Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) zack válasza Sabath1 (#500) üzenetére


zack
nagyúr

A reményhal meg utoljára....A tóban. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#502) Luser2000 válasza gery2123 (#499) üzenetére


Luser2000
addikt

Szerintem meg tényleg totál értelmetlen.
Annyi tényező befolyásolja a készülék energiafelhasználását, hogy hiába írom meg a "szokásaimat", az önmagában nem mond semmit, nem érdemes még csak viszonyítani sem hozzá.

Pl. ha én egy bázisállomás / antenna közelében gey mondjuk 4. emeleti irodában az ablak mellett ülök, te meg mondjuk egy zöldmezős ipari parkban egy csarnokban, akkor már pusztán ez a tény rengeteget befolyásol.
És akkor még arról nem is beszéltünk, hogy pontosan milyen programjaim vannak a készüléken, amiket egy bekapcsolás / újraindítás után lekezdtem használni.
Vagy vannak-e élesítve push értesítéssel dolgozó fiókjaim (pl. exchange, google, waze).
Vagy (amit már írtam), hogy éppen milyen fényerővel világít a kijelző (mondjuk árnyékos irodában töltöm a készenlét nagy részét, vagy egy áruszállító kisteherautó szélvédőjén lóg fél napot.
Vagy mozog-e a készülék, vagy szinte egy helyben van (cellaváltások). És az adott cellában milyen csatornát használ. Stb.

Ezek miatt mondom azt, hogy ezek a siralmas / fantasztikus aksi statisztikák CSAK és kizárólag ugyan annak a felhasználónak a különböző pillanatban / napokon mutatott eredményeinek az összehasonlítására lehetnek jók (de ott is némi fenntartással).

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#503) gery2123 válasza Luser2000 (#502) üzenetére


gery2123
őstag

Oké nem kell ennyire elrugaszkodni a dolgoktól. Ha nem hát nem. Tudom hogy milyen sok minden tudja az akku használatot befolyásolni, de akkor is azt gondolom, hogy egy közelítő értéket lehet belőle következtetni. Plusz mínusz xy perc óra. Na de tényleg mindegy. ☺

-- PSN_ID: GerY2123

(#504) dave182


dave182
senior tag

Most olvasom, hogy a g3 egész jól bírja a vizet... Linkelném a cikket de félek, hogy leharapják a fejem... :DD

(#505) judas13 válasza aelod (#405) üzenetére


judas13
addikt

Ez a lényeg egyetértek!

-----------------------

lcee79 A jövőbeli teló vásárlásomnál alap lesz a kijelző tepsimentes 5 coll (max 4.7 mint a mostani P6-nál) alatti mérete. És csak ezután következhet minden más.De egy csúcskészülék bármelyik is, azért ne laggoljon már nekem én kérek elnézést.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#506) #84221696 válasza dave182 (#504) üzenetére


#84221696
törölt tag

Valaki megúsztatta? :DDD

(#507) ruzsass válasza dave182 (#504) üzenetére


ruzsass
tag

Azért én szívesen elolvasnám a cikket.

(#508) dave182 válasza ruzsass (#507) üzenetére


dave182
senior tag

(#509) manokaki


manokaki
őstag

Nekem tökre tetszik , hogy laggol, igy valahogy még közelebb áll a szivemhez, nem annyira gépies :D

Attila

[ Szerkesztve ]

(#510) ForRedGlory válasza lcee79 (#498) üzenetére


ForRedGlory
félisten

""Nincs szükségem 1440p-re. :)""

Hát ja, ha belegondolok, hogy a 27"-os monitorom bír ilyen felbontással, akkor osztom a véleményt. Az égvilágon semmi értelme az epéniszt leszámítva ennek a felbontásnak. Már a monitoromon is soknak tűnik, nemhogy egy töredék nagyságú panelen :DDD

(#511) FókuszPók


FókuszPók
tag

mikor fog beállni a végleges akku kapacitás? hány töltés után? kell mélyen lemeríteni?

Lakatos Gedeon Gusztáv Három - 16LibaMáj - Westel - Sárgaréz

(#512) zack válasza ForRedGlory (#510) üzenetére


zack
nagyúr

Ezért adtam el én is a DELL-t. Nem tudtam és nem is akartam fél évente mindig a legújabb CF ill. SLI rendszerre költeni. Grafikai munkához elengedhetetlen, aztán itt be is fejeződik az, hogy kinek ajánlható.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#513) judas13


judas13
addikt

Bog a tesztben egy alkalmazásról...."ha esik az eső akkor vigyünk magunkkal esernyőt,biztos ez is hasznos lehet valakinek...szakadtam :R

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#514) Maranello74 válasza manokaki (#437) üzenetére


Maranello74
aktív tag

És most jobb?

(#515) Kasya válasza dave182 (#508) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nekem vannak kételyeim, de mindegy:)
Amúgy a cikkben 1.5 wattos a hangszóró. Emlékeim szezont az kevesebb. ..

(#516) Bossi válasza Kasya (#515) üzenetére


Bossi
őstag

Igazad van, 1 wattos a hangszóró.

(#517) FókuszPók válasza Bossi (#516) üzenetére


FókuszPók
tag

állítólag van boost funkciója, de eddig még nem leltem rá.

Lakatos Gedeon Gusztáv Három - 16LibaMáj - Westel - Sárgaréz

(#518) ithomas válasza FókuszPók (#517) üzenetére


ithomas
őstag

Ja...az aktiválja a gyomorrengető mélynyomót :)
Amúgy Shure SE215 fülessel + JetAudioval eszméletlen szépen szól ez a telefon.
(A gyári fülesről nincs tapasztalatom..ki se bontottam)

Real eyes realize real lies!

(#519) tothl


tothl
addikt

Kétlábdob -emulátor nincs véletlenül rá ? :D

(#520) atike


atike
nagyúr

Ez nem kamu? :U

(#521) saintex72 válasza atike (#520) üzenetére


saintex72
aktív tag

Ha jól emlékszem ez a srác csinálta ugyanezt a tesztet HTC M8-al is. Mindenesetre kicsit nyugodtabban veszem elő gyenge záporban. Búvárkodni azért nem vinném.

De jó, hogy lassan mindenki leírta már, miért nem vesz ilyen telefont (nem a saját lelkük megnyugtatása véget, hanem mert mindenki kíváncsi volt rá természetesen( persze a lagg miatt szomorúak egyből megveszik majd, ha jön egy frissítés ami megoldja, ebben teljesen biztos vagyok 😄)) és kezd normálissá válni a topic.

(#522) DJ. Ru$y válasza atike (#520) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez így ebben a formában DURVA.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#523) zack válasza atike (#520) üzenetére


zack
nagyúr

Nem kamu, de ami a jacknél illetve töltő bemenetnél bejut, az lehet majd 2 nap múlva nyírja ki, vagy 1 hét múlva. Lehet a következő töltésnél pl elfüstöl a töltősor. Vagy bármi más egyéb.
Nehogy utána csináljátok.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#524) dimrus2 válasza poster (#439) üzenetére


dimrus2
tag

+1 :) :C

LG G4 Titan/Arany QC, LG G3, LG 4xHD, Motorola Defy, Nokia több típus éveken át.

(#525) atike válasza zack (#523) üzenetére


atike
nagyúr

:DDD

Bár lenne egy G3-am, amivel utána csinálhatnám... :)

Persze nincs az a pénz hogy ilyen baromságot teszteljek a saját pénzemen vett telefonomon.... :U

(#526) Skorpio.59


Skorpio.59
aktív tag

Ha tetszik,ha nem , tudomásul kell vegyük ,hogy a legtöbb gyártó már nem veszi a fáradságot a készülékek tesztelésére. Sem pénz sem idő nincs a komolyabb tesztek lefuttatására. Majd megteszi helyettük a 'júzer' és abból lehet ingyen profitálni. Nagy a verseny ,mire kijön egy újabb telefon máris 'elavult' mert a másik már egy nagyobb kunsztot tud. Mire jó ez? Pont arra, amit az elején írtam.Nem csak a telefonoknál van ez így sajnos. Aki pedig megpróbál minőséget lerakni az asztalra,az sajnos veszteséget termel /Htc/ lehet választani kinek mi kell. Valakinek a jól bevált minőség és folytonosság elég...van aki pedig a'kunsztokat' szereti.....

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#527) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

A telekomnal ismet feltoltottek a keszleteket, kaphato most mar feketeben is.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#528) #84221696 válasza HUTCHDB (#527) üzenetére


#84221696
törölt tag

Sajnos ez a szállítmány még nem nekem hozta a telefonokat. :(

(#529) icecave válasza HUTCHDB (#527) üzenetére


icecave
nagyúr

Én is kaptam róla e-mailt, de közben úgy döntöttem,hogy "méretet csökkentek" Z1Compact személyében, ami hardverileg ugyanaz, mint a G2. Ha nagyon nem jönne be, akkor élhetek elállási joggal, bár nem szeretek ilyenekkel játszani. Több szempontból jobb lenne egy kisebb,de ugyanolyan erős telefon. G3-al csak még nagyobb készüléket kapnék, ahogy más zászlóshajóval is.

(#530) zorzy4


zorzy4
őstag

Végre egy csúcs telefon, amiből nem hagyják ki az fm rádiót. A még az mtk-ból átvennék az időzíthető ki be kapcsolást, elgondolkoznék rajta.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#531) Tomakyn


Tomakyn
csendes tag

Sziasztok!

Van esetleg valami infója valakinek G3 kistesó érkezéséről?

(#532) Kasya válasza Tomakyn (#531) üzenetére


Kasya
nagyúr

Semmi

Mas:
A D855 EU modell eseten mi kulonbseg lehet a modellszamok kozt?
-LGD855.ADEUTN (nemet, osztrak verzio)
-LGD855.ACZEKG (cseh, szlovak verzio)
-LGD855.ANLDTN (holland verzio)

vagy ez csak SW elterest jelentene?

(#533) DJ. Ru$y válasza Kasya (#532) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szerintem csak a rajtuk lévő szoftverben térnek el, ha hardveres eltérése lenne, akkor más lenne a számuk is talán.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#534) hanczurs3


hanczurs3
csendes tag

Megrendeltem :)) de csak hétfőn hozza a tmobile :O s4 után igazi megváltás lesz. 127e szerintem nem pénz érte. az s4 volt anno 180e. (bár annak visszakapom az árát, mert nem javítható)

(#535) Kasya válasza DJ. Ru$y (#533) üzenetére


Kasya
nagyúr

Varok, varok, hogy magyar honba mikor kerul be, de csak nem jon a hir...persze lehet, ha nem lennek turelmetlen, 1-2 het es lenne itthon is :)

Eddig a szlovak a legolcsobb. Amazon.de-rol berendelve 600+40 euro postaval, Hollandiai pdashop.nl-rol 600+20 euro lenne postaval, szlovakban viszont ugy tunik, mar 550-eurotol megveheto es talan ki is ugranek erte.

(#536) Pepeninho válasza zorzy4 (#530) üzenetére


Pepeninho
őstag

Nem lehet, hogy utóbbira van valami aplikáció?

Ps4, p30 pro

(#537) Kasya válasza Pepeninho (#536) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem. Nem tud magatol bekapcsolni.

(#538) Luser2000 válasza hanczurs3 (#534) üzenetére


Luser2000
addikt

Mi baja volt, ami "nem javítható"?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#539) DJ. Ru$y válasza Kasya (#535) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

550 €? 32? Webshop?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#540) hanczurs3 válasza Luser2000 (#538) üzenetére


hanczurs3
csendes tag

3 kijelző és 3 alaplap csere után nem fogadtam el az újabb javítást. ja és inkább volt valami zsebsütő mint telefon. jövő héten küldik az utalványt. abból csajomnak lesz fehér g3, z1 compact nem jön be neki :))

(#541) Kasya válasza DJ. Ru$y (#539) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ez alapjan arra kovetkeztetek. De mivel a szlav olyan messze all tolem, mint Mako lovag a jozansagtol, ezert most a szlovak ismerosom varom, hogy segitsen kiigazodni.

[ Szerkesztve ]

(#542) Bar1 válasza Kasya (#541) üzenetére


Bar1
aktív tag

Nekem eddig a QHD parasztvakításnak tűnt, de az Origó tesztje szerint: "ha a tavalyi telefon mellé tesszük a G3-ast, látszik, hogy a betűk és a képeken lévő dolgok szélei bizony élesebbek – nagyjából mintha a Photoshop élesítés effektusát alkalmaznánk a kijelzőn. Ez olvasásnál jól jön, de a szerkesztőségi vaktesztek során is mindenki megjegyezte, mennyivel élesebbek a képek és a videók az új mobilon. Ez ugyanis már ultra-HD felbontású videót is fel tud venni."
Teljes tesztet ld. itt

[ Szerkesztve ]

(#543) manokaki


manokaki
őstag

Kb 35 perc beszélgetés, egésznap wifi, LTE....
Reggel 6-kor vettem le a tőltőről.

Azért ez nem olyan rossz :)

[ Szerkesztve ]

(#544) hanczurs3


hanczurs3
csendes tag

A tmobilos csomagban ugye van füles? :U

(#545) manokaki válasza hanczurs3 (#544) üzenetére


manokaki
őstag

Van :)

[ Szerkesztve ]

(#546) DJ. Ru$y válasza Kasya (#541) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Danke! :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#547) Gergőke88 válasza manokaki (#545) üzenetére


Gergőke88
addikt

Nekem volt!!

(#548) hanczurs3 válasza manokaki (#545) üzenetére


hanczurs3
csendes tag

:R

(#549) davta


davta
csendes tag

Van arrol valami hir, hogy Telenornal mikortol kaphato? A honlapon csak egy Hamarosan felirat van.

(#550) Gedeon31 válasza manokaki (#545) üzenetére


Gedeon31
addikt

Használható is ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.