Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) DonLaca@ válasza k5.20 (#1545) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Én már megtettem helyetted :D . Gyorsabb mint az "A" verzió. Minden működik ahogy kell. Az a legnagyobb hibája hogy nem lehet rootolni. Már mindent megpróbáltam, feladom. Visszateszem az eredeti romot.

(#1552) -FreaK- válasza Noveee (#1550) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nekem is ez volt, csak a Move-ot dobta be, de nekem jó volt úgy is, túl nagy különbség nincs.

(#1553) FókuszPók válasza Noveee (#1546) üzenetére


FókuszPók
tag

Elöször én a fehéret like S-el rendeltem meg, meg is jött a boltba, csak passzív félév miatt nem volt matrícia és anélkül nem lehetet volna átvenni, pedig minden simán ment. Utána rendeltem meg az aranyat. (Az már nem like S) ...de arra miért lenne külön akció?

Lakatos Gedeon Gusztáv Három - 16LibaMáj - Westel - Sárgaréz

(#1554) szabochris válasza FókuszPók (#1553) üzenetére


szabochris
aktív tag

És milyen az arany? Jobb szerinted mint a fekete( titan) ?
Elég férfias? Csak képen láttam eddig, nem cikiznek,hogy "nőies" meg ilyesmi??

(#1555) FókuszPók válasza szabochris (#1554) üzenetére


FókuszPók
tag

Elölről teljesen vállalható, a hátulja már egyénfüggő, hogy ki mennyire látja férfiasnak, még senki nem tett rá negatív megjegyzés, akinek mutattam. Tervezek rá venni titan hátlapot, arany kameragombokkal nagyon patent lehet a kinézete. Szóval szemből nagyon szeretem nézegetni, mert nem tucat kinézete van, mint pl a titan-nak, de a hátulja már túl "aranyos", de nem bántam meg. :K

[ Szerkesztve ]

Lakatos Gedeon Gusztáv Három - 16LibaMáj - Westel - Sárgaréz

(#1556) Luser2000 válasza FókuszPók (#1553) üzenetére


Luser2000
addikt

"... csak passzív félév miatt nem volt matrícia és anélkül nem lehetet volna átvenni, ..."

Hogy micsoda?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1557) FókuszPók válasza Luser2000 (#1556) üzenetére


FókuszPók
tag

Like S, az egyetemi (diák) díjcsomag, melynek feltétele az érvényes dejákigazolvány, de csak 2évente kell újítani, viszont vásárláskor meg fel kell mutatni... :(((

Lakatos Gedeon Gusztáv Három - 16LibaMáj - Westel - Sárgaréz

(#1558) akooos válasza flakter (#1402) üzenetére


akooos
veterán

Ma a Pólus Center Media Marktban tapogattam egy aranyat,ha még aktuális. Az eladók beírják a feloldókódot is ha szépen kéred :)

[ Szerkesztve ]

(#1559) -FreaK- válasza k5.20 (#1544) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nem müxik a linked sajna :/ köszi azért a válaszokat, próbálkozok akkor a többi lehetőséggel addig.

(#1560) szabochris válasza FókuszPók (#1555) üzenetére


szabochris
aktív tag

Hol lehet olyan hátlapot kapni?:)

(#1561) szabochris válasza akooos (#1558) üzenetére


szabochris
aktív tag

Neked tetszett az arany?

(#1562) Bossi válasza -FreaK- (#1559) üzenetére


Bossi
őstag

nekem működik a végéről kell törölni a 3db X-et és az egyenlőségjel után beírni az IMEI számot :)

(#1563) -FreaK- válasza Bossi (#1562) üzenetére


-FreaK-
veterán

Jah, ezt az apróságot kihagytam, bocsi :D
Megvan.

Úgy néz ki gyün valami V20E fw, olasz lg facebookon jelent meg:
[link]
De lehet csak elírás.

[ Szerkesztve ]

(#1564) -FreaK-


-FreaK-
veterán

MEgvan a KDZ fájl, már csak azt árulja el valaki, hogy mit kell csinálni vele pls. :) leírásokat csak a TOT fájlokhoz találok. Eddig Samu-n meg HTC-n nevelkedtem :)
G2-höz van KDZ tutorial, gondolom jó ide, csak nem tudom hogy az az LG Flash tool jó-e?

Konkrétan ez használható G3-nál is vajon? [link]

[ Szerkesztve ]

(#1565) DonLaca@ válasza -FreaK- (#1564) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Én ezt használom.

(#1566) FókuszPók válasza szabochris (#1560) üzenetére


FókuszPók
tag

Ilyenen csak fizetés után szoktam gondolkozni :K

Lakatos Gedeon Gusztáv Három - 16LibaMáj - Westel - Sárgaréz

(#1567) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Kicsit elakadtam a flashelés közben, valaki tudna segíteni? Nem merem lehúzni a kábelről.

Szerk. asszem megoldottam.

[ Szerkesztve ]

(#1568) akooos válasza szabochris (#1561) üzenetére


akooos
veterán

Meglepő, de igen kellemesen néz ki. A graffit/titán képen jobban tetszik, de élőben nagyon szép ez az arany is. (Igaz ez az egyetlen amit láttam eddig.)

G2 mellett nem is olyan otromba, még zsebben is kipróbáltam. Sajnos a must have érzés még így sincs meg nálam, de nagyon kellemes készülék.

(#1569) Luser2000 válasza FókuszPók (#1557) üzenetére


Luser2000
addikt

Áhááá...
Értem, köszi!

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1570) csillagkomp


csillagkomp
tag

FIGYELEM: új szofver verzió! V10e. egyenlőre nincs lag, de még tesztelem. Vodafone függő a készülék, OTA elérhető..

[ Szerkesztve ]

(#1571) DonLaca@ válasza csillagkomp (#1570) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Rootolni lehet? Towelroot működik?

(#1572) csillagkomp válasza DonLaca@ (#1571) üzenetére


csillagkomp
tag

Nincs rootolva a telefon, még a 3 nap csere garancián belül vagyok. 36e felett az Antutu dalvik melett. Egyenlőre szuper.

[ Szerkesztve ]

(#1573) krisztyann válasza csillagkomp (#1570) üzenetére


krisztyann
tag

Függetlenre még semmi. :(

(#1574) imélcim


imélcim
csendes tag

Sziasztok,

Köszönöm, hogy annyian elmondtátok a térerős tapasztalatotokat, hááát, nem nyugodtam meg. Nálam a G1 folyamatos automatára van állítva, engedve 4G-re. Céges sim, sok sok email, sok telefon és folyamatos utazás. Ezekkel a feltételekkel produkálja a térerő gyengeséget, jelvesztést 1-2 percre ill. ahol (otthon) újkorában full térerőn volt, most ott is csak kb. fele. Mindezt úgy, hogy az első 3-4 hónapban tökéletes volt. Sajna mire teljesen megőrült, már az egy éves gari fuccs, ráadásul független gsm boltos, csaka macera lenne vele.

Igazából felmerült bennem az is, ha szolgáltatósat veszek akkor lehet, hogy nem lesz ilyen probléma? Vagy ha lenne, milyen ügyintézésre számítsak tmobile-nál garancia szempontból?

Köszi

(#1575) FókuszPók válasza imélcim (#1574) üzenetére


FókuszPók
tag

ma olyat csinált, hogy zsebből kivéve 0 térerő, mellette piros x, de mégsem volt jel nélküli idő a statisztikában :F ...olyannal találkozott valaki, hogy csak a zöld LED villogott, a telefon nem csinált semmit, sem duplakopp, sem hátsó gombra nem reagált, ki és bekapcsolni sem tudtam, az akksit ki kellett vennem, hogy észhez térjen... :U

Lakatos Gedeon Gusztáv Három - 16LibaMáj - Westel - Sárgaréz

(#1576) SzlobiG válasza csillagkomp (#1570) üzenetére


SzlobiG
félisten

Várjuk a tapasztalatokat. :K

(#1577) -Mosquito-


-Mosquito-
őstag

Index teszt

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#1578) #84221696 válasza FókuszPók (#1575) üzenetére


#84221696
törölt tag

Most kényszerből egy samut használok, de a jelingadozás ennél a készüléknél is jelen van. T-s szolgáltatói telefon.

(#1579) dave182 válasza #84221696 (#1578) üzenetére


dave182
senior tag

Nekem eddig az összes telefonomnál volt jelingadozás a T hálózatán, a másik 2 szolgáltatót nem ismerem...

(#1580) #84221696 válasza dave182 (#1579) üzenetére


#84221696
törölt tag

Vodás voltam vagy 10 évig. Ott nem tapasztaltam ezt. De lehet, hogy csak az emlékeim hiányosak. :)

(#1581) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Aki probalta az uj szoftot, annak mi a velemenye?
Miben van javitas?
Foleg az erdekelne, hogy a roccenesek javitva lettek-e?
Eppen csak javult a simasag, vagy tenyleg jobb lett, esetleg eltunt?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1582) krisztyann


krisztyann
tag

Tölthető függetlenre is. :DD

(#1583) krisztyann válasza HUTCHDB (#1581) üzenetére


krisztyann
tag

Nem rég végzett a frissítéssel.A launcherből eltünt az akadás.Egyedül a telefonkönyvben vannak meg mikro laggok oldalra lapozás közben, de az is jelentősen javult.Ezen kívül máshol nem sikerült megakasztanom.Art-tal használom.

(#1584) dave182 válasza krisztyann (#1583) üzenetére


dave182
senior tag

Ha frissítesz akkor automatice marad ART-on, vagy újra át kell kapcsolni?
T-re még nincs frissítés...

(#1585) krisztyann válasza dave182 (#1584) üzenetére


krisztyann
tag

Maradt Art-on.

(#1586) skylaner


skylaner
senior tag

Ez a térerő gond nem lehet h KitKat issue?

https://code.google.com/p/android/issues/detail?id=63524

(#1587) HUTCHDB válasza krisztyann (#1583) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Megnezned, hogy a kovetkezo helyeken is simult -e a "helyzet":

-galeriaban a scroll (egyes mappakon belul is)
-appdriverbe lepes, ottani oldalra lapozas
-sms
-beallitasokon belul pl. az akku informacio/akku hasznalat reszleteinel (pl. a kijelzoido megnezeseig valo eljutas)
-pl. ide a PH! forumba valo kep feltoltes (csatolas) eseten a csatolas kivalasztasanal (dokumentum->lista alja)

De ne "gyakoroltasd" vele, ( :) ) hanem az elso mozdulatokat nezd, hogy az sima -e.

:R

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1588) -FreaK- válasza skylaner (#1586) üzenetére


-FreaK-
veterán

Akkor mindenkinél kellene jelentkezzen nem? Vagy lehet csak bizonyos esetekben jön elő?
Beszéltem ma egyébként az LG ügyfélszolgálattal, azt javasolta hogy ha egy factory reset nem oldja meg akkor vigyem szervízbe. Mondtam neki, hogy az már megvolt tegnap és semmi nem változott.

Továbbra is úgy látom, hogy ez egy hardveres probléma lesz.

(#1589) SzlobiG válasza HUTCHDB (#1587) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez engem is érdekelne. :K

(#1590) Bossi válasza -FreaK- (#1588) üzenetére


Bossi
őstag

Figyelj én ma megnéztem kollégám galaxy express készülékét zsír új, neki is ugrál sőt 1-2 csík. ha van és szerinte is a szolgáltató problémás.
Pl. ahol dolgozok ott örülök, ha H+-os jel van de, az is ritka nem egészen 30 méterre LTE és a térerő is ugrál...
Amennyiben szervizbe viszed várom a fejleményeket!

[ Szerkesztve ]

(#1591) -FreaK- válasza Bossi (#1590) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nálam kicsit máshogy néz ki..

Asztalon fekszik a teló, kézbe veszem, feloldom, térerő fullon. Pár mp. múlva leesik 1-re, majd rögtön 0-ra.
Képernyő lezár, vissza rakom az asztalra, megint kézbe veszem, most meg nem esik le a térerő, 4-5-ösön van.
Néha-Néha leesik, aztán megint felmegy.

Ez most itt van az irodában, otthon annyival rosszabb hogy ott kicsit gyengébb a térerő a szobában mondjuk, a OneX 3-4-et mutat, így a G3-on mikor leesik akkor el is dobja a kapcsoaltot és egy ideig vissza se tud állni magától a Telekom hálózatára, ilyenkor kézzel keresem meg a hálózatot amit megtalál és úgy áll vissza rá.

(#1592) Bossi válasza -FreaK- (#1591) üzenetére


Bossi
őstag

Értem hát ugrálás van nekem is, de el úgy ahogyan neked nem dobja el a hálózatot.
Az tény, hogy másik telefonon nekem is stabil a térerő bár azon nincs net csomag és nem tudom nem-e az zavar be, mint azt már valaki írta.
Bár most nekem is van 20% jel nélküli időm viszont tegnap otthon amikor wifi volt és nem mobilnet akkor 0% volt...

[ Szerkesztve ]

(#1593) krisztyann válasza HUTCHDB (#1587) üzenetére


krisztyann
tag

A beállításokon belül nincs lagg, a többinél vannak akadások.Mi az az appdriver? :D

(#1594) -FreaK- válasza Bossi (#1592) üzenetére


-FreaK-
veterán

Most néztem, hogy a sok Telekomos bloatware között van egy olyan hogy mobilLabor, nézem hogy mi ez..
Hát meglepetésemre egy elég korrekt tesztelő szoftver, rögtön le is futtattam a hálózattesztelő részét, néz mindenfélét, pl. jelerősség, csomagveszteség, válaszidő stb..
Naná hogy a teszt közben persze fullon volt a térerő, de majd otthon is lefuttatom.

(#1595) csillagkomp válasza HUTCHDB (#1587) üzenetére


csillagkomp
tag

Simult a helyzet szinte minden téren. Kezdőkepernyő és beállításoknál ok, de az sms és a galéria is sokkal jobb már.

(#1596) krisztyann válasza csillagkomp (#1595) üzenetére


krisztyann
tag

Még azt vettem észre, hogy több a szabad ram.

(#1597) Bossi válasza csillagkomp (#1595) üzenetére


Bossi
őstag

Ez most pontosan milyen ROM hivatalos frissítés vagy KDZ telepítés esetleg T.-s készülékre?

köszi

(#1598) krisztyann válasza Bossi (#1597) üzenetére


krisztyann
tag

OTA-n jött frissítés.Tegnap Voda-ra ma függetlenre is.

(#1599) Bossi válasza krisztyann (#1598) üzenetére


Bossi
őstag

És T-s mikor jön? a francba :)

(#1600) krisztyann válasza Bossi (#1599) üzenetére


krisztyann
tag

Nem tudom.Gondolom a T-től függ. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.