Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48401) Aryon87 válasza SkyLine3000 (#48400) üzenetére


Aryon87
félisten

Akkor valamit jol csinalsz. En most mindossze zenet szeretnek hallgatni BT-n a Vanced Youtubon es facebook-messengert nyomatni, mikozben powerbankon van a telo, es olyan forro hogy tojast lehetne sutni rajta, a zene meg szaggat mint a kurvaelet .. maszok is at a P40Pro-ra, mert ez igy nem jo
Ja powerbank adja a gyorstoltest, a kinai toltofej nem. Lol.

Mas: hogy lehet megszuntetni a dupla ertesiteset? Messenger mellett a facebook is leadja ugyanazt az ertesitest, holott nem kellene, es mar kiidegel

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48402) SkyLine3000 válasza Aryon87 (#48401) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Zenét nem hallgatok telón. Azt az asszony csinálja. :) Sztem a sok bootloop is azok miatt az appok miatt van, amik tudják rendesen melegíteni a telót, ami nem tesz jót a hardvernek. Ha olyat csinálok, nálam is előfordul, hogy melegszik, de ritkán van. Szóval nem a hárdkór játékosok telója a G4. Állítólag a V szériát pl nem érintette a bootloop.
Facebook+messengertől meg menekülök, mint a kurvaélet. :D Egyik sincs fent.
Régen, amikor volt egy Samsung Galaxy W-m, soknak felpúposodott az aksija 1 évesen. Az én telómban 2 évesen, amilkor eladtam, még az eredeti aksi volt és még mindig működött. Biztos jó az aurám. :)

(#48403) Aryon87 válasza SkyLine3000 (#48402) üzenetére


Aryon87
félisten

:))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48404) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Próbáltam a Mate 10 Pro-t, android 10-el. Azt kell, hogy mondjam, a G4 jobb kamerában (nem mindenben). Maga a teló szép, jó, sokat tud, átlagembernek a kamerája is bőven megteszi. Szépek a színei, sok a beállítási lehetőség. Nagyon jók a képei. Egész addig, míg jól bele nem nagyítok. Na, ott a G4 köröket ver rá. Részletességben sokkal jobb. Egy darabig oké, aztán ahogy nagyítok egyszer csak már nem lesz éles a kép. Csináltam összehasonlításokat a G4-el. Az LG még nagyon belenagyítva is egész éles volt, szép színekkel. Ahol azon még feliratokat bőven el lehetett pl. olvasni, ott a Mate már totál elvérzett. Mosódott paca volt az egész. Ég és föld volt a különbség. Ha nem nagyítok nagyon a képbe, akkor még nincs gond. Átlagembernek simán megfelel, de nekem nem. Pedig reméltem, hogy hozza minimum a G4 szintjét. Próbáltam automata és manuál módban is. Gondolom, 8-as droiddal jobb volt. Szép képeket csinál, csak ne nagyon nagyítsunk bele. A G4-el tök mindegy, hogy automata, vagy manuál mód. Mindenhogy élesek, részletgazdagok a képek. Raw-al meg még tovább javítható. Vannak hibái a G4 kameráinak is, de amiben jobb, mint a Mate, az nekem fontos.
Kár érte. (Majdnem) Kiváló ügynök volt.

(#48405) GEIL válasza SkyLine3000 (#48404) üzenetére


GEIL
addikt

Na igen, az sem mindegy mik a terveid az elkészült képekkel......ha digitálisan nagyítod meg vágod stb, utómunkázod, akkor nem mindegy.
De ha kinyomtatott formában fogod nézegetni pl...akár A4 méretben......vagy szabvány "fénykép" méretben, akkor meg szinte teljesen mindegy....
már egy középkategóriás Samsung is hozza a megfelelő minőséget.

Amugy G4 vs Mate10 pro.........hát próbálj velük éjjel/este fotózni....ott azért kijön a Mate10 pro előnye........vagy a háttér "elmosás" effekt ?
esetleg a 960 fps-ses szuperlassitás videó ?
Na ezekről a G4 max álmodik.......

Normál fények mellett vagy makróban fotózni.....ott talán előtte van a Mate10 pro-nak....de inkább fej fej mellett vannak kb. :R

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#48406) SkyLine3000 válasza GEIL (#48405) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nagyon ritkán fotózok éjszaka/sötétben. A háttérelmosás sem érdekel. Baromira ritkán fotózok portrét. Arra ott a dslr. Alapvetően utcát, épületeket, esetleg rendezvényen fotózok. Előbbi kettőnél sokszor csak a teló van nálam. Utóbbiakra viszont viszem magammal a fényképezőt. Vagy, ha direkt azért megyek a városba, mert le kell fotóznom valamit, valamiket, akkor is viszem. Viszont nem tudok úgy elmenni sétálni, hogy ne csináljak pár képet a városban, akkor viszont ott a teló.
Én azt szeretem, ha éles a kép, még nagyítva is. Alapból persze, jobb a Mate, meg többet tud, de élességben, részletességben a G4 cipőfűzőjét kötheti meg max.

(#48407) Aryon87 válasza SkyLine3000 (#48406) üzenetére


Aryon87
félisten

Ne feledd, hogy a G4 meg mezei algoritmussal dolgozik, mig a M10Pro mar fejlettebb sokkal. Az extra funkciokat nem is emlitve + ott a zoom kameraja is.
Maga a telefon vizallo, strapabiro es korszerubb hardverrel bir, az uzemidorol nem is beszelve, amivel korbehugyozzaa G4-et. Mai szemmel sokkal tobb szol a G4 ellen, mint mellette. Remek telefon, de eljart az jdo felette, tapasztalom a sajatomon. Nagyon kinlodik szerencsetlen. Tegnap mar tulhevult es ujraindult, ventilatorra kellett raknom.. 2 hete meg kibirt 6 orat, most mar 3 ora utan teszem tolteni..:))
Tudtam mire vallalkozom, csak nem erre szamitottam.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48408) SkyLine3000 válasza Aryon87 (#48407) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ha kicsit élesebb képeket csinált volna a Mate, akkor most azt használnám.
Egyébként ha nála belenagyítottam a képekbe, nem csak, hogy már nagyon paca volt az egész, de eléggé digitális hatása is volt.
A hátlapi gombok viszont sokkal kényelmesebbek, mint az oldalsók. Ezt kár, hogy az LG is később elhagyta. Amikor a Mate-ell telefonáltam, alig tudtam ujjal a hangerő gombot megtalálni, G4-nél meg pont ott van, ahol lennie kell.
Egyébként pont örültem, hogy a Mate-ben nagyon sok minden benne van, ami a G4-ben is. Lépésszámláló, Infra, szögletes hagyományos kijelző, meg még mittoménmi. :)
Viszont ha aksit kell benne cserélni, akkor szívás. Ugye azt nem kell ecsetelnem, hogy ebben melyik a jobb? :)
Szóval nagyon sajnálom a Mate Pro-t, mert nagyon szép teló, sokat tud, átlagembernek bőven sok, csak nálam pont ott vérzett el, ami nekem fontos.
A G4-be meg egyszerűen nem tudok belekötni, mert amire kell nekem, az mind megvan benne. Az enyém most is olyan, mint az új. Sosem volt bootloop-os, hibátlan, karcmentes a kasztnija. Tavaly kapott új aksit is, így azzal sincs gondom. Most vettem rá egy új gyári hátlapot, mert a régin két patent le volt törve és nem illeszkedett rendesen a házra. Így most tökéletes. :)
Nem tudom, a tied milyen G4, de az enyém egyáltalán nem kínlódik. Teszi a dolgát, ahogy azt elvárom tőle és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#48409) Aryon87 válasza SkyLine3000 (#48408) üzenetére


Aryon87
félisten

Ma mar mindegyik telonak megvan a digitalis hatasa, szoval bajban leszel ha megadja magat a G4.

En se tudom milyen telo ez, de sztem ez is a bootloop mentes ősverzio. Mindenesetre most is tojast lehetne rajta sutni... Bar sztem az akksi okozza a gondot, mert alacsony toltottsegnel hulyul meg..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48410) SkyLine3000 válasza Aryon87 (#48409) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Igen, tudom, hogy gondba leszek, ha váltani kell. Már egy ideje tisztába vagyok vele. Főleg, mivel baromira nem tetszik ez az idióta trend, ami évek óta megy és nem mellesleg az ájfón kezdte...
Nem fogok kardomba dúlni, ha még nem váltok egy darabig, hisz minden igényemet kielégíti a G4. Már egy ideje keresgélek, készülve arra, ha véletlen váltanom kell. Egyszer csak megtalálom az igazit. :)
Nekem is szarakodott az aksim alacsonyabb töltöttségnél, amikor megvettem a G4-et, aztán amióta lecseréltem egy újra, semmi gondom. Lehet az aksi miatt melegszik, aminek a hatására valszeg a rendszer visszaveszi a teljesítményt és azért (is) kínlódhat a teló.

(#48411) Aryon87 válasza SkyLine3000 (#48410) üzenetére


Aryon87
félisten

Ugyis akarok venni uj akkut bel3, hatha jo3sz ugy. Ma mar masodjara toltom, ugy kb 20 lercce meg ventilatorra mellett tennem, mert felforrt megint, a zene is kemenyen szaggatni kezdett..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48412) SkyLine3000 válasza Aryon87 (#48411) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Most is csak ajánlani tudom. Én tavaly ezt vettem: [link] Mások is vettek itt a fórumról. Keress rá itt, hogy Nohon.
Aliról való. Most nem tudom, hogy jön ki az ára a vámmal, adóval, de akkor 4e körül volt mindennel együtt. És nagyon jó aksi. Bő másfél éve használom és semmi baja. Ha nem használom sokat a telót, 2 napot simán elmegy és akkor sem merül le.

(#48413) Aryon87 válasza SkyLine3000 (#48412) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen, múltkor rá is találtam Alin :K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48414) SkyLine3000 válasza Aryon87 (#48413) üzenetére


SkyLine3000
addikt

De csak azt szabad megvenni, amit ide linkeltem, mert ezt is hamisítják. :D A kínaiak a kínait. :D

(#48415) Aryon87 válasza SkyLine3000 (#48414) üzenetére


Aryon87
félisten

Gyáh :)) Köszi hogy szóltál.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48416) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Aki anno azért vett G4-et, mert fontos volt a fotózás (minősége) és váltott, mit vett helyette? És nem csalódott benne? :)

(#48417) Aryon87 válasza SkyLine3000 (#48416) üzenetére


Aryon87
félisten

G4-et anno a remek design miatt vettem, akkor még fingom nem volt a fotózásról :)) Mivel a kamera vitte el a telót (3 szevíz), a G5 lett az utódja, na azzal kezdtem el igazából a fotózást tanulni. G5-t a kijelző "beégés" vitte el (szintén 3 szervíz), azt meg a Honor8 követte, és éreztem rá a márka adta extra fotózási képességekre s onnantól van csak Huawei/Honor telóm (Honor8-9, Mate 9-10Pro, P30Pro, P40Pro), 1-2 kitérőt leszámítva (HTC U11 amire bátran mondhatom hogy a fotózás legjobbja nyers erőben, G4 elbújhat mellette, meg még elég sok telefon, volt még Samu S7 edge, Note8, S9+, Pocophone F1 és Xiaomi Mi5-6-8, meg úgy kb 2 hétig volt G6-om is a kupac elején, akkor mondtam hogy LG soha többet)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48418) SkyLine3000 válasza Aryon87 (#48417) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Jó sok teló megfordult akkor nálad. :D Nekem az elmúlt kb 6 évben kettő volt összesen: G3, G4 :) Nekem sosem volt egyikkel sem gondom.
Ha találok vmi olyat, ami megfelel az igényeimnek, akkor én is fogok váltani. Azért is kérdem, hogy akinek fontos a fotók minősége számít, mire váltott, mert nincs kedvem adni venni a telókat.
Én is elgondolkodtam a G6-on. Meg a 7-en, meg v20, v30, de valahogy egyik sem győzött meg. A G6 meg igen, sajnos eléggé kiheréltre sikerült az elődökhöz képest.
Egyébként van egy dolog, ami a Mate-ben is zavart, viszont az LG-k tudják: kezdőképernyő körkörös görgetése. Asszony Xiaomija sem tudja. Meg gondolom a gyerek Huawei-é sem. Annyira alap lenne és sok (legtöbb) telóban nincs benne. És nehogymá ezért egy külön launchert kelljen feltennem...

[ Szerkesztve ]

(#48419) GEIL válasza SkyLine3000 (#48418) üzenetére


GEIL
addikt

LG G4 után most Huawei Mate 10 pro, de amire váltanék az most hétvége alatt körvonalazódott bennem.

Tervezett választásom: Xiaomi Mi 11 / 11 ultra , na ez minden paraméterben veri a jelenlegi és múltbeli telóimat...120 hz...ip68 védelem....fotók/videók....stb :R

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#48420) Aryon87 válasza GEIL (#48419) üzenetére


Aryon87
félisten

Mi11Ultra odabaxós telefon, de az ára is pofáncsap. (Telekomnál 530k, wtf?)
Jövőre annak utódját szeretném, de tuti lesz 600k is, így inkább elengedem. Mi11Ultra talán baráti áron lesz. Honor Magic 3 vagy 4 (bár ez se lesz olcsó) és Samu S21FE ami szóbajöhet.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48421) SkyLine3000 válasza GEIL (#48419) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nekem sajnos nem jött be a Mate 10 Pro.
Ilyen több 100ezres telók meg teljes mértékben irreálisak. Soha nem adnék annyit egyetlen telóért sem. Így marad, a jól kifogott, használt 1-2 éves cucc. :) De annyi féle telefon van, hogy képtelen vagyok választani. Mindnek van vmi baja, ha épp pont megfelelne... :D
100 alatt meg kell úsznom.
P30 Pro-ban is gondolkoztam, de nem tudom, ott mi a helyzet a fotózással? Ott nem cseszték el, mint a Mate 10 Pro-nál? Nincs kedvem hozzá, hogy kiadok mondjuk 100-at egy telóért, aztán adhatom el, mert nem hozza azt, amit eddig megszoktam.

[ Szerkesztve ]

(#48422) kuyarashi válasza SkyLine3000 (#48421) üzenetére


kuyarashi
őstag

Én egy jó éve vettem használt G6-ot. 360°-os szilikonnal, kb. használva sem volt. A töltőnyílás körül semmi nem látszott és elég jó kondícióban volt. Most is ezt nyúzom. Custom ROM kellene rá, mert érzem, hogy lassú, de szerencsére nem sokat nyomkodom. Egyébként hibátlan, szeretem. 35.000 Ft-ért jutottam hozzá a fórumon.
Előtte volt a G4. Bootloopos lett. Szereztem 5-ért egy donort. Fél év múlva bootloop. :)
Azelőtt G2-vel nyomultam, ott wifi halt meg és az akku.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#48423) Aryon87 válasza kuyarashi (#48422) üzenetére


Aryon87
félisten

Szerintem az enyém is bootloopos lesz még idén. Legalábbis amit donorként vettem, az tuti, ő jóval nehezebben bírja a terhelést (kemény laggok, túlhevülés és a kijelzőbe is beszellemesedik a tartalom), mint amit kínából rendeltem Alin (annál nincsenek nagy bajok, bár az is be tud laggolni, de akkoris bírja, felforr de nem hevül túl, és a kijelzőbe se ég bele a tartalom..)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48424) SkyLine3000 válasza kuyarashi (#48422) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Sokáig nézegettem én is a G6-ot, de most már nem vennék. Kár, hogy kivették belőle az infrát és eltűntek róla a hátlapi hangerőszabályzó gombok is. Most már minimum 6/128-as telót vennék, hogy elhúzza egy darabig.
G4-en nálam is kezd előjönni a duplakopp hiba. Lezárni simán le tudom, de feloldani a képernyőt sokszor csak 3., 4. koppra. Úgyh letiltottam. G3-on ez a mai napig hibátlanul működik.

#48423 Aryon87 : Én most is azon a véleményen vagyok, hogy leginkább azoknak lett bootloop-os a G4-e, akik sokat gyötörték a telót (sok játék stb.) és sokat volt meleg, ami nem tett jót a soc-nak. Ahogy olvastam a 808 nem tűrte túl jól a folyamatos terhelést. Aztán jöhetett a csere, vagy a reball. Mivel nem játszottam telón sokat, max néha ilyen kissebbb vackokkal, soha nem jött elő ilyen, sem G3-on, sem 4-en.

[ Szerkesztve ]

(#48425) GEIL válasza SkyLine3000 (#48424) üzenetére


GEIL
addikt

Bootloop előtt nekem is a dupla kopp hiba kezdődött.....
Elodázhatod hónapokkal a Bootloop-ot ha töltés közben nem használod nagy fényerőn a telót....vagy nem játszol hardverigényes játékokkal pl egyhuzamban sokat, esetleg 40 fokban nem arról megy a navigáció nagy fényerőn persze a szélvédő mögött és nem tűzi hátulját a nap....de 40 fokos autóban se jó hagyni sok órán keresztül.
( magas hőtermelés folyamatosan = alaplapi forrasztás elenged és nyekk.)
ez mind mind befolyásolja....hogy mikor lesz nyekk neki......

Sima telóként használva (se messenger, se facebook, se viber...pl) manuális 33%-os fényerőn és játékmentesen....úgy elhiszem hogy megy hiba nélkül.
De ha kapja az ívet és nyüstölve van, akkor hamar rottyan....ez gyári hiba....nincs olyan hogy hibátlan kiadású...stb. mindet érinti.... :(( :((( :O :o :R

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#48426) Aryon87 válasza SkyLine3000 (#48424) üzenetére


Aryon87
félisten

En se jatszottam a G4-en, igaz nekem ido elott lett cseres a telefon a kamera miatt. Ha jatszottam is, az nem volt tobb 20 percnel (Asphalt 8).
Ezen se jatszom, de egy FB, messenger, YT Vanced mar igencsak felforrasztja es csak 3 programrol van szo.. 3Gb ram keves mar ennek.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48427) SkyLine3000 válasza GEIL (#48425) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Egyel feljebb pont ezt írtam, hogy valszeg a fokozott terhelést nem bírta jól a G4 hardvere.
És itt most nem csak a játékokat, hanem az egyéb appokat is értettem.
Szerencsére én nem használok egyiket sem az általad megemlített appokból, játékból is csak mutatóban van fent pár semmi extra.
Így nálam általánosságban mondva, egyáltalán nem kapják az ívet a telók. Ezért sincs gondom velük.
A bootloopnak meg elvileg semmi köze a duplakopp hibához. Az kijelzőhiba. Neked peched volt, hogy halmozódtak a gondok egymás után. Az enyém eléggé utolsó szériás, amiket már nem érintett a bootloop. Legalábbis ezt mondják. Ha eddig "nem kapta el", sztem már ezután sem fogja.

#48426 Aryon87: Ezek a fb, és társai még talán rosszabbak, mint a játékok. :D Az viszont tény, hogy manapság már kevés a 3gb ram.
Viszont ha csinálnának egy G4 rebootot (tök ugyanilyen külsővel) valami friss hardverrel meg minimum 4/64, vagy 6/128-al, tuti megvenném. :D

(#48428) kuyarashi válasza SkyLine3000 (#48424) üzenetére


kuyarashi
őstag

Ja, és még a ledet is kivették. Egyik legjobb kis apró részlet szerintem egy telefon működésében, amikor egy sokszínű fény jelzi, ha az ember távollétében történt valami (lila flash - Viber, kék - nem fogadott hívás, zöld - Hangouts üzenet, stb.).

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#48429) SkyLine3000 válasza kuyarashi (#48428) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Az értesítési led az LG F6-on volt a legjobban megoldva. Volt fizikai gomb és az világított/pulzált a szivárvány minden színében. Azt még a vak is észrevette. :)

(#48430) Aryon87 válasza SkyLine3000 (#48427) üzenetére


Aryon87
félisten

ha csinálnának egy G4 rebootot

Simán megvenném én is.

Az értesítési led az LG F6-on volt a legjobban megoldva

konkurenciánál meg a Sony Xperia U és SP szériánál. Na azt imádtam, utóbbi volt is a G4 előtt.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48431) kuyarashi válasza SkyLine3000 (#48429) üzenetére


kuyarashi
őstag

G2-n is elég jó volt (pluszban a hangerő gombok körül).

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#48432) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Annyira fogalmam sincs, mi legyen a G4 utódja? :D Huaweinél nem tetszik, hogy ráerőltetik a frissítéseket a júzerre és egy bevált, régebbi romra nem lehet visszamenni. Legalábbis MAte 10 Pro-nál ez van. Samsungok vhogy nem szimpik, meg aksi téren kevesek, kijelzőgondok. Xiaomik felülete nem jön be, meg annyi van, hogy fogalmam sincs, melyik felelne meg a kamera miatt? Sonynál pont a kamerát szúrják el mindig. Google telók még használtan sem olcsók, de ott legalább jó a kamera. Szóval van baj, nem kevés. :D
Még a végén reaktiválom a G3-at. :)
#48431 kuyarashi: G2-m nem volt. Csak majdnem. Így azt nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

(#48433) GEIL válasza SkyLine3000 (#48432) üzenetére


GEIL
addikt

"Xiaomi mi" vonalon kell nézelődnöd.... :R

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#48434) SkyLine3000 válasza GEIL (#48433) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Igen, azokat szoktam nézni. Volt Sziamiaum, de az LG után nekem átláthatatlan káosz volt pl a beállítások menü. Alig találtam valamit meg. Ha most is meg kell valamit néznem az asszony 8T-jében, sokszor most is csak kutakodok, mert nincs meg, amit keresek. LG-nél minden ott van, ahol várom és ahol lennie kell. Meg maga a MIUI nem a kedvencem. Nem szeretem ezt a iphone koppintást. Főleg, hogy rühellem az alma UI-ját. :D
Ezeknek a 2mpx-es makro, meg mélység szenzoroknamk sincs semmi értelme, csak hogy elmondhassa a júzer,mennyi kukker van a hátulján. Legyen 1 darab, de az csináljon kurva jó képeket. Ennyi. Nem kell a hókuszpókusz.

(#48435) Aryon87 válasza SkyLine3000 (#48434) üzenetére


Aryon87
félisten

Hasznaltan szerezz egy HTC U11-et. Az boven kielegiti az igenyeket, a hardver is meg sokaig fogja birni, es a kamera is kurvajo. Pixel szint.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48436) SkyLine3000 válasza Aryon87 (#48435) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ezen a 4/64-en túl akarok lépni. Minimum 6/128 kell az időtállóság miatt. Meg frissebb droid. G4-en 5.1-en vagyok. Tudom, őskövület. Már kezdenek appok nem frissülni, mert már nem kompatibilis a teló szoftvere velük.Pl a jófogást már nem is látja a teló. Egyik nap még működött,most már fel se tudom telepíteni. csak egy régebbi verziót apk-ból.
Nem tudom, mire váltok? Lehet semmire. :D Sok telóban, amiket nézek, az a baj, hogy nem tudnak raw-ban menteni. Pedig ha ezt tudnák, már lehet, lenne utód. De azt sem vágom, ha támogatja az X teló a camera2.api-t, akkor miért csak egy külső fotós alkalmazással lehet raw-ban menteni? Miért nem tudja a gyári szoftver?
Sokkal nehezebb váltani, mint gondoltam.

(#48437) Aryon87 válasza SkyLine3000 (#48436) üzenetére


Aryon87
félisten

Hunyj szemet a magas igényeidnek. 2021 van. Egyszerűen nincs más választásod. Vagy nyúzod a G4-et még 2-3 évig. Utána még rosszabb lesz, mert a mai telókat fogod kapni használtan ill az akkori újabbakat. És ugyanott leszel ahol a part szakad, annyi különbséggel hogy addigra lehet a G4 befosik.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48438) SkyLine3000 válasza Aryon87 (#48437) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Honor 20 pro?

(#48439) Aryon87 válasza SkyLine3000 (#48438) üzenetére


Aryon87
félisten

Az is jó választás. De kameralyukas (bal sarokban) :))
3 kamera. Fő kamera, 3x optikai zoomkamera és egy széleslátó. Mindegyik képes a RAW mentésre és az extrákat is tudja mindegyik optikával. Akkuja akár 2 napot is kibír, van gyorstöltés 1-1.5 óra alatt feltölti magát alacsony töltöttségről. Ujjlenyomatolvasó oldalt a bekapcsológombban. Jack nincs, type-c-jack átalakítóval mehet a zene. Rádió nincs. IPS panel ugyanúgy. Stabil rendszer. 8/256 kiszerelés. Pár évig kiszolgál.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48440) #96241664


#96241664
törölt tag

Ha a Pixel képei bejönnek, akkor szerintem szolgáltatótól akár részletre egy A52/A72 (vagy kicsit többért S20 FE, én azt hoztam ki a minap), dobni rá egy GCam-ot, oszt csókolom...

G4-et is azzal használtam már évek óta, auto jpg-ben és raw-ban is sokkal jobb, mint a gyári app. És minden telefonon ugyanazt a szintet hozza kb.

Szerintem sokkal jobban megéri, mint a Xiaomik, vagy az ilyen 70-100k körüli használt, 2+ éves telók.

[ Szerkesztve ]

(#48441) SkyLine3000 válasza #96241664 (#48440) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Samsungot nem veszek. Szolgáltatótól meg pláne nem.

(#48442) Aryon87 válasza SkyLine3000 (#48441) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem se kedvenc a Samsung, de ez az S20FE(Snapdragonos) nagyon jól sikerült. Nálunk is van egy újonc, Honor20Pro-t váltott. Párom szereti.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48443) SkyLine3000 válasza Aryon87 (#48442) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nekem az FE bőven az ingerküszöbömön kívülre esik.
Flottás vagyok. Előfizuban 177e+2év rablánc. Használtban is 120 körül kezdődik.

(#48444) Aryon87 válasza SkyLine3000 (#48443) üzenetére


Aryon87
félisten

:))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48445) jocoka75


jocoka75
tag

Sziasztok!

Szeretnék kérni egy kis segítséget.
A feleségemnek van egy LG G4 telefonja azt vettük észre , hogy nagyon gyorsan lemerül es sokszor lefagy .
Gondolom ez akkumulátor problémára utal
mar volt benne cserélve aksi ,de az is utángyártott volt .
Viszont egyenlőre nem szeretne a feleségem megválni ettől a készüléktől .
Szerintem még mindig elég gyors telefon ez és elegáns is szép kijelző stb stb.
Szerintetek egy aksi csere megoldja a problémát ? Veszek bele egy gyári aksit , nem olyan vészes 5-6e Ft.

Előre is köszönöm a segítséget es a véleményeteket.

(#48446) SkyLine3000 válasza jocoka75 (#48445) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ha kapsz eredeti gyárit 5-6ért, akkor szerintem megéri. Olcsóbban eredeti gyári aksit úgy sem lehet kapni semelyik telóba sem. Kb ezen az árszinten kezdődnek az árak.

[ Szerkesztve ]

(#48447) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Gondoltam rá, hogy ki kéne cserélni az érintőt a nálam is előforduló duplakoppos hiba miatt.
Nem tudom, amit az emagnál lehet kapni, érdemes lenne megpróbálni? Nem nagy összeg, a telefonnak meg már úgyis mindegy. :)
[link]
Ez biztos nem eredeti LG. :) Azok 20-25 körül vannak. Annyit meg már nem érne meg.

[ Szerkesztve ]

(#48448) majdnemkocka válasza SkyLine3000 (#48447) üzenetére


majdnemkocka
tag

A duplakoppos hiba az biztosan az érintőképernyő hibája? Valamiért az volt a benyomásom, hogy azt a gyorsulásmérővel (is) figyeli (és/vagy a dedikált lépésszámláló egységgel), mert a kapacitív érintőpanel csak az érintést tudja regisztrálni, viszont nem hiszem, hogy folyamatosan bekapcsolva és figyelve lenne.

A tiny flurry of human activity against the impeccable backdrop of stars and void.

(#48449) sajby válasza majdnemkocka (#48448) üzenetére


sajby
senior tag

Szerintem tuti.Nekem azért cseréltek anno gariban kijelzőt.

[ Szerkesztve ]

(#48450) SkyLine3000 válasza majdnemkocka (#48448) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Amennyi hsz volt ezzel kapcsolatban, biztos. Soknak volt ilyen hibája. Meg csak az ébresztésnél kell többször próbálkozni, lezárni simán megy mindig elsőre. Mindenkinél ez volt a hibajelenség.
Találtam olyat panelt, ami kerettel együtt van, mert az emagos csak maga az érintőpanel.
#48449 sajby: +1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.