Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) Aryon87 válasza Wucky (#1847) üzenetére


Aryon87
félisten

A pokemon go a ludas.
Az cumizza az akksit.
Ma tropicarium volt a program, uton odafele nyomtam a jatekot. -15% energia.
Fotozas a tropicariumban, kb -30%, ugy hogy 50% fenyeron volt csak a kijelzo. 6 ora alatt szinte csutkara merult.. Meg jo hogy powerbank is van nalam..
Off:
G3 siman lemerult, az 10%-on all most 2 ora kijelzoidovel...

ForRedGlory: vegul a G5 maradt, es az S7e ment?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1852) adamcsik


adamcsik
aktív tag

Üdv! az ujjlenyomat olvasónál hogy tudok jelszót változtatni?

(#1853) Hebehebe


Hebehebe
tag

Sziasztok!

CAM PLUS tapasztalatok valakinél?

Van egy független telóm, vettem hozzá egy T-s telefonhoz adott cam plus-t, és nem megy.
Azt írják, hogy frissíteni kell a cam plus managerrel össze kell lőni, de nekem nem akarja.

Mit nem csinálok jól?
Valamit be kell állítani még a telón?

Köszi
András

(#1854) dkovizoli válasza Hebehebe (#1853) üzenetére


dkovizoli
addikt

Mi nem megy?

(#1855) Wucky válasza Aryon87 (#1851) üzenetére


Wucky
senior tag

Igen,azóta jobban fogy hogy a pokemon fent van. Csak előtte is volt ez sajnos. Augusztusban viszem szervizbe. Nagyon kevés a fényerő. Az nem létezik hogy más napsűtésben 50%-on is látja én meg 100-on nem.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#1856) Aryon87 válasza Wucky (#1855) üzenetére


Aryon87
félisten

Full eros napsutesben en sem latom annyira, olyankor felviszem 70%-ra. De a legtobb esetben fix 50%-on hagyom. Max fenyerovel mar egy bongeszes alatt felforr a telo.
Ma is forrosodott, csodalkoztam is a miertjere..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1857) Hebehebe válasza dkovizoli (#1854) üzenetére


Hebehebe
tag

gombokra nem reagál, nem világít, ilyenek :/

(#1858) Wucky válasza Aryon87 (#1856) üzenetére


Wucky
senior tag

De nekem 100% automatan van napon.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#1859) dkovizoli válasza Hebehebe (#1857) üzenetére


dkovizoli
addikt

Az tuti,hogy nem függ össze a szolgáltatói dolog. De valóban a managert kell használni. Sajnos többet nem tudok mondani. Nálam jó.

(#1860) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Máris van genesys rom. Csak az a fránya bootloader.

(#1861) Wucky


Wucky
senior tag

Aki használja a Cam modult,nézze már meg hogyha forgatja a telót pl fejjel lefelé kikapcsol e a képernyő.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#1862) safizoo válasza Wucky (#1861) üzenetére


safizoo
tag

Nekem nem csinál ilyet. Bárhogy forgatom.

(#1863) Wucky válasza safizoo (#1862) üzenetére


Wucky
senior tag

Akkor ez is szerviz.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#1864) mg1992mg válasza Wucky (#1863) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Nem lehet, hogy valami beállítás miatt csinálja? Nálam se csinálja amúgy.

(#1865) safizoo


safizoo
tag

Kipróbáltam a Camplus tölti e az aksit, a telotol külön. De nem.
Kb tényleg semmire nem jó. Kb.

(#1866) SpongyaBob válasza Wucky (#1861) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Nálam akkor csinál ilyet ha Pokémon Go-t használok. Lefordítom elsötétedik, felemelem kivilágosodik. Kétlem hogy ez hiba lenne.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1867) gidion90


gidion90
tag

Segítségeteket szeretném kérni, hogy tapasztalatotok alapján egy este alatt mennyit csökken az akkumulátor ideje? Sony z3-mam volt, az vagy 2-3%ot csökkent, szerettem nagyon de a melegedése és a kameraszoftver leállása a meleg miatt felidegesített, ez a telefon mennyire melegszik? Ergonómia miatt és design miatt jobban tetszik a g4-től, de az árban jobb, megéri a plusz költséget? Vagy esetleg a note 4 jobb választás? Köszönöm a segítésget :)

(#1868) Wucky válasza SpongyaBob (#1866) üzenetére


Wucky
senior tag

Na ott a pont. Ekkor vettem észre én is. Utánna addig csinálta míg le nem vettem a modult.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#1869) Aryon87


Aryon87
félisten

Megjott az elso uvegfolia, hala a kocsog postasnak eltort...
[link]
[link]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1870) kobayashy válasza gidion90 (#1867) üzenetére


kobayashy
tag

Szia.

Ez a telefon is hozza az éjszakai 2-3% merülést max.
Nekem volt 8 óra készenlét+15perc beszélgetés 0%merüléssel.
Melegedés nem jellemző.
G4-em nem volt,de akinek volt azok azt mondják,hogy nem bánták meg a cserét.

[ Szerkesztve ]

(#1871) Aryon87 válasza gidion90 (#1867) üzenetére


Aryon87
félisten

Esti merüléssel nincs tapasztalatom, a teló olyankor töltőn alszik.
100% fényerővel forrósodik, 50%-ra levéve csak enyhén langyosodik nálam. Nem tudom mi okozza a jelenséget, és csak egy sima chrome + BT zenehallgatás megy általában.
G4-ről váltottam (csereutalvánnyal) és elégedett vagyok, nem bántam meg a váltást.
Stabil, gyors, kamera szuper stb.

Amúgy ma is megdolgoztattam a kicsikét, itt egy fotócsokor.
Pokémon Go vadászaton voltam, a G5 fotózott, a P8 Lite vadászott :D
Francos játék iszonyat meríti a telefonokat...

Pokémon Go miatt most hamarabb merül a teló, munka közben kér enni, a játék telpítése elött simán bírt 18-22 órákat készenlétben, és eddig 5.5 óra SOT-ot tudtam belőle kicsikarni (G4 esetében ez átlag 4 óra SOT volt csak, max 16 óra készenléttel)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1872) Wucky


Wucky
senior tag

Ts3 használata közben ha játékot indítok akkor is előjön a képernyő kikapcsolás. Nem csak pokemon go közben. A fene tudja mi lehet ez,de nem normális az biztos. G2-őn nem volt ilyen pedig ott is ment együtt WotBlitz meg TS3.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#1873) mg1992mg válasza Aryon87 (#1871) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Legalább nem csak én nyúlok bele rendre a wide fotókba ;]

(#1874) Aryon87 válasza mg1992mg (#1873) üzenetére


Aryon87
félisten

:C
Ritkan hasznalom azt a kamerat. Gyenge fotokat csinal. Nem ertem miert nem tudtak azt is 16mpx-re csinalni..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1875) mg1992mg válasza Aryon87 (#1874) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Hát igen, meg jobban összhangban lehetne az egész hátlapi kamerarendszer.
Viszont megjött a megrendelt charging kit az akksival és a töltővel és a tokkal, tesztelgetések után lehet firkantok róla egy logoutos cikket, nem akarom hogy eltűnjön itt a sűrűjében.

(#1876) F-ECT$


F-ECT$
titán

Játékok alatt mennyire melegszik, illetve mennyire eszi az aksit? Pl 1 óra Hearthstone (vagy bármilyen más erőforrás igényes játék) hány %-ot csíp le?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#1877) SpongyaBob válasza F-ECT$ (#1876) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Igazából ez környezeti hőtől függ. Mivel maga a telefon is fémházas ha nagyon meleg van főleg ugye kint a napon akkor tud melegedni, ellenben normál hőmérsékleten egyébként nem jellemző, legalábbis az én felhasználói szokásaimban.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1878) firemanus82


firemanus82
senior tag

Sziasztok!

Beléptem én is a klubba, G2-t pihenőre küldtem. :( Keresek viszont SOS autós töltőt. Melyiket érdemes megvenni, hány A-s legyen? Gyári LG -t keresnék elsősorban. Az optimus Black-hez megvettem annó és azóta is jól muzsikált. Most nejem nyüstöli már ;)
Köszi

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#1879) RayMckurt


RayMckurt
csendes tag

Látom sokan panaszkodnak a cam modul feleslegességére..

Akkor gyerünk, csináljatok fényképeket hátlapival félkézzel! Ja hogy nincs nagyon telefon amivel ilyet tudsz? Közben kapaszkodni kell vagy fogod a kisfiad/lányod kezét? És egy hosszabb túra közben nem ártana egy kis plusz kakaó?

Nézzétek végig még1x az Lg bemutató videót, hogy megtudjátok mire jó..
:W
Vagy dobjátok el messzire.. :DDD

Shuttle AB60N - Intel Pentium 4 3Gh Northwood - 1 Gb Kingmax Superram Pc 3200 - Leadtek Winfast A400Gt TDH (Gf 6800 Gt) -Gembird 600W - Plextor PX716A - Sound Blaster Live! 7.1 24bit - A4 Tech NB30 - Sony CPD G520 21'' CRT - a többi túró!

(#1880) mg1992mg válasza RayMckurt (#1879) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Elfért volna egy dedikált kameragomb a telefonon... Hiányolom is róla.

A kamera modul legnagyobb előnye, a plusz akksi meg nevetségesen működik. Tölt 3%-ot és ennyi? Ha megint töltést akarsz belőle kicsikarni, akkor szenvedj vele. Töltsön már addig, amíg le nem merül a modul...

A stabil fogás résszel egyetértek, sokkall stabilabb fogni vele a készüléket, nagyon jó súlypontot ad.

(#1881) F-ECT$ válasza SpongyaBob (#1877) üzenetére


F-ECT$
titán

És a merülés kb mennyi 1 óra (erőforrás igényes) játék alatt?

Dive ever, work never.

(#1882) bagyusz


bagyusz
őstag

Aki szeretne védő üveget a készülékre, annak a "Tempered Glass 0.33 Full 3D Black"-t ajánlom. Teljesen lefedi a digitizert, nem csak a megjelenítő felület mint a többi. Nem csak külföldről, hanem idehaza is beszerezhető.

(#1883) Aryon87 válasza bagyusz (#1882) üzenetére


Aryon87
félisten

Csak nem G5 van neked is? :)
SP-vel mi a helyzet, foglalkozol meg vele?

Linket dobnal arrol az uvegfoliarol pls?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1884) dkovizoli válasza bagyusz (#1882) üzenetére


dkovizoli
addikt

Ezt már néztem. Vettél? Ha igen, mi a tapasztalat?

(#1885) bagyusz válasza dkovizoli (#1884) üzenetére


bagyusz
őstag

Én itt vettem, mert gyorsba kellett.

Olyan mintha nem is lenne rajta semmi. Tapintásra nagyon pazar, jobban siklik az ember ujja mint a gyári fólián, de ennek ára van, mert gyűjti az ujjlenyomatokat.

(#1883) Aryon87
De-de . :)

Már nagyon rég nem, nincs rá időm, ugyan még követem az eseményeket, de már közel sem olyan sűrűn mint annó.

(#1886) Aryon87 válasza bagyusz (#1885) üzenetére


Aryon87
félisten

Szuper :C
En is neha-neha benezek oda, de mar alig porog az a topik, gondolom csak paran maradtak. Neha utcan is latok 1-1 peldanyt.

Uton van nekem is egy ilyen folia, igaz kinabol, sztem napok kerdese es megerkezik. Csak remenykedni tudok hogy nem lesz torott, mint az elozo..
A lyukaknal ki van vagva? Mert lattam olyat ahol nem volt..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1887) bagyusz válasza Aryon87 (#1886) üzenetére


bagyusz
őstag

Előlapi kamera, proximity, meg a beszéd hangszóró helye van kivágva, a notification led-nél nincs.

(#1888) csibabu


csibabu
tag

Aki próbálta a cam plus-t annak az akku cseréje a modulokon, utána nem lett nagyon lötyögös az akku? Előtte dnem lötyögött az akksi az alap modulon de így hogy leszedtem Mostmár igen.. Nektek?

iPhone 14 Pro

(#1889) Aryon87 válasza bagyusz (#1887) üzenetére


Aryon87
félisten

Szuper, akkor sztem enyem is jo lesz. A lednel nem fontos.
A tetejenel hajlitott mint a telonak? Hm, erdekes lesz feltenni :D
Mikor vetted a telot?

Csibabu: nekem tokban van, igy nem erzekelem.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1890) bagyusz válasza Aryon87 (#1889) üzenetére


bagyusz
őstag

Persze hogy hajlított, máskülönben nem lenne jó. :D Rém egyszerű felrakni, én alulról igazítottam a két széléhez majd elengedtem, és szépen rá símúlt.

Mához egy hétre. :)

(#1891) firemanus82


firemanus82
senior tag

Sziasztok!

Még mindig autós töltő. Szóval segítséget kérnék tőletek. Milyen autos töltőt érdemes venni a masinához?

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#1892) Aryon87 válasza bagyusz (#1890) üzenetére


Aryon87
félisten

Az jo, mert kicsit para a forma miatt.
Ma megjott a masik folia, az kisebb, es csakb5.3" a merete. Tartaleknak jo lesz. Sundatom marka, mindjart teszek fel kepet.
+ megjott az uj szilikontok, sokkal jobb, es kenyelmesebb a fogasa is, na meg latszik mit ved :D

En juni 16.an hoztam ki a G5-t csereutalvany formajaban, a G4 torlesztoje es husegideje fut tovabb, ami jovo julius 15.en jar le :D
Kb karacsonkor hozom ki a G6-ot, vagy az ujabb V-t, persze ha az bekerul a szolgaltatoi kinalatba...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1893) Aryon87 válasza Aryon87 (#1892) üzenetére


Aryon87
félisten

[link]
[link]
[link]
[link]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1894) safizoo válasza firemanus82 (#1891) üzenetére


safizoo
tag

Én ezt vettem és csak jót mondhatok.
Jobb mint a gyári. Bármi fut, be van kapcsolva a kijelző, akkor is gyorstölt.

Aukey Quick Charge 3.0 Two Ports Support QC3.0 36W USB Car Charger for iPhone Samsung Galaxy S6 Note HTC M9 Nexus 6 Xiaomi Mi4

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1895) firemanus82 válasza safizoo (#1894) üzenetére


firemanus82
senior tag

Köszönöm

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#1896) safizoo válasza mg1992mg (#1880) üzenetére


safizoo
tag

A Camplus nem külső aksi. Ha 1200 mah val tölteni szeretnél, akkor az kb csak a felét tudja beletölteni az g5 aksiba, viszont használatban tudja az 1200 mah-t. Nem arra van, hogy töltsd vele a telefont, hanem, hogy annyival több energiát használhass a telefonnal.
Ezért tölt csak 3 percig.

[ Szerkesztve ]

(#1897) csibabu


csibabu
tag

Tegnap betört a kijelzőm.. Érzékel mindent csak bepókhálósodott, 1 m magasságból esett az aszfaltra. Majd hívom a biztosítót és megcsinálja, 28 000 lesz az önrész

iPhone 14 Pro

(#1898) F-ECT$ válasza csibabu (#1897) üzenetére


F-ECT$
titán

Uh :( Elég magas az önrész, majdnem fedezi is az új kijelző árát...

Dive ever, work never.

(#1899) Aryon87 válasza csibabu (#1897) üzenetére


Aryon87
félisten

Fuh, az faxa :(
Semmi vedelem nem volt a telon?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1900) csibabu


csibabu
tag

Sima fólia meg szilikon tok, nilkin

iPhone 14 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.