Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48551) Exian válasza Exian (#48546) üzenetére


Exian
őstag

Úgy tűnik, hogy valóban a kijelző szívja az akkut a legjobban, bekapcsoltam a wifit és ha nem nyúlok hozzá, akkor nem merül annyira durván, mint amikor kijelző is megy és használom.

Úgy vettem észre, hogy 2-3 percenként megy egy százalékot le használat közben. Így végülis nem olyan rossz. 2-3 órát el lehet lenni vele.

(#48552) Aryon87 válasza Exian (#48551) üzenetére


Aryon87
félisten

Sajnos ennyi. Ez max telefonálós teló mára, komolyabb appok is megkínozzák már.
Enyém egy "okos mp3-ként" szolgál, ha lehet ilyen hülye nevet adni neki. :DD

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48553) Exian válasza Aryon87 (#48552) üzenetére


Exian
őstag

Jah szerintem én is arra fogom majd be, mp3/online rádió/normál rádió hallgatásra. Mert én még FM rádiót is szoktam hallgatni, az új telómban persze az már nincs is...

Másodlagos telefonnak meg vettem egy kis egyszerű ZTE telefont a csereakció keretében, annak bazijó az akkuja, sokáig bírja így nem kell figyelni rá, elmegy 1-2 hetet is akár, napi 1-2 hívással.

[ Szerkesztve ]

(#48554) SkyLine3000 válasza Exian (#48551) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Én tavaly szeptember óta HTC U11-en vagyok. A G4-em és a 3-am is megvan még. Az U11-nek ugyanilyen/ekkora kijelzője van, ugyanekkora aksival, mégis minimum 2x annyit bír, mint a G4. Ennyivel kevesebbet fogyasztana a Snapi 835? A G4 max 1,5 napot bírt, az U11-et 3 naponta töltöm, pedig az sem egy üzemidő bajnok. G4-nél 1,5-2 óra sot jött ki átlag, itt már többször volt 5 óra is.

[ Szerkesztve ]

(#48555) Aryon87 válasza SkyLine3000 (#48554) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen, az U11 mar jobb procival szereltek es a rendszer is jobban optimalizalt energiatakarekossag szempontjabol.. Mig a G2-nek eleg volt a 3k akku FHD-n, addig a G3-4-nek mar legalabb 4k akku kellett volna.
Jo oreg U11, de hianyzik, eletem legjobb nyaralasat azzal orokitettem meg. Na majd egyszer....

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48556) Exian


Exian
őstag

Tudom, nem adásvételi csoport, de hátha valakinek jól jönne: lett egy másik másodlagos telefon a G4 helyett, így "jelképes" összegért vagy bármi általam hasznos dologért (pl. microSD kártya) odaadnám valakinek ÚJ gyári akkuval és egy 2018-as gyári akkuval, tehát 2db akkuval a G4 telefonom. A hátlapja nem szép, de ugye cserélhető, így nem nagy gond.

[ Szerkesztve ]

(#48557) cree


cree
csendes tag

h818p (bootloader lock) van esély az ntcode visszaállítására?
Több romot is tettem magyar régioval, de nem változik vissza az eredeti!
eredeti ntcode 1 "," 216,30F, FFFFFFFF, FFFFFFFF, FF "
jelenlegi 1 "," FFF, FFF, FFFFFFFF, FFFFFFFF, 11"
a gyári helyreállítás nem segít! :U

Tudás ingyen van csak a tudatlanságot kell megfizetni!

(#48558) Nikaré válasza cree (#48557) üzenetére


Nikaré
őstag

Hi!
Én sem tudok ebben segíteni, sajnos!

Más.
Használja még valaki ez a modellt? :)
Nekem második telefonnak üzemel és navigációhoz is használtam.
Jó volt, hogy AA -val is működött.
Tegnapig.!
Valami olyasmit írt, hogy ezen a rendszeren nem futtatható.
Tapasztaltatok ilyet?

(#48559) Exian válasza Nikaré (#48558) üzenetére


Exian
őstag

Mi az az AA? :)

Ha megmondod, kipróbálom.

(#48560) Nikaré válasza Exian (#48559) üzenetére


Nikaré
őstag

Ó sorry!
Android Auto ( -hoz csatlakoztatva már nem működik a navigáció Waze, Google térkép)

(#48561) dkovizoli válasza cree (#48557) üzenetére


dkovizoli
addikt

A 818p az emlékeim szerint nem is magyar régiós készülék. Itt a 815 volt nálunk hivatalosan forgalmazva. Szerintem az eredeti romot kellene visszarakni. Akkor talán sikerülhet visszaállítani

(#48562) dkovizoli válasza Nikaré (#48558) üzenetére


dkovizoli
addikt

Lehet frissült az aa. Ott nézted már, hogy melyik rendszerverzióig támogatják?

(#48563) Nikaré válasza dkovizoli (#48562) üzenetére


Nikaré
őstag

Erre is gondoltam, de még nem néztem.
Lehet alapból a G4 Android 7 kevés lenne már?

Szerk.
Upsz...
Play -en megnéztem az AA szükséges operációs rendszer igény
Android 8 és újabb!
Megvan a korlát!
Sajnos!

[ Szerkesztve ]

(#48564) Aryon87 válasza Nikaré (#48558) üzenetére


Aryon87
félisten

Nalam meg mukodik, de mar inkabb csak ebresztonek funkcional. 🙃A kinai verzio mar vagy fel eve nincs bekapcsolva, annak az akksija haldoklik, az original 6-7 eves pedig meg most is jol birja. Keszenletben bekapcsolva hagyva 1 hetet is elketyeg :)
Idonkent adok neki netet, lefrissiti magat nagy kinlodva, aztan vissza offline allapotba :))
Droid 7 van rajta, OTP legalabb megy rajta, de mar arra sincs szukseg, amiert eredetileg is megvettem.
P40Pro, beazott szerviz(!) utan, lett melle egy Xiaomi 12X, igy a GMS is adott a rendes OTP app hasznalatahoz.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48565) Nikaré válasza Aryon87 (#48564) üzenetére


Nikaré
őstag

Ja, emlékszem, írtad a kínai beszerzésedet. :U
Már csak nosztalgiázunk :K
Egy példa, nekem bejött a hátlapi kapcsoló sziget, nagyon praktikusnak találtam. A mai napig jól tudom használni.
Be kell látni, más az irány!
Pedig jó kis telefon volt és vártam az új verziót, hogy, hátha feltámad. Ja és ne feledjük a szervíz háttér is jól működött.

Gallyra vágtad a P40Pro -t !?!?
Szép mondhatom! :Y

[ Szerkesztve ]

(#48566) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Nekem is megvan. A vitrinben a többi telóval egyetemben. Az az egy kezdődő gondja, amibe páran beleszaladtak, hogy a duplakopp nem mindig műxik. Vettem hozzá új kijelzőt, de nem oldotta meg. Valszeg mégis valami alaplap mizéria lehet. Nem olyan rossz még. 10ből mondjuk 3x nem old fel. Majd veszek bele egy alaplapot. Megvannak még a G3-ak is. Egy ezüst és egy fehér. Mindkettő 3/32-es, full dobozos. Azok tök hibátlanok minden téren. Ott a duplakopp hibátlanul műxik. Egyébként a hátlapi gombok marha kényelmesek és praktikusak. Kár, hogy más nem alkalmazza.

(#48567) Aryon87 válasza Nikaré (#48565) üzenetére


Aryon87
félisten

Bizony, a hátlapi megoldás az egyik legjobb volt a maga idejében, telefonálás közben milyen jó volt használni mikor a hangerőt kellett le/fel venni. Vagy ugyanezt zenelejátszás közben, mikor elég volt csak a zsebbe nyúlni és simán csak tapizni a gombot a kívánt hangerőért.
És akkor az egyedi designről már nem is beszélve.
Amúgy nem csak ébresztőként szolgál, kocsiban jack kábelen lóg s adja a zenét, mert régi beépített fejegységes a kocsi (Honda Jazz 2005), s így legalább düböröghet az mp3 a 32gb-os kártyáról. :)

Jah, elvittem szervizbe, majd utána UV-s fóliát kapott, amit lemostam, ahogy korábban is tettem, és beázott. Szerviz nem közölte velem hogy az ip68-nak búcsút inthetek, en meg jóhiszemű elégedett user tettem amit mindig is tettem 2 éven át. Gondolta a franc.. ők meg hárítottak, miszerint én voltam a balf... Holott nyilván ők cseszték el. Így jártam.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48568) Nikaré válasza SkyLine3000 (#48566) üzenetére


Nikaré
őstag

A duplakopp az már nálam is jelen van!
Nem zavartarom magam ez miatti.
:)
A G3 mal kezdtem az LG vonalat, jó volt az is a maga idejében!
Vitrinben? Hmmm nagyon óvatoskodsz velük, helyes!
:K

(#48569) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Nálam a G4 szintén ébresztőként funkcionál, azzal a kivétellel, hogy otthon folyamatosan online. Igazából semmi baja. Így is sokáig bírja még a gyári akksival. Én mintha nexus5-el kezdtem volna az lg vonalat. Aztán G3 2/16, mai napig hibátlan az is, majd lett egy fórumtárs jóvoltából egy nem teljesen tökéletes 3/32 is nemrég. G4, G5 és ki is szálltam az LG vonalból, pedig nem volt rossz, csak a támogatás valahogy elmaradt. Ugyanígy jártam anno a HTC vonallal is, pedig az sem volt rossz. Na meg az árak is elszaladtak. Igaz mindnél.

(#48570) Nikaré válasza Aryon87 (#48567) üzenetére


Nikaré
őstag

Hivatalos szervizbe vitted?

(#48571) SkyLine3000 válasza Nikaré (#48568) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Szekrénysoron van ilyen üveg ajtós, amiben van 5 polc. Ott vannak a régi telóim. Mind dobozos. 2db LG F6, 2db LG G3 3/32, LG G4, Siemens SL45i, Siemens M55, Nokia 6303 és 6131, gyerek ex Xiaomi Mi A1-e, Motorla D160 (ez volt az első telóm 1997-ben). Lehet, majd idővel a HTC U11 is ide kerül. :) Bár a doboza ott van. Illetve van még pár régebbi nyomógombos SonyEricsson. K500, K700, meg ami még nem jut az eszembe. :)

(#48572) Aryon87 válasza Nikaré (#48570) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen + írtam az ügyfélszolgálatnak is, akik a szerviz valagát védte végül..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48573) Nikaré válasza Aryon87 (#48572) üzenetére


Nikaré
őstag

Na ezt azért nem vártam volna a Huawei szerviztől!!!

(#48574) Aryon87 válasza Nikaré (#48573) üzenetére


Aryon87
félisten

Én sem. Bár a szerviz, ami mögöttük van a TMX-hez tartozik, így részben nem lep meg a dolog, de akkorse ezt várná az ember.
Hiába közöltem, 2 évig semmi baja nem volt a telónak a vízzel (ha lett volna, nyilván nem kap akku és kijelzőcserét) s érdekes mód a szervizt követő másnap amint víz éri be is ázik.. De ők azt mondták, nem rendeltetésszerű használatból eredő ismeretlen folyadék került a készülékbe. Azt még fotókkal is bizonygatták. Hát az anyjuk...ját. Azt még megmagyarázzák, hogy a telefon amúgy nem vízálló. Persze, mert az IP68 az viccből van minősítve neki.. Ezek már ilyen süket dumák, csak védjék magukat.
Azt hagytam a dolgot, a teló még működik, megy ameddig bírja a korrodálódást, aztán majd megmakkan. Fotózásra még jó. Ja apropó fotózás. Ázást követően ugye újra szétszedték a bevizsgáláshoz. De ismét gányul rakták össze, a főkamera optikája előtt egy szösz figyel lelkesen.. Nem szöszmentesen rakták össze... Ennyit róluk. Oké, hogy ennek már mindegy címszóval csinálták, de na...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48575) Nikaré válasza Aryon87 (#48574) üzenetére


Nikaré
őstag

No, de ilyen nincs, hogy "ennek már úgy is mindegy"!
Átadtál egy működőképes telefont, hibával, de egy másik hibát okoztak!
:(
....

Közben így frissen, fitten kérdezem, hogy valakinél előfordul G4 -hez működőképes töltő dokkoló amit már nem használ és "csak a helyet foglalja"?
Átvenném csoki, sör vagy valamilyen megegyezés szerint :B

(#48576) Aryon87 válasza Nikaré (#48575) üzenetére


Aryon87
félisten

Ami szerintük az én hibám. Felejtős már, bő 1 hónapos eset elengedtem. Nem tudom a fogyazstóvédelemmel vagy bármivel is mire mentem volna és hogy miként bizonyítom az igazam..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48577) Exian válasza Aryon87 (#48574) üzenetére


Exian
őstag

"azt mondták, nem rendeltetésszerű használatból eredő ismeretlen folyadék került a készülékbe."

Ugyanezt a sablon szöveget kaptam egy okosórára, amiven úsztam. Beázott. Egy olyan óra, amiben van nyíltvízi úszás edzés is :DDD mindegy, én végül meg tudtam javítani...

Az órát amúgy így reklámozták a weboldalon:

"Hullámokra vágyik? Ne felejtse el az óráját. A GO WATCH vízálló, ezért nem kell levennie, mielőtt beleveti magát a vízbe."

[ Szerkesztve ]

(#48578) Aryon87 válasza Exian (#48577) üzenetére


Aryon87
félisten

:))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48579) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Elővettem a vitrinből a G4-et és most azt használom. Azt kell, hogy mondjam, még mindig teljesen használható. Amit vettem bele anno aksit Aliról, még mindig elég szépen viszi. Használattól függően 1-2 nap. Estére mindig marad benne annyi, hogy nekivághatnék a 2. napnak. Ha nem nyúzom annyira, 2 nap, ha többet használom, akkor azért este töltőre teszem. Nekem még mindig bejön a G4. :)

(#48580) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!
Reggel még telefonáltam vele. Most fekete a képernyő és néha kétszer felvillan a notification LED.
Megnéztem ezt a videót.
Nyomtam a hangerő le és a bekapcsoló gombot, nyomkodtam a kijelzőt, a tenyerembe csapkodtam kijelzővel és a hátuljával. A fagyasztóba nem mertem beletenni. Mit lehet ezzel a telefonnal csinálni, hogy újra működjön?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#48581) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Akkumulátorcsere
Az LG szerviz kizárt. Ezért nem utazok 250 km-t.
Mielőtt rendelek az Aliexpressről a NOHON-tól szeretnék választ kapni néhány kérdésre.

Még mindig a NOHON a legjobb választás?
Ez a NOHON saját store-ja? Nohon Official Store Open 6 year(s) 95.8% Positive feedback
H815-höz a BL-51YF típusú akkumulátort kell választani. 4 találat van a
NOHON Official Store-ban:
HUF 7,312.46
HUF 7,397.54
HUF 7,312.46
HUF 7,312.46
Mindegyiknél más számot adnak meg, hány BL-51YF maradt (Pieces available). Ezek úgy dolgoznak, hogy egyszerre x darabot legyártanak egy bizonyos akkumulátortípusból aztán átállnak egy másik típusra, aztán megint egy másikra? Szóval 4 különböző gyártási ciklusból vannak BL-51YF-ek? A drágább, a 7 397 Forintos, akkumulátorok jobban sikerültek mint a másik három, mert mondjuk a gyártósort akkor éppen jól állították be, a beszállítók éppen akkor jobb alapanyagokat/alkatrészeket szállítottak?

Tönkrement a NOHON akkumulátor 2 év után. Előtte a speedshop eredeti(?) LG akkumulátora azt hiszem fél évig működött.
Új volt a telefon, mikor megvettem. Most az eredeti akkumulátorával, hibátlanul működik.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#48582) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!

A NOHON store (6 éves) értékelése 95.8% Positive feedback, 106940 Followers.
A BL-51YF akkumulátoruk értékelése 4.6 csillag, 22 Reviews, 52 orders. Az akkumulátor ára 7 677 Forint, free shipping.

Van egy másik store, a Mobile Phone Accessories Factory Online (7 éves). A store értékelése 92.1% Positive feedback 1197 Followers. 2 nagyságrenddel kevesebb követőjük van a NOHON-hoz képest.
Ennek az akkumulátorát többen vették, mint a NOHON-ét, jobb az értékelése. 4.7 csillag 41 Reviews 131 orders. Az akkumulátoruk ára + shipping 5 890 Forint.

Inkább a NOHON akkumulátora legyen a telefonban, mint a másiké?

Ez a Mobile Phone Accessories Factory Online még árul extra kapacitású akkumulátort, 7800mAh GUKEEDIANZi BL-51YF.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#48583) Nikaré válasza tknof1871 (#48582) üzenetére


Nikaré
őstag

Szia!
Nincs összehasonlítási alapom mert csak a NOHON márkát rendeltem anno.
Körülbelül kicsit a gyári akku teljesítménye alatt volt amit 5. töltés után tapasztaltam.

(#48584) SkyLine3000 válasza Nikaré (#48583) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nekem a Nohon pont hogy jobban bírta, mint a gyári. Most is az van a telóban.
Anno be lett linkelve ahonnan érdemes venni. Rá kell keresni itt a fórumban.

(#48585) Exian


Exian
őstag

Érdekelne esetleg valakit egy G4 2db gyári akkuval? Az egyik akku zsír új! Nemrég vettem, tehát még garanciális, ahogy a számlán is látható. De végül nem lett használva a telefonban, félre lett rakva a G4, mert lett másik másodlagos telefon helyette. Gyakorlatilag ingyen odaadnám, max. valami apróságban megegyezünk.

[ Szerkesztve ]

(#48586) tknof1871 válasza SkyLine3000 (#48584) üzenetére


tknof1871
őstag

Nekem a Nohon pont hogy jobban bírta, mint a gyári. Most is az van a telóban.
Hány éves az az akkumulátor? Állandóan használva van?
Az én Nohon akkumulátorom 2 évet élt. Mindig használom a telefont de már csak telefonálásra. Kicsit csalódtam a Nohon-ban.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#48587) SkyLine3000 válasza tknof1871 (#48586) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Visszanéztem itt a fórumban. 2020 március 17-én hozta a postás. :) Tehát már bő két és fél éves. Napi szinten 2021 szeptemberig használtam (tehát kb 1,5 évig), akkor vettem egy HTC U11-et. Az aksinak semmi baja nem volt. Nem vettem észre, hogy kevesebbet menne el egy kapacitással. De nyilván már nem lehetett 100%-os. Aztán az U11-et cseréltem egy LG V30-ra, ezt használom most napi szinten. De a HTC is megvan, Meg az összes többi telóm. :D Nemrég használtam bő egy hétig a G4-et, de ugyanúgy bírta, mint amikor napi szinten használtam.

(#48588) tknof1871 válasza SkyLine3000 (#48587) üzenetére


tknof1871
őstag

Nemrég használtam bő egy hétig a G4-et, de ugyanúgy bírta, mint amikor napi szinten használtam.
Nekem a kb 2200 mAh-ásra csökkent eredeti akkumulátorával AccuBattery szerint 24 órát bírná kikapcsolt kijelzővel. Ahogy írtam, csak telefonnak használom. Appokat nem használok, a mobil adatforgalmat kikapcsoltam. Este feltöltöm 100%-ra és másnap 16 órakor 50-60% körül van. November végén jön a NOHON, az eredeti aksi remélem addig kibírja.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#48589) kovigab


kovigab
csendes tag

Üdv! Rendeltem egy NOHON akksit, de elrontottam és Nexus 5 akksit rendeltem. Mire megérkezett már nem elérhető NOHONéknál a BL-51YF. Mi a véleményetek a 7800-4000 mAh akksikról?

(#48590) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Tavaly ősz óta V50-en vagyok, de időnként lerakom pihenni és előveszem a régebbi telóimat kicsit használni. Most épp egy hete a G4-et használom és azt kell hogy mondjam, eléggé élhető még mindig. Jó, a V50 sokkal pörgősebb, de ezt is elég jól lehet használni és a kamerája még mindig nagyon jó. Nem kell szégyenkeznie sok mai teló mellett sem. Amennyit használom (nem nyomogatom egész nap) két napot kihúz egy feltöltéssel (éjszakára mindig kikapcsolom a telóimat.) Ez kb 30 óra folyamatos használat és ekkor sincs lemerülve, hanem 20% körül. Ez a Nohon aksi még mindig.

[ Szerkesztve ]

(#48591) Aryon87 válasza SkyLine3000 (#48590) üzenetére


Aryon87
félisten

Én még a gyári akkuval használom, de már csak "mp3 lejátszóként" a kocsiban :)) Egy hétig elvan majdnem magában. Igaz minden hálózat le van kapcsolva róla, sim sincs benne.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48592) SkyLine3000 válasza Aryon87 (#48591) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nekem is megvan a gyári aksi is, de ez erősebb. Én meg navira szoktam használni, ha kell.

(#48593) dkovizoli válasza SkyLine3000 (#48592) üzenetére


dkovizoli
addikt

Jó látni, hogy még mindig használatban van sokunknál. Nekem is gyári akksival ketyeg, pedig nem mai. Ha csak ébreszt, akkor több napig működik, pedig sim is van benne és igazából minden megy rajta, de érezhető bőven a sebesség különbség az utódok javára.

(#48594) Aryon87 válasza dkovizoli (#48593) üzenetére


Aryon87
félisten

A hardvere már édeskevés a mai alkalmazásoknak, de még jól tűri, ugyanakkor megizzad rendesen.
Ami még különösen tetszik benne, hogy baromi jó makrókat lehet vele csinálni, és jobban is csinálja mint bármelyik mai telefon.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48595) SkyLine3000 válasza Aryon87 (#48594) üzenetére


SkyLine3000
addikt

A hardvere kb egy mai közepes telóét tudja,, de simán élhető. Merő mazochizmusból lassan egy hete használom, de nincs semmi bajom vele. Nekem bootloop sem volt soha.
Ha ezzel a külsővel de modern hardverrek és azzal a 3 kamerával csinálna az LG egy telót, mondjuk G4 Neo néven, tuti vennék egyet. :D

(#48596) Aryon87 válasza SkyLine3000 (#48595) üzenetére


Aryon87
félisten

Azert egy mai kozepkategoria is megeszi reggelire. 8mag cpu (pl snapi870), alsohangon 8gb ram, 4500mAh akku..
Probaltam hasznalni a telot, fel nap utan feladtam, annyira nem birta nalam a dolgokat (forrt es laggolt mint allat, hutes kellettt neki, az ips panel meg beegett arra az idore), es kb 2 ora eltelte utan mar toltoert is kiabalt.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48597) Galla007


Galla007
csendes tag

Sziasztok! Gyereknek elő szedtem a G4-et hát ahhoz képest ,h nagyon nem mai “csirke”azért a kijelzője szerintem még mindig szép, a hangzás is nagyon jó, valóban egy kazán de Family Link mellett a play szolgáltatások jó részét ki lehet kapcsolni , és meglepő módon nem melegszik túl! Kb 1 órát ment a YouTube , igaz meríti az akkut ( kb 35%-ot leszedett) de Nohon akkuval azért annyira nem vészes. Próbáltam a bootloadert kinyitni de bin. fájl nélkül nem megy , egy Genesys rom-ot azért kipróbáltam volna rajta. Függetleníteni ha szolgáltató nem segít GSM- boltban octoplus boxal még lehet . A duppla koppot,h lehet kikapcsolni?

(#48598) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Sziasztok!
A Kisfiam használja a régi G4-et de tönkrement benne az akkumulátor. Melyiket, vagy hol érdemes most venni?
Találtam többet is a google-n de vannak fenntartásaim.
Van DEJI, X-Longer, BLUE-Star, "eredeti gyári" stb.
Előre is köszi!

(#48599) Aryon87 válasza ddt500hu (#48598) üzenetére


Aryon87
félisten

Aliexpressen keress rá a NOHON márkára. többen is ajánlották itt régebb. Nemtom kapható-e még.

Szerk: rákerestem. Nohon akku

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48600) ddt500hu válasza Aryon87 (#48599) üzenetére


ddt500hu
veterán

Szia! Köszi!
Azt írja aug.27 a szállítás. :O Nem tudod az mennyire valós?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.