Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) 19_OsY_81 válasza ateszapa748 (#599) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Miért váltottál?

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#602) ateszapa748 válasza 19_OsY_81 (#601) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Nem szokott nálam sokáig megmaradni egy készülék sem :D . Az előbb leírtakon kívül nincs más oka, illetve ki szeretném próbálni a G5-öt (is). Egyébként korrekt készülék szerintem az S7. A fenti hibákat gondolom majd szoftveresen javítják, vagy tovább rontják :D :F

(#603) ateszapa748


ateszapa748
aktív tag

Nem tudom ki hogy van vele, de a G5 formavilága engem a HTC Desire-re emlékeztet :D

(#604) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Amerikában megkapta a NIAP biztonsági elismerést a teló, és mehet állami és katonai szektorba is(asszem a BB volt ilyen régen). Még sok országban elfogadják ezt....
a cikk]

[ Szerkesztve ]

(#605) mjani1172 válasza kakuk100 (#589) üzenetére


mjani1172
addikt

Jó lenne teljes méretben felrakni és valami olyat fotózni ahol van részlet,de ez egyelőre nem túl bíztató.Életlen,homályos,gyenge.Biztosra veszem hogy ennél lényegesen jobb képeket lő,valami nem oké itt.

[ Szerkesztve ]

(#606) ferrari1


ferrari1
őstag

Akit érdekel egy G5 P9 összehasonlítás 3 kép erejéig, itt megnézheti

(#607) mjani1172 válasza ferrari1 (#606) üzenetére


mjani1172
addikt

Megnéztem,nekem a G5 jobban tetszik,élesebbnek részletgazdagabbnak tűnik.De mindkettő jó,viszont a P9 ben nincs infra,nálam pedig az fontos.

[ Szerkesztve ]

(#608) Wucky válasza ferrari1 (#606) üzenetére


Wucky
senior tag

Szerintem is jobb a G5. De szerintem ennél többet is tud mindkét kamera. Auto-ban fényképezted?

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#609) ferrari1 válasza Wucky (#608) üzenetére


ferrari1
őstag

Igen auto és kézből mindegyiket.

(#610) Wucky válasza ferrari1 (#609) üzenetére


Wucky
senior tag

Akkor azért. Manuálban sokkal többet tudnak akkor. Amúgy auto-hoz képest jó képük van.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#611) Quqesz válasza ferrari1 (#606) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Jó mind a kettő, de én is a G5-re szavazok. A távolinál a lombozat a P9 esetében mosottabb és a parkolóban nem látszik semmi a rendszámokból. A G5 esetében sem látszik a rendszám felirata rendesen, de azért látszik, hogy van rajta vmi felirat.....

[ Szerkesztve ]

(#612) furio


furio
aktív tag

Ma. Barátom nagy LG-s vett egy G5öt. Gyerekek.

Ez a telefon egyszerűen szembemegy mindennel amit eddig az LG csinált "G" telefónia szintjén.. nekem van tariba egy G3-am, na, az sem egy nagy szám, sőt a g4se lopta be magát a szívembe, de ez szimplán szubjektív véleményem volt, sokan szerették őket.

Áruljátok el nekem, mi a csecs történt itt? Ez a telefon egyszerűen gyenge minőségű burkolat, szerintem - és azért már nem olyan szubjektív - ronda, gagyi hatást kelt. És akkor elérkeztem a bummhoz. Ki az a barom ( a jóbarátomat kivéve ) aki ezért a telefonért 180-200 + pénzt ad? Egyáltalán mi ez a kijelző ebben a telefonban... ? Betekintési szög, panel, minőség broáááááf!

Elkezdem nyomkodni a telefont, erre mint régen a rezisztív típusú érintőkijelzős HP pdaknal mintha megnyomnád az LCD panelt, egyszerre ijjesztő és kelti egy Tigris piacos 20 ezres telefon hatását.. A "moduláris" csatlakozónál jóbarátom felhívta figyelmem. Ne szedegessem le mert már így is laza.. Komolyan? ...

Szerintem az LG G5 egy borzasztó nagy baklövés. S itt szerintem nincsenek átmenetek vagyis nem kéne hogy legyen, itt vagy valami prémium érzést kelt, és azt is nyújtja, vagy szimplán sz*r.

Lehet leoltani, hogy túloztam, de utoljára ennyire gyengén összerakott telefont ennyiért ( de talán az még olcsóbb is volt ) a Galaxy S4-em volt, de az még a műanyag samu flagship időkből származott...

Nem tudom LG merre tovább?!...

[ Szerkesztve ]

Lorem ipsum dolor et sit amet

(#613) dkovizoli


dkovizoli
addikt

A cam plus egységet szerintetek külön kell vagy lehet tölteni vagy a telefonnal együtt?

(#614) Wucky válasza furio (#612) üzenetére


Wucky
senior tag

Akkor miért nem mész Samu,Huawei,vagy Szifon topikba? Nekünk tetszik,és érdekes amit én fogtam ott nem volt laza a csatlakozó. Sőt a kijelző sem volt szar. Nejemnek samuja van. Munkatársaimnak s7-ek vannak. Fogalmuk sincs róla mit is tud a teló,de Samu vááá. Facebook megy rajtuk meg sportfogadás. Na erre aztán való a 280K S7 Edge igaz?

Menjetek már a hülyeségeitekkel a fenébe. A G2 lazán verte az S4-et,mégis ment a fikázás hogy s4 így s4 úgy aztán még csúnya is volt.

Tényleg nem érzem hogy miért kell átjárkálni másik topikba fikázni. Nem a samu meg a Szifon szar hanem a tulajok 70%-a hülye a telefonjához. Ez igaz az összes telóra.

[ Szerkesztve ]

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#615) ateszapa748 válasza furio (#612) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Nekem volt pár felső kategoriás telefonom. Kb. az összes :D . Ez előtt S7. Mindegyiknek van pizitív-negatív tulajdonsága... Kinek ez, másnak az... Amit te írsz az egy f..ság. Ez a telefon sem jobb, sem rosszabb mint a többi felsőoktatás telefon, csak más! Igaz nem 180-200 ért vettem a teleoint és "barom" sem vagyok, de ez a telefon semmivel nem kevesebb mint egy S7...Sőt!!!

[ Szerkesztve ]

(#616) balgab84 válasza furio (#612) üzenetére


balgab84
aktív tag

Kicsit kamu szaga van amit irtal, en ezeket abszulut nem tapasztalom a keszulekkel, szerintem a baratod egy kinai utangyartott telot vett :-) abszurd amit leirtal. Foleg irtad,h a g4 se volt valami jo??? Vicc!!! Tenyleg ne vegyel lg telefont!

[ Szerkesztve ]

(#617) safizoo válasza furio (#612) üzenetére


safizoo
tag

"ennyire gyengén összerakott telefont"
Itt bukik el a kamu. Semennyire nem gyenge az összeszerelése.
Aki ilyet állít az szimplán hazudik.
Ezt gondolom simán igazolja akinek a kezében van.

(#618) Quqesz válasza furio (#612) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Egyszerű, nem kell ilyet venned. Mindenkinek más jön be...én pl a szifon előlapjától hányok....csak káva,káva,káva..........ja ott egy pici kijelző is.

(#619) furio válasza Wucky (#614) üzenetére


furio
aktív tag

Ember. Van LG telefonom, volt LG telefonom s lesz is.

De ha valami sz*r akkor már ne is tegyük szóvá?

Ráadásul a 10 éves regem alatt 1x se flameltem.

De ha valami kritikán aluli, akkor kritikán aluli.

Lorem ipsum dolor et sit amet

(#620) furio válasza safizoo (#617) üzenetére


furio
aktív tag

Dedó. Mivel a teteje unibody, ott szinte nem összeszerelésről hanem összeragasztásról kell beszélni. Nyilván nem ezt a részt illettem kritikával.. nemáár...

Nagyon egyszerű, végy egy G5öt, majd csekkold párszor a moduláris csatlakozót ;)

[ Szerkesztve ]

Lorem ipsum dolor et sit amet

(#621) furio válasza balgab84 (#616) üzenetére


furio
aktív tag

G4 NEKEM nem tetszett, de írtam ez SZUBJEKTÍV, ettől még elismerem hogy JÓ telefon, a direkt félreértelmezéssel nem tudok és nem is akarok mit kezdeni.

A kijelző nyomásra való érzékenységét pedig kizárt h ne tapasztald, én tapasztaltam. S bármikor tapasztalom ha itt van jóbarátom a cégben

Lorem ipsum dolor et sit amet

(#622) furio válasza ateszapa748 (#615) üzenetére


furio
aktív tag

Szerintem pedig pont, hogy a csúcskategóriában nem lehet megengedni ilyen hibákat, de mindegy, én se nem Samus se nem iPhoneos nem vagyok de semmilyen más gyártónak nem tartozom hűbérességgel.

Egy rakat LG cuccom van ( van g3 is pl.., monitor, tv, sőt még egy repedt kijelzős flex2-m is van, ), sőt. De már az is gáz, ha ezt bizonygatnom kell, mert írtam egy tapasztalati pár sort a telefonról..

Kövezzenek meg, de a moduláris rész + a kijelző szerintem nem elfogadható ebben az árszegmensben....

Na mindegy, a téma részemről lezárva.

[ Szerkesztve ]

Lorem ipsum dolor et sit amet

(#623) safizoo válasza furio (#620) üzenetére


safizoo
tag

Már 3 hete vettem meg a g5-öt.
Egy moduláris szerkezet valóban nem hasonlítható össze egy összeragasztott vacakkal.
Peace

(#624) papi77 válasza furio (#612) üzenetére


papi77
addikt

Èn nem vettem èszre,hogy rossz lenne a kijelző,vagy a kèszülèkház minősège!
De lehet,hogy a barátod kifogott egy selejtest!

Az első: NOKIA 1611

(#625) Wucky válasza furio (#619) üzenetére


Wucky
senior tag

Nem azt mondtam hogy ne tedd szóvá ha valami szar,de ez magyar sport hogy fikázzuk a másikat. Mindenbe lehet silány összeszerelés. 1 hónapos S7 edge-nek befolyt a kijelzője. Most szervizbe van. Munkatársam annyira ki volt akadva,hogy egész műszakba üvöltött. Ez nem vicc. Akkor most a Samu is kritikán aluli? Nekem is csomó cuccom van mindkét cégtől. Őszintén mondom elégedett vagyok velük. Nem kell bizonygatnod semmit,csak azért írtam amit írtam,mert divat a fikázás.

[ Szerkesztve ]

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#626) Quqesz válasza furio (#620) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Pici tévedésben vagy, a kijelző nem ragasztva, hanem csavarozva van, épp úgy ,mint a szifonban. Emiatt könnyű is cserélni szerencsére :)

[ Szerkesztve ]

(#627) lalika740


lalika740
aktív tag

Lehet hogy v10 szép de egyébként egyáltalán nem voltam elájulva tőle.A G5 igen is gy jó telefon.Azt mondtam mielőtt nem vettem hogy nem is fogok mert csúnya .Megvettem egyáltalán nem csúnya sőt nekem tetszik.Nem vagyok elfogult mert egyszerre volt van 4 telefonom.Lg böl v10 ezt most eladtam g4 és g5.A g5 köröket ver a g4 re minden szempontból.Megvettem a samsung s7 edge t is az volt a 4 ik.Kb ugyanaz mint a g5 tudásban mindenben.Ugy hogy szerintem ne húzzátok le a g5 öt mert nagyon jó készülék.Mellesleg nem dicsekedni szerettem volna csak igy reálisabb az értékelésem úgy hogy mind egyszerre a kezemben van.ill.volt mert a v10 et eladtam.Köszönöm :R :R

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#628) CsGábor


CsGábor
tag

Korrekt telefon lett a G5 de azt be kell látni hogy formailag megosztó ami szerintem jó. Egyedi, ami nem egyszerű a telefonok közt. Jelenleg G4-em van és teljesen elégedett vagyok vele (illetve nem teljesen mert nagyon halk ha fülessel használom de ez ritka). Ellenben a jelenlegi kínálat alapján a következő tervbe vett telefonom nem a G5 hanem a HTC 10. Mondjuk ez még változhat mivel a G4-et még nem szándékozom így 11 hónaposan lecserélni.

[ Szerkesztve ]

(#629) 19_OsY_81 válasza CsGábor (#628) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Nézd meg a htc 10 árát. Hivatalos bolti ár 269.000 huf. Ez borzasztóan sok...

(Egy boldog S7 tulaj)

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#630) akooos


akooos
veterán

Ha esetleg valakit érdekel, LG G5 nyereményjáték van az Android Authority oldalán.
Minden héten kisorsolnak világszinten egy-egy telefont. Esély minimális, de van :)

[link]

(#631) safizoo


safizoo
tag

Nekem lehet kva jó egy telefon, ha nincs benne nafta!
Egy töltő mellett tartott telefon nem mobiltelefon, hanem töltős telefon.
Uff.

(#632) ateszapa748 válasza lalika740 (#627) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Ezzel én is egyet értek :)

(#633) CsGábor válasza 19_OsY_81 (#629) üzenetére


CsGábor
tag

Nem is most akarom megvenni, csupán a jelenlegi csúcsmodellek közül ő a legszimpatikusabb, tudásra és küllemre. Mint azt korábban írtam, jelenleg (szinte)teljes megelégedéssel használom az LG G4-et. Váltást olyan 1-1,5 éven belül - 2017 előtt semmiképp - tervezek. Addig sok minden változhat, még a HTC 10 ára is. Ha megnézzük az előző HTC-k(vagy bármely gyártó) árait, 1-1,5 év alatt 70-100ezres árcsökkenés figyelhető meg. Nem hiszem hogy akkorát fejlődne ezen időn belül a technika hogy ne lenne használható a mostani csúcs telefonok bármelyike.
Mindemellett elismertem azt is hogy teljesen jó lett a G5. A G4 előtt HTC one M7-t használtam másfél évig elégedetten amit fiam megelégedve "nyúz" mióta én G4 re váltottam. Megjelent a G4 s amint megláttam, kézbe fogtam egyből bele is "szerettem". Na a G5 esetében az első látásra "ez kell nekem" érzés nem ütött be. :))

[ Szerkesztve ]

(#634) lalika740 válasza ateszapa748 (#632) üzenetére


lalika740
aktív tag

Köszi :DD :DD :DD :DD

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#635) Quqesz válasza lalika740 (#627) üzenetére


Quqesz
nagyúr

+1
Nem lett rosszabb semmivel sem a többihez képest...

(#636) krazo válasza dkovizoli (#613) üzenetére


krazo
csendes tag

A cam plust lehet a telefonnal együtt és külön is tölteni, van egy kis LED ami jelzi a töltöttséget. Használatkor folyamatosan tölti a telefont és a telefon üzengeti hogy feltöltve választd le a töltőt. Amíg a cam plusban van szufla 100% lesz a G5 töltöttsége.

Multikapszulás és hordozható kávéfőzők: www.hibrew.hu | Olasz kávék Nápolyból: NES,DG,ESE POD, őrölt és szemes: www.hibrew.hu/olaszkave | https://www.hibrew.hu/Outlet-termekek

(#637) dkovizoli válasza krazo (#636) üzenetére


dkovizoli
addikt

Ok. Köszi. Mert töltöttem együtt és a telefon már jelezte, hogy 100%, de a cam plus még pirosan világított. Akkor az még nem lett 100% ezek szerint. Majd töltöm külön, amíg fel nem töltődik.

[ Szerkesztve ]

(#638) Damage401


Damage401
senior tag

Sziasztok!

Egyelőre csak informálódás azután ki tudja mit hoz a jövő. :) Tisztában vagyok vele, hogy nem tudjátok átadni az érzést, hogy milyen a készülék. De pár információra lenne szükségem amit csak Ti felhasználók tudtok megírni, mivel birtokoltok és nem csak a süketelés megy! Kamera utána tudok járni, hogy milyen képeket készít. Ezen felül lenne még hogy Ti hogy ítélitek meg? Sima moduláris aljazattal milyen a hangzása a készüléknek? Hány bites a DAC? 3,5mm Jack keresztül Ti hallotok statikus zajt? (Nekem anno LG G2 volt sajnos) Mennyire hangos a beépített hangszóró? Beszédhangszóró minősége? (recsegés, torzítás, ismételt statikus zaj van e) (nexus 4 sajnos volt) Aksi idővel hogy vagytok kibékülve? GSM Arena Battery life szerint 60h nem valami kimagasló ha csak a szifon kicsi akuját is nézem vagy az ÉN jelenlegi Z5c (86h) teljesítményt. Nem fikaként írtam a zárójeles dolgokat, csak érdekel mivel vásárlás előtt állok és Samu S7 kivűl még ő is benne van a pakliban. Igazán a Ti tapasztalatokra adok mivel mindennap veletek van és használjátok. Ha valaki úgy gondolja privátba is megírhatja mit gondolok.

Előre is köszönöm a választ.

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#639) safizoo válasza Damage401 (#638) üzenetére


safizoo
tag

A DAC alapból 24 bites. A füles hangzást nem tudom megítélni, de az alja, mivel moduláris és üres műanyag, ezért hangosan szól. Egy g2 hez képest kifejezetten hangos.
Az akksi időben sem vagyok kompetens, mert én inkább veszek 3 akksit és kicserélem ha kell, nem bírom a töltő parát.
A g4 nel jobb, de csoda nincs.
Ezért cserélhető.
Ha neked nem gond a nafta, és nem kell infra, akkor s7.

(#640) drmotto


drmotto
őstag

A Cam+ modul az tulajdonképpen mire jó? Mert nekem annyi jött le, hogy lett hozzá pár gomb, meg egy tekerős zoom, és ennyi. Írnátok róla pár szót?

(#641) thebiker válasza dkovizoli (#637) üzenetére


thebiker
tag

Igen, igen .... Én is így jártam. Külön töltöttem a cam modult egy éjszakára és reggelre zölden világított...

(#642) Wucky válasza drmotto (#640) üzenetére


Wucky
senior tag

Kétállású exponáló gomb,plussz akksi,fotó-videó váltó gomb,zoom gomb. Olvass utánna hogy kell fényképezni. A 2 állású expo gomb jó dolog.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#643) drmotto válasza Wucky (#642) üzenetére


drmotto
őstag

Tudom hogy jó dolog, volt kompakt fényképezőgépem, az is tudta. De igazából ez csak kényelmi funkciókat ad hozzá nem?
Nem ormótlan tőle a telefon? Amerre én járok, mindenhol modul nélkül van kiállítva, így nem tudom megnézni.

(#644) akooos válasza drmotto (#643) üzenetére


akooos
veterán

Ad egy kellő tapadást is, plusz könnyebb fogni, mintha csak a telefont fognám. Így nem csak óvatoskodva lehet fotózni és nem kell a kijelzőt tapicskolni, amitől elmozdul a telefon sokszor.

(#645) Wucky válasza akooos (#644) üzenetére


Wucky
senior tag

+1

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#646) Sebibalu válasza drmotto (#643) üzenetére


Sebibalu
őstag

Nem szép de jó a fogása. Valamint a plusz power sem jön rosszul egy egésznapos túra során.

(#647) drmotto


drmotto
őstag

Köszönöm mindenkinek az infót.

(#648) lalika740 válasza Sebibalu (#646) üzenetére


lalika740
aktív tag

Szia .Néztem a neten az árakat a kiegészítőkhőz .Nem tud valaki valami elfogadható árlistát belinkelni?? :R

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#649) bounty123 válasza Sebibalu (#646) üzenetére


bounty123
őstag

Tényleg nem szép :) Mondjuk erre a plusz power igényre egy powerbank is megoldást nyújt, vagy az akkus tokok. Szóval kicsit parasztvakításnak tűnik ez az egész. Az audio modul is elég erőltetettnek tűnik, miért nem csinálták eleve jobbra az integráltat? Ja persze, hogy a nyomi vegyen szép pénzért még egy modult.

(#650) dkovizoli válasza bounty123 (#649) üzenetére


dkovizoli
addikt

Szerintem még mindig jobb mintha a hátára gumiznék egy powerbankot és még fotózni is könnyebb. Az audióval egyetértek. A bemutatóját élőben néztem a youtube-on, elmondom,hogy nem tetszett a g5. Most mégis itt van és tetszik. Ez pont olyan dolog lehet, mint anno a htc desire-m amikor használtam, hogy nekem ilyen tepsifonok nem kellenek, most mégis van több is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.