Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) kobayashy válasza Harcsai (#1799) üzenetére


kobayashy
tag

A Beállítások/álltalános/telefonról/frissítési app központban van a második(home&alkalmazás menü)

(#1802) Aryon87 válasza Gymnova81 (#1797) üzenetére


Aryon87
félisten

Korabbi temankra most tudok adni kepernyokepet is.
Kb +1 - 1.5 ora Sot meg kijon a 22%bol

Zene BT-n, viber, chrome, face+ messenger, instagram, kis skype volt a menu

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1805) Gymnova81 válasza Aryon87 (#1802) üzenetére


Gymnova81
tag

Hmmm..... Ez egész jó! Köszi hogy megosztottad velem/ velünk! Ez még inkább megerősített. 😊

(#1806) Aryon87 válasza Gymnova81 (#1805) üzenetére


Aryon87
félisten

Jol tippeltem. Youtubozassal meg ravertem 1.5 orat. Persze fix 50% fenyerovel.
Szerintem ki lehet csikarni belole a 6 ora kepernyoidot is.
Sokan fikazzak a G5-t, eleinte en is lehurrogtam, de kellemesen csalodtam benne.
Mindenesetre a 2800as akksi kivaloan birja. :)
Ugyhogy ne is habozz, ha tetszik, akkor vedd meg a telot :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1807) soko70


soko70
aktív tag

Sziasztok, csak olyan kérdésem lenne, aki a Telekomnál vett készüléket, hogy végülis is kártyafüggetlen vagy nem. Csak Ennyi lenne. Köszönöm

(#1808) Sebibalu válasza soko70 (#1807) üzenetére


Sebibalu
őstag

Nekem nem volt az .

(#1809) soko70 válasza Sebibalu (#1808) üzenetére


soko70
aktív tag

Köszönöm, csak a Telekomnál sem lehet tudni mindig egyértelműen, lásd Mate8. :R

(#1810) Sebibalu válasza soko70 (#1809) üzenetére


Sebibalu
őstag

Telefon gyártó illetve kiadás függő. Van olyan gyártó aki nem is engedi zárni a telefonját.

(#1811) Bilux


Bilux
veterán

telekomra megjött a v10e :C

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1812) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Egyébként valaki próbálta már, mi az a legnagyobb sebesség optimális eszközök esetén amit a G5 átvisz Wifi-n? Itt most a hasznos, tényleges sebességre gondolok :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1813) Tibor7878


Tibor7878
tag

Sziasztok! Szemezgetek ezzel a G5 teloval. Még csak ma láttam először élőben egyet. Valami nem kóser nekem a kijelzővel. Van ebben valami nagyon eldugott energiatakarékos mód vagy ilyesmi ami nem engedi a fényerőt kibontakozni? Hiába húztam fel 100%-ra, elmaradt pl egy g3 és g4 fényerejétől és színélénkségétől(egymás mellett volt a három teló) Magyarul határozottan a g5-é volt a leggyengébb kijelző mindenben. Valakinek van otthon g4 mellette? Mit látni?
Elvárnám tőle, hogy jobb legyen mint a g4, de legalább ugyan olyan jó.. Köszönöm szépen!

(#1814) ForRedGlory válasza Bilux (#1811) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Valami ujdonsag a ket soros leiras mellett? :DDD

Feltettem en is, de sok mindent nem vettem eszre.

(#1815) Zozzer51 válasza Aryon87 (#1802) üzenetére


Zozzer51
újonc

Hello érdeklődnék hogy az összeillesztés milyen a telefonalján ahol az "ismerős" csatalkozik?
Köszi előre is :)

(#1816) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

A Wifi Direct használatához kell valami külön app? Egyszerűen nem tudok átküldeni semmit hiába sikeres a kacsolódás a másik eszközzel, fájlok megosztására nincs Wifi Direct lehetőség.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1817) Bilux válasza ForRedGlory (#1814) üzenetére


Bilux
veterán

Semmi :DDD

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1818) Aryon87 válasza Zozzer51 (#1815) üzenetére


Aryon87
félisten

Szia. Eros feny fele tartva latni egy kb 0.00001mm rest, de gondolom senki nem ugy hasznalja ezt a telefont hogy feny fele tartva hogy direkt latszodjon.
Nekem tokban van, igy meg annyira se latom..
Aki emiatt mond le errol a telefonrol, a legnagyobb butasagnak tartom.
G4rol valtottam, nem bantam meg. Sztem ezzel mindent elmondtam..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1819) Ahanoiaid87


Ahanoiaid87
csendes tag

Sziasztok!

Van megoldás rá, hogy a mem. kártyát ne usb meghajtóként kezelje a telefon?

Előre is köszi: Dani

(#1820) Zozzer51 válasza Aryon87 (#1818) üzenetére


Zozzer51
újonc

Köszi szépen, nekem csak annyi a lényeg hogy ne mozogjon ha van egy kis rés az engem sem zavar.

(#1821) SpongyaBob válasza SpongyaBob (#1816) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Akkor válaszolok magamnak, hátha másnak is hasznos lesz. Teljesen fájlküldésre a Wifi Direct-et csak a Samsung építette be a telefonjaiba. Szerencsére van megoldás 3rd app segítségével: SHAREit, ráadásul nem is kókány app és van minden OS-re.:)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1822) Aryon87 válasza Zozzer51 (#1820) üzenetére


Aryon87
félisten

Az csak ugy mozog ha te is akarod, vagyis szandekosan feszegeted. Onmagaban nem lotyog. :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1823) firemanus82


firemanus82
senior tag

Sziasztok!

G2-rol valtanek es szemezgetek a G5-tel, de a temaindito cikk nem villanyozott annyira fel. Inkabb benneteket, usereket kerdeznelek hogy valoban csucs ez a masina? Illetve meg felmerult a G4 is, de meg nem olvastam utana.
Masik kerdesem, hogy tobb helyen is lattam hogy a Dual Sim-es verzio olcsobb mint a sima. Mi ennek az oka.
Koszonom segitsegetek, bocsi ha mar tobben is kerdeztek ezeket, de egyszeruen mar nincs kapacitasom visszaolvasni...

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#1824) Aryon87 válasza firemanus82 (#1823) üzenetére


Aryon87
félisten

Par napos tapasztalatmegosztas mikor kihoztam a telefont:
[link]

A melegedessel kapcsolatban amit benne irtam a 100% fenyerore vonatkozik, 50%-on nincs melegedesi jelenseg.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1825) firemanus82 válasza Aryon87 (#1824) üzenetére


firemanus82
senior tag

Nagyon koszonom, a Te irasod mar jobban hangzik mint a kezdocikk. Ahogy latom eltelt egy honap miota hasznalod, azota jott meg elo neked negativum vagy pozitivum? Illetve dual sim arkulonbsegre nincs otleted?
Nagyon koszi megegyszer

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#1826) tutaj01


tutaj01
tag

Nos G4 után is maradtam az Lg vonalon, úgyhogy üdv régi és új ismerősök.
Mai nappal megjött a G5 nékem is. ☺

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#1827) Aryon87 válasza firemanus82 (#1825) üzenetére


Aryon87
félisten

Osszesen 2 random ujraindulasom volt, mind2 eseteben egy FR, ill egy frissites utani eset, azt is mikor skypoztam, fel ora utan osszerottyant..

Azota semmi problema nincs, a telefon hibatlanul mukodik, gyors es laggmentes.
Akksiidovel elegedett vagyok, nalam 5, 5.5 oras SOT idok vannak, 18-22 ora akkuidore. Es hasznalom is rendesen.
Kijelzo szep, az eddigi hiedelmekkel ellentetben nem erzek semmi visszalepest. A 0,2col csokkentest sem erzem meg, bar tegnap a G3 melle rakva volt szembetuno :)
Modul stabil, en mondjuk nem cserelgetem, a camplus meg pihen a polcon.
Hangzasilag tokeletes, a kulso hangszoro baromi hangos (G4 se volt piskota), fulessel is szepen adja a hangokat (HBS-900).
Telefonalas kozben a masik felet tisztan ertem, ami nalam kiemelkedo szempont, leven hallaskarosult vagyok.
Azt hiszem ennyivel egeszitenem ki a multkori iromanyomat.
Dual simes kerdesedre sajnos nincs otletem. De ott valami nem koser, azok mindig dragabbak tudtommal.

Tutaj01, udv itt is :) majd velemenyt kerek, milyen a G4 utani elso benyomasok. Asszem a kollegat is erdekelni fogja, akinek eredetileg valaszoltam most.

Mas: arra van tipp, hogy a pokemon go-t jatszva, a metron vagy fedett teruleten (lakas, munkahely) miert hajitja el a gps-t?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1828) firemanus82 válasza Aryon87 (#1827) üzenetére


firemanus82
senior tag

Nagyon szepen koszonom valaszod! Azt hiszem akkor leteszem a voksom a G5 mellett, de persze varom masok tapasztalatat is. Nekem is fontos a hivas minosege, foleg hogy a G2-nel a masik fel ha nem pont a szam elott tartom akkor rosszul hall engem.
Igen, en sem ertem a dual sim dolgot, es ezert is dobtam fel a kerdest, hogy esetleg a Dual esetleg bug-os es ezert olcsobb...

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#1829) Aryon87 válasza firemanus82 (#1828) üzenetére


Aryon87
félisten

A hivasminoseggel garantaltan nem lesz problemad, ezt mar javitottak. G3 es G4 is hibatlan az adatkommunikacios szempontbol :K
Elofizeteses vasarlas lenne? Telenor CamPlus modullal adja, a masik 2 szolgaltato nemtom mivel (oszinten szolva a hi-fi modulnak jobban orultem volna, ugy tudom az egyezik a V10 zenei minosegevel)

Ja amit megberdemes megemlitenem, az ujjlenyomatolvaso pontos es gyors is.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1830) firemanus82 válasza Aryon87 (#1829) üzenetére


firemanus82
senior tag

Vodas vagyok, 199k lenne naluk, fuggetlenul boltokban pedig mar 150k-tol talaltam. (Termeszetesen 1+1 ev garanciaval)

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#1831) drmotto válasza firemanus82 (#1828) üzenetére


drmotto
őstag

G4-ről váltottam, nem cserélném vissza.
Egyszerűen unalmas a telefon, mert semmi baja, teszi a dolgát rendesen. Üzemidő jobb, mint a G4, persze olyan sosem lesz, mint a G2 volt. Hanggal nincs probléma, hallom, hallanak rendesen.

A teszteket meg úgy olvasd, hogy úgy tűnik kijött valami utasítás hogy a telefon szar, és mindenkinek ezt kell írnia róla mindenhol.

(#1832) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Napi szívroham megvolt, arra keltem hogy nem érzékel semmit a kijelző. Akksi ki-be megoldotta :)

(#1833) kobayashy


kobayashy
tag

Sziasztok.

A Telekomos V10e hogy muzsikál?
Ez a frissítés vajon visszakapcsolja a hidden menüben az adatgyűjtést?
Mert mióta kikapcsoltam mégjobb lett az üzemidő.Bár előtte sem volt vele probléma,de a kikapcsolás óta volt olyan is,hogy 8 óra készenléti idővel 15perc telefonálással még 100%-on volt a töltöttség. :C
Szóval a telefonvásárlás előtt állóknak nem kell félni az akksi időtől.
Nekem másfél hónap alatt még se lefagyás,vagy akár újraindulás semmi nem volt.
Tényleg unalmas telefon,mert teszi a dolgát bármi is legyen az.

[ Szerkesztve ]

(#1834) Aryon87 válasza drmotto (#1831) üzenetére


Aryon87
félisten

A G4 mar nem unalmas ;]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1835) firemanus82 válasza drmotto (#1831) üzenetére


firemanus82
senior tag

Koszonom :)
Igen, en is igy erzem mert a tesztek es a tapasztalok kozott nagy a kulonbseg

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#1836) Aryon87 válasza firemanus82 (#1835) üzenetére


Aryon87
félisten

Es sokan ugy itelkeznek, hogy csak a tesztet olvastak, meg 5 percet nyomkodtak. (Mondom ezt en, aki elso alkalmakkor ugyanezt tettem, azt tessek...)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1837) tutaj01


tutaj01
tag

Nos, rövid vélemény egy nap után.
Ugyebár G4-ről jöttem.
Gyerekek, kurva jól összerakott vas lett le a kalappal.
A G4-et is imádtam és nagyon vaciláltam hogy lecserélem mert elsőre nem igazán fogott meg a G5.
Hát nem bántam meg. A nagyon jóra még egy lapáttal rátett az LG és mióta nálam van a G5 egy percig nem bántam meg.
Kézben fogva, használva egész nap, brutál jól sikerült telefon.
Gyakorlatilag nem tudok csak prot mondani.
A gps nekem alapeszköz, de ilyen gyorsan pozíciót lőni még nem láttam semmit.
Aksi értelem szerű nem G2, de bőven kielégítő.
Nagyjából 5 óra SOT izomos használat mellett hozható.
Kamera már a G4-ben is toppon volt, természetesen hozza a felső szintet itt is.
Melegedés az gyakorlatilag lóf*sz, lagg pedig zéró.
Szél sebesen tölt be mindent, gondolkodás nélkül.
Ujjlenyomat scanner nagyon jól teszi a dolgát, amit egy S7-es kolléga is rongyá dícsért.
Fényerő szintén ott van, és a hangszóró is bőven hangos és tiszta.
Egyetlen egy dolgot mégis mondok kontrának.
Nagyon hiányoznak a hátra eső hangerő szabályzó gombok.
Előbb utóbb majd megszokom, ez legyen a legnagyobb gond.
Na így hirtelen ennyi.
Egy percig sem bánom hogy lecseréltem.

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#1838) Aryon87 válasza tutaj01 (#1837) üzenetére


Aryon87
félisten

:R

Akkor viszont nalam lehet valami, ami max fenyeron tuzforrora hajtja a telefont.
Erre valakinek van tippje mi lehet az oka? Mert 50% fenyeron viszont mar nem forr.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1839) ForRedGlory válasza Bilux (#1817) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Szerintem kicsit gyorsabb lett. Tud ez az LG optimalizalni :)

(#1840) yesyke94


yesyke94
csendes tag

Nekem a gyári bongésző hiányzik nagyon... Nem vagyok kibékülve a chrommal.. Még mindig nincsen valaki olyan aki mást használ és fasza ? :D

(#1841) Aryon87


Aryon87
félisten

3 helyrol rendeltem uvegfoliat, 2-nek hamarosan erkeznie kell.. Majd irom mi a tapasztalat..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1842) drmotto válasza Aryon87 (#1841) üzenetére


drmotto
őstag

Remélem valamelyik jó lesz, mert nekem még a gyári van fent, és most pont középen valami összekarcolta, cserélni kellene.

(#1843) SpongyaBob válasza drmotto (#1842) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Nekem tegnap vált le a gyári fólia ami egyébként tök jó volt, csak így elég tréül nézett már ki, bement alá valami por. Szóval nekem jelenleg nincsen rajta semmi, valamit be kéne szereznem rá.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1844) Aryon87 válasza drmotto (#1842) üzenetére


Aryon87
félisten

Nalam meg az elso napokban osszkarcolodott a folia, mikor osszekoccant a huaweivel.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1845) dkovizoli válasza Aryon87 (#1844) üzenetére


dkovizoli
addikt

A gyári van még nálam is,de már karcolódott szintén. Én nillkint rendeltem, pedig eddig mindig noname fóliák voltak. Jók voltak. De most nem volt olyan jelentős árkülönbség.

(#1846) Aryon87 válasza dkovizoli (#1845) üzenetére


Aryon87
félisten

Kivancsi vagyik neked milyen.
Amiket rendeltem, azok az 5.3" meretuek, nem a teljes elilapot fedik. Lattam egy olyant is ami fedi mindenhol, de azt jovo honapban rendelem csak meg, nem maradt annyi mar a kartyamon :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1847) Wucky


Wucky
senior tag

Valami nálam is lehet mert készenlétiben 10%-ot esik az akku 6 óra alatt. Mondjuk gps,4g,wifi,Lg healt megy állandóan. Sajnos fb és messenger is van.

Mi a különbség az Android rendszer és az Android operációs rendszer között?

dkovizoli: Itt a kép. Szerintem nálam sokat eszik az android meg a készenlét.

[ Szerkesztve ]

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#1848) dkovizoli válasza Aryon87 (#1846) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nekem sem jött még meg. Ez sem fedi majd teljesen. A másikat hasonló okokból hanyagolom én is .
Wucky
Nálam ilyen nincs, pedig health kivételével ezek mind vannak nálam is.

[ Szerkesztve ]

(#1849) csibabu


csibabu
tag

Telekomos vagyok, frissítettem én is és teljesen jó eddig :) lehet kicsit gyorsabb lett de lehet csak bebeszéltem de eddig is nagyon gyors volt a teló :D

iPhone 14 Pro

(#1850) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

LG G5 és F1 Hungaroring, box utca :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.