Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) Zaji válasza Aryon87 (#3983) üzenetére


Zaji
őstag

Lehetne olyan képet kérni, amin arc is van. Valami portré szerűt.

(#4002) Aryon87 válasza Zaji (#4001) üzenetére


Aryon87
félisten

Arcot nem tudok fotózni sajna

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4003) dkovizoli válasza Aryon87 (#3998) üzenetére


dkovizoli
addikt

Szerintem ma sem lesz nugatom. Tíznél előbb nem hiszem, hogy hazaérünk. Lehet már csak hétvége marad. Addig legalább ti is írtok tapasztalatokat. Meg a végén megjön addig ota is. 😃

(#4004) ßrainiac válasza Aryon87 (#4002) üzenetére


ßrainiac
addikt

Kikapcsol a kamera amikor arcra iranyitod? 😂

(#4005) Aryon87 válasza ßrainiac (#4004) üzenetére


Aryon87
félisten

:C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4006) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Látom a szokásos hangulat van a nugat-tól
Míg nem jön ki: köcsög eldzsi miért nem adja ki, már a nokia 3310-re is elérhető
Mikor megjön: na végre erre vártunk 1980-óta
Mikor felrakod: uuuu b+ ezt a xart.....bezzeg a 2.3.8 jobb volt, mert abban a fing hangját be lehetett rakni csengőhangnak
:DD

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#4007) Aryon87 válasza Quqesz (#4006) üzenetére


Aryon87
félisten

:C
Nalatok se lesz kulonb, sokan varjak mar ott is :D aztan majd jon a kopp..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4008) Vikooo válasza Aryon87 (#4007) üzenetére


Vikooo
addikt

Vagy tul nagyok az elvarasaid, vagy nem olvasol rendesen utana mik a valtozasok.

Szerintem egyertelmu mit iger a 7.0, aki ennel tobbet var, nem tudom hol el.

(#4009) Aryon87 válasza Vikooo (#4008) üzenetére


Aryon87
félisten

En csak mamwraban vartam sokat. Gepen visszanezve abkepeimet a fotos topikban. Haaaaat...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4010) Quqesz válasza Aryon87 (#4007) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Várja a tököm...jó ez így!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#4011) Vikooo válasza Aryon87 (#4009) üzenetére


Vikooo
addikt

Valoban johetne nagyobb alapteruletu szenzor, kevesebb pixellel az uj frissitessel :P

Engem a jpg teljesitmenye nem erdekel, mindig menti a RAW file -t is tehat ha olyan kepet sikerul lonom ami mind tartalmilag, mind technikailag megeri az utomunkat akkor szerkesztem. A tobbinel az a lenyeg, hogy megmaradjon az emlek.

(#4012) Reinkz válasza Vikooo (#4000) üzenetére


Reinkz
senior tag

jaja, én vagyok annyira multitask hogy igényeljem.

Más:

egyeseknél látok appdrawer-t másnál nem, ezek szerint ez állítható?

(#4013) Quqesz válasza Reinkz (#4012) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Igen, a home kinézetnél lehet(ui5,easy home,ui4)...kb

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#4014) Reinkz válasza Quqesz (#4013) üzenetére


Reinkz
senior tag

ja értem, köszi.

egyébként aki panaszkodik a frissítés "kevéssége" miatt a gondoljon bele hogy anno G4 megkapta a 6.0-t éés ennyi. :D

kaptunk doze-t és elvették a 3db knock code featuert, na azóta hiányzik az ujjlenyomat olvasó ..

úgyhogy ti csak örülhettek ;)

(#4015) Aryon87 válasza Reinkz (#4014) üzenetére


Aryon87
félisten

Emlekszem am :D
Engem mondjuk a Knock nem erintett, mert nem hasznaltam akkor semmilyen zarat. Ehhez kepest a G5-n alap az ujjlenyomatos vedelem :D
Amugy magaval a szoftverrel nincs semmi problema, en csak a kameranal vartam a huuu haaaa-t :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4016) Quqesz válasza Aryon87 (#4015) üzenetére


Quqesz
nagyúr

"A hiba nem az ön készülékében van...":DD

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#4017) Aryon87 válasza Quqesz (#4016) üzenetére


Aryon87
félisten

:C tudom tudom, en vagyok a fokolompos mindenhol :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4018) Aryon87


Aryon87
félisten

Egesz jo ez a kettos ablak :) megy a bongeszo meg a viber, nem kell multitaskingolni annyit :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4019) ßrainiac válasza Aryon87 (#4018) üzenetére


ßrainiac
addikt

Es kiesnek a szemgolyoid. Egy kisebb monitor sem eleg tobb ablaknak (mittomen 22" alatti), nemhogy ez a nyomorusag :DD

Persze en is serenyen hasznalom a qslide appokat, ami vegulis hasonlo, de azert eleg faszan kivitelezheto vele amire hivatott.

Vikooo: "ha olyan kepet sikerul lonom ami mind tartalmilag, mind technikailag megeri az utomunkat akkor szerkesztem. A tobbinel az a lenyeg, hogy megmaradjon az emlek."

Ez mondjuk teljesen jogos. De en pl nem ertek hozza, vagy legalabbis nem toltottem meg le a megfelelo appot (gondolom, Lightroom..), mas ingyenes fossal nem sikerult ertelmes kepet kihozni ennek a RAW-jaibol.

Mutatnal vmi olyan amitol leesik Zaji alla (es az enyem, ha mar itt tartunk)? :DD :R

(#4020) Aryon87 válasza ßrainiac (#4019) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem veszes..

Szombaton meg bevetem a kamerat. Ha akkoris szar, akor visszateszem a 10c-t,az tudom hogy jokat csinalt, esztergomi kepeim azzal a verzioval keszultek, jol sikerultek.

Kozben elgondolkodam az S7e-n...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4021) ßrainiac válasza Aryon87 (#4020) üzenetére


ßrainiac
addikt

Minek az "e"?

(#4022) Aryon87 válasza ßrainiac (#4021) üzenetére


Aryon87
félisten

Jobb mint a sima S7.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4023) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Pénteki akció

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#4024) Aryon87 válasza Quqesz (#4023) üzenetére


Aryon87
félisten

Mindjárt barátibb ár..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4025) lfarkas


lfarkas
aktív tag

Urak! Független a készülékem, de Vodás (Lg is) a betöltő animáció! Valahogy kiszedhető a Vodás? Vagy majd a 7-es Nugát sw megoldja? Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#4026) Vikooo válasza ßrainiac (#4019) üzenetére


Vikooo
addikt

Kis gyakorlas es menni fog :)
Ezt pl Snapspeed -el szerkesztettem, nem igazan all ejtos, 10mp alatt ennyit tudtam kihozni belole:

https://drive.google.com/file/d/0BzoO4TbU2xx0M241VGx3X2lFSXc/view?usp=drivesdk

(#4027) Tomix24


Tomix24
addikt

Na, sikeresen felment nekem is a 7.0
TIM - Olasz-ból szürkén behozott független telefon lehet az enyém. Sufniboltból vettem annó :)
Tim logóval indult 6.1 alatt.

Most 10 hibaüzenettel indúl. De ha azokat elnyomom, akkor beindul a 7.0 Nugát. Gondolom a hivatalos OTA jobb lett volna. Tetszik a 7.0 itt is(Nexux5X-ről jöttem át) a Contrast téma dögös :)

De hogy mit szenvedtem a driverekkel...

[ Szerkesztve ]

(#4028) bala4


bala4
csendes tag

Nekem is felment a 7-es droid! ;) A negyedik elutasítás után véletlenül rányomtam az OTA frissítésre, v10i-re frissült két hete kb. azóta katasztrofális volt az üzemidőm szóval eddig bírtam. Feljöttem ide Aryon leírását átnézni, hogy visszatérjek v10e-re, és akkor láttam, hogy már a nougatról megy a diskurzus, úgyhogy inkább v10e helyett arra váltottam. Már a bejelentés óta izgatta a fantáziámat a két ablakos nézet, tudtam, hogy nekem az baromi hasznos ficsőr lesz! Egy kicsit én is szívtam a frissítéssel, de csak azért, mert először véletlenül refurbishre mentem upgrade helyett, de azon kívül patentül ment. Gyorsan visszatelepítettem minden programot, meg átnéztem a rendszert, ebben kb le is merült az akksi, az azutáni teljes feltöltés óta pedig az üzemidőm már most sokkal jobb, mint a v10i-vel volt, szóval nekem ebben már felüdülés a rendszer! ;) Kamerát még nem próbáltam, legalábbis összehasonlítás nem történt meg még a korábbi fotókkal, a dpi csökkentés és a fekete téma iszonyat jól néz ki, az én szememnek igazi gyönyör, a két ablakos módot meg úgy használom mint kiskutya az első gumicsontját! :D Nagyon jó egy yt videót úgy végignézni, hogy nem kell kilépni ha közben válaszolni akarok egy emailre, vagy csak neten megnézni valamit gyorsan, meg amúgy is, szerintem igenis van létjogosultsága még ilyen kicsi kijelzőnél is! Mindent összevetve eddig nekem a kevés változás is nagyon örömteli, a motorháztető alatti változtatások (pl kiterjesztett doze) meg majd hosszútávon remélhetőleg javít még az üzemidőn. Bátran frissítsetek, v10i-ről mindenképp! ;)

[ Szerkesztve ]

(#4029) samir


samir
tag

hello,ezzel a kdz-s frissitéssel le téglázhatom a telefont?

A Privát előny.

(#4030) Tawaga06 válasza Quqesz (#4023) üzenetére


Tawaga06
csendes tag

Ez akciós?
Én naturba olcsóbban vettem
[link]

Nagggyyyon faca, ma jött meg.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#4031) dkovizoli válasza Aryon87 (#3989) üzenetére


dkovizoli
addikt

Én is felraktam este még. Tetszik. Viszont a merülés jelen van mint állat. Nektek beállt már? Ha igy marad, visszarakok egy mm-t. Nálatok is ott az akku ikon az aod óra alatt?
Felrakni pofon egyszerű egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#4032) Aryon87 válasza dkovizoli (#4031) üzenetére


Aryon87
félisten

Nalam merult tegnap rendesen.. Bongeszo, viber BT-s zenehallgatas egy kis fotozas es 5 ora eltelte utan kerte a toltot..

Igen az AOD-ba bekrult az akkuikonja is, de szazalekot is rakhattak volna melle :D
Egyszeru a telepites, de valami miatt megis cseszekedni kell vele, mert nalam az LGUP allandoan osszerottyant.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4033) SpongyaBob válasza Aryon87 (#4032) üzenetére


SpongyaBob
veterán

nagyon állat.. most odaraktak egy akkuikont százalék nélkül? :DDD Akku+-szal ezt eddig szépen meg lehetett oldani, de ha most ugyanezt szeretném akkor egymás mellett lesz két akkuikon. Pompás :DD

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#4034) Aryon87 válasza SpongyaBob (#4033) üzenetére


Aryon87
félisten

:K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4035) Aryon87


Aryon87
félisten

Mi lehet az oka, hogy a telo nem birja a skype-t? Nemreg kis hijjan foldhozvagtam a telefont emiatt. Egy G3s meg egy K8 rohogve futattja a programot videochat modban, ez meg akad, a masik fel semmit nem hal belolem, kifagy, es ugy felfutti a telot hogy jaj.
Es nem azeet mert a Nugatra nincs optimalizalva. Elso perctol ilyen, miota megvan a telefon..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4036) ßrainiac válasza Aryon87 (#4035) üzenetére


ßrainiac
addikt

A skype egy fos.

Engem kiidegel amiota negyzet alakban latom a kamerakepet (mikozben a masik fel ugye 16:9-ben...:W).

Sosem szerettem. Ettol fuggetlenul furcsa h a gagyifonok viszik, ez meg nem. Nalam mondjuk akadozas nem emlekszem h lett volna.

(#4037) Gabmami válasza SpongyaBob (#4033) üzenetére


Gabmami
tag

Segítenél? Mi az akku plusz? Köszi!

"Minden műveletlen ember önmaga karikatúrája' (Schlegel)

(#4038) SpongyaBob válasza Gabmami (#4037) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ez az alkalmazás: [link]
Be lehet állítani, hogy az értesítési sávban kint legyen, testre is lehet szabni hogy nézzen ki és ha lezárod a telefont akkor AOD-n is kint lesz. (ilyenkor a gyári % kijelzést azért kikapcsolom, hogy ne legyen látható a menüben kétszer) Ugyanígy ki lehet rakni az időjárást is.(pl. Yowindow)

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#4039) Gabmami válasza SpongyaBob (#4038) üzenetére


Gabmami
tag

Óh! Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszod! Az időjárást melyik alkalmazással lehet kitenni? :D

"Minden műveletlen ember önmaga karikatúrája' (Schlegel)

(#4040) SpongyaBob válasza Gabmami (#4039) üzenetére


SpongyaBob
veterán

(pl. YoWindow) :D

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#4041) Gabmami válasza SpongyaBob (#4040) üzenetére


Gabmami
tag

Köszi szépen :D :D :)) :DD

"Minden műveletlen ember önmaga karikatúrája' (Schlegel)

(#4042) boksz válasza ßrainiac (#4036) üzenetére


boksz
senior tag

Nemek semmi gond vele, viszi szépen....

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#4043) Aryon87 válasza ßrainiac (#4036) üzenetére


Aryon87
félisten

Tenyleg erdekes. Mamammal beszeltem volna ma, semmit nem ertett amit mondtam, csak 1-2 szot.. Eleinte jo volt, mert akkor csak forrt. Ahogy jottek a frisebb havi pakkok, ugy lett rosszabb. Mostanra teljesen hasznalhatatlan lett..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4044) SlyChocolate


SlyChocolate
senior tag

A most elérhető 7.0 telekomos telókra is felmegy?

(#4045) Aryon87 válasza SlyChocolate (#4044) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4046) SlyChocolate válasza Aryon87 (#4045) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Köszi.

(#4047) Sebibalu válasza Tawaga06 (#4030) üzenetére


Sebibalu
őstag

A tok nem túl vastag ? :)

(#4048) Aryon87


Aryon87
félisten

Nagyon úgy tűnik van lehetőség Marshmallow alatt a BOOTLOADER visszazárására, Sebibalu-nak sikerült, így megosztotta a műveletet hozzá:

Csak saját felelősségre próbálja ki bárki a dolgot!

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4049) minikahona


minikahona
tag

Sziasztok! Nem tudom kérdezte-e már valaki itt azt amit most én fogok, de miután végigfutottam a topikot nem találtam rá választ.(ha még is lett volna elnézést, de nem vettem észre). Szóval az én G5-öm kijelzőjébe is beköltöztek a szellemek. :) Telenornál vettem a telefont és az lenne a kérdésem, hogy hogyan érdemes rendeznem a javíttatást. Vigyem be a Telenorhoz és ők majd intézi, vagy közvetlen vegyem fel a kapcsolatot az LG-vel online és majd ők mondanak valamit? :F Bármelyik legyen a választás gondolom a Cam Plus modult is mellékelnem kell, vagy nem? Amatőr vagyok még ebben a témában, ezidáig csak egyszer kellet gariztatnom valamit, az egy LG TV volt, ott közvetlen az LG-nek írtam az oldalukon, és kijöttek érte. A válaszokat előre is köszönöm!! :R

We are the Borg. Your biological and technological distinctiveness will be added to our own. Resistance is futile.

(#4050) Aryon87 válasza minikahona (#4049) üzenetére


Aryon87
félisten

Pontosabban mi is a gond? Ha a kijelző "beégésére"/ szellemesedésére gondolsz, akkor igen, célszerűb egyből a Váci úti szervizbe vinned. Camplus nem kell oda, garipapír vagy számla legyen csak nálad.

Mikori gyártású a telód és mióta használod?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.