Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

4 LG után ez az első, amire azt mondom, hogy köszönöm nem :( Szomorú vagyok, mert a moduláris elképzelés nagyon jó, csak még fejlesztésre szorul. Itt elvárni az ip védettséget még erős túlzás szerintem. A UI-t már a 4-esen meguntam, Nova ment helyette (samun is az van most), a kamera nem tetszik (szerintem nem elég éles a kész kép nagyítva) és a nagylátószögi deformitás nagyon erős, bár tény belefért az egész Mátyás templon terestül/mindenestül!

Nemkéne, most a Samsung van előnyben!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#102) Quqesz válasza atike (#89) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Pédául amikor gyerekkel voltam korházban és távirányító sehol, a tv magasra rakva, a szomszédban ment és nem értette a gyerek nálunk miért nem...szóltam a nővérnek, de ennyiben is maradt. Na teló elő, lg tv volt fent, nem volt 10 sec összepárosítani és semmi akadáj elöttünk....és filléres dolog az IR....a másik gyerek anyukája meg pislogott sony Z-jével...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#103) gutriqper


gutriqper
tag

Az LG ezen megoldása tényleg innovatív. Szerintem komoly hatással lesz a mobilpiacra.
Eddig is volt szó a moduláris telefon koncepciójáról, de azért ez az első komoly implementáció.
Ez kell a mobilpiacnak, ez kell nekünk!

(#104) Skyhigh válasza #86973952 (#100) üzenetére


Skyhigh
senior tag

Egy távirányítóval könnyebb az élet, ez mindig kéznél van.
Továbbá TV, STB, Mediabox, Klíma, Hifi, HTPC, stb mind irányítható vele.
Nyaralás alatt, ahol a klíma használata feláras, ott igazi kincs (bár olcsójánosság, de nem érdekel), €35-t másra is eltudok költeni.

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#105) gutriqper válasza gerii (#93) üzenetére


gutriqper
tag

Dehogynem. Ez a legjobb. Beállítasz valami muzsika tv-t, aztán indul a buli. :-)

(#106) atike


atike
nagyúr

Na erre kaptam jópár valós és életszerű felhasználást... :) Köszi a válaszokat, így már értem, hogy van akinek igenis előny ha van benne... :)

(#107) Shyciii válasza schawo (#99) üzenetére


Shyciii
veterán

Nem. A V10 minőségben nem váltja ki a FiiO-t. Attól, hogy külön DAC került a V10-be, attól még nem lett egy kifejezetten minőségi eszköz zenehallgatáshoz. Egy jó DAC ehhez még édeskevés. Olvass utána, hogy a FiiO miket tartalmaz (teljes pontossággal leírják mire milyen chipet használtak kategóriájuk szeirnt bontva), és akkor világos lesz minden. Üdvözendő, hogy telefonba került minőségi DAC, de ettől még mindig nem lett minőségi.

(#108) Tüske0614 válasza akooos (#72) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Pedig határozhatná.. Itt mindenki évről évre felső kategóriás telefonra cseréli a "régit ". :W

(#109) schawo válasza Shyciii (#107) üzenetére


schawo
titán

Melyik FiiO-t? X5-ig bezárólag kiváltja.

nem lett egy kifejezetten minőségi eszköz zenehallgatáshoz
De az lett.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#110) Shyciii válasza Skyhigh (#104) üzenetére


Shyciii
veterán

Nem tom, hogy te eddig hol nyaraltál, de ahol eddig én voltam a klíma használatát nem úgy "vonták meg", hogy nem adták oda a távirányítót. Ez a megoldás konkrátan egy vicc kategória. Főleg hogy eddig majdnem mindegyik klíma az eszközön levő gombokkal is irányítható volt távirányító nélkül. Egy rendes hotelban nem a távirányító megvonásával oldják meg, hanem eleve olyan szobát kapsz ahol nincs klíma (tehát cseszheted az infrás mobilodat), vagy a klímát központilag tudják vezérelni szobánként blokkolva a távirányítót, tehát megint cseszheted az infrás mobilodat.

[ Szerkesztve ]

(#111) Aryon87


Aryon87
félisten

Vegyesek az erzeseim. Paratlan szamos kiadas, azok nem mindig sikerulnek jol. Ugy tunik most is ez lesz. Es jelen esetben a kulsore vonatkozik. Mashol mar irtam egy velemenyt, de inkabb megnezem eloben. Valtani ugyse fogok G4-rol, 1 nem tudok, 2 nem is eri meg.
Viszont bizom abban hogy a modularitas megbukik, es a G6-nal visszaternek a megszokott feature-hoz (ami sajna tuti nem fog megtortenni).
Az UX 5.0 tetszik viszont, varom a G4-re. Fozott rommal a G3-on fent van, ra se lehet ismeni a telora.
Koszi a tesztet. :R

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#112) migabi24 válasza Shyciii (#110) üzenetére


migabi24
nagyúr

Pedig sok helyen van így, nyílván nem a nagy szállodákba, de magánszálláson bevett szokás

(#113) akooos válasza Shyciii (#110) üzenetére


akooos
veterán

Görögországban mi például sosem hotelban szállunk meg, hanem apartmanban. Ahol pontosan úgy működik, hogy nem adják oda a távirányítót, csak napi X euróért :)

2 éve nyáron a G2 már megvolt mikor nyaraltunk és az első héten telefonnal klímáztam, aztán égett a pofámról a bőr, úgyhogy a második hétre kifizettem a "távirányítót" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#114) hito válasza Shyciii (#107) üzenetére


hito
nagyúr

"Üdvözendő, hogy telefonba került minőségi DAC, de ettől még mindig nem lett minőségi."

Jó autó a Maserati, csak nem jó. :U

Attól, mert van jobb, attól nem jó, vagy nem minőségi? Agyon dicsérik minden a V10-ben lévő hi-fi DAC-ot, de nem minőségi, értem. Egy külön erre szakosodott gyártó termékeit miért kell zsinórmértékként kezelni és ez alapján lehúzni a jelenleg legjobb minőségű hangot produkáló telefont? Esküszöm nem értem. :O

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#115) tothl válasza akooos (#113) üzenetére


tothl
addikt

Inkább az pofátlanság, hogy ezeket pluszban adják.

(#116) Shyciii válasza schawo (#109) üzenetére


Shyciii
veterán

schawo

Aha. Ezt te mondod, vagy hiteles helyen olvastad?
Először is a V10-nek hol van megadva, hogy mennyi a kimeneti teljesítménye 16, 32, 300Ohm-on? Mert én sehol sem látok adatot erről. Vajon miért? Egyáltalán rendesen meg tudja-e hajtani a V10 a 300Ohm-os fülest? DAC ide vagy oda kétlem.
V10-ben van Sabre 9018-as DAC-nak, és fejhallgatóerősítőnek a 9602-es. Kész. Slusz-passz. FiiO X5-ben ennél 1-2-vel nívósabb van PCM1792A chip van (Texas Instrument felső kategóriája). És tudod mi van még dedikált chipként a FiiO-ban, ami nincs a V10-ben, csak a szokásos semmilyen? Dedikált aluláteresztő szűrőhöz chip, feszültség szabályozáshoz (ugye az se jó, ha ugrál a fesz szint), 2db kristály osszcillátor(!). Ezek mind közvetlenül dolgoznak, semmilyen egyáb behatással mint egy telefonnál, jah és ezek mind magas minőségű alkatrészek természetesen. Gondolom az a név mond neked valamit, hogy Burr-Brown...Nah ezekkel nem bír a V10 (sem). Ez miatt sem lesz a V10 kiváltója a FiiO és hozzá hasonló eszközöknek.

hito

1. Nem húztam le.
2. Azért hasonlítom ehhez, mert ők akarják ezzel a modularitással elérni, hisz ők hirdetik hogy eljött a hifi minőség, és nem én találtam ki az ő szlogenjüket. Tehát továbbra sem lesz ettől hifi zenehallgató cucc, bármennyire is ezt akarja sugallni az LG. Egy DAC nem váltja meg a zenei világot.

[ Szerkesztve ]

(#117) dkface


dkface
aktív tag

Köszi szépen a tesztet! Sajnos egyelőre a Huawei áll nyerésre nálam, várom kiváncsian a HTC-t =) A téglás RAW egyébként döbbenetes, megkockáztatom, hogy a legjobb mobilos fotó amit életemben láttam.

(#118) xabolcsy válasza Quqesz (#76) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Igen de a g3-nak a g2 taposta ki az utat.
A g2 2013 agusztus g3 2014 február nincs 1 év közte.

Nekem se tetszik nem is vettem :P
És nem is fogok és ki se akarom próbálni.
Pedig szeretem az Lg-t :R

[ Szerkesztve ]

(#119) hito válasza Shyciii (#116) üzenetére


hito
nagyúr

Értem, ettől még minőségi, ha tetszik, ha nem. Főleg a többihez képest. Értem én, hogy nem vált ki egy olyan eszközt (bár valószínűleg az emberek 99.9%-ának nem is kell kiváltani, mert azt sem tudják, hogy van olyan, egyszerűen csak leesik az álluk a V10 hangzásától), de most akkor a benne lévő kamera is szar meg nem minőségi, mert nem vált ki egy FF Canon-t?

Az adott mobilnak a mobilok között kell helytállnia, versenyeznie, nem a hűtőgép, meg a klímaberendezések piacán.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#120) Shyciii válasza hito (#119) üzenetére


Shyciii
veterán

Igen, persze. Egy Nokia 3310-ehz képes minőségi. Ha így nézzük, akkor minden minőségi, csak a megfelelőhöz kell hasonlítani. Csak ezzel az a bajom, hogy az LG marketing-ja nem ezt mondja, és így már igencsak sántít. Az átlag embert akit mondasz, annak meg pont tök felesleges a DAC, mert mp3-at hallgat. Egy jó minőségű DAC-ot mp3-al kihasználni nem fogsz. Így viszont ez félkarú óriást juttja eszembe. Az átlag ember inkább feladná a modularitást azért, hogy nagyobb akksi legyen benne, és tovább tudja használni. Ez a modularitás jelen állapotában olyan innováció, ami a parasztvakítás kategóriájába esik. Ez miatt olyan kompromisszumokat kellett kötniük, ami viszont sok felhasználónak fontos lehet. Ilyen pl a minőségi összeszerelés (mert ettől lehet rossz az illesztés pl), minél nagyobb akksi, kis túlnyúlások, kávák.

Amúgy meg nem én állítottam, hogy le tud váltani egy FiiO-t. Én csak elmagyaráztam, hogy messze nem képes kiváltani.

[ Szerkesztve ]

(#121) #16820480 válasza Shyciii (#116) üzenetére


#16820480
törölt tag

Azért vicces, hogy kivel vitázol erről ;]

A PCM1792A ki szerint jobb a Sabre chipnél? Én most váltottam 9018-ra egy PCM1795-ről, és minden tekintetben jobb hangot ad. Nem lehet kategórikusan kijelenteni, hogy az alkatrész miatt az egyik jobb lenne a másiknál. :U Egyébként meg mintha a kolléga is pont azt írta volna, hogy X5-ig minden Fiio-t ver. Tehát például a Cirrus DAC-os X3-at, meg a Wolfson DAC-os cuccaikat.

(#122) SkyLine3000 válasza koxx (#95) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Az a nagy hype az infrában, h nekem szinte az összes ketyere be van rá programozva, ami a lakásban található (tv, hifi, beltéri, dvd, légkondi stb). Soxor jól jön, amikor az aktuális távirányítót épp a föld nyelte el. Vagy már szarakodik a távkapocs és nem kell másikat venni, mert ott a teló.
Nekem hasznos.

[ Szerkesztve ]

(#123) Skyhigh válasza Shyciii (#110) üzenetére


Skyhigh
senior tag

Apartmannál...
Köszönöm a korábban hozzászólókat, hogy rávilágítottak mire is céloztam.
Nem mondom, hogy nincs lelkiismeret furdalás, de olyan helyen ahol csúcsidőben benne van az árban a klíma, de előtte/utána akár 1 héttel már feláras és pont akkor van vagy 40 fok, akkor nem hiszem hogy sokaknak lenne bűntudata. (főleg ha a szomszédban a kisgyerekes családnak ingyen odaadják, neked meg nem)

Korábban hogy a sok eszközt vezérleje valaki egy távirányítóval, vett egy okos távirányítót ami pl egy Harmony 20-30k, ma már elég egy telefon...

[ Szerkesztve ]

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#124) Shyciii válasza #16820480 (#121) üzenetére


Shyciii
veterán

Olvasd el, hogy mit írtam, és mit tartalmaz még a FiiO vagy más specifikus eszköz Ha szerinted egy DAC és egy fejhallgató erősítővel ellátott mobilt veri egy specifikus eszközt, akkor tényleg nagyon vicces, és innentől kezdve tényleg nincs miről vitázni, ha úgy gondolod, hogy pl a 2db dedikált kristály osszcillátornál jobb, a mobilban levő általános chip, és egyéb szintén más már leírt hangzáshoz szükséges elemnél ugyanez a helyzet. Nem is értem, hogy a Hifisták miért foglalkoznak ezen elemek összeválogatásával, hiszen egy DAC mindent megold magában, LOL :D
Én csak annyit kívánok, hogy a V10-esnél jobb hangminőséget soha az életbe ne halljál. Pont elég lesz Neked :R

(#125) schawo válasza Shyciii (#124) üzenetére


schawo
titán

Mi ez az ámokfutás? Minek ez a sok zöldség? V10-ben is van TXCO
Te tudod, is hogy miről beszélsz, vagy csak úgy jön?

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#126) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Nagyon nem tetszik hogy már lassan mindegyik gyártó elrontja a csúcsmodellt a kis kijelzővel. A csúcsmodel legyen mindenben csúcs! 5.5-6 colos! Aztán legyen legfeljebb egy mini verzio annak akinek az jön be

Huawei Mate 9

(#127) sixpak válasza H.Istvan25 (#126) üzenetére


sixpak
nagyúr

Fel a fejjel, a V10 lesz a te telefonod...
[link]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#128) helixP válasza H.Istvan25 (#126) üzenetére


helixP
nagyúr

(#129) sixpak válasza helixP (#128) üzenetére


sixpak
nagyúr

Szerintem nem....és osztom a véleményét.
De nem akarok belemenni egy újabb bébi telefon-péklapát vitába...nem vagyunk egyformák. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#130) SlayR


SlayR
senior tag

Emlékszem én még ilyen hasonló nagy újításnak szánt dolgokra amik inkább visszafele sültek el, mint jó irányba :) Sokkal célravezetőbb lett volna egy 5,7col egy "asztakurva!" külsőileg újítással, és mondjuk egy előremutató 64Gb-os tárhellyel meg mondjuk egy mindent lesöprő új dizájnú rengeteg újdonságot hozó UX-al és sokan a megjelenés előtt a bolt ajtókban aludtak volna, hogy elsőként jussanak hozzá..(de még sztem én is)

[ Szerkesztve ]

(#131) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Nem rossz.

A térerő veled van!

(#132) Próféta


Próféta
tag

A modularitásról.
Úgy gondolom, hogy nagy ötlet. Nyilván még ki kell forrnia magát, de van benne lehetőség.
Jelenleg ez még gyerekcipőben jár, de szerintem már most is van létjogosultsága.
Mondjuk éppen telefont keresek és szeretem az LG telefonjait, felületét, designt (ez mondjuk most elég megosztó, de majd megnézem élőben :) ) de azért tájékozódok máshol is. Megnézem minden gyártó csúcstelefonját. Az nem vitás, hogy erőnek egyik sincs híján, de egyéni preferencia alapján egyikből ez, másikból az hiányzik. Viszont az LG moduláris felépítése okán két fontos területen (felárért!) lehetőségem van a telefon feljavítására. Ha nekem a fejhallgatós hangminőség lényeges szempont, akkor azt a modult használom. Ha fontos, hogy sokat tudjak kattintgatni a kamerával, ráadásul minél könnyebben, és ne kelljen emiatt a nap vége előtt töltőre tenni a telót, akkor ott a kameramodul extra telepmérettel. Ezeken kívül persze még jó néhány területhez lehetne modult fejleszteni, de az elinduláshoz szerintem két fontos területet sikerült kiválasztani. Majd az idő megmondja, hogy jól döntöttek-e.
A lényeg, hogy a modulok szerintem nem a mindennapos, pláne a napi többszöri cserélgetésre valók. A segítségükkel azon a területen tudom megerősíteni a telefonomat, ami nekem a legfontosabb és nyilván benne fogom hagyni a modult szinte állandóan. És akkor lesz ez igazán nyerő dolog, ha mindenki talál olyan modult, ami a számára fontos területen minden konkurens fölé emeli a G5-öt.
Addig is az LG csinált egy tök jó telefont, ami mindenféle plusz modul nélkül is felveszi a versenyt más gyártók csúcstelóival (árban is ;] ), ráadásul cserélhető az akksi. A modulokkal pedig az arra igényes felhasználók pl. extra hangminőséget kapnak, ami a többi telefon fölé helyezi a G5-öt. Akinek pedig nem kellenek a modulok, az az alap G5-öt hasonlítsa össze a többi csúcstelóval és ne keseregjen a modularitáson, hiszen az csak egy opció. És ha így a G5 felel meg neki a legjobban, akkor bátran vegye azt, modularitás ide vagy oda.

És még valami. Ezzel a telefonnal megmutatta az LG, hogy mer tökös lenni. Lehet hogy nem jön be nekik, de ez nekem nagyon szimpatikus hozzáállás.

[ Szerkesztve ]

(#133) migabi24 válasza Shyciii (#124) üzenetére


migabi24
nagyúr

Jó emberbe kötöttél bele, veled ellentétbe ő nem a keresőből nyomja a speckókat, szerintem ne járasd le magad jobban :D

(#134) #13110016 válasza H.Istvan25 (#126) üzenetére


#13110016
törölt tag

+1
Számomra az 5.5 az ideális méret.

(#135) batai15 válasza H.Istvan25 (#126) üzenetére


batai15
félisten

Oszt az mitől csúcs? Ja hogy neked egyedül a méret a lényeg...

(#136) akooos válasza Próféta (#132) üzenetére


akooos
veterán

Szép írás, de sajnos kevesen vagyunk akik így gondolják :DDD Ahogy a kommentekből látszik, több a fanyalgó.

(#137) #06658560


#06658560
törölt tag

Amúgy érdekes, a Project Ara mennyire le van hurrogva, ahhoz mérten itt meg micsoda lelkesedés van a rosszabb modularitásáért.

(#138) Xaels válasza Próféta (#132) üzenetére


Xaels
félisten

Szépen leírtad de el kell az illúzióidat hesegetnem. A kamera kiegészítőtől nem lesz jobb a telefon kamerája. A Hi-Fi plus meg nem kapható, ha majd igen akkor meg drága lesz. A mindennapos használatnál meg kompromisszumot köthetsz, mert egyikkel sem tudod tokba tenni, nagyobb lesz a telefon.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#139) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Nem rossz!

Bár szvsz lehetett volna olyan vastag, mint az előd, így a kamera nem állna ki, nagyobb lenne az akku és lehet erősebb lenne a modul is. 7.7 mm még mindig nem vastag, maradhatott volna szerintem :B

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#140) PowerBuldog válasza Xaels (#138) üzenetére


PowerBuldog
veterán

nem hogy tokba tenni, egyáltalán tokot használni, ha cserélgetni kell az ajját

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#141) H.Istvan25 válasza batai15 (#135) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Az autógyárak se egy kisautóba teszik bele a csúcsfejlesztéseket...

Huawei Mate 9

(#142) koxx válasza H.Istvan25 (#141) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem attól csúcs vmi, hogy nagy.

(#143) PowerBuldog válasza H.Istvan25 (#141) üzenetére


PowerBuldog
veterán

:W

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#144) H.Istvan25 válasza koxx (#142) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

A csúcsmodell legyen nagy, mellé meg legyen egy mini ugyanazzal a hardverrel

Huawei Mate 9

(#145) atike válasza H.Istvan25 (#141) üzenetére


atike
nagyúr

:F

Ezeket tényleg komolyan is gondolod, vagy csak ironizálsz (trollkodsz)? :U

Nehogy már a méret döntse el azt, hogy egy adott készülék milyen kategóriába sorolható....

(#146) Próféta válasza Xaels (#138) üzenetére


Próféta
tag

Igaz, ezek tovább szűkítik a célközönséget. Már csak azok maradnak, akik a leírtak mellett nem használnak tokot. :R
Azért én nem temetem a koncepciót, megtalálhatja a vásárlóit. Szerintem a G5 magában is egy jó telefon, de tény hogy ezzel a dobással az árelőnyét elvesztette. Az idő megmutatja, hogy tényleg a bátraké-e a szerencse. :)

#136 akooos

Kösz. Az természetes, hogy egy ilyen lépésnél többen gondolják azt hogy nincs létjogosultsága. Ha a modulok kis számát és nehéz elérhetőségét (és árát?) nézzük, akkor van is némi igazuk. Merész lépés volt ezt a zászlóshajónál meglépni.

(#147) SlayR


SlayR
senior tag

Annyiból igazat adok neki hogy egy QHD kijelző elég semmilyen 5,5 alatt...

(#148) Wucky


Wucky
senior tag

Azt azért észre kell venni,hogy nem európa a célközönség. Usa,japán,kína, legfőképpen ázsia. Ott jól fogynak az ilyenek. Japánban meg kínában megőrülnek az ilyenekért. Európànak már csak ritkán terveznek külön még az autógyárak is.

[ Szerkesztve ]

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#149) Tsebacsi válasza SlayR (#147) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Van olyan sejtésem, hogy nem véletlen van a mobiloknál ennyire elterjedve már a QHD és máshol még nem. Biztos, hogy jólval többe kerül x collal nagyobb kijelző ekkora felbontással, mint pl. "csak" FullHD-val.

6 col, apám, azt már zsebre se nagyon lehet tenni, az S7 is ki tud lógni, és a G4 is jól látszott, az meg ugye szélesebb. Aki tableten akar telefonálni, annak még kompromisszumot kell kötnie, vagy költözzön keletre, ott van ennek piaca ;)

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#150) SlayR válasza Tsebacsi (#149) üzenetére


SlayR
senior tag

Sztem meg pl nagyon sok férfi felhasználó köztük ėn is jobban szeretem a nagyobb kijelzőt mert mivel nagyobb kezem/ujjaim vannak gyorsabb írásnál állandó anyázás van a félreírás miatt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.