Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8994) Rotate válasza Soni84 (#8993) üzenetére


Rotate
veterán

én az összes gyárit próbáltam, + fr19 ezekből a gyáriakkal voltam a legjobban... ez a legújabb is jó, nekem olyan mint a többi... átlagos használattal vígan kibírja estig... sok netezéssel épphogy estig... játékkal meg pár óra alatt le lehet meríteni, de ez meg nem újdonság...

lehetne jobb is játék mellett, de nem vagyok naív... notebookom is nettel bírt 2 órát, játékkal meg vagy 45 percet... szerintem nem kell itt csodákra várni, sajnos itt tart most az aksi technika... lehet majd az új GB-vel kicsikarnak még plusz 1 órát, vagy felet játékkal... de itt nagy fejlődés már nem lesz ezen a telefonon...

de nekem ez így megfelel... estére úgyis mindig fel tudom rakni töltőre... 3-4 órákat meg nem szoktam játszani nap közben, hogy csutkára lemerüljön... játszok max egy órát... merül 20-30 százalékot.. a maradék 70-80-al meg még vígan elvagyok estig... ha meg nem játszok kibírja akár másfél 2 napig is... előbb 27 óra útán még 50%-on voltam, és csak azért raktam fel töltőre, hogy biztosán kibírja a délutánt, mert fogok vonatozni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.