Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) krisztyann válasza -FreaK- (#1146) üzenetére


krisztyann
tag

Nálam is el-el megy a térerő, ill nekem is melegszik a töltő.De a tabletem töltője is így melegszik, szal sztem az normális.

(#1152) geccoblaze


geccoblaze
aktív tag

Ezek a térerő gondok mind T-Mobile-on vannak?

Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

(#1153) tomalbert válasza -FreaK- (#1146) üzenetére


tomalbert
tag

1. Nekem 10 napja van meg (T-mobile),soha nem dobta el, az LTE is tartotta magát az egész városon át oda-vissza.
2. A töltő nekem is melegszik, de nem zavar, mert betudom annak, hogy marha gyorsan tölt, meg nagy az amper. Mindegy, télen biztos nagy előny lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#1154) Revoltek válasza geccoblaze (#1152) üzenetére


Revoltek
aktív tag

Nekem is van ilyen térerő gondom de szerintem nálam a lakás miatt van, mert csak bizonyos pontokon dobja el de ott az összes telóm ezt csinálta. Töltő csati nálam is nehezen ugrik be a helyére. Melegedést a telefon tetejénél a kameránál vettem észre. Másik: visszatettem dalvikba és a menüben tényleg van röccenés, art-ban viszont nem tapasztalom. Quadrantban és Antutuban ti mekkora pontszámokat szoktatok kapni?

[ Szerkesztve ]

(#1155) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Igen Telekom a hálózat nálam, és én is másra gondoltam először, de a OneX nem csinálja, csak nagyon ritkán dobta el. Ezt az LTE dolgot kipróbálom.

A töltő melegedés akkor ezek szerint normális, köszi!

Szerk.: igen a sima GSM módra váltás megoldotta a problémát, egyből fullon lett a térerő! Kasya: köszönöm! Rögtön megnyugodtam.. :)

[ Szerkesztve ]

(#1156) MrPetya19 válasza szab.tam (#1132) üzenetére


MrPetya19
addikt

DP szabványt használ, és az ugye mindenné álalakítható egyszerűen, pl hdmi-re.
Slimport adapterrel mennie kell.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#1157) Sabath1


Sabath1
újonc

Azt meg lehet oldani hogy a külső menü is elforduljon ha a telefont az oldalára döntöm?

(#1158) szab.tam válasza MrPetya19 (#1156) üzenetére


szab.tam
nagyúr

értem, érem, úgy legyen...
:)

csak engem előre idegesít ez a minimális sávszél többeletből, és nem 1:1-ből adódó mizéria, amit hiába vadászok, nem látok videón..
és nem szeretnék 2 évig az "így jártatok" csoporba tartozni.

***

és péntekig lesz eltéve a teló.
tehát konkrét videót szeretnék látni...
(mielőtt megveszem a +100k-s telót kb. majdnem a duplájáért ugye...)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#1159) geccoblaze válasza Sabath1 (#1157) üzenetére


geccoblaze
aktív tag

A kezdőoldalak ikonjaira gondolsz? A gyári launcher nem tudom, hogy meg tudja-e csinálni, mert nincsen ilyen telóm (még), de más launcher (pl. Apex) biztosan képes rá.

Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

(#1160) dave182


dave182
senior tag

Nekem is nehezen megy be a töltő csatlakozó... Meg kell találni a helyes pozíciót és akkor könnyen beugrik...

(#1161) saintex72 válasza szab.tam (#1158) üzenetére


saintex72
aktív tag

Ha esetleg egy chromecastot tudsz szerezni akkor azon elég stabil a képernyő tükrözés, nem úgy mint a tévéken. A kettő úgy teljesen rendben van. Jobb is mint minden telefonhoz új kábelt venni.
Csak egy tipp.

A csati mind a három telón nagyon passzos volt.

[ Szerkesztve ]

(#1162) GuruZone


GuruZone
őstag

Én a gyári füles legnagyobb gumiharangjával nem tudom megtalálni a közös összhangot. Nem cuppan be eléggé.

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#1163) saintex72 válasza GuruZone (#1162) üzenetére


saintex72
aktív tag

Én meg egyikkel sem. Már végigpróbáltam mind. A bal még csak csak, de a jobb fülem nem támogatja ezt a ferde szabványt.
Egyébként egy fura dolog, de az aranyhoz kapott fehér füles zsinórja irtó kemény volt. A fehérhez kapott lényegesen puhább. A fekete még annál is puhább.

(#1164) tomalbert


tomalbert
tag

Küszködik valaki rajtam kívül Total Commanderben az sd kártyára való mentéssel? Formáztam miután beletettem, de nem akarja akkor sem. Gyári fájlkezelővel ment. Sőt tegnap, megbolondult annyira, hogy azzal sem akart, még a kamera se nem akart arra menteni. Erre megint leformáztam, az utóbbi megoldódott, de a commanderes ügy nem. :/ Ha valakinek sikerült megoldást találnia, igazán megoszthatná velem ezt az államtitkot :)

(#1165) FókuszPók


FókuszPók
tag

Hdmi-t nem tudtam kipróbálni kábel hiánya miatt, de Nokiás madzaggal szépen ment a vezeték nélküli billentyűzet, igaz csak qwerty kiosztásban "ekezetek nelkul". Maga a töltő melegedése ekkora áram mellett normális, az almás légies kilen

Lakatos Gedeon Gusztáv Három - 16LibaMáj - Westel - Sárgaréz

(#1166) FókuszPók válasza FókuszPók (#1165) üzenetére


FókuszPók
tag

(Imádom az 5 perces szerkesztési limitet) szóval az almás tabi töltője szabályosan forró. A G3 töltőjét pont nem néztem, de a telefon töltéskor nem melegszik.

[ Szerkesztve ]

Lakatos Gedeon Gusztáv Három - 16LibaMáj - Westel - Sárgaréz

(#1167) doki13


doki13
aktív tag

Ennyi nyűgöt....ba+

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1168) toto0569 válasza -FreaK- (#1155) üzenetére


toto0569
addikt

Ez a G2-n is betegség volt...nézd meg az akku használatnál a jel nélküli időt.

(#1169) Stukker1987


Stukker1987
senior tag

Első nap lefuttattam egy Antutut 29800-as eredményt kaptam. Kicsit kevésnek éreztem,de igazából nem érdekelt.

Aztán a G2 fórumot olvasva rátaláltam az MLT (LG adatgyűjtő szolgáltatás) letiltási lehetőségére. Ezt tegnap meg is tettem és újra toltam egy Antutut. Az eredmény 35200 lett.
Emellett némi RAM is felszabadult,bár futó szolgáltatások nem teljesen egyeztek az összehasonlítások időpontjában.

Kíváncsi lennék másnál is elő jön-e ez a differencia! Le tudnátok tesztelni,nálatok is hasonló eredmény jön-e létre?

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#1170) Gedeon31 válasza Revoltek (#1144) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nem a fehérrel van baj ,hanem egy ekkora telefonszolgáltató cég olyan nyomorult egy színben árulja.

(#1171) Denny007 válasza Stukker1987 (#1169) üzenetére


Denny007
csendes tag

Tudnál segíteni hogy az MLT-t hol lehet tiltani?

(#1172) doki13 válasza Denny007 (#1171) üzenetére


doki13
aktív tag

Ez engem is érdekelne...

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1173) dodicsaba válasza Gedeon31 (#1170) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Ez gáz. Én is vártam telnyomira de fehér nem kell ,inkább veszek a médiamárkban egy titánt. 180 rol lealkudtam tegnap 170 re ma meg ráprobálok a 160 ra és ha adják akor hozm is el.

BlackBerry Passport

(#1174) Stukker1987 válasza Denny007 (#1171) üzenetére


Stukker1987
senior tag

Tárcsázóba:

3845#*855# -hidden menübe az utólsó # megnyomásával már beléptet
MLT test-be kell belépni
MLT enable(asszem)-pipa ki

Ezután kell neki újraindítás. Bár a másik fórumon nem mondták hogy ez veszélyes lehet,de azért mindenki saját felelősségre...

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#1175) doki13 válasza Stukker1987 (#1174) üzenetére


doki13
aktív tag

Ez G3-nál is mükszik?

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1176) Denny007 válasza Stukker1987 (#1174) üzenetére


Denny007
csendes tag

Köszi szépen! :R

(#1177) tomalbert


tomalbert
tag

Jól indul a reggel! Jött levél a gls-től, hogy gyön a futyár. Telefonálás nekik, mondom kitől?? Én aztán nem rendeltem semmit.. Aszongya Telekomtól. Oké, telefon Telekomnak. Ott meg monnya a szügyintéző, hogy küldik a QI töltőt! Háhá :D

(#1178) Stukker1987 válasza doki13 (#1175) üzenetére


Stukker1987
senior tag

3845#*855# (G3) -- 3845#*805# (G2)

Csak a tárcsázóba beütött szám változott...

[ Szerkesztve ]

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#1179) doki13 válasza Stukker1987 (#1178) üzenetére


doki13
aktív tag

Köszönöm szépen :R

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1180) vfeco


vfeco
aktív tag

Olvasgatom a topcot és látom, hogy azért nem 100%-os az elégedettség...
Én jelenleg egy G2-t nyúzok, sajna épp kijelzőcserén van besárgulás miatt (tipushiba).
Gondolkodtam, hogy lecserélem G3-ra, de így nem biztos.
Ami probléma nekem az akku idő, és ez a lagg amit sokan emlegetnek.
Sales területen dolgozom, egész nap ezerrel használom a telefont. Web, exchange (Touch Down), hanghívás, hot spot. A G2 elképesztően jól kezeli az akku időt de a G3 igen problémás ehhez képest.
Jól sejtem, hogy nem feltétlenül jó döntés G2-t G3-ra cserélni?

(#1181) Luser2000 válasza dodicsaba (#1173) üzenetére


Luser2000
addikt

Én a helyedben megvenném ezt.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1182) szpajk


szpajk
tag

Ma kaptam emailt a GLS-től, hogy a futár délután hozza az ajándék töltőt. :DD

spike

(#1183) Revoltek válasza Stukker1987 (#1169) üzenetére


Revoltek
aktív tag

Én 27 és 29 ezer között mérek Antutuval és frissen újraindított készülékkel. Mi lehet a gond? MLT ki van kapcsolva, a teló ART-ban van.

(#1184) doki13 válasza vfeco (#1180) üzenetére


doki13
aktív tag

Szerinten jól....

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1185) doki13 válasza Stukker1987 (#1178) üzenetére


doki13
aktív tag

Nem csinál semmit....

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1186) dodicsaba válasza Luser2000 (#1181) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Pár napja vettem egy g2 minit Tőle a Barátnőmnek csak akor nem volt nála g3. Az a baj Szolnokrol kell rohangálnom Bp-re és nem ngyon van időm. Na meg a benzin is 6-7 ezer plusz kiadás ami ugye a telefon vételárát növeli.. Volt pár napig G3 nekem is de eladtam hirtelen felindulásbol aztán csak vacilálok hogy g2 vagy g3 vegyek..

BlackBerry Passport

(#1187) Luser2000 válasza dodicsaba (#1186) üzenetére


Luser2000
addikt

Hááát....
Bp-Szolnok cirka másfél óra, o-v 3.
Jelenleg a MM-ban 170-nél tartasz. Amit ajánlottam az 140. A különbség 30eFt. Bele kell férjen az idődbe. ;-)

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1188) doki13 válasza dodicsaba (#1186) üzenetére


doki13
aktív tag

Média Márktba lehet alkudni??? Nem is tudtam....

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1189) xtremetuning válasza doki13 (#1188) üzenetére


xtremetuning
addikt

Lehet bizony.... :K

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#1190) dodicsaba válasza Luser2000 (#1187) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

ja igaz de 160ra akarom lealkudni és ha sikerül akor kb 14 ezer van közte és az már ér anyit hogy 2 év garral visszem és ha 3 napon belül bármi hibát észlelek a telon rögtön cserilik ott másikra vagy visszadják a pénzem ha nem tudnak adni másikt. De ha ma veszem mag akor igazábol keddig kell cserélniük mert a hétvége nem számit a 3 napba és igy tehát keddig tesztelhetem stb...

BlackBerry Passport

(#1191) Stukker1987 válasza doki13 (#1185) üzenetére


Stukker1987
senior tag

Nálam simán belép hiddenbe...

(#1183) Revoltek:
Nem tudom ART-ban mennyit kell tudnia...

[ Szerkesztve ]

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#1192) k5.20 válasza Revoltek (#1183) üzenetére


k5.20
senior tag

Az ART miatt van.
Ha a számok érdekelnek, kapcsold vissza Dalvik-ra...

(#1193) moco22 válasza xtremetuning (#1035) üzenetére


moco22
aktív tag

Teljes hívókép
[link]
vagy
[link]

[ Szerkesztve ]

Samsung S22 Ultra

(#1194) xtremetuning válasza moco22 (#1193) üzenetére


xtremetuning
addikt

Köszönöm. Tehát külső app kell egyelőre. Remélem a romolók tesznek az ügy érdekében... ;]

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#1195) csubííí válasza dodicsaba (#1190) üzenetére


csubííí
senior tag

Hátha valakit érdekel.
Én a napokban beszéltem az LG ügyfélszolgálattal,íme a beszélgetés.
Ebben garanciáról is van szó,mármint hol mennyit adnak rá.
11:04:11 AM [LG Electronics Magyarország] Üdvözlöm! .........vagyok. Miben segíthetek?
11:04:49 AM [...........] Tiszteletem ....... vagyok. Az LG G3 mobiltelefonnal kapcsolatban lenne pár kérdésem.
11:05:15 AM [..........] 1, A 32 GB-os kapható lesz-e hivatalosan kis hazánkban Magyarországon?
11:06:41 AM [LG Electronics Magyarország] Jelenleg csak a 16 GB-os verzió fog elsőként megjelenni, később várható a 32 GB-os is.
11:06:53 AM [.........] 2, Ha a MediaMarkt-ban vagy az Euronics-ban veszem meg hány év rá a garancia és hány év a szolgáltatóknál?
11:07:44 AM [LG Electronics Magyarország] Ha Ön kártyafüggetlenül vásárolja a készüléket pl. a Media Markt-ban, akkor 1 év garancia, ha szolgáltatótól vásárol, kártyafüggő készüléket, akkor 2 év garancia van a telefonra.
11:08:39 AM [.......] Végül 3, Ha a Németországi MediaMarkt-ban veszem meg a 32 Gb-os verziót akkor azt Magyarországon a MediaMarkt-ban leadhatom javításra ha netán a garancia idő alatt probléma lenne vele?
11:09:51 AM [LG Electronics Magyarország] Amennyiben a németországi Media MArkt-ból megkapja a számlát és az ottani jótállási jegyet (vagy ha a számlán mindent feltűntetnek, típust, Imei számot, akkor csak a számla szükséges), akkor igen, egy évig tudják vállalni a garanciát.

(#1196) toto0569 válasza xtremetuning (#1035) üzenetére


toto0569
addikt

Rendeld hozzá újból a fényképet.

(#1197) FókuszPók válasza xtremetuning (#1189) üzenetére


FókuszPók
tag

Irónia lenne, vagy tényleg?

Lakatos Gedeon Gusztáv Három - 16LibaMáj - Westel - Sárgaréz

(#1198) kekkola válasza dave182 (#1160) üzenetére


kekkola
senior tag

Úgy látszik a G2 ezen öröksége megmaradt :)) az én és a csajom G2jének is ez a "baja", meg kell találni egy pozíciót, különben olyan érzésem van hogy mindjárt eltöröm.

O+8T

(#1199) mckangi


mckangi
senior tag

Srácok!

Mennyire gáz a fehér színű ebből a telefonból?

Nem túl nőies?
Fehéret tudnék szerezni, de félek a fehér színtől, használ valaki ilyet?

Poco F3

(#1200) Gedeon31 válasza mckangi (#1199) üzenetére


Gedeon31
addikt

A mai világban már semmi se gáz. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.