Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) hanczurs3 válasza Kasya (#700) üzenetére


hanczurs3
csendes tag

És ebből vajon hányan fogták már egyáltalán a kezükbe... :W vagy még inkább hány ember használja :))

(#702) Tippmix46 válasza -Mosquito- (#698) üzenetére


Tippmix46
senior tag

Akinek van ingere egy bő év alatt a telefonján 100 ezret bukni, az nyugodtan vegye meg az LG3, Note3 és társait...nekem ez túl nagy bukta...ezt akartam kifejezni. Alig 1 éves mobilok is vannak nagyon szép állapotban...szerencsére mindig vannak olyanok, akik eladják és újat vesznek.... :R

(#703) jozso1989 válasza Kasya (#700) üzenetére


jozso1989
őstag

Ha egyszer lagol és akad... hogyan tudod máshogy leírni? "lassú" Bővítettem a keresőt.

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#704) Kasya válasza jozso1989 (#703) üzenetére


Kasya
nagyúr

Latom a lenyeg nem jott at :) Nem tagadom, hogy nem akad, vagy nem lassul, csak kicsit zavaro, hogy "masrol se" lehet olvasni. Tudom, keves meg a tulaj...

(#705) HUTCHDB válasza hanczurs3 (#701) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

értem én, de amikor én is leírtam először, hogy mi a helyzet, én voltam a mumus.
aztán jöttek többen, akik visszaküldték, aztán most már ott tartunk, hogy a "mindennapi felhasználók" is elismerik, hogy akad.
1-2 nap, már rootolni, romolni szeretnének a tulajok, bízván abban, hogy jobb lesz a készülék.
azt is leírtam, hogy nagyon sok mindenben jobb az elődnél, ehhez kétség nem fér.
én viszont használni is szeretném, napi 25-30 hívás, 8-10 sms, sok böngészés, navigálás, fényképezés, stb.
(van 2 alkalmazás, amit szinte óránként használok, azok brutálisan laggolnak....)

emiatt szeretném, ha feloldom a képernyőzárat, akkor is boldog legyek...
nap mint nap ott van velem, kb. 20 cm-es közelségben éljük közösen életünket, így nekem fontos az működés is.
akinek nem, azoknak....
szóval a hétvégén agyalok, hogy visszamondjam-e vagy sem a rendelést.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#706) icecave válasza Pepeninho (#692) üzenetére


icecave
nagyúr

(#707) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Voltam egy helyi Telekom üzletben és mutattak nekem egy fehér G3-at, amelyet sajnos bekapcsolni nem lehetett (ahhoz T pontot ajánlott a csajszi). Kívülről viszont nagyon tetszik, igaz csak fehére láttam, de azt kell mondjam lenyűgözött. A mérete sem érdekelne, csak ugye a szoftver... HUTCHDB-nek meg a többieknek is simán elhiszem hogy mennyire akad, ezért le is mondtam róla. Olvasva nagyon sok véleményt, most már azt sem hiszem hogy csak az ilyen sebességmániásokat zavarna mint én.

(#708) Kasya


Kasya
nagyúr

Jelenleg mely uzletekben lehet megtekinteni?

(#709) saintex72 válasza jozso1989 (#703) üzenetére


saintex72
aktív tag

Tudod nagyon jól, hogy mennyire szerettem az m7-et az nem akad lagg mentes volt, legalábbis az én szememben. Ok az lg szar csak a htc a jó. Ugyanazokat a programokat használom a htc akku. kímélő módon egy éjszaka alatt 86 százalékra merült. Ez minden ügyeskedés nélkül marad 100-on. Ez nálam fontosabb.

(#710) jozso1989 válasza Kasya (#704) üzenetére


jozso1989
őstag

Nyilván fognak ezen javítani (bár a hardver sem a legerősebb ehhez a kijelzőhöz). Ettől a dologtól eltekintve gyönyörű a telefon, nekem nagyon tetszik a formaterve, és k*va jó az új LG UI.

(#709) saintex72: Nálam csak 4%-ot merül. :P

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#711) saintex72 válasza jozso1989 (#710) üzenetére


saintex72
aktív tag

Ebben biztos voltam.

(#712) dave182 válasza -FreaK- (#707) üzenetére


dave182
senior tag

Igen akad a telefon, és szerintem az itt jelenlevő tulajok legalább felét ez nem zavarja annyira, hogy ezért lemondjon róla, köztük engem sem, de a konkurens gyártók készülékei sem hibátlanok, a Sonynak, a Samsungnak és a Htc-nek is megvannak a maga hibái amik ugyanúgy nem csekélyek, és vannak olyan tulajdonságaik amik tagadhatatlanul jobbak, mindenki eldönti, hogy melyik gyártó hibáit nyeli le avagy nem, de tökéletes telefont sajnos nem fogunk találni. Ennek a telefonnak tagadhatatlanul az eggyik legvonzóbb tulajdonsága most a T-nél az akciós ár... Ennyi pénzért szerintem nagyon megéri, főleg, hogy a szoftveren valószínűleg még a gyártó is sokat fog csiszolni. Akinek pedig ez nem felel meg az nyugodtan körülnézhet a többi gyártó háza táján és választhat onnan csúcskészüléket.

Az biztos, hogy a One-hoz képest az akku is és a kamera is nagyon nagy előrelépés, mondom azt úgy, hogy qzt állandóan romoltam a legjobb akkuidő miatt, ez pedig még egy nem túl jól sikerült gyári rendszer!

[ Szerkesztve ]

(#713) dimrus2


dimrus2
tag

Nos
Nekem tényleg van G3! július 7.-e óta. Ellentétben a sok fanyalgó G3 tulajdonossal (?) szemben, gyors, nem akadozik, a menü is, és a képernyő váltások is gördülékenyek. Igaz én a Next Launchert használom,
ami teljesen akadás mentesen teszi a dolgát. Navigációra az iGO-t használom (jogtiszta), gyors, szinte pillanatok alatt 7-8 holdat használ. Fotók nézegetésére Quick pic progit használom, amivel csúcs sebességgel pörgethetők a képek. File másolás sebessége sem kifogásolható, tökéletesen dolgozik a Total commander, de a saját file kezelő sem lassú. Wifi, bluetooth tökéletes. Internethez a Chrome is és a Dolphin Browser is gyors, jól használható. Képernyő felélesztésnél sem tapasztaltam különösebb problémát. A névjegyzékben, hívásinfóban akadás mentesen görgetek.
Összességében nekem nagyon megtetszett, megszerettem a G3-at.
Már attól féltem a sok negatív hozzászólást olvasva, hagy az én készülékem külön fontos embernek készült, és majd jönnek érte :) , de a haverom is vett egyet ugyan ott , de neki sincs problémája a cuccal.

Elnézést ha hosszú voltam, de gondoltam belefér talán a topicba, hogy leírjam mint felhasználó a tapasztalataimat.
Ja rootoltam, volt factory reset, bár szerintem ez nem befolyásolhatja a történetet.

Béke mindenkinek, és boldog használatot kinek-kinek a saját mobiljához !

LG G4 Titan/Arany QC, LG G3, LG 4xHD, Motorola Defy, Nokia több típus éveken át.

(#714) blueMerle válasza dimrus2 (#713) üzenetére


blueMerle
veterán

Jogtiszta iGo Androidra? És az hogy? :F

(#715) twinkiecz válasza dave182 (#712) üzenetére


twinkiecz
tag

Ez teljes mértékben így van én is G3 tulaj szeretnék lenni a közeljövőben előző kiszemeltem a Z2 volt rendszeresen olvasom azt a fórumot is és ami ott van hiba meg szerviz probléma az Nekem! durva inkább akadjon egy kicsi mit azok a hibák. (+ az én igényeimet jobban kielégítené a G3)

linktr.ee/twinkiecz

(#716) dimrus2 válasza blueMerle (#714) üzenetére


dimrus2
tag

iGO Primo izraeli verziója megjelent a Google Play áruházban, magyar nyelvcsomaggal.

[ Szerkesztve ]

LG G4 Titan/Arany QC, LG G3, LG 4xHD, Motorola Defy, Nokia több típus éveken át.

(#717) ferrari1 válasza blueMerle (#714) üzenetére


ferrari1
őstag

Izraelben vagy törökországban él bizonyára.

[ Szerkesztve ]

(#718) jozso1989 válasza ferrari1 (#717) üzenetére


jozso1989
őstag

te sem tudod, mit jelent az, hogy szarkazmus... :DDDDD

(#711) saintex72: Mit csináljak, ha egyszer így van? :D 10-kor leszedem töltőről és reggel megnézem neked mennyit esik a %. :P

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#719) ferrari1 válasza jozso1989 (#718) üzenetére


ferrari1
őstag

Neeeeem! :B

[ Szerkesztve ]

(#720) szpajk


szpajk
tag

Örülök, hogy mindenki kellőképpen meg van elégedve a G3-al és mindenki csak is a saját tapasztalatait ossza meg velünk, nem pedig csak a rosszindulat beszél belőle. Örülök, hogy ez a szakmai topik arról szól, hogy a felhasználók leírják véleményüket, a már meglévő készülékükről, nem pedig csak mások negatív hozzászólásaikból táplálkoznak.
A még vaciláló, dönteni képtelen leendő tulajoknak csak annyit, hogy ne vegyetek G3-at, ha már most, a vásárlás előtt csak azzal foglalkoztok, hogy mi nem teljesen tökéletes, akkor sosem fogjátok igazán szeretni ezt a készüléket. Tökéletes, na az nincs, de ha az kell, akkor várjatok még, hátha a snapdragon805-ös verzió az lesz, vagy az i6, vagy a ......, és ha nem? Akkor mit fogtok venni? Vagy majd akkor, az épp csúcsnak gondolt készülék fórumában is fikázódtok majd, hogy ezzel meg ez meg ez a gond? Ilyen hozzáállással sosem lesz új telefonotok, de nem is gond, majd akkor vesztek egy teljesen kiforrot használt G3-at, olcsón.
Aki meg amúgy sem venne ilyen telót, az keresse meg a hőn áhított készüléke fórumát és oda irogasson. Köszönjük mi G3 tulajok az eddigi szakmai hozzászólásaitokat, de most már szeretnénk, ha ez a topik egymás segítéséről és tapasztalat megosztásról szólna.

spike

(#721) dimrus2 válasza ferrari1 (#717) üzenetére


dimrus2
tag

Amúgy most éppen törökországban is

LG G4 Titan/Arany QC, LG G3, LG 4xHD, Motorola Defy, Nokia több típus éveken át.

(#722) dave182 válasza twinkiecz (#715) üzenetére


dave182
senior tag

Nekem is a Z2 lett volna a befutó, de nagyon drága és nagyon sok rosszat olvastam az összeszerelésről és a valódi vízállóságról... Viszont az akkut irigyelem belőle..

(#723) dave182 válasza szpajk (#720) üzenetére


dave182
senior tag

:R :C

(#724) techergo


techergo
csendes tag

Ma végre megnyomkodtam a G3-at a MM-ban és nekem tetszett.A mai csúcsmobilok közül kinézetre nekem ez tetszik a legjobban.A gold változatott próbáltam ki, és nagyon szép a cucc.Van bőven minőség érzete, összerakták rendesen. A hátlap hiába műanyag, szerintem teljesen rendben van, kicsit fémes hatást kelt, nem csúszik a kézben.Szóval kívülről nagyon tuti.A kijelzőt nem hiába dicsérték, nagyon szép.A színek rendben vannak, a fényerő kb. mint a G2-ben.Mindenki fikázza a telefont mert laggol, és valóban jelen van a menüben, máshol én nem vettem észre.DE, engem személy szerint nem zavart, mert nem több másodperces fagyások voltak, hanem pár microsecces, ami nem méltó tényleg egy top telóhoz, de akinek ez nem kóser, az nem veszi meg és ennyi.A laggolásról írták mások hogy szerintük az Lg felülete miatt ilyen, és szerintem is ez áll a háttérben.QHD-s felbontással már egy ideje lehet kapni táblagépeket gyengébb hardverrel, és ott nincs ez a fajta probléma. Ha az LG mérnökei veszik a fáradtságot ez egy megfelelő szoftverrel nem lesz gond.Plusz az android nagyon sok telefonon sokszor meggajdul függetlenül attól hogy 200.000-es telefon vagy csak 30.000 forintos. Minden új telefonnak vannak hibái, amiket ma mindenki felnagyít, és csak arra térnek ki, a pozitív dolgok nem kerülnek előtérbe.A fényképező szerintem nagyon tuti. Volt Lg G Pro 2-m ami telefonos mezőnyben majdnem hogy tökéletes képeket készített,és szerintem ugyan az a kamera van a G3-ban is, csak ez megvan spékelve egy kis lézerrel. Összességében nekem nagyon tetszett a telefon és tuti hogy meg is fogom venni, csak végre lehessen a Vodánál hozzájutni

(#725) Pistakiss válasza szpajk (#720) üzenetére


Pistakiss
őstag

+1
:C :C

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#726) krisztyann


krisztyann
tag

Nekem 8.a óta van meg a telefon,16 gigás verzió.Nagy megelégedéssel használom.Igaz van pár lagg a menü lapozásakor, de kit érdekel?Sírtok itt, hogy gyenge a hardver.Érdekes módon Nova-val, illetve más launcherrel vaj sima a rendszer.Akkor mégis elég a hardver vagy, hogy van ez?Egyből ébred,képernyő elforgatás teljesen smooth.Nem hiszem, hogy egy lapozásnak nagyobb hardverigénye lenne mint egy elforgatásnak.Kedd óta kétszer töltöttem átlag felhasználás mellett ( folyamatos net,viber,face stb.).Előtte sokáig amoledes telefonjaim voltak(Galaxy S,S3), de mégsem érzem a kijelzőt fakónak.Az egész topik a fikázásról szól, és rendszerint azok írnak akiknek nincs is G3.Arról, hogy van pár user aki mindenben csak a hibát keresi nem a telefon tehet.(Lásd S3-nál is voltak, vannak olyanok akik a budiban sötétben ülve keresik a kijelző ragasztási hibáit.)Lehet itt mondani, hogy HTC így vagy úgy.Akkor azt kell venni és nem itt a nyálat verni.

Ui.:Szerintem maga a készülék gyönyörű, a kijelző pompáns,Végre egy gyártó aki szép designt tud kialakítani és nem csak egy sebtapaszt ragasztani egy S4 hátlapjára.Aki együtt tud élni 1-2 laggal amíg ki nem javítják, vagy míg fel nem tesz egy másik launchert nagyon jó választás.
Nincs szándékomban senkit megbántani, de egyszerűen nem bírom tovább olvasni a folyamatos szidást.

(#727) gdavid007


gdavid007
tag

Sziasztok! Minden modell független vagy, ha valami szolgáltatótól veszem, akkor függő lesz?

"Ha azt hiszed a kaland veszélyes, próbáld ki a megszokást. Az halálos"

(#728) krisztyann válasza gdavid007 (#727) üzenetére


krisztyann
tag

A szolgáltatós telefonok függőek.Én az edigital-tól vettem, ez független, gyári garis.

(#729) ferrari1 válasza krisztyann (#726) üzenetére


ferrari1
őstag

Nem csak a fikázásról szól, hanem van aki le is írja és elismeri a hibákat is. Igen, a készülék gyönyörű, ezt semki sem vitatja. Másik launcher megoldhatja a probélma egy részét, de csak egy részét. Ha jobban megnézi valaki minden akadozva nyílik meg akkor is, ha ezt nem ismeri be a gazdája. Az is igaz, hogy ezek csak rettentő rövid ideig tartanak. Üzenetek, email... sőt még a redőny lehúzása is a készülék felélesztése után. Mondom ezt úgy, hogy láttam már élőben G3-at, sőt kettő darabot el is fogyasztottam belőle. Ráadásul másik 4-et ki is próbáltam, tehát összességében 6 volt a kezemben. Mindegyik ugyanúgy viselkedett. Itt van most mellettem kettő G2 és egy SGS4. Mindegyik simábban működik mint a G3. Sajnos ez az igazság.

[ Szerkesztve ]

(#730) DonLaca@ válasza Luser2000 (#685) üzenetére


DonLaca@
senior tag

LG Flash Tools 2014 programba betallózod megfelelő kdz filet. Download módba kapcsolt telefonnal kell telepíteni. Én már lecseréltem a t-s romot. Rootolni a towelroot programmal tudod. Letöltöd a telefonra az apk-t, elindítod és kész. Újra indítani sem kell.

(#731) dave182 válasza ferrari1 (#729) üzenetére


dave182
senior tag

Azért a fikázás sajnos már túl sok ebben a fórumban ez tagadhatatlan.

(#732) Pistakiss válasza ferrari1 (#729) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Azért ne írd le azokat, akik tényleg rendesen használják és meg vannak elégedve a telefonjaikkal. Nem biztos, hogy mindenkit érdekelnek azok a "lagok, akadások", amik itt egyeseknél kiverik a biztosítékot. Úgy adjátok ezt a hibát elő, mintha ez a készülék normális használatát lehetetlenítené el

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#733) Luser2000 válasza DonLaca@ (#730) üzenetére


Luser2000
addikt

Köszi.

A root nem feltétele a rom cserének ugye?
Az eredetit ssimán vissza is tudom tenni?
Mit tettél fel? Milyen változás van?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#734) krisztyann válasza ferrari1 (#729) üzenetére


krisztyann
tag

Art-ot bekapcsoltad?Most felélesztettem, lehúztam a status bart, megnyitottam az üzeneteket, emaileket,beállításokat mindegyik simán megnyílt.Lehet az én szememmel van baj de nem láttam akadást.Én is elismerem, hogy vannak hibák,de azt is szem előtt kell tartani, hogy most jelent meg.

(#735) Kasya


Kasya
nagyúr

(#736) saintex72 válasza krisztyann (#734) üzenetére


saintex72
aktív tag

Bekapcsoltam én is az előző telefonon, nekem is villámgyorsnak tűnt minden. Azért nem kapcsoltam még be ezen mert lezárt kijelzőnél bluetoothon akadozott a zene. Nem tudom, hogy ezzel függ e össze. Esetleg ki tudnád próbálni v. valaki aki ARTot használ ?

(#737) krisztyann válasza saintex72 (#736) üzenetére


krisztyann
tag

Sajnos nincs bluetooth-os fülesem. :(

(#738) zack válasza Tippmix46 (#697) üzenetére


zack
nagyúr

Inkább úgy érdemes, ér e +55k-val többet a G3, mint egy új G2. Szerintem nem. A különbség max 25k környéke reálisan.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#739) #84221696 válasza zack (#738) üzenetére


#84221696
törölt tag

G2-t tapiztam, G3-at még nem. De szerintem minden generációt nem érdemes megvenni. Szerintem 2 generációként érdemes váltani. Persze, ez mindenkinek a saját döntése.

(#740) dave182 válasza Kasya (#735) üzenetére


dave182
senior tag

:C

(#741) MrPetya19 válasza techergo (#724) üzenetére


MrPetya19
addikt

Melyikben?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#742) k5.20 válasza Kasya (#735) üzenetére


k5.20
senior tag

Laggol a youtube... :DD (NFC-s párosításnál)

(#743) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Beárazta és a webshopban van a teló a vodánál is...red 50e+24*5000(v 1+24*8000),go+ 119e,go 125e...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#744) DonLaca@ válasza Luser2000 (#733) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Nem feltétele: Rootolt telefonra nem szabad OTA frissítést tenni mert állítólag tégla lesz. Én az europe common 16G tettem fel.
Változás az van hogy sokkal gyorsabban lemerült a készülék. 5 óra helyett 3 óra képernyő használatot bírt. Gyári appokat még nem tiltottam le. Majd holnap nekilátok kitakarítani a romot.

(#745) -Mosquito- válasza Tippmix46 (#702) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Na akkor eljutottunk a garis/használt G2-höz. Hajrá. :)

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#746) sixpak válasza Kasya (#700) üzenetére


sixpak
nagyúr

Na jó, de a nagy részük G2 tulaj....mit mondanának mást, hogy szar a mostani telefonom és gyorsan veszek egy G3-at?
Nem, inkább azt, hogy "hát, nem éri meg a csere, jó lesz nekem még a G2, minek ekkora felbontás?" és hasonlók.
Olyat is olvastam már itt, hogy valaki az egekig magasztalja az elődöt, holott a saját topikjában csak a sírás megy, hogy ez nem jó, meg az nem jó....vicc.
Ezzel együtt még mindig azt mondom, hogy ha választani kéne, akkor nálam egy G Pro 2 lenne a befutó, főleg a mérete miatt.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#747) Luser2000 válasza DonLaca@ (#744) üzenetére


Luser2000
addikt

En itt nézegetem:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2791761

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#748) jozso1989 válasza saintex72 (#711) üzenetére


jozso1989
őstag

10 óra 21 perc üzemidő és 95%-on az akksi. :P

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#749) #84221696 válasza jozso1989 (#748) üzenetére


#84221696
törölt tag

Jó sz@r! :DDD
Nekem egy okostelefon sem bírt egy napnál többet! Grat LG. :)

(#750) sanman


sanman
csendes tag

Sziasztok!
Egy hete váltottam S4-ről G3-ra és nagon tetszik. A lag-ot nem tapasztalok a menüben(vagy lassú vagyok :) ) ART runtime-mal és 4*4 ikon az appdrawer-ben beállítások mellett. A kijelző nagyon jó és nem fakó, inkább a Samsung túl harsány és ennek ellenére is sokkal jobban látható napfényél a képe, eddig nem tudtam autóban napszemüvegben navigálni, illetve kezelni rendesen a telefonomat, de a G3 teljesen jól használható így is. A kamera is sokkal jobb és röptiben, rossz fényviszonyok között is nagy eséllyel készít éles képeket. A külső kinézet és a felhasználói felület és annak effektjei is nagyon tetszenek, az extra feature-ök űberelik az S4-et (double knock, lebegő tárcsázó, felugró hívás és sms ablak ...)
Terheléskor eléggé melegszik, de ezzel együtt lehet élni, és a fényerő korlátozása sem zavaró.
Ami nem tetszik, hogy ha átváltok egy másik programba, akkor szinte azonnal kirugdossa az előzőt a memóriából(pl dolphin browser, maps) és visszaváltáskor várni kell az újratöltésre - gondolom a 32-es verzióban ez nem jelentkezne, megírhatná ha valakinek van tapasztalata.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.