Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) DonLaca@ válasza f(x)=exp(x) (#820) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Köszi. Sose jöttem volna rá.

(#852) #84221696 válasza ithomas (#848) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ez tényleg agyonra laggol! :DDD
Azt hiszem, meg is hoztam a döntésem a szeptemberi telefonvásárlással kapcsolatban! Persze, nem ennek a videónak a hatására, mert nem játszom a telefonnal (öreg vagyok én már ehhez).

(#853) cstom


cstom
aktív tag

Érdekes hasonlattal élve szerintem G3=Windows Vista. Jó meg OK de nem az igazi. Majd jön az upgrade Win7=G3 Prime és helyére kerülnek a dolgok. És igen, a G2 az XP!? :)

[ Szerkesztve ]

(#854) dave182 válasza cstom (#853) üzenetére


dave182
senior tag

Mint már többször kiderült a G3 hardverével semmi gond, optimalizálatlan a rendszer, egy launcher cserével minden röccenésmentesen fut, de azért bravo a hasonlatért... :Y
A billentyűzetről annyit, hogy eddig Swiftkey-t használtam, a Htc féle annyira nem jött be, de amióta megvan ez az új Lg billentyűzet nagyon bejön, eszemben sincs a Swiftkey-t elővenni...

(#855) cstom válasza dave182 (#854) üzenetére


cstom
aktív tag

És ezen válaszoddal alátámasztottad hasonlatomat. Köszönöm!

(#856) dave182 válasza cstom (#855) üzenetére


dave182
senior tag

Nem mert Te különböző hardvereket hasonlítottál össze. 2 létezőt és egy pletykáltat...

(#857) cstom válasza dave182 (#856) üzenetére


cstom
aktív tag

Jómagam nem hardvereket, hanem OP rendszereket hasonlítgattam.

(#858) krisztyann válasza ithomas (#848) üzenetére


krisztyann
tag

Ezt már én is leírtam egyszer, mert egyszerűen felb@szott, hogy másról se írnak csak, hogy mennyire rossz az egész telefon.Miközben én nagyon elégedetten használom.Nem úgy mint azok akik valahol olvasták, hogy laggol és ide jár fikázni.Egy hibás launcher-rel a 805 is megakadna.

OFF : Nem tudjátok véletlenül, hogy a T-nél az LTE-hez kell vmi külön díjcsomag?Mert nekem Like 300-zal nem is jelzi, hogy lenne LTE.

[ Szerkesztve ]

(#859) dave182 válasza cstom (#857) üzenetére


dave182
senior tag

Jah akkor félreértettelek, nálam a G2 és a G3 elsősorban hardver és nem OP rendszer... Mégegyszer elnézést a félreértés miatt... :U

krisztyann: Nekem külön olyan net csomagot kellett kérni, ami tudja az LTE-t, érdemes a T-nél utánakérdezni...

[ Szerkesztve ]

(#860) cstom válasza dave182 (#859) üzenetére


cstom
aktív tag

A legtöbb siránkozás a G3-al kapcsolatban a rossz optimalizáció, melyet Kend is leírt: "kiderült a G3 hardverével semmi gond, optimalizálatlan a rendszer". Elsősorban a problémákról beszéltünk, nem a hardverről. Egyébként sztem egy állásponton vagyunk. :)

(#861) dave182 válasza cstom (#860) üzenetére


dave182
senior tag

Én csak azt nem értettem, hogy a G3 Prime-ra írtad a megoldást...

(#862) cstom válasza dave182 (#861) üzenetére


cstom
aktív tag

vagy a Win7-et ;)

(#863) jozso1989 válasza Márko88 (#823) üzenetére


jozso1989
őstag

Még így is gyorsabb, mint az S5... Mondjuk röhögtem T-nél, amikor az M7-em gyorsabban megnyitotta a tárcsázót, mint az S5. :U Még úgyis, hogy kilőttem a RAM-ból. Xd

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#864) Márko88 válasza jozso1989 (#863) üzenetére


Márko88
aktív tag

én meg a kameraképeken röhögök :) sok pénz egy olyan telóért aminek az optika része egyenlő a 0-val. :C

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#865) jozso1989 válasza Márko88 (#864) üzenetére


jozso1989
őstag

Nyilván nem a legjobb a One fényképezője, ezt mindenki tudja (azért annyira nem rossz). De legalább nem akadozik, meg lagol, nem fagy le... 1 hónapja nem volt kikapcsolva. ;)

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#866) Márko88 válasza jozso1989 (#865) üzenetére


Márko88
aktív tag

és ez most nagy szó, vagy mi az hogy nem volt kikapcsolva ?? 4 hónapja van S4-em. Sosem volt kikapcsolva, és semmi akadás egyszer sem.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#867) gery2123


gery2123
őstag

Tényleg elég unalmas más készülék akadása nem akadása üzemideje sebessége, kamerája, készenléti ideje egy G3 topicban. És mind ezt még nem is Off - ba sokszor. 😈

[ Szerkesztve ]

-- PSN_ID: GerY2123

(#868) HaZse válasza ithomas (#848) üzenetére


HaZse
őstag

Nem azért, de szerintem azok a játékok nem is QHD-ben mennek. Csak fel vannak skálázva. Natív QHD-s játékok nincsenek még. De ha tévedek, akkor arra kellene valami bizonyíték.

Szerintem a játékok FHD-ben vannak megírva.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#869) gdavid007 válasza HaZse (#868) üzenetére


gdavid007
tag

Igen, még nincsen QHD játék a piacon.

"Ha azt hiszed a kaland veszélyes, próbáld ki a megszokást. Az halálos"

(#870) Revoltek


Revoltek
aktív tag

Én csak arra lennék, kíváncsi, hogy van e benne értesítő led, ha van akkor milyen színekkel operál és mekkora fénye van? Fontos lenne. Köszi! Nem találtam róla videót de ha valaki tud, akkor adjon légyszi!

(#871) HaZse válasza gdavid007 (#869) üzenetére


HaZse
őstag

Ezért gondolom, hogy a játélkok akadás mentesen futnak. Kíváncsi lennék, hogy a snapi 801 tudja-e stabilan a 30FPS-t ha a grafia QHD-ben van. Mert ezért az több pixelmozgást kell elvégeznie, mint ha FHD-t kellene kiszámolnia.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#872) SzlobiG válasza Revoltek (#870) üzenetére


SzlobiG
félisten

Van benne, G2-be is van és a fénye is elegendő.

Azért csúnya lenne, ha egy ilyen készülékbe nem került volna.

(#873) dimrus2 válasza gery2123 (#867) üzenetére


dimrus2
tag

Tudod, lehet hogy mi vagyunk rossz topicban, és ez nem a G3, hanem a "melyik, és miért az a legsz@rabb mobil" topicja.

LG G4 Titan/Arany QC, LG G3, LG 4xHD, Motorola Defy, Nokia több típus éveken át.

(#874) #84221696 válasza dimrus2 (#873) üzenetére


#84221696
törölt tag

Indítsunk egy G3 - felhasználói szemmel c. topikot. :D

(#875) krisztyann válasza Revoltek (#870) üzenetére


krisztyann
tag

Van benne.Én eddig zöld,piros,lila színben láttam világítani.A zöld a hívás, nem fogadott hívás,sms,email,fb,piros az akksi,lila pedig a viber.A lila kicsit halovány, a többi egész erős.

(#876) Revoltek


Revoltek
aktív tag

G2 van itthon, annak tudom milyen a fénye, az nekem elég is lenne ha hozza azt a szintet a G3.

(#877) Boda81


Boda81
csendes tag

Valaki telepített már föl navit a G3 készülékére?
Kérnék segítséget természetesen valami ingyenes nem legprofibb megoldás érdekel.
Más az csak priviben :D

:R

(#878) krisztyann válasza Revoltek (#876) üzenetére


krisztyann
tag

Sajnos nem tudom mennyire erősen világít a G2-ben.A zöld fény az könnyen észrevehető.

(#879) ithomas válasza HaZse (#871) üzenetére


ithomas
őstag

Én erre még a 805-nél is kíváncsi lennék.. De amúgy senki nem beszélt QHD játékról (mivel még nincs is...) hanem arról van szó ha a jelenlegi csúcs fullhd játékot röhögve elviszi , akkor valószínűleg egy szaros 2d launcher nem azért akad, mert annyira keves alatta a hardver...

Real eyes realize real lies!

(#880) 6120 válasza Boda81 (#877) üzenetére


6120
tag

waze?

(#881) Boda81 válasza 6120 (#880) üzenetére


Boda81
csendes tag

Köszi rápróbálok :R

(#882) Dreadloord válasza ithomas (#879) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Jó pár külföldi tesztet is elolvastam, és eléggé úgy tűnik, hogy nem csak utolérte az LG ezzel a telefonnal a többieket, de be is előzte, nem véletlenül lett 2014 leginnovatívabb gyártója a világon az LG. A telefonba nagyon nehéz belekötni, az alap felület valóban meg akad néha minimálisan, de ez szoftveres hiba, simán javítható.
A baj az, hogy az itteni tesztben előjöttek azzal, hogy a 801 kevés a telóhoz, és azért laggol, vagyis koncepcióhibás a telefon, na ez egy neves külföldi cikkben nincs kijelentve, hogy így lenne, sőt azt írják, hogy nem hardveres gond.

Szóval ez a 800 hozzászólás óta tartó felesleges fröcsögés az itteni MA-s cikk hibája jórészt, mert olyat állít, aminek nem nézett utána, és úgy tűnik, hogy nem is igaz.

Bár az is az emberi butaság csúcsa, amikor egy menü/névjegyzék laggolásról kijeneti valaki, hogy azért van, mert gyenge a QHD-hoz a proci. Ha gyenge lenne, mindenhol laggolna, ebből is egyértelmű, hogy még optimalizációs hiba, amit custom rom, de az LG is hamarosan megold.

Szóval a laggolós témát jó lenne végre ejteni...

(#883) Boda81 válasza 6120 (#880) üzenetére


Boda81
csendes tag

no meg is lennék és buktam is a progit, mert kell hozzá Net kapcsolat :(

(#884) dimrus2 válasza Dreadloord (#882) üzenetére


dimrus2
tag

+1 :C

LG G4 Titan/Arany QC, LG G3, LG 4xHD, Motorola Defy, Nokia több típus éveken át.

(#885) SzlobiG válasza Dreadloord (#882) üzenetére


SzlobiG
félisten

Valóban balgaság volt kijelenteni, hogy a hardver kevés már csak azért is, mert ott az oppo find 7 az is ugyanez a hw ugyanez a felbontás és vaj simán fut. Szal a cikkbe is szoftveres gondot kellett volna leközölni, nem gyenge hardverre fogni.

(#886) Denny007


Denny007
csendes tag

Ha valaki kételkedne az akkuban. 8és fél óra használat, 1óra 48perc kijelzőidő és 75% töltöttség. G2 ilyekor kb. 2óra és pár perc kijelzőidővel volt. Van különbség, de nem jelentős. Viszont a kijelző méretében is van különbség......az viszont jelentős.😃

(#887) Fromtropoja


Fromtropoja
csendes tag

Nos ez nem lesz rövid, ha nem a készülékről akarsz olvasni tekerj tovább.

Végig olvastam a topicot és te jó isten… bár ne tettem volna. Még az én kedvemet is elvettétek a készüléktől, amit kedd óta megelégedéssel használok. Annak, akinek még nem sikerült elvenni teljesen a kedvét:

Először is a mumus: a sebesség. Tény ami tény az LG launchere botrányos, nem ajánlom a használatát. Viszont ha valaki nem az LG home miatt veszi a készüléket, akkor maximálisan elégedett lesz. A launchert tehát gyorsan Novára cseréltem, ami hasonlóan sima élményt nyújt, mint Nexus 4-en volt (fájó viszont, hogy ezzel az Smart healtsról is lemond az ember).

Kijelző: annak, aki nem amoleden nevelkedett ez a kijelző bizony kifogástalan. Napsütésben is kitűnően képet ad, a kijelző egyáltalán nem fakó, simán hozza a HTC OneX szintet (ami az én szememnek eddig a legjobban tetszett), a részletgazdagságról nem is beszélve. Még valami: a kijelzőméret. Nos én pont emiatt választottam ezt a készüléket és nem csalódtam, hatalmas kijelzőt kaptam kompakt méretben, úgyhogy aki erre vágyik ne sokat gondolkozzon. Egykézzel is bátran használom a villamoson.

Adatkommunikáció: mind a wifi mind a GPS jelerősség nagyon jó. Ami még számomra kellemes meglepetés az FM rádió tisztasága. Természetesen nem a 3-as metrón, de a volt OneX készülékemhez képest mindenképpen. Füles csatlakoztatása után lehetőség van a külső hangszórókon is rádiót hallgatni, én ennek is örültem.

Zene: a telefon külső hangszórója hangos. Nagyon. Ezen kívül zenei fronton is nagyon erős, még a hozzá kapott (Quad Beat 2) fülessel is, ami kifejezetten minőségi darab.

Akumlátor: többnyire igazak a leírtak, átlagos szintet hoz. Jobbat, mint a Nexus 4 de ezt is minden este töltőre kell dugi. Ebayen már berendeltem hozzá a pótaksit, innentől nem is érdekel tovább a történet.

Melegedés: bizony ez a készülék hajlamos melegedni. Erősebb játékoknál érezhetően felhevül -nem zavaróan, de azért ezzel számoljon, akinek ez szempont.

Most így hirtelen ennyi. Aki nagy és gyönyörű kijelzős készülékre vágyik használható méretben, annak nagyon tudom ajánlani. Az akadásoktól csak is az tartson, aki nem szeretné lecserélni a lauchert. Azzal is bőven használható, de simaságban és funkcionalitásban bőven a Nova mögött kullog.
Akinek van kérdése nyugodtan bombázzon. :)

(#888) Bog válasza Dreadloord (#882) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Módosítottam a cikken néhány ponton, hogy egyértelműbb legyen a konklúzió.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#889) geccoblaze válasza Fromtropoja (#887) üzenetére


geccoblaze
aktív tag

Na végre! Ilyen értelmes hozzászólásokat még! Esetleg rakj majd fel pár akksi statisztikát légyszi.

Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

(#890) Dreadloord válasza Bog (#888) üzenetére


Dreadloord
senior tag

+1

Így már sokkal korrektebb, sokat javít szerintem a cikk összképén.

(#896) Fromtropoja válasza Dreadloord (#882) üzenetére


Fromtropoja
csendes tag

Egyértelműen az LG softwerekkel van a gond és ez nem csak a launcherre igaz de még a böngészőre is. Nálam pl a gyári böngésző enyhén darabos a fórum lapozgatása közben, chrome-al viszont semelyik telefonon nem láttam még ilyen simának. Ergo nem a pixelek számával van a baj hanem az optimalizációval.

(#897) dave182


dave182
senior tag

Én még nem láttam olyan telefont mostanában ami ne melegedne intenzív használat mellet, de azt bátran kijelentem, hogy ez nem melegszik annyira mint a Htc One... Bár abban benne lehet a full fém ház,azért az csak jobban vezeti a hőt.

(#898) gdevil válasza Fromtropoja (#887) üzenetére


gdevil
aktív tag

Köszi a beszámolót!

Holnap jön (ha igaz) az enyém is a Telekomtól..... :)
Ha felteszek másik launchert, akkor a "knock on" funkció működik-e vajon.... :F

(#899) Fromtropoja válasza gdevil (#898) üzenetére


Fromtropoja
csendes tag

Természetesen. Én feloldásra Knock code-ot használok, "altatásra" az értesítési sávot bököm meg kétszer.

(#900) gdevil válasza Fromtropoja (#899) üzenetére


gdevil
aktív tag

ok, ez megnyugtató...
Azt hittem ,ha felteszek egy TSF Shellt pld, akkor nem megy majd dupla kattintós felélesztés, mert a "knock" az LG launcher része....

Köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.