Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) abwert válasza Maranello74 (#242) üzenetére


abwert
csendes tag

Nem gondoltam volna, de a G3 láthatóan szebb képeket lő.

(#252) azopi74 válasza HaZse (#208) üzenetére


azopi74
addikt

" inkább maradok a HS-s Lumia 1020-amnál."

"Arról meg sajnos mindenki elfeledkezik, hogy ez még mindig egy kommunikációs eszköz, aminek a legfontosabb dolga, hogy tudjunk ve telefonálni."

Ez a két mondat egy hsz-en belül leírva kicsit ironikus :D

(#253) Sn00k válasza Maranello74 (#242) üzenetére


Sn00k
veterán

Még most is az a véleményed , hogy az S5 jobb képeket lőőőő ? :U

3njoy the Lif3

(#254) Maranello74 válasza Sn00k (#253) üzenetére


Maranello74
aktív tag

A saját kijelzőjére biztos.

(#255) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Hát még mindig Lg, Lg UI-al.
Kicsi hasznos apróságok hiányoznak belőle.
Nem értem, hogy mobilon miért csak 1080p-ben futnak a játékok, mikor már rég óta vannak 1600p-s tabletek?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#256) Dreadloord


Dreadloord
senior tag

Egy note 3 neóhoz képest pl. meg lehet állapítani bármi különbséget a kijelzőben amiatt, hogy 260 ppi vs 530 ppi, vagy az emberi szem már nem tud különbséget tenni, és egymás mellé téve ugyanolyannak tűnik?

(#257) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Olyan 1 éve nem olvastam/néztem tesztet telóról. Látom túlléptünk a full HD-n meg a 4 magon és a ramok is nőttek. A 13. perc magasságában fennakadtam egy mondaton. Öltözködési tippeket is ad ha esik az eső. Öregszem, de nekem telefon se adjon tippeket és ne b****on, hogy hívjam fel azt aki nem ért el. Persze kikapcsolható, de kérdem én: Kell ez nekünk? :(

[ Szerkesztve ]

(#258) Kasya válasza Kolondrum (#257) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem kell, de marketing ficsor...tudja? igen. Konkurencia tudja?. nem...akkor ebben is jobbak vagyunk elv.

Amugy nem sokat hagytal ki ;)

(#259) Quqesz válasza Kolondrum (#257) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem baj,hogy van ilyen,de mivel kikapcsolható......öltözködési tippeket amúgy az időkép is ad.....sztán...
Amúgy mint minden új topik látom itt is a hibák túlpörgése zajlik....mikor kijött a g2 mindenki a hátlap recsegésén pörgött....a launcher meg javítható egy frissítésben,hogy szmút legyen,ennyi. Mint ahogy páran írták más teló is laggos,főleg az első verzió...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#260) jozso1989


jozso1989
őstag

Nagyon szép ez a design, végre nem egy szokásos Sony--Samsung-Lumia... tényleg új, tényleg egyedi. Kár azokért a csúnya akadozásokért, meg lagokért... Szörnyű, amit a videóban produkál. Én nem tudnám elviselni, ha akadozna a telefonom, vagy gondolkozna taskváltáskor, meg ilyenek. Főleg ennyiért. Viszont valami félelmetes, mennyi szolgáltatással ellátta az LG. Tényleg le a kalappal előttük!

Úgy gondolom, aki el tudja viselni ezeket az akadásokat (már a G2 is csinálta, szóval...), apró lagokat, szerintem annak simán különösen ajánlott. Egy olyan telefont kap, ami egyszerre telefon, tablet is, és még Note is! :D Méltó helye van az S5, Z2, M8 trónon!

(#257) SymbianOS: Szerintem pont, hogy remek ötlet a hívás emlékeztetés.. épp a napokban fordult elő, hogy dolgoztam és hívott valaki, nem tudtam felvenni. Másnap jutott eszembe, hogy upsz, ez kimaradt. :D Ráadásul meló miatt hívtak, áá nem égett a pofám! :D

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#261) Maranello74 válasza abwert (#251) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Biztos igazad van, de mégegyszer az s5 kijelzőjén megjelenő mutatvány nekem jobban tetszik. Monitoron nem hasonlitom mert úgysem azon fogom nézni. Az én szemem már csak ilyen/amoledhez szokott/.
Nekem a G3 fakó.
Ja és a fogyasztása sem tetszik.
Nekem ez az akku, LgQHD, akadozó rendszer Bermuda háromszög visszalépés. Összességében nincs trónfosztás.

[ Szerkesztve ]

(#262) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nekem ez már túl sok. Elnéztem az alap programokat is. Fel ennyivel is ellennék.
Valamelyik nap valami holt egyszerű androidos LG-t kellett összepárosítani egy nokia headsettel. Hát mondom akkor már megnyomkodom mit tud. Az is túl sok volt nekem. Pedig valamik fapados volt, ingyen adták csak vigyék el. Biztosan öregszem. Tudja a mailt, böngészést, GPS és nagyvonalakban kifújt. Infra meg távirányító? :Y
Mint következő mobil képbe került, de egy lumia 1020 jobban bejönne. Csak telenoréknál nem láttam.

(#263) HUTCHDB válasza Quqesz (#259) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Most megint meg fogtok kovezni, de a g2-ben sem sikerult javitani, meg fozott rommal /kernellel sem.
Mint irtam a g2 topicban, masok az ingerkuszobok.
Akik mas normalisan megirt, kivitelezett, optimalizalt ui-t hasznalt, annak nagyon feltunnek az apro akadasok.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#264) Kasya válasza Kolondrum (#262) üzenetére


Kasya
nagyúr

De hisz a Symbi ma ezer eve tudta a taviranyitot :)

(#265) Maranello74 válasza HUTCHDB (#263) üzenetére


Maranello74
aktív tag

+1

(#266) Kolondrum válasza Kasya (#264) üzenetére


Kolondrum
félisten

Látom nem bírtuk kikerülni a nick nevem. :B

Mail, GPS, böngészés, Whatsapp, fénykép/videó. Más nem kell bele. :D

[ Szerkesztve ]

(#267) nfsu17 válasza jozso1989 (#260) üzenetére


nfsu17
veterán

milyen telefon az, ami nem jelzi, hogy volt nem fogadott hívásod?

(#268) Kolondrum válasza jozso1989 (#260) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nekem ezzel nincsenek gondok. Ha valaki hív és nem veszem fel akkor amikor van időm/lehetőségem megnézem ki volt (feljön a kis ablak) és vagy felhívom vagy nem. Ált nem, mert ha akar valamit újrahív, kivétel munkahely. Gyakran direkt nem veszem fel, akkor szépen lenémítom és zsebbe elrakom. Onnantól nem érdekel. Ha pedig hívnak és nem veszem fel, de nem is nézem meg ki hívott akkor a kis jel a sarokban addig ott dekkol még rá nem nézek ki és mikor akart hívni. = nem kell h piszkáljon a telefon azzal, hogy hívjam fel Gézát, mert géza akart velem beszélni. Ezt is meg elnézve a közel 45 perces tesztet még sok mindent úgy tartok a telóban, hogy minek. Nekem a light kiadás is jöhetne fele ennyiért, egy 80k-t adnék úgy érte. Talán bnőm az aki használna sok egyéb funkciót is benne, főleg mert sportol és tud lépésszámlálót meg mindent. Symbian alatt a SportTracker kimerít mindent ami méri a futás/bicajozás közben megtett távot. És ha még a lépést is számolná. ;)
Nem baj azért jó, hogy ennyi mindent tud. :)

[ Szerkesztve ]

(#269) jozso1989 válasza nfsu17 (#267) üzenetére


jozso1989
őstag

olvasd el még egyszer, miről volt szó. :P

(#268) SymbianOS: Áh, én kinyomom és fullra elfelejtem, hogy hívtak... :D

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#270) blackydan


blackydan
senior tag

Mar anno a g2 is igencsak felcsigazta a gondolataimat... A g3 is szep meg jo de valahogy meg a procik es akkuk nincsenek keszen erre a felbontasra. Szerintem ebben az evben maradok a note3-nal és megelegszek a full hd kijelzovel aztan jovore remelem valami combosabb jon.

(#271) Quqesz válasza HUTCHDB (#263) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Dehogy kövezlek meg,tudod ahoz szakáll is kell,nőknek is!(Brien élete után ;) )

SymbianOs
Nos ha ez neked sok,akkor az 1020 is sok lesz. Volt nokia 5800-om és jó volt váltani,pedig egy voda 845-re cseréltem,ami valljuk be nem g3 szint...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#272) GeorgeV


GeorgeV
aktív tag

Kijelző 534 ppi. Az emberi szem 300 ppi-t lát. Ennek nem sok értelme van. Pedig jönnek a 650 ppi-s kijelzők is.

(#273) blueMerle válasza GeorgeV (#272) üzenetére


blueMerle
veterán

Na és akinek advanced, level 2-es szeme van ami már 500dpi-t is képes kezelni? Hümm? ;]

(#274) Viktor0610 válasza GeorgeV (#272) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én nem apróznám el. :D Kiadnék egy 1024 ppi értékkel bíró kijelzős készüléket. :D

Samsung Galaxy A54

(#275) jozso1989 válasza GeorgeV (#272) üzenetére


jozso1989
őstag

Én látom a különbséget az iphone5 300+ és a One 468 ppi-je között. :) Az iPhone kimondottan pixeles mellette... Nem hiszem, hogy 500 felett feltűnő-e, de egy csóró 300 ppi-s és egy 400+-os kijelző között nagyon feltűnő a különbség. Minden esetre biztos, hogy tűéles lehet az az 500+ ppi.

Ez ugyanolyan "legenda", mint a 30 fps felett nem látni különbséget. Oh, dehogynem... :) 30 vs 60 és vs 100 között NAGYON sok különbség van folyamatosságban.

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#276) GuruZone


GuruZone
őstag

2 IPS-es teló (Alcatel OT Idol és Idol X+) után semmivel sem rosszabbak a színek, a fényerővel sincs gondom. (G3 White, Telekom)

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#278) dz1989


dz1989
senior tag

Szerintem
F2.4???F2.0 vagy legalább F2.2 iriszes optika illet volna rakni.
IP67 az nincs.
És elég lett volna a Full HD kijlező is.
Amit OLED-ként jobban eltuttam volna képzelni.
Amúgy ezeket leszámítva tettszetős darabb. :)

[ Szerkesztve ]

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#279) Dexar007


Dexar007
veterán

Baromi sok ertelme van ennek a kijelzonek 5,5"-on. De az a lenyeg,hogy legalabb cserebe be is szaggat egy 150 ezres telefon.
Varjuk az elso 4K-s telefonokat! Aztan pedig johet a nyolcKÁ meg a tizenhatKÁ.Remelem az iphone fogja eloszor elsutni.

Give me your cum,bull!

(#280) FókuszPók válasza GeorgeV (#272) üzenetére


FókuszPók
tag

két szem együtt már 600ppi ;]

#271 Quqesz: én speciel most 5800-áról váltok G3-ra, 12 év Nokiás frigy után házasságtörés lesz a finnekkel, szomorú, de a WP tönkretett mindent... :((( még a symbian is nagyobb örömet nyújt mint bármelyik WP verzió :P

[ Szerkesztve ]

Lakatos Gedeon Gusztáv Három - 16LibaMáj - Westel - Sárgaréz

(#281) 1697


1697
tag

Addig voltam hajlandó olvasni amíg 3 x leírták,hogy itt meg ott akad....Gyönyörű telefon,de türhetetlen egy flagship-től hogy látványosan akadozzon...

(#282) honda 1993


honda 1993
senior tag

Úgy bírom ezeket a bizonyos. " ebből adjanak ki egy 4.7-es kijelzővel szerelt verziót"
Már miért tennék ezt pár ember kedvéért?
Mert ugye ez a telefon. (és az összes többi is) nem nektek készül hanem a népeknek, vagy mondhatnám úgy is hogy világszerte mindenki számára.
Ebből következik az is hogy számukra lényegtelen az hogy ha van pár ember akinek ez nem megfelelő.
Annyi más telefon van, amiből lehet válogatni. Ez nem azok számára készült akiknek kis kijelző kell.

Nem sértésnem szántam ezt a hsz-t, mindössze csak megjegyeztem hogy tök felesleges az amit ide írkáltok e témával kapcsolatban

XD alias IKSZDé

(#283) Kasya válasza honda 1993 (#282) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem tudom, ugyanazt a topikot olvassuk-e, de itt a kritizalok tobbsege nem a mereten van megakadva, hanem a "QHD + lagg" probleman...

Aki kisebbet akar, az is talal a piacon maganak valot...ha tenyleg akar es nem csak kotozkodik ;)

(#285) zack válasza HUTCHDB (#263) üzenetére


zack
nagyúr

Mióta is használsz G2-öt? :U Csak mert úgy csinálsz, mintha megjelenése óta ezzel szenvednél. :U
Én már 10 hónapja nyúzom, szinte a megjelenés óta, hiba nélkül.

Mint már írtam, volt nekem is HTC One, ami droidos vonalon egyfajta mérce, hogyan is kell optimalizálni, de ettől még a G2-öt nem érzem rosszabbnak. Nem ingerküszöb kérdése ez.
Megvettem a Next Launcher 3D-t, és sosem használtam a gyári launchert egyik telefonon se, max addig amíg felkerül a Next 3D. Sőt. Telepítése után törlöm a gyári launchert, mert a memóriában marad, hiába mást állítasz be alapértelmezettként.
Nem azt mondom, hogy nem lehet véleményed, csak úgy csinálsz mintha ősidők óta G2-öt használnál, és minden aprósággal együtt kiismerted volna.

A kernel, főzött ROM témában alkotott véleményed megint irreleváns, mert nem próbáltál ki mindent / nem követted elejétől, tehát furi egy kevésbé tapasztalt G2 tulaj tollából olyat olvasni, mit nem sikerült megoldani főzött kernellel és főzött rommal. :U
Pár napja még azon izgultunk, hogy romolásból adódóan ne legyen alaplap cserés a telefonod, úgy, hogy nekem fent volt már legalább 40-50db rom a telefonon, de hasonlóval sosem találkoztam.
Minden kezdet nehéz, aláírom, csak ebben a fázisban nem célszerű (még) megmondóembert játszani.

Optimus G3 1.1 portot használok, bug illetve hibamentesen jelenleg ART-on tesztelési céllal. De kismillió főzöttet próbáltam (kernelt is) amik jók voltak, sokkal jobbak mint a gyári firmware.

ui: kicsit olyan ez, mint amikor a topik lakók 95% elégedett a zenei részével, de jön 3 megmondóember, hogy ez mekkora szar, és a Nokia N8 mennyivel jobb volt. Mindezt úgy, hogy gyári fülessel próbálták.
Érdekes, nekem Sennheiser IE8-cal és veszteségmentes formátummal semmi gondom, és mivel az elmúlt 3 évben csak ezt használtam, így van összehasonlítási alapom az előzőekben használt csúcsmodellek zenei képességeit illetően. és mindig is azt mondtam, hogy a G2 zenében jelenleg überelhetetlen, és a One-t (is) oda vissza pofánveri. G3-ban nem tudom milyen DAC került, elképzelhető, hogy rátettek még egy lapáttal, és még jobb lett. Majd ha lesz lehetőségem, megfülelem.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#286) svili


svili
tag

Gyönyörű telefon lett, must have! Lehet, hogy "ő" lesz a Nexus 4-em utódja?

''A konyak a szocializmusban a nép itala, amit választott képviselői útján fogyaszt!''

(#287) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

"Az biztos, hogy optimalizálás ide, vagy oda, de ezt a QHD kijelzőt tökéletes simasággal nem bírja ez a hardver meghajtani."

És itt nálam el is vérzett a G3 :(

Nem akarom megint azt, ami az iPad3-nál is volt, hogy az igényesebb játékokat/progikat a kijelzőhöz társított gyenge hw miatt akadozva kellett használni. Elég kiábrándító dolog. Bőven elég lett volna FullHD.

(#288) azopi74 válasza GeorgeV (#272) üzenetére


azopi74
addikt

"Az emberi szem 300 ppi-t lát."
Ez nagyon tudományosan hangzik. Meg 65000 színnel többet nem tud megkülönböztetni, felesleges a true color, meg deep color.

(#289) DJ. Ru$y válasza GeneraL_XTX (#287) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Érdekes, hogy egy Novaval nem laggol, akkor mégis meg tudja hajtani a hardver? Ejnye... (Nem a kisujjamból szoptam, hanem olyanoktól, akik feltettek egy másik launchert)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#290) honda 1993 válasza Kasya (#283) üzenetére


honda 1993
senior tag

Itt egy ilyen hsz-t olvastam, lehet hogy van több is, lehet hogy csak az az egy. De én most arról beazélek hogy mindíg van valaki aki egy új telefonnál azzal kezdi, hogy "egy ilyet kérek kisebb kijelzővel és akkor én is veszek egyet"
Számomra pedig ez már nagyon fárasztó, mivel (és lehet hogy ezen lesz aki megsértődik)
A kutyát sem érdekli hogy mit szeretne, hiszen nem egy embernek készül a telefon.
És azért írtam ide mivel most telt be nálam a pohár e témával kapcsolatban.

XD alias IKSZDé

(#291) zack válasza DJ. Ru$y (#289) üzenetére


zack
nagyúr

A gyári UI-ra lehet megoldás, de sok más problémára nem. Adreno 330-nak majd 2x annyi képpontot kell kirajzolnia, és tegyük hozzá, hogy 1080p-hez még éppen hogy elég, hiszen ehhez a felbontáshoz lett optimalizálva. Az a gyanúm, ha jönnek majd a natív 1440p játékok, nem ilyen felkonvertált xarok, oda kevés lesz az a szabad 8-900MB RAM is. :U
Snap 805 lett a QHD-hez fejlesztve, nem véletlen, hogy a többi gyártó még nem nyúlt hozzá ehhez a felbontáshoz. Bölcsen.

A köv generációs flagship telók már erről a chipsettről fognak szólni QHD-ben.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#292) jozso1989 válasza zack (#285) üzenetére


jozso1989
őstag

"és mindig is azt mondtam, hogy a G2 zenében jelenleg überelhetetlen, és a One-t (is) oda vissza pofánveri"

Hahahahhaahhahahaa, hahahhahahaa, hahhahaha, hahaha, haha, ha...... a hét vicce.

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#293) lcee79 válasza azopi74 (#288) üzenetére


lcee79
őstag

Amúgy az ember szeme ha jól emléxem 7 millió színt lát
De az a 7 millió nagyobb tartományban van, mint amit az eszközök képesek megjeleníteni. Attól hogy ugyanazt a tartományt több színre bontjuk még nem lesz nagyobb élmény

Viszont most hogy rákerestem, vannak olyan nők (bennük van valami gén) akik 100 millió színt látnak, nekik gyakorlatilag minden ilyen eszköz gyenge :D

Itt van egy hosszabb leírás a látásról, ha valakit érdekel

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#294) guriga1234


guriga1234
addikt

"A HTC előlapi hangfalacskái szó szerint jobban muzsikálnak." - Hangfalacska????? WTF???
A hangfal(acska) egészen más kategória. Maradjunk a hangszórónál.

(#295) Luser2000 válasza zack (#285) üzenetére


Luser2000
addikt

(Nem neked, de hozzád kapcsolódva)

Én a következőt látom:

1) Olyanok vannak itt "elszomorodva", akiknek még meg sem adatott, hogy a kezükbe fogják a G3-at.
2) Olyanok vannak itt "elszomorodva", akiknek még meg sem adatott, hogy használják G3-at.
3) Vannak olyanok is, akik az első bekapcsolás utáni 20. percben végítéletet alkotnak (miközben a rendszer épp indexál, telepít, frissít, stb).
4) Vannak olyanok, akik felülnek valami mondásnak (pl. a processzor - nyers - számítási teljesítménye nem elegendő a QHD kijelző kiszolgálására), azt hajtogatják, ismételgetik magukéként. (Ezt az utóbbi szót így kell írni??? ;-)

---

A tökömnek se tűnik úgy, hogy "fakó" lenne a kijelző. A gyári témák, az ikonok színezete pasztelesebb inkább (hú de csúnyán mondtam), mint sem a kijelző fakó. Tessék fotózni és azt nézegetni. A nagy Koreai versenytárs színvilága (értsd: az ikonok színei, a témák színvilága, stb) alapvetően eltér a G3-ban alkalmazottól, szerintem emiatt hiszik azt sokan (csapják be magukat alaptalanul), hogy "fakó".

Az akadásokra már kiakadtam a másik topikban (valaki be is idézte itt is), arról újra nem írok. Nekem nincs akadás (én nem vettem észre olyat, amiért kiejteném a kezemből, hogy "mi ez a szar"). Ami mellett viszont úgy tűnik sokan (mindenki?) elmennek, az pedig az, hogy - ha jól tudom - az LG ebben a készülékben újította meg a felhasználói felületet. Magyarán ez még egy erős bétának tekinthető, sokat lehet rajta javítani. Lehet nem is a rendszer (android, meghajtók, stb) "optimalizálásával" van a baj, hanem egyszerűen ezt a "programot" (GUI) kell javítani. (Ezt támaszthatja alá, hogy a Nova állítólag sokkal szmúszabb, vagy mi a szar). Az a vacak TaccsWiz is iszonyat döcögős volt megszületése körül.

Sokan rugóznak azon, hogy fölösleges-e a QHD felbontás egy telefonban.
Én nem tudom, hogy fölösleges vagy sem, egyszerű tényként kezelem, hogy ebben ilyen kijelző van és kész. Pont leszarom. Amikor a kezembe veszem, bekapcsolom, netán olvasok rajta valamit, akkor egyszerűen csak örülök neki, hogy ez is (!) egy milyen szép kijelző.

Hát, így reggel ezeket gondolom, mint G3 user.

Nem értem az itt kialakult műhisztit. (Ez csak egy tárgy, egy használati tárgy. Lehet megvenni és lehet nem megvenni. Ha valakinek van, akkor az meg használja. Ha tetszik, akkor tartsa meg, ha nem tetszik, akkor meg dobja a Dunába. Inkább azon rugózzon, hogy a Kedvesének meló után milyen meglepetéssel lehetne kedveskedni).

Ámen! ;)

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#296) lcee79 válasza DJ. Ru$y (#289) üzenetére


lcee79
őstag

Persze egyértelmű, hogy ha más launcherrel jól müxik, akkor nem a hardver és kijelző közti viszonyról van szó, hanem a launcher a bűnös.
Mint ahogy eddig is voltak ekkora felbontással rendelkező eszközök gyengébb hardverrel, és érdekes módon azoknál nem volt ennyire mondva...
Nehogy az ADRENO 330 annyira gyenge legyen, hogy ne tudjon elbánni ezzel a felbontással, mert akkor az eleve nem az LG sara lenne :)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#297) Luser2000 válasza lcee79 (#293) üzenetére


Luser2000
addikt

Arra azért kíváncsi lennék, hogy ezt a megállapítást (... "vannak olyan nők (bennük van valami gén) akik 100 millió színt látnak") mivel lehet igazolni. :))
--
Az, hogy kíváncsi vagyok rá, nem egyenes folyománya annak,hogy bizonyára nem lehet sehogy. :B

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#298) torrente777_


torrente777_
aktív tag

Lehet már kapni 3Gb ramos változatot Budapesten,hol és mennyiért?

Rommer.

(#299) lcee79 válasza Luser2000 (#297) üzenetére


lcee79
őstag

Erre ennyit tudok mondani

Some women may see 100 million colors, thanks to their genes

Részleteztem volna már az előbbi hozzászólásomban is, de azért annyira nem értek angolul, hogy biztosan ne fordítsak félre semmit, így meghagyom mindenkinek hogy elolvassa maga és értelmezze :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#300) valyogvisko


valyogvisko
csendes tag

Hajrá LG, ez igenis nagyon jó telefon lett!

HTC, LG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.