Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) Aryon87 válasza Tosee (#1350) üzenetére


Aryon87
félisten

Mutass egy screenshotot legyszi, nalam ilyen nincs.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1352) Tosee válasza Aryon87 (#1351) üzenetére


Tosee
őstag

Tessék :) :

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#1353) Aryon87 válasza Tosee (#1352) üzenetére


Aryon87
félisten

Sztem ez valami telekomos marhasag lesz. Nalam nincs ilyen.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1354) Tosee válasza Aryon87 (#1353) üzenetére


Tosee
őstag

Előfordulhat! Nem tudom hova tenni, addig nem frissítem...

Más: mikor megvettem a telefont (Telekom) beléptem a drive-omba és jelezte, hogy kaptam 100Gb ingyen tárhelyet 2 évre, válasszam ki melyik fiókhoz kívánom aktiválni! Kiválasztottam viszont ma észrevettem, hogy eltűnt a 100Gb és csak az alapot használhatom... :U

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#1355) Aryon87 válasza Tosee (#1354) üzenetére


Aryon87
félisten

En se toltottem mindent le, 4 cuccos varja hogy leszedjem, de minek, ha ugyse hasznalom :D deezer, mytv stb.

Nem lehet, hogy azt csak 1x 2 evre lehet hasznalni, es pont lejart?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1356) Tosee válasza Aryon87 (#1355) üzenetére


Tosee
őstag

Áhh kizárt, hogy mindent frissítsen! Nem szeretem, ezért kikapcsoltam itt és a play áruházban is az automatikus frissítést! Majd én kiválogatom ami nekem kell! ;]

Kb. egy hete vagy rosszabb esetben kettő hete aktiváltam, szóval az kizárt, hogy lejárt... G5 jelzett, mikor beléptem róla a drive-omba, hogy ajándék 100 Gb.

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#1357) Aryon87 válasza Tosee (#1356) üzenetére


Aryon87
félisten

Nalam a play frissites csak wifire van allitva.
Nem tudom nalad mi lehet.

Mas: nektek mi az atlag uzemido+kijelzoido?
Meg szoknom kell G4 utan ezt a remekelo idoket :D
Most tartok 14 ora akkuido, es 4o15p SOT-nal :) 20% van meg benne, fenyero max.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1358) kobayashy válasza Tosee (#1352) üzenetére


kobayashy
tag

Ezeket nem is kell frissítened,mert nincsenek is rajta a telefonodon.
Ezek letöltésre várnak.

(#1359) Tosee válasza Aryon87 (#1357) üzenetére


Tosee
őstag

Semmi extra nincs nálam, csak úgy állítottam be, hogy ne automatán frissítsen mindent, hanem majd én eldöntöm miket akarok frissíteni! Magyarán a play áruházban az alkalmazások automatikus frissítését "ne frissítsen automatikusan" -ra állítottam!

Nálam jelenleg 69 óra 30 perc akkumulátorral való használat, és 2 óra kijelző idő! Automatikus fényerő.

(#1358) kobayashy: kicsit pontatlanul fogalmaztam igazad van! :B Csak a "Start" -ra lettem volna kíváncsi, hogy mit rejt, hátha találkoztatok már vele!

[ Szerkesztve ]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#1360) drmotto válasza Aryon87 (#1357) üzenetére


drmotto
őstag

Ugye itt nem fogod ugyanazt csinálni az akkuidő mániáddal mint a G4 topikban? :)

(#1361) Aryon87 válasza Tosee (#1359) üzenetére


Aryon87
félisten

Az egesz jo. Igaz en hasznalom a telot erosen, nalam a 14 ora az atlag. :) 5 ora sot meglett volna, csak este tervezek kimenni fotozgatni, persze ha az idojaras nem szol kozbe.. Csak elegge borult az ido :(

Drmotto, deeeeehogyis ;]
Igyekszem leszokni rola, bar az utobbi idoben mar nem akkuidoztem a G4 topikban. Most nezz be oda, ismet elojott a tema ;]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1362) pusihusi válasza drmotto (#1360) üzenetére


pusihusi
addikt

Nem probléma,azt ír amit neki tetszik, sokakat érdekelhet a kijelző idő!

Üdv. Feri!!

(#1363) Remekelek28 válasza Aryon87 (#1361) üzenetére


Remekelek28
őstag

Legalább megnézzük mit tud borús időben,ugyhogy hajrá :) wide-ba is jöhet.. amúgy szerintem a wide,szélesvászonnál a 8 mp mellett a 16 mp est is használja a szoftver. túl jó minőséget csinál ahhoz,hogy csak a 8-ast használja. Több szem többet lát alapon tuti használja..

(#1364) drmotto válasza pusihusi (#1362) üzenetére


drmotto
őstag

Láttad a G4 topikot? Minden nap ez volt a téma. A fél topik ezt írogatta, a másik fele meg vagy szóvá tette, vagy inkább már nem is szólt semmit. Ha ez is abba az irányba megy, akkor nem sok értelme lesz ide írni/olvasni...

[ Szerkesztve ]

(#1365) Remekelek28 válasza drmotto (#1364) üzenetére


Remekelek28
őstag

hát ez még semmi,a g flex 2 topicba meg irni se lehet,mert egy kicsit is eltérünk a témától már jönn a főnök,hogy fejezzük be,meg csituljunk.. pedig volt,hogy ő kezdte el a vitát :) azóta nem is irok,irunk oda páran. Inkább jövök ide... amig nem lesz itt is topicgazda... :Y a szerény kérésem,hogy ne legyen... :)

(#1366) Aryon87 válasza Remekelek28 (#1363) üzenetére


Aryon87
félisten

Szerintem meg kulon kezeli a ket kamerat. Van olyan mod mikor a ketto egyutt van. Mindjart csinalok egy ilyat is. (Elobb kajalok :D )

Engem pl nem zavar az allando zuemido tema. En amilyan versengesnek fogom fel, hogy kibek hogy birja, es ki mennyire hasznalja ki :)

Osszefoglalo viszont jol jonne, lassan gyulik sztem a G5 tulajok szama

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1367) Remekelek28 válasza Aryon87 (#1366) üzenetére


Remekelek28
őstag

Nem hinném,hogy külön,akkor 1 kamerával is megoldották volna,valahogy a látószög növelésében besegit a másik is... Amúgy azt belehet állitani,hogy folyamatosan wide-ba vegyen fel? nem kell mindig átállitani?

Ja,amúgy azt megtudot csinálni,ha wide-ba fotózól,lősz két képet,az egyiknél a 8 mp-est takarod el kicsit,a másiknál a 16-ost ott kiderül,hogy melyiket is használja.. Fel is töltheted.. :)

(#1368) Aryon87 válasza Remekelek28 (#1367) üzenetére


Aryon87
félisten

De, kulon hasznalja a kamerakat. Probalgattam, egyiket, masikat letakarva.

Ilyenkor megy a ket kamera egyuttesen:

dual

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1369) Wucky


Wucky
senior tag

Mondjuk az 1-es hsz-t már megcsinálhatná valaki.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#1370) Remekelek28 válasza Aryon87 (#1368) üzenetére


Remekelek28
őstag

Igazából,akkor csak azért tettek bele két kamerát,hogy legyen kép a képben funkció :F ezért hülyeségnek tartom...

(#1371) Aryon87 válasza Remekelek28 (#1370) üzenetére


Aryon87
félisten

Passz.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1372) drmotto válasza Remekelek28 (#1370) üzenetére


drmotto
őstag

Nem azért, két külön kategória a két kamera. A nagylátószögű azért lényegesen gyengébb eresztés, mint a normál. 16 MP (f/1.8) + 8 MP (f/2.4)

(#1373) Remekelek28 válasza drmotto (#1372) üzenetére


Remekelek28
őstag

Persze sötétbe biztos jobban elvérzik a 8-as,de minőségben alig észrevenni a különbséget A fotós topicba néztem..

(#1374) apuc


apuc
őstag

Sziasztok!

Tapasztalta már valaki a kijelzőn a beégést?
sok csetelés után, ott maradt a "nyoma" a kijelzőn a virtuális billentyűzetnek..sajna..
Érdemes szervizbe vinni?Engem speciel nagyon zavar ez.. :(

Nehéz ez lefotózni..de megpróbálom, alig látszik a képen..

[ Szerkesztve ]

(#1375) akooos válasza apuc (#1374) üzenetére


akooos
veterán

És nem tűnt el azóta sem? IPS kijelzőnek nem szokása "örökre" beégni, csak átmenetileg látszik egy korábbi kép, jelen esetben a billentyű. Ha nem tűnik el, akkor szerintem szerviz :(

(#1376) safizoo


safizoo
tag

Ha valakinek kellene autóba gyorstölt itt a linken megtalálja. [link]

Javítottam a linket. Köszi

[ Szerkesztve ]

(#1377) drmotto válasza safizoo (#1376) üzenetére


drmotto
őstag

Rossz a link

(#1378) pusihusi


pusihusi
addikt

[link] És ilyen van-e valakinek fölösleges?Tudom ott lehet kapni, de nincs számlám :N :( :N :( :O Vagy MO. látott-e valaki?

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#1379) apuc válasza akooos (#1375) üzenetére


apuc
őstag

Köszi, elvittem szervízbe..

(#1380) Aryon87 válasza apuc (#1374) üzenetére


Aryon87
félisten

Sajnos a G4 eseteben tapasztaltam. Ezek szerint itt is eselyes.
Tul fiatal meg ez a telefon, hogy beegjen a kijelzoje.
Szurke alapu hatternel lehet amugy jobban latni, playen szedd le a dead pixel nevu progit, es annak a szurke alapjaval nezd meg. Ha latni, mindenkepp fotozd le, mert ha bizonyitani kell a szervizben, legalabb ott van.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1381) Wucky


Wucky
senior tag

Na uraim,szombatra nekem is félre van téve egy. Sajna csak akkor tudok menni érte.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#1382) apuc válasza Aryon87 (#1380) üzenetére


apuc
őstag

köszi!!

(#1383) pusihusi válasza Aryon87 (#1339) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia van még a szerviz menübe más állítási lehetőség,mert ez bejött! :K :Olyan ami jobbá teszi a G5-öt?

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#1384) Snoop27


Snoop27
őstag

Sziasztok. A hetvegen alkalmam volt megtapogatni a G5-ot, igazatok volt, teljesen mas eloben, mint fotokon. Nagyon tetszett, szep kidolgozas, lekerekitett. Ami nem tetszik az a hatlapja, de vegulis nem azt fogom bamulni egesz nap. A G4-et cserelnem le (a kiszemeltek : note5, mi5 pro, g5), nem tudom mennyi ertelme lenne, mivel a G4 is nagyon jo telo, csakhat ilyen az ember, neha elkapja a vasarlasi laz :)

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#1385) pusihusi válasza Snoop27 (#1384) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia!Pedig szerintem nagyon szép a hátulja, s ha fal rakod a campust akkor eszméletlen szépen néz ki! :K :C Rubbi: Nos milyen a hátulja? Campus van? Üdv a családban!

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#1386) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Nekem is megérkezett végre! Most bontottam ki, állati :)) :C

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1387) csibabu válasza SpongyaBob (#1386) üzenetére


csibabu
tag

Szupeeer
:D :D

iPhone 14 Pro

(#1388) Aryon87 válasza SpongyaBob (#1386) üzenetére


Aryon87
félisten

Gratulalok, udv a klubban :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1389) SpongyaBob válasza Aryon87 (#1388) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Köszönöm, 11-kor hozta a futár azóta le sem tettem :D

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1390) Snoop27 válasza pusihusi (#1385) üzenetére


Snoop27
őstag

Nezd el a tudatlansagomat, de mi az a campus? Camplus-ra gondolsz? Eddig csak foton lattam, s az alapjan nem dobom el magam tole, de eloben lehet az is szebb.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#1391) Aryon87 válasza SpongyaBob (#1389) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem is csodalom :D

Snoop: igen, a Camplus

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1392) brek666 válasza drmotto (#1364) üzenetére


brek666
tag

Szerintem mindenki azt ír a készülékének a topikjába a készülékével kapcsolatban amit akar.Max letíltod vagy skippeled.
Engem kimondottan érdekelnek az akku postok most tervezek apámnak venni g5 öt.

G3at használ.

[ Szerkesztve ]

(#1393) drmotto válasza brek666 (#1392) üzenetére


drmotto
őstag

Akkor tedd ezt te is az én írásommal. Nem neked szólt, nem várok rá tőled választ. :)
Egyébként pont az akku mánia az, ami félreviszi az összes készülék megítélését. Mindenki másképp használja, más lesz az eredmény.
Amúgy miért ennyire lényeges? Nincs konnektor? Ha van, akkor nincs probléma Ha nincs, venni kell hozzá egy powerbankot, és megint nincs probléma
Vagy egy Nokia 3210-et, ez megy egy hónapig is

[ Szerkesztve ]

(#1394) csibabu válasza SpongyaBob (#1389) üzenetére


csibabu
tag

És eddig hogy látod? :D

iPhone 14 Pro

(#1395) SpongyaBob válasza csibabu (#1394) üzenetére


SpongyaBob
veterán

iOS-ről jöttem. Szoftveresen kinyílt a világ :D Igazából hardveresen is. :DDD Csak pozitívumot tudok mondani :K

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1396) safizoo válasza SpongyaBob (#1395) üzenetére


safizoo
tag

Engem érdekelne a véleményed, ha iosröl jössz. Elöször és utoljára Iphone 3g-m volt, még akkor bepróbálkoztam. Azóta sok minden változott, miben jobb ez vagy az?
Köszi előre is

(#1397) Bferibörs válasza drmotto (#1393) üzenetére


Bferibörs
addikt

bocs,hogy bele dumálok,engem is érdekel az akksi,mert nekem sem mindegy mennyit bír. Nincs konnektor és 50 fokos autóban a legtöbb teló haldoklik töltés közben.Nem árt ha kibír legalább 1 teljes napot 4-5 óra használattal. (nekem pld. számít )
Az ilyen telefon topikokban tudok informálódni, hogy melyik telefon mire képes, miben jó miben rossz.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1398) drmotto válasza Bferibörs (#1397) üzenetére


drmotto
őstag

Úgy látom nem jött át senkinek amit írtam.
Nem az a baj, hogy valaki leírja 1-2 alkalommal hogy mi mennyi, hanem az, ami a G4 topikban folyik. Kis túlzással reggel azzal indul a topik hogy mindenki telesírja hogy éjjel mennyit esett a százalék, délben bedob egy helyzetjelentést, majd este még egyet hogy milyen szar/kiváló az akkuidő.
Ez az ami már ki*****tt nagy túlzás.

Autó: Naponta vezetek, reggel és este. Este minden esetben töltöm is egy 250 forintos kínai töltővel. Nem melegszik tőle, semmi baja nincs, megy a waze, telefonálok szinte végig, és nemhogy nem esik a töltés de konkrétan töltődik tőle a telefon.

De mindegy, felőlem csináljátok, nem vagyok se topikgazda, se más, de ez a topik is pont úgy meg fog dögleni ettől, mint az összes többi, mert minden infó el fog veszni sok felesleges akkus marhaság között.

(#1399) Quqesz válasza Snoop27 (#1384) üzenetére


Quqesz
nagyúr

+1 😉

drmotto
Kifelejtetted a bootlop mizériát :D

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#1400) pusihusi válasza drmotto (#1398) üzenetére


pusihusi
addikt

Akkor csinálj egy összefoglalót s akkor sokan látják, látjuk hogy mire számíthatunk pl. :)) akku időben!

Üdv. Feri!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.