Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) drmotto válasza F-ECT$ (#1997) üzenetére


drmotto
őstag

Oda is küldi, de én pl. leegyeztette velük előre, hogy mikor viszem, szóltam hogy vidéki vagyok, egy órán belül kész volt. Kétszer a sajátomat vittem, egyszer egy barátomét.

(#1996) bounty123
Egy szót sem szóltam a kijelzőről, miért írod nekem ezt?

(#2002) Zolee070


Zolee070
újonc

Én is gondolkodom egy G5 beszerzésén csak az a kérdés hogy mennyire stabil mobil hálózaton ? Mert a fórumon sűrűn panaszkodnak S7 –S7 Edge hálózat vesztésre.

(#2003) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Sziasztok,

Lehet h hulye kerdes, de az aljanal elallo elemmel kapcsolatban tud barki barmilyen hazi modszerrol amivel megoldhato?

Vagy elkepzelheto, hogy az aljabol ha ujat veszel az jo lesz?

:R

(#2004) F-ECT$ válasza Zolee070 (#2002) üzenetére


F-ECT$
titán

Xda fórum alapján a gps-re és a kijelző beégésre panaszkodnak sokan, hálózatvesztésre nem.

Dive ever, work never.

(#2005) Aryon87 válasza F-ECT$ (#2004) üzenetére


Aryon87
félisten

Nalam csak beeges van, a gps-el nincs gondom, pokemon go tokeletesen mukodik vele, kiveve fedett helysegek.
1 helyen kellett gondolkodnia csak, a wesselenyi utcai villamosmegallonal, bar utobbi idokben most mar ott is jol megy.
Halozateldobasom talan 2x fordult elo meg a legelejen.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2006) Aryon87 válasza ßrainiac (#2003) üzenetére


Aryon87
félisten

Tenyleg sokan ugy irjak azt a rest, mintha az 1 centi lenne a hajszalnyi helyett. Nekem is ott van, amit csak ugy latok, ha eros feny fele tartom a telefont.
Normalis hasznalat eseteben (es nem az eg fele tartva) nem latszik semmi res.

(Igen, itt is vagyok am :D )

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2007) mg1992mg válasza mg1992mg (#1993) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Valaki erre? :(((

(#2008) firemanus82 válasza ßrainiac (#2003) üzenetére


firemanus82
senior tag

Hálózat vesztésem meg nem volt. (2hete van nálam) és a GPS valami elképesztően gyors, stabil és pontos. Tűzoltó vagyok, nekem nem jó ha gps nem áll fel azonnal. Szóval nálam nincs panasz.

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#2009) ßrainiac válasza Aryon87 (#2006) üzenetére


ßrainiac
addikt

Mivel mobiltelefon temakorben van szo illesztesekrol, a megengedett elteres nagyjabol 0mm kellene h legyen.

(Hogy erted h itt is vagy? "A parom G3-ja" es a G4 mellett, ugy erted?)

(#2010) Aryon87 válasza ßrainiac (#2009) üzenetére


Aryon87
félisten

:K

G3 még megvan, G4 cserélve G5-re :D

rémlik mintha lenne olyan tulaj is, akinek nincs az a bizonyos rés.

Más: 2db üvegfóliát rendeltem korábban, erre 2 átlátszó szilikontok érkezett helyette :W Valakinek nem kell esetleg? Ki se bontottam..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2011) ßrainiac válasza Aryon87 (#2010) üzenetére


ßrainiac
addikt

Az itt is van egy folosbe'..

En fust szinu Nillkin nature-t hasznalok rajta

(#2012) Aryon87 válasza ßrainiac (#2011) üzenetére


Aryon87
félisten

Felvettem a kapcsolatot az eladoval. Rosszat csomagoltak be. Megkerdezte utalja vissza a penzt, vagy kuldjon ujra. Irtam kuldojon csak ujat :D

Most melyik Gx van nalad?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2013) ßrainiac válasza Aryon87 (#2012) üzenetére


ßrainiac
addikt

Hogy mi?

(#2014) Aryon87 válasza ßrainiac (#2013) üzenetére


Aryon87
félisten

Melyik Lg van most meg?

G3 vagy G4?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2015) #74266624


#74266624
törölt tag

Sziasztok! Nagyon tetszik a G5, de tartok a kijelzőt érintő gondoktól. Beégés, nyomásra elszíneződik stb. Mennyire súlyos dolgok ezek? Köszi

(#2016) firemanus82 válasza #74266624 (#2015) üzenetére


firemanus82
senior tag

Én még nem tapasztaltam ilyeneket.

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#2017) Aryon87 válasza #74266624 (#2015) üzenetére


Aryon87
félisten

Kijelzo nyomasra szerintem barmelyik telonal elofordul, de ahhoz mar irrealisan erosen kell nyomni. Ami ugye mar nem normalis hasznalat.
Beeges lehetseges, mar a G4-nel is jelen van. (LGD panelok egnek be amennyire eddig rajottunk a G4 topicban, nalam is volt, es itt is meg talan annak jele lathato, hogy be fog teljesen egni. Ha megis, ott a szerviz, ami par nap alatt megcsinalja)
Ezt leszamitva nyugodtan megveheted :K

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2018) ßrainiac válasza Aryon87 (#2014) üzenetére


ßrainiac
addikt

Mindkettobol volt 2 :DDD

De most ha jol nezem, a G5-be irkalok ;]

(#2019) Aryon87 válasza ßrainiac (#2018) üzenetére


Aryon87
félisten

Ja bocs :C

Igen, jo helyre irkalsz. Gondolom kiprobalnad a kovetkezo generaciot is :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2020) ßrainiac válasza Aryon87 (#2019) üzenetére


ßrainiac
addikt

Miert, vannak hirek rola? Nem tudok semmit.

Amugy az LG-t nagyon szeretem, de sok bajom is volt veluk. Amiert mindig visszaterek hozza az a kamera, es a jol optimalizalt szoftver.

(#2021) Aryon87 válasza ßrainiac (#2020) üzenetére


Aryon87
félisten

G5-re gondoltam mint kovetkezo szeria a G3 es G4 utan :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2022) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Reggel nézem az olimpiai megnyitó ismétlését és a bevonuláskor jön be a dél-koreai csapat és mit ad isten a zoomolt képen éppen egy arany G5-tel fotóz az egyik sportoló telibe a képernyőn. :D csá samu :P biztos sokat költöttetek reklámra :W

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#2023) Aryon87 válasza Quqesz (#2022) üzenetére


Aryon87
félisten

:))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2024) F-ECT$ válasza Quqesz (#2022) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezt biztos sokan kiszúrták, míg a Samsung reklámokat meg pont nem látja senki :)

LG-t már csak az Others-be teszik be a negyedéves riportokban, míg a Samsung lazán vezet okostelefon eladásokban.

Dive ever, work never.

(#2025) Quqesz válasza F-ECT$ (#2024) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nehogy komolyan vedd ;) de tényleg azt lehetett látni
Sajnos nem húz felfele a csillaga a márkának. Pedig nem rossz telókat gyárt, de hát ez van. Majd V20-ra kíváncsi leszek...nekem a G5 is tetszik.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#2026) Aryon87 válasza Quqesz (#2025) üzenetére


Aryon87
félisten

Egyikbse rossz valasztas, bar a V20 erdekesnek igerkezik. Es valami azt sugja, picit kovetni fogja a G5 iranyzatat..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2027) mg1992mg válasza Aryon87 (#2026) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Igen, és ez kb pont nem tetszik azoknak se, akik a G5 miatt fanyalognak. :(((

(#2028) mjani1172 válasza mg1992mg (#2027) üzenetére


mjani1172
addikt

Ha valóban olyan lesz(nemsokára megtudjuk) akkor megreccsenti az LG-t.
És meg is érdemli.

(#2029) Quqesz válasza Aryon87 (#2026) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én sztem nem, más lesz. Ha megnézed általában egy irányzatot szoktak követni a gyártók telói:a csúcsmodellét. A G5 egy kisérlet és nekem úgy tűnik, hogy nem fogja egyik sem követni(X széria,stb)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#2030) drmotto válasza mjani1172 (#2028) üzenetére


drmotto
őstag

Aztán miért érdemelné meg? Mert nem a samu/alma irányt követi mint az összes többi gyártó? Vagy mert valami újat talál ki, és nem adja fel azonnal?
Szerencsére ez nem így lesz, különben belebukott volna már a hátlapi hangerő gombba is, vagy a 3d kijelzőbe, és a htc szintjén lenne az eladása...

(#2031) ßrainiac válasza Aryon87 (#2021) üzenetére


ßrainiac
addikt

G5 van

Es kicsit zavar az elallo cucc alul..

Na de osszessegeben annyira jo, hogy eszem agaban sincs lecserelni.

(#2032) Aryon87 válasza ßrainiac (#2031) üzenetére


Aryon87
félisten

Oh :D

Tenyleg elenyeszo baki, hogy lecserelsre keruljon. A rendszer es a kamera karpotol mindenert, sot nekem meg az akksi is jobb.

Kiprobaltam a tevesen kuldott tokot. Sokkal jobb mint az elozo, ezzel meg kompaktabb a fogas, olyan mintha nem is lenne rajta. Kezbol kiejtos esestol azert megis megvedi. Pont jo.
Elado meg visszakuldi a penzt..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2033) csibabu


csibabu
tag

van olyan üvegfólia ami rendesen rárakható a készülékre? nem válik fel sehol

iPhone 14 Pro

(#2034) dkovizoli válasza csibabu (#2033) üzenetére


dkovizoli
addikt

Remélem,mert nekem úton van a Nillkin! De itt korábban írtuk, hogy létezik full tempered glass, ami állítólag jó. Megvárom a Nillkint, ha nem jó, akkor lehet rápróbálok arra.

[ Szerkesztve ]

(#2035) Quqesz válasza drmotto (#2030) üzenetére


Quqesz
nagyúr

+1

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#2036) csibabu válasza dkovizoli (#2034) üzenetére


csibabu
tag

tudod vagy valaki tudja hogy honnan tudok rendelni ilyet?

iPhone 14 Pro

(#2037) Aryon87 válasza csibabu (#2033) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem egyelore a kisebbik valtozat van fent, termeszetesen a sarkaknal bubis, foleg a bal also..
2db jon a teljes uvegfolia, remelem hamarosan meg is erkezik.
Bagyusz korabban betett rola kepet.
En aliexpressrol rendeltem

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2038) mjani1172 válasza drmotto (#2030) üzenetére


mjani1172
addikt

Nézd,nehéz bármit mondani anélkül,hogy bántanám a G5-t és nem akarok senkit megbántani.Viszont ha egy dolog ennyire nem jön be,(ezt már a megjelenés előtt lehetett tudni,igen én is így gondoltam az első skiccek után)azért valljuk meg hatalmas a bukta és még egyszer nekifutnak akkor megérdemlik.Nem az újdonság a baj hanem, hogy az rossz,gyenge,életképtelen,senki nem így gondol egy csúcstelóra. A modulok is szerencsétlen, béna dolgok,ha úgy érzik hogy kell ,telefonba akkor tegyék bele már gyárilag.Hiszen meg tudják oldani, az egésznek olyan béna lehúzásszaga van.Nekem mondjuk még elméletben sem jönnek be.Azért veszek egy csúcstelót hogy jól fotózzon és jól szóljon a zene,és nem akarok külön modulokat.De nem én döntök hanem a piac meg a részvényesek,és majd meglátjuk mit hoz a jövő.

(#2039) dkovizoli válasza csibabu (#2036) üzenetére


dkovizoli
addikt

http://www.xprotector.hu/termekkategoria/mobiltelefonok/lg/lg-g5/

(#2040) safizoo válasza mjani1172 (#2038) üzenetére


safizoo
tag

Szerintem nem attól jó egy telefon, hogy a gyártónak mennyi a profitja az üzletágon.
Sőt, talán épp ellenkezőleg. Egy felépített brand (ne menjünk messzebb -iphone), adhat "kevesebbet" (persze jobb minőséget blabla) drágábban.
Ár: iphone >Samu>Lg
Profit: iphone >Samu>Lg
Mennyiség: Szerintemiphone >Samu>Lg

Igen.
A drágább jobb?
Muhaha

[ Szerkesztve ]

(#2041) bajnokpityu válasza bajnokpityu (#1964) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Senki se próbálta ki?

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#2042) F-ECT$ válasza safizoo (#2040) üzenetére


F-ECT$
titán

Mennyiségben Samu az első.

Szerintem az lenne az egészséges, ha lenne android oldalon a Samsung mellett egy hasonló árbevételű cég, és a "második vonal", ami hasonló hardvert adna, csak kevesebb marketing / hype övezné, és így olcsóbb lenne legalább 4-5 szereplőből állna.

Dive ever, work never.

(#2043) bala4


bala4
csendes tag

Sziasztok! Kb másfél hónapja van meg a G5-öm, rendeltem hozzá ebayről 2 db üvegfóliát, most jött meg nemrég. Gondoltam le is szedem a fóliát, felnyomom az üvegplexit. Az első nem sikerült, nem gyanakodtam, gondoltam még reggel van, béna vagyok, bár már felraktam kb 20-at életemben, max egy hibával, sebaj, egy minusz, annyira bekoszosodott a sok próbálkozástól, hogy kuka, jött a második. Na ezzel ugyanúgy jártam! :(( Ekkor már gyanús volt, hogy mégsem én vagyok a béna, elkezdtem komolyabban vizsgálni a telefont, és észrevettem, hogy egy picit meg van csavarodva az egész készülék! :((( Se leejtve, se csavargatva, se semmi nem történt vele mióta megvan, 90%-ban biztos vagyok benne, hogy ez így jött, csak nem tűnt fel eddig! Találkozott már ilyennel valaki? Küldeném szervízbe, de parázok, hogy ráfogják, hogy én okoztam és megvonják a garit! :O Tanács, tipp, tapasztalat, akármi? :F

[ Szerkesztve ]

(#2044) ßrainiac válasza bala4 (#2043) üzenetére


ßrainiac
addikt

Az enyemnek is ossze-vissza van "csavarodva" a kijelzoje, legalabbis a feny ahogy megtorik rajta, hajlik mindenfele. Elviszem a szervizbe, lassuk mit mondanak.

Megmutatom nekik a kis feher pottyot is beragadva a kamera lencse ala (wtf), a beego kijelzot es az elallo akksiveget is.

Hatha most az egyszer ertelmes lesz a szerviz.

Ennek ellenere sem kene most mas, bar ha a szerviz bunko lesz, akkor eladom.

(#2045) Aryon87 válasza ßrainiac (#2044) üzenetére


Aryon87
félisten

Majd ird meg mi lett a tortenet vege.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2046) bala4 válasza ßrainiac (#2044) üzenetére


bala4
csendes tag

Légyszi írd meg akkor majd a tapasztalatod a szervízzel, addig kivárok!

(#2047) Bilux


Bilux
veterán

Hol van ez a beégés? Szürkén láttam egy fél percig aztán eltűnt pl a billentyűzet volt beégvenekem

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#2048) ßrainiac válasza Bilux (#2047) üzenetére


ßrainiac
addikt

Igen, ilyesmi.

Pl, Messengernel eleg jol latszik, dumalsz rajta egy 20 percig es eleg sokaig ott marad mindenhol.

Amugy nem viszem egyhamar, elvagyok meg vele :D

(#2049) Bilux válasza ßrainiac (#2048) üzenetére


Bilux
veterán

Azért mondom mert ez nem klasszikus beégés, mert nem tartós mint samsungéknál az amoled.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#2050) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Pontosan, ez nem beégés ez olyasmi mint a plazmánál a ghost hogy eltűnik. Nekem pl. a felső értesítési sáv marad ott több óra Pokémon go után, de néhány perc múlva eltűnik szóval egyáltalán nem marad ott. :N

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.