Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) dave182


dave182
senior tag

Nekem 405MB szabad közvetlenül a bekapcsolás után...

(#352) zack válasza HUTCHDB (#343) üzenetére


zack
nagyúr

"Nem a stabilitassal es a gyorsasaggal volt/van gondom, hanem az akadozasokkal.
Milyen rendszer az, amely a tarcsazobol a hivaslistaba valo athuzaskor kb. 0,5 mp-es akadast produkal ugy, hogy kozben -az akadas miatt- egyszerre latom a tarcsazo gombjait es a hivaslistaban levo elozmenyeket?
Es milyen az a gyari sms kezelo, amely az elso sms gorgetesnel olyan darabos, akadozos, mint korabban (3-4 evvel ezelotti ) samsung galaxy s1-en?
Nem mukodik normalisan ez kulso alakalmazassal sem, barmit mondasz!"

Na látod, ha nekem ilyen problémáim lennének tartósan, már nem lenne meg a G2. :N
Sosem volt ilyen gondom. Mondjuk én minden romon Next 3D + ExDialer Pro + GoSMS + InoMail kombót használok. Ezekkel még sosem volt ilyen gondom. Jó, ezeket összesen vagy 6k-ba kerülnek, de úgy gondolom megérte, mert nincsenek ilyen hibáim mint neked.
Szóval persze. Nem működik rendesen külső alkalmazásokkal sem. :U :B
Tovább megyek. Optimus G3 1.1-en gyári még minden, kivéve a tárcsázót és a launchert. Semmi ilyen gondom nem volt még mint amiket írtál. Ez a tárcsázó híváslista áthúzásos dolgot el se tudom képzelni, hogy nézhet ki, és mi okozhatja. Ezzel sem találkoztam még.
Biztos az enyém valami limited edition példány ( és a tulajok 90%-nak). :B

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#353) ferrari1 válasza dave182 (#351) üzenetére


ferrari1
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#354) lcee79 válasza ferrari1 (#350) üzenetére


lcee79
őstag

Játék (pl asphalt 8) stb közben mennyire melegszik?
ONE X-em olvadáspontig asphalt 8-nál :D

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#355) HUTCHDB válasza zack (#352) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Semmi fele limited peldanyrol nincs szo.
Akad az hidd el, csak itt jon elo az a dolog, amirol irtam, az ingerkuszob.
Engem zavar, mast nem.
Kb. ugyanigy jartam a g2 megjelenesekor. Sikerut egy ph. taggal hosszabb tesztet kozosen vegeznunk.
Neki a "pazar", "iszonyatos", "laggmentes" szavai voltak ugyanarrol a keszulekrol, amirol nekem az "akad", "ez mi volt", "hu de kár" jutottak eszembe.
Amikor valaki mondjuk i5 utan kezbeveszi a g2-ot azonnal fogja tudni mirol beszelek, mert neki azonnal feltunik.
Viszont felesleges errol itt -masok nyugalmanak megzavarasaval- diskuralnunk, mert ugy is elbeszelunk egymas mellett.
Ma talan kapok egy g3-at tesztelesre, majd latom, hogy mi a helyzet az elodhoz kepest.
Off vege....

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#356) dave182 válasza ferrari1 (#353) üzenetére


dave182
senior tag

Nekem stabil a 415 MB...

(#357) ferrari1 válasza lcee79 (#354) üzenetére


ferrari1
őstag

Nem tudom, nincs fent, de ha gondolod kipróbálom neked és megírom, de most indulok dolgozni csak megvárom míg lejön az a 1.4 Giga :D

(#358) lcee79 válasza ferrari1 (#357) üzenetére


lcee79
őstag

Én azért nem tudok vele játszani gyakorlatilag, mert még töltőn játszva is lemerül ezzel ajátékkal :D ráadásul akkor még jobban melegszik,
esetleg ha a külső hőmérséklet 0 fok közelében lenne és egy jégdarabon használnám, akkor talán működtethető lenne az enyémről is :D

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#359) zack válasza HUTCHDB (#355) üzenetére


zack
nagyúr

Én meg vallom azt azt elvet még mindig, hogy nem mindegyik telefon sikerül egyformán típuson belül. Erre még az LG Arena-s korszakban derült fény...Nekem hibamentes volt, másnál meg pl nem ébresztett azonos szoftverrel sem, és nem is lett rá megoldás. Akkor volt ez a téma kivesézve, hogy a minőség ellenőrzés nem minden gyártónál egyformán alapos, pláne ahol vékonyan fog a cerka.Tehát nem kizárt, hogy voltak jobb és gyengébb szériás G2-ök. Inkább ez van, mint az általad emlegetett ingerküszöb bullshit. ;)
Szerinted egy ilyen tárcsázó híváslista anomália ingerküszöb kérdése? Kivágtam volna már az ablakon, de egyébként az egész topikot nézve a 38000 hsz-t, senkinek se volt hasonló gondja, szóval hagyjuk ezt az ingerküszöb dolgot. Off vége részemről is.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#360) sixpak válasza dave182 (#351) üzenetére


sixpak
nagyúr

Az kemény azért...nálam bekapcsolás után 1-1.1GB, belakva meg 800 körül...LG G Pro-val.
Amúgy aki azért sír, mert "mér nem fullhádé?", azoknak ajánlom az LG G Pro 2 készüléket. Az full hd és mindent tud, amit ez...abban van 1080p 60fps, 720p 120 fps videófelvétel is.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#361) lcee79 válasza sixpak (#360) üzenetére


lcee79
őstag

Nekem 500 mega üres alapból a one x-en az 1 GB-ból (és csak 4.2.2-es android van, az még nem az a 4.4 aminek elég 500 mega is :D )
Új korában 800 megát evett és pár program után el is fogyott, és ahogy jöttek a frissítések egyre jobb lett a memóriakezelés is.
Megnéztem most 503 volt a használt, és úgy hogy az alkalmazások menü ami megmutatja az épp 35-öt evett
tehát akkor 470 volt a foglalt anélkül, ez elég jó :)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#362) dave182 válasza sixpak (#360) üzenetére


dave182
senior tag

Mondjuk nem látom hátrányát,hogy csak ennyi szabad memória van, egész a mai napig meg sem néztem,pedig már péntek óta nyúzom... A g pro 2 már nagyon nagy nem? Én már pl a note 3-at sem mertem be vállalni...

(#363) FókuszPók


FókuszPók
tag

az, hogy miért nem 805-el jött ki, nagyon egyszerű: első kúhádés telefont ők akarták piacra dobni. (a 805 még nem állt készen a nagy tételes sorozatgyártásra májusban) A G2 még mindig szalonképes, nem emiatt siettek. Őszre 805-el jönnek az újabb szériás G3-ak, lehet hogy most kisöprik az eddig legyártott 801-es tételeket és készülnek az erősebb verzióra (ez az utóbbi csak feltevés)

[ Szerkesztve ]

Lakatos Gedeon Gusztáv Három - 16LibaMáj - Westel - Sárgaréz

(#364) sixpak válasza dave182 (#362) üzenetére


sixpak
nagyúr

Persze, nem számít mennyi van, amíg szépen működik. :K
Dehogy nagy, 5,9 inch, simán használható...persze nyilván ez is ízlés dolga.

Icee79:az teljesen jó....

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#365) icecave


icecave
nagyúr

Én épp azon gondolkodom, hogy megrendelek egy G3-at, aztán használom kicsit, majd eldöntöm, érdemes-e megtartani, vagy eladni, és a G2 maradjon. Úgy értem, meglesz egy kis ideig mind a kettő, majd eldöntöm, melyik megy, melyik marad. Természetesen nem arról van szó, hogy hú de sok fölösleges pénzem van, előfizetés hosszabbítás előtt állok, meg akartam várni az iPhone-t, de ugye az kapásból vagy 100k-val drágább lesz (kártyás árat nézve) és nem is biztos, hogy vissza tudnék menni nyugodt szívvel iOS-re és mondani le androidon mára megszokott alap dolgokról, amit azon nem kapok meg. Szóba jöhetne még egy M8 esetleg, de végülis nincs bajom az LG-vel, sőt egész megszerettem, pedig 6 év iOS után kellett meggyőznie.

(#366) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Az akadások nagyon szomorúak, azokat sokkal rosszabbul viselem mint a FullHD kijelzőt viseltem volna. Engem ez eltántorít ettől a készüléktől, pedig amúgy nagyon rendben van. Biztos van akit ez nem érdekel, de én egyszerűen utálom mikor lagzik. Persze nyilván tudom, hogy nem komoly laggok ezek, de akkor is laggok.

(#367) HUTCHDB válasza icecave (#365) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Jo gondolat, es szerintem igy tudod normalisan eldonteni, hogy mi az ami a te szempontodbol egyik, vagy a masik keszulek melle billenti a merleg nyelvet.

Ha jol latom, most csak arany szin van a telekomnal, es az is csak elorendelheto.
Van itt valaki, akinek arany van?
Milyen az osszhatasa ebben a szinben a keszuleknek?

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#368) jozso1989 válasza zack (#320) üzenetére


jozso1989
őstag

Akkor nézd meg újra. A Z2 sokkal simább, gördülékenyebb. A G3, nem hogy akadozik, még lagol is... Elég csak a menügombot figyelned, egyáltalán nem reagál azonnali érintésre. Amíg egyszer belép a drawerbe G3-on, a Z2 megnyitja háromszor... És a Z-nél ráadásul sokkal látványosabb az animáció. Biztos van, aki ezt el tudja viselni, én 130ezerért hozzávágnám az eladóhoz, ha úgy működne mint egy galaxy mini. :D

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#369) androklész válasza #84221696 (#341) üzenetére


androklész
csendes tag

Igen, de ez ráadásul 50 ezerrel drágább mint a G2.....annyival nem jobb, mint amennyivel többe kerül, az biztos.....

[ Szerkesztve ]

(#370) ithomas válasza HUTCHDB (#367) üzenetére


ithomas
őstag

Jelenleg mindhárom színből lehet rendelni ahogy nézem...
Amúgy a QHD-ról annyit, hogy Note3-al, meg S5-el rendelkező ismerősök is rácsodálkoztak a kijelzőre, és el voltak ájulva.Na most ha annyira nincs különbség akkor nem értem a reakciójukat. :)

Real eyes realize real lies!

(#371) icecave válasza HUTCHDB (#367) üzenetére


icecave
nagyúr

Néztem, fel kellett vennem készletértesítőre, mert nem tudtam venni így feketét. Sem előrendelni, sem vásárolni. Az aranyat engedi, de az meg nem kell, az biztos. :D

ithomas: nem lehet, ha rámész, akkor mikor színt kell választani, kidobja, hogy vedd fel készletértesítőre. Csak az aranynál enged tovább.

[ Szerkesztve ]

(#372) Gergőke88 válasza icecave (#365) üzenetére


Gergőke88
addikt

Ezt mondtam egy hete is neked.
Csak ugy lehet eldonteni.

[ Szerkesztve ]

(#373) icecave válasza Gergőke88 (#372) üzenetére


icecave
nagyúr

Te hogy állsz most a tapasztalatokkal? Tudom, volt egy pár perc használat utáni "eladom" vagy mi kijelentés. Azóta mi a helyzet? Bár gyári launcherrel mindegy mizu, Nova-val használnám, mint most a G2-t is. Gyári már azt sem tudom, milyen. :)

[ Szerkesztve ]

(#374) HUTCHDB válasza icecave (#371) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Meg kell azt nezni eloben.
Lehet nem is dominansan ervenyesul az arany...
Delutan egy fekete lesz nalam proban, igy lesz velemenyem sajat tapasztalatbol magarol a telefonrol.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#375) Gergőke88 válasza icecave (#373) üzenetére


Gergőke88
addikt

Tegnap este nyomkodtam 2-3 orat.
Melegszik netezes kozben. Parszor elofordult hogy at akartam lepni a bongeszobol a facebook appba es 2-3 mpig megfagyott az egesz....
Viszont a kamera tetszik nagyon, illetve a nagy kijelzo is.
Utana megfogni az i5-t vicces...
Ma este folytatom ujra a "tesztelest". ( a 14 napban boven benne vagyok...)

(#376) SzlobiG válasza Gergőke88 (#375) üzenetére


SzlobiG
félisten

Az valszeg a ram elfogyás miatt volt a G2-vel tudok előidézni én is ilyeneket.

(#377) Lacy6 válasza Gergőke88 (#375) üzenetére


Lacy6
senior tag

Na ezt én nem tudnám elviselni...

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#378) jozso1989 válasza Gergőke88 (#375) üzenetére


jozso1989
őstag

ez gáz...

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#379) gdevil


gdevil
aktív tag

Kedves fórumtársak!
Van még néhány db. 5000 ft-os ONLINE kuponom annak, aki a Telekom.hu-n szeretne G3-at venni. Ha érdekel, irj privit....

[ Szerkesztve ]

(#380) icecave válasza Gergőke88 (#375) üzenetére


icecave
nagyúr

Majd mindenképp nyilatkozz még pliz. Én is nézek még teszteket, képben van a Z2, meg az M8 is, kgaz, drágábbak, mint a g3. Hangchip minősége fontos lenne, főleg, hogy spotify-ban nincs eq még (pedig max kis basszuskiemelést szeretnék).

(#381) -Mosquito- válasza Gergőke88 (#375) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Ez Face app hiba inkább.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#382) Bossi


Bossi
őstag

Én nagyon megnéznék egy 2GB vs 3GB összevetést, nekem van 2GB-os valaki, akinek van 3GB-os esetleg Vác-Budapest vonalon összefuthatnánk, kíváncsi lennék van-e különbség...!

(#383) icecave válasza Bossi (#382) üzenetére


icecave
nagyúr

Van videó a neten, de csak benchmarkokat néznek yt-on, és ot nincs érdemi különbség: [link]

(#384) GuruZone válasza dave182 (#337) üzenetére


GuruZone
őstag

Basszus , ég a pofám:)

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#385) jacis válasza Bossi (#382) üzenetére


jacis
nagyúr

Én meg arra lennék kíváncsi hol lehet 3GB-osat venni ;)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#386) DJ. Ru$y válasza jacis (#385) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Egyelőre külföldön...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#387) vulnrea válasza jacis (#385) üzenetére


vulnrea
aktív tag

Én itt találtam egy 32GB-os verziót, igaz az üzletet nem ismerem.

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#388) Duree


Duree
veterán

Bevallom és többre számítottam,csak az árában nem csalódtam.

duree54

(#389) jacis válasza DJ. Ru$y (#386) üzenetére


jacis
nagyúr

Én az Expansys-t szoktam nézni, de egyelőre ott még nem jelent meg pedig az egyik legnagyobb külföldi bolt.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#390) Kasya válasza vulnrea (#387) üzenetére


Kasya
nagyúr

Oket Tescoban lattam mar... de ok is csak rendelesre hoznak (1-2 het mulva).

(#391) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Snapi 805-tel jobb lenne.

Csúcsteló, csúcshardverrel laggol? Sokak szemében ez nem csak egy szálka.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#392) Pistakiss válasza atike (#302) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Én sem fogtam még a kezemben, de kb 2-3 héten belül ilyenre váltok. A sok sírásnak egy alapja van, az, hogy egyesek azt hiszik az ő véleményük a legfontosabb és azon múlik a telefon renoméja! Szinte minden új telefon így kezdi, első hetekben, hónapokban: mi a fenének ekkora, akad, melegszik, nincs rá megfelelő alkalmazásdömping, eszi az akkut. A következő ciklus: rootolás van-e rá, milyen más programmal lehet a gyárit helyettesíteni, a gari megmarad-e, ha lecserélem a gyári oprendszert, stb. A harmadik ciklus: Jaj téglát csináltam a telóból, mit tudnék csinálni, garanciában cserélik-e az üveget, mert mérgemben földhöz vágtam, eladás előtt hogy tudnám újra a gyárira visszaállítani, stb.
Kb így zajlik le egy telefon élete a "szakmai"-nak nevezett fórumokon.
Még lehetne felsorolni pár dolgot, de azokat minden fórumban végig lehet követni

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#393) #84221696 válasza Pistakiss (#392) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ez így van! :D

Aki akar ilyet magának, az vegye meg, aki meg nem, az vegyen másikat. :)

Akinek G2-je volt/van, attól kérdem, hogy az LG szoftverfrissítési politikája változott valamit pozitív irányban? Vagy maradtak abban, hogy max. egy főverziót frissítenek?

(#394) DJ. Ru$y válasza #84221696 (#393) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Tabot 4.2-ről 4.4-re húzták kapásból, azóta nem volt több főverzió, szóval jó kérdés, hogy mondjuk az L kijön-e rá.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#395) dimrus2


dimrus2
tag

Üdv!
3 napos a "kicsike" nyúzom, rootoltam, telepítek rá még azt is ami nem kell, próbaképpen, laggolást nem tapasztaltam, a 2gb úgytünik elég, mint ahogy a 4x Hd- ben is elég volt. Eddig csak pozitív tapasztalataim vannak.

LG G4 Titan/Arany QC, LG G3, LG 4xHD, Motorola Defy, Nokia több típus éveken át.

(#396) aprokaroka87 válasza mrlujoak (#391) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hiába csúcshardver,ha nincs optimalizálva sok apk

(#397) DJ. Ru$y válasza dimrus2 (#395) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

4X-en 1 GB volt/van.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#398) dimrus2 válasza DJ. Ru$y (#397) üzenetére


dimrus2
tag

bocsi így igaz !!!
de az is elég volt

LG G4 Titan/Arany QC, LG G3, LG 4xHD, Motorola Defy, Nokia több típus éveken át.

(#399) aelod


aelod
veterán

De jó a póló a "kollégán" :)
Must have!

A telefonnal meg felemások az érzéseim. Nem azért vesz valaki ilyen hw paraméterekkel telefont, hogy laggoljon....szerintem is elég lett volna bele egy full hd megjelenítő.
Értem én persze, hogy hype és marketing kell, de jobb lett volna várni a snapdragon 805-re és azzal kidobni 3gb RAM társaságában.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#400) renee7 válasza atike (#302) üzenetére


renee7
tag

A megakadás kérdésedre válaszolok. Ezek a "megakadások" érdekelnek pár lúzert, akik reggeltől estig egyebet sem csinálnak, minthogy egyik sz@ros főzött romot a másik után próbálják ki és alig várják hogy egyhangú kis életüket egy új csúcs az AnTuTu-ban feldobja. Ja, hogy az ilyenek odáig sem jutnak el, hogy a meglévő telefonjukat két rom között rendeltetésszerűen használják? Hát, nem az már nem fér bele. Aki meg értelmes, az felteszi a szükséges 20-120, vagy akármennyi alkalmazását és örül, hogy van egy remek készüléke.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.