Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) lalika740 válasza akooos (#700) üzenetére


lalika740
aktív tag

Nem az összehasonlítással van bajom hanem hogy jobbnak mondják.Szerintem meg nem az és mint emlitettem nekem is egyszerre volt g5 öm és v10 em.Olyan mintha bemennék a Bmw szalonba és megkérném hogy hasolitsák össze egy Mercedessel és a Mercérdest magasztalnák egy Bmw szalonban.Csak ennyi de ebböl nem akarok se vitát semmit csak unom a v10 et. :R

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#702) akooos válasza lalika740 (#701) üzenetére


akooos
veterán

Nem jó a hasonlat. Ez olyan mintha bemennél a BMW szalonba és ott összehasonlítanád a 330i-t a 320d-vel :) Engem érdekel mindenki véleménye (a tiéd is) a két telefonnal kapcsolatban, mert a kettő közül fog kikerülni a következő telefonom.

(#703) hito válasza lalika740 (#701) üzenetére


hito
nagyúr

Azt azért látnod kell, hogy ezzel a véleményeddel egyedül vagy. Mindenki kivétel nélkül, aki megnézte a G5-öt és mellette volt a V10, egyértelműen állította, hogy más kategória a két készülék.

Nincs azzal baj, ha neked jobban tetszik a G5, hiszen Te használod, neked kell tetszen, de tényleg más liga a két készülék.Ezért kár haragudni a V10-re. Nem a V10-zel szemben, hanem a többi készülékkel szemben abszolút megállja a helyét a G5, de a V10 túl jól sikerült, meglepően jól, ennyi az egész :)

Na de ezért mondtam én a többieknek, hogy ne erőltessék már a G5 topicban a V10-zel szembeni összehasonlítást, mert ez lesz a vége, ha leírom a véleményem :D Szerintem ezzel zárhatjuk a V10 témát.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#704) lalika740 válasza hito (#703) üzenetére


lalika740
aktív tag

Na ha már irtunk rolla legyen, a v10 olyan réteg telefon mint pl.a g flex .Amit el kell hogy mondjak a g flex.1 szerintem a világ legjobb telefonja volt anno a g flex.2 röl inkább ne is beszéljünk.Tehát megértem hogy tetszik.sok embernek de pl.engem a 2 felső kamera melett kiszivargo fény nagyon dühitett.Szerintem nem volt olyan pörgös a telefon mint a g5.(ami félre értés ne essék nem egy tökéletes telefon)sajnos tökéletes telefonnal nem találkoztam különben az lenne.Anyaghasználat a hátlap olyan vékony múanyag ha le akarom venni arra kell koncentrálni nehogy elrepedjen.A kamera som jobb szerintem.Jó talán valamennyivel.Meg nekem a fogása nem elegáns prémium hatású inkább olyan lányos hatása van ha nem lenne 5.7 es. :DDD
A g5 nek jobba fogása szerintem.pedig en is a nagy telefonokat szeretem.Mint mondtam g flex 1 a maga 6 coljával.De tényleg ezek izlés dolgok.Nem vitázni akarok csak nem szeretem a v10 et.Ja van ezzel más is igy csak ök nem g5 öt vettek helyette hanem mást.Témát akkor én is lezártnak tekintem. :C :R :R

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#705) hito válasza lalika740 (#704) üzenetére


hito
nagyúr

Anyaghasználat a hátlap olyan vékony múanyag ha le akarom venni arra kell koncentrálni nehogy elrepedjen.

Ettől kár volt tartani, hiszen:

"Szerencsére a testes kialakításnak azért pozitív okai vannak, az oldalkeret ugyanis 316L típusú acélból készült, a hátlap pedig DuraSkin, ez egy speciális műanyag, viszont az átlagos plasztiknál kétszer erősebb, olyannyira, hogy a phablet ütésálló, megkapta a MIL-STD-810G minősítést is, ami a nem specifikusan ilyen célra készült mobiloknál elég ritka és dicséretes tulajdonság."

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#706) lalika740 válasza hito (#705) üzenetére


lalika740
aktív tag

mégis mikor beletoltam a fülest lepattant a hátlap alja a bemenetnél.Ennyit a minőségről.

[ Szerkesztve ]

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#707) hito válasza lalika740 (#706) üzenetére


hito
nagyúr

Na jó, én tényleg befejeztem (láthatóan te nem tudod), mert kezdesz hülyeségeket beszélni. Maradjunk annyiban, hogy a leginkább minőségi készülék a piacon és ezen a látványos V10 hater-séged sem fog változtatni.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#708) lalika740 válasza hito (#707) üzenetére


lalika740
aktív tag

Ott a kép.Nem beszélek hülyeséget.

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#709) hito válasza lalika740 (#706) üzenetére


hito
nagyúr

Szerinted a minőség-nem minőség kérdése annyit tesz, hogyha valakinek akármilyen hasonló jellegű problémája merül fel egy készülékkel szemben, akkor az már nem minőségi?? Basszus, én tényleg nem értelek. Minőségi = soha senkinek nem lehet, nem volt és nem is lesz semmilyen problémája az adott készülékkel?
És akkor nem megyek bele a hogyan toltad bele kérdésbe (érdekes senkinek semmi hasonló jellegű problémája nem volt a készülékkel), illetve, hogy most akkor miről is beszélgetünk, mert elég keményen kell nézni a képet, hogy bármit is lássak rajta.

Te vagy az ELSŐ, akit panaszkodni hallottam a készülékre. Sem tesztelő, sem tulaj, sem senki nem panaszkodott még rá, csak az ellenkezőjét olvasni. Attól hangos az egész net, hogy valami egészen elképesztő a készülék. Sőt, nézd meg ebben a topicban, hogy akik egymás mellett megnézték a két készüléket (G5-V10), azok utána mit mondtak.

Nem akartam belemenni, te kényszerítsz rá. Jössz azzal, aminek konkrétan az ellenkezője igaz. Miért nem lehetett annyival befejezni, hogy neked inkább a G5? Ezzel senki nem vitatkozott volna. De azzal igen, hogy a V10 egy szar és nem minőségi :O

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#710) kakuk100


kakuk100
őstag

Nehogy összevesszetek.Szerencsére nem egyforma az ízlésünk. Kinek a Papné kinek a lánya. Illik tiszteletben tartani, hogy van akinek az egyik a szuper van akinek a másik és így a jó. :R

(#711) hito válasza kakuk100 (#710) üzenetére


hito
nagyúr

Én voltam a hülye, hagytam magam belerángatni :(

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#712) lalika740 válasza hito (#711) üzenetére


lalika740
aktív tag

Nem mondtam hogy szar telefon.De befejeztem ennyit nem ér hogy vitázzunk rajta. :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#713) hito válasza lalika740 (#712) üzenetére


hito
nagyúr

Szép sorminta :D :R

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#714) toto0569 válasza hito (#705) üzenetére


toto0569
addikt

316L =nem mágnesezhető,saválló.Szoktam dolgozni vele...

[ Szerkesztve ]

(#715) Wucky


Wucky
senior tag

Engem annyiban érdekelt az összehasonlítás,hogy kamera. Biztos hogy szoftveresen fognak változtatni a G5-ön,ha sok panasz lesz a kamerán.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#716) thomech


thomech
tag

Napfényben mennyire jól olvasható a kijelző?

(#717) nünüke1975


nünüke1975
aktív tag

Végre eljött a nagy pillanat.Legalábbis azt hittem aztán csalódtam.Az ember azt hinné hogy mindegyik MM-ba van tapogatni való G5.Hát tévedtem.A pécsibe nincs amit sajnálok.Lecserélni nem akarom a G4-et amivel tökéletesen elégedett vagyok csak kíváncsi lettem volna mit alkotott az LG egy év alatt.Ezt most bebuktam.Majd legközelebb :(

(#718) lalika740 válasza thomech (#716) üzenetére


lalika740
aktív tag

Jól működik erős napsütésben is föleg ha automata a fényerő a telon.

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#719) thebiker


thebiker
tag

Volt ma egy érdekes beszélgetésem a Piró Péterrel az LG Mo-i Sales managerével a booloader nyitási problémáról. Mivel a hivatalos LG oldalon nem tudtam unlock.bin-t igényelni így írtam az LG fejlesztőknek és továbbították Péternek a kérésem. Szóval aki GSM boltban (Pl: Partnero ) vette a készüléket az írjon már egy PÜ-t. Alapvetően csak a rootolásnál lehet probléma (bootloader nyitáskor). Az LG developer oldalán lehet ellenőrizni. Akinek a rootolás és a bootloader semmit nem mond az használja boldogan a telefont :) :) :R

(#720) hito válasza thebiker (#719) üzenetére


hito
nagyúr

Miert maris lehetne nyitni papiron a bootloadert? En biztos nem aldoznam be a 2ev garit a nyitott bootloaderert. Romolni szeretnel? :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#721) thebiker válasza hito (#720) üzenetére


thebiker
tag

A root miatt kell kinyitni. De ha nem GSM boltban vetted akkor téged nem érint :)

(#722) akooos válasza thebiker (#721) üzenetére


akooos
veterán

A nem GSM boltos készülékeket nem lehet unlockolni, vagy a nem GSM boltos készülékekre nyitott bootloaderrel is van garancia? Fejtsd ki kérlek, ez érdekel! Köszi!

(#723) thebiker válasza akooos (#722) üzenetére


thebiker
tag

A gari ugrik ha kinyitod a bootloader... csak a GSM boltosat nem lehet, pedig azt gondolod, hogy hivatalos EU H850....

(#724) akooos válasza thebiker (#723) üzenetére


akooos
veterán

Érdekes. Tehát ha veszek egy H850-et mondjuk az XXL-nél, akkor nem tudom kinyitni mégsem? Hiába 100%, hogy EU H850? :Y

(#725) hito válasza toto0569 (#714) üzenetére


hito
nagyúr

Jól hangzik, jelentsen ez bármit is :D

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#726) hito válasza Riged (#690) üzenetére


hito
nagyúr

Ez nálam is így van. Sőt, nekem 3%-ot sem töltött. Utána megint elindítottam a Cam Plus-szal a kamerát, akkor már meg se moccant a töltés. Én sem igazán értem, hogy hogy működik ez. :U

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#727) Quqesz


Quqesz
nagyúr

g5 vs htc10 vs s7 camera test

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#728) dkovizoli válasza thebiker (#723) üzenetére


dkovizoli
addikt

Ha jól értem, akkor a szolgáltatóst lehet nyitni garvesztés nélkül? Vagy mi van?

(#729) hito válasza dkovizoli (#728) üzenetére


hito
nagyúr

Sajnos nem jól érted. Sokak örülnének neki pedig.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#730) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Sziasztok!

Ma bent voltam az MM-ben és megnéztem egy ilyen telefont! Sötét szürke volt.
Hát, barom szép a telefon. Szó szerint megkívántam!
Szeretném kérdezni azokat, akiknek már van, hogy nem bánták meg a beruházást erre a készülékre? Akkuideje milyen? Milyen kijelző időket produkál? Szoftvere rendben van? Esetleges bugok, hibák?

Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#731) RayMckurt


RayMckurt
csendes tag

Nos egy hete G5 tulaj vagyok, G4ről váltottam.
Előtte G2, mindmáig meg vagyok elégedve a G-szériával(G3 kimaradt).
Olvasgatom a topicot már a kezdetek óta, hátha sokat megtudom pluszban a telefonról,tapasztalatokról s tippekről-trükkökről..
Itt vagyunk 700 hsz környékén és (tisztelet a kivételnek)többet olvasok a samu előnyeiről, a V10 csodálatosságáról, hogy mekkora gyík ez a telefon.

Nos én nem ezekről fogok írni:
A bemutató ota vártam ezt a telefont, mind a tulajdonságai, mind az"ismerősei" miatt.
A külső engem is rémisztett cseppet a képek alapján, de egy hét használat( a G4et is volt hogy 3x töltöttem naponta=igen, rengeteget nyomkodom) után egy nagyon kellemes összképet keltett bennem.
Jó fogása van, minőségi tapintásérzet(NEM, semmilyen lötyögéssel, éles sarokkal nem találkoztam), felhasználói felület szokatlan volt egy ideig, de szvsz jobb mint a G4 volt. Kameramodult kaptam hozzá(T), könnyű, gyors cserélhetőség, valami fantasztikus fogás( családi felvételek, természetfotóim etc.), tényleg kézreáll, könnyű kezelni.
Akksi, gyorsaság mind OK.

A G4hez használt VR box után(az élmények királyak, használat nyűgös) meg fogom venni a G5höz valót.

A Hbs 900ammal is meg voltam nagyon elégedve(feleségem örökli), szintén jöhet a Friend..

Rolling bot hiányzik itthonról(3 műszakban dolgozok, család is van)..

Hogy megéri-e a pénzét, érdemes megvenni?
IGEN! Bátran ajánlom, nagyon meggyőző telefon s érdemes volt váltanom G4ről..

Shuttle AB60N - Intel Pentium 4 3Gh Northwood - 1 Gb Kingmax Superram Pc 3200 - Leadtek Winfast A400Gt TDH (Gf 6800 Gt) -Gembird 600W - Plextor PX716A - Sound Blaster Live! 7.1 24bit - A4 Tech NB30 - Sony CPD G520 21'' CRT - a többi túró!

(#732) Szellem. válasza RayMckurt (#731) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Én még nem vettem meg, de ahogy írtam, ma láttam egy titán szürkét a budaörsi MM-ben. Amikor elolvastam a mobilarénás cikket és láttam a képeket azt mondtam, hogy ez valami förtelem. Aztán ma, amikor megnéztem és a kezembe vettem, azt mondtam, hogy ez gyönyörű! Nagyon szép ebben a színben a kijelzője és a formája valami szuper. Belenéztem a menűbe, kicsit nyomogattam. Ennél többet nem tudok mondani. Az biztos, hogy felkeltette az érdeklődésem. (Néztem mellett a P9-et. Az is nagyon szép, de a kamerába, nem hiszem, hogy jobb lenne. A kinézete meg nem kicsit egyszerű, de ez az én véleményem.)

(#733) Quqesz válasza RayMckurt (#731) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Majd ha van kedve g4 vs G5, főleg aksi,kamera. Nekem is bejön a titán színű. Használd egészséggel! Sztem jó döntés volt.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#734) hito válasza Quqesz (#733) üzenetére


hito
nagyúr

Na, dontottel mar, hogy V10 vagy G5? :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#735) Sebibalu


Sebibalu
őstag

A minap rendeltem egy spigen rugged armor tokot és egy tempered glasst a speedshopról. A tok kicsit vastag lett de nekem még el fér a tenyeremben. A tempered glass viszont egy katasztrófa. Nem egyet raktam már fel, de ezt kár volt. Ezt a típust kerüljétek el. Mérgemben már rendeltem rendes nillkin üveget :))

[ Szerkesztve ]

(#736) Quqesz válasza hito (#734) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Egyik sem. Rendes voltam az asszonnyal és kapott egy G4-et, ne mindég a levetett cuccom legyen neki(a most 2 éves G2-t váltotta,az is az enyém volt).😉 Az én G4 is fél éves csak, de sztem ősszel váltok. Addig kiderül mi lesz(G5 sanszos)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#737) liba1


liba1
tag

Medi markt joy napokon, g5 184ezer ft, v10 160ezer ft :) :)

(#738) Quqesz válasza liba1 (#737) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az mikor lesz? Jó ár!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#739) hito válasza Quqesz (#736) üzenetére


hito
nagyúr

Amikor én próbáltam ezt eljátszani drága párommal, közölte, hogy cserélgessem csak nyugodtan a saját telefonjaimat, az övét (S4) pedig bátran hagyjam békén :DDD Leporoltam a tenyeremet, mondván akkor ez is megvolt, én megpróbáltam :D

Addigra mindkettő barátságosabb árban lesz, és bármelyikkel jól jársz :K

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#740) lalika740 válasza Sebibalu (#735) üzenetére


lalika740
aktív tag

Hello.Ugyanazt tettem fel mint te.Ugyaugy is néz ki pontosan mint a tiéd.Ezért nekik kéne fizetni.Holnap teszek fel valami jobbat csak addig marad.

[ Szerkesztve ]

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#741) Sebibalu válasza lalika740 (#740) üzenetére


Sebibalu
őstag

Én rendeltem ma egy nillkint ebay-ről. Addig marad ez nekem is. Eddig nem csalódtam benne, de most csak sajnos ez volt kéznél.

(#742) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Csak egy kis kedvcsináló:

[link]

[link]

(#743) liba1 válasza Quqesz (#738) üzenetére


liba1
tag

Már tart!

(#744) Quqesz válasza liba1 (#743) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Közben megtaláltam, köszi...viszont inkább az MM kupponokhoz lesz köze az akciónak sztem..

Hopp, most nézem mobilkerben 170e az ára!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#745) safizoo


safizoo
tag

Jött frissítés.

(#746) apuc válasza safizoo (#745) üzenetére


apuc
őstag

Szia, milyen frissítés?6.01-es gyárilag a Telenorosomon a Droid.

(#747) Sebibalu


Sebibalu
őstag

Eddig egész jól alakul a dolog :))

(#748) leslien válasza Sebibalu (#747) üzenetére


leslien
nagyúr

ez így kevés infó.....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#749) akooos válasza Szellem. (#742) üzenetére


akooos
veterán

Az első videó vége pont, hogy elvette a kedvem. Oké, USA-ban nem támogatott. De ez így akkor is gáz, hiába jön be nagyon ez a modulos felépítés (főleg a B&O modul miatt).

De ez a csomag KELL :D

(#750) safizoo


safizoo
tag

Frissítés: VC10c
Nem tudok https képet berakni ezért link.

[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.