Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Remélem ma én is ezzel a kis "szépséggel" tudok távozni a Telenortól kijövet :)

(#752) fonix232 válasza Quqesz (#744) üzenetére


fonix232
aktív tag

Az MM vajon a hivatalos promós csomagot adja, camera grippel együtt?

Mert csak.

(#753) hito válasza fonix232 (#752) üzenetére


hito
nagyúr

Szerintem tuti nem. Az szolgáltatói akció.

fonix232: én meg úgy tudtam, hogy ez szolgáltatói jófejkedés, mint az S7-hez a VR szemüveg. Egyébként MM honlapján a G5-höz tényleg nem írják a CG-et.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#754) fonix232 válasza hito (#753) üzenetére


fonix232
aktív tag

Nem egészen. EDigital is ezt a promót tolja, és ahogy olvasgatom, EU-n belül az összes hivatalos viszonteladótól vásárolt modell azzal jön.

Mert csak.

(#755) Sebibalu válasza safizoo (#750) üzenetére


Sebibalu
őstag

Gyári független, vagy szolgáltatós?

(#756) safizoo válasza Sebibalu (#755) üzenetére


safizoo
tag

Gyári független.

[ Szerkesztve ]

(#757) Wucky válasza hito (#753) üzenetére


Wucky
senior tag

Úgy tudom a CG nem csak bevezetési akció.
Egyébként telenor anélkül hírdeti még is jàr hozzá. Remélem azért június végén is lesz hozzá.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#758) lalika740 válasza Wucky (#757) üzenetére


lalika740
aktív tag

Nektek is jött ma szoftver frissítés???

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#759) Wucky válasza lalika740 (#758) üzenetére


Wucky
senior tag

Sajna erre nem tudok válaszolni,mivel nekem júniusban jár le a rabság,így akkor tudom megvenni a telót. De telenor nem szokta elkapkodni.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#760) Riged válasza lalika740 (#758) üzenetére


Riged
csendes tag

Nekem Telenoros van és tegnap jött a frissítés.

(#761) lalika740 válasza Riged (#760) üzenetére


lalika740
aktív tag

javított valamit valamin?

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#762) Sebibalu válasza safizoo (#756) üzenetére


Sebibalu
őstag

Én sokat nem tököltem fel dobtam a gyári független V10c-t. A fényerőt még mindig 0-ra csapja sötétben automata módban.

(#763) safizoo válasza Sebibalu (#762) üzenetére


safizoo
tag

Én is feltettem rögtön. Nekem nincs gondom a fényerő kezeléssel. Nem veszi nullára le, csak sötétben.

(#764) Sebibalu válasza safizoo (#763) üzenetére


Sebibalu
őstag

Én is úgy értettem kolléga ;) csak full sötétben. Nekem az kicsit idegesítő de együtt tudok élni vele :D

(#765) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Nna, megérkeztem a Telenortól, a készülékkel együtt, örült a fejem mint az állat, hogy juhú van még belőle 2 db, egyiket én viszem, hát eléggé korlátozott a készlet :)
Egyelőre nagyon tetszik, később élménybeszámolóval jövök, még be kell lakni... :)

(#766) Szellem. válasza mg1992mg (#765) üzenetére


Szellem.
nagyúr

A beszámolód engem nagyon érdekel, főleg az akkuidők!

(#767) Riged válasza lalika740 (#761) üzenetére


Riged
csendes tag

Nem nagyon vettem észre változást rajta, annyi, hogy a Security Patch is frissült az áprilisira.

(#768) mjani1172 válasza lalika740 (#701) üzenetére


mjani1172
addikt

Ha esetleg leírnád....

(#769) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok! Tudna valaki adni egy linket, hogy honnan lehetne letölteni a G5-höz az új szoftvert?
Köszi! :K

(#770) akooos


akooos
veterán

Ha esetleg valaki vásárlásra adná a fejét:

Hétfőig 182k az MM-ben, hivatalos 1 év garanciával

(#771) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Ha LG-t vennék, inkább a V10-et venném.

(#772) Szellem. válasza Mr.Silkó (#771) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Miért?

(#773) Sebibalu válasza kakuk100 (#769) üzenetére


Sebibalu
őstag

Parancsolj

[ Szerkesztve ]

(#774) Rihard83 válasza Mr.Silkó (#771) üzenetére


Rihard83
tag

Most jövök én is az egyik média centerből. Ma láttam először a G5-öt ja és a V10-et is, pont egymás mellett voltak kiállítva. A G5-ről elkell mondanom hogy az a hátsó mindenkit zavaró rész nem türemkedik ki annyíra mint az képeken látható. Én most vettem G2 után G4-et viszont a három közül a V10 jön be legjobban. Valószínü azért mert már alapból a hátlapja is tetszik, bár epp mindegy igyis úgyis megy rá a védő tok, akkor meg már mindegy milyen a hátulja, de úgy látszik valamiért jobban bejön most már az inkább szögletes forma mint a lekerekített. :)

(#775) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Srácok!Aki eddig vett G5-öt az meg van elégedve vele?Akkuidő jó?Ma vennék egyet de filozom G5 vagy V10.

[ Szerkesztve ]

(#776) thebiker válasza Szellem. (#775) üzenetére


thebiker
tag

Hali,

Akkuidőben a G5 sokkal jobb. Én emiatt váltottam. Nekem nem volt elegendő egy töltéssel a V10.

(#777) Rihard83 válasza Szellem. (#775) üzenetére


Rihard83
tag

Mivel úgye kisebb a G5 kijelzője ezért kevesebbet fogyaszt és a kamerája is jobb. Itt egy összehasonlító teszt

(#778) hito válasza Rihard83 (#777) üzenetére


hito
nagyúr

és a kamerája is jobb.

Ezt el is felejtheted, mert nem igaz. Pont az ellenkezője igaz. Minden lehetséges módon megnéztem. Videóban meg főleg agyonveri.

És így igaz. Az akksija a G5-nek jobb érezhetően.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#779) kakuk100 válasza Sebibalu (#773) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszönöm szépen! :R

(#780) Szellem. válasza Rihard83 (#777) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nekem ebbol a videobol az derul ki hogy gyorsabb a V10 mint a G5.

(#781) Szellem. válasza hito (#778) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Mar a V10 kamerja jobb??

(#782) hito válasza Szellem. (#780) üzenetére


hito
nagyúr

Nincs számottevő különbség a két készülék között sebességben. Ez ne legyen szempont. Ha kezelhetőbb méretű készülék kell, jobb üzemidővel, akkor a G5-öt vedd. Minden más esetben válaszd a V10-et. Mindkettő nagyon jó készülék, nincs rossz választás. Ha meg nem jön be, akkor elcseréled értékegyeztetéssel pro-kontra. Ilyen egyszerű.

Szerk.: szerintem igen. De nem akarok hitvitát gerjeszteni ezzel. Videóban valóban megeszi. De sokaknak ez nem szempont.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#783) pydo


pydo
újonc

A G5 hangzásáról nem sok szó esett a tesztben. Elsősorban nem a belső hangszórók hangzására vagyok kíváncsi (olvastam, hogy hangos, de szokásos minőségű), hanem a jack-en küldött jel-re. Mit tud a készülék egy fejjhalgatóval, vagy úgy egyáltalán mit produkál?

Lehetséges, hogy veszek egy G5-öt, de mivel nekem fontos a hangzás a HTC 10-is partyban van. Egyéb tulajdonságai jobban bejönnek a G5-nek.
+1 a telenor vajon egyéb színekben is elkezdi értékesíteni, vagy marad csak ez?

(#784) Rihard83 válasza Szellem. (#781) üzenetére


Rihard83
tag

Én úgy veszem ki a videóbol hogy a G5 kamerája jobb, a V10-nél túl fakóak a képek és egy kicsit kevésbé részletgazdagok a G5-höz képest amikor ránagyítasz. Az első kép mindig a G5. A gyorsaság az az 1 másodperc 1x a V10 egyszer a G5 javára elhanyagolható, viszont a multitasking nem értem miért müködik ilyen rosszul a G5-nél. Mintha nem is küködne.. Viszont itt egy másik teszt ahol ilyen probéma egyáltalán nem jelentkezik. Max akkor venném a V10-et ha nagyon a design felé hajlok, de a többiben G5 jobb.(szerintem)

(#785) Rihard83 válasza hito (#778) üzenetére


Rihard83
tag

Mind a kettőnél a G5-re célzok. :)

[ Szerkesztve ]

(#786) Mr.Silkó válasza Szellem. (#772) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Egyedibbnek gondolom a V10-et, férfias a formavilága, ezért inkább azt választanám a két LG közül. De ez csak elmélet, hiszen mindkét mostani telóm (együtt) tökéletesen elég nekem. :)

Rihard83 (#774)

Egyetértek. :)

[ Szerkesztve ]

(#787) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Na ma boldog tulajdonosa lettem egy Titan szürke G5-nek.Megnéztem a V10-et is de bekem baromi nagy.Anno a Note4-emet is azert adtam el mert imadtam de sajnos nagy volt.
Eddig a velemenyem hogy nagyon szep a G5 eloben.Ez a tesztben nem jott vissza. A tobbirol majd kesobb irok amikor mar hasznalom rendesen.😀

(#788) sixpak válasza Rihard83 (#777) üzenetére


sixpak
nagyúr

A kamerája is jobb...lol. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#789) mg1992mg válasza Szellem. (#787) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Ejnye, csak nem vártad meg a beszámolómat, használd egészséggel :)

(#790) Szellem. válasza mg1992mg (#789) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nem mert mar bagyon megtetszett! De remélem nem nyúltam félre. :R Egyenlőre nagyon tetszik.Még jó hogy nem üvegtelefont vettem.😄Azt hol tudom kikapcsolni higy ne legyen a billentyűzet predektív?Folyton aláhúzza amit írok.

[ Szerkesztve ]

(#791) mg1992mg válasza Szellem. (#790) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Nekem is aláhúzza, de nem zavar :)
Viszont a felső ékezetes sor hiányzik így a Sony után.

(#792) apuc


apuc
őstag

A 15 éves fiamnak vettem egy pár napja a Telenornál.

Előtte G4-et használt egy éven át, imádta.Az ujjlenyomat olvasója sokkal gyorsabb, jobb mint az én Iphone-omé.(Amit utálok, de a most megörökölt G4-et imádom. :) )
Én öröklök már őtőle telefont. :D
Egyedül +1 USB-C kábelt vettem még a MM-ban , mert van egy power bank-ja, amihez kellett, ez 3800 Ft-volt, nem olcsó, de sok helyen nincs még ez a kábel.
Ja, és a lemerült telefont kétszer olyan gyorsan feltölti a töltője, a gyári.. :)
Szilikontok és fólia sincs mindenhol még hozzá, de sikerült jót venni, 3500 a tok, 2000 a fólia( 6H-s)
De az ő szavaival:Az akkuja sokkal jobb, tovább bírja..neki a G4 estére egy nap után full lemerült, de a G5-ben marad még 30% szufla, pedig a srác nem kispályás user..mindig nyomkodja.
A nagylátószögű kameráját imádja, és a camera grippet is.
(Első akku levétel a gyári alapmodulról nem volt egyszerű, de lefelé döntve-húzva megy, és már csak egy gyors mozdulat.
A kijelzője, a fotói kb 30%-al jobbak szemre, mint a G4-é, és ő azt mondja, ez az első telefonja, ami még soha, semmiben sem laggol..pedig mindig jó telói volta..Z1,G4, most ez.(Samsungot utálja, nekem sem kedvence
A kijelzőjének a fényereje is sokkal jobb, mint a G4.
Nekem a G4 formája jobban bejön, de én egy Nillkin tokkal használom, amin ráhajtós a kijelzővédő, minialkalmazással a körön belül.
Nekem ez bejövős. :)

[ Szerkesztve ]

(#793) bounty123 válasza mg1992mg (#791) üzenetére


bounty123
őstag

Kb. kismillió féle bill telepíthető androidon, köztük nagyon jól testreszabhatók is. Ahogy a launchernél, billnél sem érdemes a gyenge gyárin maradni. Nekem pl. a swiftkey jön be. Aztán rögtön lesz számsor meg full testreszabhatóság. De az auto javítás még a gyárikban is kikapcsolható szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

(#794) Remekelek28 válasza mg1992mg (#791) üzenetére


Remekelek28
őstag

de abba meg gondolom nincsenek számok..
Van olyan app,melynél mindkettő megtalálható egyegy sorba?

(#795) Rihard83 válasza sixpak (#788) üzenetére


Rihard83
tag

El lehet dönteni :)

(#796) lalika740 válasza Rihard83 (#795) üzenetére


lalika740
aktív tag

Nekem sokkal jobban tetszik a g5 képe mint a v10 é.

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#797) sixpak válasza Rihard83 (#795) üzenetére


sixpak
nagyúr

lol...ez most komoly? :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#798) migabi24 válasza lalika740 (#796) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nekem is

(#799) papi77 válasza Rihard83 (#795) üzenetére


papi77
addikt

Fel tudnád valahová tölteni?
Mert ez így nem az igazi!

Az első: NOKIA 1611

(#800) Rihard83 válasza lalika740 (#796) üzenetére


Rihard83
tag

Hát ezt mondom én is hogy a G5 képe jobb :D
Egyébként a 783-as válaszba írtam le csak a 788-ba sixpak-nak vagy rosszul értelmezte vagy neki jobban bejön a V10 kamerája.
(#799) papi77 -jobb gomb a képre és "open image in a new tab" és kidobja eredeti felbontásba

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.