Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Bferibörs válasza drmotto (#1398) üzenetére


Bferibörs
addikt

"Autó: Naponta vezetek, reggel és este. Este minden esetben töltöm is egy 250 forintos kínai töltővel. Nem melegszik tőle, semmi baja nincs, megy a waze, telefonálok szinte végig, és nemhogy nem esik a töltés de konkrétan töltődik tőle a telefon."

Köszönöm szépen,ez hasznos infó volt ! :R

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1402) akooos válasza drmotto (#1398) üzenetére


akooos
veterán

De ebben a topikban jelenleg csak te túlzol. Összesen maximum 5 poszt volt arról, hogy milyen az akku, SOT, stb.

Amig igy van, addig nem gondolnam, hogy gondot okoz :)

(#1403) Vikooo válasza akooos (#1402) üzenetére


Vikooo
addikt

A G4 topicban is igy kezdodott, aztan most minden masodik hsz errol szol :\

(#1404) drmotto válasza Quqesz (#1399) üzenetére


drmotto
őstag

Valóban. :)
Az is egy hetente ismétlődő téma ugyanazok írják ugyanazt róla. :D:D:D

@(#1400) pusihusi
Nem, nem csinálok. Egyrészt mert nem tudok ilyesmiket írni, nincs hozzá érzékem. Másrészt az akku érdekel a legkevésbé, így nem tudnál meg belőle semmit.

(#1402) akooos
Nem túlzok. Konkrétan egy tagnak címeztem a mondandómat, ő értette is. Itt akár le is zárhattuk volna, de még mindig ezzel van mindenki elfoglalva.

Ráadásul ahogy látom, nem is vagyok ezzel egyedül.

(#1405) Aryon87 válasza drmotto (#1404) üzenetére


Aryon87
félisten

Hiaba nem tetszik, az akkuido tema a mostani helyzeteket figyelembe veve orok temakor lesz.
Bar a G5-nel mar kevesbe sztem, mert a G4-hez viszonytva a G5 sokkal jobb, plane hogy a felhasznalasi szokasok altalaban ugyanazok telovaltas utan is.
Ha mar ilyet irok, akkor az nagy szo nalam. :)
En biztos nem surun fogok elohozakodni vele mint anno :)

En ejjel elkezdtem volna osszeirni a G5-rol valo infokat, aztan rajottem hogy ez nem is olyan konnyu, igy fel is adtam :C

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1406) Wucky


Wucky
senior tag

Az akku dolog egy hülyeség. Én pl naponta kétszer töltöttem a G2-őt. Jujj,akkor most szar volt a G2? Nem! Mások a szokások. Máshogy használpm. De ha annyira kíváncsi olvasson vissza,használja a keresőt.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#1407) pusihusi válasza Aryon87 (#1405) üzenetére


pusihusi
addikt

Szerintem fogjál össze valakikkel akik legjobban osztják az észt-azok biztosan sokat tudnak, s lehetne kamatoztatni a tudásukat :K :K :K :C A szerviz menüben való beállítás viszont 30-35 %-al javított a telefon üzemidején! :C :C :C :C :C :DDD

Üdv. Feri!!

(#1408) kobayashy válasza pusihusi (#1407) üzenetére


kobayashy
tag

A szerviz menüben az LG adatgyűjtés kikapcsolását érted?
Én amióta kikapcsoltam,azóta 4 óra készenléti idővel még mindig 100%-on van az akksi.
Bár előtte sem volt gond az akku idővel.

(#1409) SpongyaBob válasza safizoo (#1396) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Kb mindenben jobb (igaz "csak" 5s-em volt 2 évig) tőle :) Üzemidő, az hogy gyorsabb az egyértelmű, sokkal szabadabb az egész rendszer ami nagyon tetszik, de amit kiemelnék az alkalmazások minősége. Pl. a skype és a face itt legalább normálisan értesít illetve ami érdekes, hogy itt sokkal kisebb helyet foglalnak az alkalmazások. Példa: facebook itt 37MB, iOS-en 137(!)MB és ez igaz minden alkalmazásra. Rengeteg appot felraktam már, lassulásnak eddig még nyoma sincs.(igaz iOS-en sem) Szóval eddig maradéktalanul elégedett vagyok. Magának a telónak sincsen miért szégyenkeznie, szerintem remek darab, jó érzés fogni :)

Nem droid vs iOS vita gerjesztését szerettem volna elindítani mielőtt még valaki ezzel jön. Mind a két rendszer másért jó :) Nekem most ez :)

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1410) Aryon87 válasza pusihusi (#1407) üzenetére


Aryon87
félisten

:R

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1411) pusihusi válasza kobayashy (#1408) üzenetére


pusihusi
addikt

Igen :K Aryon87 írta!

Aryon87
(PH! addikt)
Ha valaki nem tudna szerviz menut:
*#546368#*850# (uccso 3 szamjegy a keszulek tipusszama)
Itt a SVC menu-ben erdemes az LDB-be lepni, majd kikapcsolni az MLT-t (utolso elotti sor)
Ez valami adatgyujto akarmi az LG fele, allitolag ez is meriti a telot.
Mellesleg nem kellene valami osszefoglalot csinalni?

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#1412) Sragi


Sragi
őstag

Akku időt tenyleg felesleges felhozni.
Felhasználokent valtozhat ,kinek mit bír.
Lassan tenyleg jo lenne egy összefoglaló.
Anno a G2 topicban is eleg hamar megvolt :)

(#1413) Aryon87 válasza Sragi (#1412) üzenetére


Aryon87
félisten

Orok tema lesz.

Egy biztos: aki szemez ezzel a telefonnal uzemidoben nem fog csalodni, jobb mint a G3 es G4 teloknak.

Osszefoglalo kell +1

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1414) mg1992mg válasza pusihusi (#1411) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Köszi, épp kérdeztem volna itt, hogy hol lehet kikapcsolni :)
Meglátjuk majd, milyen hatással van az akku időre.

(#1415) Aryon87


Aryon87
félisten

Bocsassatok meg, de meg kell osztanom ezt, nagyon tetszik :C

Fotoztam, viber, telefonalas, facebook, instagram, messenfer, chrome volt aktiv.
Levettem 50%-ra a fenyerot, ez az eredmenye:


Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1416) pusihusi válasza Aryon87 (#1415) üzenetére


pusihusi
addikt

*#546368#*850# Szia a szerviz menü beállításról valami linket tudnál adni? Köszi!

Üdv. Feri!!

(#1417) Aryon87 válasza pusihusi (#1416) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem kell link. Tarcsazoba bemasod :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1418) pusihusi válasza Aryon87 (#1417) üzenetére


pusihusi
addikt

Azt tudom, de milyen beállításokat lehet eszközölni??

Üdv. Feri!!

(#1419) Aryon87 válasza pusihusi (#1418) üzenetére


Aryon87
félisten

ennél zöbbet nem tudok a service menuről.
ez az egy amit piszkáltam, a többit nem vágom.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1420) pusihusi válasza Aryon87 (#1419) üzenetére


pusihusi
addikt

Azért kérdeztem, mert én sem vágom!

Üdv. Feri!!

(#1421) akooos válasza pusihusi (#1420) üzenetére


akooos
veterán

Ne piszkálj mást, nem azért van, hogy minden sima user ott piszkálódjon. Amit nem tudsz, hogy mit csinál,ne nyúlj hozzá, mert képes tönkretenni a telefont. Az MLT-ről tudjuk mit jelent, ezért szabad kikapcsolni.

(#1422) papi77 válasza akooos (#1421) üzenetére


papi77
addikt

A g2 nél mennyit "szórakoztunk" a szerviz menüvel :)
De igazából ott is csak az mlt t kapcsoltuk ki.

Az első: NOKIA 1611

(#1423) pusihusi válasza akooos (#1421) üzenetére


pusihusi
addikt

Köszi csak érdeklődtem, hogy mit lehet ami jobbá teszi a telefont?!

Üdv. Feri!!

(#1424) protko1


protko1
csendes tag

http://www.ebay.at/itm/Neuf-LG-G5-H860-LTE-4G-32GB-Dual-SIM-Unlocked-Noir-Black-Titan-/162089416446

erröl mi a ve'leme'nyetek?
Ebay, PayPal, .....annyira nem lehet zsäkbaCAT :F !!?!??!

(#1425) pusihusi válasza protko1 (#1424) üzenetére


pusihusi
addikt

Meg kell venni :U :Y

Üdv. Feri!!

(#1426) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Sziasztok! Vett már rá valaki gyári flip tokot? Ha igen mik a tapasztalatai?

(#1427) kakuk100 válasza dkovizoli (#1426) üzenetére


kakuk100
őstag

Nekem kb.2 hónapja van hozzá gyári tokom.Együtt vettem a telefonnal. Nagyon jó. Szinte soha nem kell levenni, Beszédnél is jóllehet hallani mindent a tokon keresztül és jól lehet látni a kis ablakon az órát és az ikonokat. :K

[ Szerkesztve ]

(#1428) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Nekem kissé beégett a kijelzőn az óra, gondolom az always on miatt. Szürke hátteren ezt nagyon lehet látni :( Most ezt kikapcsoltam. Remélhetem, hogy eltűnik egy idő után?

Szerk.: Végig auto fényerőn volt a telefon.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1429) SpongyaBob válasza SpongyaBob (#1428) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Mire ezt leírtam már el is tűnt :) Gondolom még nincs bejáratva a panel rendesen.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1430) dkovizoli válasza kakuk100 (#1427) üzenetére


dkovizoli
addikt

Köszi. Nem lesz túl nagy bumszli tőle? Gondolom a fülhözemeléses hívásfogadás nem megy itt sem. Az ablakon keresztül fogadsz vagy itt más módszer van?

(#1431) Vikooo


Vikooo
addikt

Tesztelte mar valaki mennyire pontos a GPS es milyen gyors a lock? G4 brutalis, kivancsi lennek az S820 G5 parosra :)

Szabad teren csinalna valaki kepernyomentest az AndroiTS GPS Test alkalmazassal, lista nezetben?

Koszi!

(#1432) safizoo válasza dkovizoli (#1430) üzenetére


safizoo
tag

A fülhöz emeléses hívásfogadás megy.

(#1433) pusihusi válasza safizoo (#1432) üzenetére


pusihusi
addikt

Ha nem emelem a fülemhez hogyan telefonáljak :F :DDD Persze hogy meg, neked nem?

Üdv. Feri!!

(#1434) drmotto válasza kakuk100 (#1427) üzenetére


drmotto
őstag

Ez a Quick cover, vagy csak egy sima flip tok?

(#1435) kakuk100 válasza drmotto (#1434) üzenetére


kakuk100
őstag

Igen az. QC tok. LG gyártja. Egyáltalán nem bumszli. Persze mindenki nézze meg maga hogy tetszik vagy nem.Én a legjobbnak tartom az összes tokok közül minden szempontból. Gyári tok. A G4-en is ilyet használtam csak azon a kivágás kör alakú volt. Még mindig megvan és semmi baja.

(#1436) dkovizoli válasza pusihusi (#1433) üzenetére


dkovizoli
addikt

Például kihangosítva. De én itt konkrétan a flip tokban kérdeztem. Mert sem a g4, sem a g3 nem fogad a tokban ha fülhöz emelem, ergó előbb fel kell venni. Míg tok nélkül van egy funkció ami felveszi ha oda emeled.
Kakuk 100
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#1437) drmotto válasza kakuk100 (#1435) üzenetére


drmotto
őstag

Egy linket tudnál hozzá, hogy hol vetted?

(#1438) safizoo


safizoo
tag

Vettem a tengerparti nyaraláshoz egy samu s5-öt, mert vízálló és az asszonynak is ez van tartalék aksikkal ( igy most van kettőnknek négy db aksi).
Hát jóval hamarabb lemerül, mint a g5.

(#1439) Remekelek28 válasza safizoo (#1438) üzenetére


Remekelek28
őstag

Majd azt próbáljátok ki,hogy kb fél órával tobább legyen a töltőn,mint ahogy a töltés befejeztét jelzi,ezzel még 20 perc kijelzőidőt lehet nyerni. Minden LG telefonnál igy van.

(#1440) Wucky


Wucky
senior tag

Ma én is csatlakozom egy Ezüstel. Van camplus is, csak épp nem tudom kivenni az aksit az alapmodulból. Ennyire erősen bele van téve?

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#1441) pusihusi válasza Wucky (#1440) üzenetére


pusihusi
addikt

Igen, van valahol videó róla. Ne erőltesd! [link] Itt a magyar leírás.

Üdv. Feri!!

(#1442) kakuk100 válasza drmotto (#1437) üzenetére


kakuk100
őstag

Sajnos nem tudok linket adni, mert nem MO. vettem hanem a világ másik oldalán, de biztosan otthon is lehet kapni. LG Márkaboltban, vagy a netten valahol.

(#1443) Wucky válasza pusihusi (#1441) üzenetére


Wucky
senior tag

Köszi,már sikerült. Nagyon friss a teló,de nálam gyorsan merül még. Pikk pakk 18%-ot merült. Mondjuk ahogy én használom :-)

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#1444) Aryon87 válasza Wucky (#1443) üzenetére


Aryon87
félisten

Elso elindulaskor persze hogy merul. Frissitesek, belakas stb.
:)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1445) Sepp


Sepp
csendes tag

Sziasztok! Nem tudjátok cserélnek kijelzőt garanciába ha az egyik sarokban és picit a tetején látszik a bevilágítás?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#1446) Wucky válasza Aryon87 (#1444) üzenetére


Wucky
senior tag

Igen,ezt én is tudom. De egyenlőre élvezem a telefont.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#1447) Aryon87 válasza Wucky (#1446) üzenetére


Aryon87
félisten

:K

Sepp: engem is erdekelne ez, bar nem zavar, pedig nekem korbe az egesz keretnel van fenyszivargas..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1448) Aryon87


Aryon87
félisten

Szükségem lenne némi infóra, hogy kínából kitől rendeljek üvegfóliát, ami jó is a telóra.
Aliexpressen nem találtam fillérest G4-re a filléres fólia kitűnő volt).
Ebay-en meg nincs képes visszajelzés a vásárlóktól, így nem tudom melyik lenne a jó..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1449) Wucky


Wucky
senior tag

Ha vissza olvasol kicsit ,láthatod hogy eddig senkinek nem jött be az üvegfólia. A kijelző tetején lévő ív miatt vagy feljött,vagy rövidebbek az üvegfóliák hogy erre a részre ne érjen rá.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#1450) Tosee


Tosee
őstag

Sziasztok!

Pár hete én is tulajdonosa vagyok egy ilyen készüléknek! Nagyon tetszik, nem bántam meg a döntésem...
Aktiváltam az új-lenyomat olvasót, azzal oldható fel a képernyőzár, újraindítás után a készülék eleinte nem old fel ujjal nálatok sem? Én hiába rakom oda az ujjam, kódot kér, mintha nem ismerné fel az ujjam! Viszont ha beütöttem a kódot, utána minden gond nélkül működik szenzorral is! Nálatok milyen? Kipróbálná nekem valaki ha kikapcsolja a telefont, majd vissza, utána a sim kártya pin kódjának megadása után fel tudja-e oldani egyből a képernyőzárat ujjlenyomat olvasóval?

[ Szerkesztve ]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.