Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48251) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Csak most tűnt fel, hogy ha videófelvételnél átállítom a minőséget1080/60fps-re és felvétel közben csinálok fotókat is, akkor a fotók mérete csak FHD és nem maximális méret, mint 1080/30fps-nél. Azért ez így nem baba.

[ Szerkesztve ]

(#48252) Nikaré


Nikaré
őstag

Hi!

A korábban ajánlott NOHON akku szállítása mindenkinél rendben volt?
Mert, most nézem nem lehet kérni Tracking -et.
Így kicsit parázok, hogy megérkezik e?

Úgy döntöttem, adok még esélyt ennek a jó kis telónak!!! Csak kell neki új akksi!

(#48253) SkyLine3000 válasza Nikaré (#48252) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Én kb 5-6 hónapja használom. Nekem rendben megjött.

(#48254) tknof1871 válasza Nikaré (#48252) üzenetére


tknof1871
őstag

Üdv!
Április-Május hónapokban szállították, 33 napig tartott, holland posta és volt tracking number. Én most nem emlékszem arra hogy a tracking numbert külön kérni kellett a NOHON-tól.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#48255) polya95 válasza Nikaré (#48252) üzenetére


polya95
csendes tag

Szia!

Tegnap neked sikerült megrendelned a fentebb említett Aliexpresses oldalról?
Nekem ma már azt írja, hogy nem szállít MO-ra !
:(

[ Szerkesztve ]

(#48256) SkyLine3000 válasza polya95 (#48255) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Akkor nem szállít Magyarországra, ha Spanyol, vagy Oroszország van beállítva raktárnak. Ha marad Kínán, akkor szállít. Pont valamelyik nap néztem, mert az egyik elfekvőben lévő G3-hoz is akarok rendelni. Amikor én rendeltem a G4-hez, simán volt tracking száma is. Nem kellett kérni. Persze, ha lehet választani a postai megoldások közül, olyat kell választani, még ha picit drágább is, aminek van tracking száma.

(#48257) Nikaré válasza SkyLine3000 (#48253) üzenetére


Nikaré
őstag

Van érezhető teljesítmény csökkenés ennyi idő után?

tknof1871
Az nem baj, hogy 33 nap alatt érkezik csak megérkezzen és ne 2 éves gyártású legyen.
TN -t nem tudtam kérni, nem volt lehetőség, írtam nekik, de mostanáig rl sem olvasták.

Polya95
Igen, sikerült megrendelni, de, ahogy
SkyLine3000 kolléga irja Kína rendeléssel.

[ Szerkesztve ]

(#48258) SkyLine3000 válasza Nikaré (#48257) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nem vettem észre. Átlag használattal (ahogy én használom) simán meg van a 2 nap. Eddig meg vagyok elégedve vele.

(#48259) polya95 válasza SkyLine3000 (#48256) üzenetére


polya95
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!
Valami netes mizéria volt nekem, aztán már meg is tudtam rendelni! :)

[ Szerkesztve ]

(#48260) Nikaré válasza polya95 (#48259) üzenetére


Nikaré
őstag

TN lehetett választani?

(#48261) Nikaré válasza Nikaré (#48260) üzenetére


Nikaré
őstag

Megoldódott!
Írtam nekik, utólag, hogy kifizetem csak adjanak, nem kért semmit és kaptam :)
Remélem nem kamu szám lesz :))

(#48262) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!
Van egy viharra figyelmeztető alkalmazásom. Battery Optimalization alatt az Ignore optimizations listában kipipáltam. A Blitzortung Lightning Monitor. Nem jelez ha itt a vihar. Lehet, hogy ehhez már kevés az G4? Pl. kevés a RAM, vagy az android verzió elavult?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#48263) dkovizoli válasza tknof1871 (#48262) üzenetére


dkovizoli
addikt

Lehet, hogy már az adott androidot nem támogatja. A telefon hardveres részéről nem hinném, hogy akadálya lenne. Nem ismerem az alkalmazást, én a rain alarm-ot és az accuweather-t használom.

(#48264) Nikaré


Nikaré
őstag

Korábban hezitáltam rendelni a Nohon akkut, de megtettem.
Ma vettem át a postán.
Nagy reményeket fűzök hozzá. :)

(#48265) SkyLine3000 válasza Nikaré (#48264) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nekem asszem február óta van meg, (vagy március?). Egy nap alatt sosem merül le annyira, hogy töltenem kéne. Átlag két naponta töltöm, de még akkor is marad benne nafta. Ha takarékon használom, a 3 nap is megvan. :D Szóval én meg vagyok vele elégedve. Filmnézésnél egy 25 perces cuccnál alig merül 1-2%-ot. Még van elfekvőben G3-am is, lehet veszek abba is egyet.

(#48266) Reinkz


Reinkz
senior tag

sziasztok,

Apám használja a régi G4-em mai napig, már új nohon aksival egy ideje, az ő felhasználása alatt esélytelen is h bootloop-s legyen, a készülék immár 4,5 éves.

Mostanában viszont jelentkezik egy probléma és kicsit félek h hardveres, el-el dobálja térerőt, de olyan módon hogy max-on van 10mp múlva 2 csíkon majd 0-án, aztán ez így ismétlődik.

Ilyenkor ugye nem igen tud hívást kezdeményezni, az érdekessége az, hogy viszont ha hívják és felveszi nem esik szét a kapcsolat, de stand by-ban folyamatosan futja ezeket a köröket, hogy hol van hol nincs.

van-e erre esetleg vmi ötlet?

7.0 droid, telenor-os.

(#48267) tknof1871 válasza SkyLine3000 (#48265) üzenetére


tknof1871
őstag

Egy nap alatt sosem merül le annyira, hogy töltenem kéne.
Irigylem. Egyszer megnéztem a Settings>General>Apps-ban a Mi Fit alkalmazás fogyasztását, Computed power use 334 mAh. Ez ugye nagy fogyasztás?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#48268) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!

Újraindult a telefon. Néha már előfordult, ilyen kor SIM kártya PIN kódját nem kéri csak a képernyő feloldó kódját. De most nem sikerült újraindulnia. Popup-ban írta valami nem indul (vagy nem válaszol?) és várjon vagy ne. Azt választottam várjon. Negyed óra múlva se történt semmi, nem indult el az android. A telefon gombjával lekapcsoltam de a kijelző "feketén" világított és nem lehetett újra bekapcsolni.
Kivettem az akkumulátort, vártam, betettem. Elindult az android de elfelejtette a Bluetooth eszközöket, nem mutatja pontosan az időt, csatlakozik Wifi-re de a böngészők szinte minden oldalt nem biztonságosnak jelölnek, Youtube Google Play szerint nincs is wifi kapcsolat.

LG Bridge-el 1 éve csináltam biztonsági másolatot, azóta vannak új telefonszámaim, kontaktok, új appok telepítve.

Még vissza lehet állítani a telefon normális állapotát? A telefon szerint a Google biztonsági mentés "Be".

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#48269) tknof1871 válasza tknof1871 (#48268) üzenetére


tknof1871
őstag

Factory reset után mindent visszaállíthatok a Goolge felhőből? Telepített appok + azok jelszavai, összes korábbi SMS, home screen, stb? Minden olyan lesz a telefonon mint 1 napja?
Ha az egész belső memóriát HDD-re másoltam abból visszaállíthatom ezeket?
A lehető legtöbbet szeretném visszakapni Factory reset után.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#48270) SkyLine3000 válasza tknof1871 (#48269) üzenetére


SkyLine3000
addikt

A telefonon az LG backup-al le tudod menteni az egész rendszert. Letöltött alkalmazások, jelszavak, beállítások, home screen, mindent, amit akarsz. Komplett, vagy csak amire szükség van. Ha véletlen fr-t kell csinálnom, általában előtte csinálok egy ilyen mentést, aztán a reset után megy vissza minden. Bár, nem minden progginál jó az ilyen visszaállítás. Jobb, ha a play-ból újra le van szedve. Én nem felhőzök.

(#48271) tknof1871 válasza SkyLine3000 (#48270) üzenetére


tknof1871
őstag

A telefonon az LG backup-al le tudod menteni az egész rendszert.

Tudom, LG Bridge a program neve. Szóval utoljára 1 éve csináltam vele biztonsági mentést. De megpróbáltam vele visszaállítani abból a mentésből, mindent kijelöltem. A végén hibaüzenetet adott. Voltak alkalmazások amiket nem tudott visszaállítani, voltak amiket csak részben tudott és ezekből elég sok volt. Újra megpróbáltam. Ugyanaz a hiba, megint nem sikerült visszaállítani néhány alkalmazást és sokat csak részben sikerült. Annyi volt a különbség most más programokat nem tudott visszaállítani.
LG Bridge, nincs jó véleményem róla. Nincs olyan programom a PC-n ami ilyen lassan indul el, ha az ikonjára kattintok. Már az elején, évekkel ezelőtt, rendszeresen képtelen volt a biztonsági mentéseket megcsinálni ha minden ki volt jelölve. Azt hiszem a telefon belső tárhelyén lennie kell valamekkora szabad helynek. Nem is olyan kicsi helyet kell szabadon hagyni. Kb legyen üres a DCIM mappa + ne legyen túl sok alkalmazás telepítve. Mint valami rossz vicc. Használhatatlan program.

Azt hittem ha a telefonon be van kapcsolva a Google Biztonsági Mentés akkor mindent vissza lehet állítani. Hát nem.

Eljött a nap amit reméltem sose jön el. Keserű csalódás ez. Utolsó 1 év SMS-ei elvesztek.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#48272) dkovizoli válasza tknof1871 (#48271) üzenetére


dkovizoli
addikt

Igen, sajnos a Google nem ment mindent. De nemcsak az lg-nél van ez így. Én sms-ek mentésére már régóta az SMS backup and restore programot használom. Ment sd-re, felhőbe, időzíthető, stb. Igazából még egyik beépített mentési lehetőségről sem hallottam, hogy maradéktalanul visszaállítana mindent. Ráadásul, én személy szerint, nem is preferáltam sosem a mentésből visszaállítást. Általában rendszerhiba miatt csináltam új telepítést, ha pedig oda mindent visszaállítottam volna ahogy előtte is volt, akkor valószínűleg a hiba is visszatelepül. Nyilván ez nem vonatkozik az sms-ekre, fotókra, névjegyekre.

[ Szerkesztve ]

(#48273) SkyLine3000 válasza tknof1871 (#48271) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nem LG Bridge, hanem LG Backup! Ne keverd a szezont a fazonnal! Az Lg bridge pc program, az lg backup meg a telefonban van!
A telefon beállításaiban található! Itt lementheted az egész telefont mindenestől akár a belső memóriára, vagy az sd-re. Nyilván az utóbbira célszerű. De lehet csinálni részleges mentést is. Amit kijelölsz. Ez csinál egy fájlt a mentés helyére és abból ugyaninnen (lg backup) visszaállíthatsz mindent mondjuk egy reset után. Be lehet állítani, hogy automatikusan mentsen x időnként. Ugyanez van a G3-on is és gondolom a G2-őn is.
Én ezt használom már régóta. Tökéletesen megfelel, amire kell.
Ez az sms-eket is menti, ha be van állítva. Beállításokat, kezdőképernyőt, mindent.
Nyilván akkor kell mentést csinálni, amikor belakta az ember a telót és látszólag hibátlanul műxik. Ettől függetlenül vannak olyan appok, amiket nem árt újratelepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#48274) tknof1871 válasza SkyLine3000 (#48273) üzenetére


tknof1871
őstag

Nem LG Bridge, hanem LG Backup! Ne keverd a szezont a fazonnal! Az LG Bridge PC program, az LG Backup meg a telefonban van!
Jogos. Én tévedtem. A Menedzsmentben ott az LG Backup.

(#48272) dkovizoli
Igen, sajnos a Google nem ment mindent.
Kolléga is azt hitte. Most váltott telefont, sorolta miket vesztett el. 1 nap különbséggel pórul jártunk.
Nem is lehet olyan ritka, hogy azt hiszik, ha be van kapcsolva a Google Biztonsági Mentés akkor csak be kell jelentkezni a fiókkal és minden ott lesz a másik telefonon.
Én sms-ek mentésére már régóta az SMS backup and restore programot használom.
Kezdem úgy látni jobb egyszerre több backup programot használni. A teljes telefon backup-hoz is legalább 2 és egyes alkalmazásokhoz, mint pl az SMS, is legalább 2. :DD Így szép az élet.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#48275) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Miért jön fel ez az üzenet?
Grant administrator rights to prevent unauthorized access to your camera. These rights also allow you to lock or wipe your devices remotely, and prevent app uninstallation.

(#48273) SkyLine3000
Be lehet állítani, hogy automatikusan mentsen x időnként.
"Éjszaka, amikor a telefonja töltődik és wifi hálózathoz csatlakozik"
Ez 3 feltétel ami nálam szinte soha nem állt fenn egyszerre.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#48276) SkyLine3000 válasza tknof1871 (#48275) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nem kell mind a 3 feltételnek meglenni. A wifi csak akkor kell, ha felhőbe akarsz menteni! És nyilván az éjszaka sem létszükséglet. :) Én még nem próbáltam ezt az automatikus mentést, de sztem hálózaton sem kell lógnia, ha van benne elég nafta. Egy mentés max pár perc.

(#48277) tknof1871 válasza SkyLine3000 (#48276) üzenetére


tknof1871
őstag

Szerintem a 3nak egyszerre kell fennállni. Én beállítottam hogy automatikusan mentsen, Drive-ra. Mindig feldobta hogy elmaradt az automatikus mentés. Megnéztem a Drive-on, 2020. ápr. 21. az utolsó mentés. BTW jó tudni van 1 évnél frissebb.
03:00-04:00 között kelek, wifi-t bekapcsolom, kávé, stb. Közben a telefonon youtube csatornákat hallgatok amíg elindulok otthonról. Tudna menteni minden nap automatikusan a wifi-n a felhőbe, csak nem képes rá. Töltőn van, wifi-n van, de már elmúlt éjfél. Nem csinál automatikus biztonsági mentést.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#48278) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!
A naptárban egy esemény volt beállítva. Már nem tudom pontosan miről csináltam, 1 szót írtam. PC-n a böngészőben a popup-ban a dátum alatt egy ikon, 3 vonal és a legalsó rövidebb mint a másik kettő. Azt hiszem a description. Csak annyi van oda írva (PocketImage_számok-jpg).
Rákerestem a számra a Drive-on, PC-n, telefonon, de nincs találat. Biztos a telefonnal csináltam eseményt és az LG naptár alkalmazását használom. Szerintem egy képet adtam description-nak. Hol lehet a kép?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#48279) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Közel 1 éves használat után (10 hónap?) még mindig jól teljesít a Nohon aksi. Soha nem töltöm naponta a telót. 2 nap mindig megvan és még marad benne. Ha kevesebbet használom megvan a 3 nap is. (nem nyomkodom egész nap)

(#48280) kuyarashi válasza SkyLine3000 (#48279) üzenetére


kuyarashi
őstag

Zsír és B.Ú.É.K. mindenkinek!

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#48281) klimokrisz válasza SkyLine3000 (#48279) üzenetére


klimokrisz
tag

Hello!
Ilyen aksit lehet venni valahol magyar földön ? :)
(a pontos neve és típusa mi ennek az aksinak?)

[ Szerkesztve ]

„Pénzen nem lehet boldogságot venni! (de Tech cuccokat igen, és az majdnem ugyanaz... :-D )”

(#48282) SkyLine3000 válasza klimokrisz (#48281) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ezt nem tudom. Én Alin vettem. Meg itthon gondolom dupla ennyibe kerülne...
Nohon BL-51YF (3000mAh, 11.6Wh)

#48280 kuyarashi : BUÉK minden G4 használónak! :)

(#48283) Nikaré válasza SkyLine3000 (#48279) üzenetére


Nikaré
őstag

Nálam is jól teljesít, bár nem arányos a használat mert második telefonként üzemel.
Ezért kevesebbet is "nyomkodom", de bevált az akku és szerencsére tudom még használni a telefont.

(#48284) SkyLine3000 válasza Nikaré (#48283) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nálam van két G3 másodiknak vész esetére. Az egyiket esténként használom csak. De az sokkal jobban merül, mint a G4.

(#48285) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Ha most azt mondom, nálam még mindig az eredeti akku van benne, akkor megköveztek? Ha jól emlékszem 2015 novemberben vettem és 2017 januárban kapott új alaplapot. De csak azt. Igaz nagyon megkímélt készülék lett, de még most is 0-24 müködik. Napi frissítések megnézve a playből, megy gmail folyamatosan és ő ébreszt mindennap. Valóban keveset hasznàlom, de így még mindig jól bírja. :)

(#48286) SkyLine3000 válasza dkovizoli (#48285) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nem kövezlek meg. :) Amiket újonnan vettem telókat, még mindben az eredeti aksi van. Még az F6ban is, pedig nem mai csirke. De a G3-ban is még az eredeti van. De a Siemens SL45i-mben is, pedig az idén pont 20 éves lesz. :)

(#48287) munkhart


munkhart
csendes tag

Sziasztok!Kaptam a cégemtől egy lg g4 h-812 telefont,nincs letiltva és szeretném függetleníteni!A cégemnek már nem kelett ment volna a hulladékba.Én elhoztam próbáltam vodafone és t-mobile kártyával,de mind kettőnél kérte a sim feloldó kódot!Nem maradt más mint a telenór!Telenóros ismerösöm nincs így nem tudom kipróbálni a telót!Esetleg valaki aki tudja függetleníteni,vagy tud olyat aki tud ilyet kérem jelezze!

(#48288) David3 válasza munkhart (#48287) üzenetére


David3
őstag

Én úgy tudom, hogy ha bemész a szolgáltatóhoz, akkor ingyen függetlenítik a készüléket.

(#48289) DaDa válasza David3 (#48288) üzenetére


DaDa
senior tag

Feltéve ha a te neveden van.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#48290) dkovizoli válasza munkhart (#48287) üzenetére


dkovizoli
addikt

Biztos 812-es? Mert ha jól emlékezem, a magyarországon szolgáltatónál hivatalosan forgalmazott készülékek, mind 815. Ha viszont valóban telenoros és a céged ott vette, akkor csak a cég ügyintézője fogja tudni elintézni.

(#48291) htc07 válasza dkovizoli (#48290) üzenetére


htc07
addikt

Szerintem nem ér ennyi szenvedést, én alaplapcsere után ugye imei mismatch miatt nem tudtam függetleníteni szolgáltatónál, személyesen meg nem volt időm rohangálni emiatt, inkább vettem a neten egy unlock kódot kb 3 ezerért.

(#48292) dkovizoli válasza htc07 (#48291) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nem akartam olyan témát feldobni, ami ennyire off. De jogos. Átérzem a helyzeted, nekem akkora marha nagy mázlim volt, hogy függetlenül kaptam vissza, alaplapcsere után. :) de valamiért kellet még egyszer intéznem valamit és belefutottam ebbe az imei cserés dologba én is.

(#48293) kazan23


kazan23
aktív tag

Sziasztok!
Van valami stabil, "új és jobb" ROM, amit megelégedéssel használtok?
7.0 (V29a) fut lassan 3 éve (LGH815 EU Nougat 7.0 BySezerSimsek) és az utóbbi időben elégge "lag"-ol. Arra gondoltam, hogy újrarakom, vagy akár kaphat valami újabbat is.

(#48294) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Azt hiszem megcélzom az 5000-et

(#48295) kenwood3 válasza dkovizoli (#48294) üzenetére


kenwood3
őstag

Szep ! :K
Nekem amig meg volt mindig az volt a baj, hogy nem birta az akku, emiatt eleg sokat kapcsolt ki :DDD

Mi az az ekezet dragasag??

(#48296) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!

Ha LG Bridge (a PC-s program), vagy LG Backup (a telefonon lévő alkalmazás) segítségével biztonsági mentést csinálunk akkor elmenti az alkalmazások engedélyeit is, nem? Nem sok értelmét látom, hogy az engedélyeket ne mentse el, mert akkor visszaállítás után belépni a "Beállítások"-ba -> "Általános" -> " Alkalmazások", egyenként végigmenni az appokon, ez nem jó, ez sok idő.
Mindegyiket kipróbáltam, egyik szoftver se mentette el az engedélyeket. Pont azért csináltam backup-ot mindkettővel, az egyikkel biztos hibátlanul visszaállítom, de nem.
"Bónusz", az LG Backup valamiért nem mentette el az összes alkalmazást, pedig minden letöltött alkalmazást kijelöltem.
Mindkét szoftver azt írta a biztonsági mentés végén, sikerült a mentés.

#48294 dkovizoli

Gratula! Én biztos nem fogom megcélozni.

Senkit se akarok bántani. Ez rólam és a telefonról szól. A H815 már amikor piacra került "sérült" volt. Túlmelegedés, rövid üzemidő. Nem értem, hogy lehetett ilyen összegzést írni a cikkben róla, hogy kaphatott ajánlott plecsnit. (OK, persze van tippem, hogy kaphatott.)
Nekem már rendszeresen záródnak be (hívhatjuk összeomlásnak?) az appok. A Google saját appjai talán nem annyira, azok jobban bírják.
Most még az LG mindkét backup szoftvere is szivat. Nehéz szavakat találni.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#48297) Aryon87


Aryon87
félisten

Sziasztok! 6 év után visszatérek :D Látom azért van még aki használja a telefont a mai napig.
Kínából rendelt H815 modellt rendeltem, full eu szettel, fehér hátlappal. Doboza szerint 2019-es gyártás, a benne lévő akku meg 2020-as gyártású. Nosztalgia és munkatelefon lesz, a P40pro-t kissé féltem a gyári melóhoz.
Jelenleg 6.0 van rajta, érdemes lefrissítenem?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48298) dkovizoli válasza Aryon87 (#48297) üzenetére


dkovizoli
addikt

Hali. Gyártották volna még 2019-ben? :Y nekem fura. A frissítéssel kapcsolatban, emlékeim szerint, valakinek bejőtt a 7.0 , van akinek nem. Arra konkrétan nem emlékszem, hogy egyáltalán hivatalosan itt is kijött volna a 7.0. Talán a lengyelek kapták meg OTA és utána leállt valamiért. Nekem legalábbis így rémlik. V29A a verzió, de azt hiszem azt már én is KDZ file-ból raktam fel. Persze nem hivatalos, újabb custom romok elérhetőek voltak, de engem nem érdekeltek.

(#48299) SkyLine3000 válasza Aryon87 (#48297) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Az enyémen 5.1 van, nem frissítek. :D Amikor megvettem kipróbáltam a 6-ot, de visszatértem 5.1-re. 7-es cuccokban nem is gondolkodtam. Nekem hibátlanul megy azóta is.

[ Szerkesztve ]

(#48300) dkovizoli válasza SkyLine3000 (#48299) üzenetére


dkovizoli
addikt

Ráadásul ott még egyszerűbb volt rootolni is. 6.0 után már bl-t kellett nyitni, előtte nem. Vagy nem jól rémlik?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.