Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) Quqesz válasza ForRedGlory (#1650) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az S7 képen a szemben levő két épület befele dől(párna effekt), a G5 esetében meg kifele(hordó effekt) 😉

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#1652) Aryon87 válasza ForRedGlory (#1650) üzenetére


Aryon87
félisten

Szoros verseny :)

Melyik megy es melyik marad?
Ill milyen benyomast keltett a G5.
Jol remlik hogy G4 is volt neked?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1653) apuc válasza mg1992mg (#1642) üzenetére


apuc
őstag

Én vagyok a "csávó" more.. és kicserélték a kijelzőt, mert igen durván látszott a beégés... Ennyi.

(#1654) akooos válasza apuc (#1653) üzenetére


akooos
veterán

Neem, félreértetted. Had védjem meg a kollégát, Ő erre a "csávóra" utalt, a fikatopikban.

(#1655) mg1992mg válasza apuc (#1653) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Nem sértésnek szántam, csak a neved nem jutott eszembe :)

(#1656) Sragi


Sragi
őstag

Vegre volt lehetosegem megtapogatni eloben az MM-ban.Tudom,hogy agyon nyomkodtak fogdostak de nem fogott meg a keszulek..
Egyszeruen nem hozza szerintem azt mint amit gondoltam rola. Igazan hianyoznak a hatso hangero gombok.
Egyszeruen tul nagy es nem all kezre.
A résről alul nem akarok messzemenő kovetkezteteseket levonni ,mert biztos agyonfeszegettek mar a boltban. Ettol fuggetlenul nem szep az a resz.
Persze tokban tartanam es nagyvaloszinuseggel nem zavarna mert nem is latnam de nem
tetszik.Mellette volt a P9 es hat bevallom oszinten eloben is gyonyoru es minosegi.
Viszont szoftveresen az LG jobb ezert is vagyok nagyon bizonytalan most.
A modul rendszer szomomra haszontalan. Nem mondom ,hogy hulyeseg de nem latom egyelore benne azt a hatalmas innovaciot.

(#1657) Aryon87 válasza Sragi (#1656) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen, az rossz pont hogy a hatlapi gombok elkoltoztek. Sokkal kezreallobb volt.
G4 utan hamar megszoktam, de bevallom, igy se az igazi. Szoftveresenbes hardveresen viszont toppon van, ez karpotol.
Nekem fekete tokban van, nemmlatszik azba bizonyos hezag, na meg amugy se azt figyeltem, igy az sem zavaro. G4 utan a merettel sincs gondom, sot fel se tunik hogy 0.2"-al kisebb is a kijelzo. A tobbit korabban leirtam mar.
A Huawei mellett a szep design szol, a kinaiak nagyon odatettek magukat.
Emellett van egy fekete/szurke P8 Lite, szep kecses kutyu. :)

[link]
[link]

Tokban:
[link]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1658) fonix232 válasza ForRedGlory (#1650) üzenetére


fonix232
aktív tag

V10D?

Sajnos még mindig szemmel látható az LG kamera-optimalizációja :( Egy remek modult elcsesznek a zajszűrőjükkel, amitől olajfestmény-hatású az egész.

De ettől függetlenül remek képeket lő, mindaddig amíg nyomtatásra, családi albumba szánod :)

Mert csak.

(#1659) ForRedGlory válasza Sragi (#1656) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"A résről alul nem akarok messzemenő kovetkezteteseket levonni ,mert biztos agyonfeszegettek mar a boltban. Ettol fuggetlenul nem szep az a resz."

Nincs rés, rajta. az első dolog volt, hogy megnéztem, de tökéletesen passzol. Biztos, hogy azért van rés a kiállított darabon, mert mindenki megnyomorgatta. :)

(#1658) fonix232: V10C van csak rajta. Telekomos. V10D-ben javítottak a kamerán?

(#1660) fonix232 válasza ForRedGlory (#1659) üzenetére


fonix232
aktív tag

Hivatalos log szerint nem, de én pl. kifejezetten romlást vettem észre a széles látószögű lencse fényérzékenységénél (sötétebbek, zajosabbak a képek).

Mert csak.

(#1661) Sragi válasza Aryon87 (#1657) üzenetére


Sragi
őstag

Nem tudom tenyleg eldonteni de ugy is par honap mulva esedekes az új keszulek. :)
Addig pedig figyelem a forumot.
G2 elott is 2-3 honapot olvasgattam mire dontottem es nem bantam meg :)

(#1662) Aryon87 válasza ForRedGlory (#1659) üzenetére


Aryon87
félisten

Nalam a res megvan, de figyelmen kivul hagyom, mivel tokba a telo :D

Sragi, sztem ezt sem fogod megbanni :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1663) apuc válasza akooos (#1654) üzenetére


apuc
őstag

Oksa, köszi. :)

(#1664) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Most vettem egy átlátszó szilikon tokot. Igaz nem rajongok értük,de már kétszer kicsúszott a kezemböl, előbb kellett volna. Túl sokat nem ront rajta, sőt. Viszont nagyságrendekkel jobban kézben tartható. Már csak egy jó tempered glass kellene. Nillkin esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#1665) Aryon87 válasza dkovizoli (#1664) üzenetére


Aryon87
félisten

En mkst rendeltem 2 kulonbozo filleres uvegfoloat, kivancsi vagyok milyen lesz..
+ egy atlatszo szilikontokot is, mert a mostanival macera a hangero gombok kezelese

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1666) dkovizoli válasza Aryon87 (#1665) üzenetére


dkovizoli
addikt

Néztem én is olcsókat, de a nillkin is 12 dollár. Csak eddig mindenki panaszkodik, hogy mind tökéletlenül illeszkedik a hajlítás végett. Viszont láttam olyant is ami hajlított és teljesen fed, fekete kerettel. Csak most nincs rá keretem.

(#1667) Aryon87 válasza dkovizoli (#1666) üzenetére


Aryon87
félisten

Azt en is lattam. Az a baj hogy 1-2 kep van csak, gyer a kereslet ra. Ha meg van a foliarol vasarloi kep, az csak arrol, es nem a telefonnal egyutt van...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1668) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Na még pár kép :)

LG G5 vs. Samsung Galaxy S7 Edge
Kutya sétáltatás közben nehéz, ha rángatják a pórázt :D

[ Szerkesztve ]

(#1669) Sebibalu


Sebibalu
őstag

Akku fetisisztáknak :D

BT on , WIFI on. Fb, messenger viber fent. Energia takarékos mód 21%-nál lett be kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#1670) d@minator


d@minator
addikt

Valamit nagyon nem értek...
"Böngészni közepes fényerőn 11 órán át lehet" - Írja a tesztelő. Utána kap üzemidőre 7pontot. :Y
Samsungnál 4 órásra adnak 7 pontot. Vagy valamit félreértettem?

(#1671) ForRedGlory válasza d@minator (#1670) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Melyik Samsungbal van 4 oras bongeszesi uzemido? :U

(#1672) lalika740


lalika740
aktív tag

Hello.Jött másnak is a napokban szoftverfrissités?Nem olvastam vissza.bocs latom igen.De az enyém gyari független mégis kaptam.

[ Szerkesztve ]

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#1673) d@minator válasza ForRedGlory (#1671) üzenetére


d@minator
addikt

Pl. J5 2016 tesztből: "az átlagos kijelzőidők körülbelül 4-4,5 órásak" - Az is 7 pontot kapott.
Vagy a kettő nem ugyanaz?

[ Szerkesztve ]

(#1674) d@minator válasza ForRedGlory (#1671) üzenetére


d@minator
addikt

Csak azért kérdeztem, mert most Telekomnál olcsóbb lett (135e) és a 11 óra böngészés szimpi ha igaz... Az S7 meg 170e és nincs is készleten. Legjobban a V10 jön be egyedül az üzemidő kicsi.
Jó képeket csinál a G5 meg kell hagyni. De amiket fotóztál... az Edge képei nekem jobban tetszenek. A G5-be belenagyítva olajfestményszerű. Persze nekem bőven jó volna.

(#1675) Remekelek28 válasza d@minator (#1674) üzenetére


Remekelek28
őstag

Belenagyitva a hajós képen nézd meg melyik képen látszódik jobban a hajón a felirat.. utána mondd,hogy olajfestmény..

(#1676) sajo13 válasza Remekelek28 (#1675) üzenetére


sajo13
senior tag

A hajós képen belenagyítva a G5 esetén a fű olyan olajfestmény, amilyet csak van Gogh tudott eddig festeni :) Meg lehet nézni jobb oldalon, meg lehet nézni bal oldalon a füvet, egy maszat az egész.

(#1677) Aryon87


Aryon87
félisten

No, fel oranyi skypozas kozben a telo tuzforro, es ujra is indult.. V10c alatt ilyen nem volt. Akkoris forro volt, de nem indult ujra. :W

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1678) Remekelek28 válasza sajo13 (#1676) üzenetére


Remekelek28
őstag

Maradjunk annyiban,hogy egyik se tökéletes,de szerintem ez a felhősebb időnek is köszönhető...

(#1679) drmotto


drmotto
őstag

A belanagyítós pixelfetisisztákat kérdezem.
Ti szoktátok a képeket a tartalmáért is nézni néha, vagy kizárólag azért, hogy a pixeleket nézegetve kritizálhassátok?
Tele az összes telefonos topik az ilyenekkel, egyszerűen lassan olvashatatlan mind. Ha nem akku, akkor pixel, meg nagyítás.
Siralmas, hogy hová süllyed a ph...

(#1680) lalika740 válasza Aryon87 (#1677) üzenetére


lalika740
aktív tag

Akkor most mindenkinek v10d van fent szoftverfrissités után.

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#1681) Wucky válasza Sragi (#1656) üzenetére


Wucky
senior tag

Ezt feltétlen meg kellett osztanod. Nem feltűnő hogy a topik címe nem az miért nem vennék Gt-öt? Menj át a P9-hez.

V10d alatt jobban melegszik és sokszor téveszt az ujjlenyomat olvasó.

[ Szerkesztve ]

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#1682) Aryon87 válasza Wucky (#1681) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem az olvaso hibatlan, viszontbigen, most 50% fenyeron langyosodik a telo. 10C alatt nem csinalta. Ahogy a skype is birta, most fel ora utan fagyott, es ujraindult. Igaz 100% fenyeron volt

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1683) mjani1172 válasza akooos (#1654) üzenetére


mjani1172
addikt

Ez a csávó meg én lennék.És igen, már nagyon vártam ezt a telefont,a topicot az első perctől kezdve folyamatosan olvasom.Amit írtam mind valós,de majd a piac helyreteszi ezt a dolgot,ahogy látom már hullanak is a fejek az lg-nél,a vásárlók meg majd vesznek mást.
A samsungozást meg hadjuk,ebből az óvodás szinten színvonalú dologból már kinőttem.
A birkázást is felejtsük.

[ Szerkesztve ]

(#1684) lalika740 válasza Aryon87 (#1682) üzenetére


lalika740
aktív tag

Nemtudom nekem ezekkel nincs gondom.pont az volt a gondom hogy semmi nem változott.Nem melegszik,talán egy picot gyorsabban merül de én 100% on használom a kijelzö fényerejét.

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#1685) Remekelek28 válasza mjani1172 (#1683) üzenetére


Remekelek28
őstag

Az érvelésed már ott nem állja meg a helyét,hogy kijelentetted túl kicsi akku.. Mégis tovább birja 30%-al ,mint a nagyobb akkuval rendelkező G4-V10.,Flex2.. de van aki irta,hogy az S7-nél is tovább birja..
A beégés meg nem jellemző..lehet volt..de nem vészes példányszámban..

(#1686) mjani1172 válasza Remekelek28 (#1685) üzenetére


mjani1172
addikt

Nem akarok érvelni,hiszen elvakultakkal nincs értelme vitatkozni.Az üzemidő nem a g3 g4 széria erőssége,az akkuméret meg azokhoz képest is csökkent.De mindegy is, nem engem kell meggyőzni hanem azt pár millió embert aki csúcstelót akar venni.Majd meglátjuk, hogy mekkora kereslet lesz rá és hogy tartja az árát.

[ Szerkesztve ]

(#1687) drmotto válasza mjani1172 (#1686) üzenetére


drmotto
őstag

Valóban csökkent az akkuméret, de a kijelző is, ráadásul a technológia miatt kevesebbet is fogyaszt. Nekem itt van mindkettő az asztalon, a G4 előbb kér enni, mint az ötös, pedig utóbbin játszok is, míg a négyest erre már nem használom.

(#1688) Wucky válasza mjani1172 (#1686) üzenetére


Wucky
senior tag

Vagy csak simán húzz el. Az vesz G5-öt aki nem teljesen néptelefont akar venni,és kevesebbet akar szervizbe járni,ami jobb és megbízhatóbb,mint a többi.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#1689) mjani1172 válasza drmotto (#1687) üzenetére


mjani1172
addikt

Ennek örülök.Természetesen elhiszem, hogy igazad van,ezért olvasom a fórumot hogy a valódi felhasználók tapasztalatait megtudjam.

(#1690) mjani1172 válasza Wucky (#1688) üzenetére


mjani1172
addikt

Törölve.

[ Szerkesztve ]

(#1691) Hopkins95 válasza Aryon87 (#1682) üzenetére


Hopkins95
addikt

Mondjuk ezt én is észrevettem mikor nálam volt, hogy eléggé melegedett. Egy kicsit meg is lepődtem ezen, mert gondoltam, hogy a hátlapi festék miatt majd biztos hűvösebb marad, meg ugye azt állítják, hogy a Snapdragon 820 megoldotta a 810 melegedési gondjait. Ezek szerint mégsem teljesen. :N
Ja és akkor nem is voltam vele tűző napon, nem tudom ott meddig bírta volna.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#1692) Aryon87 válasza Hopkins95 (#1691) üzenetére


Aryon87
félisten

Sajna a Snapi melegedos fajta. Nekem anno az Xperia SP is hajlamls volt corrosodni szal ehhez mar hozzaszoktam. De a mai produkcioja viszont rakenyszerit, hogy visszamenjek a 10c verziora. Pedig megfogadtam, ezzel nem fogok osszevissza KDZ-ni, csak OTA frissitest fog kapni.
G4 kapott boven frissitesi hullamokat, mas fuggetlen regiost is. A vege mindig ugyanaz volt.. Mindig visszamentem arra ami bevalt.
Itt sincs gond, de bakki, skype kozben ne fagyjon mar ki...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1693) Aryon87


Aryon87
félisten

Valakinek nincs meg a V10C eur-xx KDZ verziója?
XDA-n találtam vmit, de nem akarom elcseszni...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1694) Sebibalu válasza Aryon87 (#1692) üzenetére


Sebibalu
őstag

Nem toltál egy full resetet?

(#1695) Aryon87 válasza Sebibalu (#1694) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem, csak sima OTA frissitest adtam neki. Utana nem volt fr, mivel nem foverzios frissites.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1696) Aryon87


Aryon87
félisten

Nya, megkapta az FR-t, a teló belakása fél óra alatt megtörtént :D nem backup-os, tiszta belakás lett :C

Szerk:
Ahá, új felfedezés: knock code miatt a kijelző lassan éledt fel, most feloldási mintát állítottam be az ujjlenyomat olvasó mellé, mindjárt gyorsabban éled a kijelző a dupplakoppra...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1697) Aryon87 válasza drmotto (#1687) üzenetére


Aryon87
félisten

mjani1172 (#1686)

Ezt én is megerősítem, amit drmotto írt. G4 ugyan már nincs nálam.
Míg a G4 már töltőre került miután hazaértem melóból, a G5 még javában ráhúz kb 6 órát. SOT időben pedig kb +1,5-2 órát ver rá..
Átlag délelőtt 11 körül vettem/veszem le töltőről. 23.30 körül érek haza.
Felhasználói szokás nem változott.
Ennyit a G5 csökkentett akkujáról.

Wucky: +1

ForRedGlory, Sajo13

A hajós képen az S7e képe is a fűnél elmosódik. G5-nek a fókuszpontja középtájt van, azért lesz olajfestményes.
Ugyanez érvényes az épületes képre is.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1698) safizoo válasza Aryon87 (#1697) üzenetére


safizoo
tag

Nekem is ez a tapasztalatom. Én több aksival járok. A g4 nél 4 db-om volt, mert ha gyüsztöltem 6 óra alatt legyalultam. Biciklivel járok, szeretem a töltő-függetlenséget. G5-el ugyanezt biztonságosan hozza az összesen 2 aksi és extra tartaléknak a camplus.
Aki sztem használja az tudja, hogy jó az aksija.

(#1699) lalika740 válasza safizoo (#1698) üzenetére


lalika740
aktív tag

Nekem ez a masdik g5 öm.Mindegyiknek elmegy az aksija .Nem a legjobb de nem is a legrosszabb.A samsung aksik sem jobbak.söt.Nekem tetszik és ez a lényeg.Az vegye meg akinek tetszik.Miért kell ide jönni és szidni bárkinek is?Az irjon a topicba aki ilyet akar vagy ilyene van.Aki csak trollkodik menjen máshová.
Bocs Safizoo ez nem neked szolt csak véletlenül mentem a válasz gombra. :R sorry

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#1700) Lamberd


Lamberd
tag

Sziasztok!

Használ valaki két kártyás változatot?
A két sim mellé be lehet tenni a memória kártyát? Vagy mint mostanában szokás lett csak egy sim fér be a memória kártya mellé?
Egyébként milyen a telefon engem a stabilitás érdekel, ne legyen Bag -os. Fussanak stabilan a programok a design nem annyira érdekel munka telefon lesz .

Üdv : Lambi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.