Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) safizoo válasza Tosee (#1450) üzenetére


safizoo
tag

Ezt valamiért nekem is csinálja. Én pebble-vel használom, azt hittem az kavar be.

(#1452) stilo18 válasza Tosee (#1450) üzenetére


stilo18
addikt

Újraindítás után egyszer nekem is mindig megkellett adni a kódot A9-en.
Ez ilyen szerintem.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#1453) MaxxDamage válasza Tosee (#1450) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Elsőként (bekapcs vagy restart után) mindig a kódot (vagy mást ami van bizt. funkció beáll. az ujjlenyomaton kívül) kéri a V10 is. Direkt így van megcsinálva a rendszer, mert pl. ha az ujjlenyomat beazonosítást / beolvasást nem tudja 5x egymás után beazonosítani (ujjlenyomatot) , akkor a kóddal lehet belépni /nekem az van beáll., és az ujjlenyomat olvasó/ (vagy más kiválasztott bizt. funkcióval ~ tetszés szerinti) --- Magyarul, csak olyan, hogy ujjlenyomatos azonosítást beáll. nem lehet....mellette mindig kell lennie valami másnak is beáll. lenni... mint "secondary" :B :K ---

Szerintem nagyon jó kis találmány ez, és a V10 -be is jó, hogy van.
Mivel lényegében V10 -em van, így megy OFF -ba ez a h.sz. (bár G5 -höz is hasznos lehet) ;)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#1454) Aryon87 válasza Wucky (#1449) üzenetére


Aryon87
félisten

Az a rovedebb folia kellene. Na majd beszerzek valamit, hatha bevalik, mert muszaj neki. Bar jonne mar meg a tok is..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1455) kakuk100 válasza Aryon87 (#1454) üzenetére


kakuk100
őstag

Szia!
Szerintem bőven elég egy jó tok. Én nagyon ajánlom az LG gyárit. Elől-hátul véd ha leesik, védi a sarkakat és jól is néz ki.Én sosem használtam fóliát csak az LG gyári tokot és nincs egy karcom se és a G4 en sincs. :K

[ Szerkesztve ]

(#1456) Aryon87 válasza kakuk100 (#1455) üzenetére


Aryon87
félisten

G4-re volt folia is es tok is. Egy megmaradt tartalek uvegfoliam is van, az fut a hirdeteseim kozt.
G5-re jon egy egyszeru szilikon tok, de ha az uvegfolia is lenne ra, nyugodtabb lennek :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1457) dkovizoli válasza Tosee (#1450) üzenetére


dkovizoli
addikt

Igen , ez így van gyárilag, de már látom más is írta.
Azt hiszem akkor rendelek én is gyári tokot. Kétszer már így is leesett. Sajnos egy pár apró karcot sikerült csinálni rá. De legalább a fém ház nem törik.

(#1458) Tosee válasza dkovizoli (#1457) üzenetére


Tosee
őstag

Akkor megnyugodtam! :B
Köszi mindenkinek! :R

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#1459) fonix232 válasza Tosee (#1450) üzenetére


fonix232
aktív tag

Az UJJLENYOMAT (nekem nincs se régi, se új lenyomatom) mint feloldási módszer az egyik legkevésbé biztonságos - a szenzor könnyedén átverhető, és szó szerint mindenhol otthagyod a kódot. Kb. mintha konfettire felírnád a bankkártyád PIN kódját és amerre mész, szórnád. Emiatt a Google, az Appel példája után, úgy döntött hogy indulásnál az ujjlenyomat nem elégséges autentikáció, ezért üsd be a kódot. Ez nem csak a G5-ön van így, hanem az összes ujjlenyomat-olvasós Androidos telefonon (amin 6.0 vagy újabb fut).

Mert csak.

(#1460) Sepp válasza Aryon87 (#1447) üzenetére


Sepp
csendes tag

Én tuti küldeni fogom, a sarka kivilágosodik meg látok benne egy halvány lila foltot is, azért nem ezt várnám egy 150e+ telefontól.... :((

(#1461) Aryon87 válasza Sepp (#1460) üzenetére


Aryon87
félisten

Majd oszd meg a vegeredmenyt :K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1462) Wucky válasza Aryon87 (#1454) üzenetére


Wucky
senior tag

Én Spigen Rugged Armort használok. Jó a fogása és nem lesz tőle nagyon durábel a teló.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#1463) Aryon87 válasza Wucky (#1462) üzenetére


Aryon87
félisten

Hirtelen valami filleres atlatszo szilikont rendeltem. Majd ha lesz love a kartyan, kap egy normalisabbat is :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1464) Outblast


Outblast
tag

Sziasztok!

Szeretném lecserélni a régi G2 minimet és a G5 vagy V10 között vacilálok nagyon.
Van itt olyan akinek esetleg volt már dolga mind2vel?
Mind2 nagyon bejön kinézetre a V10ben úgy olvastam jobb a dac míg a G5 gyorsabb, ez a modulos dolog engem hidegen hagy, viszont zenét elég sűrűn hallgatok (15k körüli Sennheiser és SoundMagic fülessel).
Bár gondolom nem a G2 mini a zenelejátszás királya így szerintem ettől csak jobb lehet a G5 is, de azért 1-2 tapasztalatot osszatok meg pls és segítsetek dönteni. a G5 mellett szól az is hogy Tmobilenál előfizuval ki tudnám hozni 19x6790ft + 4000ft az előfizetés, míg a V10et csak egy összegben vehetném meg netről kb 135 ezer ft-ért.

És még lenne egy olyan gondom, hogy a munkahelyen nehezen van térereje a Tmobilenak és ugrál 2g-LTE között (Bosch és sajna csak Vodanak van erősítő mivel a céges mobilok is azok, viszotn Vodanal 200felett van a G5 :( )és emiatt eléggé merül a G2 mini. Vajon a G5-tel is ez lenne a helyzet vagy esetleg abban már erősebb vevő van (nemértek hozzá sry ha marhaságot írtam :) )

előre is köszi és sry hogy ilyen hosszú lett, de nehéz a döntés.

(#1465) SpongyaBob válasza fonix232 (#1459) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Nem igazán értem, hogy miért nem biztonságos az ujjlenyomat olvasó :F

Teljesen normális, hogy bekapcsolás után kéri a kódot, meg az is ha ötször elrontod akkor is kéri a kódot.. Ez már az Apple-nél is így van az 5s óta.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1466) bounty123 válasza SpongyaBob (#1465) üzenetére


bounty123
őstag

Mert az ujjlenyomatod otthagyod mindenhol és ha megszerzik, viszonylag könnyen készíthető belőle feloldó eszköz, demonstrálták a gyakorlatban. Az ujjlenyomatod pedig soha nem tudod megváltoztatni, ellentétben egy jelszóval, pin-el stb.

De annál mindenképp jobb, mintha nincs jelszó, vagy 4db. 1-es, vagy abcdef a jelszavad vagy hasonló egyszerű kódok.

(#1467) ferrari1 válasza bounty123 (#1466) üzenetére


ferrari1
őstag

Ez most komoly? Kik vagyunk mi? Nemzetközi bűnözők, maffia keresi a mi telefonjainkon lévő adatokat? Bizonyos szinten, ahol tényleg fontos adatok vannak a telefonokon, ott nem hinném, hogy csak egy ujjlenyomat védi őket. Nem hinném, hogy az átlag Pistike elhagyott esetleg ellopott telefonját egy komplett ujjlenyomat hamisító banda venné kezelésbe vagy egy ilyen csoportot bárki is megbízna ilyennel. Többe kerülne hamisítani egyet, mintha megvenné a telefont. A napi életben egyáltalán nem tartom életszerűnek az Általad leírt esetet. Véleményem szerint napi használatban igen is, biztonságos.

(#1468) bounty123 válasza ferrari1 (#1467) üzenetére


bounty123
őstag

Ezek tények, aztán hogy kinek mennyire fontos a mobilján tárolt adat, az már egyéni kérdés. Nem tudom, hallottad-e az elmúlt hetekben pl. a teamviewer botrányokat, rengeteg user gépére törtek be a pénzüket levadászandó. Nekem pl. az összes jelszavam ott a telómon, igaz külön jelszóval levédve keepass-ban. Eleve jelszó emlékeztetőhöz a gmail van megadva ki tudja hány site-on, már csak a gmail-hez hozzáférve nagy kért tudnak okozni. Én is megelégszem egyelőre az ujjlenyomattal, elfogadom a kényelem miatt a biztonsági kompromisszumot, de közben tudom, hogy marhára könnyen kijátszható, akár fotóból is rekonstruálható az ujjlenyomat, hackerek megcsinálták.

[ Szerkesztve ]

(#1469) akooos válasza ferrari1 (#1467) üzenetére


akooos
veterán

De ha hozzáférnek a telefon adataihoz, akkor megtudják, hogy mennyire nincs pénze az embereknek ;]

Én sem értem ezeket a parázásokat, amúgy sem kötelező használni a lopható ujjlenyomatot.

(#1470) Wucky


Wucky
senior tag

Srácok!
Nektek enged otthoni wifit beállítani? Mert nekem nem. Csak otthoni címet enged. Aa wifi ki van szürkülve.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#1471) Wucky válasza Wucky (#1470) üzenetére


Wucky
senior tag

Ezt megtaláltam hogyan kell,de nem úgy működik ,mint lolli alatt sajnos.

Pár észrevétel eddig a telóról:
Kellemes a fogása,bár száraz kézzel túl csúszósnak érzem,így mindenképp kell rá tok. Napfényben nekem kicsit kevés a fényereje,mivel sok sötét témáju alkalmazást használok.
Kamera manuális módjától többet vártam. Nem tudom hogy G4 esetében is van e az AE-L,de engem idegesít hogyha kikapcsolod az iso és fényerősség manuális beállításához,akkor amint az Iso-t vagy a zárididőt állítod visszakapcsol. Ilyenkor 400-800 sőt akár 3200-as értékre is feltolja az iso-t valamint elállítja a záridőt is. Lehet csak nekem kell megtanulni vele bánni,de ez akkor is idegesítő.
A valós hisztogramm viszont jó. G4-el összehasonlítva jobban mos a szoftver,igaz elég nehéz témával próbáltuk. A G4 sajnos nem nálam volt,így azt nem tudtam kipróbálni. Gyors mozgást elég nehéz vele jól lefényképezni a fent említett beállítási anomália miatt,mivel alacsony isonál ,kis záridővel nehéz elég fényt juttatni a chipre.
Majd rakok fel képet amit a vonatból lőttem kb 80-100km/h sebességnél és eldöntheti mindenki hogy gép vagy fotós hiba e . :))

[ Szerkesztve ]

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#1472) Snoop27 válasza Wucky (#1471) üzenetére


Snoop27
őstag

Nem tudok erdemben reagalni a hozzaszolasodra, mivel G4-em van, csak arra leszek kivancsi milyen ISO-n es milyen zaridovel fotoztal a vonatrol, mert ahhoz szvsz legalabb 1/3200 kellene.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#1473) Bilux válasza Wucky (#1471) üzenetére


Bilux
veterán

vonatról vasárnap

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1474) Zedroxine


Zedroxine
tag

Sziasztok!

Mióta kijött a G5 szemezek vele. És most úgy tűnik hogy augusztus 20 után (akkor jár le a mostani előfizum a piros szolgáltatónál) én is g5 tulaj leszek.
Viszont szeretném azt megkérdezni mivel világ életemben tok és fólia volt a telómon. Hogy ki mit és miért használ?
Most egy G2-esem van korábban Nillkin quickwindowos flip-tokkal, most "gyárinak tűnő" "orizsinel". Illetve egy matt fóliával (nem a védelem hanem a csúnya ujjlenyomatok ellen inkább :D ).

Azt tudom hogy hatalmas előrelépés lesz a G2höz képest ez a teló. Csak szeretnék infót szerezni hogy ki mit és miért használ. Ha tudtok akkor helyet is linkeljetek légyszi hogy ki honnan vette.

Köszönöm szépen :)

ui.: és nagyon buta kérdés, de ha jól olvastam Aryon fórumtás pont úgy vette a készüléket, hogy volt még vissza az előző telóból, vagy részlet vagy még hűségidő nem tudom. Ilyet szerintetek pirosék is vállalnak?

PUBG: WonderMonkey ||"Én normális vagyok, a hangok is ezt mondták"

(#1475) Vikooo válasza Zedroxine (#1474) üzenetére


Vikooo
addikt

Neki csereutalvanyos lett a G4, ugy hozta ki a G5 -ot.

[ Szerkesztve ]

(#1476) Quqesz válasza Wucky (#1471) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az AE-L a G4,V10,G5 esetében is ugyan úgy működik. Ha manuálisan állítasz, akkor minek rakod vissza auto módba? Ha meg visszarakod az autómata a saját algoritmusa alapján állítja be, ami egyezik a sima auto móddal. Ez normális. Ha AE-L világít, akkor manuálisan van iso/záridő, ha nem, akkor auto. De auto módban csak expozíció értéket állíthatsz,amint iso-t v záridőt használsz egyből manuális beállításra áll át, de ez így van rendjén. Olyan opció nincs, hogy pl záridő manuális és iso auto mód(fordítva szintên)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#1477) Wucky válasza Quqesz (#1476) üzenetére


Wucky
senior tag

Értem,de én mindent manuálisan akarok állítani. Csak épp nem tudtam hogyha nem világít akkor van auto-n. De ha világít fényerősséget nem lehet állítani.
Még 2 óra aztán dobom a képet én is.

Jelenleg gyári fólia és spigen rugged armor tokom van. Majd fóliát még kell vennem,amint eldöntöttem hogy vegyek e üvegfóliát.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#1478) Vikooo válasza Wucky (#1477) üzenetére


Vikooo
addikt

Mert akkor az adott fenyviszonynak megfeleloen rogziti a zaridot es az erzekenyseget, vagy ha te piszkalod ezeket, akkor az AE-L (Auto Exposure Lock) megnyomasaval tudod visszaallitani a jelenlegi fenyviszonynak megfelelo, auto ertekekre.
Ha ezekbe belenyulsz akkor az expozicio kompenzacio automatikusan tortenik, te nem tudsz belenyulni.

(#1479) minikahona


minikahona
tag

Két hete megrendeltem ezt a tokot, ma érkezett meg. A beépített kijelzővédő plexit szokni kell, de tetszik, főleg a kis fülek, amik eltakarják a jack illetve az usb csatlakozókat. Az első része szilikon, a hátsó része puha tapintású műanyag. Ennyi pénzért szerintem megéri. Itt van 3 kép: [link],[link] és [link].

We are the Borg. Your biological and technological distinctiveness will be added to our own. Resistance is futile.

(#1480) Wucky


Wucky
senior tag

vonatból

Expo idő :1/2000
Iso:400

Azért kíváncsi lennék hogy pontosan hogyan is kell direkt linket tenni Flickr-böl telefonon.

[ Szerkesztve ]

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#1481) Wucky


Wucky
senior tag

Talán sikerült.
Full Hd monitoron szarul mutat teljes felbontáson. Ezt még tanulni kell. :W

[ Szerkesztve ]

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#1482) Quqesz válasza Wucky (#1481) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ezt ahogy látom ablakon keresztül lőtted, az mindég ront a képen.
AE-L alatt azért nem tudod állítani az expozíció korrekciót, mert a záridővel/iso-val teszed ugyan azt. G4 esetében is így van.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#1483) Outblast válasza Outblast (#1464) üzenetére


Outblast
tag

erre valaki? :)

(#1484) Aryon87 válasza Outblast (#1483) üzenetére


Aryon87
félisten

Én már adtam kezdőlöketet a v10 topikban :P

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1485) Wucky válasza Quqesz (#1482) üzenetére


Wucky
senior tag

Hát sajnos ezeken a vonatokon nem lehet az ablakot lehúzni. De még gyakorlok majd.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#1486) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Abban tudnátok segíteni hogy mit állítsak be, hogy ne zabálja le a teló a mobilnetet? Nekem 26-án van forduló a vodánál, 500 megás netem van amivel totál elvagyok, de 3 nap alatt eltűnt a fele :Y és melóban és otthon is wifin vagyok. Tehát ez hogy lehetséges?

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1487) akooos válasza SpongyaBob (#1486) üzenetére


akooos
veterán

Menj be az adathasználatba és mondd el, hogy mi fogyasztja el. Lehet, hogy frissített 30 appot mobilneten. Nekem telekomnál 500 mega van szintén, de csak akkor fogy el ha jutubozok (igaz, nem G5, de az nem számít most)

(#1488) SpongyaBob válasza akooos (#1487) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Google play áruház: 170MB (le van tiltva az auto frissítés, ezért nem értem)
Google szolgáltatások: 41MB
Android operációs rendszer 10MB

de mondom gyakorlatilag wifin vagyok végig, bár a wifi inaktív ha nem használom a telót.
na de ez akkor is normális hogy mobilneten frissítget a háttérben?

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1489) T0rnad0 válasza SpongyaBob (#1488) üzenetére


T0rnad0
addikt

Smart network lenne a probléma?

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

(#1490) stewe780 válasza SpongyaBob (#1428) üzenetére


stewe780
őstag

Szia!

Mi lett neked ezzel a beégéssel, megmaradt?

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1491) SpongyaBob válasza stewe780 (#1490) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Szia!

Eltűnt, de mivel rögtön bekapcsoltam az always on displayt ez a panelnak nem tett jót, de most már okés :)

(#1489) T0rnad0 Köszi! Megnézem :)

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1492) stewe780 válasza SpongyaBob (#1491) üzenetére


stewe780
őstag

Köszi!

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1493) stewe780 válasza apuc (#1379) üzenetére


stewe780
őstag

Szia!

Nálad mi lett ezzel a beégéssel? Javították, cserélték? Vagy még folyamatban van?

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1494) Aryon87 válasza SpongyaBob (#1486) üzenetére


Aryon87
félisten

Ismeros szitu. G4 eseteben mikor kdz-s telepiteseket csinaltam, 2 het alatt megette az 1.2 gigas netem. Most is hasonlo a szitu, mert mar elfogyott a net. Vennem kellett +500mb-ot.. (Telenor)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1495) SpongyaBob válasza Aryon87 (#1494) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Már csak azt lenne jó tudni, hogy ha folyamatosra kapcsolom a wifit tehát hogy alvó módban is bekapcsolva maradjon akkor vajon a mobilnet (4G) aktív-e? Ha nem akkor az tök jó, de ha igen akkor a 4G/Wifi együttesen elég hamar odaverhet az üzemidőnek.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1496) thebiker


thebiker
tag

A következő dolgokat javaslom:

faszán működik

ezt

Ezt még nem tettem fel :)

[ Szerkesztve ]

(#1497) dkovizoli válasza thebiker (#1496) üzenetére


dkovizoli
addikt

Egész jóknak tűnnek. Ha feltetted , közöld légyszi milyen.

(#1498) Wucky válasza thebiker (#1496) üzenetére


Wucky
senior tag

Engem is érdekel. Ha felteszed reflektálj kérlek.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#1499) drmotto válasza thebiker (#1496) üzenetére


drmotto
őstag

(#1500) safizoo válasza drmotto (#1499) üzenetére


safizoo
tag

Nekem innen van és ennyiért és jobb, mint a gyári töltő. Soha nem lassul be.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.