Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48451) SkyLine3000 válasza Aryon87 (#48444) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Na, megvan a G4 utódja. Végül mégiscsak egy HTC U11 lett. :D
Egy vadiúj, null perces! Kéz alól vettem 44ért. Tavaly vették, csak használva nem volt.
Hiánytalan, gyári csomagolás. Tok, kendő, átalakító is, minden megvan hozzá. A telóról még a fólia sincs leszedve, amibe be van gyárilag csomagolva.
Remélem, beválik, mert semmi kedvem cserélgetni.
A G4-re meg lassan megjön az új kijelző kerettel együtt. Lecserélem, aztán mehet a vitrinbe a többi közé. :)

[ Szerkesztve ]

(#48452) SkyLine3000 válasza SkyLine3000 (#48451) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Bocs, kicsit hülyén rakta fel a ph, meg elforgatta a képet...
Még nem néztem. Gondolom, gyárilag fólia nincs a kijelzőn? Tok van, de ha fólia nincs, gyorsan veszek rá, mert anélkül nem akarom használni. :)

[ Szerkesztve ]

(#48453) Aryon87 válasza SkyLine3000 (#48451) üzenetére


Aryon87
félisten

Wah, fájdítsd a szívemet :)) nekem az ezüst színű volt (ezüstös-világoskékes árnyalat)
Jó választás, fotó terén elégedett leszel (meg úgy minden másban is, talán az akku volt a gyenge pontja neki is)
Gcamot javaslok rá rakni, éjszaka megtáltosodik vele a plusz funkciók által.
44k egész jó ár, pláne vadi újan. Gratula.

Ha jól emlékszem nincs gyárilag fólia rá. Üvegfólia is macerás lesz, mivel 2.5D a széleknél, számíts rá hogy ott levegős marad...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48454) SkyLine3000 válasza Aryon87 (#48453) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Az enyém amazing blue.
Mindegy, vmi fóliát azért veszek rá. Minden telómon van. Az aksi meg se a G3-nál, se a 4-nél nem acélos. :) Ezt már megszoktam. ha nagyon az aksi lett volna a fontos, akkor vettem volna egy Poxo X3 Pro-t vagy hasonlót. Bár annak meg a kamerája nem túl jó. Majd mindenhol van kompromisszum.

(#48455) Aryon87 válasza SkyLine3000 (#48454) üzenetére


Aryon87
félisten

G4-től jobb lesz az akksi :) Na meg jóval hamarabb is feltölti magát, QC3.0-ás töltés szabványa van.
Volt nekem egy jó üvegfólia rajta, kerestem Alin, de nem találom már.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48456) SkyLine3000 válasza Aryon87 (#48455) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nem tudom, a G4-ben van-e vmi gyorstöltő funkció, de ugyanazzal a töltő sokkal gyorsabban feltölti a 4-et, mint a G3-at.
Vmi fóliát azért beszerzek rá. Tudom, gorilla glass 5, de nem baj, ga van rajta. Talán a sima fólia (nem üveg) jobb lenne ilyen szempontból. Talán még lehet kapni. Gyerek telójára is kénytelen voltam olyat venni, mert az üvegfóliákat pikkpakk tönkre vágta. :)
Csináltam egy darab kinti fotót délután és hát, elég meggyőző. :)
Biztos totál új (úgy is hirdették), mert a tokon is rajta a fólia, a simtű még rá van ragasztva a papírra, az összes vezeték, minden be van még csomagolva. A kis törlőrongy is be van csomagolva, nincs meggyűrve.
7.1.1 van rajta. Kérdeztem a fórumában, hogy érdemes-e frissíteni? Azt írták, igen, de többen is írták a 9-et, hogy vannak hülyeségei. Ha ez jó lesz, lehet nem is frissítem. Vagy esetleg a 8 milyen? Nem szeretném,ha frissíteném, aztán a fotós részt elqrnák. :)
Gcamból melyik verzió működik rendesen vele? Annyi van, hogy semmi kedvem kísérletezgetni... :DDD

(#48457) Aryon87 válasza SkyLine3000 (#48456) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem még a Nougat idején volt huzamosabb ideig a telefon, akkoriban kezdődött az Oreo előzetes híre hogy majd megkapja a telo. Rá fél évre még kis ideig volt egy másik U11, de az valahogy másképp viselkedett, nem éreztem úgy hogy rendben lenne. Hogy az Oreo rendszer volt-e az oka, azt nem tudom, de hamar eladtam és nem is találtam már olyant amin a 7.0 volt. Tervezek beszerezni egy U11-et amúgy, de kétlem hogy 7.0-val lesz az :))
Este keresek rá Gcamot, ha ráér addig.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48458) SkyLine3000 válasza Aryon87 (#48457) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ha nem muszáj, inkább nem frissítek. A G3-at és a G4-et is azzal használtam, amivel kijött és tökéletesen működnek. Bocs! A G3 4-es droiddal jött ki. Azon 5-ös van. Azzal tökéletes. :)
Igen, valszeg a használt U11-ek (más nagyon úgy sincs) nagy valószínűleg legalább 8-ra lettek frissítve. Hirdetnek párat, látszólag egész fasza állapotban. De annyi, vagy kevesebb pénzekért az enyém legalább új. ;]
Ráér a Gcam, nem sürgős. Csak olyan sok verziója van, hogy fogalmam sincs, melyik való az U11-re, amivel hibátlanul működik. G4-en is mit próbálkoztam, mire találtam használhatót...

(#48459) Aryon87 válasza SkyLine3000 (#48458) üzenetére


Aryon87
félisten

Igaz en 3 evvel ezelott hasznaltam, azota sokminden valtozott a Gcam teren.

G4-re valot be tudod linkelni? Amit en talaltam az ment is a kukaba hamar

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48460) SkyLine3000 válasza Aryon87 (#48459) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Majd utánanézek, honnan szedtem le, mert így hirtelen nem tudom. :) De egyébként nem használom, hanem a gyárit. :D De ha nem találom meg, az apk-t fel tudom tölteni drive-ra. Remélem, még megvan...

(#48461) Aryon87 válasza SkyLine3000 (#48460) üzenetére


Aryon87
félisten

Az is johet :R

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48462) SkyLine3000 válasza Aryon87 (#48461) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Úgy emlékszem, ez működött. Legalábbis 5.1.1-en: [link]

(#48463) Aryon87 válasza SkyLine3000 (#48462) üzenetére


Aryon87
félisten

Sajna nem indul az app :(
Probaltam mas verziokat, de toroltem is oket.
Akkor nem lesz night sight opciom. :))

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48464) #96241664 válasza Aryon87 (#48463) üzenetére


#96241664
törölt tag

Melyik android verzión vagy?

(#48465) SkyLine3000 válasza Aryon87 (#48463) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Úgy emléxem, nálam ez működött. Ezért is tartottam meg ezt. A többit kikukáztam.

(#48466) Aryon87 válasza #96241664 (#48464) üzenetére


Aryon87
félisten

6.0
V20g-opt2-hq, csak kiirja ujrainditasnal, hogy nem megfelelo verzio ehhez (kinabol rendelt valtozat):))
Masikon (original EU) jo verzio van.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48467) #96241664 válasza Aryon87 (#48466) üzenetére


#96241664
törölt tag

Nekem ez volt fent, próbáltad? Azokkal a beállításokkal, amiket ír.

De Night Sight ezen sincs, ahhoz szerintem Oreo kéne. Nougat-ra van esetleg ilyen "manuális NS".

(#48468) SkyLine3000 válasza Aryon87 (#48466) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nekem 5.1.1 van fent. Valszeg ezért nem működhetett nálad. De én is mit keresgéltem, mire találtam egy működőt lolli alá. lehet azért nem használtam végül, mert valami nem úgy működött, ahogy kellett. De annyira nem érdekel, mert ha nagyon fontos a minőség, akkor raw+Lightroom, azzal mindent meg tudok oldani.

(#48469) Aryon87 válasza #96241664 (#48467) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen próbáltam.
Night sight miatt lett volna jó, de ahogy sejtettem, túl öreg hozzá a telefon.

Gárdonynál ezt tudtam összehozni párom S20FE-jével erős holdfény mellett:
[kép]

Párom meg Erdélyben ezt alkotta (tech analfabéta, így olyan amilyen), igaz, ott a körülmények is jobbak voltak.
[kép]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48470) Aryon87


Aryon87
félisten

Srácok, valaki feltette a LineageOS vagy Pixel Experience ROMot? Ha igen, egy könnyű telepítési módszert kérhetnék a szükséges linkekkel, hogy mi kell hozzá? Mert amit olvasgatok, az valahogy kínai nekem. És legalább az egyik telóra feltolnám a rendszert.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48471) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Érdekes ez a duplakopp hiba. Nekem is az utóbbi időben elkezdett szórakozni képernyő felébresztésnél. 3., 4. kopogtatásra ébredt fel soxor, vagy még ennyire sem. Tegnap elővettem a telót. A fentről lefelé suhintással még elég jól feloldotta a kijelzőt. Képernyőzárnál feloldásnál a húzással volt beállítva. Átállítottam semmire. Azóta max 2.ra mindig felébred dupla koppal a kijelző. Soxor elsőre is. De visszatettem a húzza opciót is. Azzal is felébred azóta.
Ez egyébként biztos nem kijelző hiba, mert próbáltam új kijelzővel és azzal is ugyanaz volt, míg nem állítgattam a feloldást.

(#48472) kuyarashi válasza SkyLine3000 (#48471) üzenetére


kuyarashi
őstag

Ilyenkor nem lehet, hogy olyasmi történik, hogy "nagyon lealszik" a szenzor, meg a giroszkóp, és ezért sok idő, mire ezek reagálnak, hogy felhozzák a telót standby-ból?
Ugyanis a G6 szokta nálam azt ritkán csinálni, hogy nem mutatja az időt (AOD) mikor hosszú órák után felfordítom. Szóval ilyenkor érintésre is érzéketlen lehet és idő, mire feláll a rendszer.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#48473) SkyLine3000 válasza kuyarashi (#48472) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Elképzelhető. Nekem is az a gyanúm, hogy ez nem feltétlen hardveres hiba. Főleg így, hogy kipróbáltam egy új kijelzővel. Valaki meg pont azt írta, hogy elküldte ezzel a hibába szervizbe, alaplapot cseréltek és ugyanúgy megmaradt a hiba. Mindenesetre G3-nál hibátlanul működik. Vagy 5 éve. De ahogy néztem, ez a jelenség G2-nél is felbukkant.

(#48474) kuyarashi válasza SkyLine3000 (#48473) üzenetére


kuyarashi
őstag

Utángyártott kijelzővel/érintőpanellel, vagy fóliázott kijelzővel ellátott telefon esetében lehet hamarabb előfordul. Ezek a rétegek össze vannak ragasztva, idővel lehet, hogy enged annyit, ami a duplakoppnál számít, máshol meg nem érzékelhető. Még ezekre tudok gondolni.

Kicsit más.
Azt hol tudom állítani, hogy a telefon figyelje, hogy nézem-e a kijelzőt és ne sötétedjen el a, amíg olvasok? Ezt már a Samsung S2 (vagy az LG G2?) is tudta, ha jól emlékszem. Lehetséges, hogy G6-ból kivették? G4-el például mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#48475) SkyLine3000 válasza kuyarashi (#48474) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Az enyém eredeti, még nem lett cserélve, csak most, amíg kipróbáltam egy újjal. Fóliázott ugyan, de évekig elketyeg hiba nélkül. G3nál sosem volt ilyen. Az is fóliázott. De ugye ébresztésnél soha semmi gond, csak ha alvóba akarja rakni az ember.

G4-en sajnos nincs már ez a funkció. G3-ban volt. 4-ből kivették. De hogy miért? Az rejtély...

(#48476) kuyarashi válasza SkyLine3000 (#48475) üzenetére


kuyarashi
őstag

Köszi, előnyös ezt is tudni. Talán készült rá applikáció. Kérdés, hogy ennek mi a neve a szakmában.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#48477) kuyarashi válasza kuyarashi (#48476) üzenetére


kuyarashi
őstag

Wakey tudja.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#48478) kuyarashi válasza kuyarashi (#48477) üzenetére


kuyarashi
őstag

Természetesen fizetős.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#48479) SkyLine3000 válasza kuyarashi (#48478) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Biztos le lehet máshonnan szedni az apk-t. ;)

(#48480) kuyarashi válasza SkyLine3000 (#48479) üzenetére


kuyarashi
őstag

ILLEGÁLISAN?!?
:)

Politikailag korrekten: "Biztosan létezik hasonló, ingyenes szoftver is."

[ Szerkesztve ]

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#48481) SkyLine3000 válasza kuyarashi (#48480) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Igen, biztos létezik hasonló, vagy majdnem ugyanilyen ingyenes szoftver. :D

(#48482) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Sziasztok!

Sikerült vissza szereznem a majd 2-éve eladott patika g4-esem. :) Nosztalgia telonak. Viszont volt kölcsön adva másnak korabban, és le formázás után nem engedett be a telo. (Pedig anno az én e-mail címem is benne volt) Aki korábban használta nem emlékszik, új e-mail címet csinált. Nemrég kerestük telon hogy gondolkozzon.
Lehet valamit kezdeni a teloval hagyományos módon ami nem "warez" kategória?
Válaszokat előre is köszönöm. :R

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#48483) kuyarashi válasza Gabi 8906 (#48482) üzenetére


kuyarashi
őstag

Factory reset.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#48484) Aryon87 válasza Gabi 8906 (#48482) üzenetére


Aryon87
félisten

Ebbe én is belefutottam. Eladónak hiába írtam, kakukk. YT segítségével csináltam meg. És tök egyszerű a dolog amúgy, de így hogy YT-n is fent van, simán kijátszható még egy zöldfülünek is a téma...

Erről is jut eszembe. A kínából jött telóra rossz régiójú szoftver került fel, feltételezem, hogy emiatt indul újra naponta 1x legalább, majd betöltés után mikor feloldom a telót, ki is írja hogy nem megfelelő régiójú szoftver van rajta. Tudna valaki segíteni abban, hogy miként tudom meg, milyen régiós a teló, hogy a megfelelőt tegyem fel neki? Működik a maga módján egész jól, csak kellemetlen és ha emiatt indulgat újra, az nem épp tesz neki jót.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48485) Gabi 8906 válasza kuyarashi (#48483) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

2-gombos reset megvolt. Az én email címemen felül kéri azét aki korábban használta. :U :(
Még nem jelentkezett az illető hogy eszébe jutott volna a korábbi email címének jelszava. :(

Aryon87:

Köszönöm. Megnézem ott, hátha...

[ Szerkesztve ]

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#48486) kuyarashi válasza Gabi 8906 (#48485) üzenetére


kuyarashi
őstag

Kemény. Ha este tudok rá időt szánni, utánanézek. Nem egyedi probléma, szóval tuti addig megírja valaki a gyógyírt. Írj be Android, meg más topikokba is!

Aryon87
Az újraindulgatás tipikus előjel a G4 halálához. Nem biztos, hogy erről van szó, csak számíts rá!

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#48487) Gabi 8906 válasza kuyarashi (#48486) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Sikerült YT-rol. :)
Melyik a legujabb szoftver rá?

[ Szerkesztve ]

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#48488) Aryon87 válasza kuyarashi (#48486) üzenetére


Aryon87
félisten

Számolok vele, elvégre 99%-ban ez volt a veszte mindegyik modellnek anno.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48489) Aryon87


Aryon87
félisten

Tapasztaltabbaktól kérdeznék. MA tegnapi cikke írja, hogy az LG hamarosan bezárja a BL nyitási lehetőséget, így iparkodni kell a dologgal ha akarjuk.
Na már most. Szeretnék egy remek romot a telefonra, amivel minél frissebb a rendszer, és támogatott is, valamint jól ki tudja használni a 3GB ram gyengeségét a mai igények miatt.
Macerás egy ilyen mókolás és engedjem el, vagy megéri a játék és lesz egy pörgősebb telóm általa? Mert a jelenlegi gyári rendszer eléggé nyekereg, ráadásul a telefon napi 1x random újraindulgat + a kínából rendeltre sajnos nem jó régiós rendszer került, így minden újraindulásnál kiírja ezt (és feltételezem, hogy a random újraindulások emiatt vannak).
Az original G4-el ilyen gond nincs, bár az még nehezebben bírja a dolgokat mint kínai társa (így hívom őket, könnyebb megkülönböztetni :D )

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48490) Mikemend válasza Aryon87 (#48489) üzenetére


Mikemend
senior tag

Bevallom, nem is tudtam, hogy eddig támogatja az LG a bootloader nyitást :Y :U Van erre hivatalos megoldás? :U

[ Szerkesztve ]

(#48491) Mikemend válasza Mikemend (#48490) üzenetére


Mikemend
senior tag

Közben megtaláltam a hivatalos leírást. :)

(#48492) dkovizoli válasza Mikemend (#48490) üzenetére


dkovizoli
addikt

Szerintem minden telefonnak megoldható a bl nyitása. Valamilyen módon. Az LG is ad rá lehetőséget, de már a G5-nél ugrott azonnal a garancia. Pedig vissza is lehetett zárni, de már az elég volt, hogy lekéred a nyitó kulcsot. Azt tudom elképzelni, hogy nem adja ki már a nyitókulcsot sem hivatalosan. De valami megoldás biztosan lesz akkor is.

(#48493) dkovizoli válasza Aryon87 (#48489) üzenetére


dkovizoli
addikt

Biztos lehet olyan romot találni ami más mint a gyári, de, hogy jobb lesz-e hosszútávon, azt nehéz megmondani.

(#48494) Aryon87 válasza dkovizoli (#48493) üzenetére


Aryon87
félisten

Neten amiket talaltam kereso altal, eleg sok rom van hozza.
Droid10 van ra pl a Lineage OS jovoltabol

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48495) SkyLine3000 válasza Aryon87 (#48494) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nekem semmi bajom a stock 5.1-el. Gyors, stabil. De ha nem fele meg, vegyél egy U11-et. :D

(#48496) Aryon87 válasza SkyLine3000 (#48495) üzenetére


Aryon87
félisten

:DDD

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48497) Mikemend válasza dkovizoli (#48492) üzenetére


Mikemend
senior tag

Most lekértem minden LG telefonomhoz a nyitókulcsokat. Egyikre sincs már garancia, szóval már nem gond, ha megvan, és inkább legyen, minthogy beszüntesse az LG, aztán meg hekkelni kelljen.

Nemrég jártam úgy, hogy egy 11 éve nem fejlesztett programhoz szerettem volna licencet venni, de a fejlesztő sem érhető el, pedig jobb alternatívát azóta sem találtam a neten. Úgyhogy jobb, ha megvan a nyitókulcs, még ha nem is használom fel, mielőtt az LG lelövi a telefonsupportját.

(#48498) dkovizoli válasza Mikemend (#48497) üzenetére


dkovizoli
addikt

Igy van.

(#48499) dkovizoli válasza Aryon87 (#48494) üzenetére


dkovizoli
addikt

Csak nem biztos, hogy jobb lesz egy olyan rommal. Én nexus 5-re raktam fel a legutolsó lineage romot, de már messze nem olyan , mint egy utolsó stock rom.

(#48500) Aryon87 válasza dkovizoli (#48499) üzenetére


Aryon87
félisten

Majd ha otthon leszek belinkelem az oldalt amit talaltam ezzel kapcsolatban. Vagy 10 fele rom van ehhez a telefonhoz.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.