Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) #13110016 válasza Aryon87 (#350) üzenetére


#13110016
törölt tag

Itt sokan ócsárolják, ennek köszönhetően sokan már ebből leszűrték, hogy nem lesz sikeres telefon… vicc. :W :O Ám tény, hogy szerintem annyit nem adnak el belőle mint a G4-ből. Nekem bejön a telefon, de a modularitás részét teljesen kihagynám. Egyszer nem húznám ki az akkumulátort, hogy nehogy rés legyen rajta. Az ilyen kis hibákra (illesztési hiba, recsegés, ropogás) baromi allergiás vagyok.

(#352) Bar1


Bar1
aktív tag

Gagyi műanyagtelefonnak néz ki, az illesztési hézagok röhejesek, a moduláris kiegészítők pedig feleslegesek. Ha már ennyi sz.rt magammal kell vinni, ennyi erővel akkor már egy profi kamerát viszek magammal. Fából-vaskarika ez a telefon...
A G2-vonalat kellett volna folytatni, relatíve kompakt méret, kiemelkedő képernyő/készülékház aránnyal, csak fémtestben.

[ Szerkesztve ]

(#353) Aryon87 válasza #13110016 (#351) üzenetére


Aryon87
félisten

Hat potyajarat volt, G5 szallitasi problemak miatt nincs, kb jovo het utan lesz..
Helyette lattam P9-et, ami baromi jol nez ki, Mate 8, ami nemcsak kepeken, de most is elvarazsolt, K10-et, ami erdekes, de igencsak tetszik, es a V10... Az valami uberbrutal allat. :Y

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#354) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az LG (eddigi profin tervező) dizájnere, nem tudom mit szívott, de abból küldjön nekem is. Hétvégén nagy buli lesz!

(#355) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Kíváncsi leszek az eladások mennyire lesznek magasak az elődhöz képest.
Alapból nekem nagyon szimpatikus az LG, G4-en is agyaltam aztán inkább maradtam nexus vonalon, de ez a moduláris dolog számomra nagyon bazári hatást kelt, mint amikor a játékboltba veszel a gyereknek valami szétszedhető kütyüt, ráadásul az illesztések is hagynak kívánni valót.

Pár éven belül szerintem ez egy kopott értéktelen modulokból álló mindenfelé kilazult félresikerült valami emléke lesz, mint a 3d -s megjelenítő volt.
Nincs ezzel gond, nagyon innovatív az LG, van ami úttörő húzás volt tőlük, volt ami kevésbé, szerintem ez utóbbi lesz, de majd kiderül :)

(#356) sajo13


sajo13
senior tag

Akár jó is lehetne ez az innovatív, cserélhető modulos dolog, de félő, hogy az ember egyszer kipróbálja, bólint egyet, hogy OK, hogy aztán visszakerül a dobozba vagy a fiókba és soha többet nem lesz csatlakoztatva.

Tényleg olyan mint egy barát, azt sem cserélgetni folyton az ember.

[ Szerkesztve ]

(#357) nünüke1975


nünüke1975
aktív tag

Követni kellet volna a G sorozatot de nem így.

(#358) Wucky


Wucky
senior tag

Sziasztok!

Ha esetleg valaki szeretne a telenortól rendelni:

Ma reggel bekerült a netshopba rendelhető státuszba a készülék,ám a rendelés véglegesítésénél mindig hibára futottam(az ön számára nem elérhető a készülék üzenet).
Mondom WTf? Mostanra sikerült annyit kinyomozni hogy telenyomor nem is kapott még készüléket,és a webshopban hibásan szerepel. Az is hibásan szerepel,hogy állítólag nem Cam plus modullal jön. Egyik ügyintéző sem tud érdemleges választ adni. De az egyik azt látja van,a másik azt hogy nincs. Wtf?

Elhiszem hogy új a teló,de nemár hogy hoztak 100 db-ot az egész országba.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#359) t3tv3s válasza akooos (#15) üzenetére


t3tv3s
tag

+1.

Hasonló véleményen vagyunk. Beszéltem ismerőssel aki G3-ról fog váltani G5-re. Amikor megtapogatta a központban nagyon meggyőzte a telo. Képről pedig nem tetszett neki. Kaphatott volna nagyobb aksit+ a kijelző/ház aránynak nem kellett volna csökkenni. Ha a szolgáltatók szárnyaik alá veszik a telefont és jól árazzák biztosan fogyni fog.

Anno ujjlenyomat olvasónál írták, hogy felesleges, visszaélnek az adatokkal(mondták akik napi 2-4 órát fb-nak :D ). Most amelyik gépben nincsen ujjlenyomat olvasó ugyanezek az emberek azt mondják( hogy 2016-ban vagyunk illene benne lenni-e. Ez volt a hajlított kijelzőnél, c typenál is,dupla kameránál. Volt aki bejelentéskor G4 vagy i6-t köpködte most pedig "cuccok" között szerepel valamelyik készülék. Valószínűleg ez lesz G5-tel is. Biztosra lehet venni, hogy páran azzal fognak járni annak ellenére, hogy most savazzák.

(#360) akooos


akooos
veterán

Na megjöttem :D Fél órán át tapogattam, fogdostam, basztattam a telefont a Pólus Center Media Marktba. Ami hülyeség, hogy nem az LG standon van, hanem simán betéve a "mobiltelefonok" sorba :D

Amikor odaértem hozzá, az állam leesett és égett a pofám, hogy igaza van az embereknek, hogy az illesztés nevetséges. Egy fél centis hézag volt a telefon és a modul kapcsolódásánál, szemből nézve bal oldalon. 4 másodperc alatt rájöttem, hogy valaki megpróbálta szétkapni a telefont ezért lötyög az alja. Összenyomtam és eltűnt a hézag TELJESEN! Mozgatni lehet természetesen, de ki akarja mozgatni? :D Magától nem mozog hiába ráztam. A telefon hátuljáról nyomkodva látszik, hogy van mozgástere, de egyáltalán nem zavaró. Baromi jól néz ki élőben a telefon. Aki nem hiszi, menjen és nézze meg, kellemes csalódás lesz.

A telefon arany színű volt és bevallom, tetszett... A kamera mellett nem láttam semmi festéshibát, ami ugye az antenna miatt van. Kézbe véve nem érezni a hűvösséget? Ennek ellent kell mondanom, igen is hűvös volt a telefon! A mellette lévő HTC A9-nek hasonló fogása volt. Nem csúszik a kézben, pont jó.

Az UX5.0 nekem speciel jobban tetszik a gyári G2 és G3 UI-nál. Nem hiányzik az app drawer, anélkül is teljesen gyorsan lehet használni a telefont....

Apropó, gyorsaság.. Meglátszik, hogy S820 van benne és 4GB RAM! Minden szaladt rajta, nem gondolkodott és izzadt semmin. 1,7 GB szabad RAM volt mikor elkezdtem használni. Egyből felvettem a fényerőt maximumra, csináltam 10 random képet vele, irány youtube, 4k 60fps videó (baromi jól néz ki a kijelzőn), aztán vissza a kamera, 4k videó felvétel amit utána el is mentett, majd Chrome aztán home és az oldalon lévő appokat kinyitogattam. Ezek közül mindent megtartott RAM-ban, semmit nem töltött újra. A művelet végére 1,2 GB szabad RAM állt rendelkezésre. A telefon pedig nem lett melegebb.

Kamera: ugyan az, mint a G4, eltekintve a két lencsétől. Baromi jó buli ez a nagy látószögű kamera. Sajnos nem küldtem át magamnak az ott készített képeket, de el lehet vele szórakozni szépen.

Kijelző: lehet, hogy a szemem rossz, de nem találtam fakónak a színeket. Hozzá vagyok szokva az IPS-hez, szeretem is. Lehet, hogy emiatt nem tűnt fel, hogy "nem jó". A maximum fényerő nem sokkal alacsonyabb, mint a G2-n pl. Mivel azzal fotóztam, nem tudtam mellé tenni, a mellette lévő telefonok közül pedig csak egy volt bekapcsolva... Egy Nexus 6P, ami ugye AMOLED, de azért egymás mellé raktam a kettőt.


Ha alulról nyomtam a modult, ennyire áll el


Kézben fogva őket a 6P sokkal nagyobbnak tűnik


Ezt messengerből mentettem le, mert ott küldtem el

A képek kattintásra nagyítódnak.

Az én konklúzióm:

Mikor megjelent a G4, pont ennyire bejött képek és beszámolók alapján. Aztán elmentem megnyomkodni és eltántorodtam tőle. Élőben nem tetszett, furcsa volt az egész számomra.
Ma megláttam ezt és azt mondtam, hogy NA ez igen, ez végre tartós cseréje lehet a G2-nek. Engem megvett az LG. Ha nem cserélgetem soha a modult rajta, akkor is számba venném a vásárlás lehetőségét. De ha már van hozzá modul, akkor használni fogom. Kicsit barátságosabb lesz az ára és benevezek egyre.

[ Szerkesztve ]

(#361) Quqesz válasza akooos (#360) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na mit mondtam! Ugye, hogy meg kell nézni.......titán szín tetszik nekem. Sztem semmi baj nincsen ezzel a telóval. A többi ízlés dolga... Amúgy a tesztben ugye Bone mondta, hogy oldalra fordítva nehezen lehet majd vele fotózni. Aztán egyik nap fotóztam a G4-el és hasonlót tapasztaltam. Mondom az nem lehet, eddig nem volt ilyen. Aha, akkor vettem ésre, hogy fogás közben a fényszenzor árnyékba került és már nyomta is le a fényerőt. Apropó fémyerő:sokkal lassabb a reakció és lassabb fokozatú. Ez teszett, mert a G4 néha olyan hírtelen lekapja kicsire a fényerőt, hogy csak sasolok hova lett a tartalom!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#362) Remekelek28 válasza akooos (#360) üzenetére


Remekelek28
őstag

A 6p kijelzőjével mi lett?? Élőben is olyan rózsaszines?

Akkor ezek szerint sokan akik kép alapján itélik el,csalódhatnak élőben.

(#363) bounty123 válasza akooos (#360) üzenetére


bounty123
őstag

Azért azzal el kéne alaposan beszélgetni, aki ezt az ocsmány, bazári fos zöld hátteret rakta a G5-re alapnak ;)

(#364) Quqesz válasza bounty123 (#363) üzenetére


Quqesz
nagyúr

akooos volt? :D
Amúgy van olyan kép is rajta, ami a nexuson...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#365) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Senki se vegye személyes sértésnek, de én is leírom a véleményemet a G5-ről. Megnéztem tegnap a Mediaban (Miskolcon is van kitéve, ha vkit érdekel), mert épp telefonvásárlás előtt álltam - így gondoltam adok neki egy esélyt. :) Nekem élőben sem jött be sajnos. Lőttem róla pár képet, mindenki döntse el, h ez belefér-e neki, vagy sem?! -szerintem eléggé gáz, ebben a kategóriában. A kijelző sem tetszett, illetve a hátlap olyan mintha hőálló ezüst festékkel lenne befújva, egyáltalán nem mondanám prémium minőségnek. Viszont kezembe vettem egy V10-et is, ami nagyon bejött (csak túl nagy nekem). Nem értem, h ha az LG tud olyan minőséget is gyártani, akkor mit akarnak a G5-el. Egyetértek azokkal, aki szerint méretes bukó lesz ez a telefon az LG számára. Az a legnagyobb baj szvsz, h ezzel most a nehezen felépített presztízsüket is rombolják. Azon sem csodálkoznék, ha karácsonyra már a polcokon lenne a G6.
(Én egyébként végül egy sima S7 mellett döntöttem)

[ Szerkesztve ]

(#366) t3tv3s válasza Wucky (#358) üzenetére


t3tv3s
tag

Nem az ügyintézők sara, hogy nem tudnak érdemleges választ adni. Szegényeknek sincsen több infója róla, mint neked. Telenor vezetőség hibája, hogy nem készítik fel az ügyintézőket.

Az országban nincsen nagy mennyiségben G5. Ez a hiány többek között a modulok miatt alakult ki. Amikor arról beszélünk, hogy kevés készülék van az országban akkor egy régióban kell gondolkodni hiszen a magyar központ teríti a horvát,szerb,bolgár,bosnyák,albán,macedón,montenegrói,koszovói piacra is a készülékeket.

(#367) Quqesz válasza bulikavagyok (#365) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Használd egészséggel! De erre számíts, mert ott is van minőségi gond....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#368) bulikavagyok válasza Quqesz (#367) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszi! :R Tudom, h nincs tökéletes telefon. Az S6-osom is megjárta párszor a szervizt.

(#369) mg1992mg válasza akooos (#360) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Well, most már nem csak szeretem a telefont, hanem imádom..
Alig várom, hogy én is a kezeim közé kaparintsam.
Ha igaz, amit Wucky kolléga írt, akkor még várhatok vele, mert nekem is Telenor játszik.
Nem baj, majd fizu után akkor...

(#370) Wucky válasza t3tv3s (#366) üzenetére


Wucky
senior tag

Nem hibàztattam az ügyintézőt. Csak nem értem miért nem egységes az infójuk. A többit nem tudtam.

mg1992mg:
Csak azt írtam amit nekem is mondtak.

[ Szerkesztve ]

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#371) akooos válasza Remekelek28 (#362) üzenetére


akooos
veterán

Nem tudom mi lett vele, azt nem nagyon nézegettem, csak amíg felhúztam a fényerőt 100-ra és megnyitottam a mobilarénát. Ahhoz képest, hogy AMOLED, kicsit furcsának tűnik nekem (de semmiképp nem rossz!).
Én azt mondom, hogy mielőtt köpködni kezdik az emberek, nézzék meg élőben. Teljesen más, mint képeken vagy videókon. Ha valakinek utána SEM tetszik, azt elfogadom :)

(#363) bounty123:

:DDD :DDD Én sem tudtam eldönteni, hogy ez a "szebb", vagy a G4 pink+kék gyári háttere :DDD

(#372) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Gsmarena g5 vs s7 full test

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#373) Remekelek28 válasza bulikavagyok (#365) üzenetére


Remekelek28
őstag

Nem romnolnak semmit és nem lesz bukó a telefon,még alig kapni és már 1,6 millió fogyott belőle. Ilyen ütemben a G4 sem fogyott. Talán a G3.

(#374) ΞΔGLΞ válasza akooos (#371) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ha valakinek utána SEM tetszik, azt elfogadom...

Még rondább szappantartó, mint a képeken, ez a véleményem, ma láttam/fogtam a Mediában is, a kijelzője is inkább átlagos, és kinézetre is (festés, hátlap etc..) alsó közép-közép, mint flagship...
Egyébként meg miért is neked kellene itt bármilyen +, vagy - véleményt elfogadni?
Ha neked tetszik, azt is elfogadja mindenki és meg is kell venni, de viszont másra sem kell ráerőszakolni, akinek nem jön be ez a készülék, és ezt nem csak itt olvasni többségében, hanem sztráda szerte is jóval nagyobb arányú, hogy ez a telefon, konkrétan ronda...
Na ez meg az én véleményem, de ugye nem baj, ha nem érdekel, hogy te ezt nem fogadod el? :D

A G10 és a G4 is, na az igen, de ez... :U

[ Szerkesztve ]

(#375) atike válasza Quqesz (#372) üzenetére


atike
nagyúr

Kamerában jobb a G5. Nocsak. Mondjuk a többiben az S7 jött ki jobbnak...

(#376) papi77 válasza bulikavagyok (#368) üzenetére


papi77
addikt

A térerő dobálás is jelen van az S7- nél!
Két munkatársamnál is többször előfordult.
Engem főként ez tart vissza a vásárlásától!

Az első: NOKIA 1611

(#377) bulikavagyok válasza papi77 (#376) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen olvastam róla.. Nekem eddig nem jelentkezett (kopp-kopp), pedig S6-on elég gyakori volt. Írj rám 2 hét múlva, és beszámolok róla, h örökölte-e ezt a hibát az S7.. És ezt ne itt tárgyaljuk ki szerintem, mert nagyon off. :)

(#378) d@minator válasza Quqesz (#372) üzenetére


d@minator
addikt

Gyorsan átfutottam. Amiben jobb a G5:
+ jobb fotó
+ jobb video
+ széles látószögű kamera
+ jobb kijelző színhelyesség
+ jobb minimum fényerő
+ jobb hangszóró
+ cserélhető akku
+ Always ON minden értesítést kijelez az S7-tel ellentétben (az csak hívást és sms-t)
+ USB Type C
+ infra
+ FM rádió

Amiben gyengébb a G5:
- nem víz és porálló
- gyengébb üzemidő
- gyengébb a kijelző feketéje
- alacsonyabb kontraszt arány
- gyengébb audio kimenet
- gyengébb fényerejű Always ON
- ujjlenyomat olvasó a hátulján van
- gyengébb selfie kamera
- nincs oxigén szaturációs index és pulzus mérő
- tartozék nélkül tetején van a fülhallgató kiment

(#379) papi77 válasza bulikavagyok (#377) üzenetére


papi77
addikt

OK
Köszi
Holnap én is meg tudom nézni élőben a G5- öt.
Már nagyon kíváncs vagyok :)

Az első: NOKIA 1611

(#380) safizoo válasza d@minator (#378) üzenetére


safizoo
tag

Ami kimaradt a g5 ről
- moduláris (Még, ha nem is tudjuk miért)
-quick charge 3
- nem üveglap a háta, nem törik.

- 2.sim/sd tálca nincs benne (hátrány)

-

(#381) d@minator válasza safizoo (#380) üzenetére


d@minator
addikt

+ nem olyan csúszós a fogása, mint az S7-nek
- nincs benne vezeték nélküli töltés, mert fémből készült

(#382) akooos válasza ΞΔGLΞ (#374) üzenetére


akooos
veterán

Félreértettél. Senkire nem akarom ráerőszakolni. De ha valaki a képek és egyebek alapján azt mondja, hogy szar az olyan, mintha egy ételre kóstolás előtt azt mondaná, hogy nem ízlik. Ezért mondtam, hogy mielőtt valaki végleges véleményt formál az eszközről, lesse meg élőben :))

Természetesen egyéni preferencia, hogy kinek mi jön be és mennyire. Én csak tanácsot szerettem volna adni, hogy érdemes megnézni élőben, mielőtt ítélkezik az ember :)

(#383) d@minator


d@minator
addikt

Az S7 Edge gyönyörű telefon de a G5 sem tűnik olyan csúnyának, úgyis általában tokba tesszük.

(#384) ΞΔGLΞ válasza akooos (#382) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Semmi gond, leírtam... ez nem az én telefonom és ezzel el is hagyom a topikot, inkább átadva azoknak, akiknek meg igen és a majdani tulajdonosnak.

[ Szerkesztve ]

(#385) Alexios válasza d@minator (#378) üzenetére


Alexios
veterán

A szinhelyesseg és minimum fényerő részt atolvasnam meg egyszer a helyedben, mert a min fényerő magasabb mint az s7nek, és a szinhelyessegnel ki is emelték hogy az s7-el ellentétben nem állítható :) igazából azt írták hogy az always ön kivételével minden szempontból jobb az S7 kijelzoje

(#386) Quqesz válasza Alexios (#385) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Igen, mindég is hiányoltam, hogy az lg-kben nem lehet állítani a kijelző színeit(hidegebb/melegebb). A G5 is inkább hidegebb, de nincsen akkora baj vele,mint itt sokan írták, csak inkább a negatívum, hogy nem kalibrálható.

dominator
Na ez az arany viszont nekem rém giccses a samu esetében. Olyan vonós fajta, azok hordanak ilyen fénylő arany színű bizbaszokat. Voltam pár lakásukba, és az egész család fogtömése kijött volna a díszítésből. :D
A kék és fekete(meg volt zöld az S6 esetében) viszont nagyon jó szín!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#387) safizoo válasza d@minator (#383) üzenetére


safizoo
tag

Szerintem az edge a szebb, de a telefont használni veszem, nem nézegetni. Az edge nagy és ha megérinted a kijelző szélén, mert ott is érzékeny és összekavirnyál az érintés, pattog jobbra balra a képernyő. Vilt egy cikk róla. Kipróbáltam és tényleg.

(#388) d@minator válasza Alexios (#385) üzenetére


d@minator
addikt

Jogos. Mondom csak gyorsan átfutottam a cikket és a képek tévesztettek meg. Először betették a G5 kijelzőjéről a képet de utána az S7 kijelzőről írnak, az S7 kép után meg a G5 kijelzőről. Nagyon béna.
Tényleg jobb az S7 kijelzője. :R

Hozzáteszem nekem IPS van az asszonynak AMOLED. A fekete és a kontraszt jobb az Amolednél de a fehér az nem az igazi. Meg nem is is jelentős a különbség.

[ Szerkesztve ]

(#389) kpal


kpal
veterán

Tesztből ,nekem csak egy tucat telefonnak tűnik.

(#390) literati válasza Quqesz (#386) üzenetére


literati
tag

" Igen, mindég is hiányoltam, hogy az lg-kben nem lehet állítani a kijelző színeit(hidegebb/melegebb). "
Lehet, hogy itt is majd a fejlesztők simán elérhetővé tesznek egy kernelt, amivel ez megoldva, úgy mint az elődöknél.

[ Szerkesztve ]

(#391) fairi válasza d@minator (#378) üzenetére


fairi
addikt

Kicsit túl gyors lett az átfutás:
"+ jobb kijelző színhelyesség"
angol nyelvtudáson kell egy picit erősítened.
"Color rendering is at a pro level with average deltaE of 1.7 (max is 2.3) for Basic mode." ez az S7

"The punchier, more saturated Adaptive mode has an Avg DeltaE of 7.1."

"Color accuracy is good (average deltaE of 5.3) though not as good as a calibrated display. There are no screen modes to adjust the image settings like on the Galaxy." LG G5-re utalva

Samsung alapbeállításon rossz színhelyességgel rendelkezik, ám írják van benne Basic mód amiben ízzé-porrá veri az LG G5-öt.

Lényeg: Adaptív módban az S7 extrém módon szaturált, az Lg G5 enyhén túl van szaturálva amin nem lehet állítani, és van egy Basic mód az S7-ben ami az sRGB-hez van kalibrálva (displaymate tesztelte részletesebben)

"+ jobb minimum fényerő"
megint nem ment valami szövegértés
S7 minimum fényereje 2 nits "the minimum brightness is an impressive 2.1 nits, so checking the phone in the middle of the night is no longer painful."
G5 minimum fényereje 3,6 nits "..- the screen can go as low as 3.6 nits."

Félreértés oka ez a mondat ". It helps that black levels are nothing short of amazing at 0.17-0.2 nits."
Ez maga fekete fényereje 100%-os világosságnál, ez az érték amolednél 0 nits.

Egy átlagos-jó színhelyesség, hatalmas ppi, és a legjobb IPS fekete fényerő és nagyon alacsony minimum világosság, ám ez nem tudja elverni a samsung amoled technikáját.
Ha jobban lenne kalibrálva ez lenne a legjobb LCD kijelző. Phonearena-n van teszt az slcd5-nél alapvetően jobb,csak rosszul lett kalibrálva az Lg sajnos.

(#392) akooos válasza Quqesz (#372) üzenetére


akooos
veterán

Ezt a tesztet elolvasva egy dologra jöttem rá. Mindenki szidja a G5-öt, hogy felesleges a modulozás.

Kérdem én: mi a fene értelme van a mindennapi használatban a véroxigén szint mérésnek az S7-ben? :D

(#393) fairi


fairi
addikt

Erről jut eszembe. Európai model lezárt bootloadere feloldható. Valaki próbálta, hogy szolgáltatós modelleken mennyire működik vagy a gsm boltos behozott telefonokkal.
1-5. el lehet menni szabadon, kárt igazából nem tehetsz még, utána van a veszélyesebb rész.

unlock.bin kérése nem jár még garanciavesztéssel, max akkor sérül a gari ha fel is flasheled.

(#394) Aryon87 válasza fairi (#393) üzenetére


Aryon87
félisten

G4 esetében is lehet nyitni, de zárni már nem. Vagyis a gari bukik minden esetben. Sztem a G5-nél is ugyanez van.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#395) leslien


leslien
nagyúr

várom már a személyes tapasztalatokat... pl. üzem idő, képek, ja android rendszer itt is szivat?
egyébként meg aki ezt akarja venni vegye meg mert nem rosszabb mint bármelyik mostani flagship... szinte biztos leszek benne h kb 150 hsz a tokokról fog szólni...
akkor meg nem mindegy h néz ki a hátulja?!

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#396) Szakiii válasza akooos (#392) üzenetére


Szakiii
addikt

Semmi, viszont az nem okoz gondot az osszeszereles minosegeben.

(#397) Wucky válasza leslien (#395) üzenetére


Wucky
senior tag

Tok :Spigen Rugged Armor.
Már van. :DD

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#398) safizoo válasza fairi (#391) üzenetére


safizoo
tag

Igazad van amiket kijavítasz, de ezeknek az óriási különbségeknek a taglalása nevetséges. (Nem a részedről, mert te csak javítottál).
De olvasni itt a sok picsogást baromságokról priceless.
0.1 különbségeken lovagolni, jaj nem illeszkedik ami kivehető, jaj de csúf... Nem tudom feltűnt e, de mindegyiknek ugyanúgy néz ki az elej, max le van kerekítve itt ott.

(#399) stevve


stevve
nagyúr

Érdekesek ezek az összehasonlítgatások. Ha telefont veszek, nyilván hasonlítgatok, hogy a megfelelőt vegyem. Ha kijön egy új modell, megnézem, mert érdekel, de csak azért bújni minden tesztet, cikket, bármit, hogy fikázhassam x gyártó cuccait, érdekes dolog. Így készülnek a hitviták. Olyan, mint akik azért nézték Győzikét minden alkalommal, hogy fikázhasák... Eléggé fura álláspont, de a nézettségnek jót tett. :)

(#400) hito válasza fairi (#391) üzenetére


hito
nagyúr

Aha, és mire használod azt a fene nagy színhelyességet, amitől az S7 olyan remek készülék és a többi, ami ha akár csak 1%-kal is rosszabb, vagy eltér az sRGB kalibrációtól, egy rakás szar?

Talán photoshop-olsz vele? Vagy TV, filmet nézel rajta? Ne nevettessük már ki magunkat könyörgöm! Még egy notebook-nál megérteném ezt a hisztit a kijelző körül színhűsége körül (persze ott is csak módjával, ha ilyenfajta munkára használják), de egy mobilban lévőnél? :Y :W Tiszta röhej az egész.

Gyönyörű a G5 kijelzője, csak úgy mint a piacon lévő mobil kijelzők 99%-a ebben a kategóriában. Megy itt a hisztéria a %-os eltérések között, azt a kutya nem használja ki, 1 azaz 1 user sem!

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.