Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) mg1992mg válasza safizoo (#1896) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Ja hát így már vágesz, csak így még annyi értelme sincs a cuccnak.

(#1902) ForRedGlory válasza RayMckurt (#1879) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem is olyan jo a cam plus, mint kellene. Mivel fizikai gombja van, le kell nyomni... Meglehetosen nehez egy kezzel ugy lenyomni hogy egyaltalan ne mozuljon be... Marpedig ez nem profi fenykepezo hogy bemozult kep is eleg eles legyen.

[ Szerkesztve ]

(#1903) dkovizoli válasza ForRedGlory (#1902) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nekem az a véleményem, hogy ameddig adják a készülékhez vásárláskor, addig örüljünk neki. Ha nem adnák akkor sem lenne olcsóbb. A használhatóság meg mindenkinek más ahogy látom. Én örülök neki, pedig én sem szoktam tulzásba vinni a használatot.

(#1904) csibabu


csibabu
tag

Dobjatok fel pár képet hogy hogy néz ki a kezdőképernyőtök :D kíváncsi vagyok a hátterekre meg a témákra hátha látok valami jót :) én is rakok fel rövid idon belül

iPhone 14 Pro

(#1905) Aryon87 válasza csibabu (#1904) üzenetére


Aryon87
félisten

Szerintetek mennyire normalis, hogy chrome es zene mellett 80 fokra is felhevul azvegyik erteknel? Rendesen sut a telefon.. Fenyero 50%
Bluetooth kapcsolat az okosoraval es a HBS900 fulessel pluszban
[link]

Nekem ilyen a kepernyom
[link]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1906) mg1992mg válasza csibabu (#1904) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Majd este, otthon x)

(#1907) Aryon87


Aryon87
félisten

Hat gyerekek, beeg a kijelzom nekem is.. Telo tuzforro, atvaltok a dead pixel appra, szurke feluletre, es latom halvanyan a chrome tartalmat. Fenyero 50%-on..

Plusz bonusz:
Led sensor 118°c!! WTF??
[kép]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1908) drmotto válasza Aryon87 (#1905) üzenetére


drmotto
őstag

Nekem semmi ilyet nem csinál, a Balaton partján a 35 fokban is teljesen vállalható volt.
Nem olvastam vissza, ezért kérdezek. Valamelyik fólia bejött?
Ja, és jó a háttered, az kép vagy mi?

(#1909) mg1992mg válasza Aryon87 (#1907) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Ti mit csináltok a telefonnal amúgy?
Led sensor nálam is annyi, progi szerintem szarul méri.

Dead pixel appnál nem látok semmit, most toltam 40 perc nfs no limits-et 100% fényerőn, s nem kaptam olyan magas hőmérsékleteket, mint te, s egyáltalán nem forró a telefon.

(#1910) Aryon87 válasza drmotto (#1908) üzenetére


Aryon87
félisten

Eddig 2 folia erkezett meg, az elso torott volt a postasnak koszonhetoen. A masikat meg nem raktam fel, mert varom a harmadikat, ami a teljes elolapra rafekszik. Ami itt van az csak a kepernyo meretet fedi le, a felso resz erintetlen marad.

Amugy en sem ertem mi a baja, G4-el ugyanezt mar eljatszottam, hogy egy chrome-viber-BT zenehalgatastol forrt a telefon. Es tuti nem user error.
Ejjel adtam neki egy FR-t, az okosorahoz kerestem mas programot, mert a sajatja zabalta az akksit is (legelso helyen volt a fogyasztok kozt), a pokemon jatekot meg nem raktam vissza.
A beeges meg egyelore eltunik.
Viszont mikor bongesztem 100% fenyerovel, mar ugy is forrosodott a telefon. Hardveres gond lenne vajon? Mert 50%-on ritkan langyos csak vagy teljesen normalis, kiveve az elmult napokat.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1911) drmotto válasza Aryon87 (#1910) üzenetére


drmotto
őstag

Hát ne használd 100%-on. :)
Nekem automata fényerőn semmi gondom. Pedig egy hétig csak ez volt nálam, és amikor hagyták a kölkök, akkor azért nyúztam gyorsan alaposan.
A G4 most a nejemnél van, nála egy játék miatt csinálta kétszer is hogy túlmelegedett és kikapcsolt. Ahogy leszedtük, minden jól megy. Nem lehet a viber a gond? Sokan anyázzák mindenféle okból.

(#1912) Aryon87 válasza drmotto (#1911) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem gyanakszom a viberre, az normalisan mukodik. A chrome tobbet megy mint a viber.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1913) Ricardo válasza Aryon87 (#1912) üzenetére


Ricardo
félisten

Attól még okozhatja. Nekem anno majdnem megfőzte az S2-met.

[ Szerkesztve ]

(#1914) Aryon87 válasza Ricardo (#1913) üzenetére


Aryon87
félisten

:/

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1915) Aryon87 válasza Aryon87 (#1914) üzenetére


Aryon87
félisten

Ujrahuzas utani elso nap: 50% fenyeron, mar nem forr a telefon :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1916) mg1992mg válasza Aryon87 (#1915) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Akkor lehet valami szoftveres baki volt (Cpt. Obivius Strikes again!)

(#1917) Aryon87 válasza mg1992mg (#1916) üzenetére


Aryon87
félisten

Lehet viszont ejjel majdnem 30%-ot pottyant is az akkuszazalek. Igaz az AOD be van kapcsolva..
Android rendszer meg az oprendszer zabal megint, mint 3 honappal ezelott. Minden szirszar le van tiltva vele kapcsolatban..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1918) firemanus82


firemanus82
senior tag

Sziasztok!

Egy hét használat után nagyon tetszik a gép. Úgy érzem jó választás volt. Egy apróság van ami előre tudható volt, hogy az akksi bizony jóval kevesebbet bír mint a G2. Elég aktívan használom a telefont, minden bekapcsolva rajta és játék is be be csúszik. Így délután 5 óra felé azért már sikít a töltőért. A G2-vel ugyanilyen használat mellett estig kibírta. De az nem zavar, mert töltő mindig van nálam és lassan erkezik az autós töltő is.
Tegnap este volt meg egy kis problémám, de ennek semmi köze már (sztem) a telefonhoz. Az 1hetes sim kártya megdöglött. Este beraktam az sd kártyát és onnantól már nem látta a sim- et a készülék. Ma voda volt és sim csere. Minden újra tökéletes.
Egy szó mint száz csak dicsérni tudom a telefont.

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#1919) Aryon87 válasza firemanus82 (#1918) üzenetére


Aryon87
félisten

Udv a klubban :)
Bizony jo telefon ez :K
Lassan de biztosan fog meg bovulni a felhasznalok tabora, bar nem lesz olyan merteku mint az elodoknek..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1920) mg1992mg válasza Aryon87 (#1917) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Nekem is állandóan be van kapcsolva az AOD, de max 3%-ot eszik egy éjjel alatt az akksiból úgy minden.

(#1921) Aryon87 válasza mg1992mg (#1920) üzenetére


Aryon87
félisten

Mar kezdik a G5 fikazast. Megint a szokasos :C
Nem is tudom minek irok en oda...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1922) Flexio


Flexio
csendes tag

Sziasztok Xperia Z ről váltottam G5 re. Már egy pár napja használom de nekem tetszik nagyon. Jó gyors élőben meg nem is olyan csúnya mint ahogyan sokan írják. Nekem bejött. Melegedni szokott játéknál de a Z hez képest ez semmi. Szerintem jól összerakott kis gép ez.

(#1923) drmotto válasza Aryon87 (#1921) üzenetére


drmotto
őstag

Hol?

(#1924) Aryon87 válasza drmotto (#1923) üzenetére


Aryon87
félisten

A leendo LG V20-as cikkben.

De ugy altalaban mindegyiknel ami uj LG flagsippes tema, mindig feljon a G5 is..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1925) mg1992mg válasza Aryon87 (#1924) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Valahol igazuk van. Nem ezt vártuk. Se mi, akik birtokoljuk az eszközt, se ők. S lehet szépíteni, pont ez jó az LG-ben, hogy mer újítani, s kipróbálni valami újat, de pár apróság miatt már megbukott a modularitás dolog (ár, telefon ki be kapcs állandóan). Modularitás nélkül nem csak hogy még jobban egyben lenne a telefon, hanem akkor még azt is könnyebben elfogadnák a volt / jelenlegi LG telefont használók, hogy nincsenek hátlapi gombok.

(#1926) F-ECT$ válasza Aryon87 (#1924) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem LG G2-m van (bár épp szervizben, csereutalványra várva), és az egyik kedvenc telefonom (volt). Nézelődök, hogy mit kellene helyette beszerezni, de mivel én elég power user vagyok, így az aksi idő nagy csalódás a G5-ben. Persze, egy átlagos embernek lehet, hogy kihúzza a nap végéig, de nekem fontos lenne, hogy az új telefonom legalább a G2 szintjét hozza, így lehet S7, vagy S7E lesz a befutó, bár azokban meg infra nincs, de talán ez még elfogadható.

A hátlapi gombok nekem is tetszettek, egyedivé is tette a G2-t anno, de ennek hiánya még nem annyira fájó.

A beégésre ott a szerviz, persze nem jó 4-5 napokra otthagyni a telefont, de legalább megcsinálják.

A modularitás nekem inkább hátrány (gondolom a sok cserélgetés nem tesz jót a masszivitásnak), illetve túl nagy választék sincs (egyelőre?).

Dive ever, work never.

(#1927) Vikooo válasza mg1992mg (#1925) üzenetére


Vikooo
addikt

Nekem nagyon tetszik a telefonban, hogy a unibody haz mellett megoldottak a cserelheto akkut. Szerintem ez kritikus, foleg aki tobb evig meg fogja tartani a telefonjat, ne kelljen mar szervizbe vinni, vagy nehezen szetszedni a cserehez.

A modularitast a Fairphone -nal jobban meg nem oldottak meg. Igaz ott sem fejlesztheto a kamera, SoC stb de legalabb otthon siman kicsereled a tonkrement modult.

Meg jopar ev mire lesz normalis moularis telefon de valahol el kell kezdeni (ja es a G4 hez jasonloan a G5 is eleg konnyen szerelheto).

(#1928) mg1992mg válasza Vikooo (#1927) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Csak az a gond, hogy ez így pont hogy nem unibody.

(#1929) Aryon87 válasza F-ECT$ (#1926) üzenetére


Aryon87
félisten

En is eleg power user vagyok, ha nekem 18-22 orakat kibir 5-5.5 SOT idokkel, akkor neked is ki kell.
Nekem ezbelott G4 volt, tudom milyen a regi feature, fe szemet hunytam felette, pont nem azon fogok kiakadni.
Nekem a hardver fontosabb. G4 is helyt allt, es ez is.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1930) F-ECT$ válasza Aryon87 (#1929) üzenetére


F-ECT$
titán

Egy átlagos nap:
-1 óra waze (munkába oda-vissza, dugóelkerülésre)
-2 óra játék (ez persze nem folyamatosan, hanem 10-15 percekből jön össze)
-1 óra net / levelezés
-1/2 óra youtube (esti mese a gyereknek)
-1/2 óra sykpe (kb minden rokonom az ország más-más szegletében lakik)
-1/2 óra telefonálás
Ezt kellene kibírnia reggel 7-től kb éjfélig.

Dive ever, work never.

(#1931) Aryon87 válasza F-ECT$ (#1930) üzenetére


Aryon87
félisten

Hm.. A waze energiaigenyet nem ismerem.. A skype az mostanaban nagyon beleharap az akksiba, plane ha a videochat is megy. G4 is fel ora alatt legalabb 20-30%-ot merult, a G5 is, es a Huawei P8 lite is. A youtube ugy vettem eszre optimalizaltabb lett, igy az kevesbe eszik.
Nyilvan mindannyiunknak masak a felhasznalasi szokasaink, elviekben ki kellene birnia a tiedet is. Ha maskepp nem, van powerbank.
Egyeb esetben vegyel Samu S7E-t, annak agyba fobe dicserik a 3600as akkujat (bar azota azt is tudom hogy kb +1 ora nyeresege van mondjuk hozzam kepest :D )

Nalam pl az ut ami otthon-munkahely kozti szakasz kb 50perc. Ez ido alatt megy a chrome, a viber es BT-n a zene is, ill most mar az okosora. Par napja cipelem magammal a P8L-t is, ami a G5 hotspot altali netet veszi, mert azon megy a pokemon go. + belenezek a facebookba, van mikor messengeren uzi jon anyamtol.
Ez ido alatt kb 10-15%, max 20%-ot merul a telom, de utobbi az ritka.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1932) F-ECT$ válasza Aryon87 (#1931) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja, S7E a másik jelölt, az S7 és G5 közül már az utóbbi nyerne, de az a +800 mAh jelentheti azt a plusz 1-1.5 órát, amit már pont nem bírna a G5.

Meglátom még, nincs lefutva, valamelyik nap bemegyek egy T boltba és megnyomkodom mindhárom készüléket.

Dive ever, work never.

(#1933) Aryon87 válasza F-ECT$ (#1932) üzenetére


Aryon87
félisten

:K
Sejtesem szerint ugyis az S7E fog gyozni. :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1934) F-ECT$ válasza Aryon87 (#1933) üzenetére


F-ECT$
titán

Azért nem mindegy teljesen az ár, nem tudom, hogy pontosan mennyit ér majd a csereutalvány (amit még nem 100%, hogy megkapok), azért nincs kedvem most 100e fölötti összeget adni az új telefonért.

Egy olyat tudsz mondani, hogy egy intenzív játékkal kb mennyit eszik egy óra alatt?

Dive ever, work never.

(#1935) Aryon87 válasza F-ECT$ (#1934) üzenetére


Aryon87
félisten

A G2 akkori ara lesz az erteke a csereuralvanynak, amennyiert megvetted.
Nekem a G4 kb 172k volt tavaly, es 12k-t kellett rafizessek. Viszont jol is jartam, meet a G4 husegideje es torlesztoje megy tovabb, igy jovo juli 15.en lejar az, es akkor tudom kihozni az ujabbat. De ott mar kb fel evet varok pkuszban, es karacsonykor hozom ki az aktualisat, ami vagy G6 vagy a V szeria ujabbika lesz, persze ha szolgaltatoi kinalatba bekerul (vmi azt sugja hogy nem valoszinu).
Pokemon Go-t tudom viszonyitani, az kb 20-30% korul evett 1 ora alatt. De mellette ment a zene is + a szokasos hatterben futo progik.
Nagyon energiaigenyes a jatek, mar letoroltem azota, es a P8L-n megy csak.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1936) safizoo válasza F-ECT$ (#1932) üzenetére


safizoo
tag

Vannak a vezetékes telefonok és a cserélhető aksis g5.

(#1937) drmotto válasza F-ECT$ (#1930) üzenetére


drmotto
őstag

Nekem egy hétköznapom a következő:
- 30 perc waze
- 8 óra telefonálás / Poweramp (munkaeszköz a teefon, ha épp nem hívnak, akkor is fülemben a füles, és szól a zene)
- 30 perc waze

Este még face/chrome/gplusz, min. 1 óra SW játék, meg valami apró.
Reggel veszem le töltőről,este teszem rá alváskor általában.

Szóval amit te akarsz, megvan szerintem.

S7E vs G5. Hiába nagyobb az akksi, ha a kijelző is nagyobb, akkor többet is fog enni. Ráadásul tudjuk, hogy a samu mennyire tud szoftvert alátenni, ott folyik el a legtöbb felesleges nafta.
Én is sokáig agyaltam a kettő között, mert a Samu gyönyörű. De nekem használható telefon kell, márpedig a kollégáim sirámai alapján ez megint nem jött össze samsungéknál.

[ Szerkesztve ]

(#1938) Aryon87 válasza drmotto (#1937) üzenetére


Aryon87
félisten

Teny hogy annak ellenere hogy nem szeretem a Samsungot, az S7E feketeben tetszik. Csak a szoftvere miatt, valamint a tomeges kitunese miatt nem kellene, pedig azt is kihozhattam volna.

Mas: felraktam a multkor jott uvegfoliat. Kellemes a tapintasa, a kijelzo is lathato, nem torzitja a szineket.
Viszont mind a 4 saroknal - ahogy tobbetek jelezte - nem passzol.. Filleres folia, csak kiprobalaskepp raktam fel.
Azt varom, amit multkor bagyusz kollega tett be kepet, az komolyabb cucc.
Elotte lehet bedobom szervizbe a telot, feher es szurke hatteren latszik hogy foltos a kijelzom :(
Azt hittem a gyari folia olyan, de sajna nem. Bar nem zavaro, lehet jobb ha varok meg vele. Nemtom lefotozni, P8L kameraja nem tudja beloni, meg nem latszik annyira.

Foliarol kepek:
kép
kép2
csipeszes :C

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1939) Ricardo válasza Aryon87 (#1938) üzenetére


Ricardo
félisten

G4 kamera hiba, G5 foltos kijelző. Nincs szerencséd.

(#1940) firemanus82 válasza F-ECT$ (#1926) üzenetére


firemanus82
senior tag

Én kb másfél hete hagytam el a G2-t. Nagyon szuper telefon volt, de egyáltalán nem bántam meg hogy váltottam. Tény ahogy korábban is írtam hogy az aksi az kevesebbet tud mint a g2-é de ezenkivul nekem minden másban veri. A heten nem jártam szolgálatba, itthon melóztam. Este felraktam tölteni és reggel 7kor vettem le. Este 9re 57% -rá merült. Néhány email és pár telefonhívás volt csak. Így azért ez oké szerintem. Persze wifi és folyamatos adatkapcsolat ment. Wazze azért harap az aksiba. Szerintem navigáláshoz autóstolto dukál. Az Asphalt 8 is szedi az aksit de csak annyira mint a g2--nél az RR3. Nagyon jó masina az S7 de Samu. Mellesleg 100k-val drágább is. És bizony a Samu túlszaturált kijelzoje, gyakori hardver és szoftver bug-jai azért idegesítőek. Én a G2-vel elértem az 1000 órát kikapcsolás nélkül. Na ezt a Samu sosem fogja tudni hozni!

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#1941) Aryon87 válasza Ricardo (#1939) üzenetére


Aryon87
félisten

Hat nincs :D
Ettol fuggetlenul elegedett vagyok az LG-vel ;)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1942) Ricardo válasza Aryon87 (#1941) üzenetére


Ricardo
félisten

Kitartó vagy. Én már lehet, hogy elgondolkodnék a márka váltáson.

(#1943) Aryon87 válasza Ricardo (#1942) üzenetére


Aryon87
félisten

Nincs valasztek. Jo az LG meg ezen apro hibak ellenere is

Samu es iPhone kizart, Huawei lehetne meg masik opcio.
De maradok LG-nel :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1944) F-ECT$ válasza firemanus82 (#1940) üzenetére


F-ECT$
titán

A G2 nagyon jó telefon (volt), ez nem is kérdés.

reggel 7kor vettem le. Este 9re 57% -rá merült. Néhány email és pár telefonhívás volt csak. Így azért ez oké szerintem.
Hát szerintem nem annyira. Lényegében 14 óra alatt merült 43%-ot úgy, hogy alig használtad?

Nagyon jó masina az S7 de Samu. Mellesleg 100k-val drágább is.
A samu sok vacka engem is idegesít, kérdés, hogy ezek mennyire tüntethetők el. Viszont nem 100k-val drágább, hanem "csak" 30k-val. (Telekomnál kell vennem majd.)

Egyébként még a P9-et nézegetem, de ahogy olvasom aksiban az sem túl erős, és a SoC is gyengébb, mint a G5 - S7 vonalon.

Dive ever, work never.

(#1945) Vikooo válasza F-ECT$ (#1944) üzenetére


Vikooo
addikt

Ha most vennek telefont akkor az S7 et vennem az tuti. Egyre lightosabb a TouchWiz, ami nem kell azt torlod/tiltod, amugy meg ott a Nova Launcher pl.

S6 hoz kepest is eleg sokat fejlodott, jo akku, jo kijelzo, jo kamera, bovitheto, cseppallo, jo szerviz, gyors frissitesek!!! stb, stb.

Mar az S6 is nagyon tetszett, otthon mindig irigykedve fogdosom :)

A G4/G5 is jo de nem eri utol az S7 et egyik sem. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#1946) firemanus82 válasza F-ECT$ (#1944) üzenetére


firemanus82
senior tag

Valóban van meg egy két dolog amitől merül és nem említettem mert ezek a g5-öt is érintik. Gyenge a térerő, gyakran vált tornyot, és a lakás wifi--jétől pont olyan távolságra dolgoztam hogy hol leszakadt, hol visszalépett. Illetve azért csak 2 éves múlt már a kicsike és nekem sosem volt 1percre sem kikapcsolva. Szóval ettem az akksit rendesen.
A Samuval kapcsolatban a nekem kínlódása a korábbi 3 telefonjával már alapból elrémített. Sajnos egyik sem bírta, rendszeresen bugosak voltak, kékhalál, újraindulások, wifi problemak és egyéb gondok. Az S7-ez azért megnyomkodtam én is, de nekem idegennek tűnik az egész. Bár gyors és gyönyörű képet csinal, de 230k árat nagyon sokalltam. Én 135k-ért jutottam egy portugál piacra szánt független g5-höz. Sajnos mivel flottás vagyok, hiaba 13. éve, semmi kedvezményt nem ad a Voda. Így nekem a független készülékek olcsóbbak és nem is kell husegidot aláírnom (nem mintha akarnék vagy tudnék váltani is).

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#1947) firemanus82 válasza firemanus82 (#1946) üzenetére


firemanus82
senior tag

Kicsit belejavított a telefon. Szóval a féleségem használ Samsungot és az ő kínlódása rémített meg engem.
Tényleg. Ez az automata szójavítas mostanába kötőjeleket tesz a szavak elé. Ezt miért csinálhatja?

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#1948) F-ECT$ válasza firemanus82 (#1946) üzenetére


F-ECT$
titán

Korábbi Samsungot én sem vennék, de az S7 jobban sikerült, mint anno mondjuk az S6. Emellett nálam 30k "csak" a különbség a G5-höz képest, így tényleg a képességek alapján kell döntenem, az ár nem annyira meghatározó.

Egyébként ma voltam benn Telekom boltban (Alee), és ott is nagyon gyorsan le akartak beszélni a G5-ről, állítólag pár hónap után főleg ha cserélgetsz is, akkor eléggé lötyögős lesz az alsó illesztésnél. P9-et ajánlgattak még az S7 mellett.

Ha már merülés, az egyik kollégám is vett G5-öt, és úgy tűnik, hogy az Android rendszer nála se hagyja deep sleep-be menni a telefont, aminek "hála" max térerő mellett is 2-3% körül merül óránként, akkor is ha hozzá se nyúl a telefonhoz.

2 akku teszt a végére (hátha nem volt még): itt ugyanolyan terheléssel a G5 61%-ot, míg az S7 52%-ot merült, ha végigment volna a teszt, akkor kb 15% maradt volna az S7-ben, mire a G5 lemerül. Itt nagyobb a különbség, de ezt a videót fenntartásokkal kezelném, viszont az látszik, hogy az S7E-nek hiába nagyobb az aksija, a nagyobb kijelző miatt többet is eszik, így az S7E és S7 között az utóbbi válik egyre szimpatikusabbá. (Jelenleg S7, G5, P9 nálam a sorrend.)

Dive ever, work never.

(#1949) Aryon87 válasza F-ECT$ (#1948) üzenetére


Aryon87
félisten

Lenyegeben mar csak tetszes kerdese amit majd valasztasz.
Samu nagyobb hypot kapott, tomegcucc, amit minden 2. ember kezeben negtalasz (vagy az iPhost), a G5 legalabb egyedi, meg ha sokaknak nem is tetszik.

Mas:
V20 is le lett fokozva, azt is fogjak fikazni, mint a G5-t...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1950) Vikooo válasza Aryon87 (#1949) üzenetére


Vikooo
addikt

Ha FullHD az a baj, ha QHD az a baj... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.