Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) Aryon87 válasza Skyhigh (#1300) üzenetére


Aryon87
félisten

Remelem is...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1302) Aryon87 válasza Aryon87 (#1301) üzenetére


Aryon87
félisten

Na drukkoljatok. Ugyanaz a csaj van ma is, remelem nem hozza kerulok...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1303) pusihusi válasza safizoo (#1299) üzenetére


pusihusi
addikt

Köszi ez jó lenne, sajnos ilyen nincs itthon. Sajnos nincs számlám :N :( majd keresek valakit! Aryon87: NEM KELL MEGIJEDNI, HA AZT MONDJA NEM JÁR HOZZÁ, HIVATKOZZÁL AZ ÜGYFÉL SZOLGÁLTATÓRA!

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#1304) Aryon87


Aryon87
félisten

Na mindjart elokerult az a modul...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1305) leslien válasza Aryon87 (#1304) üzenetére


leslien
nagyúr

mondtam.... jaj, de szerencséjük van h te vagy ott...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1306) Aryon87 válasza leslien (#1305) üzenetére


Aryon87
félisten

Ja. Kisk*rva kamuzott.
Srac akihez kerultem, utananezett, bement az irodaba is. Jott az uzletvezeto, megneztek a fiokokat is. Volt meg egy G5, arrol szedtek le. Vagyis sztem egy kameramodult mar lenyultak..
Ha a csajszihoz kerultem volna, siman kamuzott volna tovabbra is.. Akkor kertem volna az uzletvezetot.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1307) Skyhigh válasza Aryon87 (#1306) üzenetére


Skyhigh
senior tag

Remélhetőleg felnyomtad a kiscsajt hogy ő tegnap itt bizonygatta, hogy nem járt hozzá.
Hétfőre tuti visszahozza az "elkeveredett" modult

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#1308) Aryon87 válasza Skyhigh (#1307) üzenetére


Aryon87
félisten

Kerdeztek hogy kinel voltam. Mondtam, a masik pultnal levo kolleganonel..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1309) leslien válasza Aryon87 (#1308) üzenetére


leslien
nagyúr

btw megsúgom h nem csak Lg hozhattál volna ki...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1310) Aryon87 válasza leslien (#1309) üzenetére


Aryon87
félisten

Tudom. Rafizetessel joforman barmit.
A jelenlegi Telenor keszletet figyelembe veve csak az Lg johetett szoba. Vagy a Huawei P9.
Samu, Szifon kizart, Sony meg a xar supportja miatt..
Jo dontes volt. Jovore jon a G6, egyertelmu hogy azt is hozom ki karacsony korul.
Igaz otthon kinyirnak erte :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1311) leslien válasza Aryon87 (#1310) üzenetére


leslien
nagyúr

miért kéne karácsonyig várni? pont amikor megjelenik jövőre akkor már hozhatod ki a G6 mivel 2015.07. hónapban vetted... ;)

sztem onnan fogjuk megismerni egymást mindannyian h az egyik kézben bőrönd a masikban az aktuális csúcs mobil... :DDD

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1312) Aryon87 válasza leslien (#1311) üzenetére


Aryon87
félisten

Tudom, de azzal mar varok egy kicsit, mig alacsonyabb lesz a torlesztoje. :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1313) csibabu


csibabu
tag

A lépésszámlálót ki tudom kapcsolni? Meg a zárolt képernyőről rltünt az hogy ha a kamera ikont húzom akkor az jön be, ha a telefon ikont akkor a tárcsázó, hogy lehet vissza csinálni?

iPhone 14 Pro

(#1314) #07400704


#07400704
törölt tag

Használja valaki ezt a készüléket sima klasszikus, már-már feledésbe merülő telefonbeszélgetésre is?
Csak azért kérdezem, mert korábban volt egy kérdésem, miszerint milyen a készülék beszélgetési hangereje illetve minősége? ennyi érdekelt volna.

(#1315) safizoo válasza #07400704 (#1314) üzenetére


safizoo
tag

Remek! :) én nem tapasztaltam bajt vele.

(#1316) Andris_2 válasza safizoo (#1315) üzenetére


Andris_2
aktív tag

És a másik fél sem szokott panaszkodni? Pl. én a barátomat alig szoktam érteni mit beszél, amikor az S6-osával telefonál...

(#1317) Aryon87 válasza Andris_2 (#1316) üzenetére


Aryon87
félisten

Nemreg telefonaltam, tokeletesen hallottam en a masik felet, es forditva is.

Mas:

Kernek velemenyt, en vagyok a bena, vagy jok a kepek?

Automata fokusszal
Wide, hdr
[link]

Normal
[link]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1318) Remekelek28 válasza Aryon87 (#1317) üzenetére


Remekelek28
őstag

Pazar képek az első képen a kocsiban,mindenki slukkot sziv :)
Jöhetnek még képek :)

[ Szerkesztve ]

(#1319) Aryon87 válasza Remekelek28 (#1318) üzenetére


Aryon87
félisten

Fotos topikba is tettem be, de meg felesikeres a dolog. G4hez kepest masnak erzem a kamerat.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1320) dkovizoli válasza #07400704 (#1314) üzenetére


dkovizoli
addikt

Én pl ma messengeres hívásra. Jó volt.

(#1321) Aryon87


Aryon87
félisten

3o20p kijelzo, lassan 12 oras akkuido, 26%.
Jol birja elso toltes utan. 4 ora SOT siman meglenne, de inkabb felteszem tolteni, mert meg nincs beallva az akksi.
Egy biztos: valoban jobban birja. Fenyero 100%-on. G4 50%-on vitte munkaidoben a 3.5-4 orakat az elmult napokban...
Ilyentajt meg csak kozelitette a 3 oras SOT erteket..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1322) leslien válasza Aryon87 (#1321) üzenetére


leslien
nagyúr

Egy biztos: valoban jobban birja. Fenyero 100%-on.

hol dolgozol strandon? :DDD napon vagy egész nap? nem ég ki a retinád?

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1323) Sebibalu


Sebibalu
őstag

Jobban bírja mint a G4. Átlag 5óra megszokott lenni. Volt hogy csak 2.5 mivel olyan helyen voltam a hol folyamatosan ugrált 2,3,4g között 12órán keresztül

(#1324) zsoleer


zsoleer
senior tag

Hat nekem ez a beszed hangszoroval valami nem jó, olyan rezonanciat hallok mintha egy 20ezer forintos navon telefont vettem volna. Megy vissza szerintem a telekomhoz 14 napon belul. Minoségre nem lenne rossz, bár p9 jobb.2 és fél évig g2-t használtam de ha ez általános hiba akkor ez gáz.

(#1325) kobayashy válasza zsoleer (#1324) üzenetére


kobayashy
tag

Nekem semmi bajom a hangminőséggel.
Engem is jól hallanak,és fordítva is.
Pedig én naponta min 2-3órát beszélek legtöbbször kihangosítva.
P9 miben jobb?
Nekem nem jön be,kolegának van,hát nem tudom...
De kinek mi.

(#1326) Aryon87 válasza leslien (#1322) üzenetére


Aryon87
félisten

Ennek teljesen mas a fenyereje. Ha leveszem 50%-ra, az kb a G4 30%-janak felel meg. Maskepp szabalyoz, itt a 100% kellemes fenyero. Nem egeri ki a szemem :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1327) Aryon87


Aryon87
félisten

Felfigyeltem egy apro hibara, nezzetek legyszives ti is utana. Leginkabb akkor latni, mikor kikapcsoljatok a telefont, es az lg logo meg ott ugral.

Kijelzo felso reszenel nalam fenyszivargas van 2 ponton is, valamint a jobb szelen is mintha vilagosabb lenne.
Nem halok bele, meg nem surun fogom ezt a jelenseget latni, csak erdekelne hogy ez egyedi eset-e.

Mas: kiprobaltam ezt a camplus cuccost, nem estem hanyatt tole :C
Raadasul nem is toltotte a telefont..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1328) kakuk100 válasza Aryon87 (#1326) üzenetére


kakuk100
őstag

Szia! Szerintem nagyon szépek a képek. Ne törődjél vele mit mondanak a fotós topikba. Úgy csinálnak mintha értenének hozzá, de szerintem nem többet mint én vagy te.Ha szépek a képek és élesek és tetszenek ennyi elég nem? ;)

[ Szerkesztve ]

(#1329) Vikooo válasza Aryon87 (#1327) üzenetére


Vikooo
addikt

A fenyszivargas sajnos a G5 jellemzoje, gyenge minosegu kijelzo kerult bele. Raadasul a GG is baromi vekonyra sikerult, ha picit megnyomod a kijelzot mar elszinezodik.

Nem lehet, hogy a CamPlusz akkujat a gyari "kiegeszitesekent" hasznalja, tehat nem tolti hanrm 2800mAh helyett 3900mAh az akksi kapacitasa?

[ Szerkesztve ]

(#1330) pusihusi


pusihusi
addikt

[link][link] Nem semmi árak! :N :( :Y :Y

Üdv. Feri!!

(#1331) kakuk100 válasza Vikooo (#1329) üzenetére


kakuk100
őstag

Van G5 Cam+ topik. Ha valakinek problémája van ott kell kérdezni. Biztosan tudnak segíteni. Pár hetes csak a topik.

(#1332) Vikooo válasza kakuk100 (#1331) üzenetére


Vikooo
addikt

Ok, engem nem erint, csak probaltam segiteni :)

(#1333) Aryon87 válasza kakuk100 (#1328) üzenetére


Aryon87
félisten

Hat nem tudom. Lassan tenyleg azt hiszem hogy en vagyok a bena. Mert a manualis resze hogy nem megy az ok, de automatan?
G4nel mondtak hogy borzaszto a minoseg, mint kiderult, a kameraval volt problema. Ennek meg csak nincs baja :D

Vikoo: koszi az infot. De sztem nem gyenge a kinelzo. Nyomkodom, pici, minimalis hullamzas lathato, de a G4nel ugyanigy mar rendesen szinezodott.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1334) csibabu


csibabu
tag

Van valahol valami leírás vagy tippek a kamera manuális módban való használatához? :)

iPhone 14 Pro

(#1335) safizoo válasza Vikooo (#1329) üzenetére


safizoo
tag

Tölteni is tudja, de nem érdemes, mert ott már nagy az energia veszteség. Inkább le kell hhasználni

(#1336) honda23 válasza Vikooo (#1329) üzenetére


honda23
aktív tag

Nekem nincs sem fényszivárgás, ha megnyomom a kijelzőt, nem színeződik el, ellentétben pl a g2-vel, ami csinálta az első kijelzőjével.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#1337) pusihusi válasza honda23 (#1336) üzenetére


pusihusi
addikt

Nekem sem szivárog, csak a homlokomról a víz, nyomásra sem semmi. Ha van vissza kell vinni. :K :K :K

Üdv. Feri!!

(#1338) csibabu válasza pusihusi (#1337) üzenetére


csibabu
tag

Nálam sincs egyik sem ;)

iPhone 14 Pro

(#1339) Aryon87


Aryon87
félisten

Ha valaki nem tudna szerviz menut:

*#546368#*850# (uccso 3 szamjegy a keszulek tipusszama)

Itt a SVC menu-ben erdemes az LDB-be lepni, majd kikapcsolni az MLT-t (utolso elotti sor)
Ez valami adatgyujto akarmi az LG fele, allitolag ez is meriti a telot.

Mellesleg nem kellene valami osszefoglalot csinalni?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1340) pusihusi válasza Aryon87 (#1339) üzenetére


pusihusi
addikt

Az LDB Settings? [link]

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#1341) stewe780


stewe780
őstag

Üdv!

Régóta keresem a Nokia 1020-am utódát. Elsődleges szempont nálam a fénykép. Ritkán szólok hozzá, de most meg kell tennem, mert már megint azt hittem megtaláltam, de mégsem...

Szóval itt ez a G5. A nagylátószög engem nagyon megfogott. Csak egy MM-ben fogdostam, de már ott éreztem, hogy ez kell nekem. Nem ecsetelem az előnyeit, itt mindenki tudja, aki rákattant. Egyszerűen szuper, sokszor nagyon hasznos, sokszor meg csak szimplán jó játszani vele.
A gép egyébként is rendben van, tud mindent, ami kell, gyors, szép stb...

És akkor jön Aryon87 fórumtárs képe a fotós fórumban:
G5
P8 lite

Nézzétek meg a jobb oldali redőnyt. Úgy elmossa a G5, hogy egybe van az alja! Nagyobb képpontszámon kevesebb látszik. Egy kisebb képpontszámú alsó középosztálybeli gépen pedig több a részlet.De nézhetjük a fal mintázatát. P8 lite mindenhol több részletet ad.

Kicsit mérges vagyok, hogy hogyan lehet egy ilyen jó ötletet ennyire elcseszni a szoftveres utókezeléssel. Egyszerűen borzalmas a végeredmény. :W :W

Tényleg ez kell az embereknek? Ez a felső kategória? Egy alsó-középosztályos teló meg jobbat kap? Mi ez a fejreállított világ? :F :F

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1342) Aryon87 válasza stewe780 (#1341) üzenetére


Aryon87
félisten

Varj, azert ne huzd le a G5-t, egyelore sztem en vagyok meg a bena.. Elso, masodik fotok, meg szoknom kell a telefont.
Tegnap olyan kepet is csinaltam, ahol az ujjam belelog... :D

Pusihisi: igen :K

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1343) stewe780 válasza Aryon87 (#1342) üzenetére


stewe780
őstag

Az az elmosó utójavító, vagy nemtudom milyen effekt, amitől nagyobb képpontszámon egy táblába rakja a redőnyt, nem felhasználói képesség hiány. Ha vérbeli fotós lennél, az a redőny akkor is egybeforrna, és a fal mintázata se lesz részletesebb.

Persze választhatsz jobb témát, meg jobb megvilágítást. Olyan dolgokat, amitől alapból leesik az állunk. Meg az ujjadra is majd vigyázol, hogy ne lógjon bele. De ettől még a kép minősége, a részletek finomsága nem fog változni. És ami a legidegesítőbb, hogy egy alsó-közép "lite" gép kenterbe veri az egészet.

(Mielőtt valaki feldobná, RAW-ban utófeldolgozni viszont meg én nem vagyok hajlandó. Ez mégiscsak egy telefon, nem fogok bíbelődni a képekkel utólag. Max vágok egyet rajta, de ez már tényleg a maximum.)

Ja és a "majd szoftveresen javítják" dologra a WP frontom megtanultam nem várni. Az van ami. Ha kapunk többet örülni kell, de számítani nem szabad rá.

És tényleg bocs mindenkitől. Nem szidni jöttem, csak a mérgemnek hangot adni, kicsit kibeszélni. A teló tényleg baba. A nagylátószög engem megfogott. Komolyan azt hittem megvan végre ami kell, aztán utánaolvasok és ezt találom.

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1344) Wucky válasza stewe780 (#1343) üzenetére


Wucky
senior tag

Akkor vegyél P8-at. Hajrá.
Kezd kicsit fikázzuk a G5-öt topic lenni.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#1345) Aryon87 válasza Wucky (#1344) üzenetére


Aryon87
félisten

G4 topikja meg miota eljottem vitatopik lett :C

Tenyleg ennyire artalmas az a qrva foci... Mindenki megbolondult..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1346) kobayashy válasza Wucky (#1344) üzenetére


kobayashy
tag

Igen kezd egy kicsit olyan lenni.
De ha megnézed a topikot hibáról szinte senki nem ír,ez szerintem sokat elmond a telefonról.
Így hát ha nincs mibe belekötni,akkor találnak az emberek maguknak okot.
Meg szerintem sokaknak a kezében sem volt még a telefon,de vélemény az van róla.
Pl a rés alul a modulnál.Ha nem írják itt akkor fel sem tűnt volna.Értem ezt úgy,hogy ha direkt a fényhez tartom úgy a telefont akkor lehet észrevenni,de csak ha direkt azt nézem.
Normálisan ha a kezedben fogod nem lehet látni.(ezt nem is neked írom,hanem akik ezen lovagolnak azoknak szól)
És még egy,az egyik kolegának szifon6ja van,és amikor a kezébe fogta a telefont csak annyit tudott mondani,hogy "uhh".(pozitívan értve).Ez nekem jól esett egy szifonostól.

(#1347) Remekelek28 válasza stewe780 (#1341) üzenetére


Remekelek28
őstag


Azért ezt nagyon tévesen látod. Mért egy redőnyt,meg falat nézel. Nagyits bele és nézd meg a mozgáskorlátozott parkoló táblát,a g5-nél mennyivel részletesebben látszik az egész. Illetve az egyik garázs felett is van egy megálni tilos tábla,ott is csak a G5 ön látszódil,hogy mi is akar lenni. De minden autó rendszáma sokkal tisztább a g5 nél.
A részletességnél nem a falat vizsgáljuk.
Nézd meg a két képet,melyik a részletesebb jobban kivehető. Mindenki más leirhatja,melyik kép melyik kép a jobb

[ Szerkesztve ]

(#1348) pusihusi válasza stewe780 (#1343) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia van ilyen telefonod, készítettél vele képet? Nem aszondásra, meg féltöltésre stb. nem adunk :N :( Leírta a fórumtárs hogy még csak most kezdte a fényképezést.) :K :K Biztos az alsó kat. telefonnal már csinált egy pár képet. Mert ha megveszel 1 50-100 ezer ft-os fényképezőt, nem az első napon csinálsz vele kiállításra való képet! Előszőr próbálj, bizonyosodj meg róla, utána ítélj! :K :K :U

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#1349) Aryon87 válasza kobayashy (#1346) üzenetére


Aryon87
félisten

Bocs. Amolyan valasz, majd sajat velemenyezes a forumosoknak féle hsz akar lenni :D

Par nap hasznalat utan elmondhatom, hogy nem bantam meg ezt a telefont.

Mikor megjelentek az elso fecskefotok rola, majd az MWC bemutatkozasa, azt mondtam ez nekem nem kellene ha tudnek is valtani G4-rol.
Jottek a jobb minosegu kepek, majd bemutatovideok youtubra, kezdtem megbaratkozni a kinezetevel.
(Hozzateszem, eszemben sem volt valtani, a G4 husegideje '17 juliusig tart.)
Megjelent a telo a boltokban, en eleg sokara jutottam idaig hogy megnyomkodjam. Egy aranyszinut fogtam ki, akkoris ravagtam, hogy na ez nem fogott meg, nem kellene.
A G4 idokozben majusban atesett egy teljes operacion, a vaz kivetelevel minden cserelve lett.
Fotos topikban a szerviz ota hivtak fel a figyelmemet, hogy a telo szemcses es mosott kepeket produkal.
Emiatt ment volna 3x-ra szervizbe, de miutan lattak hogy mar megint, es valoban problemas a kamera, kiadtak a cserere jogosulo iratot.

Ami tetszik:
- kerekitett sarkak
- vekony design
- 100% fix fenyeron is tudom hasznalni, a telo szabalyozza a kontrasztot.
- gyors. G4 is az volt, de ugy erzem ez raver
- cserelheto akku maradt
- kamera kifinomultsaga, gyorsasaga, es reszletgazdag allitasi opciok + wide camera bonuszba
- ujjlenyomat olvaso. Azt mondtam, ugyse hasznalnam, hisz ott a dupplakop, aha persze... G4-be is bele kellett volna tegyek

Ami nem tetszik:

- nincs vele bajom ugyan, de a hangero gombok oldalra koltoztetese, ezzel kukazva az LG vedjegyet
- kamera pozicioja. Picivel kerulhetett volna lejjebb.
- melegszik. G5 joval hamarabb hajlamos felmelegedni mint a G4. Pl egy sima bongeszesnek epphogy nekikezdek, mar melegszik..
Asszem ennyi.

A kijelzo meretcsokkentese fel se tunt, igaz az a 2-3mm nem oszt szoroz. A fenyszivargast is csak akkor vettem eszre mikor a rendszerfrissites miatt ujraindult.

Az akksimeret csokkentese sem erezheto. Sot, sokkal jobban birja mint a G4. Meg nincs tapasztalat nagyon, mert eddig 2 toltesi cikluson vagyok tul. De mar modt latom, hogy jobb. Es mindezt ugy, hogy max fenyeron van. G4 50% fixen volt, es ugy hozta a 3, max 4 ora SOT idoket, nagyon ritka volt az 5, 5.5 ora is.

Szoval jo kis telefon :K G4 torlesztoje fut tovabb, 12k rafizetessel hoztam ezt ki. Jovore lejar a huseg, a G6 eseteben kicsit varok, aztan karacsonykor csatlakozik ez melle :)

Pusihusi: :R

A P8L kb 4 nappal elobb lett vasarolva mint a G5 :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1350) Tosee


Tosee
őstag

Sziasztok!

Az alkalmazás frissítések között van egy olyan, hogy "Start"... Ez mi lehet? Frissítette már valaki?

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.