Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) lalika740 válasza Aryon87 (#900) üzenetére


lalika740
aktív tag

Na ez elég bután és főleg rasszistán hangzott. :)) Miért ne tetszhetne bármilyen szinű embernek a gold??s6 edge plus ban az volt és nekem nagyon tetszett.Feketében meg rendes feketére gondoltam.Fehér embernek fehér telefon???Feketének akkor fekete nem gold :DD
Szerintem ez csak izlés dolga.

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#902) akooos válasza lalika740 (#899) üzenetére


akooos
veterán

10 USD-ért van :DDD [link] és [link]

[ Szerkesztve ]

(#903) lalika740 válasza akooos (#902) üzenetére


lalika740
aktív tag

Na jó :DD :DD :DD :DD
viszont igaz :DD

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#904) pit450 válasza akooos (#902) üzenetére


pit450
aktív tag

És szállítanak Magyarországra?

(#905) bulikavagyok válasza pit450 (#904) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A dbrand szállít Magyarországra is. 9 USD, tehát majdnem annyi mint maga a fólia. 4 darabtól ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#906) lalika740


lalika740
aktív tag

végülis nem is drága.4 szint kell venni és akkor ingyen van a szállitás. :C

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#907) Quqesz válasza ctvagyok (#892) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem haluztad, csak nem lehetett tudni, hogy ilyen....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#908) Wucky


Wucky
senior tag

Ennyit nem ér

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#909) lalika740 válasza Wucky (#908) üzenetére


lalika740
aktív tag

Hát tuti nem.Ennyire drága.??Tuti nem kell.

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#910) leslien válasza Wucky (#908) üzenetére


leslien
nagyúr

Október végén lehet ezek a kiegészítőket venni mert akkor már jó áron lesznek mint ahogy a G5 is... tipp indul sztem 135k lesz Október végén a G5 pl a Partnero gsm nél...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#911) lalika740 válasza leslien (#910) üzenetére


lalika740
aktív tag

118900 lesz az már akkor. :DD

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#912) Quqesz válasza Wucky (#908) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Most vettem 5500 forintért VR Box-ot....annyit megért, de ennyit nem. Persze ebben saját kijelző van és nem a telót kell belerakni.

lesliena mobilkernél 170e alatt van már. Őszre gyúrok én is......titán lesz a befutó :)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#913) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Az ujjlenyomat olvasó tényleg igen jól szuperál benne, ahogy az akksiidőre sem lehet panasz pedig nyúzom rendesen.

Zenét egy AKG K374 segítségével juttatom el a fülembe, s a Z3C-hez képest klasszisokkal jobban szól. S bár nem stereo, de ugyanez igaz a készülék alján található hangszóróval is.

A gyorstöltési funkció is remekül működik.

Viszont van pár bug, ami miatt kapni fog egy gyári beállítást, hajlamos eldobni a hálózatot (mobilnet), ami csak újraindulással áll helyre.

(#914) safizoo válasza mg1992mg (#913) üzenetére


safizoo
tag

Ilyet nekem is csinált a múlt héten, azt hitten a telenor hibája. Ha átkapcsoltam lassú netre, akkor jó lett, vagy újra indítottam.
Azóta nem csinálta.
Próbáltam keresni megoldást rá, vagy akát csak mást, aki úgy járt, de nem találtam.

[ Szerkesztve ]

(#915) Quqesz válasza safizoo (#914) üzenetére


Quqesz
nagyúr

G4 topikban is volt ilyen telenoros jelenség többeknél múlt héten,sztem szolgáltatói hiba lehetett,nem készülék hiba......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#916) mg1992mg válasza Quqesz (#915) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Telenoros vagyok én is x)
Minden apró, s pár idegesítő hibája ellenére én imádom a telefont.

(#917) Levi941127


Levi941127
senior tag

Sziasztok! A héten én is boldog tulajdonosa lettem egy G5-nek, csupán egy kérdésem lenne, mégpedig az, hogy a cam plust hogyan lehet rávenni, hogy töltse a telefont? Mert amikor csatlakoztatom, a töltöttségi szint stagnál. Pl ha 30%-on vagyok, az 924 milliampert jelent, és amikor csatlakoztatom a cam plust, akkor 23%-ra lecsökken, ami pont 924/4000*100, vagyis az 1200 plusz löket mintha eltűnne.

(#918) Zoloawake


Zoloawake
csendes tag

Sziasztok!
Nekem most ment tönkre a kb 4 éves sgs3-asom, és azon gondolkodom hogy LG-t veszek mert elegem lett a samsungból nagyon. Viszont nem tudom eldönteni (és ebben kérném a segítségeteket) hogy melyiket vegyem meg.
A V10-et, a G5-öt vagy várjak még hátha jön egy V11 vagy egy jobb másik?
Tudnátok segíteni? Csak mert szétrobban a fejem az őrlődéstől :D

Imádom a V10 kinézetét meg hogy minden benne van ami kellhet, de a g5 a legszerelhetőbb mobil eddig, ott van két kamera ahol kell is, és moduláris ami nagyon jól jöhet még plusz elfér a kezemben stb.

Multimédiás felhasználó vagyok, fényképezek, játszok, (videózok de csak hobbiból) folyamat mail-t kell néznem, filmet nézek ha van min, és nem kímélem a telót az tuti :D

Azért LG-re gondolok mert eddig egy haver se mondott rosszat róla vagy hogy lagolna, de minden samsungos haver kidobta a francba a telóját. (én is határán voltam)
Köszönet a segítségért!

Zoloawake

(#919) Quqesz válasza Zoloawake (#918) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nézd meg személyesen mind a 2-t, az fog segíteni+ mennyi pízed van rá. Minden másban ugyan úgy kiszolgál a két telefon.(talán aksiban a G5 jobb) a kövi V széria inkább ősszel lesz.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#920) Remekelek28 válasza Zoloawake (#918) üzenetére


Remekelek28
őstag

A v10 utódja szerintem valamikor az év végén jelenik meg a boltok polcain. Biztos jó lesz az is,de ezek is mind jól sikerültek.

(#921) Zoloawake válasza Quqesz (#919) üzenetére


Zoloawake
csendes tag

Ezért gondolkodom a várakozáson, mert talán abban is már c-s usb lesz ami mondjuk segít abban hogy ne tépjem szét a teló széleit amikor rosszul akarom bedugni mint a mostani s3-ba,
meg talán moduláris lesz mint a g5 mert ahogy elnéztem abban minden kb 10 perc alatt cserélhető ha elromlik.

Nem vagyok annyira power user hogy nekem mindenáron a 820 snap kelljen, de egy kicsit nagy a v10 pedig álmaim kinézete az a telefon. G5 ugyanúgy jó még tapintásra se értettem mi baja van mindenkinek vele mert a régihez képest sokkal jobb, de ennél meg rettenetesen félek hogy mennyire sérülékeny lehet a festés plusz a modul csatlakozó...

Nagy a dilemma már vagy 2 hónapja :S

Pénzt meg gyűjtöm egy ideje de nem holnap venném meg egyiket sem :D

[ Szerkesztve ]

(#922) safizoo válasza Zoloawake (#921) üzenetére


safizoo
tag

A modul tök stabil, tuti nem fog szétmenni. (Ezt sztem más is megerősíti, nem úgy néz ki mint ami holnap tönkremegy) A festés meg csak külcsín és tokkal tuti nem jön le.

(#923) lalika740 válasza Zoloawake (#921) üzenetére


lalika740
aktív tag

Hello.Mindeképpen a g5 öt javasolnám.Nekem egyszerre volt mind 2 ő és a g5 nekem ismétlem nekem jobban tetszett minden szempontból.Attól hogy lekopna a festék nem kell tartani max annyira mint bármely telefonnál de tartani nem kell tőle.

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#924) lalika740


lalika740
aktív tag

Látja mindenki milyen jó telefon.!!!Már kérdések sincsennek. :DD

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#925) Quqesz


Quqesz
nagyúr

g5 vs htc10 camera test

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#926) mg1992mg válasza lalika740 (#924) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Vagy csak mert nem sok embernek van. A külsővel és a moduláris dologgal sok embert elijesztett az LG, pedig a moduláris cuccot nem kell használni oszt jóvan, külsőre meg sokkal szebb, mint az első képeken. Valamint a hátlapi gombok elhagyása miatt is inkább sokan a G4 / V10 páros valamelyike mellett döntenek.

Valamint visszatérve a le nem festett, ki nem mart részekre, alul a modul feletti 1 mm sincs kimarva / lefestve.

[ Szerkesztve ]

(#927) Zoloawake válasza lalika740 (#924) üzenetére


Zoloawake
csendes tag

:D
Írtam a V10-es topikba is hogy mondjanak valami pro/kontrát a dologról de itt is és ott is ugyan annyi ellene mint mellette és én meg szétrobbanok :D XD

Amúgy lehet hogy az lesz hogy megvárom az októbert/ novembert.
Addig a g5 kiforrja magát, már lesznek róla hosszú távú vélemények, a V10-nek meglátom az utódját lehet hogy egy csomó dolgot javítanak rajta szóval veszíteni nem tudok, max nem csinálok nyáron annyi képet meg ilyenek :S

(#928) lalika740 válasza mg1992mg (#926) üzenetére


lalika740
aktív tag

Igen.ott sincs.Azt hittem azt is lefotoztam.akkor bocs.

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#929) kakuk100 válasza Zoloawake (#927) üzenetére


kakuk100
őstag

Szerintem nem kell szétrobbannod. Mindenhol ez lesz, hogy van aki szidja van aki dicséri. Mindenkinek mások a szempontjai, ízlése stb. Én el se fogadnám a véleményeket. Szeretek magam dönteni a használati tárgyaimról. Te is menj be szerintem olyan helyre ahol ki van rakva mind a kettő és lehet nyomkodni. Nézd meg magad. Neked melyik tetszik jobban. Én a G5 mellett döntenék, és te? Majd írd meg.
:F

(#930) safizoo válasza kakuk100 (#929) üzenetére


safizoo
tag

Amikor akksi csere után csattan a mobil és fel van töltve az összes tartalék és nem kell töltő után keresgélned sosem.
Az priceless.
Azt egy samus szifonos sosem fogja érezni.
Csak kábeles telefonok azok, ahogy lógnak a töltőn.

[ Szerkesztve ]

(#931) kakuk100


kakuk100
őstag

Elfelejtettem megkérdezni, hogy a V10C új rom jött e már valakinek? Én akár mikor keresem mindig azt írja, hogy a legújabb szoftver van a telefonomon. ( V10B) Megnéztem valóban nincs még magyar, de szerintem bármelyik EU-s jó.Pl. az olaszt le lehet már tölteni. Van már valaki aki saját maga tette fel? A G4 LGUP-ja nem jó hozzá.Ha tudja valaki mivel lehet feltenni és hogy hogyan kérem írja meg hogy hol találom a leírást.
Köszi :((

[ Szerkesztve ]

(#932) lalika740 válasza kakuk100 (#931) üzenetére


lalika740
aktív tag

Hello.igen van már V10 c

Nekem magátol frissitette.

[ Szerkesztve ]

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#933) thebiker válasza kakuk100 (#931) üzenetére


thebiker
tag

PÜ.

(#934) safizoo


safizoo
tag

Cikk
[link]

(#935) sixpak válasza safizoo (#934) üzenetére


sixpak
nagyúr

Full hd 30 frame/s??
Ez elírás, igaz?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#936) mg1992mg válasza sixpak (#935) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Nem, Mobilarénás cikkben is csak 30-at írnak, s vettem fel egy kis videót, MX Player is csak 30-at ír fullHD-ban.

(#937) Quqesz válasza sixpak (#935) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Kihagyták, mint ahogy a G4-ből is.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#938) akooos válasza sixpak (#935) üzenetére


akooos
veterán

Gondolom egy lelkes xda user által erre is lesz majd 60 fps. Remélem, legalábbis. :U

[ Szerkesztve ]

(#939) sixpak


sixpak
nagyúr

Ekkora kib...ott bakit. :(((
Nem tudtam, hogy a G4-ben sem volt, főleg úgy, hogy már a G Pro 2-ben volt, több mint 2 éve.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#940) akooos válasza sixpak (#939) üzenetére


akooos
veterán

Ja, ráadásul a G2-ben is volt, ami a G Pro 2 előtt jelent meg :)) A szenzor biztos alkalmas lenne rá... Főleg, hogy mind a G4, mind a G5 tud 120 FPS-sel rögzíteni...

(#941) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Nem kell ám belehalni. Moziban a filmet se 60 fps-sel nézed. Otthon meg pláne.

Mint hűdenagykocka, játéknál zavar ha nincs meg a 60 fps, filmnél zavar a 60.

[ Szerkesztve ]

(#942) Sragi válasza mg1992mg (#941) üzenetére


Sragi
őstag

KB éltemben 1x használtam ezt a funkciót :DDD

[ Szerkesztve ]

(#943) lalika740 válasza Sragi (#942) üzenetére


lalika740
aktív tag

+1 .szerintem én kb soha.

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#944) sixpak válasza Sragi (#942) üzenetére


sixpak
nagyúr

Naccerű...én meg több mint 2 éve használom, igaz többet használom 4K-ban, de azért sokszor jól jön a 60fps 1080p.
És nem is ki használja/ki nem a lényeg, hanem az, hogy legyen, ha már a 2-3 generációval korábbi készülékek tudták, házon belül.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#945) Robbertho válasza sixpak (#935) üzenetére


Robbertho
aktív tag

A V10 kamera portolva lett, elérhető G5-re is. Kipróbáltam, tökéletesen működik a manuális video módja, így lehet a fő kamerával (kis látószögű) akár 1080p@60FPS-ben is felvenni, 35 Mbit/s-os bitsűrűséggel.
Elég bosszantó valóban, hogy mint opciót kihagyták az eredeti kamera appból, hiszen láthatóan tudja a készülék, de ez van.

(#946) sixpak válasza Robbertho (#945) üzenetére


sixpak
nagyúr

A V10 64mb/s uhd videót is tud, full manual controllal, azt is belerakták?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#947) Robbertho válasza sixpak (#946) üzenetére


Robbertho
aktív tag

Igen.
Nem tud sd kártyát kezelni egyelőre, és valamiért kétszer szerepelnek a felbontások a kiválasztásnál, egyébként mindent tud, amit a V10.

(#948) Aryon87


Aryon87
félisten

Na sikerult megtapiznom a westend MM-ben a G5-t. Hat nem fogott meg. Gold verzio volt kirakva, de a G4 es V10 sokkal jobban mutattak mellette.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#949) lalika740 válasza Aryon87 (#948) üzenetére


lalika740
aktív tag

Nem akarom ismételni magam de a tapizás utáni véleménröl már kifejtettem magam.Egyébként nem láttam még gold -ba.Pont olyat szerettem volna.

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#950) akooos válasza lalika740 (#949) üzenetére


akooos
veterán

Én azzal kezdtem az ismerkedést és rohadtul bejött, hiába arany színű... :) A Titan mondjuk jobban tetszik :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.