Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) brek666 válasza SpongyaBob (#1191) üzenetére


brek666
tag

Persze már a g3 is kezelte sőt azelőtt is.

[ Szerkesztve ]

(#1202) SpongyaBob válasza brek666 (#1201) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Köszi! :R

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1203) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Sziasztok!

Valakinek van erről tapasztalata ?

Ahol nincs 3G, ott a 4G/3G/2G beállítás mellett nem lehet hívást indítani és fogadni.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1204) rettenet78


rettenet78
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy mennyire elegendő aktív használat mellett az akkumulátorotok? Továbbá érdekel létezik-e olyan tok amellyel a kameramodult is tudom használni, melyre főleg a plusz 1200 mh miatt lenne szükségem.

Jelenleg g3-at használok majdnem 2 éve és az újdonságra való cserén gondolkozom. A G3 aksija nagyobb, így kicsit tartok a cserétől.

Köszönöm segítségetek.

(#1205) drmotto válasza rettenet78 (#1204) üzenetére


drmotto
őstag

Fentebb írtam. Azonos használat mellett a G4-hez képest majdnem egy órával több SOT jön ki nekem.

(#1206) rettenet78 válasza drmotto (#1205) üzenetére


rettenet78
csendes tag

Köszönöm a válaszod! A kameramodult szoktad használni? Esetleg van olyan tok ami a kameramodullal együtt jó?

(#1207) drmotto válasza rettenet78 (#1206) üzenetére


drmotto
őstag

A modult még csak fel se tettem még. Nincs rá időm.
Tokom sincs, így ehhez sem tudok mit szólni.

(#1208) rettenet78 válasza drmotto (#1207) üzenetére


rettenet78
csendes tag

Az akkumulátor üzemidejétől félek, ezért a mate 8 a nagy rivális a szememben

(#1209) Quqesz válasza rettenet78 (#1208) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Aksiban jobb sztem, de minden másban nem...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#1210) safizoo válasza rettenet78 (#1206) üzenetére


safizoo
tag

Jó az üzemidő, a többieknek is írom, akik aggódnak. Nekem volt g2,g3,g4 és jobb mindegyiknél!

Van olyan tok ami kameramodulos (ebay)
Sztem a kameramodul éppen semmire nem igazán jó, csak éppen, de az aksi plusz benne akkor hasznos, ha nem töltöd vele a telot, hanem lehasználod belőle az energiát. Akkor 2 napot bír. De mindenképp vegyél még egy aksit a gyári töltővel és elfelejtheted a kábelt a telefonba dugdosni.

(#1211) honda23 válasza safizoo (#1210) üzenetére


honda23
aktív tag

Jó ám. Tegnap előtti töltés, tegnap folyamatos wifi, 3 óra net, fb, fél óra telefonálás, videózás és fényképezés fél óra. Most van 30%-on! Jobb, mint a g2.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#1212) stemplar07


stemplar07
őstag

Bang and Olufsen DAC

:-) kérdés .. aki vett G5-öt , esetleg próbálta -e a Bang and Olufsen DAC -t ? Esetleg írna-e róla , érdekelne (gondolom nem csak engem )

Az Androidauthory-n tesztelték, de nem túl meggyőző lett a teszt .

[link]

:)

(#1213) fonix232 válasza stemplar07 (#1212) üzenetére


fonix232
aktív tag

Lényegében a V10 hangminőségére tolja fel a telefont.

Szerintem jobban jár az, aki hang miatt venné, azzal, hogy megvárja a Type C DAC-os füleseket a nagyobb gyártóktól.

Mert csak.

(#1214) fonix232 válasza honda23 (#1211) üzenetére


fonix232
aktív tag

Számomra is kielégítő. Sok szolgáltatás fut a háttérben (rakás szocmédia, FB, Messenger, 4-5 különböző üzenet app pl. Viber, Telegram, Whatsapp, Instagram, Snapchat, Reddit appok, stb.), relatíve sokat használom aktívan (tap játékok, stb.), és egy napot durván kihúz. SOT kb. 4-5 óra nekem is.

Mert csak.

(#1215) blade4


blade4
aktív tag

Sziasztok!

Teló vételén gondolkodok, de nem tudok dönteni hogy G5 legyen vagy Mate 8.

A g5 erősebb, jobb kamera stb, a mate 8 nagyobb, jobb akkumulátor idő.

Szerintetek melyiket érné meg megvenni?

(#1216) leslien válasza blade4 (#1215) üzenetére


leslien
nagyúr

g5 erősebb, jobb kamera stb

szerinted? ezt már nem tudod változtatni a mate 8 ban...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1217) fonix232 válasza blade4 (#1215) üzenetére


fonix232
aktív tag

A Kirin 950 erősebb picit a Snapdragon 820-nál, viszont a FullHD felbontás 6"-on szerintem kevés. A telefonok ezen kívül kb. ugyanazt tudják, de való igaz az LG kamerája jobb.

Ha fontos a mókolás, CyanogenMod, akkor a G5 a te telefonod, ha inkább az számít hogy nagy tepsid legyen ami jobb benchmarkokat tol ki (és kicsit döccenőmentesebb, lévén egy erősebb hardver gyengébb kijelzőt kell futtasson), akkor pedig a Mate 8.

Mert csak.

(#1218) csibabu


csibabu
tag

na holnap érkezik meg a g5 :D használat után majd irok véleményt róla :D

iPhone 14 Pro

(#1219) SpongyaBob válasza csibabu (#1218) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Helyes, jöhet :D Nekem még egy hét :))

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1220) Wucky válasza fonix232 (#1217) üzenetére


Wucky
senior tag

A Kirin 950 jobb? Eddig csak olyan tesztet láttam ahol rosszabb volt. Antutu stb. Tolj már egy linket ahol jobb a Mate 8 soc. Kíváncsi vagyok.
Néztem olyan tesztet ahol Iphone 6S,G5,S7,MI5,Mate 8 volt és a kirin volt az utolsó. Természetesen a szifon meg az első.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#1221) SpongyaBob válasza Wucky (#1220) üzenetére


SpongyaBob
veterán

"Természetesen a szifon meg az első.." Ez mitől olyan természetes? :) Miben volt első? Példàul antutuban kicsit elmarad a G5 mögött.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1222) Wucky válasza SpongyaBob (#1221) üzenetére


Wucky
senior tag

Nem,nem maradt el. Amügy meg azért,mert 1 hardver 1 szoftver. Nem nagyon kell szenvedni az optimalizációval. De nem tudnának annyit fizetni hogy szifonom legyen. Akkor inkább samu. De a G2 óta csak is LG.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#1223) fonix232 válasza Wucky (#1220) üzenetére


fonix232
aktív tag

Specifikációra jobb, ill. akksi takarékosságban. Az Antutu, társai meg kb. szart se érnek, mert a hardvert a tesztek mellett lehúzzák a szoftveres vackok - amit a Huawei szeret túltolni. Az EMUI alapból kb. másfélszer annyi erőforrást fogyaszt mint az LG szoftvere.

A 820 előnye a 14nm FinFET, míg a Kirin-é az optimalizálás (Huawei házon belül gyártja, így a telefonokat a végtelenségig tudja hozzá optimalizálni). Az igazság az, hogy jelenleg olyan erős a hardver, hogy felesleges hasonlítgatni, mert a végfelhasználói élmény marginálisan különbözik csak.

De tessék itt egy teszt: http://wccftech.com/snapdragon-820-dominates-benchmarks/

Mert csak.

(#1224) fonix232 válasza Wucky (#1222) üzenetére


fonix232
aktív tag

De, elmaradt. Az egyetlen dolog amiben az A9 proci teljesít, az a magok egyedüli teljesítménye. Abban tényleg veri a mezőnyt (főleg mivel nincs fölötte egy rendszer ami eleszi 30-40%-át). Viszont multi-core teljesítményben, GPU teljesítményben, stb., a legújabb Exynos és Snapdragon high end darabok agyonverik.

Mert csak.

(#1225) Sepp


Sepp
csendes tag

Sziasztok! Időközben nekem is sikerült beszerezni egy ilyen készüléket :) kérdés, tud vaki esetleg rá olyan fóliát mondani valahonnan ami full body? teljesen rámegy a tetejére nem csak a kijelző részre mint a gyári? Köszi!

(#1226) fonix232 válasza Sepp (#1225) üzenetére


fonix232
aktív tag

Külföldi fórumokon ezt ajánlgatták:

http://www.ebay.com/itm/3D-Edge-Full-Curved-Coverage-Tempered-Glass-Film-Screen-Protector-For-LG-G5-/252402946417?var=&hash=item3ac4635171:m:mgRylUMBTGJVXyXiBeAvgIw

Én még itthon sajnos nem láttam megfelelőt. Mindenhol gagyit árulnak :(

Mert csak.

(#1227) Ahanoiaid87


Ahanoiaid87
csendes tag

Szombaton vettem használatba az ezüst G5-öt. Használom, szeretem. G2 a fiókban pihen. Szubjektív észrevételek: Nehéz átszokni az oldalgombokra(elég picik és nem mindig találom el a zsebemben), a bekapcsoló gomb nem világít értesítés esetén, vastagabb a keret a kijelző körül (mindez valószínűleg csak azért zavar picit mert G2-ről váltottam). De mint mondtam szeretem. Mit szeretem?! Nagyon szeretem :DD imádom az anyaghasználatot a kamerát a cserélhető aksiját és azt, hogy minden azonnal történik amit elindítok rajta. Féltem tőle de utólag visszanézve semmi okom nem volt rá. AJÁNLOTT!

(#1228) Wucky válasza fonix232 (#1224) üzenetére


Wucky
senior tag

Köszi. Így már ok a dolog.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#1229) Sragi válasza Ahanoiaid87 (#1227) üzenetére


Sragi
őstag

Így már kezdek picit megnyugodni :D Emlékszem mikor meglett a G2 akkor csak bámultam,hogy ilyen is van ? :D

(#1230) Quqesz válasza Ahanoiaid87 (#1227) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A bekapcs gomb világítása csak a G2-ben volt,azóta nincsen a G sorozatban. Viszont nekem is tetszett!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#1231) sixpak válasza Quqesz (#1230) üzenetére


sixpak
nagyúr

De igen, a G Pro 2-ben a bekapcsológomb értesítési ledként is funkcionált (minden értesítéshez külön színeket lehetett rendelni), persze ettől még elöl is volt....szerettem én is.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1232) Ahanoiaid87 válasza sixpak (#1231) üzenetére


Ahanoiaid87
csendes tag

Uhh de király. Ezt vissza kéne hozni, mindig láttam hogy átvilágított a farmeromon. Kijelzővel kifelé hordani meg eléggé veszélyes. Hátha a G6-G7 ben visszajön ez a fícsör :DD

(#1233) csibabu


csibabu
tag

Ma jött meg a g5 :D eddig teljesen jó, pörög semmi lassulás, akadás. Nagyon király. Szépek a képek, gyorsan csinálja a fotókat. Eddig tényleg nagyon jó :) üveg fólia nem volt jó rá amit akartam ezért sima folia megy rá :)

iPhone 14 Pro

(#1234) Sepp válasza fonix232 (#1226) üzenetére


Sepp
csendes tag

Köszi! Megnézem!

(#1235) Tosee


Tosee
őstag

Üdv!

Megvan nekem is a telefon! G3-at váltott, amit nagyon szerettem! Kicsit tartottam a váltástól, de nem bántam meg, nagyon tetszik a G5 (mind teljesítményben, és kinézetre)! Rendeltem hozzá tokot és fóliát (utóbbit egyenlőre nem raktam fel, mert időben észrevettem, hogy van a kijelzőn gyári fólia) is!
- tok, Spigen Rugged Armor
- fólia, Xprotector (nem üveg)

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#1236) mtcob


mtcob
senior tag

Hi
G2 tulajként erősen gondolkodom egy G5re váltáson, és érdekelne pár dolog.

Nyilván nem a legjobb helyen kérdezem, de előfizuhoz néztem T-nél telefont, G5 + kameramodul 135kért, vagy Samsung S7 + Gear VR 170k ért

Volt valakinek esetleg mindkettő, melyik éri meg jobban?
G5 fele húzok igazából, nem látom az S7ben azt az extrát ami miatt reálisnak látnám a felárat, plusz világéletemben LG-s voltam :D

Mennyire masszív ez a modulos kialakítás? Jogos az aggodalom a későbbi meghibásodások kapcsán, vagy csak riogatás? Üzemidő G2-höz képest milyen? Hi-Fi DAC nélkül milyen a hangminőség fülhallgatóval?
Szoftveresen jól optimalizált? (G3nál voltak gondok pl)

Köszi a válaszokat :R

(#1237) Bilux válasza mtcob (#1236) üzenetére


Bilux
veterán

Volt s7 és nekem az lg5 jobban bejön

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1238) leslien válasza Bilux (#1237) üzenetére


leslien
nagyúr

aksi nem rosszabb?

pusihusi ; üdv, igen jó helyen jársz...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1239) pusihusi válasza leslien (#1238) üzenetére


pusihusi
addikt

Üdv. mindenkinek, ez az igazi G 5 fórum?!

Üdv. Feri!!

(#1240) Bilux válasza leslien (#1238) üzenetére


Bilux
veterán

Nekem jobb az akksi is

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1241) csibabu válasza mtcob (#1236) üzenetére


csibabu
tag

G5-től ne félj, engem nagyon meglepett az összeszerelés minősége mivel mindenhol azt olvastam hogy ez nem a legjobb. Kézbe véve masszív, egyben van, jó érzés kézben tartani. :) 1 napja van meg eddig nagyon jó 👍 😁

iPhone 14 Pro

(#1242) safizoo


safizoo
tag

Egy újabb cikk.az always on-ról ír sületlenségeket , meg az összeszerelésről.
Nincs köze a valósághoz. :(

(#1243) mg1992mg válasza safizoo (#1242) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Azé' a kommentek is megérnek egy misét :D

(#1244) SpongyaBob válasza mg1992mg (#1243) üzenetére


SpongyaBob
veterán

"Nekem almás telefonom van, de el nem tudnám képzelni, hogy majd kijön egy új kijelző és akkor azt lecserélem."

Most én értem félre vagy tényleg azt hiszi, hogy a kijelzőt lehet cserélni? :D

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1245) zsoleer


zsoleer
senior tag

Sziasztok
Tegnap kaptam meg a telekomtol az ezust g5-t, nem tudom hogy normalis e vagy nalatok jelentkezik hogy beszelgetes kozben mintha torzitana a felso hangszoro,
Eddig p9-m volt de az ilyen tekintetben sokkal jobb volt szerintetek vissza vigyem?

(#1246) kobayashy válasza zsoleer (#1245) üzenetére


kobayashy
tag

Én eddig semmi ilyet nem tapasztaltam.Az is lehet,hogy a másik telefon volt rosszabb minőségű.
Azért mielőtt visszavinnéd még próbálgasd egy kicsit.
Miért cserélted le a P9-et?

(#1247) pusihusi


pusihusi
addikt

Sziasztok, keresek alkalmazást okos órához, mert a BT. Notival nem minden szinkronizál?! Ja és mit raktatok az LG logóhoz, mert a fólia nem ér le, én meg levettem. Köszi! leslien :R

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#1248) dkovizoli válasza pusihusi (#1247) üzenetére


dkovizoli
addikt

Android wear? Szerintem olyan fólia nincs ami oda leér. Hogy veszed le az alját ha egyben van a fólia?

(#1249) pusihusi válasza dkovizoli (#1248) üzenetére


pusihusi
addikt

Köszi,tudom, külön nincs? :N :(

Üdv. Feri!!

(#1250) Riged


Riged
csendes tag

Az lenne a kérdésem, hogy valaki használ Spigen Tough Armort? Ha igen akkor mi a véleménye róla?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.