Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48301) MittuDomain_ válasza Aryon87 (#48297) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Nekem a lengyel béta 7.0 van rajta, mai napi használom, ágyban netezős telefonnak. :)

Olykor lassú, de a saját fő telefon egy Oneplus 7T, a céges meg egy SE2020, nincs könnyű dolga a G4-nek.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#48302) Aryon87 válasza dkovizoli (#48298) üzenetére


Aryon87
félisten

904-el kezdodik a szamsor a dobozon. Ha jol emlekszem anno 504-el kezdodott, es azt figyeltuk mindig hogy kinek hanyas volt mikor kezdodott a bootloop mizeria. Az elso szam az evjarat, a masik ketto a honapot jelolte.
Akksi kell ennek, a mostani merul mint a titanic.. :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48303) Aryon87 válasza Aryon87 (#48302) üzenetére


Aryon87
félisten

Meg is van. Még Stauffenberg írta meg ezt anno

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48304) Aryon87 válasza MittuDomain_ (#48301) üzenetére


Aryon87
félisten

Azért 3Gb rammal már nem is fürge gyerek. :))

Amúgy a P40Pro mellé rakva eltörpül: [kép] [kép]
Rendszerfrissítő nem is talál újabb verziót. Elszoktam már a rom telepítgatéstől, így jóformán nem is emlékszem már hogy is ment ez itt :)
Majd utánanézek a 7.0-nak. Akkukezelése annál milyen?
Ja és mégvalami. Vajon LG központban lehet kapni még ehhez akksit?
(ne aggódjatok, fel tudom pörgetni a topikot :D)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48305) dkovizoli válasza Aryon87 (#48302) üzenetére


dkovizoli
addikt

Így van ahogy írod. Csak csodálkoztam, hogy még gyártották két éve. Az enyém az 511 volt és 17 januárban érte el a nyavalya és akkor kapott 701-es alaplapot. Ami köszöni jól van azóta is. :) amúgy , mint írtam itt kdz file-ok voltak és talán az LGUP volt, amivel felraktuk. De tuti találsz ahhoz is leírást. Elég sokan szórakoztunk anno a romokkal. Jók voltak a Lions romok is és sezersimsek romok is, stock alapokon.

[ Szerkesztve ]

(#48306) Aryon87 válasza dkovizoli (#48305) üzenetére


Aryon87
félisten

Ja igen az LGUP. Nem jutott eszembe a program neve.
Emlékszem mennyit vacakoltunk, bár a kdz telepítgetések a G5 korszakból maradtak meg. :))
Jó lesz ennek a gyári is amennyit lesz használva :) GMS-t meg még fura is rajta látni, hát még a hozzá kapcsolódó vackokat letiltogatni ;]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48307) SkyLine3000 válasza dkovizoli (#48300) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Igen, ez bolt az egyik ok, h maradtam 5.1-en.
Az enyém egész használható még mindig. Szokásos root, kipucolt rendszer. Semmi csicsa, csak ami kell.
Mivel kihullik a hajam a mai trendektől (noccs, lyuk, kerekítés, elnyújtott kijelző, minden, ami szar és fölösleges), fogalmam sincs, mit kéne venni, ha nyugdíjazom a G4-et.

[ Szerkesztve ]

(#48308) Aryon87 válasza SkyLine3000 (#48307) üzenetére


Aryon87
félisten

Szoktam látni mikor kommentálod az új telefonoknál a dolgokat :D
Pedig valamire kénytelen leszel váltani és lenyelni az említett dolgokat, mert már ez a trend.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48309) SkyLine3000 válasza Aryon87 (#48308) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nem tehetek róla, rühellem, ami manapság folyik. :D Engem sosem érdekelt, mi a trend. Egyenlőre nem téma a váltás. Nem vagyok telefonbzi, aki havonta cserélget és mindig a legújabb kell.

(#48310) Aryon87 válasza SkyLine3000 (#48309) üzenetére


Aryon87
félisten

Hát 2 éve nyúzod talán a G4-et? Azt tudom hogy a G3 az 4 évet simán kibírt nálad, ha jól rémlik.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48311) Aryon87


Aryon87
félisten

Nektek hogy alakul az üzemidő? csak tudjak mihez viszonyítani, hogy mai appokkal hogy bírja, mert a face és messenger energiaéhsége az még mindig nagy.
Bár nálam a kijelzőnek van nagy fogyasztása, 50-55%-ot eszik.
Kb 12 órára lett kb 1.5 óra SoT.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48312) Aryon87


Aryon87
félisten

Hátha tudtok segíteni. Gondolkodom hogy ráküldöm a lengyel 7.0-t, hátha javít az üzemidőn, mert jelenleg gyalázat mit alkot (emlékszem, sosem volt bajnok üzemidőben). Kb 6 órát bír alap használattal és kb 1 óra SoT ami kijön belőle. Akku 2020-as gyártás, nem hiszem hogy az kaki lenne, de tervben van egy másik beszerzése. Valamint darabos a rendszer, nem emlékszem hogy az első telóm így ment volna (sőt tuti fluidabb volt), jelenleg a vele egy évjáratú, 2Gb rammal szerelt P8Lite is gördülékenyebb. Animációkat kikapcsoltam, tizedfokkal jobb.

Kínaival vitázok, az istennek se akarja legalább a fele árát visszafizetni, hogy legalább egy donor G4-et szerezzek az akku és kameramodul miatt (merthogy az is hibás, miért is ne..).

Lényeg, érdemes a v29-re rámenni, vagy felesleges? Na meg zaz összefoglalóban leírtak kissé kuszák, nem mostanság csináltuk a flasheést :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48313) sajby válasza Aryon87 (#48311) üzenetére


sajby
senior tag

2év után nálam max 3óra sot volt,de az nagyon max.
Ezért is adtam el.MEgúntam a melegedést,lemerülést :)

(#48314) GEIL válasza sajby (#48313) üzenetére


GEIL
addikt

:o :R eljárt az idő felette....be kéne látnunk.....jó volt, elég volt....ámen
melegszik, merül mint a titanik, akksi kevés ehhez a kijelzőhöz, már gyengus/laggol az alkalmazások közötti váltás is...közepes játékok is kifektetik.... egyedül a design és a bőr hátlap miatt kellemes még. :R Bootlooposan pihen a fiókban....párom G3-a meg wifi jelet veszti el és kijelző is random csikoz, aztán kikapcsol....az a teló is ment nyugdíjba már.... :K

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#48315) GEIL válasza sajby (#48313) üzenetére


GEIL
addikt

3 éves most a Mate10 pro-m....6-7 óra SOT még átlagosnak mondható most is.....reggel 100%-kal veszem le töltőről....este 22:00 kor kb 15% marad benne így is.
pedig:
- éjjel nappal "wifi, adat, hely" bekapcsolva
- fotó, videó, navigálás
- viber, messenger, kevés facebook.....

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#48316) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Én LG vonalon vagyok jó régóta. Az első a Viewty volt, majd 2013 végén, amikor megjelent, akkor vettem az F6-ot. Asszonynak is volt. Utána vettem az első G3-at. Asszonynak is volt. :) Ezek 2/16-osak voltak. Mind új, szolgáltatónál vásárolt. Aztán lecseréltem a 2/16-ost, egy szintén új 3/32-es Titánra. Majd tavaly év elején vettem a mostani használt G4-et. Ez is dobozos, minden tartozékával, tokokkal, stb. Mivel eléggé utolsó szériás volt, ezeket elvileg már nem érintette a bootloop. Műxik is rendesen a mai napig. Akkor rendeltem Aliról egy Nohon márkájú aksit, mert az eredeti már szart sem ért. Ezzel vagyok azóta. Sosem merül le 1 nap alatt. Azért most már érezhetően kevesebbet bír, de sokáig szinte csak 2 naponta töltöttem. Egyébként mindegyik LG telóm megvan és soha egyiknek sem volt semmi baja! Ráadásul eladni sem nagyon érdemes, mert egy marék szotyinál többet lassan nem adnak értük. :) Úgyh üveges vitrinben vannak a többi telóimmal együtt. :) Én nem érzem a G4-et olyan lassúnak. Gyári 5.1-en vagyok, de elég pörgős. Most szemezek egy Huawei P30 Pro-val a fotózás miatt, de még nem szántam el magam. :)
Az viszont tény, h a mai közepes telók is lekörözik a G4-et sebességben. Az SD808 ma már max átlagos közepesnek felel meg.

(#48317) Aryon87 válasza GEIL (#48314) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen, öreg veterán már ez. Nosztalgiából szereztem be, tekintve hogy anno imádtam. Csak gondoltam munkahelyen jó lesz használni, hogy ne a P40pro menjen tönkre, mert nem épp barátságos munkakörnyezetben van. 2x esett már, 2x a termék is ráesett a kijelzőre amit gyártunk, és nem 2 gramm az, amit eddig a clearplex fólia felfogott, és nemrég megmentettem a biztos töréses eséstől. G4 szerkezetileg feleakkora súlyú, jobban eltűri az eséseket is, meg úgy mindent és ugye nem üvegszendvics...

Skyline: hm, lehet az 5.1 miatt gyorsabb.
GEIL: G3 nálunk is van a fiókban halottan. Kékhalállal szállt el annakidején szervizelést követő 2. héten :)) Minden cserélve volt az alaplapot kivéve, persze hogy az adta meg magát és a gari is lejárt már akkor..

LGUP nem ismeri meg a telefont, unkown-nak nevezi, míg a COM portnál látja :F emlékszem hogy anno is belefutottam ilyenbe, de nem emlékszem a megoldására.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48318) Aryon87 válasza Aryon87 (#48317) üzenetére


Aryon87
félisten

Szerk: már jó az LGUP

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48319) desigo


desigo
senior tag

Megkerestem én is a szekrényben.2016.01 a gyártás dátuma.
Nagyon tetszik az ívelt kijelző.Most egy Huawei P30-at használok.Furcsa első fogásra,hogy kicsit széles.
Gyári adatok visszaállítása majd 15 perc nyomkodás után tűz forró a kamera környéki része.Egy 2016-os és egy 2017-es aksija van.Nagyon tetszik a hátulján a ki/be kapcsoló gomb és a hangerő.Most előtúrom a G6-ost :)

(#48320) SkyLine3000 válasza desigo (#48319) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Én P30 Pro-ban gondolkodtam, de lehet V30 lesz belőle. Annyit nem akartam adni telóért, mint amennyibe kerülne a Huawei. Notit is kell cserélnem és az prioritást élvez pénz téren. A V30 sokkal barátibb árban.
Ha cserélek, a G4 valszeg marad a gyűjteményben.

(#48321) Aryon87 válasza desigo (#48319) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen, tök fura design szempontjából ennyi év után. De szerintem még most is díjat nyerhetne, a legegyedibb volt a maga idejében.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48322) SkyLine3000 válasza Aryon87 (#48321) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nekem is baromira tetszik a G3 és a G3 dizájnja is. Baromi jók és kényelmesek ezek a hátlapi gombok. Sokkal jobbak,mint az oldalsók. És 1000x szebb egy G4 még mindig, mint akármelyik mai szar. Engem a kávák egyáltalán nem zavarnak. Sőt! Kell is egy kicsi.

(#48323) Aryon87 válasza SkyLine3000 (#48322) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem a gesztusvezerles hianyzik, P30Pro es P40Pro altal mar megszoktam. Jo ez a kava dolog, de szinten az emlitett 2 telo altali teljes kijelzo is jobb mar.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48324) SkyLine3000 válasza Aryon87 (#48323) üzenetére


SkyLine3000
addikt

P30Pro milyen? Főleg fotózás terén. A G4 is jó (az olyan témát raw-ban fotózom, ez fontos). Nem akarok minden áron váltani, mert igazából amire kell, arra tökéletesen megteszi a G4 is. Meg már nagyon megszoktam az LG felületét.

(#48325) #96241664 válasza SkyLine3000 (#48324) üzenetére


#96241664
törölt tag

Szerintem raw fotózásra azt csak akkor, ha nem gond, hogy a szokásosnál több melóval jár az RYYB szenzor miatt: [link]

Nem tudom a P30 pro-nál mennyit javítottak ezen az idők folyamán, de még a P40 Pro raw fájlaiból sem annyira egyszerű normális színeket kihozni.

Meg Huaweiék semmi lencsekorrekciót nem szoktak beleégetni a dng-be, vignettálást és elszíneződést neked kell kezelni.

[ Szerkesztve ]

(#48326) andor80 válasza #96241664 (#48325) üzenetére


andor80
senior tag

Semmi baj a raw al P30 pron rawal- Fényévekkel meghaladja a g4 et minőségben minden szinten fotóban és a többiben meg aztán páne.

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#48327) #96241664 válasza andor80 (#48326) üzenetére


#96241664
törölt tag

Csodálkoztam is volna, ha te nem ezt írod. :DDD

Ja, annyira nincs semmi baj a Huawei raw-jával, hogy "előző életemben" még preset-eket is csináltam hozzá, hogy a mobilos Lightroom felhasználók egyáltalán kezelni tudják valahogy a vignettálást és elszíneződést...

Nem azt mondtam, hogy ne lehetne jobb eredményt kihozni belőle, mint a G4-ből, hanem hogy sokkal bonyolultabb normálisan kidolgozni.

(#48328) Aryon87 válasza #96241664 (#48327) üzenetére


Aryon87
félisten

P40Pro esetében már javították a wignetta dolgot, de sztem a P30Pro-nál se volt már ez gond. A Mate10pro esetében volt ez probléma, akkor csináltad a presetet is. Ez már kb 3 éve :))
Ha a G4 nem lenne kameahibás, már egy rahedli tesztképem lenne.. Sebaj, ma megyek átvenni a 2db donort (egybe hirdetik máshol, egy működő és egy halott verzió), remélem sikerül is összetákolni valamit és a kamera is jó lesz ezúttal.. + s kínaitól is kiharcoltam a fél árát visszatérítésre. Remélem utalni is fogja..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48329) #96241664 válasza Aryon87 (#48328) üzenetére


#96241664
törölt tag

Nem csak a Mate 10 idejében volt ez probléma.
[link]

Another typical problem is heavy color vignetting (as present with P30P and I assume P40P). You cannot set colors properly without first devignetting the DNG. And not only BW de-vignetting but primarily Color de-vignetting. It can be done externally e.g. with free Cornerfix app for PC - which does just this one thing. There are others (AFAIK it can be done directly in LR with additional Plug-In) - but I use this one. Once you level neutral color across the frame you can continue with color tweaking.

De a korábbi hozzászólásomban lévő linken és a mobilarénás P40 Pro tesztben lévő dng-ken is lehet látni, hogy ugyanúgy jelen van még mindig.

Ráadásul a P40 Pro-n az egész kép zöldes, viszont a "tint" már alapból +150-re, a lilához van húzva (ha rákeres valaki, láthatja, hogy ezzel is tele van a net).
Úgyhogy abból még emiatt is nehezebb normális színeket kihozni, Bone sem hiába írta úgy a tesztben, hogy a "szokásosnál több munkával" vannak feldolgozva.

Mondom, ez nem azt jelenti, hogy rossz, de aki raw-ban fotóz, az jobb ha tudja vásárlás előtt, hogy Huawei-ekkel ez nem olyan egyszerű történet.

(#48330) Aryon87 válasza #96241664 (#48329) üzenetére


Aryon87
félisten

Megmondom őszintén én nem látom a vignettát a RAW képeken, pedig többet foglalkozom már azzal is. A "tint" részt azt valóban túltolja, így nem is adom rá automatára a kidolgozást, hanem manuálisan állítgatok picit itt-ott, és az eredmény egész jó lesz. Ezerszer jobb RAW képeket dolgozok ki mint anno a M10Pro esetében.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48331) andor80 válasza #96241664 (#48327) üzenetére


andor80
senior tag

Mit csodálkozol bakker .Mindenhol az év kamerás mobilja volt kb Senki nem sírt a tee képzelt hibáid miatt. Nem értem ezt a semmitmondó hszed,hogy keveredik ide a személyem .

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#48332) andor80 válasza Aryon87 (#48330) üzenetére


andor80
senior tag

MErt nincs soha nem is volt.
Sehol egy érdemi tesztben nem volt jelezve én se találkoztam vele soha.
A kolléga aranyos de olyat lát oda ami nincs.
Szemészet vagy monitor kalibrálás segíthet szegény helyzetén.

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#48333) Aryon87 válasza andor80 (#48332) üzenetére


Aryon87
félisten

Mate10Pro-nál jelen volt a vignetta. P30Pro esetében nem emlékszem már, de megvannak a EAW fájlok, majd megnézem őket. A 40-nél már nem tapasztalom ezt, csak a "tint" érték full elállítódását, ha a szoftver automatikájára hagyatkozok Lightroomban.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48334) #96241664 válasza andor80 (#48331) üzenetére


#96241664
törölt tag

Jajj, de imádok márkafanokkal beszélgetni...

Született 9 hsz tök feleslegesen, mert hiába hivatakozok 3 különböző forrásra és támasztom alá a mondandómat tesztképekkel, ti csak tagadjátok a dolgot, hiába van ott a szemeitek előtt.

Ha tényleg nem lenne igazam, akkor egyrészt nem lenne vele tele a net (rá lehet guglizni nyugodtan...), másrészt marha egyszerű lenne megcáfolnotok, mert ott van a teló a kezeitekben. Miért nem töltöttetek még fel érintetlen dng-ket szövegelés helyett?

Nyilván többek között az ő szeme is káprázik, meg P40 Pro-nál is csak én képzelem oda.

Innentől én befejeztem, komolytalan így. Majd a kérdező eldönti kinek hisz, ha érdekli a dolog egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

(#48335) andor80 válasza #96241664 (#48334) üzenetére


andor80
senior tag

NE hergeld már magad Ha érveid elfogynak jön a márkafanozás ..,Igen ez a kép is bizonyítja te képzeled oda ezen a pofátlanúl modosított kétséges eredetű képen.Még exif info sincs.NE menj lejejebb soha nem voltál szakmailag komolyanvehető ezzel az exif nélküli kam képpel se mentél feljebb a ranglistán.Köszönöm ,hogy szerencsére befejezted .Kezdened is felesleges volt a szélmalomharcod vs világot...Írom utoljára: Nincsenek hírek,hogy hibás lenne a huawei p30pro p40 pro széria raw fotoival.Deha még lenne is 2 kattintás szerkeszteni és soha nem látod bakker!Nyugodtan vehető G4 helyett csalódás kizárt ,hogy visszatérjünk a felesleges offból!

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#48336) Aryon87 válasza #96241664 (#48334) üzenetére


Aryon87
félisten

Parancsolj, hirtelen 4 saját RAW kép: [link]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48337) andor80 válasza Aryon87 (#48336) üzenetére


andor80
senior tag

Most lőttem hátha kicsit megnyugszik P30 pro no "vinnyetta" Idő fof lencse piszkos de a lényeg látható illetve NEM látható.. ;] :)) ;]
[link]

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#48338) #96241664 válasza andor80 (#48335) üzenetére


#96241664
törölt tag

:DDD

Csak nem az én szememmel van baj akkor, ha te is látod a problémát azon a "pofátlanul módosított kétes eredetű" képen, amit arról a photographyblog.com cikkből vettem, amire kb ötször hivatkoztam eddig...
De mint mondtam, Mobilaréna tesztben is ugyanilyenek a raw fájlok.

Mindenesetre köszönöm a képeket (bár a tiédet nem tudom megnyitni, mert hozzáférést kér). Megkövetlek benneteket, ezek szerint valóban kijavították azt, ami a megjelenéskor még egyértelműen probléma volt.

Ezeknek a linkelésével kellett volna kezdeni a szemészet javaslása helyett és akkor megspórolhattunk volna 10 felesleges hsz-t.

(#48339) andor80 válasza #96241664 (#48338) üzenetére


andor80
senior tag

De a te szemeddel van a baj mert egy ócska gif van gyártva ami az bizonyítja ,hogy semmit.Egy fake 0 !Kaptál Vignetta nélküli rawokat tőlem is már eléred ne told tovább .Ismerhetsz engem is a Aryon kollégát is ha gond lenne a készülékeinkkel különösen fotó fronton már rég mást használnánk.Megjelenéskor sem volt egyértelmű probléma. Mert nem mindenkinél jelentkezett nálam pl sose.És ez volt a példa elöbb kérdezd a tulajokat mielött leoltasz készülékeket.NEked kellett volan azzal kezdened ,hogy kérdezel és nem márkafanozol főleg,hogy jelenleg is 3 készüléket hazsnálok ebből ebből csak egy huawei...Nincs tökéletes készülék a Huawei sem az ...de nehogy már lebeszélj G4 ről váltó embereket róla bakker ...Egy új p30pro még évekig kiszolgálhat fillérekért.AN öröm boldogság ha megsértettelek bocs legjobbakat fivérem!

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#48340) Aryon87


Aryon87
félisten

Hogy ne csak offoljunk:
Jobb szélső ami Kínából rendeltem (és nagyon úgy fest hogy 99.999% tökéletesen replikázott modell, míg a másik kettő original. Egyik alaplap nélküli, a másik meg működőképes példány, csak az a gond vele, hogy nem tudok belepni a Google fiókommal, mert az előző tulajét kéri a teló... remélem sikerül majd azt helyreállítani. Kamera es akku miatt kellett, 8k árért a 2 együtt megérte. :C

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48341) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Soha nem szoktam használni semmilyen képernyőzárat, de minap beállítottam pin kódosra, mert olyan helyre mentünk, ahol úgy gondoltam, nem árt, ha van. Most törölni akartam a pin kódot, vagyis visszaállni arra, hogy képernyő feloldáskor ne kérjen semmit, de a képernyőzár listában az első 3 nem aktív: Semmi, Húzza, Knock kód. Csak a Feloldási minta, a PIN és a Jelszó közül lehet választani. Hogyan tudom törölni ezt a szart, hogy ne legyen képernyőzár??

[ Szerkesztve ]

(#48342) #96241664 válasza andor80 (#48339) üzenetére


#96241664
törölt tag

Könyörgöm, nézdd már meg azon a linken a képeket, amiből a gif-et csináltam. :U Mitől lenne fake?

"elöbb kérdezd a tulajokat mielött leoltasz készülékeket"

Még írtam is az eredeti hozzászólásban, hogy "nem tudom a P30 pro-nál mennyit javítottak ezen az idők folyamán".
Annyit kellett volna rá válaszolnod, hogy "ennyit: " és belinkelni a képeidet...

A összes raw fájl, amit ezelőtt láttam a P30 és P40 Pro telóktól, vignettás volt. Tesztekben, különböző fórumokon a felhasználók által feltöltött képeken, mindenhol.
Ezek alapján tudtam véleményt formálni, ezekre tudtam hivatkozni, te meg az összes bizonyíték ellenére próbáltál úgy tenni, mintha soha nem is létezett volna ez a probléma.

Aztán nagy nehezen csak hoztatok saját képeket, elismertem, hogy ezek szerint valóban kijavították őket. Legalább nyerni próbálj már meg méltóságteljesen és ne találgass hülyeségeket, hogy kamu képet linkeltem.

[ Szerkesztve ]

(#48343) andor80 válasza #96241664 (#48342) üzenetére


andor80
senior tag

Fejezd már be !Kaptál rawot eredetit nem modosított hulladékot mint a te kamu gifed.
VÉGE fogd fel engedd el .Nem volt igaz amit írtál .Milyen nagy nehezen?NEM a topikban élek mint te ezek szerint....

Vége fogd fel bebuktad ennyi .Ezek után a mi modosítalan nyers képeink után senmkit nem érdekel a gyermeteg paint tudományod :R

NE offold a topikot tovább .Pm ben told ha akarod . Ha neked az összes eddig látott képed "vinnyetás volt" amit látál akkor mosd le a monitorod pornhub maradványát.Képzelődtél .Ha fizetsz 100 üveg érlelt rumot visszarakom az első eredeti szoftvert is és azzal se lesz semmi gond.... ;] Tényleg moderáld magad kérlek. ez a G4 topik elmondtad vinnyetta' mi bizonyítottuk nincs vinnyetta'aki venni aki váltani akar ennek fényében majd dönt.Semmi szükség a kifacsart huawei boszorkányüldözésre.Mint írtam ennek a készüléknek is vannak hibái természetesen csak nem az amit képzeslz egy ideje....

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#48344) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Hiába törlöm a tanúsítványokat is a biztonsági menü alatt a beállításokban, az első három opció ugyanúgy inaktív marad és nem tudom kikapcsolni a képernyőzárat. Valami ötlet? Mert mindjárt földhöz baszom a telót, aztán akkor tuti nem lesz képernyőzár... :W

(#48345) Aryon87 válasza SkyLine3000 (#48344) üzenetére


Aryon87
félisten

jól megcsináltad magadnak. A telót ne vágd földhöz, ahhoz értékes ereklye.
Megnézem mindjárt mit lehet tenni, mert anno én belefutottam ebbe és ki is tudtam jönni belőle ha jól emlékszem (csak közben villámshow van, P40Pro az ablakban, arra koncentrálok :D )

Engem meg az érdekelne, hogy tudnék bejutni a másik G4-be úgy hogy az ne kérné az előző tulaj Google bejelentkezését...

Szerk: Milyen effektes képernyőfeloldás van? Mert ha jól emlékszem annak is van befolyása. Mert asszem nem mindegy neki hogy fény részecskék, szódás, vagy hullahopp stb van

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48346) SkyLine3000 válasza Aryon87 (#48345) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Elég gáz, hogy beállítók egy képernyőzárolást, aztán utána nem lehet törölni. Még a tanúsítványok törlésével sem. Már 1000 videót megnéztem, meg mindenféle leírást és semmi.- Ugyanúgy inaktív az első 3 opció. Nehogymá ezért FR-t kelljen csinálnom, mert akkor tényleg kinyírom ezt a szart...

semmi extra nem volt beállítva. Utoljára konkrétan a Semmi. vagyis nem volt semmilyen zár. Beállítottam a pint, aztán azóta nem tudom törölni a zárat. Már próbáltam feloldómintával és jelszóval is, de ezek beállítása után sem aktív az első 3 opció. A tanúsítványokat már annyiszor töröltem, hogy többször talán már Chuck Norrisnak sem sikerülne...

[ Szerkesztve ]

(#48347) Aryon87 válasza Aryon87 (#48345) üzenetére


Aryon87
félisten

Beállítottam PIN-t, és ki is tudtam kapcsolni. Nekem a húzás van, és a "fény részecske" effekt van beállítva. Így azok is aktívak, amik nálad inaktívak.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48348) SkyLine3000 válasza Aryon87 (#48347) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Igen, ilyen egyszerűnek kellene lennie. De nem. Engem meg kurvára zavar a macera, hogy feloldáskor bohóckodni kell mindig valamivel. G3-nál nem volt ilyen. Simán ki lehetett kapcsolni. itt meg akármit próbálok, semmi... :W
Sokáig nekem is a húzás volt beállítva, aztán nemrég azt is kilőttem és a Semmi lett beállítva.
Érik a földhöz baszás.

[ Szerkesztve ]

(#48349) Aryon87 válasza SkyLine3000 (#48348) üzenetére


Aryon87
félisten

Bármit állítok, ki tudom kapcsolni. Nem értem nálad mi a gond.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48350) SkyLine3000 válasza Aryon87 (#48349) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Én sem értem. De tele a tököm vele. Bármit csinálhatok, akkor sem lesz aktív az első 3 opció.
Biztos ezért a szarért nem csinálok FR-t. Rootolva van és ki van pucolva a rendszer. Akkor bebaszom a fiókba, hogy ne is lássam és előveszem a lányom levetett Xiaomi Mi A1-ét. Vagy az egyik G3-at.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.