Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) RayMckurt


RayMckurt
csendes tag

Enyém is T mobile, de se nem lötyög se rés nincs..
Az hogy kb 1 mm-es rés van nem kicsit túlzás a fényképen.. Tegyél oda egy vonalzót és úgy fényképezd le..

Shuttle AB60N - Intel Pentium 4 3Gh Northwood - 1 Gb Kingmax Superram Pc 3200 - Leadtek Winfast A400Gt TDH (Gf 6800 Gt) -Gembird 600W - Plextor PX716A - Sound Blaster Live! 7.1 24bit - A4 Tech NB30 - Sony CPD G520 21'' CRT - a többi túró!

(#1102) minikahona


minikahona
tag

Üdv mindenki!
Úgy tűnik én is belépek a G5 tulajok táborába. Sokáig szemeztem a G4-el, de végül inkább a G5 mellett döntöttem. Telenoros, elvileg jövő csütörtökön jön, már alig várom :D El kezdtem nézelődni alin tokok után és ezt találtam: [link]
Nekem nagyon bejövős, lehet rendelek majd egyet. Ugyan ennél az eladónál találtam ezt is. Majd meglátom, lehet hogy erre is befizetek. :)

U.I.: Végignéztem egy rakás tokot, minden félét, de egy dolog nem fér a fejembe. Miért hagynak sok esetben lyukat a tok alján a leszedő gombnak, ha egyszer úgy sem lehet szétszedni anélkül, hogy kiszednénk a telefont a tokbó? :W
Csak egyet találtam ahol volt értelme (bár ott sem lyuk van), az pedig a Spigen Style Armor tok. Annak leszedhető az alja.

[ Szerkesztve ]

We are the Borg. Your biological and technological distinctiveness will be added to our own. Resistance is futile.

(#1103) drmotto válasza minikahona (#1102) üzenetére


drmotto
őstag

Nyilván azért, mert ha nem lenne kihagyva, benyomná a tok a gombot.

(#1104) asr27 válasza RayMckurt (#1101) üzenetére


asr27
tag

Nem is annyira a látványa zavar(na). Hanem az, hogy a por könnyen bejut a telefon belsejébe, és ez egy idő után meghibásodáshoz is vezethet, szerintem.

(#1105) Quqesz válasza asr27 (#1104) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha abból indulsz ki, hogy zárt unibody tokos telókba is bemehet a por nem is vészes.....az érintkezők messze vannak a nyílástól, de egy sűrített levegős kifújás és kész.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#1106) drmotto


drmotto
őstag

A titán az mennyire sötét szürke? Az MM-okban csak ezüst van kitéve, így nem tudom megnézni. Az ezüst az teljesen jól néz ki elölről, de hátul inkább fehérnek tűnik. Hétfőn rendelném a Telekomtól, de nem tudom milyet kérjek.

(#1107) lalika740 válasza drmotto (#1106) üzenetére


lalika740
aktív tag

Hát majdnem feketének mondanám.Ha lenne olyan szin akkor világos fekete :DD
Sötét szürke tényleg a helyes megfogalmazás.

[ Szerkesztve ]

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#1108) ferrari1 válasza drmotto (#1106) üzenetére


ferrari1
őstag

Kb itt láthatod a különbséget:

(#1109) drmotto


drmotto
őstag

Köszönöm mindkettőtöknek!

(#1110) fonix232 válasza drmotto (#1109) üzenetére


fonix232
aktív tag

Nem szürke, inkább barnás. Fosszínű. Olyan jó kis marhasteak utáni hasmenés.

Mert csak.

(#1111) drmotto válasza fonix232 (#1110) üzenetére


drmotto
őstag

Köszi, már megrendeltem, holnap kiderül. max. elállok, és veszek másik színt. :)
De a képek lapján olyasmi lehet mint a tab2 háta, azzal meg nincs bajom.

[ Szerkesztve ]

(#1112) Wucky


Wucky
senior tag

Még 19 nap nekem is.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#1113) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Szerintem az ezüst is nagyon szép, talán szebb is mint ez a titan.

(#1114) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Sziasztok!

Nos, az van, hogy ez a telefon nagyon megfogott. Nem nagyon vagyok már telefonguru hosszú évek óta, már több évig is nyúzok egy telót, viszont az LG most olyat tett le az asztalra, ami az én felhasználói szokásomnak tökéletes lenne. Sok olyan dolog van benne amire úgy érzem szükségem lenne és ezt a jelenlegi telóm nem tudja megadni. Illetve kicsit unom már az iOS-t :D

Csak hogy néhányat említsek:
Always on Display (a Nokia N8 óta imádom ezt a funkciót, de azóta egy telóm se tudta :)) )
FM rádió
Értesítő led
ésatöbbi..

Viszont nem tudom a droiddal mi a helyzet manapság. Évek óta nem nyomkodtam és nem tudom stabilistásban mi a helyzet? A legfontosabb talán az, hogy az LG hogy áll a frissítésekhez?

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1115) drmotto válasza SpongyaBob (#1114) üzenetére


drmotto
őstag

Szia!
Én csak a G2/G4 párosról tudok nyilatkozni, a G5 csak ma jön meg. Ezeknek a romjait az lg nagyon jól összerakta. A legjobb custom romok is igazából kicsit feldobott gyári romok voltak. Sima, gördülékeny mind. Nincs tele szeméttel, a google cuccain kívül szinte minden törölhető, ami nem kell. A lebegő appok egyszerűen zseniálisak.
Frissítés: A G2 még az 5.0-is megkapta, pedig az már 3 éves modell, ilyenkor már rég leszarja az összes cég a telefonokat. A G4-re elsőként jött a 6.0. Most mondjuk utóbbira megállt az update, de ez valószínűleg csak a G5 kiadás miatt van, szerintem arra is az elsők között jön majd a frissítés N-re.
Szóval szerintem emiatt nyugodtan veheted, inkább, mint a többi cégét.

(#1116) SpongyaBob válasza drmotto (#1115) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Köszönöm a kimerítő választ :R

Mik azok a lebegő appok? :))

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1117) drmotto válasza SpongyaBob (#1116) üzenetére


drmotto
őstag

Telefon, üzenet, számológép, névjegyek.
Az épp futó alkalmazás felett futnak, változtatható az átlátszóságuk. Hasznos pl a számológépnél ha ki kell nézned a számokat valahonnan. Így leíva furán hangzik, látni kell inkább.

(#1118) SpongyaBob válasza drmotto (#1117) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Köszi! :)

Ez majd úgyis kiderül ha meg lesz a teló :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1119) drmotto


drmotto
őstag

Nekem is megérkezett. Telekomos. Titán. Teljesen jó a színe.
Nekem is van rés, akkor lehet látni, ha direkt figyelem a fény felé tartva...

[ Szerkesztve ]

(#1120) leslien válasza drmotto (#1119) üzenetére


leslien
nagyúr

várom a véleményed...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1121) kobayashy


kobayashy
tag

Nekem is ma jött meg a telefon :DD
Telekomos,nem mintha jelentene valamit.
Szóval nem értem a fanyalkodókat,mert ez a telefon szerintem nagyon szép.Titán.
A modullal sincs semmi gond.
Eddig istencsászárság van.
Minden azonnal történik,késlekedés sehol.

(#1122) leon444


leon444
csendes tag

Sziaszok!

G5 tulajoktól kérdeznék egy párat:

1. Az intelligens arcfelismerőt (vagyis addig nem zár le a kijelző, ameddig látja az arcomat) hol lehet beállítani? Már mindenhol végignéztem, de sehol nem találtam erre módot. Kivették volna?
2. Tegnap videót készítettem és meglepődve tapasztaltam, hogy 5 perc után megszakadt a felvétel, mert csak ezt az intervallumot engedi. Ezen hol lehet állítani?
3. A cam plus modul akksija csak egy picit tölt csatlakozás után. Ez nálatok is így van?
4. Telekomnál vettem a telót, de (hál' istennek) semmi tkomos induló nincs a bekapcsoláskor, s programok sincsenek telepítve. Létezik, hogy független a teló? Azt hogy tudom megnézni kártya híján?

Köszi előre is a válaszokat.

(#1123) Quqesz válasza leon444 (#1122) üzenetére


Quqesz
nagyúr

1. Már loli óta kivette az LG minden telón, sajnos...
2. 4K esetében igen, de ez ha jól tudom minden telón így van, de full hd-ban nincs ilyen rövid korlát(ott 30 perc)
3. A cam plus testben olvastam, hogy rendben van így
4. Ezt próbáld ki: 2945#*850#
Ha Hálózatzárnál azt írja ki, hogy végleg zárolva(nem kér pin-t), akkor független

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#1124) homacs


homacs
csendes tag

Egy kis segítség kellene. A telo bekapcsoláskor nem veszi le a hálózatról az idő beállítást./Telekom/ Automatikus dátum és idő bekapcsolva. Automatikus időzona bekapcsolva. Kell még valami?

(#1125) leon444 válasza Quqesz (#1123) üzenetére


leon444
csendes tag

1. Sajnálom én is az intelligens arcfelismerőt. Hasznos volt
2. A hd-s verziónál már valóban nincs időkorlát. Kezdtem megijedni.
3. Kicsit furcsának tartom a dolgot, na de mindegy.
4. Csekkoltam és sajna függő. :(

Nagyon köszi a válaszokat!

(#1126) kobayashy


kobayashy
tag

Sziasztok

A wifi direkt-et hol tudom bekapcsolni?

(#1127) Aryon87 válasza Quqesz (#1123) üzenetére


Aryon87
félisten

G3 (MM) es G3minin (LP, most frissitettem ra) meg bent van az inteligens kijelzo.
G4 ota nincs ez a feature..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1128) safizoo válasza kobayashy (#1126) üzenetére


safizoo
tag

Pakold ki az lehúzható értesítés menükének listájába. Különben a hálózatoknál találod a menüben.

(#1129) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Valaki megnézné, hogy az AZ Camera appot megtalálja-e az áruházban és fel lehet-e telepíteni? (mondjuk ha megtalálja a kereső akkor már elvileg fel is lehet telepíteni). Köszönöm :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1130) kobayashy válasza SpongyaBob (#1129) üzenetére


kobayashy
tag

Ha a "AZ manual camera pro cam" re gondolsz,akkor igen.

(#1131) SpongyaBob válasza kobayashy (#1130) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Igen, erre gondoltam, köszi :R

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1132) kobayashy válasza safizoo (#1128) üzenetére


kobayashy
tag

Egy elérési útvonalat tudnál nekem adni,mert nem találom se itt se ott.

(#1133) Tosee


Tosee
őstag

Üdv!

Aki T-nél vette a készüléket mennyi garanciát adnak rá? Már csak azért kérdezem mert a telekom oldalán nincs kiírva G5-nél... 1 év, vagy 1+1 év?

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#1134) asr27 válasza SpongyaBob (#1114) üzenetére


asr27
tag

Én is pont az FM Rádió és az Always on Display funkció miatt választom a G5-öt.
Ezelőtt a Nokia 808 Pureview készülékemben voltak benne ezek a funkciók.
Bár még egy FM transzmittert szívesen látnék a G5-ben, de így is megfelel!

(#1135) safizoo válasza kobayashy (#1132) üzenetére


safizoo
tag

Beállítások/kapcsolatok/internet megosztás

A lehúzós édesítőt lehúzod és felül van egy kis ceruza jel, oda kirakod.

[ Szerkesztve ]

(#1136) Silenzio


Silenzio
addikt

Sziasztok!

Most olvastam el a cikket, mert telefonvásárlás van tervben: P9, G5, vagy S7 Edge lesz. Vagy más. A kamera nekem kiemelten fontos, különösen a manuális videózás érdekel. Tudom, hogy a G5 gyári szoftvere nem tudja, de van Camera2 támogatás.

Melyik készülék a legjobb videóra, fotóra? És ami még érdekesebb kérdés: javultak a képalkotó képességek a szvsz tavalyi bajnok G4 óta? A cikk ki sem tér erre...

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#1137) leon444 válasza Tosee (#1133) üzenetére


leon444
csendes tag

1+1-et.

(#1138) kobayashy válasza safizoo (#1135) üzenetére


kobayashy
tag

Köszi a válszt,de szerintem nem egyre gondolunk.
Te gondolom a wifi hotspotra gondolsz.
Én a Wifi direktet keresem,ahol 2 telefon között lehet adatokat küldeni sokkal gyorsabban,mint pl bluetoothon.
Még a tesztben is le van írva,hogy van direktwifi.

(#1139) safizoo válasza kobayashy (#1138) üzenetére


safizoo
tag

Bocs

(#1140) Riged válasza kobayashy (#1138) üzenetére


Riged
csendes tag

Belemesz a Wi-Fi-be és ott a jobb felső fülben van egy Advanced Wi-Fi menüpont, ha arra rakattintasz akkor ott megfogod találni.

[ Szerkesztve ]

(#1141) Quqesz válasza Silenzio (#1136) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Kamera:G5,S7,P9 a rangsor. Sztem javultak+2 kamera lett...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#1142) kobayashy válasza Riged (#1140) üzenetére


kobayashy
tag

Köszi a segítséget.(jól eldugták :( )

(#1143) kobayashy


kobayashy
tag

Még egy kérdésem lenne mégpedig,hogy hol tudom ékezetesre állítani a billentyűzetet?
Én nem találtam meg az Beállítások/Általános/Nyelv és billentyűzet menüpontban.

(#1144) Quqesz válasza kobayashy (#1143) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha a magyar nyelvet választod tudnia kell. Esetleg még a buborék megjelenítést kapcsold be..

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#1145) Ahanoiaid87


Ahanoiaid87
csendes tag

Sziasztok!

Holnap nekem is lesz egy ezüst példány, kíváncsian várom. G2-ről váltok soha nem volt ilyen sokáig egy mobilom, van bennem egy kis félsz az újtól remélem nem csalódok. CSAKAZ LG! :)

(#1146) sixpak válasza Silenzio (#1136) üzenetére


sixpak
nagyúr

Szia, bár nincs a listádban, de a V10-ben van egyedül manual videó mód. UHD 64mb/s, felvétel közbeni white balance, iso, fókusz etc...3 mikrofon, szélzaj szűrő.
Messze a legjobb kamerás telefon.
Sorry a többiektől, de láttam hogy a videózás a legfontosabb neki, ezért ajánlottam.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1147) kakuk100 válasza sixpak (#1146) üzenetére


kakuk100
őstag

A V10 kameráját le lehet tölteni és telepíteni a G5 be ha valaki akarja. Én telepítettem, de nem veszek észre nagy különbséget. Egyszer egyik a jobb máskor a másik. :K

(#1148) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Üdv,

Ma voltam bent az MM-ben és megtapiztam a telefont. Hát ez valami eszméletlen. Természetesen rogyásig volt merülve, kérdeztem az eladó gyereket, hogy lehetséges-e valamilyen áramforrást varázsolni amivel meg tudnám nézni a készüléket. Nem, nem lehet.. Mondom oké, powerbank elő, próbált volna meg szólni :DDD Kb. negyed óra töltés után tért magához a cucc. Nem tudom mit csinált az LG a kijelzővel, de szerintem briliáns képet tolt az arcomba. Direkt kerestem a kékes árnyalatot, a fehér részeket külön néztem, de egyáltalán nem volt kék. Éppen akadt kéznél egy Nexus 6P ami inkább tűnt sárgásnak mellette :D Az összeszerelést is néztem és a legkisebb eltérést sem láttam rajta, nem mozog, nem lötyög. A kijelzőt megpróbáltam erősen nyomkodni hogy látható-e lilulás vagy ilyesmi, de ilyet sem tapasztaltam, pedig ez a teló kap rendesen ebből..

Sosem gondoltam volna, hogy egyszer LG-m lesz vagy hogy egyáltalán megtetszik, de nagyon meggyőzött és úgy néz ki rövid időn belül beszerzek egyet a Titan fajtából :K

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1149) csibabu válasza SpongyaBob (#1148) üzenetére


csibabu
tag

egyetértek veled :D élőben sokkal szebb mint képeken :D

iPhone 14 Pro

(#1150) drmotto válasza leslien (#1120) üzenetére


drmotto
őstag

Első benyomások.

Gyors. Nagyon. Az egyébként nem lassú G4-re is köröket ver. Nincs gondolkodás, nincs várakozás, akkor csinálja amit akarok, amikor akarom.
3 féle home van, a klasszikus menüs, az easy home a nagy ikonokkal, és az appdrawer nélküli.
A fogása teljesen más mint a G4-nek. Ennek egyenes a háta, és nincs az a felemelkedés, ami alá pont befért az ujjam vége, és pont kényelmesen meg tudtam fogni. Itt ezt is meg kell megint szokni. Kézbe véve viszont már nagyon kényelmes a fogása.
Ugyanígy a hangerőt is. Telefonáláskor hátul keresem még, autós tartóban meg rendszeresen nyomja a tartó.
A kijelző szép. Élénk, a megszokott LG minőség. A AOD funkció nagyon tetszik, nem tolakodó, kissé halványan látszik a kijelzőn.
Első napi SOT 3:45 Waze, poweramp, telefonálás, chrome, star wars játék mellett. Mindezt a telepítések és beállítások mellett. G4 ugyanígy max. 3 óra.
Amit hiányolok, az a qslide appok redőnyre helyezése. Ugyan ki lehet tenni az alsó gombsorba, de az mégsem ugyanaz.
Hirtelen ennyi, a kamerával, ujjlenyomat olvasóval nem volt még időm foglalkozni.

Nem bánta meg így 2 nap után, hogy maradtam az LG-nél, és nem mentem vissza a samu vonalra,

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.