Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) Vikooo válasza Aryon87 (#3000) üzenetére


Vikooo
addikt

Felo, hogy megpusztul az akkuja, ha csak honapokat pihen a fiokban.
Vegyel valami kinai csodat, kivancsi lennek milyen a G5 mellett, erosen elgondolkoztam rajta, hogy kovetkezo telefonra nem koltenek 100k naltobbet de felek a kinai csodaktol :)

(#3002) Aryon87 válasza Vikooo (#3001) üzenetére


Aryon87
félisten

G4 sokba lenne mint masodlagos, raadasul sok olyan van ami mar gari lejartas.. Azt neg nem vallalom be.

Kinai csoda lesz, a Xiaomi vonz nagyon. Vagy egy Redmi 2/Note2 lenne a cserelheto akksi miatt, de a 3/Note 3 se rossz, vagy Meizu valamelyike. Esetleg meg a Vernee Thor..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3003) Zaji


Zaji
őstag

Fejlesztői módot hogyan tudom aktiválni?

(#3002) Aryon87 Én egy Nokia E51-et használok vész esetén. Egyik kollégám egy Vernee Thor-t használ, na annak a kamerája művészi. Olyan képet készít, mint az olajfestmény. Vonalélesség tájékoztató jelleggel szerepel a képeken, akár az unión belül, elmosódnak a határok.

(#3004) Aryon87 válasza Zaji (#3003) üzenetére


Aryon87
félisten

A masodlagis telefon kamerakepessegei annyira nem izgatnak, birja a terhelest azt jonapot. Persze egy G5 teljesitmenyet nem fogja adni..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3005) ßrainiac válasza Zaji (#3003) üzenetére


ßrainiac
addikt

:DDD (Vernegyula thor)

Fejlesztoi mod: about phone > software info > build numbert nyomkodd meg parszor.

Aryon: Nexus 4. El sem hinned milyen jo, szep es gyors. Bagoert megkapod. Kameraja meg vmivel jobb lehet a vernegyula thornal.

En elgondolkoztam rajta h az lesz a backup telo, nagyon jo ide-oda cipelgetni, kicsi, meg vezetes kozben is konnyu hasznalni (mar aki ilyen gonosz dologra vetemedne ;]).

Nem mintha egy G2 nem erne meg jobban. Mondjuk sebessegben a Nexus 4 vhogy simabbnak tunt most 5.1.1-gyel mint anno a G2

[ Szerkesztve ]

(#3006) akooos válasza Aryon87 (#3004) üzenetére


akooos
veterán

Én a helyedben vennék egy használt, de jó állapotú 32 GB-os G2-t :) max 30k, de még mindig k**va jó :))

(#3005) ßrainiac:
Na, majdnem egyre gondolunk :DD G2-n bűn a gyári ROM-ot használni szvsz. Annyi jó főzött van rá, hogy csak na :)

[ Szerkesztve ]

(#3007) dnelb válasza ßrainiac (#3005) üzenetére


dnelb
veterán

nexus4-nél azért nagy %-ban volt hardveres hiba, fényképezés közben kattogás majd ujraindulás.. vigyázni kell vele . G2-n meg a cm13 nagyon smooth, jobb volt mint az 5x-em. akkuidő meg dupla :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3008) Aryon87 válasza akooos (#3006) üzenetére


Aryon87
félisten

Akkor inkabb egy feher G3 :D
Mindjart megnezem a ketto kozti difit..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3009) dnelb válasza Aryon87 (#3008) üzenetére


dnelb
veterán

G3 egy visszalépés... Proci ugyanaz(most az h emeltek 200mhz-et ugyse érzed) de a felbontás nőtt(gpu nem bírja)+a kijelző is fakóbb, akkuidő kevesebb lett sokkal, többi meg ugyanaz..(kamerára is van 4K mod, 120fps is, mivel mindkettőben IMX135 van) G2>G3

[ Szerkesztve ]

(#3010) Aryon87 válasza dnelb (#3009) üzenetére


Aryon87
félisten

Tartaleknak boven elegendo arra a 2 hetre :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3011) dnelb válasza Aryon87 (#3010) üzenetére


dnelb
veterán

És miért venne tartaléknak rosszabb telefont több pénzért? Na mindegy

[ Szerkesztve ]

(#3012) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Sziasztok,
G4-et érdemes erre cserélni ?
(már a 2. at viszem vissz a szolgáltatóhoz, és tudtommal nekik már nem lesz belőle, ha ez rossz)
Itt is van bootloop esély ?

(#3013) Aryon87 válasza ADAM1337 (#3012) üzenetére


Aryon87
félisten

Hali. Engem látva gondolom tudod a sztorit :D
Persze hogy megéri a váltás.

Bootloop-ügyről még nincs konkrét, biztos infó..

Krisztián: páromnak G3 van. Nincs vele baj a gyenge üzemidőn kívül. + stock MM van rá + van pár custom rom is. Amire kell bőven jó. G2 már öregecske :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3014) bghistvan


bghistvan
senior tag

Asszony alig másfél hónapos szolgáltatós G5-je az elmúlt2 hétben kétszer is kifagyott, de rendesen.
Semmi érintesre nem reagál,aztán elsötétül a kijelző majd újra szaggatva visszajön,aztán lag sorozat......kikapcsolni persze nem lehet,mindkét alkalommal akksi kivesz majd vissza,utána minden patika.
Találkoztatok már ilyen problémával?
Lehet annak köze a hibajelenségekhez, hogy nem lett még eddig frissítve az oprendszer se a rendszer alkalmazások?
Vagy hardver eredetű hiba talán?
Köszi.

(#3015) smobika


smobika
tag

Sziasztok ! Érdeklődnék nem e tudja valaki hogy a LG Firmware Updates-en mostanság felrakott független romok azok valami új frissétett romok, vagy azok most kapják meg a V10e szoftot, Ja és akárhogy hogy is próbálom az LGH850 Magyar romját leszedni nem engedi a downloadot, vagyis meg sem jelenik a letölthető romok között, az LGD855 - nél próbáltam meg a tobbinél is ott engedi leszedni ennek mi lehet az oka ? Megpróbálnák kdz független magyar romot rátolni a szolgáltatós helyett !!! Köszönöm a válaszokat előre is !!! :R

(#3016) Aryon87 válasza bghistvan (#3014) üzenetére


Aryon87
félisten

Ez fura.. Ti vagytok a harmadikok akinek komolyabb problemaja van. Milyen szoft verzio van fent? Lehetseges hogy osszeakadt valami program?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3017) bghistvan válasza Aryon87 (#3016) üzenetére


bghistvan
senior tag

Igen elég fura....
nem akarok hülyeséget írni melyik verzió van rajta,mert ugye nem én használom,estére megnézem melyik is az,de létezik hogy a tré több verzióval adta volna ki?
Olyan sok program nem fut egyébként rajta,ugyanazokat használja amiket eddig is(viber játékok,face,messenger,womanlog....) ,más előbbi készülékeknél ilyen nem fordult elő ugyanezekkel az appokkal. :(

[ Szerkesztve ]

(#3018) ßrainiac válasza dnelb (#3007) üzenetére


ßrainiac
addikt

Optimus G Pro! :D

(#3019) Aryon87 válasza bghistvan (#3017) üzenetére


Aryon87
félisten

Ott sztem valami nemntetszik neki. Szerviz elott nekem js pl a skype kifagyott fel ora utan, es ujraindult a telefon, holott a G4 ilyet nem csinalt. Ahogy a G3 sem.. Minap 1+ oratvskypoltam, es se nem volt tuzforro a telo, es nem is fagyott ki..
Elso perctol csinalja? Vagy mostansag kezde?

Smobika erre van szukseged

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3020) bghistvan válasza Aryon87 (#3019) üzenetére


bghistvan
senior tag

nemáááár :)

én nem is értem ezt hogy nem tetszik valami neki? :) úristen,hát hagy ne kelljen már "kompromisszumot" kötni a felhasználónak hogy mit lehet és mit nem lehet feltelepíteni? főleg nem ebben a kategóriában,de mondom,a többi telefonjánál sem voltak ilyenek ugyanezen appokkal.
hát a userek többsége azért telefon márkától és kategóriától függetlenül rendre használja ezeket az appokat,ezért sem értem hogy ez most mi lehet.....
egyébként csak az utóbbi 2 hétben fordultak elő a fagyások,bootlopot kizárom,mert ugye az nem ilyen(hála jó ég az én G4-emet is elkerülte eddig),a hiba a kijelző érzéketlenségével kezdődik,majd elsötétül,visszajön,a kijelző reagál(nem minden ponton)és akadozik a rendszer majd kifagy.

(#3021) Aryon87 válasza bghistvan (#3020) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem tudom hova tenni... Factory reset volt mar? Tudom macera ujra belakni, de ha azutan megszunik, akkor szoftveres osszeakadas volt.
Ertetlenul vagyok ez elott,mert ilyen sose volt, legutoljara a Sony SP csinalt ilyet a CCleaner progi miatt..
Ill a G5 a skype miatt mint emlitettem.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3022) bghistvan válasza Aryon87 (#3021) üzenetére


bghistvan
senior tag

nem volt factory reset, nem tudom hogy melyik is lenne jobb,este töröljek minden appot,csináljak egy gyári visszaállítást és egyből frissítés után legyen belakva,vagy pedig így ahogy van egyszerűen csak frissítsek?
szerinted?

(#3023) Aryon87 válasza bghistvan (#3022) üzenetére


Aryon87
félisten

Frissites elott, es utan is csinalj, az a biztos. Szerintem csak szoftveres gubanc van, tul fiatal meg a telefon a hardveres hibahoz..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3024) bghistvan válasza Aryon87 (#3023) üzenetére


bghistvan
senior tag

ya az lesz,mindenesetre kíváncsi leszek a végeredményre.

(#3025) smobika válasza Aryon87 (#3019) üzenetére


smobika
tag

Szia ! Köszi a segítséget de ezen keresztül sem sikerül letölteni ! Nem tudom mi a fene lehet Firefoxot használok windows 10-en, de idáig nem volt semmi gond a G3-romhoz minden megjelent KDZ-T letudtam tölteni, ehhez meg az új szoftok mégsem jelennek az updatén, arra lettem volna kíváncsi hogy az update senkinek nem engedi letölteni az LGH850-hez megjelent szoftokat !!!

(#3026) ßrainiac válasza Aryon87 (#3023) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ugy latszik, nem figyelsz.

;]

(#3027) Aryon87 válasza smobika (#3025) üzenetére


Aryon87
félisten

Sztem valami tiltva van a bongeszoben. Probald az Edge-n.

Brainac, mire erted?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3028) honda23 válasza Aryon87 (#3008) üzenetére


honda23
aktív tag

G2 jobb, van is egy eladóm...

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#3029) Aryon87 válasza honda23 (#3028) üzenetére


Aryon87
félisten

Most nem fog összejönni a plusz teló, egyelőre más dolgok vannak elsőbbségi prioritásban, csak egyelőre tervben van. Köszi az ajánlatot, még átgondolom hogy mit akarok, de még mindig a Xiaomi ami nagyon vonz :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3030) Cry0


Cry0
őstag

minél többet nézem ezt a telefont annál jobban tetszik
lehet hogy ez lesz a következő választás :D
sot álltalába mennyi ?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#3031) Aryon87 válasza Cry0 (#3030) üzenetére


Aryon87
félisten

#2920-as kommentemet keresd meg. :)
Nalam atlag 5 ora SOT 14-20 ora kozti uzemidokre.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3032) smobika válasza Aryon87 (#3027) üzenetére


smobika
tag

Szia ! Hát sajnos azzal sem ajánlja fel a letöltést az LGH850-ez aszt látom hogy van új, de viszont a letöltéseknél nem jelenik meg a szoft !

(#3033) Aryon87 válasza smobika (#3032) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem vágom.. Pedig annak gond nélkül le kell jönnie.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3034) smobika


smobika
tag

Beirtam a linket a telóba is a böngészőbe és ott is latja az új magyar független romot de alulra ahol megkéne jelennie a verziószámnak és a végén a downloadnak az üresen marad semmit nem ajánl fel ! a többi fajta készüléknél eggyiknél sincs ez mindnél feldobja az elérhetö szoftokat és engedi is öket letölteni csak pont eszt nem, egyszerűen nem értem !!!
erre gondoltam hogy megnézném mi a verziószáma és letölteném így jelenik meg !

MODEL BUYER BUYER NAME COUNTRY REGION LIVE DATE
LGH850 HUX HUNGARY_AUTOSIMLOCK HU/Hungary Europe 2016-10-12
LGH850 HUN HUNGARY HU/Hungary Europe 2016-10-12
LGH850 VDH VODAFONE HU/Hungary Europe 2016-09-23
LGH850 TMH T-MOBILE HU/Hungary Europe 2016-07-15

[ Szerkesztve ]

(#3035) smobika


smobika
tag

És alatta a download résznél csak ennyi, pont ahol lenni kéne a letöltő résznek !

MODEL SUFFIX VERSION BUYER BUYER NAME URL
Itt kéne lennie a letöltési Linknek !

[ Szerkesztve ]

(#3036) Aryon87 válasza smobika (#3035) üzenetére


Aryon87
félisten

Valamit nem jol csinalsz. Azt pc-n kell leszedni, nem a telon..
Vagy mar en nem ertem..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3037) smobika válasza Aryon87 (#3036) üzenetére


smobika
tag

eszt kapom PC-n amit linleltem úgy a Mozillan mint az Edgén !
Nem kapok letöltő linket !

[ Szerkesztve ]

(#3038) smobika


smobika
tag

Találtam egy ilyen fireware linket ez vajon új lehet, csak az benne az erdekes még a v10e 2.3gb-os addig ez 876mb-os !
H85010e_00_OPEN_EU_OP_0817.kdz
H85010i_00_OPEN_EU_OP_0923.kdz
itt találtam : http://forum.xda-developers.com/lg-g5/how-to/list-lg-g5-stock-kdz-firmware-t3365941/page22

[ Szerkesztve ]

(#3039) soko70


soko70
aktív tag

Sziasztok, vásárlás előtt vagyok, kell valamit tudni a készülékről, kéz alól veszem gsm boltos. Mit kell megnézni, hogy nagyon ne nyúljak mellé?

(#3040) soko70


soko70
aktív tag

Általában mennyi SOT szokott összejönni, ha mindent használtok?

(#3041) ßrainiac válasza Cry0 (#3030) üzenetére


ßrainiac
addikt

En is igy vagyok vele, azzal a kulonbseggel h nekem ez van. Es mar a masodik (najo, harmadik, de a masodik azonnal behalt :DDD).

(#3042) Dondenis válasza soko70 (#3040) üzenetére


Dondenis
aktív tag

3-5 óra. Ha nagyon kíméled 6-6,5

[ Szerkesztve ]

(#3043) soko70 válasza Dondenis (#3042) üzenetére


soko70
aktív tag

Nagyon köszönöm

(#3044) Aryon87 válasza smobika (#3038) üzenetére


Aryon87
félisten

Hoppa, van mar meg ujabb... Akkor a 10i a megujabb, amugy mindketto jo, mert nekem az elsonek a kdz-je van meg, es azt is linkeltem..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3045) Aryon87 válasza Aryon87 (#3044) üzenetére


Aryon87
félisten

V10i kdz (eu) kint van XDA-n

Changelog;

*İmproved Usability & Latest Google patches
*Phone Usability & Functionality Has İmproved.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3046) ADAM1337 válasza soko70 (#3040) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

2-2,5

(#3047) ßrainiac válasza ADAM1337 (#3046) üzenetére


ßrainiac
addikt

Hajszal pontosan 2h30min-nel tartok :D

Mondjuk van meg 44%

(#3048) ADAM1337 válasza ßrainiac (#3047) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem általánosságban 2,5 óra az átlagom, ebben van 2óra navigáció naponta.

(#3049) dnelb


dnelb
veterán

gsam szerint mióta megvan (2ho) 4o az átlag, ebben wifi 4g vegyesen. mondjuk én naponta töltöm, nyilván 2 nap alatt a 3 se lenne meg:)

(#3050) greggorius


greggorius
tag

Szerintetek van olyan érv, ami miatt lenne értelme G4-ről G5 -re váltani? Köszönöm a válaszokat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.