Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Quqesz válasza Rihard83 (#795) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ebből a G5 nyert nálam, de a V10 videós tulajdonságai hiányoznak belőle,abban jobb.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#802) papi77 válasza Rihard83 (#800) üzenetére


papi77
addikt

Az megvan,csak azt hittem 16mp ben láthatom!

Az első: NOKIA 1611

(#803) sixpak válasza Rihard83 (#800) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem arról van szó, hogy jobban bejön a V10 kamerája vagy hogy a G5 rosszabb lenne, csak megakadt a szemem ezen a képen amit beraktál:

Nos itt valami nagy gebasz volt, mert én ilyeneket csináltam a V10-el régebben:

[link]
[link]

Szóval csak a tisztánlátás érdekében ragadtam billentyűzetet. :K
Amúgy nagyon várom a G5 fotókat ide.
Biztos, hogy kiváló képeket fogok látni.

Szerk:. OFF

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#804) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Need for Speed No Limits nálatok se jó? Ha valaki tolja...

(#805) honda23


honda23
aktív tag

A Cam Plus a 2800-as akksi nélkül nem is működik. Nekem csak úgy működik, ha átrakom a másik akksit is, így kapok 4000-est.
Nem fogom mindig kiszedni belőle, így kell abba is egy másikat venni...

Nem is töltött addig, ameddig bele nem raktam.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#806) motofi


motofi
aktív tag

Sziasztok! G3-at használok most már közel másfél éves. Nagyon gondolkozom a váltáson.
Milyen a G5 kijelzője? A G3 kijelzője elég fakó színeket add vissza még más IPS panelekkel összevetve is. Lett ebben fejlődés?

[ Szerkesztve ]

(#807) mg1992mg válasza honda23 (#805) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Ehh hol van írva, hogy nem kell hozzá az alap akksi? Az akksi csatlakozója mélyen a telefon belsejében van nem ott, ahol leszeded a modult.
S nem kapsz összeadva 4000-es akksit, mert csak tölti azt ami benne van.

Már ha tölti ugye..

[ Szerkesztve ]

(#808) Riged válasza mg1992mg (#807) üzenetére


Riged
csendes tag

Neked tölti mikor rá van rakva? Mert nekem 3%-nál többet nem.

(#809) mg1992mg válasza Riged (#808) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Nekem se tölt többet, mint 3%, de el tudok tekinteni ettől, mert kényelmesebb vele fotókat, videót készíteni, mintha csak a hangerő gombokat kéne tapicskolnom, vagy a kijelzőt.
Továbbra is a dedikált kameragomb híve vagyok.

TOK

Ezt a tokot használom (meg rendeltem még kettőt, annyira bejövős), gyárilag van fólia a kijelzőn, amit fent is hagytam mert jól passzol hozzá, meg hát annyira nem is zavar. Természetesen, mivel a felső káva része enyhén ívelt (aminek isten tudja mi értelme van), odáig nem ér el, de alig lehet észrevenni hogy vége van a fóliának.

[ Szerkesztve ]

(#810) leslien válasza motofi (#806) üzenetére


leslien
nagyúr

nyugodtan veheted....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#811) drmotto válasza mg1992mg (#809) üzenetére


drmotto
őstag

Ha elmész mondjuk nyaralni, ahol egy hétig fotózol, akkor minden este csak azért szétszeded majd reggel vissza, hogy tölthesd?
A hifi modul meg pláne, azt meg végképp nem szedném szét esténként, mert az legalább olyan lett amit állandóan benne lehet hagyni.
Azért ez így elég lúzer megoldás...

(#812) mg1992mg válasza drmotto (#811) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Kamera modulon is van c-type csati, nem értem a problémát.

(#813) drmotto válasza mg1992mg (#812) üzenetére


drmotto
őstag

Melyik részét? Hogy minden nap szét kell szedni ahhoz hogy feltöltsd a telefont? Vagy melyiket?

(#814) leslien válasza drmotto (#813) üzenetére


leslien
nagyúr

ezért mondtam h vegyél S7E... :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#815) mg1992mg válasza drmotto (#813) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Miért kéne szétszedni?

(#816) drmotto válasza mg1992mg (#815) üzenetére


drmotto
őstag

Azt írjátok, hogy ha a kamera modul van csatlakozva, akkor nem töltődik a telefon, 3% után leáll. Vagy nem?
Ha így van, akkor hogy töltöd a telefont? Leszeded a modult és felteszed a sima aljat nem?
Cáfolj meg légyszi, de ez a megoldás így elég ostobának tűnik.

@leslien:
Emlékszem, de eléggé belém ívódott a samut többé nem érzés. Keresem az alternatívákat. :)

[ Szerkesztve ]

(#817) safizoo válasza mg1992mg (#804) üzenetére


safizoo
tag

Letöltöttem, de nekem sem megy, csak várat... - need for speed

(#818) Riged válasza drmotto (#816) üzenetére


Riged
csendes tag

Modulban lévő akkumulátor nem tölt többet, mint 3%. De van rajta USB Type-C csatlakozó, tehát lehet tölteni a telefont, ha a modul benne van.

[][/L]

[ Szerkesztve ]

(#819) Quqesz válasza drmotto (#816) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Szedd ketté a dolgot. Tehât
-ha a modul benne van akkor 3%-al tölti az aksit a modul aksija,
-ha bedugod a hálózati töltőt akkor az egészet tölti(alap aksi+ modul aksi)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#820) mg1992mg válasza drmotto (#816) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Értem én, mire akarsz ezzel kilyukadni, csak hiába áll le az akksi töltése a modulról, attól még ott van rajta minden, ami az alap modulon (ahogy az Riged kollega képén is látszik), tehát lehet tölteni normálisan hálózatról is.
Gondolom az csak nem zavar bele, hogy van külön akksija a modulnak, és azt kezdi tölteni, nem a telefont :F

(#821) Sebibalu


Sebibalu
őstag

Na, ha csak magába dugod be a modult akkor csak narancssárgán világít. Ha akksival és telefonnal akkor szép zölden (fel tölt mind a 2) Töltés után fel raktam ujra külön a modult töltőre, de csak villant 1et zöldben és újra narancssárga lett a ledje.


(#822) drmotto


drmotto
őstag

Köszönöm, így már világos. Az eddigiekből nem ez jött le.:)

(#823) VOLTCRAFT(1)


VOLTCRAFT(1)
tag

Ami tetszik a modulos rendszer.Habár ezzel kapcsolatban szkeptikus vagyok...Hogy miért?Mert ehez az amúgy sem olcsó készülékhez valószínűleg szintén nem olcsó modulok lesznek kaphatóak.Melegen ajánlom mindenkinek aki ilyen készüléket szeretne venni pont a modulok miatt várjon addig amíg ki nem derül milyen modulok lesznek kaphatóak milyen árkategóriában! Végre fém ház . Ujjlenyomat olvasó .Végre nincs egyben a hátlapi bekapcsológomb a hangerő gombokkal ami szellemes megoldásnak tűnt az elődöknél,de valljuk be több a hátránya mint előnye! Ami nem tetszik .A moduláris megoldás miatt mára bizony gagyi akku teljesítmény ez nagyon gáz!!!!!!!!!!!!!!!!Eloxált felület helyett festék a fém házon ezt meg hogy a búbánatba gondolták ultragagyi!!! Bevallom G2 telefonom cseréjére még mindig nem érzek késztetést!

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#824) Wucky válasza VOLTCRAFT(1) (#823) üzenetére


Wucky
senior tag

A hátlapi hangerőgombok sokkal jobbak,mint oldalt,mivel felvételkor nem azokat tapicskolod,és állítod el véletlen. A festés azért jobb mint az elox,mivel olcsóbb és vastagabb. Egy eloxálás 8-10 mikron vastagságú,és a karcálló keményelox ekkora felületnél jóval drágább mint a festés. Valamint sokkal kiszámíthatatlanabb lenne a készülékhàz mérete,mivel elox előtt savval maratják a felületet.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#825) Aryon87 válasza Wucky (#824) üzenetére


Aryon87
félisten

Hatlapi gombokra +1.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#826) lalika740 válasza VOLTCRAFT(1) (#823) üzenetére


lalika740
aktív tag

Semmivel se gyengébb az akksi teljesítménye mint bármelyik csúcsmodellnek.

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#827) safizoo válasza VOLTCRAFT(1) (#823) üzenetére


safizoo
tag

Hátlapi gombot én szerettem, az aksija jó, nem gagyi a festés, és már nem drága a telefon. Egy modullal 180,az nem drága, pláne még lesz olcsóbb is.

(#828) SkyLine3000 válasza VOLTCRAFT(1) (#823) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Sokkal jobbak a hátlapi gombok (G3), mint az oldalsók.

(#829) neo_xperia válasza SkyLine3000 (#828) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

+1. G2 és G4 után hianyozna. Persze nem ez a mérvadó ok ami miatt valszeg a G5 kimarad az életemből.

(#830) Sragi válasza neo_xperia (#829) üzenetére


Sragi
őstag

Nekem is már idén 3 éves lesz a G2. Ami szerintem egy zseniális telefon lett.(kivéve ,hogy nem bővíthető a memóriája,de végül is 3 éve együtt élek vele) Most kezdett el lassulni. De még soha nem volt hard reset rajta.Lehet megfogom ejteni majd a közel jövőben. Ami viszont érezhető az akku állapota. Már gyorsan merül sajnos.ez pedig a korának tudható be.Idén nálam Huawei P9 vagy P9 Plus és a G5 van versenyben.De egyelőre nem győzött meg a G5. Nálam a hátsó hangerő gombok oldalra helyezése nagy negatívum.Persze megszoknám egy idő után.A modul rendszer meg majd idővel úgy is kiderül mennyire jön be.Viszont a 2800mAh akku megint csak karcsúnak tűnik.

(#831) honda23 válasza Sragi (#830) üzenetére


honda23
aktív tag

G2 után a G5 hihetetlen gyors, nekem is most kezdett el belassulni a G2.

Eddig elégedett vagyok vele, bár még sokat nem tudtam vele foglalkozni.

Nem bántam meg a cserét.

Simán kibír egy napot az akksi, minden nap egy óra töltés belefér.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#832) neo_xperia válasza Sragi (#830) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Az enyém 16 hónapos volt decemberben amikor lecseréltem, de nálam is érezhető volt az aksi öregedése. A G4 messze nem bír annyit, de az én használati szokásommal így is kibír másfél napot.

(#833) VOLTCRAFT(1) válasza safizoo (#827) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Száznyolcvanért nem drága? Ezen most hagy ne vitatkozzak ! Szóval amikor a MM ben a kezemmel jól megtapicskoltam egy teljesen átlagosnak tűnő szappantartót vettem a kezembe. Sehol egy valódi "dizájn" ami megfogott volna! A fényerő? Hja az pedig valami katasztrófa .Tudom én aki már megvette az egekig fogja magasztalni aki meg nem az reálisan látja ez a készülék akkora melléfogás kb.mint a G3.Én Lg fan vagyok de megismétlem erre sem fogom lecserélni a G2 met !!!!!!!!!!!

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#834) akooos válasza VOLTCRAFT(1) (#833) üzenetére


akooos
veterán

Micsoda veszteség az LG-nek :)

(#835) VOLTCRAFT(1) válasza akooos (#834) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Már vártam a trollkodást!

[ Szerkesztve ]

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#836) VOLTCRAFT(1) válasza Riged (#818) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Mondjuk ez a modul is mindennek nevezhető csak tetszetősnek nem!

[ Szerkesztve ]

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#837) akooos válasza VOLTCRAFT(1) (#835) üzenetére


akooos
veterán

Nem trollkodás. Már az első kommentedben is kifejtetted. Neked nem tetszik. Akkor miért kell húzni-vonni ezt a témát? Az LG nem fogja újra kiadni a telefont a fanyalgó emberek szájíze szerint. Nem tetszik, oké, mindenki felfogta. Másnak tetszik, mégsem ír több kommentet arról, hogy ez bizony milyen jó telefon.

(#838) apuc válasza akooos (#837) üzenetére


apuc
őstag

Pedi az, kjó.A fiam G4-e után a G5 neki sokkal jobb.Szebb a kijelző, jobb a fotó..az aksi tovább bírja..sok előnye van..

(#839) safizoo válasza VOLTCRAFT(1) (#833) üzenetére


safizoo
tag

Azért van még neked g2-d, mert neked drága. De nem is neked készült a g5, ha elég a g2 tudása.

[ Szerkesztve ]

(#840) Sragi válasza honda23 (#831) üzenetére


Sragi
őstag

Akkor erted,hogy mire gondolok.
Egyebkent szolgaltatonal vetted?

(#841) Sragi válasza neo_xperia (#832) üzenetére


Sragi
őstag

Ha jol ertem te most G4-et használsz?

(#842) neo_xperia válasza Sragi (#841) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Igen.

(#843) akooos válasza apuc (#838) üzenetére


akooos
veterán

Én is ezt a nézetet osztom. Ha nem költöznék nyáron, akkor már ezzel flangálnék, de így sajnálom rá még a pénzt.

(#844) Wucky válasza akooos (#843) üzenetére


Wucky
senior tag

Még egy költöző kolléga :DD

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#845) lalika740


lalika740
aktív tag

Mindig ezzel a nyomkodással jöttök".Bementem az MM be és nyomkodtam"Meg kell venni és használni akkor derül ki milyen a telefon.Nem azért mondom mert megvettem hogy jó telefon hanem azért mert valóban az.
A g2 a maga idejében egy jó telefon volt de már elavult.----Mindezt úgy merem állítani hogy nekem van mind 2 ő.Ég és föld volt már a g2 és g4 között is a differencia de ez még magasabb szint.Ne vedd meg de ne gyere ide szidni a saját topikjába mert nyomkodtad 10 percig egy áruházban. :R :R

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#846) apuc válasza lalika740 (#845) üzenetére


apuc
őstag

:C

(#847) safizoo


safizoo
tag

A jofogáson van cam plus 18 ezerért. Most meg is veszem.

(#848) Sragi válasza neo_xperia (#842) üzenetére


Sragi
őstag

Nekem pl a G3 csalodas volt.Az egyik munka tarsamnak van. G4 egyebkent szep és elegáns. Elhiszem ,hogy mar nagysagrendekkel gyorsabb :)

(#849) Sragi válasza lalika740 (#845) üzenetére


Sragi
őstag

Még mindig elvagyok vele ,de mar erzem én is ,hogy kezd kevés lenni. Mikor facebook,messenger,viber mellett vissza valtanek a chrome-ra akkor újra tölti.Egyszeruen 3 éves a hardver.
Ez a megnyomkodom meg olyan dolog ,mint anno a G2 hátlapja recseg. Persze ,hogy "recseg". Műanyag,de érdekes módon soha sem zavart. Radobtam egy szilikon tokot és kész.

(#850) safizoo válasza Sragi (#848) üzenetére


safizoo
tag

Nekem ugyanígy csalódás volt a g4. Azon kívül, hogy nagyobb lett (ami baj) és gyorsabb, más nem történt vele a g3 hoz képest.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.