Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Sn00k válasza Maranello74 (#195) üzenetére


Sn00k
veterán

Akkor nézz meg pár képet , ettől meg attól... :DDD

3njoy the Lif3

(#202) cstom


cstom
aktív tag

Két dolog ami igazán zavar fontossági sorrendben: méret, totál felesleges QHD (és valszeg az ez miatti lagg, akkuidő). 4.3"-ba, HD felbontással, combos akkuval ugyanez és megyek is a boltba. -Sony Z1C nem játszik- :)

(#203) sefan67 válasza Gergőke88 (#198) üzenetére


sefan67
aktív tag

Hát ezzel a 2 'alkalmazással' ( :U ?) egy autó aksi is merül 10%-ot 20 perc alatt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#204) aprokaroka87 válasza Gergőke88 (#198) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

a fejlesztői beállitásokban bevan kapcsolva a 2d gpu feldolgozás és hogy csak a gpu-t használja?

(#205) Gergőke88 válasza sefan67 (#203) üzenetére


Gergőke88
addikt

Tehat, a telefon szabja meg, hogy mit hasznalok... ?? :(
Szerk: igen be van kapcsolva

[ Szerkesztve ]

(#206) Maranello74 válasza Sn00k (#201) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Néztem ettől is meg attól is. Nekem ez a véleményem, de ha neked más nekem nem probléma.
Én nem akarok 2014 ben az s5-énél fakóbb kijelzőt nétegetni, pláne rövidebb ideig. Mert ugye általában azon nézzük meg mutogatjuk a képeket.
Nem hordok QHD laptopot vagy tabit magamnál csak azért, hogy a g3 képeit megnézhessem a sajátjánál jobban sikerült kijelzőn.
Nincs trónfosztás és kész!

[ Szerkesztve ]

(#207) lcee79 válasza zack (#146) üzenetére


lcee79
őstag

"Kicsit másképpen van ez mint ahogy gondolod. Ott kezdődik, hogy 720p és 1080p között elég nagy és látványos a különbség."

Az hogy mit gondolok az nem lehet másképp, mert az az én fejemben létezik :)
Amúgy volt nálam már pár telefon ami fullhd-s (pl. HTC M8), és a ONE X-emnél nem éreztem olyan szinten jobbnak a képét hogy azt érezzem hogy le kéne cserélnem (pedig az M8-nak jó a képe, de úgy látszik a ONE X-é még jelenleg is olyan, hogy nem érzem szükségét jobbnak), ha van is különbség attól még nem fog jobban tetszeni...
De a lényeg, hogy igazából mindent élőben kell kipróbálni
Ha valakinek tetszik valami akkor egy teszt sem mondja meg neki, hogy az ne tetsszen
Ha meg nem tetszik akkor az sem érdekli, ha vazt hozzák ki hogy különösen ajánlott :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#208) HaZse


HaZse
őstag

Én csak mosolygok az itteni érveken. Ha droidot vennék, akkor max. egy HTC ONE M7 vagy egy G2 lenne az. De mivel a droid rendszerből kiábrándultam, inkább maradok a HS-s Lumia 1020-amnál.

Ez a PPI növelés a számomra egy e-penis méregetés a gyártók részéről, meg azok részéől, akik ez bekajálják.

Mert a droid alá kell n+1 mag és az x+1 giga ram, meg hogy minél újabb legyen, hogy jöjjön ki rá az újabb OS verzió.

Arról meg sajnos mindenki elfeledkezik, hogy ez még mindig egy kommunikációs eszköz, aminek a legfontosabb dolga, hogy tudjunk ve telefonálni.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#209) lcee79 válasza -FreaK- (#157) üzenetére


lcee79
őstag

Ha élőben annyira megfogott volna már lehet hogy megvettem volna
De mivel nem így volt sajna és az ára is magas, arra sajna biztosan nem cserélek.

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#210) lcee79 válasza HaZse (#208) üzenetére


lcee79
őstag

"Arról meg sajnos mindenki elfeledkezik, hogy ez még mindig egy kommunikációs eszköz, aminek a legfontosabb dolga, hogy tudjunk ve telefonálni."

Akkor viszont van egyszerűbb és főleg olcsóbb megoldás is mint a Lumia 1020 :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#211) Ch4Bi


Ch4Bi
csendes tag

Meg kell várni a frissítést gyerekek, múlt hét péntek óta használom a G3 at, gyári launcherrel tényleg kicsit döcögött néhol(de egyáltalán nem vészes), feltettem a nova launchert + a lock screen appot, hogy működjön a koppintással való zárás és ezzel tökéletesen megy akadás nélkül. Simán elbírja ez a vas ezt a felbontást szvsz... Szerintem jó kis teló lett és ár érték arányban az egyik legjobb választás;)

(#212) Kasya válasza Gergőke88 (#198) üzenetére


Kasya
nagyúr

20 perc aktiv kijelzo (ugye wifi netezes az az) 10%
Akkor 100% aksi merules 200 perc, azaz kozel 3 es fel ora. Ugye a GSMarenan 6 ora 40 percet ertek el 50% fenyerovel es Wireless N routerrel es flash-es weboldal nelkul.

Nem latom azt a nagy gondot, amin meglepodtel...

[ Szerkesztve ]

(#213) blade zte válasza Bossi (#192) üzenetére


blade zte
őstag

Így igaz. nincs semmi gond a QHD miatt. Mint az egyik előző kommentelő is mondta, a 2 éves 10 hüvelykes nexust prociban maximum feleakkora sebességgel döcöghetett, és a GPU sem volt valami nagy szám a mostaniakhoz képest. Az nexus, tessék ahhoz hasonlítani, hogy mit bírki egy-egy külömböző sebességű proci.

Csak elmondom, ezeknél a telefonoknál már messze nem optimalizálnak annyira, gondolják majd az egész laggot elnyomja a proci ereje. Ha ilyen procin egy teló laggol, akkor szimplán csak rohadt SZ*R az oprendszer. De tényleg rohadt nagy moslék kell hogy legyen.

A ColorOS a find7-en is eléggé optimalizálatlan, szidták/ják ezerrel más miatt is. De egy szó sem volt arról, hogy a teljesítménnyel probléma lenne. A fórumokon ilyet soha nem hallottam. Az asphalt nekem sem ment rózsásan, viszont az emulált psp játékok mint mondtam 2k-ban elfutottak akadásmentesen, meg ment a gameloft blitz brigade-je is szintén akadások nélkül.

Ha sok időt beleölnek a fejlesztők, akkor egy idő múlva ezek a telók is vajsimák lesznek.

Oppo find 7 astro black

(#214) Maranello74 válasza Ch4Bi (#211) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Ha neked jó akkor Te nyertél a többi meg nem érdekes.

(#215) sefan67 válasza Gergőke88 (#205) üzenetére


sefan67
aktív tag

Nem, az alkalmazás minősége. Erre a 2 alkalmazásra még a volantis is kevés lenne... (tudom, még nem létezik...)

Mindenesetre Neked is azt tanácsolom mint mindenkinek.... ha netes rendelés volt, akkor próbálgasd, használgasd 10 - 12 napig ( addig az aksi is beáll 2-3 töltés után ) és ha ezekután sem tetszik akkor élj a 14 napos elállási jogoddal és vegyél egy másikat! Probléma megoldva + gazdagabb lettél egy tapasztalattal. :)

(#216) Kasya válasza blade zte (#213) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ooo van egy Find 7 astrod black-ed? Irigyellek :B

(#217) HaZse válasza lcee79 (#210) üzenetére


HaZse
őstag

Igazad van. Van is itthon egy mezei telefon. Az egy Nokia 6700c-m.

És, igen, amíg nem írják újra az egész driod rendszet, (ami nem valószínű), ha tehetem, kerülöm velük a kapcsolatot.

Pont tegnap volt itt egy Z1C, hogy segítsek a srácnak beállítani. Hát az is szaggatott, de rendesen. Pedig 4.4.4 volt rajta.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#218) lcee79 válasza HaZse (#217) üzenetére


lcee79
őstag

Nekem a ONE X-em új korában akadozott bénázott újraindult a launcher stb
Szerencsére folyamatosan frissítették (18 hónapig egy nappal sem tovább) A legújabb frisstés óta teljesen akadásmentes, és teljesen szmúsz ahogy mondani szokták.
És nem ilyen proci van benne, hanem sokkal gyengébb...
Szóval ha megcsinálják jó lesz ha nem akkor meg kaka az egész :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#219) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Art mode + 4x5 ikon a menüben és semmi akadást nem érzékelek. Lehet, hogy az ingerküszöböm túl magas...restellem. :)

Ps4, p30 pro

(#220) Lacy6 válasza HaZse (#217) üzenetére


Lacy6
senior tag

Ajánlom figyelmedbe a HTC M8-at! Iszonyat gyors a rendszer és abszolút laggmentes. Iphone 5s a saját rendszerével nincs ilyen gyors. :)

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#221) Kozi75


Kozi75
csendes tag

Sziasztok!

Két kérdésem lenne,
1.) milyen képernyővédő fóliát
2.) milyen autós tartót / töltőt
tudnátok hozzá ajánlani. Külföldről (ebay, amazon) rendelést meg tudom oldani.

Előre is köszönöm a válaszolóknak!

(#222) aprokaroka87 válasza blade zte (#213) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

na igen,processzor nem képes erőböl megoldani sokmindent,sőt nem is szeret dolgozni.

(#223) Mezcal


Mezcal
addikt

Ez a felbontás egy ekkora kijelzőn nem több, mint parasztvakítás. Itthon meg 42 colon is "csak" full hd. lol

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#224) gdavid007


gdavid007
tag

Szerintetek érdemes lenne lecserélni Nexus 5-öt erre?

"Ha azt hiszed a kaland veszélyes, próbáld ki a megszokást. Az halálos"

(#225) Sn00k válasza gdavid007 (#224) üzenetére


Sn00k
veterán

Én lecserélném , de nyilván mindenkinek mások az igényei :D

3njoy the Lif3

(#226) #84221696 válasza gdavid007 (#224) üzenetére


#84221696
törölt tag

Figyelj. Ezt neked kell eldöntened. Bizonyára lesznek, akik igennel felelnek és lesznek akik nemmel.
Ha nekem lenne n5-öm és anyagi lehetőségeim engednék, én cserélnék. :)

(#227) gdavid007


gdavid007
tag

Mondjuk még arra leszek kíváncsi, hogy mekkora lesz a közössége ennek a telónak.

"Ha azt hiszed a kaland veszélyes, próbáld ki a megszokást. Az halálos"

(#228) Lacy6 válasza gdavid007 (#224) üzenetére


Lacy6
senior tag

Ha a lagg és a sebességvesztés nem érdekel akkor igen. Jobb üzemidő, kamera, kijelző, Hangszóró.
Méretbeli különbség sem elhanyagolható, de ha nem zavar a telefon nagysága akkor jól jártál mert a készülék 76.4%-a kijelző. Ebben igaz nem sok az előrelépés a nexus 5---> 72.3%. Összességében egy kicsit a felhasználó élmény rovására menne a váltás, de sok mindenben előrelépést jelentene. A pénz és a felhasználói szokás ismeretében tudnék biztosabbat mondani.

(#229) Sn00k: Lehetséges, de sebességbe akkor sem fogja hozni a Nexus 5 szintjét. Majd meglátjuk, hogy mit hoz a frissítés

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#229) Sn00k válasza Lacy6 (#228) üzenetére


Sn00k
veterán

Véleményem szerint ez a lagg para, csak átmeneti állapot.

3njoy the Lif3

(#230) Kasya válasza Sn00k (#229) üzenetére


Kasya
nagyúr

Azok szerint is, akik launchert vagy menu ikon kiosztast valtottak...

(#231) Gergőke88 válasza Kasya (#230) üzenetére


Gergőke88
addikt

A menu kiosztast hol tudom modositani?

(#232) Kasya válasza Gergőke88 (#231) üzenetére


Kasya
nagyúr

Kérdezd az illetékest :)

(#233) lcee79 válasza Kasya (#133) üzenetére


lcee79
őstag

Ezen a videón szerintem sem lehet döcögésnek nevezni, sőt...
Az elején ilyen 24p-hez hasonló akadozás van és nem a processzor gyengesége, véleményem szerint

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#234) Lacy6 válasza Gergőke88 (#231) üzenetére


Lacy6
senior tag

Link

Change App Icon – Size or Picture--->menüpot alatt van leírás

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#235) Sn00k válasza Kasya (#230) üzenetére


Sn00k
veterán

Ez, most kérdés vagy kijelentés?:)

Mi lett a 1020-al ? Lecserélted alienware-re? :DDD

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#236) winhelper


winhelper
tag

Írja le mégegyszer valaki, hogy "snapi" és át húzom a kijelzőn, de a nyakára zárom a Chrome - t!
F*szom.
Nem meleg bárban vagyunk! Snapdragon. Köszöntem.

Amúgy jó teló, de G2 tulajként, G3 rommal nem érzek kényszert a váltásra.

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#237) Csapoati válasza winhelper (#236) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A teló az telefon akar lenni? Nem melegbárban vagyunk... :U

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#238) #84221696 válasza winhelper (#236) üzenetére


#84221696
törölt tag

snapi :DDD :DDD

Bocsánat, ez magas labda volt! :D

(#239) winhelper válasza Csapoati (#237) üzenetére


winhelper
tag

Ott a pont! :D

Irritáló, az első 100 hsz-ig sem bírtam. :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#240) Gergőke88 válasza Csapoati (#237) üzenetére


Gergőke88
addikt

Snapis telo ;)

(#241) Kasya válasza Sn00k (#235) üzenetére


Kasya
nagyúr

Kijelentes. Itt es a masik G3 topikban ezt a tapasztalatot osztottak meg a felhasznalok.

1020 elment...sajnos az amoled es a Jabil nem tudott a kedvemre tenni (1020 topicban kifejtettem bovebben az okokat, de nagyon sajnalom "szegenyem")...ugyhogy most errefele tekingetek es egy gombnyomas valaszt el a 32-es fekete modelltol. Az a gombnyomas most erosodik vagy gyengul :D

[ Szerkesztve ]

(#242) Maranello74


Maranello74
aktív tag

S5 vs G3 kamera összehasonlítás
http://m.mobilport.hu/cikk/405442

(#243) HUTCHDB válasza AS (#32) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

+1.
nem a hardver gyenge, hanem az lg egyszerűen nem tud/akar olyan szinten optimalizálni, mint mások.
( a samu s5-nél is ugyan ez a helyzet)
de nem értem, ők már a név, méret, külalakkal eladnak bármit?
én is meg akartam venni, de egyszerűen idegesít hogy vannak olyan helyek, ahol csúnyán meg tud akadni.
nem a gyors-lassú dologgal van baj, hanem a simasággal.
és ebben az erős mezőnyben lassan nálam csak ez lesz a választás alapja...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#244) DJ. Ru$y válasza Kasya (#241) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Gombnyomás? Fekete 32-estől? Ne titkold :D Ugye nem külföld?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#245) Sn00k válasza Csapoati (#237) üzenetére


Sn00k
veterán

Jogos :DDD

(#241) Kasya Én, már látom lelki szemeimmel nálad a eldzsiiiitt :)

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#246) Kasya válasza DJ. Ru$y (#244) üzenetére


Kasya
nagyúr

Jobb hijan, igen.

Sn00k: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#247) Prevent


Prevent
aktív tag

Bog a videón kicsit olyan, mintha kiugrottál volna az ágyból, hogy gyorsan csinál egy Mobilarena TV adást :C

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#248) Red Bull fan válasza Kasya (#241) üzenetére


Red Bull fan
aktív tag

Nyomjad nyugodtan azt a gombot. :D

(#249) rosszfiu18 válasza WinPho (#31) üzenetére


rosszfiu18
tag

A Nokiába már egy ideje van dupla koppos ébresztés...anno Nokia 920-nál használtam, csak jobban zabálta az aksit...

A kihívások elkerülhetetlenek, de a vereség nem kötelező!

(#250) Sn00k válasza Kasya (#246) üzenetére


Sn00k
veterán

Akkor mostantól a kis rózsaszínhajú leányka egy szép nagy 5,5" colos kakukkos telefonnal fog járkálni ? Nem lesz , ez ijesztő egy kcisit a kezedben ? :DDD

3njoy the Lif3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.