Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) PowerBuldog válasza DS39 (#32) üzenetére


PowerBuldog
veterán

ott van pl a Xiaomi Mi5 3000mah-es aksival. ehhez képest pedig a topicjában van olyan felhasználó aki 7-8 órás SOT-ot is elért vele. szóval nem rosszak azért ezek most sem, ha nem zabál sokat a hardver amit mellétolnak

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#52) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Kicsit rosszindualtúnak érzem a cikket. Kékes színű a kijelző, hát kiállított modellen én ilyet nem vettem észre. A mellékelt füles nem akkroa ász. Friends Managert nem fordjották le, komolyan? :D Annyi lófütty aprósságba kötöttek bele, hogy hihetetlen.
Ettől függetlenül nem mondom, hogy ez az év ajánlata, valahol a tetszik és az ajánlott között van, de végülis 4-5 óra közötti kijelzőidővel talán jogosabb a tetszik. Ahogy nézem idén a Samsung hallgatott egyedül az üzemidőért síró userekre, érthetetlen a kisebb akksi (miközben a telefon nagyobb lett a kisebb kijelző ellenére).

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#53) Bog válasza GeryFlash (#52) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A kékes színű kijelzőt nem csak észre lehet venni, de meg is lehet mérni... az elég objektív, nem gondolod?
A mellékelt fülesről mindig írunk.
A Friends Manager lefordítását én írtam hozzá, mert elég ostobának érzem, hogy a hivatalos weboldalon "ismerősnek" nevezik a modulokat (szerintem a "barát" jobb lett volna, de ez mindegy), közben meg a lokalizált menüben megmaradt eredeti nyelven. Nem konzekvens, vagy legyen mindenhol lefordítva, vagy sehol.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#54) icp1970


icp1970
senior tag

Ami jó az , jó.Kimondottan tetszik.

(#55) reap3r


reap3r
aktív tag

Beállok a tömegbe, nekem ezen az ég világon semmi sem tetszik. A G3 jó, a G4 még jobb, de ez a G5.
Igazából a leges legnagyobb problémám az, hogy nem vagyok valami idős egy ember, de amikor megláttam ezt a friendses dolgot, meg amikor néztem a bemutatót, azt hittem összehányom magam. Mintha 7-8 éves gyerekeknek promóztak volna. Könyörgöm, a G4 nekem olyan elegáns egy telefonnak tűnt, amit céges életben is elő mernék venni, de ezt??? Friends-friends-friends-lego-playmobil, ez az ami bennem van állandóan. Borzalom.

(#56) 2o1i


2o1i
senior tag

Nem és nem.
Nincs egy olyan részlete a készüléknek, ami tetszene.
Hátlap borzalmasan búcsús, előlap unalmas, moduláris kialakítás meg több sebből vérzik.
16:9-es kamera... Ne már!!
Ilyenem se lesz az biztos.
Sokkal inkább S7, pedig LG párti vagyok.

Ami pozitív az a soc és a ram...

[ Szerkesztve ]

(#57) helixP válasza erahurka (#50) üzenetére


helixP
nagyúr

Olajfestmény? Na ne már... :U Ez erős túlzás.

czky: Mi a baj a 16:9-cel?

[ Szerkesztve ]

(#58) ctvagyok


ctvagyok
őstag

A belső nagyon jó, a két kamera is tetszik nekem.
De a kijelzőt és az összeszerelési minőséget ért kritika és az aprócska akkumulátor (papíron) elbizonytalanít rendesen. A tetszetős formaterv is elmaradt idén. Legjobban a fekete képernyő keret zavar.

Én nem húznám le annyira, mint itt egyesek. Szerintem nem lett rossz, és biztos lesz sokkal olcsóbb is. Tavalyi G4 most remek áron kelleti magát, lehet a G5 is hasonló áron lesz majd elérhető egy év múlva.

(#59) Aron1988


Aron1988
tag

Nem értem, nem értem. Kiadnák az LG G2-t új procival meg javított kamerával, kész lenne a világ legjobb készüléke. 2013-ban megalkották a tökéletes telefont. Tökéletes méret, tökéletes kávák, tökéletes minden téren. 3 év meg csak elég, hogy ilyen apró cseprő hibáit (kijelző besárgul stb) kijavítsák, majd belerakják az aktuális csúcshardvert. Ez csak nekem jutott eszembe? Kész röhej, hogy maguk alatt vágják a fát, csak nehogy a HTC, a Nokia, meg a Blackberry sorsára jussanak.

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#60) James67


James67
aktív tag

Nálam ez a hátlap kifejezetten csúnya. Ennyi pénzért inkább Huawei Mate8.

Redmi Note 8 4/64

(#61) Dark Archon válasza DS39 (#43) üzenetére


Dark Archon
addikt

De van gyártó, aki nézi az akkut is, úgy hívják: Sony. Régebben a Motorola is vezető volt ebben.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#62) 2o1i válasza helixP (#57) üzenetére


2o1i
senior tag

Soha nem szerettem.
Álló kép estén szinte egy csík az egész.
Fekvő kép estén ha vágni akarok, akkor kevesebb a lehetőségem. DSLR-el fotózók és ott megszoktam a 3:2-es képarányt. Nem monitorra fotózók háttérképet.

(#63) gerii


gerii
addikt

Megszámoltam, eddig 2-3 embernek tetszett a telefon. Ez azért lehet hogy rekord arány.
Nekem a hátlap kivételével tetszik a dizájn, az alsó mozgó rész gáz, és ez csak rosszabb lesz. A képek, főleg a nagylátószögűek olajfestmények, de összecsukva nem rosszak.

(#64) akooos válasza gerii (#63) üzenetére


akooos
veterán

Az első 2 hétben ez volt a G4-ről is a vélemény :DDD Ott is elmondtam és most is. Nem mérvadó az, hogy Magyarországon hány embernek tetszik és hánynak nem :D Érdekes, a nemzetközi techsite-okon megjelent cikkek alatt több a pozitív komment, mint a negatív. Szerencsére az LG nem a magyar eladásokat veszi alapul, főleg, hogy a legtöbben szürkeimportból fogják beszerezni itthon.

(#65) helixP: Lesz, H860N a cikkszáma. Nem hiszem, hogy international egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#65) helixP válasza 2o1i (#62) üzenetére


helixP
nagyúr

Ja, hogy onnan érkezel. Így érthető a rétegigényed :) Szerintem az egységsugarú userek 99%-a monitorra fotóz.

Amúgy lesz ebből Dual SIM?
És vajon manuálisan választom, hogy a két kamera közül melyiket használom?

[ Szerkesztve ]

(#66) stevve


stevve
nagyúr

Nagyon jó telefon és bár idén mindenki az S820 bűvkörében él gyártói fronton, a modulárs felépítés mégis az innovatív irányba tolta el a készüléket. Persze ez egyben azt is jelenti, hogy leginkább a kütyüőrült (enhusiast) réteg kedvére való a G5, de természetesen ez nem baj.

Tetszik, de én már nem ebben a rétegben mozgok.

(#67) Quqesz válasza helixP (#65) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Van már. Az 1 simes a H850, a két simes a H860
A akmera képernyőjének tetején van két ikon:egy fenyőfa(sima kamera), három fenyőfa(nagylátószög).....azt nyomod meg amelyiket akarod.

Nekem ez a híres gyorstöltés opció x-akta. Ugye az van írva , higy gyorstöltéssel 80 perc a töltés a 2800mAh aksin. Nos a G4 a nem gyorstöltővel(1,8A) is feltölt ennyi idő alatt. Akkor mi az előnye? Ja és ott 3000mAh az aksi.....

Aron1988
Ha az tették volna amit írtál, akkor most azon menne a vita, hogymegint semmi újdonság, csak az elődön csiszoltak volna(lásd samu S6-S7)

czky
A G4 is már 16:9-es cmos-al van.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#68) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Vegyes érzéseim vannak ezzel a készülékkel kapcsolatban. Olyan mintha a belső remekül meg lenne oldva, de a külcsínre már nem futotta az energiából. Nem lesz ebből G2 effektus, hogy az emberek később fogják megszeretni.

Finn the human

(#69) atike válasza akooos (#64) üzenetére


atike
nagyúr

Miért kellene, hogy bárhol is számítson az, hogy itt mit gondolok egy adott telóról az emberek...? :F

És miért baj az, hogy ha itt a hozzászólók nagy részének nem tetszik ilyen-olyan okok miatt (tipikusan a külalak és/vagy a modularitás)?

Én magam is azt mondtam, hogy képekről, videókról nem igazán jön be ez a külső. DE meg kell fogdosnom, nyomkodnom ahhoz, hogy végeleges véleményt alkossak. Eddigiek alapján még a G3 is szebb, nem hogy a G4.... És részemről sajnálom azt, hogy ilyen irányba váltottak a külsőnél. Satöbbi.

Ez még mindig egy (szakmai) fórum ahol igenis le szokták írni a véleményüket az emberek az adott eszközről - még ha az csak trollkodás, nem valós vélemény akkor is. Akkor is, ha az adott készülék gyártójának ez semmit sem jelent... :DDD Na mind1. Lapoztam. :)

(#70) Looserke


Looserke
őstag

ha a snapi 820 nem támogatja az FM rádiót és eddig egy snapi 820-as telefonban sem volt, akkor ebbe mégis hogy tudták beletenni??? :F

(#71) stevve válasza Looserke (#70) üzenetére


stevve
nagyúr

Támogatja, de alapból nincs benne már a felső kategóriás Snapdragonokban, így a döntés a gyártók kezében van.

[ Szerkesztve ]

(#72) akooos válasza atike (#69) üzenetére


akooos
veterán

Természetesen mindenki leírhatja a véleményét, nem is erre utaltam. Hanem arra, hogy páran azt írták, hogy nem tetszik itt az embereknek-->keveset fognak venni belőle--> LG észreveszi, hogy nem fogy és gyorsan továbblép.

Ezért mondtam, hogy nem a magyar piac fogja meghatározni, hogy jó döntés volt-e az LG-től ennek a telefonnak a piacra dobása :)

(#65) helixP :
A kamera appban van két virtuális gomb. Egy fenyőfa és sok fenyőfa :D Egy fenyőfa a 16 megapixeles, a sok fenyőfa pedig a széles látószögű lencse. Te tudod kiválasztani igen.

[ Szerkesztve ]

(#73) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Irónia:

Miért nincs benne 10 Ah akksi? :W :W

Hiányoltam a kommentet az első 70 hozzászólásból. :C

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#74) atike válasza akooos (#72) üzenetére


atike
nagyúr

Na én az ilyenek fölött át is siklottam... :DDD

Ez természetesen ordas nagy b*romság... :)

(#75) Xaels válasza E2E4 (#47) üzenetére


Xaels
félisten

[link] itt 150GBP... a másik oldalon ahova az LG oldaláról jutok Out Of Stock...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#76) Quqesz válasza akooos (#72) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Amúgy érdekes, hogy a G2 nagyon sokaknak tetszett és mikor kijött a G3 sokan lehúzták(akad az sw,nem fém,stb), viszont sokkal többet eladtak belőle, mint a G2-ből.......ezt így előre kijelenteni, hogy senkinek nem tetszik botorság, és ahogy írtad:nem a magyar piac a meghatározó, hanem ázsia,usa és nyugat-európa...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#77) erahurka válasza helixP (#57) üzenetére


erahurka
félisten

Nagyíts bele bármelyik képbe. Totális olajfestmény.

(#78) akooos


akooos
veterán

Amit már többször le akartam írni, de mindig kimaradt. A MA TV adásban is és máshol is láttam / olvastam, hogy kevés a fényerő. Körülbelül 1000%-ig biztos vagyok benne, hogy root után a napfényes üzemmód (vagy mi a fene) elérhetővé válik simán és kézzel is fel lehet húzni 800 nit-ig a fényerőt.

(#79) Wucky


Wucky
senior tag

Szóval ez lesz a hivatalos fórum

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#80) MaxxDamage válasza HUTCHDB (#1) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nekem egyáltalán nem gyere be ez a G5.
Van benne jó is (szoftveresen) G4-hez képest, de majd G4-re is biztosan fog jönni (soft.update) egy biztos: G4-et jódarabig tuti nem fogom lecserélni és kellemes használatot kívánok a leendő G5 tulajoknak!

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#81) Quqesz válasza Wucky (#79) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A hát!.....:D

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#82) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nekem tetszik ez a moduláris felépítés, remélem máshol is elterjed majd. A formaterv sem rossz, bár ez a szín szerintem ronda és a hátlapi gombok elhagyását is sajnálom.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#83) Skyhigh


Skyhigh
senior tag

Amint az ára kicsit felhasználó barátibb lesz akkor elégé felkapott lehet.
Mondjuk az is fontos hogy a szolgáltatók belistázzák-e vagy nem

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#84) akooos válasza Skyhigh (#83) üzenetére


akooos
veterán

Mindhárom szolgáltató árulni fogja.

(#85) Dottore válasza akooos (#72) üzenetére


Dottore
addikt

Ezt mondjuk pont az LG mondta nem én.

[ Szerkesztve ]

(#86) Angel78


Angel78
aktív tag

Bone123 köszi a tesztet :R
Nagyon vártam ezt a telefont, mint lehetséges sgs6e utódot, de... :W
előről meg csak hagyján, de hátulról azonnal Bender Bending Rodríguez ez embergyűlölő robot ugrott be az agyatlan Futurama animációból azzal a hülye szemeivel! Az a kamera kiállás, a bazári plasztik hatású hátlappal nagyon nem nyűgözött le. Talán feketében.... mindenesetre jól áll(na) neki a távolság.
Prémium anyaghasználat, összeszerelés? Ugyan már egy S6e vagy Z5/i6 után barokkos túlzás ennél a készüléknél felemlegetni. Elég volt kézbe venni és ezen a téren is azonnal kiszerettem belőle.
Értem én a beleképzelt innovációt, de ezt lehetne még reszelni, mert az hogy normál fogás, tapizás során kissé recsegő, pattogó hangok jönnek elő az nemokés. Az alsó modul illesztése erős bélás nem csak szintben de hézagfutásban sem sikerült tökéletesen illeszteni.
Persze a hw ütős, mint minden idei flagship esetében, de sajna nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket :F

„Az igazság olyan, mint a költészet. És a legtöbb ember rohadtul utálja a költészetet.” iPhone 11 Pro 256GB midnight green

(#87) hito


hito
nagyúr

Lehet, hogy vannak érdekes részei, megoldásai ennek a készüléknek, de azért azt a visszataszító fikagyárat, ami itt megy, nem érdemli meg ("mi ez a szar", és társai). Tegnap előtt nekem is volt a kezemben, én sem voltam elájulva finoman szólva sem (sőt, egyik topicban adtam is neki rendesen, bár ez inkább annak köszönhető, hogy sokat vártam a G4 után, ami nem a G5 hibája), de ettől függetlenül igenis van benne fantázia és nem kevés jó dolog is helyet kapott, nagyon sok pozitívuma van:

- bivaly erős hardver
- még mindig kezelhető méret
- remek kamera, nagylátó "lencsével", ami elég jól tud jönni ha az ember beltérben csoportképet tud lőni és a faltól hátrébb már nem tud lépni
- ebben a moduláris felépítésben igenis van lehetőség, durva dolgok születhetnek
- microSD, cserélhető akksi
- INFRA! (egyre kevesebb készülékben van). Ha nincs jön a hiszti, ha van, dicséret nem jár, gyorsan keressünk más hibát a készülékben, csak hogy mehessen a herót
- FM rádió, ugye kedves Samsung? ;] (félreértés ne essék, szeretem a Samu mobilokat)

Egy IP védettséget el tudtam volna viselni még, de majd a következőben. Összességében én idén a P9-et pl. sokkal nagyobb buktának érzem.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#88) schawo válasza E2E4 (#47) üzenetére


schawo
titán

Nincs ára, mert nem létezik, sehol a világon nem lehet kapni. Papírtigris. Talán valamikor megszületik boltban kapható formában is, nem csak a prospektusok tartalmazzák.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#89) atike válasza hito (#87) üzenetére


atike
nagyúr

De most komolyan, ki az akinek ténylegesen szüksége van az infrára egy akármilyen telefonban? :F Ezt soha nem értettem. Az 1000000%, hogy nem kezdeném még távirányítónak is használni a telefonomat... Milyen más használat merülhet fel az infra kapcsán? :U

(#90) leslien


leslien
nagyúr

kíváncsi leszek h a G5 -nek is zuhanni fog az ára (kb 1,5 hónap )mint a G4-nek vagy előbb.. már most(GSM bolt) 179k és mint tudjuk h csak számla kell amin az imei szám van és lehet vinni LG szervizbe 1 év gyári garanciával...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#91) schawo válasza atike (#89) üzenetére


schawo
titán

Főleg, hogy a távlökőt teljesen kiváltani nem lehet vele (hiszen viszem magammal a telefont). Akkor meg csak macera, hogy most melyik is van itt éppen, melyiket hogyan kell használni, ezen most mit is nyomjak meg?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#92) Shyciii


Shyciii
veterán

Ez az LG nekem sem tetszik. Külsőre se tartom szépnek, főleg a hátlapját, és ezek a nagy kávák, túlnyúlások. Értem én hogy innováció, és moduláris felépítés, csak amit "nyernek" a modulált felépítéssel, annak a többszörösét veszítik el szintén ez miatt. Ez a két kiegészítő pont semennyire sem érdekel engem. Kamera nem lesz jobb tőle, a plusz akksi meg felesleges, hiszen ha nem lenne moduláris, akkor eleve nagyobb akksit kaphatott volna, és nem kellene pluszat beletologatni. A másik a HiFi DAC. Most komolyan azt hiszi az LG-t, hogy egy ilyen nagy batár dögöt (akkora, mint más telónál az 5,5colosak...) fogok használni minőségi zenehallgatásra? Erre vannak sokkal kisebb céleszközök, lásd FiiO, úgyhogy nekem ez a moduláris felépítés csak hátrány minden szempontból. Részemről az LG G4 sokkal jobban összerakott telefon lett. Úgyis mondhatnám, hogy A telefon. Sokkal inkább G4-et választanék, és lett is volna, ha sokkal olcsóbban nem jutok egy Nexus 5X-hez mikor épp váltottam.

[ Szerkesztve ]

(#93) gerii válasza atike (#89) üzenetére


gerii
addikt

Kocsmában nem ezzel szoktak szórakozni? :D

(#94) F_Gergely válasza atike (#89) üzenetére


F_Gergely
őstag

én az FM rádióval is igy vagyok, minek? összes magyar adón csak pofáznak, szinte semmi zenét nem adnak , ha mégis napjában 20x ismétlik. Már egyáltalán nem hallgatok rádiót, csak mp3...

(#95) koxx válasza atike (#89) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

G2-vel egyszer kipróbáltam mint érdekesség aztán soha többet. Én sem értem mire ez a nagy hype az infrával.

(#96) Bone123 válasza E2E4 (#47) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Köszi, átírtam Hi-Fi modulra, részletesebben később tervezünk vele foglalkozni, ha befut egy példány. Elvileg DAC és erősítő is van benne.

(#97) hito válasza atike (#89) üzenetére


hito
nagyúr

Ha tudnád, hogy nálunk milyen jó szolgálatot tesz nálunk! Párom készülékében is van. A UPC beltérijének a távirányítóján a csatorna felfelé léptetése gombot a működéshez kb. olyan erővel kell nyomni, hogy szinte áttolom a gombot a készüléken. 3 nyomás után leszakad az ember ujja. Nekem azóta szempont (persze a hiánya miatt nem fogok nem megvenni egy olyan készüléket, ami nagyon tetszik) :B Ezelőtt én sem értettem, hogy mire jó. A UPC értelmet adott a létezésének :DDD

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#98) #82729984 válasza atike (#89) üzenetére


#82729984
törölt tag

Pl nekem. A távirányító mindig eltűnik, vagy épp a szoba másik sarkában van, a telefon meg mindig nálam van.

Számtalanszor előfordul hogy beesek az ágyba, a tévét valaki már felkapcsolta, a távirányító ki tudja hol van, és odébb kapcsolnám a csatornát mert mást néznék ilyenkor nagyon jól jön az infra, a g4-emben imádom ezt.

[ Szerkesztve ]

(#99) schawo válasza Shyciii (#92) üzenetére


schawo
titán

Ha beépítve lenne a normális DAC-ja, mint a V10-nél, akkor pont egy másik eszközt (a FiiO-t) lehetne vele kiváltani. De így tényleg csak macera az egész. Kihúzom az aksi modult, zsebre rakom, bele a DAC-modul, akkor most már hallgathatok zenét. Igen ám, de akkor nem bírja a teló, meg nagy durung is. Ha befejeztük a zenélgetést, akkor DAC ki, akku be. DAC modul zsebbe.

(#96) Bone123
Elvileg DAC és erősítő is van benne.

Fejhallgató erősítő. Ne keveredjünk.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#100) #86973952 válasza atike (#89) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nálam tabnál fontos szempont, de nélkülözhető extra. Telefonon annyira nem fontos, mert otthon nem azzal bogarászok.

Főleg, ha értesítési sávból használható a távirányító, így nem kell programok között, vagy az asztalra váltani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.