Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) mg1992mg


mg1992mg
senior tag


Telenorosok figyelem :)

[ Szerkesztve ]

(#1602) dkovizoli válasza mg1992mg (#1601) üzenetére


dkovizoli
addikt

Jaja, nálam is megjelent. Remélem nem lesz rosszabb.

(#1603) dkovizoli válasza dkovizoli (#1602) üzenetére


dkovizoli
addikt

Juniusi biztonsági szint. Na, csak kellett emlegetnem nemrég. A többi meg majd kiderül.

(#1604) Aryon87 válasza mg1992mg (#1601) üzenetére


Aryon87
félisten

Hoppa, hoppa :)
Mar jon is lefele.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1605) Aryon87 válasza Aryon87 (#1604) üzenetére


Aryon87
félisten

Elso spontan ujraindulas megvolt a frissites ota... Zsebembol veszem ki, oldanam fel az ujjlenyomatolvasoval, es pakk, bt-n a zene megszakad, es latom az LG logot...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1606) SpongyaBob válasza Aryon87 (#1605) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Nekem még ilyen egyáltalán nem volt, pedig lefrissült már több mint egy hete.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1607) Aryon87 válasza SpongyaBob (#1606) üzenetére


Aryon87
félisten

Ez mai, telenoros frissites.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1608) SpongyaBob válasza Aryon87 (#1607) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Pedig nekem is csontra ugyanennyi volt: 492,92MB egy hete. Független a telefonom.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1609) dkovizoli válasza SpongyaBob (#1606) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nálam is minden rendben a frissítés óta. Tudva, hogy a telenor is független romokat használ, remélem továbbra is ilyen gyorsan kiadják a frissítéseket.

(#1610) Aryon87 válasza SpongyaBob (#1608) üzenetére


Aryon87
félisten

Lehet valami kiakasztotta es egyedi eset. Nem gond, csak meglepodtem.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1611) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Gyerekek, ez a telefon nekem nagy. Valószínűleg visszaküldöm. Kényelmetlen használni, lehetne valamivel keskenyebb, igy nagyon tornáznom kell hogy elérjem. Azt hiszem valami más után nézek, de nincs sok opció. Amúgy igen jó telefon lenne, de ez az egy bajom van vele. Az én kezem már nem fog nőni. :(

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#1612) Wucky


Wucky
senior tag

Na nekem is jelzett. Holnap le is töltöm. HR érdemes előtte?

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#1613) mg1992mg válasza Wucky (#1612) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Nem, én nem Hard Reseteztem se előtte, se utána, s minden jól működik.

(#1614) sixpak válasza Hopkins95 (#1611) üzenetére


sixpak
nagyúr

Néhány nap megszokni...én nem küldeném vissza, de te tudod, te pénzed, te kezed. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1615) Hopkins95 válasza sixpak (#1614) üzenetére


Hopkins95
addikt

Néhány napja volt a kezemben a szaktársam Galaxy A5-öse. Na az még éppen ideális volt méretre, átértem fogásváltás nélkül és szuperul tudtam rajta írni. De ezt valahogy kényelmetlenebb a kezemben tartani, szerintem főleg a szélessége miatt lehet, mikor a másik felére kell nyúlnom akkor igencsak nyújtózkodnom kell vagy fogást váltanom. Az értesitősávot is esélytelen elérnem fogásváltás nélkül. Hiába, én már csak ilyen kis kezű vagyok :)

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#1616) Aryon87 válasza Hopkins95 (#1615) üzenetére


Aryon87
félisten

Ertesitesi savnak van kulon lehivo gombja.

Nekem kenyelmes, en alapbol 2 kezzel fogom, mivel BKV-n az emberek hajlamosak arra hogy kiverjek a masik kezebol a telot.
G4 megjarta mar a metron...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1617) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Na, S7 Edge mellé megyek átvenni egy G5-öt is. 1 órán belül a kezemben is lesz remélem. :)

(#1618) Hopkins95 válasza Aryon87 (#1616) üzenetére


Hopkins95
addikt

Igen, olyan helyen én is 2 kézzel fognám, csak ez sokszor lehetetlen, ha utazótáskával megyek. Most otthon vagyok vidéken, szóval igy más azért, de én legtöbbször 1 kézzel szeretném kezelni.
Még lehet megnézem a Nexus 5X-et, az úgy méretben az S7 Edgevel van pariban...

(#1617) ForRedGlory Azért el kell ismerni, a Samu igen kicsire össze tudja préselni a telefonjait. :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#1619) leslien válasza ForRedGlory (#1617) üzenetére


leslien
nagyúr

már várható volt.... :DDD kíváncsi vagyok a képekre S7E viszonyítva...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1620) ForRedGlory válasza leslien (#1619) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jol van na :DDD

(#1621) Hopkins95 válasza ForRedGlory (#1620) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ha csinálsz mindkettővel képeket, azok jöhetnek a fotós topikba is. Bár én eddig amit láttam, a G5 ott (szerintem) messze jobb volt.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#1622) Aryon87 válasza Hopkins95 (#1621) üzenetére


Aryon87
félisten

Az egy sima S7 volt amivel ossze lett hasonlitva. Az edge ugy tudom jobb kepeket csinal a kistesohoz kepest

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1623) Hopkins95 válasza Aryon87 (#1622) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én meg úgy tudom, hogy ugyanaz a szenzor van benne és a youtube videókban is egy kalap alá vették a kettőt. Aztán lehetséges, hogy tényleg igy van, ahogy mondod.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#1624) Harcsai


Harcsai
senior tag

Qi van a g5-ben alapból?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#1625) Aryon87 válasza Harcsai (#1624) üzenetére


Aryon87
félisten

Nincs.

Hopkins, ezt nem tudom, a Samu es iPhone hireket nem igazan kovetem

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1626) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Szokott itt valaki komolyabban videózni? Steadicam-et tudnátok javasolni a G5-höz?

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1627) Hopkins95 válasza SpongyaBob (#1626) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ezen videó alapján a Kumbacam

Igaz a videóban Nexus 5Xhez használják, de G5-höz is kéne passzolnia. Egyébként még nem használtam ilyet sosem, szóval ez csak egy ötlet. Ha én vennék, akkor szerintem ezt venném meg.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#1628) SpongyaBob válasza Hopkins95 (#1627) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Köszi, mondjuk elég rendesen megkérik az árát :D

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1629) Hopkins95 válasza SpongyaBob (#1628) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nah igen, ez engem is aggasztott, de akárhogy kerestem, nem találtam még ennél olcsóbbat, ami ilyen jónak tűnik.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#1630) Halkow. válasza Hopkins95 (#1621) üzenetére


Halkow.
senior tag

Az S7 agyon van fényezve a G5 pedig szarnak(kevésbé forradalmimak) van titulálva a MA-s tesztben...

YouTube-os videók alapján pedig én is a fordítottját láttam(Android authority)

(#1631) Aryon87 válasza Halkow. (#1630) üzenetére


Aryon87
félisten

Sot, a G4-tol is lehuzzak.
Pedig en aztan semmi hatranyat nem latom az elodjehez kepest, sot, merem allitani hogy tovabblepett azon. G4 egy kivalo telefon volt, a G5 pedig szuper. Oke a designbe kothetek bele, amiert kukaztak a vedjegyuket, de hardverileg toppon.
Se a fenyerovel, se a minosegevel nincs gond.

Az S7 topikokban pedig nem egy problemat olvastam minap...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1632) Hopkins95 válasza Aryon87 (#1631) üzenetére


Hopkins95
addikt

Igy van, ezért fordultam el én is az S7-től(4G problémák, túlélesitett kamera, ...)...Amúgy szerintem is jó telefon a G5, a tesztekben túlságosan lehúzták(pl. az androidrendőr is). Az összeszereléssel sincsen gond, én ilyen szempontból semmi kivetnivalót nem találok benne. Egy valami, ami lehetne a hátlapon(vagy a jobb oldalon), azok a hangerőgombok. Na az valahogy nekem sehogy sem áll kézre. A fényerő kicsit lehetne jobb, de ez nem a világvége. Ezen kivül mást nem nagyon tudok mondani ellene. Na jó, meg lehetne kisebb, de az már az én bajom :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#1633) Aryon87 válasza Hopkins95 (#1632) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen, hagyhatták volna a hátoldalon, ahogy a V10 esetében, mert nem hiszem, hogy nem lehetett volna megoldani. Vagy jah, a jobb oldalon, mert a balon valóban kényelmetlenebb.
Kell szerváljak valami más tokot neki, mert a mostanival valahogy a hangerő szabályozás és screenshotozás nem igazán akar menni...
Pedig jó kis tok.

Ennék kisebb méretben csak iPhos SE, Sony Z5c, P9 Lite kapsz.

Nekem a mérettel nincs bajom. Anno 4.6" Xperia Sp-ről ugrottam a G4-re. 1 nap alatt megszoktam a méretkülönbséget.
Párom meg a 4.3"-os Xperia L-ről ugrott a G3-ra.

Fényerővel nem tudom mi a gondotok, nekem tökéletes. Vagy rossz lenne a szemem? :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1634) Hopkins95 válasza Aryon87 (#1633) üzenetére


Hopkins95
addikt

Na ez az, hogy kis méretben nincsen választék. :O
Egyébként most kicsomagoltam, adtam neki még egy esélyt, de arra jutottam, hogy éppen hogy nagy. Mikor átnyúlok a képernyő bal oldalára akkor a hüvelykujjam alsó része éppen hozzáér a képernyő jobb szélére és érzékeli. Lehet hogy a Nexus 5X-et vagy Lumia 950-et már épp kényelmesen tudnám kezelni, majd teszek egy próbát vele a Mediaban...

A fényerő egyébként okés, csak tűző napon jó lenne egy kis plusz(ma kipróbáltam).

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#1635) Aryon87 válasza Hopkins95 (#1634) üzenetére


Aryon87
félisten

Igaz lehetne kompaktabb ha már 5.3". Nekem nincs nagy kezem, de megtanultam 1 kézzel használni ezt a méretet, így nem jelent gondot, ha pl hüvelyk újjal a bal oldalon kell matatni.
Utcán, BKV-n alap hogy 2 kézzel fogom, mert ugye a magyar közutak egyenes felületűek ;] , és az utasok többsége is figyelmes.. :DDD

Tűző napsütésben én csak 70%-ra húzom fel a csúszkát, bőven látom a tartalmat. Persze nem úgy hogy a nap telibeveri a kijelzőt, mert azt semmilyen telón nem látod még 100%-on sem :D

Én azt javaslom tartsd meg, sok szempontból előnyös. Kapásból a 2 fő dolog:

1. szervize kiváló
2. frissítés ügyileg szintén jó (G4 elsőként kapta meg tavaly a 6.0-t a többi gyártóhoz képest, ez alól kivétel a Nexus, és valószínű hogy megkapja a 3. főverziót is)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1636) Hopkins95 válasza Aryon87 (#1635) üzenetére


Hopkins95
addikt

Igen, a szoftverfrisitések tényleg jók az LGnél, meg még van benne egy két extra amiért ezt választottam(pl. FM rádió). Őszintén megmondva most eléggé bajban vagyok, mert aztán még a kis Nexus van amin gondolkozom, aztán nincs több opció(vagyis a Lumia 950). A Nexusban meg ugye nincs normális manuális kamera(még a letölthető szoftverekkel se lehet 30s-ra állitani a záridőt).

Egy szó mint száz, ember legyen a talpán, aki képes nekem megfelelő telefont gyártani :DDD :D

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#1637) Aryon87 válasza Hopkins95 (#1636) üzenetére


Aryon87
félisten

A Lumia azt törölheted a listádról.
1., a támogatása úgy tudom hamarosan a mélybe kerül
2., kamerája nem annyira jó.

Nexus 6P-t dicsérik a kamerája miatt.

Nincs olyan telefon, amire azt mondhatnánk hogy tökéletes. (ez alól kivétel az ifanok mondása, de mint tudjuk az sem tökéletes ;] )

Tiéd a döntés, aztán nehogy megbánd :K

Mellesleg nagyon lehurrogják ebben a topikban a G5-t. Ok, hogy más mint az elődök, de sztem nincs baj vele.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1638) Wucky válasza Aryon87 (#1637) üzenetére


Wucky
senior tag

Azt sokan tudtuk hogy nem hoz akkora eladásokat,mint a G4. Nagyon sokan azon nyavajognak hogy oldalra kerültek a hangerő gombok. Szerintem sem jó húzás. Rosszabb a képernyő aránya mint az elődeié. Drágák a modulok hozzá,és a felét nem is használja egy hétköznapi user. A Cam plus-t én sem használom,mert szerintem nem olyanra sikeredett,mint kellett volna. A 800 lumen igért fényerővel még nem találkoztam.

De ezek fényében sem vennék S7 vagy szifon telefont.

3 S7 van a környékemen. Igazából elégedettek a tulajok de:
1-nél 2 hónap alatt 2x szart be a kijelző. 4G és térerő gondok vannak szépszámmal. Azért ilyen kategóriás telóknál ez elfogadhatatlan szerintem.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#1639) mg1992mg válasza Aryon87 (#1637) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Erre a topicra, benne pár hozzászólásra reagálni szerettem volna, de úgy döntöttem inkább kulturált maradok. :D

(#1640) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Egyébként sajnálatos módon nincs egy olyan videó app ami normálisan működne a telón a gyárin kívűl, ami meg elég hiányos :( Már kipróbáltam többet is és egyszerűen FHD-nál nagyobb felbontásban nem tudnak rögzíteni illetve a dupla kamera amiatt csak az egyiket ismerik fel, ráadásul az mindig a nagylátó.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1641) Aryon87 válasza mg1992mg (#1639) üzenetére


Aryon87
félisten

😂
Feltetelezem, hogy tobbseguk a 2 divattelefon egyikenek hasznaloja, es orulnek hogy a G5 nem hoz nagy sikert..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1642) mg1992mg válasza Aryon87 (#1641) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Samsung...

Amúgy engem nem érdekel, mennyit adtak el belőle, nagyon jól megvagyok a telefonnal.
Topichoz meg... Csávó, akit kommenteltél, felhozta a beégés cuccot, persze gondolom a nagy Samsung sose égett be...
Akksival is erősen mellé lőtt, ezek csak adatokat látnak, hogy úristen, kisebb az akku, de érdekes, valami miatt mégis többet bír..
Birkák ezek, azt mondom :)
A modularitás sem felesleges, csak tényleg nem egy nyerő koncepció így, főleg ilyen drága modulokkal.

[ Szerkesztve ]

(#1643) Aryon87 válasza mg1992mg (#1642) üzenetére


Aryon87
félisten

Ja.
Viszont az is kozrejatszik a rossz eladasi mercehez, hogy mig a Samu bemutatas utan mar ertekesitette is a telojait, addig az Lg meg ult 2 honapt rajta.
De az S7 tesoknak van is nyugjuk nem is keves.. :D

Igen, de tuti jon majd valami ellenvelemennyel..
Eleinte en is azt mondtam, hogy fuj meg igy meg ugy. Azt tessek, itt a kezemben 😂

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1644) akooos válasza Aryon87 (#1637) üzenetére


akooos
veterán

Fú, eddig nem véletlenül nem olvastam bele ebbe a topicba.....

Eddig olvastam, elkezdtem választ írni, de inkább nem kockáztatok meg egy kitiltást.... Nem túl könnyű higgadt választ írni erre a sok, semmitmondó, "egyszerláttamaszomszédkisfiúkezében" kommentre...... Nevetséges.... Az, hogy a G5-ről mit írnak, az egy dolog, mert megosztó telefon és akinek az a fontos, hogy csillogjon a kijelző széle és lehessen a zuhany alatt poreszt nézni ;]

De az, hogy az utóbbi évek egyik legjobb telefonjáról, a G2-ről ilyet ír valaki............

"@mindenki, aki hozzam cimzett:
- gany osszeszereles, recsego ropogo hatlap
- jo kamerahardver, gyenge szoftver, 3rd party mokolt app nelkul nem is erdemes hasznalni
- 1 ev utan sargulo/lilulo kijelzo (1 ev gari :C)
- jobb felso sarokban erzeketlen kijelzo
Ezek utan en soha nem adok megegyszer eselyt
Az utolso telefonom amit igazan, fenntartasok nelkul tudtam szeretni az az S2 volt"

Hagyjuk már :D Mi a rákról beszél itt? Látta a bkv ellenőr kezében a telefont másfél percig? Érzéketlen kijelző..... szar kamera? Gány összeszerelés? Nemár.... Az ilyen emberek vesznek iphonet, "meazjó"....

(#1645) Aryon87 válasza akooos (#1644) üzenetére


Aryon87
félisten

Mar reagaltam neki ;]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1646) mg1992mg válasza Aryon87 (#1643) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Szintén zenész, előzetes képek alapján mondom ehh, aztán elvagyok vele.

(#1647) Aryon87 válasza mg1992mg (#1646) üzenetére


Aryon87
félisten

Tudtatok hogy videozas kozben megszakitas nelkul lehet valtogatni a 2 kamera kozt?
Most probaltam ki.

Hopp, nem valaszkent akart lenni :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1648) mg1992mg válasza Aryon87 (#1647) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Yapp, vicces az eredmény :)

(#1649) Aryon87 válasza mg1992mg (#1648) üzenetére


Aryon87
félisten

Jaja, erdekes :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1650) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

A teraszunkról két kép. Még nem volt időm összehasonlítani komolyabban. Kommentárt nem fűzök hozzá.

Samsung Galaxy S7 Edge vs. LG G5

Panoráma: S7e vs. Lg G5

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.