Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) akooos válasza safizoo (#298) üzenetére


akooos
veterán

A B&O a 60k. Sajnos.

(#302) E2E4 válasza Technoman (#295) üzenetére


E2E4
aktív tag

Szándékom itt a fórumon az volt, hogy "szakmai szemmel" legyenek nézve a kiegészítő modulok, függetlenül attól, hogy ki a célcsoport, lévén ez egy szakmai fórum.

Természetesen nézőpontunk a témában azonos: ezek a termékek az átlagfelhasználóknak készültek, pláne az ilyen marketinget látva.
A videóban a "Premium portable DAC" az átlagfelhasználóknak valóban az lehet, s a prémium szó egyéb marketingeseknek is kedvence. (Okostelefonoknál is.)

Egyébként az új G4-esek jelenlegi ára - szürke importos boltban a 100.000 Ft-os lélektani ár alatt van, 1 év garanciával - már most lehetne egy jobb alternatíva, és ezt talán itt megemlíteni nem egy bűn, hiszen az elődmodellről van szó.

SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

(#303) schawo válasza E2E4 (#291) üzenetére


schawo
titán

Kolléga hülyeségeket beszél. Az G5 sokkal jobb technikai paraméterekkel rendelkezik az X3-nál. A potenciál megvan benne, majd meglátjuk, hogy ezt elszúrták-e (a V10-et nem rontották el).

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#304) safizoo válasza hito (#299) üzenetére


safizoo
tag

Ja. Bocsi. 60 Az rengeteg.

(#305) leslien


leslien
nagyúr

miért nem vártok h legyen a Telenornál?
kártyás csomagban (my start) 191000. - +7500 telenor hivatalos függetlenités 198500.- és lesz hozzá cam plusz is.. most beszéltem a telenor ügyfél sz. és ez hivatalos !!

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#306) E2E4 válasza schawo (#303) üzenetére


E2E4
aktív tag

Esetleg ezt konkrét szakmai érvekkel is alá tudod támasztani?
Mármint, hogy az LG Hi-Fi modul, és a telefonhoz adott fülhallgató, "jobb technikai paraméterekkel rendelkezik" mint egy FiiO X3 hordozható FLAC DAP lejátszó és egy EX1 fülhallgató?

Mindazonáltal ez csak egy példa volt "Meg merem kockáztatni" ráadásul a mondat feltételes módban íródott. A kérdés igazából az, hogy megér -e a Hi-Fi modul 60.000 Ft-ot, az-az minőség/árban ez ajánlott -e?
Nézőpontom szerint konstruktívabb lenne, ha ez irányú álláspontodat is megosztanád.

Ó, Déjà vu, hasonló reakciód volt Shyciii fórum társnál is. Akkor részemről itt ebből most kiszállok.
Minden jót! :R

[ Szerkesztve ]

SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

(#307) Technoman válasza E2E4 (#302) üzenetére


Technoman
őstag

Az írásom igazából nem is csak neked szólt (csak reflektáltam rá, mert a téma jó volt) Hanem csak pellengére akartam állítani ezzel a sok hülye konzumrabszolgát, aki minden hülyeséget elhisz, amit X /Y cég PR csapata kommunikál.
Persze itt a többség csak röhög ezeken a hangzatos dolgokon, mint az általad említett "Prémium" kifejezésen.
(kíváncsi lennék, hogy a leendő G5-ös tulajok öntudatos többségének hány %-a guglizott rá már arra, hogy mi is az a "DAC?" :)

safizoo Most mindegy, hogy a (gagyibb) kiegészítő 30e vagy 60e, de ha ki is akarod használni, valami jobb fülest is illik hozzá venni. Hol is tartunk akkor már árban????

[ Szerkesztve ]

(#308) schawo válasza E2E4 (#306) üzenetére


schawo
titán

Aki a telefonhoz/DAP-hoz adott fülhallgatót beleszámítja az egyenletbe, az már el is tévedt, ez nem az a kategória, ahol ezek labdába rúgnának. Amúgy a G5-ben szerepet kapó Sabre a legújabb fejlesztés, és az ESS legdrágább dac-ja, ebben a modulban mutatkozik be. Technikailag a 9018 is már sokkal jobb potenciállal bír, mint a BB PCM, persze minden megvalósítást el lehet szúrni. Hogy megéri-e, azt majd a jövő megmutatja, ha végre lehet majd kapni, és meg lehet hallgatni.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#309) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Na ma jàrtam az MM-ben megint megnézni a telót és nekem egyre jobban tetszik. Ami ki volt rakva nem lötyögött a modul alul és sztem a kijelzője is rendben volt. Az a rés annyira minimális, hogy napi használatban észre sem vehető(persze felnagyítva a hangyafasz is lóf.sz méretű). Szóval tapintásra nem volt rosszabb mint a G4 és az antenna a kamera mellett sem volt látható. Ha már ott voltam lefotóztam egy V10 mellett. Még annyi:sokan mondják itt, hogy nincs fém érzete a fogásának...nos ha megnézzük a V10 és a S7/edge is csak oldalt fém, tehát nem ertem mire ez a nagy fanyalgás. Persze ha htc v alma lenne ott oké a teljes fém érzet. Tetszett még nekem a MI5 is, de fém ellenére törik ketté mint a ropi(Jerry gyerek 2 sec alatt félbehajtotta)

g5
G5
[G5]
[G5]
[G5]
[G5]

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#310) balgab84 válasza Quqesz (#309) üzenetére


balgab84
aktív tag

Kijelzoje rendben volt??? Hat, szerintem meg nagyon nincs.

(#311) Balage992


Balage992
csendes tag

Jó készülék , de a konkurenciák termékei jobbak idén :-)

(#312) Beantech


Beantech
tag

A bejelentéskor nem tetszett a G5, de valamelyik nap megnyomkodtam élőben és kinézetre és használatra is sokkal szimpatikusabb mint gondoltam.

Ettől függetlenül ez még mindig nem az a telefon amire cserélném az LG g2-őt, de annyira jól sikerült a g2 hogy ez nem a G5 hibája. Még mindig villámgyors a g2 egyedül a kevés hely ami néha zavar.

(#313) stevve válasza safizoo (#297) üzenetére


stevve
nagyúr

Ja, boc, szerintem félreértettük egymást. Ha erdőbe megyek, van nálam külső akksi, amúgy meg bizonyosan találok helyet töltésre - az LG-nél is kell tölteni néha mindkét akksit, szóval az meg azért macera. :)

Csak arra akartam reflektálni, hogy milyen jó a második akksi. Tényleg jó, de töredék áron van külső akksi, ami nem gátol a mobilitásban. :)

(#314) Reinkz válasza Quqesz (#309) üzenetére


Reinkz
senior tag

Ez a V10 nagyon bejön nekem :D

[ Szerkesztve ]

(#315) Quqesz válasza balgab84 (#310) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem tudom mi bajod vele, de élőben a három telefon kijelzője közt minimális volt a különbség(G5,G4,V10). Nem értem miért kell ezen pörögni.

Reinkz
Nekem is bejön, de nem pici. Csak vigyázz mert megszólnak a bevilágító másodlagos kijelző miatt....:D

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#316) sixpak válasza Quqesz (#315) üzenetére


sixpak
nagyúr

Valóban bevilágít...de csak töksötétben látszik, magas fényerőn.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#317) safizoo válasza stevve (#313) üzenetére


safizoo
tag

Én a városba járok biciklivel. Nekem öngyilkosság lenne a nem cserélhető aksi és mindenkinek aki használja a telefonját töltő, nélkül 8 óránál többet.
Az átlag felhasználónak elég egy töltés, de annak elég akkor egy s5 is, vagy egy iphone.

(#318) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Az G4 nagyon bejött, de ezért pénzt nem adnék..

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#319) Quqesz válasza sixpak (#316) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sztem említésre sem méltó a dolog, teljesen rendben van :) ez nem tántorítana el a vásárlástól. De nekem a G5 is bejön titán színben, úgyhogy megy a matek.........

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#320) sixpak válasza Quqesz (#319) üzenetére


sixpak
nagyúr

Attól függ mi a fontos neked...nekem a méret volt az, így is visszafele léptem, 5,9 inch-ről (G Pro 2), 5,7 inch-re.
Ja és a videó minősége, nálam az döntött, nincs a piacon olyan telefon, ami úgy venne fel mint a V10. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#321) Quqesz válasza sixpak (#320) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nehéz ügy....baromi jó a V10 is és árban korrekt most nagyon, csak nincs kék színben itthon :(

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#322) akooos válasza Quqesz (#309) üzenetére


akooos
veterán

Kössz a képeket! Ezeken rohadtul bejön, főleg ebben a színben! Holnap végre én is megtapizom majd, meg lövök vele pár képet és megpróbálom majd letörni az alját róla :D

(#323) sixpak válasza Quqesz (#321) üzenetére


sixpak
nagyúr

Veszel rá ebay-en egy kék hátlapot, problem solved. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#324) SlayR


SlayR
senior tag

Hátha a G3 lett volna ilyen még azt is mondanám rá, mint itt sokan hogy ez jó...de egy olyan forma után, mint a G4-é volt nem tudom hogy lehet előrelépésnek nevezni....még óriási jó indulattal sem lehet...

(#325) Quqesz válasza SlayR (#324) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem előrelépés...más. Szerencsére az LG nem szokott rá az "S" verzióra, inkább változtat egy nagyot, még ha nem is jön be mindenkinek.

akooos
Én megfogtam a modult és megpróbáltam mozgat, de semmi mozgás és hang...szépen passzolt és csak akkor láttam meg a rést a modul és ház között, mikor a G4 ledjével alulról megvilágítottam. Akkor is csak kicsi fény jutott át a két szélnél. Majd kívancsi leszek mi lesz a véleményed ha kézben lesz. Nekem sokat dobott a megitélésen. Amúgy mellette volt a Z5 és az oldalán kb még vastagabb borítás volt a fémen....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#326) Nigér


Nigér
őstag

Ez a teló nekem egy nagy wtf.
Ezek az illesztések, stb... :U
Marad a V10, puszi :P

[ Szerkesztve ]

(#327) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Itt egy teszt htc10 vs g5 és érdemes a két telefon kijelzőjét megnézni. A htc feketéje inkább szürke.......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#328) Xaels válasza Quqesz (#327) üzenetére


Xaels
félisten

Hol szürkébb? Én csak azt látom, hogy tükröződik meg a G5 fényerejét viszább veszi az emberünk míg a 10-ét nem is látjuk. Majd ha a kezemben lesz az S6 mellett majd akkor meglátjuk, de a srácok majd ki is mérik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#329) Quqesz válasza Xaels (#328) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Upsz tényleg.......akkor ez így nem mérvadó...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#330) Xaels válasza Quqesz (#329) üzenetére


Xaels
félisten

Én ezért nem szeretem ezeket a videós összehasonlításokat. Sokszor nem tudjuk mit mahinálnak a háttérben. Pár éve a teszteket úgy futatta le az egyik ilyen, hogy az egyik telefon energia takarékos módban volt és aztán ment a fika. Itt is simán lehet a HTC full fényerőre volt húzva ezért is "szürkült" ki jobban mint a G5 aminél vissza is veszi a videó elején. De a programokból sem azonos verziókat indított el.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#331) Quqesz válasza Xaels (#330) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Jogos....amúgy amit feltettem képeket a telóról azt én lőttem az MM-ben, azt merem vállalni, hogy nincs mahinálva. Direkt mind a 2 telót 100% fényerőre raktam manuálisan...(309.hsz)

Viszont a mobilkereskedes.hu-n az ára lement 181e-re....alakul. 2 hét múlva kíváncsi leszek.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#332) schawo válasza Quqesz (#331) üzenetére


schawo
titán

Igen, és ennek sincs értelme. 100%-on az egyik telefon 600 nitet ad, a másik csak 300-at, és máris fals a feketeszint összehasonlításod. A mérőműszert nem lehet megúszni, anélkül csak hülyeség jöhet ki.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#333) Quqesz válasza schawo (#332) üzenetére


Quqesz
nagyúr

öööö csak azt írtam nincs mahinálva.......igen G5 max 378nit míg a V10 432nit(G4 meg 532nit). nem akartam hasonlítgatni,csak azt akartam megmutatni,hogy azért nem olyan rossz az a kijelző

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#334) Wucky


Wucky
senior tag

Tud bárki bármit a telenoros megjelenésről hogy mikor lesz?

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#335) literati válasza Quqesz (#309) üzenetére


literati
tag

Mondjuk a színek így fényképen élénknek látszanak.
Majd élőben én is megnézem, nem mintha venni akarnék, csak kíváncsi vagyok. Egy kütyüért nekem ez az ár sok, nagyon sok.

[ Szerkesztve ]

(#336) gixxer-tomee válasza Quqesz (#309) üzenetére


gixxer-tomee
aktív tag

Ez az összeszerelés...hányinger.. Még egy 50 ezres telónál is nehezen nézem el az ilyet...

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#337) Aryon87 válasza Quqesz (#309) üzenetére


Aryon87
félisten

Fajateló :C

A kettőt egymás mellett látva fotón.. hát a V10 100000x jobban bejön.
Látnom kell élőben..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#338) mg1992mg válasza Wucky (#334) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Én kérdeztem tőlük, állítólag pár üzletükben már árulják, viszont arról neked kell érdeklődni telefonon, hogy a hozzád legközelebb eső üzletben kapható-e a készülék, mert erről nem adhatnak infót (fbn kérdeztem őket).

(#339) Wucky válasza mg1992mg (#338) üzenetére


Wucky
senior tag

Köszi! Ezt sejtettem. De nekem neten kell rendelni sajna.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#340) mg1992mg válasza Wucky (#339) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Sajnos weboldalon én sem találom. Pedig kirakhatnák már.. Elég sok készülék mondjuk nincs is.

(#341) Wucky válasza Wucky (#339) üzenetére


Wucky
senior tag

Bent van a telenoros netshopban. Nekem sajna valamiért nem sikerült megrendelni,de hajrá. :DD

[ Szerkesztve ]

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#342) Quqesz válasza Aryon87 (#337) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem is nagyon tetszik a V10. Viszont ha kézbeveszed a kettőt a G5 olyan kézbe simuló normál méretű, a V10 azért nagyobb. De ezt élőben kell eldönteni. :K

gixxer-tomee
sajnos a friends csomag nem tartalmaz papírzacskót ;] ........amúgy élőben ezek szinte láthatatlanok, szinte észre sem veszed és ha vki nem keresi direkt,akkor fel sem tűnik. Persze felnagyított képen a hangya töke is lóf.sz méretű...... :P
sajnos vannak hibák minden telónál...pl samu S6/S7 kopó home gomb,htc M7-nél sorjás maradt a készülékház,sony Z esetében meg a gumi szigetelés lejött az ajtókról.........itt meg ez.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#343) mg1992mg válasza Wucky (#341) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Áhh, én majd élőbe, mindenképp LG-t szeretnék, érdekelne a Snapi820 mit tud, ezért nem is szeretnék régebbi modellt.
Élőben előtte viszont mindenképp látni szeretném.

(#344) tevike válasza blade4 (#197) üzenetére


tevike
senior tag

Szerintem tegyed fel fizetos youtube csatornara ahogyan egy lancfuressszel kette vagod, es a befolyt osszegbol vegyed meg a G5-ot majd.

Ha nem sikerul annyit kiszedni belole akkor meg marad a kollega G2-je. :)

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#345) Zami007


Zami007
csendes újonc

Nekem nagyon tetszik ez a telefon ezekkel az "ismerősökkel" együtt! Árban még elég húzós, de majd egyszer bevállalom. Bár nekem a bőr hátlapos elődje is tetszett már.
A Vodafone-nál borzasztó "baráti" áron kapható szokás szerint... :(((

(#346) Vangelis válasza Zami007 (#345) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ott mi nem ? :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#347) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Érdekes, de még csak 3 hete van kint a telefon kb és elment belőle 1,6millió darab...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#348) Aryon87 válasza Quqesz (#347) üzenetére


Aryon87
félisten

Hacsak nem az elorendeleseket is beleszamoltak. Nem rossz arany azert.
Most en is megyek megnezni eloben, csak kerdes az Europark MM-ben van-e mar.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#349) Quqesz válasza Aryon87 (#348) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Legendd cikke szerint ennyi talált gazdára..

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#350) Aryon87 válasza Quqesz (#349) üzenetére


Aryon87
félisten

Olvastam. Kivancsi leszek a tenyleges eladasokra, felulmulja-e mondjuk a G4 eladasait (nem hiszem)...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.