Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) dave182


dave182
senior tag

Na most van az ART bekapcsolás alatt, majd írok, hogy mi a változás...

(#802) ferrari1 válasza dave182 (#801) üzenetére


ferrari1
őstag

Úgy vettem észre, hogy gyorsabb, pattogósabb, kevésbé akadozós lett

(#803) dave182 válasza ferrari1 (#802) üzenetére


dave182
senior tag

Igen, sokkal simább a rendszer, kíváncsi vagyok az üzem időre
Vettem ma autós tartót, ezt a samsung univerzális tartót, az euronics-ben 4500 huf, megnéztem az exogear touch-ot de az egy gagyinak tűnik a samuhoz képest... Nagyon elégedett vagyok ezzel, szerintem jó vétel volt.

(#804) Red Bull fan


Red Bull fan
aktív tag

Hol lehet bekapcsolni az Art-t,illetve vissza lehet állítani,garivesztés nincs ezzel??

(#805) ferrari1 válasza Red Bull fan (#804) üzenetére


ferrari1
őstag

Nincs garanciavesztés, és ide-oda lehet kapcsolgatni. Beállítások / általános fül / a telefonról / szoftver adatok menüpontban a cikkszámot kopogtatva előjön a fejlesztői opciók. Azon belül a futásidő kijelölése. Dalvik / Art.

[ Szerkesztve ]

(#806) halkow válasza ferrari1 (#805) üzenetére


halkow
őstag

szokott melegedni a g3-asod? bog anno írta hogy melegszik mikor bemutatták a cikkben már nem nagyon említi :F

Alcatel onetouch idol2s the king

(#807) ferrari1 válasza halkow (#806) üzenetére


ferrari1
őstag

Mivel nem játékra használom, így igazából érdemben nem tudok válaszolni, de ha gondolod kipróbálom ;)

(#808) ferrari1 válasza halkow (#806) üzenetére


ferrari1
őstag

Negyed óra Hill Climb játék, tudom nem a legnagyobb igénybevétel, de próbának jó: [link]

(#809) dave182


dave182
senior tag

Én azt vettem észre, hogy mióta ART-on van mintha egy kicsit jobban merülne..

(#810) gery2123


gery2123
őstag

Na most voltam a Debreceni MM - be. Egy arany G3 van itt és azt nyomkodtam meg megy kicsit. Igaz nem sokáig volt a kezemben de tetszik. Méret nagyon jó, igaz nem a legkisebb kezem van. Lagg volt az LG UI - nal, a beállítások és a Chrome is simán ment. Néztem meg a fehér G2,de a G3 jobban tetszik. 😀 és itt bizony nem az erővel lesz gond hanem a szoftver van nagyon el....va

-- PSN_ID: GerY2123

(#811) batai15 válasza gery2123 (#810) üzenetére


batai15
félisten

Én is megnyomkodtam. Szvsz vissza lépés a g2 hoz képest.a szabad ram valami vicc.ha választani kellene akkor g2.

(#812) atikó


atikó
őstag

Kicsit elment a kedvem, hogy kicsit laggol mert gyenge a proci a kijelzohoz. De mar olvastam a pro valtozatarol.

(#813) GuruZone


GuruZone
őstag

akit érdekel egy kis GPS teszt,
a 4 év alatt amióta körbetekerjük a Balatont, most kaptam a legpontosabb értékeket mind időben, mind távolságban megfigyelhető
Ha megálltunk egyből jött az auto pause, és indulás után már ment is tovább.
Amúgy 2-5 mp alatt talál 9-10 műholdat.

[1. szakasz]

[2. szakasz]

a nem endomondo usereknél előfordulhat, hogy mérföldben mutatja a dolgokat :(

80 km-en egy Xperia Z kerek 1 km-rel többet mér.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#814) zack válasza GuruZone (#813) üzenetére


zack
nagyúr

G2 a margitszigeti futópályán 5330m mér +-30m. Ezt a szintet manapság már kötelező hozni. Note2, HTC One, S4-el se volt gondom Endomondo-val. Pontosak voltak azok is.
Lehet a Z volt átlag alatti, ezért tűnik fel. Meg aztán a légkör is befolyásolja a pontosságot, és sok egyéb más apróság.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#815) DonLaca@


DonLaca@
senior tag

LG Smart World-re hogyan tudok mobilról regisztrálni?

(#816) icecave válasza DonLaca@ (#815) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem arról volt szó, hogy az Magyarországon semmit sem ér? Valahol olvastam, majd kijavítanak,ha tévedek.

(#817) DonLaca@ válasza icecave (#816) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Nehogy már egy nyamvadt témát ne lehessen letölteni azért mert magyarországon lakom.

(#818) manokaki válasza icecave (#816) üzenetére


manokaki
őstag

Én angliát adtam meg és simán megy ...

Attila

(#819) Márko88


Márko88
aktív tag

Egyik ismerősömnek van G3. Megnéztem szépnek szép a kijelző de nem kéne. Lassú.
Maradok a Samsungnál, LG eleve nem kéne. Samsung, HTC és Sony ha lenne normális kamerájuk.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#820) f(x)=exp(x) válasza DonLaca@ (#815) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

A bejelentkezés alatt ott az 'elment', azt megnyomod és bejön a regisztrációs ablak. :)

(#821) manokaki válasza Márko88 (#819) üzenetére


manokaki
őstag

Htc általában gyenge aksi M7-ig, Sony borzaszto kijelző Z2 előtt evy két kivétel, Samsung inkább nem is sorolom 😃😃😃

(#822) Tippmix46 válasza Márko88 (#819) üzenetére


Tippmix46
senior tag

Egy igen komoly LG G3 ellenfél, igen jó áron:

[link]

(#823) Márko88 válasza manokaki (#821) üzenetére


Márko88
aktív tag

Sok embernek megfelel ;) Megbízható jó márka.. A HTC One-okat meg csak vigyék szervízbe. Gondolom neked valami csoda kínaid lehet.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#824) Márko88


Márko88
aktív tag

Most voltam egy kiránduláson , nem vittem fényképezőt. Kegyetlen jó képeket tudtam lőni az S4-el. Egyik legjobb kamerája van még mindig. :)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#825) krisztyann válasza Márko88 (#819) üzenetére


krisztyann
tag

Nekem előtte Samsungok voltak.Megfogadtam, hogy többet nem kell.Lehet itt szidni az LG-t, hogy lassú, akad.Ismerősömnek G2 van.Neki vaj simán fut.Ha azt megcsinálták ezt is megfogják.A Samsung-nál meg nem hogy javítást nem kapunk, inkább attól kell félni, hogy mit rontanak el a "frissítéssel".

(#826) DJ. Ru$y
:C

[ Szerkesztve ]

(#826) DJ. Ru$y válasza Márko88 (#819) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

"LG eleve nem kéne."
Köszönjükviszlát.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#827) gdavid007 válasza manokaki (#821) üzenetére


gdavid007
tag

Kérlek, azért sorold el a Samsungot is! ;)

"Ha azt hiszed a kaland veszélyes, próbáld ki a megszokást. Az halálos"

(#828) szpajk válasza Márko88 (#823) üzenetére


szpajk
tag

Köszönjük neked is, hogy megosztottad észrevételed. Ha a Samsungot jobban kedveled (te problémád), akkor miért közlöd ezt egy Lg fórumban?
Omnia után megfogadtam, hogy soha többé Samsung telefont nem veszek!
Bár a Note 3 majdnem elcsábított, de örülök, hogy a végül nem vettem meg.
Samsung formaterve Galaxy 1 óta változatlan, szappantartó, egyre nagyobb méretben.
Még1x köszi, hogy benéztél, viszlát!

spike

(#829) f(x)=exp(x) válasza gdavid007 (#827) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Fröccsentettműanyagszarakadozótácsvíz. :DD :W

(#830) Márko88 válasza szpajk (#828) üzenetére


Márko88
aktív tag

Köszi, majd engedélyt kérek tőled. Majd megkérdezlek ha szeretném a böfögésedet hallani.

Üdv, viszlát

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#831) halkow válasza ferrari1 (#808) üzenetére


halkow
őstag

Hát igazából arra lettem volna kíváncsi hogy a hátulja nagyon melegszik-e?

Hill Climb HVGA-n 600mhz is megy :D

Dead Tiger 2,Real Racing 3,nova 3, aspalt 8 ezek már komolyabbak :)

Alcatel onetouch idol2s the king

(#832) Márko88


Márko88
aktív tag

LG-ke, szegények Samsungja. Régen is ez terjedt, most se változott:)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#833) szpajk válasza Márko88 (#830) üzenetére


szpajk
tag

Inteligens és témába vágó replika, gratulálok!
Nem értem az embereket, nekem eszembe sem jutna az S5 fórumban arról írni, hogy az adott teló miért szar, az általam használt meg mennyivel jobb, de hát nem vagyunk egyformák, szerencsére!

spike

(#834) Márko88 válasza szpajk (#833) üzenetére


Márko88
aktív tag

Te kezdted el. Nem mondtam semmi rosszat, csak a véleményemet erről az LG-ről. Elnézést akkor, és nem akartam negatív dolgot.

Üdv

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#835) SzlobiG válasza Márko88 (#832) üzenetére


SzlobiG
félisten

Muszáj ezt? Egyszer leírtad ok, többször felesleges, trollkodni ne itt, köszi.

(#836) szpajk válasza Márko88 (#832) üzenetére


szpajk
tag

Akkor most visszakérdezzek, hogy a Samsung meg a szegények iPhone-ja?
Azért kösz, hogy egy mondatoddal ledegradáltál minden G3 tulajt! Tuti mindenki értékelni fogja.

spike

(#837) krisztyann válasza Márko88 (#832) üzenetére


krisztyann
tag

Azon azért gondolkodj el, hogy a Samsung-nál mit is fizetsz meg?A tömérdek reklámot ill. a premium szervizt amire szükség is van.Nem volt egy Samsung telefonom se aminek ne lett volna baja.Az S 3-ban ősszel cseréltek akksit, töltőt, kijelzőt.A töltő 1 hónapra rá meghalt, egy este kell neki, hogy feltöltsön.A kijelző kerete pedig eddig két helyen repedt meg.

(#838) Boda81 válasza Tippmix46 (#822) üzenetére


Boda81
csendes tag

Ketten már belinkelték, ha visszaolvasol.....

(#839) MrPetya19 válasza Márko88 (#824) üzenetére


MrPetya19
addikt

Legjobb kamera ott kezdődik, hogy nokia

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#840) Nigér válasza Márko88 (#832) üzenetére


Nigér
őstag

Ennyi erővel te is csöves vagy mert nem S5-öd van hanem S4....
Szal azért csak okosan.

(#841) Márko88 válasza krisztyann (#837) üzenetére


Márko88
aktív tag

Ez sajnos igaz. Vannak problémák

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#842) halkow válasza Márko88 (#832) üzenetére


halkow
őstag

Hát szerintem nem sokáig lesz ez így , a tavalyi g2 meg porig allázta a mezőnyt ! g4 már a legjobb lesz szerintem mind közül .

Alcatel onetouch idol2s the king

(#843) #84221696 válasza Márko88 (#830) üzenetére


#84221696
törölt tag

Kiscsávó! Kapjál már az eszedhez! Eddig csak te böfögsz! :W

(#844) Márko88 válasza #84221696 (#843) üzenetére


Márko88
aktív tag

jójó,nyugodj meg, :R már nincs semmi gond

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#845) dimrus2


dimrus2
tag

Kedves fórumtársak!
Mély tisztelettel, és szeretettel közlöm mindenkivel akit illet, mivel a topic LG G3 készülékről szól,
lelkem minden gyengédségével, borzasztóan lesz@rom a Samsung, HTC, Sony, és egyébb márkájú mobilokat, bár némelyik volt nekem is!
Ha lehet ilyen furcsa már-már perverz kérésem, szeretnék a G3-ról olvasgatni a saját topicjában.
Remélem nem sértettem meg senkit - bár nem érdekel -, de ha igen akkor is fogok tudni aludni, és fogom tudni remekül használni csodás G3-as mobilomat.
Béke és szeretet minden fórumozónak !

LG G4 Titan/Arany QC, LG G3, LG 4xHD, Motorola Defy, Nokia több típus éveken át.

(#846) Lacy6 válasza halkow (#842) üzenetére


Lacy6
senior tag

Ilyen nincs. Tökéletes telefon nincs. Valamibe az eggyik valamibe a másik a jobb. Szerintem ilyen kategóriába már csak a külső ami nagyon fontos. Valakinek ez tetszik, valakinek más.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#847) #84221696 válasza Márko88 (#844) üzenetére


#84221696
törölt tag

Bocsánat a heves vérmérsekletemért, de ahogy dimrus2 kolléga is írta, ez a G3 topikja. Elhiszem, hogy az S4 egy nagyon jó telefon, de te is hidd el, hogy itt elsősorban a G3 leendő/jelenlegi/volt tulajdonosainak észrevételeit, hsz-eit szeretnénk olvasni. Ha valakinek problémája van a készülékkel, akkor azt megtárgyalni, ha meg elégedett vele, akkor meg az olvasni, reagálni a leírtakra. De arra senki sem kíváncsi, hogy ez vagy az a készülék a jobb-e. Mert mint látod, a technikai paraméterek csak az érem egyik oldala. A másik oldal ugyanolyan fontos, ez pedig a személyes tapasztalat, az érzelni kötődés egy gyártóhoz, egy dizájnhoz. Olyan készülék sohasem fog készülni, amivel mindenki maradéktalanul elégedett lesz, mert itt lép be a szubjektivitás! Látod, hiába van egy jó telefonod (S4), ami számodra tökéletes, mások számára pedig messze sem az. De ettől még neked és másnak sem kell falba vernie a fejét vagy hogy álmatlan éjszakái legyenek. Ha neked az S4 tökéletes megoldás egy feladatra, akkor fogadd el, hogy másnak meg a Sony, a HTC, az LG stb. lesz az, ami elhozza azt az érzést, amit neked az S4 hozott el.

Peace! :R

(#848) ithomas válasza dimrus2 (#845) üzenetére


ithomas
őstag

Van egy olyan érzésem, hogy soha nem fogunk oda eljutni, hogy normális tapasztalatkoról essen szó...én lassan kezdem feladni.
Ebbe a topicba kb úgy van beállítva ez a telefon, mintha egy használhatatlan szarrakás lenne.
Hol ott végülis mi baja van?Az hogy időnként röccen egyet a launcher, amit egy cserével meg is lehet oldani.
MINDEN még a legdurvább grafikájú játékok is akadozás mentesen futnak...akkor hogy létezik az, ha annyira de annyira kevés a 801 ehhez a kijelzőhöz?
[link]
Ezen miért nem gondolkodik el senki?
Esküszöm, hogy az a rosszindulat ami ebben a topicban folyik, kezdi elvenni teljesen ettől a fórumtól a kedvemet, pedig vagy 10 éve tag vagyok....

Real eyes realize real lies!

(#849) Márko88 válasza #84221696 (#847) üzenetére


Márko88
aktív tag

Okok megértettem meg lezártam és ez igaz teljesen és tudom is. Nem gondoltam volna, hogy az a hozzászólás ilyen dolgokat fog kiváltani.

Szoktam még a fórumokba írogatni, nem akartam rossz érzést kiváltani.
Egyébként meg mindenki szeret egy adott márkát vagy kettőt(nekem HTC, Samsung) és azokat hajtja :D és azért sok fórum erről szól. Verseny a telefonok között.

Elnézést akkor mindenkitől.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#850) cstom


cstom
aktív tag

Nos, mivel nem kétfilléres eszközről van szó, ezáltal az összehasonlítási alapok a leendő tulajdonosoknak fontosak. Amennyiben csak, és kizárólag saját tapasztalatkoról szeretnének olvasni a fórumozók, kéretik a moderátorok által az utóbbi kb. 840 hozzászólást törölni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.