball
nagyúr

Én nem akartam kiirtani kérem-szépen; a LockBot tette, nem én voltam. :N

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#11975) hétalvó


hétalvó
addikt

volt akinek már nem ment a se a factory default és hard reset se ?! én összehoztam, valami megoldás valaki ? help :Y ott a gomb hozzáérek,de nem indítja el, a hard reset képen pedig hiába nyomkodom a jobb alsó sarkot, semmit, a recovery tool képes törölni az adataimat, de nem adja be az első wizard-okat. a pays 3.3-ammal próbáltam resetelni, elindult, de megfagyott

[ Szerkesztve ]

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#11976) balojazz válasza tzl (#11901) üzenetére


balojazz
aktív tag

"Ez mind logikailag, mind közgazdaságilag bullshit.
Ahogy a sonkánál kiszámolják, hogy egy disznóból hány húszdekás sonkacsomag csinálható, ugyanúgy a szoftvernél is kiszámolják, hogy hány szoftvert fognak eladni és arra osztják vissza a költségeket.
" - És ha okosan számolják ki, tudják, hogy mennyi valódi - legális - eladásra számíthatnak. Tehát ez itt fent bullshit, mert tudják, hogy lemásolom.
"A program ugyanolyan termék, mint bármely más szellemi termék. A könyv is fénymásolható, mégsem legális, hiszen kárt okozol a szerzőnek, kiadónak, terjesztőnek azzal, hogy nem veszed meg, hanem ellopod a művet." - Ejnye, dehogy okozok kárt. Hisz nem vettem volna meg (vagyis nem a kiadott pénz visszalopása történt, hanem a ki nem adott pénz maradt nálam). Hogy közben a könyv gondolatai a fejembe kerültek, az nem káros a szerzőre nézve sehogysem. Különben is, ha annyira az eredetit akarom olvasni, kölcsön kérem, ami legális, és ugyanannyi "kárt" okoz, mint a fénymásolat.

De hát a cél mindkét oldalon el van érve. Adott a döntés lehetősége, adott 2 erkölcs, amelyek igazolhatók, így mindenki nyert. Ti kiadtatok százezreket, és örültök, én nem, és örülök. Csak ne akarjon senki megváltoztatni senkit. Akkor minden rendben. Mindenki örüljön magának. Én maradok sith, amíg többségben a jedi-ok. És nyugodtan alszunk mindannyian. Én talán többet nevetek... :K

Soha nem voltam trafikban. Soha nem fogok bemenni. Mindig gőzölni fogok.

(#11977) Aureal


Aureal
senior tag

Milyen jó is kisérletezgetni!
Mióta megvan a Defy nem sikerült a MotoPhone Portal appal elérni hogy a gépem lássa a telát. Írja ugyan a tela hogy milyen IP-t írjak a böngészőbe, ott meg kiderül hogy csak IE-vel megy nagyobbrészt minden.... tanúsítványtelepítés, meg egy csomó baszás és a végén mindig visszadob az elejére, a login képernyőre, ha nem írok jelszót stb akkor is.
Pc reboot vagy 12x, tanúsítvány hozzáadás ugyanennyiszer, IE beállítások matatása céltalan és nagy nehezen egyszer csak beugrik valami!
Na, gyerünk gyorsan a file manager részhez. Újabb user name és passw kérés, amit már az XP rendszerfelületén kérdez. Bármit beírok semmi...
Ekkor egy váratlan ötlettől, a Defyn a közben elindított MotoPhone Portal wifi beállításainál feltárul egy Secure Login pont. Na itt megadható minden és onnan sirályul megy az egész! :D
Csak az a qrva jó, hogy a használati, erről egy hangyafasznyit nem ír sehol! :C :O

(#11978) palesz53


palesz53
senior tag

erkölcs, becsület... már ha jelentenek ezek a szavak vmit...
amúgy hol élsz Te, ha úgy gondolod, ebben az országban többségben a jedi-k? pöppet el vagy tévedve...
mielőtt félreértenéd, nem állítom, hogy mindenki szent és makulátlan... csak épp egy egészséges társadalomtól eltérően, itt majd minden fordítva van arányait tekintve...
erre persze lehet mondani, így szocializálódtunk... de ennyi erővel kőbalta is lehetne nálunk Defy helyett...
magyarázkodni meg nem kell; egyik oldal se fogja meggyőzni a másikat soha... kérdés csak az, valaha is zavarni fog-e vmi, ha belenézel a tükörbe... (nem külsőségekről beszélek)

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#11979) premete válasza RootRulez (#11972) üzenetére


premete
veterán

Vegyél bele egy nagyobb akkut 2000 forintért. [link]
Ugyanezt a fajtát vettem DHD-be, bevált.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#11980) bwoay válasza balojazz (#11976) üzenetére


bwoay
nagyúr

ahogy elnézem, még sosem gondoltál bele abba, hogy azért használhatsz bármilyen software-t, mert azok, akik nem úgy gondolkodnak, ahogy te, lehetővé teszik a számodra azáltal, hogy megvásárolják. ez a te örömöd záloga.
de mint mondtam, nem kell a publikus önigazolás. tartsd meg magadnak a warezzal kapcsolatos okfejtésed.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#11981) palesz53 válasza premete (#11979) üzenetére


palesz53
senior tag

ez most fura kérdés lesz, a válasz gondolom igen, de azért megkérdem... ez méretben ugyanakkora, mint ami most benne van? mert ez már elég combos darab... :D

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#11982) RootRulez válasza palesz53 (#11981) üzenetére


RootRulez
félisten

Szerintem a "márkára" értette, a lap alján ott vannak a kompatibilis telók.
- Droid Milestone
- Droid 2
- Droid X MB810
- Defy

Gondolom ő "ugyanilyet" vehetett, csak Desire-be...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#11983) balojazz válasza bwoay (#11980) üzenetére


balojazz
aktív tag

"ahogy elnézem, még sosem gondoltál bele abba, hogy azért használhatsz bármilyen software-t, mert azok, akik nem úgy gondolkodnak, ahogy te, lehetővé teszik a számodra azáltal, hogy megvásárolják." - Ó, dehogynem gondoltam bele. Erről írtam, csak nem figyeltél. "ez a te örömöd záloga" - A zálog szó jelentésének nézz utána. Nem ez az örömöm záloga. Nem ezt jelenti a szó. Magyarul. "tartsd meg magadnak a warezzal kapcsolatos okfejtésed." - Mások warezzal kapcsolatos okfejtésére reagáltam. Ha ők megtehették, én is megtehettem. Az ő véleménynyilvánítási szabadságuk reám is vonatkozott.

Soha nem voltam trafikban. Soha nem fogok bemenni. Mindig gőzölni fogok.

(#11984) szajoco válasza lmisi (#11890) üzenetére


szajoco
csendes tag

Köszi, megnézem új fiókkal is, hátha. A clear cache már volt, nem segített. Üdv

Four wheels move the body, two wheels move the soul.

(#11985) szajoco válasza DeadMeat (#11876) üzenetére


szajoco
csendes tag

Nem segített a clear cache...

Canniball: Hogy a phone portal miért nem jutott eszembe, köszi... megnézem, hogy lehet...

Feketepeti: Lehet, hogy rooot lesz a vége, de még várok vele. Bár itt nagyon szépen leírta ABE lépésről lépésre, azért még próbálkozom mással.

Four wheels move the body, two wheels move the soul.

(#11986) feketepeti válasza balojazz (#11983) üzenetére


feketepeti
aktív tag

Fejezzétek már be ezt a warezos offolást, teleganézzátok a topikot!

Priviben, vagy van erre is megfelelő topik.

(#11987) feketepeti válasza szajoco (#11985) üzenetére


feketepeti
aktív tag

Hidd el, végigszoptam ugyanezt, már a hajamat téptem, root joggal minden cache törölve volt, de csak az segített amit már leírtam.

(#11988) feketepeti válasza bwoay (#11980) üzenetére


feketepeti
aktív tag

Leginkább radírozni, vagy áthelyezni kellene az egész warezos filozofálgatást...

(#11989) fateless válasza balojazz (#11983) üzenetére


fateless
veterán

A magyar törvények szerint amit te ideologizálsz, az lopás.

A mobilaréna felhasználási feltételei szerint nem megengedett.

A mi kérésünk pedig az, hogy ne itt folytasd. (Akár privátban, akár egy logout cikkben megírhatod, amit gondolsz minderről)

Köszönöm.

MOD
Most látom, feketepeti is ezt írta, csak már nem volt türelmem végigolvasni :R Így még inkább látható, hogy többünk kérése mindez.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11990) hétalvó


hétalvó
addikt

elszállt a factory reset-em nagyon csúnyán van valakinek valami ötlete rá?

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#11991) Tex válasza norbi93 (#11948) üzenetére


Tex
senior tag

Királyság! Nagyon köszönjük! Most töltöttem le még nem próbáltam, de megelőlegezem neked így is hogy frankó. :K

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#11992) premete válasza palesz53 (#11981) üzenetére


premete
veterán

Méretre ugyanakkora, a blogomban ott a merülési grafikonja mindkettőnek, meggyőző, napi használatban is.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#11993) premete válasza RootRulez (#11982) üzenetére


premete
veterán

Pontosabban, én Desire HD-be vettem kettőt, az egyik haver Desirébe vett egyet, mindegyik tuti.
Ezek az Andida akkuk méretre ugyanakkorák, mint a gyáriak, csak a teljesítményük nagyobb majdnem 50%-kal, és a gyári akkuk árának felébe-harmadába kerülnek, esetünkben a ~2000.- Ft szállítással értendő és Paypal-lal fizethető.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#11994) Gabernier


Gabernier
tag

Ha valaki rendelne ebből az aksiból akkor csapjon hozzá még 1 et mert nekem i jól jöne vagy ha összejön pár ember akkor megrendelem én..

ne legyünk már ennyire képmutatóak. mindenkinek van/volt valaha warez programja, ha máshol nem hát c64-en. másrészt egy csomó nem warez programhoz hozzá sem lehetett jutni régebben ma már azért más a helyzet, de azé' nem tökéletes. Ezzel csak anyit akarok mondani a fényes páncélú lovagoknak , hogy itt-ott biztos találunk sárfoltokat mert nem lehetnek makulátlanok....

(#11995) Vizes Tomi


Vizes Tomi
tag

Egy ilyen rendelésbe én is beszállnék (1 db)

(#11996) tzl válasza balojazz (#11976) üzenetére


tzl
senior tag

Szó nincs két erkölcsről, erkölcsről van szó és erkölcstelenségről, de nemfejtem ki, mert a modik azt kérték.

(#11997) beers válasza Gabernier (#11994) üzenetére


beers
addikt

1 jöhet nekem is!

M&N

(#11998) Gabernier


Gabernier
tag

oké átutaltam péj pálra pézt 5 db ot vállalok ha nagy az érdeklődés akkor majd rakok még át pízt.
privátban írjon akinek kell. a forumon meg találjuk ki hogy továbbítom Gödöllőn lakom Pestre is járok 1 héten 3x

[ Szerkesztve ]

(#11999) dellkid válasza RootRulez (#11982) üzenetére


dellkid
csendes tag

Ha jól tudom a Defy-be BF5X-s akksi való. Tuti nem elírás az, hogy kompatibilis ezzel?

(#12000) pengemetal válasza dellkid (#11999) üzenetére


pengemetal
aktív tag

A linken lévő képeken meg BF5X van az akksira írva

"Nem a berúgás a cél, de útba esik"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.