Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) ferrari1


ferrari1
őstag

Gondoltam egyet és úgy döntöttem kipróbálom a G5-öt. Itt pihen mellettem a töltőn egy titán színű példány :) Első pillantásra szebb, mint képeken. A hátlap borítása sem vészes ebben a színben. A telefonon körbefutó vékony marásnál érezni lehet egy kis élességet. Nem sorjás, hanem a mélyedés élét. Későbbiekben ez szerintem kevésbé lesz feltűnő. A levehető résznél az illesztés teljesen normális, nem áll el. A két rész közé alig tudok betolni egy öntapadós boríték ragasztós részét védő fóliát, ami mint tudjuk szerintem 0,1mm sem nagyon van. Ez is teljesen korrekt. Többiről majd később írok ha lesz rá igény.

(#552) Quqesz válasza ferrari1 (#551) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Te nem vagy semmi! A semmiből előtoppansz egy készülékkel! 😂 Használd egészséggel! Aztán várjuk a tapasztalatokat! (ezt mondtam én is, hogy élőben más). Nekem is a titán a nyerő.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#553) ferrari1 válasza Quqesz (#552) üzenetére


ferrari1
őstag

Ilyen vagyok :) Bekattan az agyam és ha nem próbálom ki, minden bajom van. Lehet ezt betegségnek is hívni :D

Az AOD nagyon jó rajta. Diszkrét, nem tolakodó. A fogyasztása később kiderül. A hívás közbeni hangminőség teljesen rendben van mindkét oldalon. Hangerő is teljesen rendben van. Folyt köv. később, ha lesz tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

(#554) thomech válasza ferrari1 (#553) üzenetére


thomech
tag

Két kérdésem már meg is válaszoltad :) Engem majd aksi idő, kamera érdekelne, meg hogy a csatlakozási pontnál nem lötyög-e majd zsebben hordás után. Jah, meg zene minősége, hangereje fülessel, és napfényben olvashatóság.

[ Szerkesztve ]

(#555) Remekelek28 válasza ferrari1 (#553) üzenetére


Remekelek28
őstag

ha tudsz pár képet dobhatsz fel,ha másnak nem jön össze :) valamilyen csúcstelefonról váltottál?

(#556) ferrari1 válasza thomech (#554) üzenetére


ferrari1
őstag

Szerintem nem fog lötyögni, nagyon stabilan a helyén van és meg sem mozdul. Zenei részét mindjárt kipróbálom.

Remekelek28: Holnap teszek fel képeket. Igen, az összes csúcs kategóriás telefont kipróbálom ami izgatja a fantáziám :B

(#557) Remekelek28 válasza ferrari1 (#556) üzenetére


Remekelek28
őstag

Akkor jövő héten már s7 ed lesz :)

(#558) ferrari1 válasza Remekelek28 (#557) üzenetére


ferrari1
őstag

Az S7 pároson már túl vagyok. Most G5 és a következő szerintem a P9 lesz. Azt is megtapogattam ma és mit ne mondjak... iszonyatos pozitív csalódás volt.

(#559) thomech válasza ferrari1 (#558) üzenetére


thomech
tag

Pont a P9 és a G5 között vacilálok, és döntésképtelen vagyok :D

(#560) thomech


thomech
tag

Amúgy, a vodánál red-hez -25000 Ft kedvezmény van most

(#561) ferrari1 válasza thomech (#554) üzenetére


ferrari1
őstag

Gyorsan belehallgattam pár általam nagyon ismert számba vegyes stílusban egy Beyerdynamic DT-990 Pro fejhallgatóval ( tudom magas Ohm szám ) és egy Sennheiser CX 500 II fülessel is. A fejhallgató a minőség, a füles a hangerő miatt. A hangerő és a minőség CX500-al teljesen rendben van, nem halk. A DT-990-nel már meggyűlt a baja minőség terén. Na... de ez nagyon nagy elvárás lett volna egy telefonnal szemben! Nem is vártam tőle jobbat. Kicsit kevés szellősség, a színpad nem elég széles, egy kicsit... Nincsenek egy kategóriában ( nem egymásnak teremtették őket ). A mindennapokban egy rendes és a Sennheiser-nél jobb fülessel is megállja a helyét simán.

Abban az esetben ha hosszú távra vennék telefont talán a P9 a 3 év gyarancia miatt jó választás lehet. Ha ez nem szempont, akkor valóban bajban van az ember. Meg kell tapogatni mindkettőt.

[ Szerkesztve ]

(#562) Zaji válasza ferrari1 (#556) üzenetére


Zaji
őstag

Ez engem is aggaszt. Párszor leülök zsebemben a telefonnal és tartok tőle, hogy mozogni fog.
Ma megnéztem egyet és hézag valóban nincs ellenben aggályaim vannak az alsó rész stabilitásával.
Nem így oldottam volna meg.

(#563) thomech válasza ferrari1 (#561) üzenetére


thomech
tag

Köszi a gyors "tesztet" :) Mondjuk a 3 év garancia elég nyomós indok, de a G5 kamerája pár tesztet elolvasva, meg youtube-os tesztet végignézve szerintem jobb. Amúgy meg úgyis reddel venném, abban úgyis ott a biztosítás, úgyhogy ezzel az a problem megoldva :)

(#564) ferrari1 válasza Zaji (#562) üzenetére


ferrari1
őstag

Nem tudom magam elképzelni úgy, hogy cserélgetem a modulokat. Nem tartom élet szerűnek. Egy hang modul az aljára és készen is lenne számomra. Jó elképzelés csak nekem valahogy furcsa. Persze elsőre minden újdonság furcsa. Ettől másnak természetesen lehet teljesen használható, elismerem.

(#565) Quqesz válasza thomech (#560) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ja néztem, de így is a készülékár 208e....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#566) thomech válasza ferrari1 (#564) üzenetére


thomech
tag

Én max az aksikat cserélném, mert azt tuti rendelnék hozzá

(#567) Quqesz válasza thomech (#566) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha azt vesszük, hogy a gyári aksi a G4 esetében az lg szervizben 5e, valószínűleg nem nagy áldozattal jár szerencsére.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#568) thomech válasza Quqesz (#567) üzenetére


thomech
tag

ebay-en múlthéten 9-10e körül volt külön töltővel együtt

(#569) ferrari1


ferrari1
őstag

Még egy adalék a zenei részhez. Power Amp használatával rengeteget javult a hangzáskép, legalább is a már említett DT-990 használatával. CX500 mellett is javult, de ott nem érzek akkor változást. BT headset ( Samsung Level Link ) + CX500-at használva is teljesen korrekt a készülék.

Az automata fényerő szabályzás elég érdekesen dolgozik. Sötétben leveszi majdnem 0-ra, majd random módon feljebb viszi a fényerőt úgy, hogy a külső fény nem változott és egy darabig úgy marad. Ez javításra szorul az LG részéről úgy érzem.

GPS villámgyors és stabil.

[ Szerkesztve ]

(#570) ferrari1


ferrari1
őstag

Pár reggeli kép automata módban, kissé kába állapotban :B

Magasról, Távoli, Kevés fénynél, Közeli virág

Háááááát..... Szerintem lehet rajta reszelgetni kicsit.

Délután rakok fel még manuális módban készülteket is.

[ Szerkesztve ]

(#571) sixpak válasza ferrari1 (#570) üzenetére


sixpak
nagyúr

Teljesen jó a minőség, főleg ha azt vesszük, hogy auto mode-ban készült.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#572) thebiker


thebiker
tag

Nekem egy kicsit az aksi ki-be tűnik macerásnak. Azaz ha a CamPlus modhoz ki akarod venni az aksit akkor egy kicsit nehézkes kipattintani...

(#573) ferrari1


ferrari1
őstag

Éjjelre beállítottam a ne zavarj funkciót mindennemű időzítés nélkül. Erre éjjel 3 felé jönnek az üzenetek, email értesítések, viber jelzések Mondom, mi van? Ki van kapcsolva. Visszakapcsolom, erre fél 5 körül megint kezdődik előröl minden. Valami itt nem stimmel. Kikapcsol magától és ez nálam nem megbocsátható :(((

(#574) akooos válasza ferrari1 (#573) üzenetére


akooos
veterán

Ez a korábbi LG G telefonoknál is így volt sajnos :(

(#575) Sebibalu


Sebibalu
őstag

Én is lőttem 2 hirtelen képet. kép

kép 2

(#576) Quqesz válasza ferrari1 (#573) üzenetére


Quqesz
nagyúr

G4-ben ha manuálisan kapcsolod be a ne zavarjanakat, akkor meg kelle adni egy befejezési időt, meddig menjen(ez nen az időzítő)pl soha,1h,2h.......az időzítőt használom,ott ilyen nincs, de a naptár értesítés mégis meg tudja kerülni. Lehet hasonlóan müxik a G5 is....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#577) hito válasza Quqesz (#576) üzenetére


hito
nagyúr

Olyan más vagy ma :DDD

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#578) kakuk100


kakuk100
őstag

Melyik Phone Info-t ajánljátok és a Package Disable megy ezen a telcsin is?
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#579) akooos válasza kakuk100 (#578) üzenetére


akooos
veterán

Továbbra sem jó a link.

Nyisd meg a képet a böngésződben, és utána másold be a linket SZÖVEGKÉNT. Majd átalakítom linkké, ha kell.

(#580) kakuk100 válasza akooos (#579) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi észrevettem. Nem megy ez nekem. Még soha nem linkeltem ide. Megpróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#581) kakuk100 válasza kakuk100 (#580) üzenetére


kakuk100
őstag

https://www.dropbox.com/home/LG%20G5Most kipróbáltam a böngészőbe. Egy új lapra bemásoltam és ott megnyitotta de itt nem.Feladom.
https://www.dropbox.com/home/LG%20G5

[ Szerkesztve ]

(#582) Quqesz válasza kakuk100 (#581) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem jó a link, mert belépést kér. Nincs olyan, hogy megosztás/link megosztása a képnél?

hito
Mondasz vmit :D

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#583) kakuk100 válasza Quqesz (#582) üzenetére


kakuk100
őstag

Nem a link hanem az alsó sort ha bemásolom a böngészőbe nekem megnyílik.

(#584) Quqesz válasza kakuk100 (#583) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mert te be vagy lépve, nekem viszont a dropbox belépő ablakát dobja fel....minden gmail címhez jár drive tárhely. Oda föltöltöd, link megosztása és azt berakod ide a linkhez és jó lesz..

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#585) akooos válasza kakuk100 (#581) üzenetére


akooos
veterán

Képhost.com-ot próbáltad már? Ott elég könnyű a képfeltöltés és megosztás.

(#586) Sragi válasza Quqesz (#576) üzenetére


Sragi
őstag

Így van ! Meg lehet adni meddig. G2-nél max 8 óra.

(#587) Wucky


Wucky
senior tag

Remélem júniusban még kamera modullal együtt adják majd. Addig megveszem az sd kártyát még az állványt fényképezni. :))

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#588) akooos válasza Wucky (#587) üzenetére


akooos
veterán

Szerintem addigra 10k lesz egy Camplus modul itt az aprón :P

(#589) kakuk100


kakuk100
őstag

https://www.dropbox.com/sh/ywp8ysqolx45orl/AAD2cQjwGKuX8ur6_72ZObwea?dl=0
ha ez se jó most már tényleg feladom

(#590) Quqesz válasza kakuk100 (#589) üzenetére


Quqesz
nagyúr

[ok]
Szóval amit beraktál linket úgy rakd be, hogy kilépsz a mobil nézetből teljesbe és a hozzászólásnál lesz egy link gomb, oda kell berakni.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#591) Wucky válasza akooos (#588) üzenetére


Wucky
senior tag

Nem azért a 10k-ért,de használtan nem veszek semmi ilyet.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#592) kakuk100 válasza Quqesz (#590) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi rendben. Meg tudtad nézni?

[ Szerkesztve ]

(#593) #13110016 válasza ferrari1 (#570) üzenetére


#13110016
törölt tag

Lehet, hogy nincsenek nagy igényeim de szerintem teljesen rendben vannak a képek.

(#594) ferrari1 válasza #13110016 (#593) üzenetére


ferrari1
őstag

Abban az esetben ha holnap reggel hasonló lesz az idő mint ma, akkor hozok a mai képek mellé P9-el készült hasonló képeket. Össze lehet majd őket hasonlítani.

(#595) #13110016 válasza ferrari1 (#594) üzenetére


#13110016
törölt tag

Holnap jó idő lesz. Várjuk! :B

(#596) ateszapa748


ateszapa748
aktív tag

Sziasztok,
Beléptem ma a Club-ba egy független titán készülékkel :DD . A legtöbb felső kategóriás készüléket már kipróbáltam (LG G4, LG V10, Galaxy s6 edge, edge+, Galaxy S7, Iphone 6, 6s és társai :D )
Majd meglátom mit tud a G5 :Y

[ Szerkesztve ]

(#597) papi77 válasza ateszapa748 (#596) üzenetére


papi77
addikt

Aztán korrekt legyen ám az összehasonlítás :D

Az első: NOKIA 1611

(#598) safizoo válasza ateszapa748 (#596) üzenetére


safizoo
tag

Érdekelne mit mondasz, az s7-hez képest. Azon gondolkodtam még, csak az üzemidő korlátai zavarnak.
Titán nekem is és rendeltem töltőt + aksit

(#599) ateszapa748 válasza safizoo (#598) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Ma váltottam S7 ről :) , így sokat még nem tudok az LG G5 -ről mondani.
Első benyomások:
Kijelző, kinek-mi IPS vagy Super amoled (szerintem S7 szebb)
Anyagminőségben is jobb az S7
Az LG G5 kamerával is lőttem már pár képet, egész jók így elsőre! Az S7-nél némely esetben voltak furcsa dolgok (automata üzemmódban) :K .
Nekem az LG menürendszere jobban bejön, bár TSF launchert használok(3D shell), nekem nagyon bejön.
Ujjlenyomat olvasó -G5 jobbnak tűnik.
Az üzemidőbe még nem tudok nyilatkozni, de az S7 nekem 1 napot ment el. Volt, hogy ugyan annyi idő alatt 5% merült máskor 15%-ot és hozzá sem nyúltam :Y . Az, hogy az android rendszernek volt mindig a legnagyobb fogyasztása (kikapcsolt Always-one display mellett is), az megmagyarázhatatlan (a kijelző nem tudott többet fogyasztani :) . Igazából ez és a fotók minősége (általánosságban) lőtte ki nálam a biztosítékot :( .

Hát eddig ennyi...

[ Szerkesztve ]

(#600) ateszapa748 válasza papi77 (#597) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Csak is... :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.