Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) lalika740 válasza Lamberd (#1700) üzenetére


lalika740
aktív tag

Hello.szerintem elég stabill készülék.Munkára meg tökéletes.

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#1702) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Egyébként csak engem zavar, hogy 3rd appok nem tudnak rögzíteni 4K-ban? Kipróbáltam már szinte az összeset és hiába állítom be hogy 2160p, tojik rá csak 1080p lesz belőle. Mi lehet ennek az oka? Az LG korlátozza? A fotó részével nincs gond. Bármit állítok mindegyik jó: DNG, JPG mindegy.

Valaki tud valami infót ezzel kapcsolatban?

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1703) Bferibörs válasza Lamberd (#1700) üzenetére


Bferibörs
addikt

+1
az is érdekelne,hogy a 2 kártyás tudja e B20 (sajnos fontos ) , mert általában ezek nem Európai piacra készülnek.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1704) yesyke94


yesyke94
csendes tag

Hello mindenkinek! :)
Uveg foliabol van olyan ami vegig er a telon? Eredeti LG CSV 180as tokot hasznal valaki? Mert szerintem veszek egy olyat csak kicsit huzos az ar... :D

(#1705) Aryon87


Aryon87
félisten

Kíváncsi lennék kinek mikori gyártású a telenfonja

Enyém HUX régió, S/N 604
Sztem a legelső gyártásból.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1706) Aryon87


Aryon87
félisten

Valami nem okes sztem ezzel a v10d-vel. 50% fenyeron van a telo, de ugy melegszik mint allat.
Multkor linkeltem valamit, arra kaphatnek valaszt hogy jo verzio-e? Mert raknam vissza a 10c-t.. Ott nem melegedett.
Chrome es BT-n megy a zene + mobilnet, eroteljesen ugralo nettel (edge-4g).

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1707) safizoo válasza Aryon87 (#1705) üzenetére


safizoo
tag

Hogy kérhető le?

(#1708) Aryon87 válasza safizoo (#1707) üzenetére


Aryon87
félisten

Marmint hogy hogy kerheto le?
Nem ertem a kerdesedet bocsi

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1709) safizoo válasza Aryon87 (#1708) üzenetére


safizoo
tag

Vagy hol találom a régiót, amit írtál.

[ Szerkesztve ]

(#1710) Aryon87 válasza safizoo (#1709) üzenetére


Aryon87
félisten

Jah. Azt a telo dobozan talalhatod meg.
Sorry, csak a vonaton lezsibbaszt a meleg..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1711) SpongyaBob válasza Aryon87 (#1705) üzenetére


SpongyaBob
veterán

És ezt így fejből nyomod a vonaton vagy viszed magaddal a dobozt mindenhova? :))

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1712) Aryon87 válasza SpongyaBob (#1711) üzenetére


Aryon87
félisten

...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1713) Aryon87 válasza SpongyaBob (#1711) üzenetére


Aryon87
félisten

:C
Ha picit visszanezel, latnad, hogy a sajatomat mar hajnalban megirtam...
Tehat ertelemszeruen tudom :K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1714) SpongyaBob válasza Aryon87 (#1713) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Azt nem is néztem amúgy meg csak vicc vót' :))

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1715) Aryon87 válasza SpongyaBob (#1714) üzenetére


Aryon87
félisten

Ertettem am :)
Bakki, 41°c az akksi. Mennyi lehet a proci :/

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1716) mg1992mg válasza Aryon87 (#1706) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Én nonstop böngészek, No Limits-ezek, YouTube-ozok, és semmi melegedés. Nálad lehet valami para, pedig a szoftver itt is v10d.

(#1717) lalika740 válasza mg1992mg (#1716) üzenetére


lalika740
aktív tag

+1 nekem se melegedik pedig 100% fényerővel használom.

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#1718) kobayashy


kobayashy
tag

Sziasztok.

A tesztben azt írták,hogy van ékezetes billentyűzet,de én az istenért sem találom.
Tudna valaki egy elérési útvonalat adni akinek sikerült beállítani az ékezetes billentyűzetet?
Köszi

(#1719) dkovizoli válasza kobayashy (#1718) üzenetére


dkovizoli
addikt

Ha hosszan nyomod a betűket akkor sem jön elő?😊 engedélyezd a felugró ábra a bill nyomásakor-t.

[ Szerkesztve ]

(#1720) kobayashy válasza dkovizoli (#1719) üzenetére


kobayashy
tag

Előjön,de pont ezt nem szeretem.
Arra gondoltam,hogy alapból kint legyenek az ékezetes billentyűk.

(#1721) lalika740 válasza dkovizoli (#1719) üzenetére


lalika740
aktív tag

Ha nem jön elő akkor nyelv, bevitel ott állitsd be .

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#1722) Vikooo válasza kobayashy (#1720) üzenetére


Vikooo
addikt

A gyari LG billentyuzet nem tudja. Play -en van par ami tudja kulon az ekezetes billentyuket, Ai Type keyboard azthiszem az egyik.

(#1723) kobayashy válasza Vikooo (#1722) üzenetére


kobayashy
tag

köszi

(#1724) dkovizoli válasza kobayashy (#1720) üzenetére


dkovizoli
addikt

Ja, az más. Ennyire nem bonyolítom. Akkor kell valami alternatív billentyűzet.

(#1725) novaktomi válasza kobayashy (#1720) üzenetére


novaktomi
csendes tag

Szia. Swype tudja az ékezetes betűket.

(#1726) safizoo válasza novaktomi (#1725) üzenetére


safizoo
tag

És jól lehet magyarul is diktálni a swype-nak. (Dragon motor) és bárhol lehet diktálni: sms, messenger, skype, bárhol, mert a villantson van a diktálás jel.

(#1727) Davidkasd91


Davidkasd91
csendes tag

Sziasztok!
Azthiszem meghalt a telefonom (G5) ...
Egyik percről a másikra szó szerint.
Rátettem töltőre, semmi reakció. Hátlapja tűz forró, majd magától újraindult.
Akksi ki-be. Bekapcsol, viszont az ujjlenyomatolvasó tök süket. Feloldom a kijelzőt és a PIN beírása utáni " ELFOGADVA" üzenet nem tűnik el alul.
Gyári beállítások visszát nemtudok csinálni mert 22%-on van az akku. :(
Hardreset hogy működik, azt esetleg tudja valaki ? :W :(

(#1728) Aryon87 válasza Davidkasd91 (#1727) üzenetére


Aryon87
félisten

Ha jol tudom akkor a bekapcs es hangero gom le egyuttes nyomasa, mikir megjelenik az LG logo, valamelyiket el kell engedni egy pillanatra, es utana ismet nyomni mind2-t.
G4 eseteben igy volt.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1729) Sragi válasza Davidkasd91 (#1727) üzenetére


Sragi
őstag

Keress youtube-on videot rola :)

(#1730) Vikooo válasza Aryon87 (#1728) üzenetére


Vikooo
addikt

Igy van, a bekapcsolo gombot kell egy pillanatra elengedni, majd ujra nyomni.

(#1731) lalika740 válasza Vikooo (#1730) üzenetére


lalika740
aktív tag

Ahogy mondják ugy kell.és müködni fog szerintem.Egyébként hogy sikerült ezt megoldani?Mondjuk strandon a tűző napon nem ajánlatos játszodozni sokaig vele.Alapbol 37 fok lesz árnyékban ugy nehéz az aksi és a proci hőfokát lent tartani.Figyelmeztetnék minden kollégát hogy erre legyen ma tekintettel
A telefon se birja és én se. :D
Bocsi nem neked szántam hanem a kollegának de hát meleg van. :R

[ Szerkesztve ]

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#1732) Aryon87 válasza lalika740 (#1731) üzenetére


Aryon87
félisten

:))
Es aki nem jatszik, hanem csak bongeszik? ;]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1733) lalika740 válasza Aryon87 (#1732) üzenetére


lalika740
aktív tag

Senki nem.mondta nem lehet hasznalni de az tuti ha egésznap nyúzod ma biztos sikerül megsütni :DD :DD
Még az ember se birja.gondolod vegig ha ma egesz nap futnod kéne mikor adnád fel :DDD :DD
Na jó poen csak annyit akartam kihozni hogy mindenki vigyazzon magára elsőképpen aztán a mobiljára is. :DD

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#1734) megint én


megint én
őstag

Gyerekek, hogy a tökömbe lehet, hogy alig 2x raktam föl a "kamera modult" azaz összesen 4x volt leszedve az aksi, és már lötyög és hézagos?

Alapvető tervezési hiba: A Jack kimenetet nem a közepére van rakva, hanem a szélére, ezért beleér az ezüst színű díszléc, ami körbemegy a telefonon, és emiatt azon a részen le is pattogott.

Ugyan ez az ezüst csík a kiszedhető modul mellett is lejött, igaz itt csak 1 mm hosszan, de akkor is alapvető hiba!

Az aksija egyenesen kritikán aluli. 2 óra használat, és kikapcs.

Ráadásul egy 25-30 centis IKEA-s ágyról leesett a parkettára, és végigrepedt a kijelző.

Bátran ki merem jelenteni, ár/minőség mutatókban messze a legrosszabb telefonom, pedig 10-12 telefon megfordult már a kezemben.

SZerk.:
Kültéren, napsütésben gyakorlatilag semmit sem látni a kijelzőből
Gratulálok LG Ez a LegGagyibb

[ Szerkesztve ]

(#1735) lalika740 válasza megint én (#1734) üzenetére


lalika740
aktív tag

Hát akkor valami a teloddal lehet rossz nekem csak g5 ből volt mar 2 ő.ugylatszik nekem van szerencsém de az előző és ez is jo volt.pedig én aztán tényleg használom.cam modulom is van és nem lötyögött utánna sem.Aztán lehet hogy nekem van szerencsém de az hohy ez lenne az lg lgegagyibb telefonja.Hááát akkor ott a g3 ami tényleg az de lehet hogy ez ismét csak az én véleményem.

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#1736) SpongyaBob válasza megint én (#1734) üzenetére


SpongyaBob
veterán

"azon a részen le is pattogott"

Nincs lepattogva a fényes csík. Az olyan. Direkt ki van hagyva szimmetrikusan pár részen.

"25-30 centis IKEA-s ágyról leesett a parkettára"

Úgy tudom, nem törhetetlen a telefon.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1737) Aryon87 válasza lalika740 (#1733) üzenetére


Aryon87
félisten

:K

Megint En:
Ott masfajta problema van.
2 ora alatt ha akarnam se tudnam lemeriteni, intenziv hasznalattal a G4 is 4 orat birta.
Az mas kerdes, ha tuzo napon jatszol RR3-al..
Kijelzotores: eddig meg bem talaltak fel a toresmentes kijelzot, eleg egy rossz ponton utkizzon, ott az eredmeny, lehet az 10centi magassag is.
Camplus modul 2x volt a telon, igen, van kilengese, de gondolom az ember nem ugy hasznalja fotozas kozben hogy rangatja azt.
Lehet az enyem specko, 50%-on is latom a kijelzo tartalmat, de mivel nehezkesen, felviszem 70%-ra.
Fotozas kozben megy 100%-on.

Az hogy kijelenteni hogy leggagyibb...
Csereld le ajphosra, az a megfelelo "hibatlan" telefon.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1738) Hopkins95 válasza Aryon87 (#1737) üzenetére


Hopkins95
addikt

Kijelzotores: eddig meg bem talaltak fel a toresmentes kijelzot, eleg egy rossz ponton utkizzon, ott az eredmeny, lehet az 10centi magassag is.

Erre azért hadd cáfoljak rá: Motorola Droid Turbo 2

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#1739) Aryon87 válasza Hopkins95 (#1738) üzenetére


Aryon87
félisten

En kerek elnezest :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1740) Wucky válasza megint én (#1734) üzenetére


Wucky
senior tag

Hát figyelj! Azért mert leejted és bereped a kijelző ne a telefont hibáztasd. Olyan vagy mint a munkatársam. S7E 2 hónap alatt kétszer repedt be neki. Persze nem ő a balfasz hanem a telefon szar. Érdekes esetek. Pedig neki is csak 30 centit esett.
Én egész nap játszom nyomkodom,még nekem is meg van a 3.5 óra sot. Pedig én Wot Blitz-et meg Kritikát játszom.
Nem értem mi a problémád.

Aryon87: +1 a szifonra ;]

[ Szerkesztve ]

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#1741) lalika740 válasza Wucky (#1740) üzenetére


lalika740
aktív tag

+1 :DDD

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#1742) Wucky


Wucky
senior tag

Pár kép:


Csakhogy lássátok,nálam egésznap megy a teló. Nem keveset használom. Plussz 3 hétig éjszakás vagyok így napi 6 órát nincs csak a kezemben.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#1743) Yogi Bear


Yogi Bear
aktív tag

Azt nem tudja véletlenül valaki, hogy G5-ön hogyan lehet vezeték nélkül megosztani a telefon tárolóját?

D505-ön volt erre egy menüpont, amit ha bekapcsoltam, akkor hálózati meghajtóként fel tudtam mappelni a belső tárolót és SD kártyát is külön. Ennél a készüléknél, viszont nem találok ilyen lehetőséget, csak az LG Air Drop-ot, de néhány file másolásért nem szeretnék a gépre feltenni még egy alkalmazást.

5let?

.: LG 22LD350 .:. LG 55LW659S .:. LG 55UH8507 .:. Onkyo TX-SR607 .:. Onkyo TX-NR676 .:. Magnat Motion 880 :.

(#1744) Harcsai


Harcsai
senior tag

Milyen tokot ajánlotok G5-re? Jó lenne valami flippes, de nem feltétel. Üveg van rajta.

G4 fórumon is felteszem ezt a kérdést, mert G4-hez is keresek, nem elírás.

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#1745) Zsivi


Zsivi
tag

Sziasztok!
Ha minden jól megy nemsokára gazdája leszek egy Lg G5nek. Lenne pár kérdésem vele kapcsolatba. :)
-A moduláris kialakitás miatt, mennyire stabil az alsó levehető rész? Cserélgetés estén észre vehető kopás?
-A káva a kijelző melett nem túlságosan széles?
-Valaki itt a fórumból ROMolta, ROOTolta már a készüléket? (Ha lesz rá CM azt majd azért felraknám :))

Köszi a válaszokat, egyéb általános tapasztalat is érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#1746) Wucky válasza Zsivi (#1745) üzenetére


Wucky
senior tag

Olvass vissza. Minden kérdésre van már válasz.
Rootolni tudtommal csak bootloader nyitással lehet ami gar vesztést jelent. Tudtommal senki nem csinálta még itt.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#1747) Aryon87 válasza Zsivi (#1745) üzenetére


Aryon87
félisten

Modularitas teren nem tudok tapasztalatot, mivel nem cserelgetem, hiaba van meg a camplus is.
Az oldalso kavak nekem pont elegseges, nem erzem szelesebbnek a G4-hez kepest.

Wucky +1, csak garvesztessel lehet, de tudtommal meg nincs ra modszer, hacsak XDA-n leiras rola.
Mivel a rendszer szerintem hibatlan, igy nincs is ra igeny..
G4-re is csak 1 rom keszult, de az is csak biotloader nyitas utan valt elerhetove.
Annyit meg nem er, hogy a garit eldobja az epeszu user...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1748) lalika740


lalika740
aktív tag

Sziasztok csak én nemtudok belépni a hardverprora vagy van masnak is ilyen problémája?

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#1749) TODI1111 válasza lalika740 (#1748) üzenetére


TODI1111
addikt

Valami baj van, mert én sem tudok belépni.

(#1750) akooos válasza lalika740 (#1748) üzenetére


akooos
veterán

Nem elérhető az oldal nekem sem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.